Recenze platformy Rainmaker: Nejlepší tvůrce webových stránek All-in-One?

Nabídky WordPress


Pokud chcete rychle získat web online – nebo dokonce najít alternativu ke správě svého vlastního hostovaného webu WordPress – Rainmaker by mohl být právě tím, co hledáte. Níže prozkoumáme přesně to, co Rainmaker, webová platforma typu all-in-one, která nabízí WordPress, musí nabídnout a pomůže vám rozhodnout se, zda je to nejlepší volba pro váš projekt..

Rainmaker je propagován jako kompletní řešení pro digitální marketing a prodej, ale co to vlastně znamená? Pro koho je Rainmaker? Co tato platforma nabízí? A v konečném důsledku je to dobré? To jsou jen některé z otázek, na které zodpovíme.

Pojďme na to.

Co je platforma Rainmaker?

Rainmaker je v jádru upravená verze softwaru WordPress, která si klade za cíl zjednodušit proces získávání webových stránek online a publikování obsahu v široké škále formátů.

Rainmaker Platform

Rainmaker je all-in-one webové řešení postavené na vrcholu WordPress, nabízející jednoduchý proces nastavení webu, malý, ale vysoce kvalitní, výběr témat webových stránek a pečlivě vybranou sadu funkcí.

Nejde jen o to, že vám pomůžeme vytvořit domovskou stránku pro vaši firmu – je to mnohem víc než to, a zahrnuje nástroje pro vytvoření všech následujících:

 • Vstupní stránky
 • Testy optimalizace obsahu A / B
 • Chráněný obsah členství
 • Online kurzy
 • Podcasty
 • Diskusní fóra
 • Portfolia
 • E-mailové marketingové kampaně
 • Obchod s elektronickým obchodem prodávající digitální produkty a služby
 • Integrace platebních procesorů

Přidáním dalších služeb do mixu, jako je webhosting, způsoby zrychlení vašeho webu, automatizované zálohy a bezpečnostní funkce, Rainmaker zbaví téměř veškerou práci vašich rukou, pokud jde o vytváření a správu webových stránek..

Proč zvolit Rainmaker?

WordPress může napájet 25% webu, ale není to bez jeho vad. Jedním z důvodů, proč WordPress není pro každého nejlepší volba, je snadné použití (nebo jeho nedostatek). Přestože publikování nového blogového příspěvku pomocí WordPress je poměrně jednoduché, je ještě před zahájením publikování obsahu třeba udělat hodně.

Ukázka Dashboard Dashboard Demo

Rainmaker si klade za cíl zjednodušit proces vytváření webových stránek a publikování obsahu tím, že vám poskytne vše, co potřebujete v jednom balíčku. Líbí se vám nakupování kolem webhostingu, hodnocení nesčetných témat WordPress a hledání nejlepších pluginů – nemluvě o péči o všechny technické detaily – jsou za vás zpracovány.

Poskytnutím všeho pro vás, Rainmaker vám umožní soustředit se na vytváření obsahu, generování potenciálních zákazníků a prodej vašich služeb a produktů – spíše než zkoumání, nákup a konfiguraci doplňků, které hostuje webový server WordPress, který potřebuje.

Při hledání platformy pro svůj web byste se měli ujistit, že je provozován renomovanou organizací. Rainmaker určitě splňuje tato kritéria, protože byl vytvořen týmem za populárními značkami Copyblogger a StudioPress – dvěma z největších jmen v obsahu marketingu a WordPress témat.

Stručně řečeno, cílem Rainmakeru je umožnit vám soustředit se na publikování obsahu, přičemž o všechny technické detaily a výběr produktu se postaráme za vás.

Proč byste si neměli vybrat Rainmaker

Navzdory svým výhodám není Rainmaker pro každého. Pokud byste chtěli mít nad svým webem plnou kontrolu, pak je instalace WordPress sama sebou, výběr vlastního webhostingu, přidání preferovaných pluginů a výběr nebo vytvoření vlastního motivu je lepší volbou.

Jak vám ukážeme v sekci funkcí této recenze Rainmaker, získáváte značnou tvůrčí kontrolu nad designem svého webu. Pokud však jde o výběr a výběr témat a pluginů, vaše svoboda je s Rainmakerem omezena ve srovnání s webhostingem WordPress s vlastním hostitelem..

Pokud máte pokročilé požadavky na svůj web, například přizpůsobení základního kódu WordPress nebo vytvoření vlastních pluginů pro přidání konkrétních funkcí, nebude opět Rainmaker vhodný.

