Zelt Leads, OptinMonster vai Bloom: Kurš ir labākais WordPress e-pasta optin formas spraudnis?

WordPress piedāvājumi


OptinMonster, Bloom un Thrive Leads – kad runa ir par e-pasta saraksta palielināšanu, šie trīs komerciālie spraudņi ir galvenie spēlētāji WordPress ekosistēmā. Bet kurš ir labākais? Diemžēl uz šo jautājumu tiešām nav vienkāršas atbildes.

Tomēr, ja vēlaties uzzināt, kurš jums ir vislabākais, izlasiet tālāk: līdz šī raksta beigām jums būs visa informācija, kas jums jāizlemj pašam.

Šodienas salīdzinājumā mēs apskatīsim, ko šie trīs spraudņi var piedāvāt, cik viegli tos izmantot, cik tie maksā un ko jūs iegūstat par savu naudu.

Ja jūsu e-pasta saraksts vienkārši nepieaug tik ātri, kā jūs cerējāt (vai varbūt jūs vēl neesat to sācis), tālāk aprakstītajam vajadzētu palīdzēt jums izlemt, kurš no šiem lieliskajiem e-pasta optin veidlapas spraudņiem sniegs vislabākos rezultātus.

Vai es varu audzēt savu sarakstu ar bezmaksas Optin spraudni?

Kas par bezmaksas e-pasta optin formas spraudņiem? Ir taisnība, ka tur ir dažas lieliskas bezmaksas iespējas, kā savai vietnei pievienot pievilcīgas e-pasta biļetenu pierakstīšanās veidlapas, taču bezmaksas vai zemākas cenas iespējas vienkārši nevar konkurēt ar trīs lielajiem spraudņiem, kad runa ir par funkcijām un lietošanas ērtumu..

Tur ir bezmaksas spraudņi, kas ir lieliski piemēroti satura abonēšanas veidlapu pievienošanai ziņu beigām; citi ļauj jūsu vietnē viegli parādīt uznirstošo optin formu. Varbūt jūs varētu bruģēt kopā ķekars bezmaksas e-pasta optin spraudņu, lai mēģinātu aptvert visas pamatnes. Tomēr jūs joprojām aizmirsīsit to, ko var piedāvāt komerciālie Bloom, Thrive Leads un OptinMonster spraudņi. Tas nav, pat iedziļinoties riskā, kas varētu rasties, palēninot vietnes darbību ar katru instalēto paplašinājumu vai vairāku spraudņu pārvaldības izmaksās..

Kad nepieciešams palielināt savu e-pasta sarakstu, Thrive Leads, Bloom un OptinMonster katram ir daudz ko piedāvāt, ieskaitot:

 • daudz dažādu formu tipu
 • daudzveidīga veidņu atlase
 • lietotājam draudzīgas saskarnes savu formu noformēšanai
 • integrācija ar visiem labākajiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem
 • dalītas pārbaudes rīki, kas palīdzēs jums optimizēt optin formas.

Salīdzinot šīs funkcijas ar to, ko jūs iegūstat no bezmaksas spraudņiem un budžeta iespējām, kļūst skaidrs, ka tiem, kuri nopietni domā palielināt savu e-pasta sarakstu, to veiks tikai viena no šīm spēcīgajām premium iespējām.

Zelt Leads, Bloom vai OptinMonster?

Labi, tagad, kad esam noskaidrojuši, kāpēc jums vajadzētu apsvērt vienu no šiem trim spraudņiem, salīdzinot ar citiem šajā kategorijā, ir pienācis laiks apskatīt, kurš jums vajadzētu izvēlēties.

Patiesība ir tāda, ka tie visi ir lieliski spraudņi – ja pārtraucat lasīšanu un pēc nejaušības principa izvēlaties vienu, jums vajadzētu būt piekļuvei visām nepieciešamajām funkcijām un rīkiem, lai no jūsu vietnes sāktu vairāk reģistrēšanās e-pastā un optinu. . Ja jūs jau izmantojat kādu no šiem trim spraudņiem un domājat par maiņu, tad, ja vien jūs neesat nopietni apmierināts ar noteiktu šī spraudņa aspektu, rīku maiņa, iespējams, nebūs jūsu problēmas risinājums..

