WPMU DEV apskats: ko viņi piedāvā un vai ir vērts pievienoties?

WordPress piedāvājumi


WPMU DEV dalībnieki var piekļūt iespaidīgam WordPress labāko motīvu un spraudņu klāstam – vismaz saskaņā ar uzņēmuma mārketinga materiāliem. Ne tikai tas, bet arī dalībnieki var piekļūt diennakts WordPress vietnes atbalsta pakalpojumam, kā arī dažādiem mācību video un tiešsaistes kursiem.

Bet vai maksājums, lai kļūtu par WPMU DEV dalībnieku, ir labs ieguldījums? Un vai viņu WordPress rīki un pakalpojumi ir tik labi, cik izklausās? Mūsu pārskata mērķis ir atbildēt uz šiem jautājumiem – un līdz šī raksta beigām jums vajadzētu būt visai nepieciešamajai informācijai, lai izlemtu, vai kļūšana par WPMU DEV biedru ir pareizā iespēja.

Apskatīsim …

WPMU DEV ātrs pārskats

WPMU Dev mājas lapa

WPMU DEV portfelī ir iekļauts viņu populārais emuārs un bezmaksas WordPress spraudņu izlase. Tajā ir arī premium motīvi un vairāk nekā simts premium plugins, kā arī izglītojošs saturs un citi pakalpojumi, kas ir pieejami tikai maksājošajiem biedriem. Uzņēmums ietilpst tajā pašā grupā kā CampusPress un Edublogs, un visus tos pārvalda Incsub.

WPMU DEV dalības pārskata iespējas

Tā kā CampusPress mitina un pārvalda tūkstošiem WordPress vietņu skolām, koledžām un citām izglītības iestādēm, Edublogs nodrošina neskaitāmus WordPress emuārus skolotājiem un studentiem, un WPMU DEV ir sadarbojies ar vairāk nekā 500 000 WordPress lietotāju, grupai ir liela WordPress pieredze.

Kaut arī WPMU DEV sāka koncentrēties uz WordPress Multisite – WordPress funkciju, ko var izmantot, lai izveidotu vairāku vietņu un emuāru tīklu no vienas WordPress instalācijas, viņi tagad piedāvā arī spraudņus un motīvus parastajām WordPress vietnēm un emuāriem..

WPMU DEV apskats: ja jākļūst par biedru?

Lai palīdzētu jums izlemt, mēs apskatīsim viņu tēmas, populārāko spraudņu izvēli un citus pakalpojumus un resursus, kas ir pieejami dalībniekiem. Tātad, ja jums rodas jautājums, vai jums vajadzētu kļūt par WPMU DEV dalībnieku, esat nonācis pareizajā vietā.

WPMU DEV atbalsts un kopiena

Drīz mēs nokļūsim WordPress spraudņos un motīvos. Tomēr tas, kas patiešām palīdz WPMU DEV izcelties no citiem tēmu un spraudņu klubiem, ir viņu atbalsts, izglītība un kopienas komponenti. To uzmanības centrā ir viņu diennakts tiešraides tērzēšanas pakalpojums, kuram dalībnieki var piekļūt, lai saņemtu palīdzību viņu WordPress vietnēs.

WPMU DEV tiešsaistes tērzēšanas pakalpojums

WPMU DEV dalībnieki var sazināties ar atbalsta komandu visu diennakti, izmantojot tiešās tērzēšanas funkciju.

Jūs joprojām varat atvērt atbalsta biļeti, ja vēlaties, taču ir lieliski zināt, ka ir kāds, kurš sarunājas visu diennakti. Ir arī aizņemti atbalsta forumi, kur varat dalīties ar savām problēmām ar citiem biedriem un atbalsta personālu.

WPMU DEV WordPress atbalsta video

Jūs arī iegūstat piekļuvi baltu etiķešu apmācības videoklipu bibliotēkai jums un jūsu klientiem.

WPMU DEV ir sagatavojis 40 apmācības videoklipus, kas aptver visus WordPress vietnes pārvaldības aspektus, ieskaitot navigāciju informācijas panelī, spraudņu instalēšanu un multivides bibliotēkas izmantošanu, lai uzskaitītu tikai dažus. Visi videoklipi ir marķēti ar baltu etiķeti un tiek parādīti bez jebkādas WPMU DEV firmas zīmes, lai nemulsinātu jūsu lietotājus vai klientus.