Pokud však chcete získat přístup k platformě, která usnadňuje publikování obsahu, obsahuje dobrý výběr funkcí a témat a stará se o všechny technické detaily, Rainmaker stojí za prozkoumání.

Nejlepší vlastnosti Rainmaker

Na papíře, Rainmaker má hodně jít na to. Byl vytvořen uznávaným týmem s mnohaletými zkušenostmi v oblasti marketingu a designu pro web. Zjednodušuje proces získávání webových stránek online a publikování obsahu a zároveň se stará o důležité úkoly, jako je zabezpečení a zálohování webu průběžně..

Podívejme se tedy na tyto funkce podrobněji.

Rychlé a snadné vytváření a správa webových stránek

WordPress se může pochlubit pětiminutovou instalací, ale po instalaci softwaru bude ještě zapotřebí mnohem více práce, aby váš web vypadal slušně. Pokud tedy váš nový web musí být online ASAP nebo pokud si nejste jisti, kde začít hledat nejlepší témata a doplňky, Rainmaker by mohl být tou nejlepší volbou.

Recenze platformy Rainmaker - Začínáme

Jak jsem slíbil, připojení se k Rainmaker a vytvoření webové stránky opravdu trvá jen několik minut.

Jakmile si vytvoříte účet zadáním svého jména a e-mailové adresy, můžete se přihlásit do svého hlavního panelu a začít vytvářet nový web.

Dashboard Review Dashboard

Užitečná prohlídka Rainmaker Overview Tour trvá několik minut a dělá dobrou práci, když vám ukáže základy toho, co Rainmaker nabízí. Poté, co jste byli představeni na ovládacím panelu Rainmaker, můžete si před přidáním vlastního obsahu zvolit design svého webu..

Celý proces je velmi přímočarý a do značné míry systém „vše v jednom“ – nikdy není nutné opustit řídicí panel Rainmaker a jinde hledat témata a doplňky.

Díky 14denní bezplatné zkušební verzi není třeba zadávat žádné platební údaje. Ve skutečnosti nepotřebujete ani vlastní doménové jméno, abyste mohli začít. Po vytvoření něčeho, s čím jste spokojeni, můžete zaregistrovat název domény a spustit web později.

Proces vytváření nového webu WordPress s Rainmakerem se podrobněji věnujeme později v této recenzi, ale prozatím prozkoumáme některé z jeho nejlepších funkcí.

Motivy a šablony webových stránek Rainmaker

Protože vám Rainmaker přináší stejná společnost jako StudioPress, tvůrci některých z nejlepších témat WordPress, získáte při nastavování nového webu knihovnu profesionálních témat, ze kterých si můžete vybrat.

Témata revize dešťových nástrojů

Ve skutečnosti existuje více než 30 vysoce kvalitních témat, z nichž si můžete vybrat ze široké škály stylů, včetně návrhů pro agentury, autory, blogy, vzdělávací instituce, značky životního stylu, zpravodajské a časopisecké weby, portfolia a restaurace a také celá řada dalších šablon zaměřených na podnikání.

Po aktivaci vybraného motivu máte možnost importovat jeho ukázkový obsah, aby se váš web plně připravil a připravil na svůj vlastní obsah..

Ukázka importu dešťového mlýna

Našel jsem importování demo obsahu a nastavení tématu s Rainmakerem mnohem rychleji a snadněji, než se snažím dosáhnout stejného výsledku, instalací motivu StudioPress na webhostingový server WordPress s vlastním hostitelem..

Demonstrační recenze Rainmaker

Protože témata Rainmaker StudioPress jsou vysoce kvalitní produkty, každá obsahuje výběr užitečných šablon stránek, včetně vstupních stránek, které vám pomohou efektivněji propagovat vaše služby a produkty..

Protože Rainmaker používá rámec Genesis jako základ pro svá témata, můžete již požádat, aby se na vaše webové stránky Rainmaker použilo vaše vlastní podřízené téma Genesis. Jakmile je kód zkontrolován a vaše téma bylo schváleno týmem pro kontrolu kvality Rainmaker, bude váš nový web mít svůj vlastní design.

Možnosti přizpůsobení

Návrh revize dešťového prutu

Přestože jsou témata Rainmaker vysoce kvalitní a připravená k provozu, stále máte přístup k výběru možností přizpůsobení webových stránek. Hlavní sada možností přizpůsobení je přístupná z ovládacího panelu Rainmaker s ovládacími prvky zobrazenými prostřednictvím rozhraní WordPress Customizer.