Tā vietā, iespējams, kaut kas cits traucē jums iegūt gaidītos rezultātus. Tas var ietvert pārliecinoša svina magnēta trūkumu, slikti izstrādātas vai noformētas formas vai neinteresantu saturu jūsu vietnē. Tā kā šajos spraudņos ir iekļauti optimizācijas rīki, jums pastāvīgi jādarbojas sadalītajos testos, lai palielinātu reklāmguvumu līmeni.

Tomēr, ja, tāpat kā es, pirms lēmuma pieņemšanas jūs vēlaties precīzāk uzzināt, kas tiek piedāvāts, izlasiet, lai apskatītu WordPress labāko e-pasta optin veidlapas spraudņu galvenās iespējas..

Galvenās iezīmes un atšķirības

Lai gan ir jomas, kurās Thrive Leads, OptinMonster un Bloom atšķiras, tām ir vairāk kopīga nekā nav. Katrs spraudnis tomēr dara lietas savādāk nekā konkurenti.

Apskatīsim labākās kopīgās funkcijas, kā arī galvenās atšķirības.

Piedāvājuma veidlapu veidi

OptinMonster formas un optin veidi.

Galvenie veidlapu un uznirstošo logu veidi, kurus varat izveidot, izmantojot OptinMonster

Ja runājat par dažāda veida e-pasta pierakstīšanās veidlapām, kuras varat attēlot savā vietnē, jums tiks sabojāta izvēle ar kādu no šiem trim spraudņiem. Katrs rīks dod jums šāda veida veidus, ar kuriem strādāt:

 • Uznirstošo lodziņu formas
 • Bīdāmas / iespraužamas formas
 • Satura formas
 • Logrīku apgabala formas
 • Divpakāpju optīna formas
 • Satura skapīšu formas

Kā redzat, visi galvenie veidlapu veidi ir pieejami no katra rīka. Tas nozīmē, ka varat izmantot e-pasta izvēles veidlapas, kas tiek parādītas uznirstošajos gaismas lodziņu logos, veidlapas, kuras bīdāmas skatā no lapas malas, vai veidlapas, kuras ir ievietotas jūsu ziņās un lapās. Katrā rīkā ir arī veidlapas logrīks, ko var pievienot jūsu sānjoslām un citiem vietnes logrīkiem gataviem apgabaliem..

Viena no modernākajām funkcijām, kas pastāv visos šajos rīkos, ir divpakāpju optin forma. Šīs ir uznirstošās formas, kas tiek aktivizētas, kad lietotājs noklikšķina uz teksta vai attēla saites jūsu vietnē. Ir pierādīts, ka šis divpakāpju optin process konvertē ar lielāku ātrumu nekā parastās uznirstošās formas.

Pēc OptinMonster atjaunināšanas visos trīs šajos spraudņos tagad ir iekļauts satura skapīša formas tips, kas apmeklētājam prasa ievadīt savu e-pasta adresi, lai iegūtu pilnīgu piekļuvi jūsu saturam..

Gan OptinMonster, gan Thrive Leads piedāvā pilnekrāna sagaidīšanas vārtu formu vai ekrāna aizpildīšanas formu. Šāda veida veidlapas aptvers visu apmeklētāja pārlūka logu, padarot viņu ļoti grūti ignorēt jūsu piedāvājumu. Atkarībā no tā, kā jūs konfigurējat veidlapu, to var parādīt, izmantojot virkni aktivizētāju – ieskaitot gadījumus, kad apmeklētājs gatavojas atstāt jūsu vietni. Lai gan ar Bloom ir iespējams izveidot pilnekrāna veidlapu, šai formai ir jāpievieno pielāgota CSS.

OptinMonster tukšais uznirstošais logs

OptinMonster un Thrive Leads ļauj sākt ar tukšu audeklu, kuram pēc tam varat pievienot blokus un citus elementus.

