WPForms vs Gravity Forms – kurš ir labākais WordPress veidlapu spraudnis? (2020. gads)

WordPress piedāvājumi


Ja jūs meklējat WordPress veidlapu veidotāja spraudni, gan Gravity Forms, gan WPForms ir populāri, jaudīgi un ērti lietojami spraudņi, un tie ir divi no labākajiem pieejamajiem variantiem..

Bet kuru jums vajadzētu izvēlēties? Šis ir jautājums, uz kuru mēs jums palīdzēsim atbildēt zemāk.

Tā vietā, lai ļautu jums pārmeklēt Gravity Forms un WPForms vietnes, lai mēģinātu gūt priekšstatu par to, kurš spraudnis jums ir vislabākais, šis salīdzinājums izskaidros katra no tām galvenās funkcijas un izceļ to galvenās atšķirības, ietaupot jūsu laiku un pūles, kad tas notiek nāk pie lēmuma pieņemšanas. Mēs apskatīsim arī katra spraudņa lietotāju pieredzi, lai jūs varētu atrast rīku, kas vislabāk atbilst jūsu darba veidam.

Neatkarīgi no tā, kāda veida tiešsaistes veidlapu vēlaties pievienot savai vietnei, vai nu WPForms, vai Gravity Forms vajadzētu palīdzēt jums to izveidot, un līdz šī salīdzinājuma beigām jūs zināt, kuru spraudni izvēlēties..

Sāksim…

WPForms vs Gravity Forms cenu noteikšanas iespējas

Izmaksas bieži ir svarīgs apsvērums, izvēloties spraudni, tāpēc, pirms mēs iepazīstamies ar Gravity Forms un WPForms galvenajām funkcijām un lietotāju pieredzi, šeit ir īss pārskats par abu rīku cenu noteikšanas iespējām:

Gravity Forms cenu informācija

Gravitācijas veidlapu WordPress formas spraudnis

 • Pamata licence: 59 USD par izmantošanu vienā vietnē un piekļuvi pamata papildinājumiem.
 • Pro licence: 159 USD par izmantošanu trīs vietnēs un piekļuvi pamata un Pro papildinājumiem.
 • Elites licence: USD 259 izmantošanai neierobežotās vietnēs un piekļuvei pamata, Pro un Elite papildinājumiem.

Šajā salīdzinājumā mēs precīzi aprakstīsim funkcijas, kurām jūs varēsit piekļūt. Tomēr, kā arī iekļautajos papildinājumos un vietņu skaitā, uz kurām jūsu licence attiecas, vēl viena atšķirība starp Gravity Forms pirkšanas iespējām ir tā, ka Elite licencē ir ietverts WordPress Multisite atbalsts un piekļuve prioritārā atbalsta kanālam, savukārt abas zemākās līmeņi to nedara.

Izmantojot katru licenci, jūs piekļūsit spraudņu atjauninājumiem un atbalstam uz vienu gadu, un jums būs katru gadu jāatjauno licence, lai saglabātu piekļuvi tai. Par licences atjaunošanu netiek piemērota atlaide, tāpēc gaidiet, ka katru gadu maksāsit pilnu cenu. Tomēr pastāv 30 dienu atmaksas politika, tāpēc jūs varat izmēģināt Gravity Forms bez riska.

Informācija par WPForms cenām

WPForms WordPress veidlapas spraudnis

 • Pamata licence: USD 79 par izmantošanu vienā vietnē un pamata funkciju komplekts.
 • Plus licence: 199 USD par izmantošanu trīs vietnēs, kā arī Basic un Plus funkciju kopas.
 • Pro licence: 399 USD par izmantošanu 20 vietnēs, kā arī Basic, Plus un Pro funkciju kopas.
 • Elites licence: USD 599 izmantošanai neierobežotās vietnēs un Basic, Plus un Pro funkciju kopām.