Přizpůsobit recenzi na Rainmaker

Ovládací prvky přizpůsobení motivů Rainmaker jsou trochu omezené, zejména ve srovnání s některými vysoce flexibilními tématy, která jsou k dispozici pro webové stránky WordPress s vlastním hostováním. Tento nedostatek svobody a volby však výrazně zrychluje a zjednodušuje proces vytváření webových stránek a pomáhá Rainmakerovi oslovit cílové publikum – ty, kteří chtějí vytvořit profesionální web co nejrychleji a nejjednodušeji.

Barvy přizpůsobovače deštěmů Recenze

Rainmaker velmi usnadňuje provádění základních úkolů přizpůsobení, jako je změna barvy zvýraznění vašeho webu nebo nahrání nového obrazu domovské stránky. Současně Rainmaker také pomáhá předcházet únavě při rozhodování odstraněním podrobnějších možností, jako je možnost vybrat si z rozsáhlého rozsahu nastavení typografie nebo zadat vlastní výšky a šířky pro vaše rozvržení..

Rainmaker Review Custom CSS

Pokud opravdu potřebujete větší kontrolu nad vzhledem svého webu, můžete k vybranému tématu přidat vlastní CSS. Tato funkce vám umožňuje doladit vzhled vašeho webu, včetně designu, rozvržení a formátování. Rovněž je třeba zdůraznit, že se připravují plány, které přinesou další pokročilá nastavení ovládacích prvků přizpůsobovače motivu Rainmaker.

Snadné publikování obsahu

Cílem společnosti Rainmaker je odstranit veškerá rozptýlení při provozování webové stránky, takže se můžete soustředit na publikování obsahu, který rozšíří vaše podnikání. K dosažení tohoto cíle nabízí Rainmaker skvělou podporu pro publikování široké škály typů obsahu, včetně blogových příspěvků, položek portfolia, epizod podcastů, modulů online kurzů, obsahu členství, položek knihoven médií a, pokud jste autorem, vašeho katalogu knih.

Přidat recenzi na stránku Rainmaker

Abychom vám pomohli efektivněji propagovat vaše produkty a služby, existuje také 15 přizpůsobitelných šablon vstupní stránky. Prostřednictvím nástroje pro tvorbu vstupní stránky si můžete zvolit cíl pro prodejní stránku a poté na stránku přidat svůj vlastní výběr prvků a vlastního obsahu..

Úprava úvodní stránky Rainmaker Review

Mezi prvky, které můžete přidat na své vstupní stránky, patří seznamy funkcí, přehrávače videa, formuláře pro přihlášení, tlačítka s výzvou k akci, osvědčení a odkazy na vlastní obsah a na vaše profily sociálních médií..

Prvky vstupní stránky pro kontrolu deště

Díky zjednodušenému uživatelskému rozhraní Rainmaker je přidání vlastního vlastního obsahu do prvků stránky a dalších oblastí vašeho webu velmi jednoduché. Druhou stránkou je, že byste si mohli nechat ujít některé z výkonných volitelných funkcí a větší flexibilitu, kterou mají uživatelé standardního softwaru WordPress s vlastním hostitelem, jako je větší počet prvků stránky a podrobnější ovládací prvky přizpůsobení, které jsou k dispozici s nejlepšími motivy a doplňky WordPress.

Posudky přezkoumání deštěm

Pro cílové publikum Rainmaker však nebude odvolání součástí zpomalení nekonečného rozhodování.

Náhled úvodní stránky Rainmaker Review

Jakmile vložíte výběr prvků stránky a přidáte svůj obsah, bude stránka, kterou jste vytvořili pomocí rozhraní tvůrce, převzít styl zvoleného motivu Rainmaker StudioPress..

Podrobná dokumentace a podpora

Protože Rainmaker je o tom, jak vaše webové stránky běžet co nejjednodušší, je skvělé vidět tak užitečnou sadu podpůrného obsahu. Kromě podrobných často kladených otázek, které by měly odpovídat na všechny vaše dotazy týkající se předprodeje, je na hlavním panelu webu snadno přístupný formulář podpory, pokud potřebujete další pomoc..

Nápověda k recenzi Rainmaker

Získáte také přístup k tréninkové řadě Rainmaker, sadě webinářů, podrobné znalostní základně a komunitním fórům Rainmaker. Tento obsah není zaměřen pouze na pomoc s používáním platformy Rainmaker, ale také na to, jak vytvořit skvělý obsah, propagovat vaše produkty a služby online a obecně učinit z vaší firmy úspěch – další způsob, jakým Rainmaker zvyšuje své pověsti jako all-in-one řešení.

Další funkce Rainmaker

Na povrchu je Rainmaker jen jednoduchý způsob, jak získat profesionální web online. Čím více však prozkoumáváte to, co nabízí, tím více je zřejmé, že se jedná o výkonnou platformu, která vám může pomoci rozvíjet vaše podnikání..