Thrive Leads un OptinMonster dod jums iespēju sākt ar tukšu audeklu, un pēc tam jūs varat pievienot savu pielāgoto saturu. Šim saturam nav jābūt pierakstīšanās formā pa e-pastu – tas var būt satura klāsts, piemēram, sveiciena vai ardievas ziņojums, video, saites uz jūsu jaunākajiem produktiem vai jūsu sociālās koplietošanas pogas. Ja plānojat izmantot šo funkciju, ir vērts atzīmēt, ka Thrive Leads veidotājs sniedz jums vairāk iespēju, kā tukšajam uznirstošajam logam pievienot savu pielāgoto saturu un elementus nekā OptinMonster..

Lai nedaudz sajauktu lietas, OptinMonster lietotāji var piekļūt dažādām funkcijām atkarībā no izvēlētā cenu plāna, tāpēc paturiet to prātā, nosverot dažādus veidlapu veidus un funkcijas.

Veidlapas noformējums un izskats

Katrā spraudnī ir plaša iepriekš izveidotu veidņu veidņu izvēle, kuras varat pielāgot. Tas, kuru izvēlaties, protams, būs atkarīgs no jūsu vēlmēm, taču var droši teikt, ka visas veidņu veidnes ir ļoti augstas.

Optin veidnes no plaukstošiem klientiem

Dažas no Thrive Leads pielāgojamām optin veidnēm.

Zelt rezultātā piedāvā daudzveidīgu veidņu izvēli, kuras var izmantot, lai reklamētu plašu produktu un piedāvājumu klāstu. Ja vēlaties labu veidlapu kombināciju, tad Thrive Leads piedāvātais piedāvājums jums varētu patikt visvairāk.

Ziedēšanas spraudņa optin formas veidnes

Veidņu veidņu izvēle no spraudņa Bloom optin.

Zied veidlapu veidnes būtu labi piemērotas mūsdienu emuāriem un vietnēm. Tā kā Bloom ir izveidojis Elegant Themes, veidņu veidnēm ir līdzīgs izskats kā Divi un Extra tēmām. Tāpēc, ja jūs plānojat izmantot citus produktus no Elegant Themes (kas ir iekļauti Bloom komplektā) vai kādu citu mūsdienīgu WordPress motīvu ar tīru un plakanu dizainu, Bloom formām tie ir labi jāpapildina..

OptinMonster uznirstošās veidnes

OptinMonster nodrošina labu izvēli uznirstošajiem logiem un cita veida veidlapām.

OptinMonster piedāvā dažas labākās formas veidnes. Dizainparaugiem ir dažādu stilu klāsts, tāpēc vajadzētu būt jūsu projektam piemērotai veidnei. Regulāri tiek pievienoti arī jauni dizaini, iekļaujot sezonas iespējas, piemēram, šos Helovīna un svētku veidnes.

OptinMonster uznirstošās veidlapas priekšskatījums

Pirms atlases varat priekšskatīt OptinMonster veidnes.

OptinMonster popularitātes dēļ jūs, iespējams, esat iepazinies ar dažām piedāvātajām veidlapu veidnēm. Tomēr jums vajadzētu būt iespējai atrast dažus mazāk lietotus dizainus, ja dziļi iedziļināsities pieejamajā atlasē.

Kā redzat, katram spraudnim ir augstas kvalitātes veidņu atlase, kas palīdzēs jums pēc iespējas ātrāk sākt vākt e-pasta adreses. Šajā kategorijā nav daudz atdalīt rīkus – tā vietā jūs izvēlaties lēmumu par dizainu.

Veidlapu pielāgošanas opcijas

Katrs spraudnis ne tikai ar augstas kvalitātes veidnēm, bet arī ļauj pielāgot veidlapas dažādās pakāpēs.

Zelt Leads veidlapu redaktors

Thrive Leads ir jaudīgs redaktors veidņu pielāgošanai un optin izveidošanai no nulles

No trim instrumentiem, Zelt rezultātā un OptinMonster piedāvā vislielākās iespējas formas pielāgošanai. Tas padara šos divus rīkus par labāko izvēli tiem, kuriem ir precīzs redzējums par to formām vai nepieciešamība izveidot unikālu dizainu.

