Co jsou doplňky WordPress a kde získat nové?

Nabídky WordPress


Jste novým uživatelem WordPress? Pokouším se omotat hlavu kolem toho, jak to funguje?

Zjistíte, že se ptáte věcí jako „Co je na světě widget?“ a předmět tohoto článku: „Co jsou doplňky WordPress – a kde mohu získat nové?

Je snadné se zaměnit se všemi pohyblivými částmi, které směřují k vytváření webových stránek WordPress. Všichni jsme tam někdy byli, takže se nemusíte cítit špatně, pokud jste stále trochu zmatení.

Skutečnost, že zde čtete tento článek, znamená, že se snažíte zvládnout věci. S ohledem na to si dobře udržujte tento příspěvek co nejjednodušší.

Podívejme se na to…

Doplňky WordPress: Co jsou zač?

Budete rádi, když porozumíte tomu, co přesně jsou pluginy WordPress – a co dělají – není příliš obtížné. Oficiální WordPress Codex to vysvětluje takto:

Pluginy jsou způsoby, jak rozšířit a přidat k funkcím, které již existují v WordPress.

Pojďme se ponořit trochu hlouběji, abychom to dále objasnili …

WordPress je skvělá platforma, která přichází se všemi základy pro vytváření funkčního webu, a pomocí WordPress ve výchozím stavu můžete snadno spravovat základy potřebné pro vytváření a zobrazování obsahu. Můžete například:

 • Pište a formátujte obsah stránek a / nebo blogových příspěvků
 • Přidávejte, upravujte a obecně spravujte média, jako jsou obrázky atd.
 • Přidejte nabídky a pomozte návštěvníkům najít to, co hledají

To znamená, že existují případy, kdy byste mohli chtít na svůj web přidat nebo udělat něco, co vám WordPress neumožňuje dělat hned po vybalení z krabice.

Řekněme například, že chcete, aby váš web měl fórum.

Po vybalení nemůže WordPress vytvořit a spravovat fórum. K přidání této funkce na svůj web a rozšíření funkčnosti WordPress však můžete použít plugin, například bbPress..

Zde je zábavný způsob, který často používám k dalšímu vysvětlování pluginů a jejich vztahu k WordPress:

WordPress je jako Mario ve hře Super Mario World (moje nejoblíbenější videohra). Dokáže zvládnout všechny základy, které musíte dostat od začátku do konce ve hře. Jsou však časy, kdy potřebujete něco navíc, abyste práci dokončili.

Mario používá PowerUps, aby si dal podporu: udělat něco, co nemohl udělat předtím. Pluginy pro WordPress jsou hodně podobné těm PowerUps.Přitáhnete je na svůj web a přidáte nebo zvýšíte schopnost svých stránek.

Chcete, aby příspěvky blogu, které publikujete, byly automaticky zasílány na vaše kanály sociálních médií? K tomu je plugin.

Chcete ze svého webu shromažďovat e-mailové předplatné? Na to jsou tuny pluginů.

Chcete vybudovat internetový obchod? K dispozici je také úžasný plugin.

Ve skutečnosti je jednou z věcí, která dělá WordPress skvělým, je to, že obvykle můžete najít vyzkoušený a vyzkoušený plugin, který vám pomůže udělat cokoli, co potřebujete.

Jak a kde získat nové doplňky WordPress

Načítání pluginu na váš web je velmi jednoduché. Kroky jsou obvykle následující:

 1. Stáhněte soubor pluginu.
 2. Přejít na svůj WordPress Dashboard.
 3. Nahrajte soubor pluginu na svůj web.
 4. Aktivujte plugin.

“Ale stáhněte si plugin odkud?” Slyšel jsem, že se ptáte …

Existují dva typy pluginů WordPress: Volný, uvolnit, a Pojistné.

Oficiální adresář WordPress Plugin Directory má téměř 40 000 bezplatných pluginů, z nichž si můžete vybrat a použít na svém hostovaném webu WordPress. K těmto pluginům máte přístup buď prostřednictvím webu WordPress.org, nebo přímo z ovládacího panelu WordPress – druhá možnost je nejjednodušší.

Chcete-li pomocí této metody vyhledávat a přidávat pluginy z adresáře WordPress, postupujte takto:

 1. Přihlaste se na svůj web WordPress.
 2. Umístěte kurzor na položku nabídky označenou „Pluginy“.
 3. Vybrat ‘Přidat nový’.

how-to-add-plugins-to-wordpress

Tím se dostanete na výše uvedenou obrazovku. Odtud můžete pomocí klíčových slov hledat různé typy pluginů a poté stáhnout a aktivovat ty, které chcete použít.

Takže kromě oficiálního adresáře WordPress, kde ještě můžete získat skvělé pluginy? Pokračujme….

Nejlepší online místa k nalezení pluginů WordPress

Existuje řada míst, kde najdete prémiové pluginy WordPress. Zde je několik, jak začít:

CodeCanyon

search-codycanyon-for-wp-plugins

CodeCanyon je jedním z nejoblíbenějších míst, kde lze najít a koupit nejrůznější pluginy pro WordPress. S více než 1 000 zásuvnými moduly v jejich stále rostoucí databázi najdete téměř jakýkoli prémiový plugin, který byste mohli potřebovat.

iThemes

search-ithemes-for-wordpress-plugins

iThemes nabízí jak WordPress témata, tak pluginy. Jejich pluginy BackupBuddy a iThemes Security Pro jsou například jedny z nejlepších v oboru.

WPMU DEV

find-wp-plugins-on-wpmudev

WPMU DEV má obrovský výběr z nejlepších prémiových pluginů WordPress. Jen krátký pohled tam bude pravděpodobně vás najít přesně to, co potřebujete.

Jmenujme ale tři z mnoha…

Výše uvedené příklady jsou jen některé z míst, kde lze najít opravdu skvělé prémiové pluginy, ale je jich tam mnohem víc – mnoho předních tematických obchodů například nabízí řadu obvyklých pluginů navíc k jejich obvyklému uspořádání témat. . Dalšími místy, kde začít s vyhledáváním, jsou dobré služby Google (i když buďte opatrní, abyste zjistili, zda jsou všechny pluginy, které najdete, legitimní a ne jen podvodný spam); fóra, jako je Quora, Reddit a StackExchange, a samozřejmě kategorie pluginů této stránky.

Zabalení všeho nahoru

WordPress může mít několik nových konceptů, s nimiž se musí vyrovnat dříve, než s ním opravdu budete pracovat, ale s trochou vytrvalosti není opravdu obtížné porozumět základům. Doufejme, že po přečtení tohoto článku máte nyní lepší představu o roli, kterou pluginy hrají přidáním nebo rozšířením funkčnosti samotného WordPress.

Díky tomu, že je WordPress tak neuvěřitelně populární, jsou na trhu doslova tisíce pluginů, které vám pomohou dosáhnout na vašem webu cokoli. S trochou průzkumu a prohlížení si budete moci najít přesně to, co hledáte.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map