Tāpat kā Gravity Forms, WordPress Multisite atbalsts un piekļuve Premium atbalsta kanālam ir rezervēta WPForms Elite augstākā līmeņa licencei. Atkal, tāpat kā Gravity Forms, jums katru gadu būs jāatjauno licence, lai saglabātu piekļuvi spraudņu atjauninājumiem un atbalstam. Lai arī pilnu atmaksu ir iespējams saņemt tikai pēc 14 dienām (salīdzinājumā ar Gravity Forms 30 dienu periodu), tas joprojām nozīmē, ka varat izmēģināt WPForms bez riska.

Uz papīra Gravity Forms ir lētākais variants no abiem. Tomēr ir jāapsver ne tikai cenu zīme. Īpašības, lietošanas ērtums un dokumentācija ir visi svarīgi faktori, kas jāņem vērā. Tāpēc vēl nepieņemiet lēmumu. Tā vietā lasiet tālāk, lai uzzinātu, kurš spraudnis ir labākā izvēle jūsu vietnei.

Ir vērts norādīt, ka faktiski ir pieejama bezmaksas WPForms versija. Lai gan tas nodrošina pietiekami daudz pamatformu pievienošanas WordPress vietnei, tomēr, lasot šo WPForms vs Gravity Forms salīdzinājumu, jūs, iespējams, meklējat jaudīgāku rīku. Tātad, paturot to prātā, šis spraudņu salīdzinājums koncentrēsies uz WPForms un Gravity Forms premium versijām.

Gravitācijas formu un WPForms funkciju salīdzinājums

Pateicoties daudzām funkcijām, Gravitācijas veidlapas un WPForms ir divas labākās iespējas plaša formu klāsta pievienošanai WordPress vietnēm.

Piemēram, dažas no formām, kuras varat izveidot ar šiem spraudņiem, ietver “pasūtījuma” veidlapas, “aptaujas un aptaujas” veidlapas, “atgriezeniskās saites un ieteikumu” veidlapas, “pieprasījuma cenas” veidlapas, “RSVP” veidlapas, “ziedojumu” veidlapas un ‘Pierakstīšanās uz biļetenu’ – lai nosauktu tikai dažus.

WPForms aptaujas veidne

Tiešsaistes aptaujas izveidošana ir tikai viena šo WordPress formas spraudņu izmantošana.

Varat arī izmantot šīs veidlapas, lai ļautu jūsu WordPress vietnes apmeklētājiem reģistrēties un izveidot lietotāja kontu, kā arī iesniegt saturu, ko var publicēt jūsu emuārā.

Pēc iesniegšanas veidlapas paraugs

Gan Gravity Forms, gan WPForms atvieglo vietnes satura pieņemšanu, izmantojot priekšējās formas veidlapu.

Tagad, kad jūs zināt, kādos gadījumos šie spraudņi var tikt izmantoti, izpētīsim tieši tās funkcijas, kurām varat piekļūt, lai jūs varētu izvēlēties savai vietnei piemērotāko risinājumu..

Veidlapas lauku tipi

Gan Gravitācijas veidlapās, gan WPForms ir iekļauti visi lauki, kurus cilvēki visvairāk varētu atrast premium formas spraudnī, ieskaitot vienas rindas un rindkopas teksta laukus, kā arī nolaižamās izvēlnes, multi-select, izvēles rūtiņas un radio pogas. Tāpēc, ja vēlaties izveidot pamatformas savai WordPress vietnei, abi šie rīki ir vairāk nekā tikai uzdevuma izpildei.

WPForms vs gravitācijas formu lauku salīdzinājums

WPForms un Gravity Forms standarta lauku salīdzinājums.

Tomēr tas, kas atšķir WPForms un Gravity Forms no daudzām citām šīs kategorijas opcijām, ir papildu lauki, kuriem lietotāji var piekļūt. Piemēram, daži no sarežģītākajiem laukiem, kas pieejami šo spraudņu lietotājiem, ir šādi:

 • E-pasta un vietnes lauki (abi spraudņi).
 • Laika un datuma lauki (abi spraudņi).
 • Failu augšupielāde (abi spraudņi).
 • Cenu lauki ar iespēju aprēķināt kopsummu (abi spraudņi).
 • Satura iesniegšanas lauki, ieskaitot ziņas virsrakstu, kategorijas un piedāvāto attēlu (abi spraudņi).
 • Aizsardzība pret captcha surogātpastu (abi spraudņi) un pielāgota captcha izveidošana (WPForms).
 • Vērtējumi, ieskaitot zvaigžņu, numuru un citus veidus (WPForms).