Tomēr viena joma, kurā plaukst straumi, ir labāka nekā OptinMonster, ir veids, kā tās veidotājs ļauj formās ievietot plašāku elementu klāstu. Šeit ietilpst tikai WordPress logrīki, cenu tabulas, funkciju režģi, atpakaļskaitīšanas taimeri, sociālās koplietošanas pogas un videoklipi, lai nosauktu tikai dažus. Izmantojot OptinMonster, bloku izvēle ir nedaudz ierobežota, taču joprojām varat optiniem viegli pievienot atpakaļskaitīšanas taimerus, ikonas un videoklipus..

Diezgan daudz pielāgotu saturu, ko varat ievietot WordPress ziņojumā, var pievienot uznirstošajiem logiem, izmantojot Thrive Leads. Elementus, kas veido jūsu veidlapas, var pilnībā pielāgot, izmantojot kontekstuālās izvēlnes, paverot veselu iespēju pasauli jūsu formām un uznirstošajiem logiem.

Zelt Leads formas elementus

Thrive Leads ļauj optinos un uznirstošajos logos ievietot plašu elementu klāstu.

Šī papildu brīvība tomēr maksā par maksu: lietotāja saskarnei (UI) veidlapu izveidošanai ar Thrive Leads ir stāvāka mācīšanās līkne, jo notiek daudz kas.

OptinMonster uznirstošais redaktors

Uznirstošo logu un veidlapu izveides darbs notiek OptinMonster vietnē, nevis jūsu WordPress informācijas panelī.

OptinMonster vairs nav tikai WordPress spraudnis – tas ir kļuvis par mitinātu pakalpojumu. Tas nozīmē, ka veidlapu pielāgošanas lietotāja saskarne tiek mitināta ārpus jūsu WordPress informācijas paneļa, un tāpēc tai ir nedaudz vairāk iespēju elpot. Tomēr mitināto pakalpojumu nodrošina WordPress, tāpēc lielākajai daļai lietotāju tam vajadzētu izskatīties pazīstamam.

OptinMonster attēlu bibliotēka

OptinMonster lietotāja saskarne ir līdzīga WordPress saskarnei.

Kad esat izvēlējies OptinMonster veidnes veidni, pielāgojot to, vienkārši noklikšķiniet uz elementa, kuru vēlaties modificēt, un mijiedarbībā ar konteksta izvēlni. Attēlu pievienošana notiek, izmantojot viegli pielāgotu WordPress multivides bibliotēkas versiju, kurai atkal vajadzētu būt pazīstamai lielākajai daļai.

Lai gan OptinMonster veidlapām varat pievienot savu CSS, jūs nesaņemat tik daudz pielāgošanas iespēju, kā to darāt ar Thrive Leads. Tomēr mazāk iespēju nozīmē mazāku lēmumu skaitu, kas savukārt palīdz darbu paveikt ātrāk.

Bloom Form redaktora saskarne

Bloom formas redaktors ir ērti lietojams, taču tas nav tik jaudīgs kā Thrive Leads un OptinMonster alternatīvas.

Zied veidlapu noformējums ir vismazāk intuitīvais no trim, jo ​​darba laikā displejā nav tieša priekšskatījuma. Tas ir arī visvienkāršākais, jo atšķirībā no OptinMonster un Thrive Leads jums nav jārediģē veidlapas, izmantojot vilkšanas un nomešanas vizuālo saskarni. Tā vietā, lai noklikšķinātu uz elementa, kuru vēlaties rediģēt, jūs vienkārši strādājat cauri laukiem, ievadot tekstu, izvēloties iestatījumus un augšupielādējot attēlus.

Ziedēšanas formas veidošanas opcijas

Veidlapas tiek pielāgotas Bloom, izmantojot veidlapu laukus, nevis lapu veidotāju stila saskarni.

Ja vēlaties redzēt, kā forma attīstās, izmantojot Bloom, jebkurā brīdī varat noklikšķināt uz priekšskatījuma pogas. Tomēr būtu jauki, ja tas visu laiku būtu redzams. Bloom UI ir tuvu standarta WordPress UI, tāpēc tas nedrīkstētu radīt daudz izaicinājumu ikvienam, kurš pārzina šo programmatūru..