Převod recenze dešťového mlýna

Jednou zajímavou vlastností Rainmakeru je nástroj pro převod. Rainmaker vám chce pomoci proměnit provoz na potenciální zákazníky, prodej, zákazníky a klienty. Nástroj pro převod je klíčovou součástí toho, co to usnadňuje. V části Převod na hlavním panelu můžete vytvářet produkty a další nabídky a poté sledovat a spravovat jejich výkonnost.

To by mohlo zahrnovat vytvoření digitálního produktu, nastavení kurzu členství nebo spuštění seznamu e-mailů. Poté můžete pomocí nástroje pro převod zjistit, jak vaši návštěvníci reagují na tyto nabídky. Pomocí testovací funkce Rainmaker A / B můžete provádět experimenty k optimalizaci propagačního obsahu pro zvýšení potenciálních zákazníků, prodejů a zisků..

Recenze provozu dešťových mlýnů

V části Provoz na hlavním panelu Rainmaker najdete nástroje, které vám pomohou propagovat váš web a získat větší expozici. Nástroje pro pomoc v této sekci vám například pomohou najít jiné weby s podobným publikem, k nimž můžete přistupovat a začít budovat vztahy.

Prostřednictvím nástroje Plánování sociálních sítí v sekci Provoz můžete odesílat a plánovat aktualizace a přidávat odkazy, fotografie a další obsah do sociálních sítí z ovládacího panelu Rainmaker. Nástroj Affiliates vám zatím poskytuje snadný způsob, jak spustit svůj vlastní affiliate program a spravovat své affiliate partnery..

Výsledky recenze dešťového makléře

Rainmaker také poskytuje sadu nástrojů pro podávání zpráv. Pokud chcete sledovat a porozumět vašemu provozu, prohlížet data shromážděná prostřednictvím formulářů, hodnotit výkon vašich přidružených společností, prohlížet si výsledky testů A / B a zjistit, jak populární jsou vaše podcasty, část výsledků na hlavním panelu Rainmaker pokrývá všechny z toho a další.

Analýzy revize dešťových nástrojů

Protože se Rainmaker snadno integruje s Google Analytics, můžete si na hlavním panelu Google Analytics zobrazit celou statistiku svého webu. Vzhledem k tomu, že obrovské množství údajů poskytovaných službou Google Analytics může být ohromující, můžete si na ovládacím panelu Rainmaker zobrazit zjednodušenou verzi analýzy webových stránek..

Mezi další funkce, ke kterým získáte přístup při registraci do Rainmaker, patří:

 • E-mailová marketingová služba RainMail (zdarma až 999 odběratelů)
 • tlačítka pro sociální sdílení
 • výběr rozložení obsahu a postranního panelu
 • dynamické postranní panely
 • citlivé posuvníky
 • údržbový mód
 • funkčnost přidruženého programu
 • Integrace Google Analytics.

Takže nyní víme, co Rainmaker nabízí, pojďme zjistit, jak snadné je vytvořit web s touto online publikační platformou.

Jak vytvořit web s Rainmaker

V této části recenze Rainmaker se rychle projdeme vytvořením a nastavením nového webu. Díky 14denní bezplatné zkušební verzi si můžete sami sami vyzkoušet zážitek Rainmaker a zjistit, jaký typ webových stránek si můžete vytvořit – aniž byste zadali nic víc, než vaše jméno a e-mailovou adresu.

Nastavení webového serveru Rainmaker Review

Jakmile vyplníte jednoduchý registrační formulář, můžete si buď stáhnout průvodce rychlým startem, nebo jednoduše skočit přímo do nastavení nového webu. Po pojmenování a popisu svého webu můžete podniknout rychlou prohlídku řídicího panelu a poté zobrazit náhled různých motivů a najít požadovaný design..

Náhled motivu recenze Rainmaker

Jakmile si vyberete motiv z dostupných 30 a více dostupných možností, můžete si přizpůsobit jeho vzhled pomocí personalizátoru.

Ukázka přizpůsobovače Rainmaker Review

Změna barev, přepínání obrázků na pozadí a úprava demonstračního obsahu domovské stránky vašeho webu se provádí pomocí uživatelsky přívětivého rozhraní uživatelských úprav. Navigační nabídky, oblasti postranního panelu a widgety vašeho webu jsou také konfigurovány prostřednictvím rozhraní přizpůsobovače.