WPForms reitinga lauka piemērs

Atšķirībā no Gravity Forms, WPForms ir iekļauts reitinga lauks, lai saņemtu atsauksmes no lietotājiem.

Kopumā abi spraudņi ir labi nodrošināti ar veidlapu laukiem – lai gan WPForms ir iekļauti tādi, kas nav atrodami Gravitācijas veidlapās, piemēram, vērtējumu lauks. Tāpēc, ja vēlaties apkopot atsauksmes no apmeklētājiem, labāka izvēle varētu būt WPForms.

Veidņu veidnes

Kamēr Gravity Forms lietotājiem nenodrošina nekādas veidņu veidnes, WPForms piedāvā labu iepriekš izveidotu veidlapu izvēli, lai jūs sāktu. Faktiski visi WPForms licences īpašnieki var piekļūt sešām rediģējamām iepriekš sagatavotām veidlapu veidnēm, ieskaitot vienkāršu kontaktformu, veidlapu “pieprasīt cenu” un “rēķina” vai “pasūtījuma” veidlapu..

WPForms standarta veidnes

Visās WPForms licencēs ir sešas iepriekš sagatavotas veidņu veidnes.

Tomēr lietotāji ar divām augstākā līmeņa Pro vai Elite WPForms licencēm iegūst piekļuvi veidņu veidņu papildpaketei, kas rakstīšanas laikā satur 100 iepriekš sagatavotas veidlapas darbam ar.

Veidņu papildinājums WPForms

WPForms Pro un Elite licenču turētāji iegūst piekļuvi papildu 100 rediģējamām veidņu veidnēm.

Tā kā visas veidnes ir rediģējamas, tiklīdz esat izvēlējies veidlapu, to var pielāgot, izmantojot WPForms vilkšanas un nomešanas veidotāja saskarni. Ja plānojat izveidot dažādu veidlapu klāstu savām WordPress vietnēm, piekļuve lielajai WPForms nodrošināto veidņu bibliotēkai, iespējams, ietaupīs jūsu laiku un pūles.

Veidlapu ierakstu pārvaldība

Tā kā var rasties problēmas, kuru dēļ veidlapu ieraksti netiek piegādāti, ir lieliski redzēt, ka gan WPForms, gan Gravity Forms saglabās veidlapu ierakstus jūsu WordPress vietnes datu bāzē (un arī nosūtīs tos pa e-pastu visiem jūsu norādītajiem adresātiem)..

Skatīt veidlapu ierakstus

Gan Gravity Forms, gan WPForms ļauj ērti piekļūt veidlapu ierakstiem WordPress informācijas panelī.

Tādēļ, izmantojot WordPress informācijas paneli, varat viegli pārbaudīt, kas ir iesniegts, izmantojot veidlapas. Piekļuve ierakstiem, izmantojot WordPress informācijas paneli, ir noderīga arī tad, ja ir vairāki lietotāji, kuriem nepieciešama piekļuve šiem datiem.

Veidlapu ierakstu pārvaldība WPForms

WPForms izmanto ikonas, lai ļautu ierakstam uzreiz pievienot zvaigznīti un redzētu, kuras no tām ir lasītas.

Abi spraudņi ļauj jums izvēlēties, kuras kolonnas tiek parādītas ieejas ekrānā. Tomēr Gravity Forms sniedz jums lielāku kolonnu izvēli, no kuras izvēlēties.

Eksportēt kolonnu opcijas

Gravity Forms ļauj jums izvēlēties, kurus formas laukus parādīt, skatot ierakstus.

Izmantojot WPForms un Gravity Forms, formas ierakstu eksportēšana CSV formātā izmantošanai tādās lietotnēs kā Google Sheets un Excel ir ļoti vienkārša. Izmantojot Gravity Forms, jūs varat eksportēt veidlapu ierakstus starp diviem datumiem, izvēlēties, kurus laukus iekļaut eksportā, un izmantot nosacīto loģiku, lai ierakstus filtrētu atbilstoši jūsu prasībām.