Veidlapas aktivizētāji un displeja opcijas

Visi šie spraudņi ļauj jums daudz kontrolēt, kur jūsu vietnē tiks parādīti uznirstošie logi un citas formas. Jūs varat brīvi izveidot tik daudz veidlapu, cik nepieciešams, un pēc tam tās piešķirt dažādām vietnes daļām – tas var būt gan atsevišķām ziņām un lapām, gan dažu kategoriju saturam..

Tas viss palīdz jums izveidot veidlapas, kas ir optimizētas dažāda veida saturam jūsu vietnē, kam, savukārt, vajadzētu būt augstākam e-pasta izvēles līmenim..

Bloom Displeja iestatījumi

Bloom ļauj viegli kontrolēt, kad tiek parādītas vai aktivizētas jūsu optin formas.

Runājot par aktivizētājiem, kas aktivizē veidlapas – īpaši uznirstošos logus un iebīdāmās veidlapas -, jūs piekļūstat daudzām iespējām. Izejas nodomu aktivizētājs ir jaudīgs rīks, kas labi veic darbu, lai noteiktu, kad apmeklētājs gatavojas pamest jūsu vietni, un tikai pēc tam ielādēt uznirstošo logu.

OptinMonster un Thrive Leads ietver izejas nodrosinājuma sprūdu, bet Bloom to nedara. Tomēr Bloom ir sprūda, kas parādīs uznirstošo logu, kad lietotājs ritinās līdz noteiktam lapas punktam vai pēc tam, kad viņš noteiktu laiku ir bijis dīkstāvē..

Papildus trigeru izmantošanai OptinMonster arī ļauj izveidot kārtulas, lai kontrolētu, kad tiek parādīti uznirstošie logi un optiņi. Daži OptinMonster kārtulu piemēri ietver ģeogrāfiskās mērķauditorijas atlases kārtulu, kuru var izmantot, lai parādītu konkrētus optinus, pamatojoties uz apmeklētāja atrašanās vietu, noteikumu par dažādu optintu parādīšanu jauniem un atgriešanās apmeklētājiem un pat tādu, kas ir paredzēts reklāmu bloķēšanas lietotājiem.

Citas īpašības

Citas ievērojamas Bloom, Thrive Leads un OptinMonster piedāvātās iespējas ietver dalītās pārbaudes rīkus, animācijas efektus, mobilajām ierīcēm optimizētas formas, kā arī reklāmguvumu analīzi un statistiku.

Dalītās pārbaudes rīki ir īpaši noderīgi, jo tie ļauj ātri klonēt veidlapu, modificēt to un pēc tam salīdzināt to ar oriģinālu, lai noteiktu, kurš no tiem dod vislabākos rezultātus.

Lai gan visiem trim šiem rīkiem ir daudz noderīgas dokumentācijas, OptinMonster iet vienu soli tālāk ar tiešsaistes digitālā mārketinga apmācības kursu, kura mērķis ir iemācīt jums attīstīt savu biznesu, izmantojot tā produktu.

Cenu noteikšanas iespējas

No pirmā acu uzmetiena OptinMonster un tā 19 ASV dolāru mēnesī (šobrīd 9 ASV dolāri mēnesī) pamata versija var šķist lētākais veids, kā sākt lietot kādu no šiem optin formas spraudņiem. Tomēr jums ir jāmaksā par OptinMonster gadu iepriekš, pat ja līdzvērtīga mēneša cena ir norādīta tīmekļa vietnē. Vispiemērotākais OptinMonster plāns ir 99 ASV dolāru mēnesī (šobrīd 49 ASV dolāri mēnesī) izaugsmes iespēja. Tagad OptinMonster ir pieejama arī priekšapmaksas iespēja, kas ļauj jums samaksāt par papildu vienu, divus vai trīs gadus iepriekš un saņemt līdz četriem mēnešiem bezmaksas.

“Thrive Leads” faktiski ir nepieciešami vismazākie sākotnējie finanšu ieguldījumi, jo tie ir pieejami par 67 USD gadā, lai tos izmantotu vienā vietnē, vai par USD 97 gadā, lai tos izmantotu visās jūsu vietnēs. Aģentūras var maksāt 49 USD mēnesī, lai izmantotu “Thrive Leads” visās savu klientu vietnēs. Ja jūs meklējat jaunu motīvu, jūs varat piekļūt visām attīstīties tēmām un spraudņiem par USD 19 mēnesī (maksā katru gadu), pievienojoties tās dalības paketei.