Rainmaker Review Custom Homepage

Jakmile personalizujete ukázkový obsah motivu, můžete pomocí nástrojů pro návrh svůj web dále přizpůsobit. Pokud jste však se svým vzhledem spokojeni, můžete začít vytvářet nové stránky nebo přidat vlastní obsah do stávajících šablon..

Zobrazit stránky s recenzemi Rainmaker

Protože Rainmaker je v podstatě upravená verze WordPress, probíhá tvorba obsahu v oblasti dashboardu, nikoli prostřednictvím editoru front-end..

Editace stránky Rainmaker Review

Když je pro Rainmaker k dispozici možnost upravovat příspěvky a stránky pomocí editoru front-end, učiní z toho mnohem uživatelsky přívětivější publikační platformu, což jí poskytne skutečnou výhodu v porovnání s výběrem webové stránky WordPress s vlastním hostováním. Za současného stavu by však noví uživatelé neměli mít potíže pochopit vztah mezi tím, co vidí v editoru Rainmaker, a jak bude vypadat jejich obsah, když bude publikován.

Stránka s recenzemi deště

Váš další obsah webových stránek, včetně blogových příspěvků, vstupních stránek a položek portfolia, lze spravovat stejným způsobem.

Obsah recenze Rainmaker

Jakmile vyberete téma, provedete některé úpravy a přidáte důležité stránky, měl by být váš web připraven k uvedení do provozu. Máte také možnost využít pokročilé funkce Rainmakeru k prodeji produktů a služeb z vašeho webu, vytvoření oblasti členství, přidání diskusních fór a všech dalších užitečných funkcí, které jsme dříve popsali..

Pokud si nejste jisti něčím, nebo byste chtěli kritiku svého webu, můžete se připojit k fórům komunity Rainmaker a posílat dotazy.

Publikování vašich webových stránek a jejich zpřístupnění světu vyžaduje registraci doménového jména, výběr cenového plánu a zadání platebních údajů.

Nabízí Rainmaker hodnotu za peníze?

Na první pohled není Rainmaker levný. Při 125 USD měsíčně měsíčně vyúčtovaných ročně nebo 145 USD měsíčně měsíčně vyúčtovaných to funguje jako dost statný 1 500 nebo 1 740 $ ročně. Když se domníváte, že WordPress je zdarma k použití a že existuje spousta bezplatných nekomerčních témat a pluginů, z nichž si můžete vybrat, zdá se, že je to příliš drahé.

Když však vezmete v úvahu to, co za peníze skutečně dostáváte, ceny začnou mít smysl. S Rainmakerem si můžete vybrat z řady prémiových témat s přístupem k různým výkonným funkcím webových stránek, které by jinak vyžadovaly nákup řady komerčních pluginů. Pak je třeba vzít v úvahu náklady na webhosting, služby údržby a přístup k podpůrným pracovníkům.

Skutečnou hodnotou Rainmakeru je však rychlost, s jakou si můžete vytvořit profesionálně vypadající webovou stránku. S menším počtem rozhodnutí a mnohem uživatelsky přívětivějším rozhraním než standardní instalace WordPress s vlastním hostitelem, Rainmaker ve skutečnosti nabízí docela dobrou alternativu pro ty, kteří nemají čas (nebo požadovanou sadu dovedností) sestavit své vlastní webové stránky s vlastním hostitelem nebo jednoduše nechtějí investovat do vytvoření vlastního projektu webového designu vytvořeného od nuly.

Závěrečné myšlenky

S Rainmakerem je o něco méně svobody, než jakou získáte s vlastními hostitelskými webovými stránkami WordPress – což teoreticky nepřichází s prakticky žádnými omezeními. Přestože tento typ kompromisu obvykle z dlouhodobého hlediska vždy nefunguje dobře (záleží zcela na tom, co vlastně potřebujete z webové stránky), s Rainmakerem obětuje některé možnosti výběru a flexibility v jednom z nejrychlejší způsoby, jak okamžitě získat velmi schopný, snadno spravovatelný a profesionálně vypadající web.

Knihovna extrémně kvalitních témat a schopnost používat svůj vlastní motivový návrh (za předpokladu, že se jedná o podřízené téma Genesis), jsou pro Rainmaker obrovským plusem. A když nemůžete nahrát svůj vlastní výběr pluginů, tým Rainmaker otevřeně řekl, že jsou ochotni zvážit nové žádosti o funkce.

Vzhledem k ceně nemusí být Rainmaker vhodnou volbou pro ty, kteří mají omezený rozpočet. Pokud však chcete vytvořit vlastní firemní web a nemáte čas ani dovednosti k tomu, abyste si vše sami vytvořili a spravovali, velmi vám doporučuji dát 14denní bezplatnou zkušební verzi Rainmaker!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me