Eksportē veidlapu ierakstus gravitācijas formās

Gravity Forms ļauj filtrēt veidlapu ierakstus, lai eksportētu tikai tos, kurus vēlaties.

WPForms veidlapu ievešanas eksporta funkcija ir nedaudz sarežģītāka, un, noklikšķinot uz pogas Lejupielādēt eksportu (CSV), visi atlasītās formas ieraksti tiek eksportēti CSV formātā – bez iespēju ierakstus filtrēt..

CSV eksporta veidlapas ievades piemērs

Atšķirībā no Gravity Forms, WPForms nedod jums kontroli pār to, kuri lauki un ieraksti tiek eksportēti.

Lai ierakstus filtrētu, varat izmantot programmu Excel, Google izklājlapas vai citu saderīgu lietotni. Ir arī vērts pieminēt, ka salīdzinājumā ar WPForms katram gravitācijas veidlapu ierakstam tiek sniegts vairāk datu, piemēram, par lietotāja IP adresi un aģentu (pārlūku).

Lai gan abi spraudņi piedāvā labas formas ierakstu pārvaldības funkcijas, ja vēlaties iztaujāt savus datus izklājlapu programmatūrā un jums ir nepieciešama piekļuve plaša spektra datiem, piemēram, lietotāja IP, Gravitācijas veidlapām ir jāatbilst jūsu prasībām.

Atteikšanās no veidlapām un daļējie ieraksti

Ja vēlaties izvairīties no potenciālo pirkumu zaudēšanas, pasūtījumu zaudēšanas vai atteikšanās no cita veida datu vākšanas, gan WPForms, gan Gravity formām ir noderīgas funkcijas, kas var palīdzēt atgūt pamestās veidlapas un daļējos ierakstus. Tomēr katram spraudnim ir atšķirīga pieeja darījumiem ar lietotājiem, kuri mijiedarbojas ar jūsu veidlapām, bet jebkura iemesla dēļ nespiež pogu Iesniegt.

Ja runa ir par pamestu formas ierakstu glābšanu WPForms, spraudnim ir iespēja automātiski saglabāt veidlapas ierakstu, ja lietotājs pārvieto peles kursoru ārpus pārlūka skata porta vai ja viņš noklikšķina uz saites. Tā kā abas šīs darbības var signalizēt, ka lietotājs gatavojas iziet no jūsu lapas vai vietnes, WPForms nekavējoties saglabās veidlapas ierakstu, pat ja tas būs nepilnīgs.

Izmantojot Gravity Forms, pieeja ir nedaudz mazāk iespaidīga. Tā vietā, lai uztvertu, kad lietotājs gatavojas atstāt jūsu veidlapas lapu, Gravity Forms ietaupīs daļēju ierakstu, ja lietotājs mēģinās iesniegt ierakstu, neaizpildot visus nepieciešamos laukus. Gravitācijas veidlapas arī ietaupīs nepilnīgas daudzlapu veidlapas, tiklīdz lietotājs būs pārgājis ārpus veidlapas pirmās lapas. Papildu iespēja ir izmantot WordPress Heartbeat API, lai regulāri saglabātu veidlapas saturu, lai gan tas nav tik vienkārši kā citas iespējas.

Viens no ieguvumiem, ko var saglabāt daļēji aizpildīta veidlapa, ir tāds, ka, ja lietotājs pirms atteikšanās no veidlapas ir ievadījis savu e-pasta adresi, jums būs iespēja sazināties ar viņiem. Turklāt, apvienojot pamestās veidlapas funkciju ar pielāgotajiem paziņojumiem, jūs varētu izveidot e-pasta ziņojumu, kas lietotājiem uzreiz tiek nosūtīts, kad viņi atsakās no veidlapas. Šajā ziņojumā varētu būt paziņojums par to, ka viņi nav iesnieguši veidlapu, vai atgādinājums atgriezties un pabeigt savu ierakstu vēlāk..

Vairumā gadījumu jums būs nepieciešama lietotāja e-pasta adrese, lai maksimāli izmantotu šo Gravitācijas veidlapu un WPForms funkciju, tāpēc noteikti lūdziet to jau pašā veidlapas sākumā..