Jūs varat sākt lietot Bloom, reģistrējoties Elegant Themes dalībai, kas gadā maksā 89 USD par piekļuvi produktu atjauninājumiem un klientu atbalstam, vai arī maksājot vienreizēju maksu 249 USD par mūža piekļuvi. Pierakstīšanās ar Elegant Themes ļauj jums arī piekļūt Monarch, tā sociālās koplietošanas spraudnim, iespaidīgajām Divi un Extra tēmām un spēcīgajam savrupajam Divi Builder satura redaktora spraudnim. Ja vēlaties uzzināt vairāk par šiem produktiem, mūsu Eleganto motīvu pārskats palīdzēs jums izlemt, vai reģistrēšanās ir pareizā izvēle.

Gluži tāpat kā šo spraudņu salīdzināšana pēc funkcijām ir sarežģīta, arī to salīdzināšana pēc cenas ir sarežģīta. Neviena no iespējām nav visizdevīgākā cenas attiecība – drīzāk vislabākais piedāvājums būs atkarīgs no funkcijām, kuras vēlaties izmantot, un no papildu produktu vērtības, ko saņemat piekļuvei.

Noslēguma domas

OptinMonster, Bloom un Thrive Leads iekļauj visu, kas jums nepieciešams, lai sāktu pievienot e-pasta optin veidlapas savai WordPress vietnei. Tos visus ir viegli lietot, un tiem ir daudz funkciju, ar plašu veidņu un dizainu izvēli, no kuriem izvēlēties.

Bloom un OptinMonster ir vismodernākās un pievilcīgākās veidņu veidnes, lai gan pēdējo veidnes aptver plašāku stilu klāstu. Thrive Leads veidnes drīzāk ir jauktas somas, un, kaut arī noteikti ir dažas labas iespējas, dažas sāk izskatīties nedaudz datētas.

Gan Bloom, gan OptinMonster ļauj ar dažiem klikšķiem ērti personalizēt veidlapas un aktivizēt tās savā vietnē. Tomēr OptinMonster piedāvā daudz plašākas pielāgošanas iespējas nekā Bloom. Ātrums, ar kādu jūs varat pievienot uznirstošo logu savai vietnei, izmantojot OptinMonster un Bloom, padara šos rīkus ideālus ikvienam, kam nav daudz laika ieguldīt, bet kurš vēlas tūlīt sākt palielināt savu e-pasta sarakstu..

No otras puses, “Thrive Leads” vislabāk ir tiem, kuriem ir daudzveidīgākas vajadzības vai kuriem nepieciešama pilnīga kontrole pār to formu izskatu un to saturu. Kaut arī ne OptinMonster, ne Bloom nav īsti pielāgošanas iespēju, ja jūs patiešām vēlaties personalizēt uznirstošos logus un optin veidlapas, Thrive Leads un tā jaudīgais redaktors var būt labākais risinājums.

Ja vēlaties darīt vairāk, nekā savākt e-pasta adreses un paplašināt savu abonentu sarakstu, jums vajadzētu koncentrēties uz OptinMonster un Thrive Leads. Kaut arī Bloom labi pārvalda e-pasta optin veidlapas, jūs varat darīt daudz vairāk, izmantojot pārējos divus rīkus, piemēram, parādīt plašāku satura klāstu, nevis tikai veidlapas jūsu uznirstošajos logos.

Kā apskatīts šajā salīdzinājumā, ir dažas funkcijas, kas nav universālas šiem trim spraudņiem, un es iesaku rūpīgi izpētīt funkciju sarakstus, lai redzētu, kura no tām vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Galu galā, neatkarīgi no tā, kuru rīku izvēlēsities, jūs iegūsit piekļuvi augstas kvalitātes WordPress spraudnim, kas, ja tiks pareizi izmantots, palīdzēs paplašināt e-pasta abonentu sarakstu..

Veiksmi!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me