WPMU DEV akadēmija

Tiešsaistes kursa struktūra

WPMU Dev Academy kursos ietilpst videoklipi, teksts, viktorīnas un diskusiju laukumi.

WPMU DEV dalībnieki caur akadēmiju var piekļūt virknei ar WordPress saistītu apmācības kursu. WPMU DEV Academy kursi, kas izstrādāti, lai palīdzētu jums izmantot visas WordPress iespējas, ietver:

 • WordPress izstrāde iesācējiem
 • WordPress izstrāde starpposma lietotājiem
 • Uzlabota WordPress izstrāde
 • JavaScript WordPress izstrādātājiem
 • WordPress karjeras meistarklase.

Kursos tiek izmantoti videoklipi, rakstīts saturs, viktorīnas un diskusiju vietas, lai palīdzētu apgūt pasniedzamās tēmas. Ja vēlaties uzlabot savas WordPress zināšanas un prasmes, WPMU DEV Academy kursi ir jauks papildinājums.

WPMU DEV centrs

Vēl viena WPMU DEV iezīme, kas to atšķir no sacensībām, ir centrs. Kad esat kļuvis par dalībnieku, varat reģistrēt savas vietnes caur centru, un pēc tam, izmantojot centrālo informācijas paneli WPMU DEV vietnē, iegūt to pārskatu..

Ekrānuzņēmums no WPMU DEV Hub

Centrmezgls ļauj jums pārvaldīt visas savas vietnes, izmantojot dalības paneli WPMU DEV vietnē.

Hub ļauj īsumā redzēt, kuriem jūsu vietņu aspektiem jāpievērš uzmanība. Jūs varat ātri atjaunināt spraudņus un motīvus, tieši neapmeklējot savas vietnes, nepārbaudot dublējumu statusu un pārraugot vietnes darbības laiku un veiktspēju. Ja jums ir vairākas WordPress vietnes vai jūs rūpējaties par klientu vietnēm, Hub ievērojami atvieglos to pārvaldīšanu.

WPMU DEV WordPress motīvi

Fiksātors WordPress Theme Ekrānuzņēmums

Fiksātors ir WPMU DEV biznesa WordPress tēma pakalpojumu sniedzējiem.

Sākotnēji ir WPMU DEV ietvars, uz kura balstās visas viņu WordPress tēmas. Tā kā uzņēmumam Upfront ir priekšpusē iebūvēts un velkams lapu veidošanas rīks, visās astoņās WPMU DEV tēmās ir arī viena.

Gara tēma no WPMU DEV

Spirit ir pilna platuma portfeļa tēma, lai tiešsaistē reklamētu savas prasmes un pakalpojumus.

Astoņas WPMU DEV tēmas aptver emuārus, uzņēmējdarbību, portfeli, žurnālus un radošās vietnes, un tām visām ir e-komercijas atbalsts. Tā kā visus motīvus var viegli modificēt, izmantojot Upfront veidotāju vai WordPress Customizer, jums vajadzētu būt iespējai izveidot savam projektam piemērotu vietni..

Sākotnējās lapas veidotāja rīka piemērs

WPMU DEV motīvi ir pieejami ne tikai kā savrups spraudnis, bet arī augšpusē velkams un nometams lapu veidotāju rīks..

Upfront veidotāju rīks ir pieejams arī kā atsevišķs spraudnis, kas dod jums iespēju izveidot pielāgotas WordPress vietnes. Lai uzzinātu vairāk, apskatiet tiešsaistes sākotnējo celtnieku demonstrāciju.

WPMU DEV WordPress spraudņi

Kā minēts, kļūstot par WPMU DEV dalībnieku, jūs iegūstat piekļuvi vairāk nekā simtam premium WordPress spraudņu. WPMU DEV spraudņu bibliotēka ir plaša, sākot no vietņu pārvaldības, tiešsaistes mārketinga, satura publicēšanas un lapu noformēšanas līdz veiktspējai un meklētājprogrammu optimizēšanai. Ja jūs reģistrējaties, izmantojot WPMU DEV, iespējams, jums vairs nekad nevajadzēs iegādāties citu spraudni.

Šeit ir apskatīti daži no iespaidīgākajiem WordPress spraudņiem, kas pieejami WPMU DEV dalībniekiem.