Tā kā šīs ir ļoti noderīgas iespējas ikvienam, kurš nopietni domā par potenciālo pirkumu vākšanu vai pārdošanas apstiprināšanu, izmantojot savu vietni, nevajadzētu sagādāt pārāk lielu pārsteigumu, uzzinot, ka WPForms ir pamešanas funkcija un atbilstošie Gravity Forms daļējie ieraksti ir pieejams tikai tiem lietotājiem, kuri ir iegādājušies dārgākas Pro vai Elite licences WPForms vai Elite licenci Gravity Forms.

Citas gravitācijas formu un WPForms iezīmes

Kā redzat no iepriekšminētās informācijas, gan Gravity Forms, gan WPForms patiešām ir ļoti bagātīgas ar īpašībām. Lai arī iepriekšminētajām funkcijām vajadzētu būt ieinteresētām lielākajai daļai cilvēku, kas meklē labu veidlapu spraudni, ir arī daudz nedaudz vairāk nišu, kas ir noderīgas, taču tās nav prasība visiem.

Piedāvājam īsu pārskatu par dažām no šīm funkcijām:

 • Spēja izmantot nosacītu loģiku lauka redzamības kontrolei (abi spraudņi).
 • Atbalsts daudzlapu veidlapu (abu spraudņu) izveidošanai.
 • Veidlapas pieejamības ierobežošana un plānošana (abi spraudņi).
 • Iespēja importēt formas datus no citiem spraudņiem (abiem spraudņiem).
 • Iesniedziet WordPress ziņas un lapas, izmantojot veidlapas (abi spraudņi).
 • Izveidojiet aptaujas un aptaujas (abi spraudņi).
 • WordPress lietotāja reģistrācijas un pieteikšanās formas (abi spraudņi).
 • Ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšana (WPForms).
 • Gūtenberga atbalsts (abi spraudņi).
 • Paraksta lauks (abi spraudņi).
 • Bezsaistes veidlapas (WPForms).
 • Veidlapu skapītis (WPForms).
 • GDPR atbalsts (abi spraudņi).
 • Maksājumu iekasēšanas iespējas (abi spraudņi).

Tā kā ir pieejams tik daudz funkciju, ir grūti vienu labāko atzīt par spraudni. Tas tiešām ir atkarīgs no tā, kāda veida formas vēlaties izveidot. Lai vēl vairāk sarežģītu lietas, Gravity Forms ir pieejama liela bezmaksas un premium trešo personu papildinājumu bibliotēka, kas šim spraudnim var pievienot vēl vairāk funkciju.

WPForms vs Gravity Forms lietotāja pieredze

Cerams, ka WPForms un Gravity Forms galveno iezīmju sadalījums ir devis jums priekšstatu par to, ko šie rīki var darīt, un kurš no tiem varētu būt piemērots jūsu projektam. Bet, pirms pieņemat lēmumu, izpētīsim abu spraudņu lietotāju pieredzi un redzēsim, kā dažas no šīm funkcijām darbojas praksē, sākot ar Gravitācijas formām.

Gravity Forms lietotāja pieredze

Pēc Gravity Forms instalēšanas un aktivizēšanas ir noderīgs sagaidīšanas ekrāns, kurā parādīts pēdējais spraudņa iespējošanas posms. Kad šie uzdevumi ir pārbaudīti, ir pienācis laiks izveidot savu pirmo veidlapu.

Gravitācijas formu sagaidīšanas ekrāns

Tāpat kā WPForms, arī Gravity Forms ir sākuma ekrāns, kas palīdz iespējot spraudni.

Tiešsaistes formas izveidošana ar gravitācijas formām

Atšķirībā no dažiem citiem WordPress formas spraudņiem – piemēram, Kontaktformas 7 – Gravitācijas veidlapām nav iepriekš sagatavotu formu (tāpat kā WPForms). Pretstatā WPForms, nav arī nekādu veidlapu veidņu, tāpēc pirmais pats veidols ir jāizveido pašam. Par laimi, Gravity Forms saskarne ļauj ļoti viegli sākt.