Snapshot Pro – WordPress rezerves spraudnis

Dublējiet savu WordPress vietni, izmantojot momentuzņēmumu

Snapshot Pro ir ļoti lietotājam draudzīgs WordPress rezerves spraudnis.

Snapshot Pro ļauj viegli sākt WordPress vietnes dublēšanu. Dublējumus var izveidot pēc pieprasījuma vai automātiski, atbilstoši jūsu pielāgotajam grafikam. Būtiski, ka rezerves kopiju atjaunošana ir tikpat vienkārša kā to izveidošana.

Izveidojiet rezerves grafiku ar momentuzņēmumu

Izmantojot Snapshot Pro, viegli izveidojiet pielāgotu grafiku automatizētām dublēšanām.

Snapshot Pro galvenās iezīmes:

 • Iespēja izveidot automatizētu pielāgotu rezerves grafiku.
 • Dublējuma izveides un atjaunošanas iespējas ar vienu klikšķi.
 • Spēja migrēt WordPress vietnes no viena resursdatora uz otru.
 • Spēja eksportēt dublējuma failus uz Dropbox, Google Drive, Amazon S3 un WPMU DEV Cloud.
 • Iespēja automātiski pārsūtīt dublējuma failus uz SFTP / FTP vietām.

Snapshot Pro ir ideāli piemērots tādu vietņu īpašniekiem, kas nav tehniski tehniski īpašnieki, kuri vēlas tikai nospiest dažas pogas un ieviest regulāru rezerves grafiku, kā arī enerģijas lietotājiem, kuriem nepieciešama lielāka kontrole pār to, kā darbojas viņu dublējumi..

Vairāk informācijas

Grūstīšanās – svina paaudzes spraudnis

Ekrānuzņēmums no Hustle spraudņa moduļiem

Izmantojot Hustle, jūs varat parādīt piedāvājumus saviem apmeklētājiem dažādos veidos.

Grūtības dod iespēju izveidot pielāgotus uznirstošos logus un cita veida saturu piedāvājumu parādīšanai jūsu vietnē. Šajos piedāvājumos varētu ietilpt ielūgums pievienoties jūsu e-pasta biļetenam, sekot jums sociālajos medijos, kopīgot saturu tiešsaistē vai apskatīt noteiktu vietnes lapu.

Izmantojot Hustle dizaineri, izveidojiet pielāgotas uznirstošās un optin formas.

Izmantojiet Hustle dizaineri, lai izveidotu pielāgotos uznirstošos logus, iespraudumus un satura rādījumus.

Pateicoties intuitīvajam satura veidotājam, jūs varat viegli noformēt auditorijai piemērotāko veidlapu veidus. Detalizētās opcijas un vadīklas nodrošina, ka uznirstošie logi, iespraudumi un peldošās joslas darbojas vēlamajā veidā.

Grūstīšanās uznirstošo logu aktivizēšanas opcijas

Izvēlieties no uznirstošo veidlapu un ziņojumu konkurentu izvēli.

Galvenās kņadas iezīmes:

 • Iespēja izveidot uznirstošos logus, peldošās joslas, satura optin veidlapas un pielāgota satura attēlojumus.
 • Pilnībā piedāvāts formu dizainers ar intuitīvu lietotājam draudzīgu saskarni.
 • Integrācija ar populāriem e-pasta mārketinga pakalpojumiem un sociālo mediju tīkliem.
 • Uznirstošo aktivizētāju atlase, ieskaitot nodomu iziet, laiku, ritināšanu, klikšķi un reklāmu bloķēšanas noteikšanu.
 • Spēja kontrolēt, kad un kur tiek parādītas iespraužamās un uznirstošās formas.
 • Spēja apskatīt analītiskos datus par jūsu optin formu un uznirstošo logu veiktspēju.

Hustle ir ļoti konkurētspējīgs funkciju komplekts, kas padara to par labu alternatīvu tādiem spraudņiem kā OptinMonster, Thrive Leads vai Bloom.

Vairāk informācijas

WP Smush Pro – attēla optimizācija un saspiešanas spraudnis

Ātrāks ielādes laiks var palielināt vietņu reklāmguvumu līmeni, palīdzēt izmantot SEO un nodrošināt draudzīgāku lietotāja pieredzi. Viens no lēnas iekraušanas reizes cēloņiem ir slikti optimizēti attēli – tika pārvarēta problēma, kas radīta WP Smush Pro.

Statistika parāda, kā WP Smush ir saspiests attēlus

WP Smush Pro var automātiski saspiest un optimizēt attēlus, neupurējot attēla kvalitāti.

WP Smush Pro galvenās iezīmes:

 • Iespēja saspiest attēlus līdz pat 10x vairāk nekā regulāra smalcināšana, gandrīz nemanot redzamu kvalitātes kritumu.
 • Iespēja iespējot automātisku attēla optimizāciju augšupielādējot.
 • Spēja lielapjoma optimizēt esošos attēlus.
 • Iespēja izvēlēties starp bez zudumiem un zaudējumiem saspiešanas režīmus.
 • Attēlu izmēru maiņas un mērogošanas rīki.
 • Spēja ātri atjaunot oriģinālos attēlu failus.

WP Smush Pro ir laba iespēja tiem, kas vēlas optimizēt savus attēlus, tos nemazinot, kā arī tiem, kas vēlas upurēt kādu attēla kvalitāti apmaiņā pret lieliem ātruma uzlabojumiem.

Vairāk informācijas

Hummingbird Pro – veiktspējas optimizācijas spraudnis

Kolibri tīmekļa vietnes darbības analīzes ziņojums

Kolibri pārbaudīs jūsu vietni un palīdzēs jums novērst visas problēmas, kas ietekmē veiktspēju.

Pēc šī spraudņa aktivizēšanas Hummingbird Pro pārbaudīs jūsu vietni, lai atrastu apgabalus, kur var rīkoties, lai uzlabotu ielādēšanas laiku. Pēc tam jums tiks dota iespēja novērst visas problēmas, izmantojot kolibri lietotāja interfeisu.

Hummingbird Pro galvenās iezīmes:

 • Iespēja ģenerēt vietņu veiktspējas pārskatus ar uzlabošanas ieteikumiem.
 • Spēja veikt uzdevumus, lai uzlabotu vietnes veiktspēju, nospiežot tikai vienu taustiņu.
 • Iespēja iespējot pārlūka kešatmiņu, minifikāciju un GZIP saspiešanu.
 • Iespēja uzraudzīt vietnes darbību un nosūtīt brīdinājumus, ja tiek konstatēti dīkstāves un lēni ielādes laiki.
 • Integrācija ar CloudFlare un WPMU DEV satura piegādes tīklu.

Hummingbird Pro ir labi noapaļots rīks, kas ne tikai uzsver, kā var uzlabot jūsu vietnes veiktspēju, bet arī ļauj viegli veikt uzdevumus, kas var uzlabot ielādes laiku.

Vairāk informācijas

WP Defender – drošības spraudnis

Drošības ziņojums no spraudņa Defender

Defender sniedz jums ātru pārskatu par jūsu vietnes drošības līmeņiem.

WP Defender palīdzēs jums padarīt jūsu vietni pēc iespējas drošāku un aizsargāt to no uzbrukumiem. Tiklīdz spraudnis ir aktivizēts, jūs uzzināsit, cik droša ir jūsu vietne un ko vēl jūs varat darīt, lai to droši aizsargātu. Katram vienumam ir informatīvi apraksti, kas palīdzēs izprast problēmas un to risināšanas iespējas.

Pārskats no spraudņa Defender

WP Defender ne tikai izceļ problēmas, bet arī var palīdzēt novērst drošības problēmas.

WP Defender galvenās iezīmes:

 • Iespēja veikt ieplānotas vietņu drošības skenēšanas.
 • Iespēja ģenerēt ziņojumus par ievainojamību, kas tiek nosūtīti pa e-pastu.
 • Drošības un drošības ieteikumi jūsu vietnei.
 • Audita žurnāla rīks, kas izseko jūsu vietnē veiktās izmaiņas.
 • IP bloķēšana, lai aizsargātu jūsu pieteikšanās zonu no aizdomīgām darbībām.
 • Iespēja pārbaudīt, vai jūsu vietne ir iekļauta Google melnajā sarakstā.

Labs drošības spraudnis ir būtisks jebkurai WordPress vietnei, un WP Defender noteikti ir spēcīgs rīks.

Vairāk informācijas

WPMU DEV informācijas panelis – konta pārvaldības rīks

WPMU informācijas paneļa spraudnis

Pēc informācijas paneļa spraudņa instalēšanas varat meklēt un instalēt spraudņus un motīvus no WPMU DEV tieši no WordPress informācijas paneļa..