Gravitācijas formu lietotāja interfeiss

Gravity Forms veidotājam ir noderīgas instrukcijas, kas parādītas interfeisā.

Izmantojot Gravitācijas veidlapas, visi pieejamie lauki tiek parādīti interfeisa labajā pusē, un pievienot tos formai ir tikpat vienkārši, kā noklikšķināt uz tiem.

Lauku pievienošana veidlapai

Vienkārši noklikšķiniet uz lauka, lai to pievienotu savai formai Gravity Forms veidotājā.

Veidlapas izskata pielāgošana

Kad veidlapai esat pievienojis dažus laukus, varat tos pārkārtot, ja nepieciešams, velkot un nometot tos vietā. Varat arī pielāgot katra lauka izskatu un darbību, noklikšķinot uz nolaižamās izvēlnes ikonas. Dažāda veida laukiem ir dažādi iestatījumi, taču parasti jūs varat personalizēt lauka etiķeti, noteikt, vai lauks ir vajadzīgs vai nē, un iestatīt noklusējuma vērtību.

Gravitācijas formu lauka iestatījumi

Katru veidlapas lauku var patstāvīgi konfigurēt, izmantojot Gravity Forms.

Atkarībā no tā, kāda veida laukā strādājat, varat viegli pievienot apstiprinājuma lauku, lai pārliecinātos, ka apmeklētāji ir pareizi ievadījuši savu e-pastu, vai iestatīt maksimālo faila lielumu un izslēgt noteiktus augšupielādes lauka failu veidus. Lauka iestatījumos varat arī piekļūt Gravity Forms nosacītās loģikas funkcijai un, piemēram, to izmantot, lai kontrolētu lauka redzamību, pamatojoties uz cita lauka vērtību.

Nosacītā loģika gravitācijas formās

Uzlabotās funkcijas, piemēram, nosacītā loģika, ir viegli pieejamas caur Gravity Forms saskarni.

Jūsu veidlapas priekšskatīšana

Atšķirībā no WPForms, Gravity Forms veidotājs jums nesniedz tiešu savas formas priekšskatījumu, kamēr jūs strādājat ar to. Tātad, ja vēlaties redzēt, kā tas izskatās, jums jānoklikšķina uz priekšskatījuma pogas, lai apskatītu veidlapu jaunā pārlūka cilnē.

Veidlapas priekšskatīšana gravitācijas formās

Izmantojot Gravity Forms, jums ir jāpieskata savs darbs jaunā pārlūka cilnē.

Diemžēl Gravity Forms formas priekšskatījumā netiek izmantots jūsu motīva formatējums, tāpēc, lai patiesi parādītu, kā veidlapa izskatīsies jūsu apmeklētājiem, jums tas būs jāievieto WordPress ziņojumā vai lapā un pēc tam to priekšskatīt. . Tomēr, ja jūs izmantojat labi kodētu motīvu, tad, kad veidlapa tiek aktivizēta, nevajadzētu būt pārsteigumiem.

Faktiskais gravitācijas formas priekšskatījums

Jums būs jāpievieno sava forma ziņai vai lapai, lai iegūtu patiesu priekšstatu par to, kā tā izskatīsies.

Papildus standarta priekšskatījuma režīmam – parādīts iepriekš redzamajā ekrānuzņēmumā -, varat arī pārslēgt režģa displeju, lai redzētu, kā tiek sakārtoti lauki. Ir arī iespēja parādīt savas formas struktūru, kas var arī palīdzēt ar jebkuru jūsu veiktu pielāgošanas darbu.

Režģa un struktūras priekšskatījums

Gravitācijas veidlapas dod iespēju parādīt režģi un parādīt veidlapas struktūru, lai palīdzētu pielāgošanas darbā.

Kad esat apmierināts ar laukiem un to secību, varat saglabāt savu darbu, pirms pāriet uz veidlapas iestatījumiem.

Formas iestatījumu konfigurēšana

Izmantojot iestatījumu paneli, jūs varat konfigurēt dažādas savas formas īpašības, tostarp mainīt veidlapas pogas tekstu, izlemt, vai parādīt saglabāšanas un turpināšanas pogu vai nē, kā arī iespējot spam medus kanāla alternatīvu laukam reCAPTCHA.