Pēc WPMU DEV informācijas paneļa spraudņa aktivizēšanas savā WordPress vietnē varat ātri instalēt visus citus spraudņus un motīvus, kas ir pieejami kā jūsu dalības daļa. Informācijas panelis ļauj ātri sazināties arī ar WPMU DEV atbalsta komandu.

Vairāk informācijas

Šis ir tikai simts plus WordPress spraudņu paraugs, kas pieejami WPMU DEV dalībniekiem. Pilnu sarakstu varat apskatīt šeit.

WPMU DEV emuārs un Whip biļetens

Emuārs, kurā katru dienu tiek publicēts jauns raksts, iespējams, ir tas, kā vairums cilvēku atklāj WPMU DEV. Aptverot padomus, pārskatus, apmācības un jaunākās WordPress kopienas ziņas, tas ir viens no aktīvākajiem WordPress emuāriem apkārt.

Jaunākās ziņas no WPMU DEV emuāra

WPMU DEV emuārs publicē vienmērīgu ar WordPress saistītu rakstu plūsmu.

Papildus emuāram, WPMU DEV ir arī e-pasta biļetens, ko saviem biedriem piegādā trīs reizes nedēļā. Aptverot visus WordPress ekosistēmas aspektus, The Whip ir efektīvs veids, kā sekot līdzi WordPress pasaules jaunākajiem sasniegumiem..

WPMU Dev dalības cenu noteikšana

Vienīgais veids, kā piekļūt komerciālajām tēmām, spraudņiem un citam premium saturam un pakalpojumiem no WPMU DEV, ir kļūt par dalībnieku un samaksāt 49 ASV dolāru lielu ikmēneša maksu.

Kad esat dalībnieks, varat izmantot produktus tik daudzās WordPress vietnēs, cik vēlaties, ieskaitot klientu vietnes. Ja anulējat savu dalību, varat turpināt izmantot jebkuru no jau instalētajiem spraudņiem vai motīviem.

Informācija par WPMU DEV cenām

Informācija par WPMU DEV dalības cenām.

Ir pieejams 30 dienu bezmaksas izmēģinājums, un, lai arī tas prasa ievadīt maksājuma informāciju, tas ļauj bez maksas instalēt un izmēģināt visus iekļautos produktus un pakalpojumus..

Informācija par WPMU DEV mitināšanu

WPMU DEV kā papildu pakalpojumu piedāvā WordPress vairāku vietņu mitināšanu.

Ir vērts pieminēt, ka, kaut arī WPMU DEV piedāvā tīmekļa mitināšanu, tā neietilpst dalības paketē. Tā vietā tas ir augstas klases uzņēmuma pārvaldīts mitināšanas pakalpojums, kura cenas sākas ar USD 1000 mēnesī.

Noslēguma domas

Pēc WPMU DEV spraudņu un motīvu izmēģināšanas biju patiesi pārsteigts. Augstākās kvalitātes spraudņi un motīvi ir labi salīdzināmi ar citur pieejamām alternatīvām.

Pateicoties centrmezgla funkcijai un informācijas paneļa spraudnim, ir ļoti vienkārši pārvaldīt vairākas vietnes un piekļūt labākajiem spraudņiem, motīviem un atbalsta pakalpojumam. Kopumā WPMU DEV dalības produkts ir slidens un labi izstrādāts.

Īsāk sakot, dalība WPMU DEV ir ļoti ieteicama, taču tas, vai jums vajadzētu reģistrēties vai nē, ir atkarīgs no tā, vai jūs varat attaisnot 49 USD ikmēneša abonēšanas maksu.

Ja jums nepieciešama tikai tēma un pāris spraudņi, iespējams, jūs varat tērēt mazāk un piekļūt salīdzināmam funkciju kopumam citur. Maz ticams, ka jūs atradīsit tāda paša līmeņa atbalstu kā WPMU DEV, izmantojot viņu 24/7 tiešraides tērzēšanas iespēju, lai gan.

Ja vēlaties piekļūt lielai augstas kvalitātes rīku bibliotēkai, kas palīdzēs izveidot un pārvaldīt efektīvas vietnes, vienlaikus strādājot tikai ar vienu pārdevēju, ir vērts pārbaudīt WPMU DEV pilnas piekļuves bezmaksas izmēģinājumu un redzēt, kā jūs nokļūstat.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me