Jūsu veidlapas iestatījumi

Uzlabotās Gravity Forms opcijas un iestatījumi atsevišķām formām.

Formas ievades iesniegšanas apstiprinājumu definēšana

Varat arī konfigurēt to, kas notiek pēc tam, kad lietotājs ir iesniedzis veidlapas ierakstu, ar iespējām parādīt pielāgotu ziņojumu, parādīt lapu no jūsu vietnes vai novirzīt lietotāju uz jūsu izvēlēto URL. Veidojot apstiprinājuma ziņojumu, varat izmantot sapludināšanas tagu funkciju, lai tekstā ievietotu lauka vērtības, piemēram, lietotāja vārdu..

Veidlapas ievades apstiprināšanas iestatījumi

Gravity Forms ir trīs dažādas iespējas, lai apstiprinātu veidlapas ievades iesniegšanu.

Formas paziņojumu iestatīšana

Gravitācijas veidlapas arī dod jums iespēju izveidot vairākus paziņojumus, kas tiek aktivizēti, iesniedzot veidlapas ierakstu. Pēc noklusējuma vietnes WordPress administratoram pa e-pastu tiek nosūtīta veidlapas ieraksta kopija. Tomēr ir iespējams izveidot papildu paziņojumus, ar kuru palīdzību tiek nosūtīti e-pasti citiem, tostarp lietotājam, kurš iesniedzis veidlapas ierakstu, vai jūsu komandas loceklim. Jūs pat varat izmantot maršrutēšanas funkciju, lai nosūtītu e-pasta paziņojumu, pamatojoties uz veidlapas ieraksta saturu.

Paziņojumu par veidlapu ierakstu iestatījumi

Paziņojumu maršrutēšana ļauj aktivizēt noteiktu paziņojumu, ja veidlapas ierakstā ir noteikta vērtība.

Kā apskatīts iepriekš šajā salīdzinājumā, jūs varat apskatīt Gravity Forms ierakstus savā WordPress informācijas panelī.

Ja jūsu izvēlētajā licencē ir iekļauta pieeja jebkuram Gravity Forms papildinājumam, varat tos iespējot, izmantojot atbilstošo WordPress informācijas paneļa lapu..

Gravitācijas formu papildinājumu instalēšana

Papildu ērtībām Gravity Forms papildinājumus var instalēt un aktivizēt caur spraudņu informācijas paneli.

Veidlapas publicēšana

Veicot veidlapu, kas izveidota ar Gravity Forms, publicēšana jūsu vietnē nevarētu būt vienkāršāka. Vienkārši izveidojiet jaunu ziņu vai lapu vai atveriet esošo rediģēšanai. Pēc tam WordPress redaktorā noklikšķiniet uz pogas Pievienot formu, pirms izvēlaties, kuru formu ievietot.

Veidlapas ievietošana

Gan Gravity Forms, gan WPForms WordPress redaktoram pievieno ērtu pogu.

Pēc tam saturā tiks ievietots īsais kods, kas tiks aizstāts ar atbilstošo formu, kad ziņa vai lapa tiks priekšskatīta vai publicēta jūsu vietnē. Pateicoties īskodu darbībai, visas jūsu veidlapu izmaiņas nekavējoties tiks parādītas apmeklētājiem – jums nevajadzēs atjaunināt nevienu ziņu vai lapu. Ir arī logrīks Gravity Forms, kas ļauj parādīt veidlapas sānjoslā vai citos motīvu apgabalos, kas ir gatavi jūsu motīvam.

Logrīks Gravity Forms Sidebar

Logrīks Gravity Forms ļauj parādīt veidlapas sānjoslā un citos saderīgos motīva apgabalos.

Kā redzat, Gravity Forms lietotāja interfeiss nemanāmi integrējas WordPress informācijas panelī un jūtas kā jūsu vietnes galvenā sastāvdaļa. Soli pa solim veidlapas izveidošana un pēc tam tās konfigurēšana ir ļoti vienkārša, izmantojot Gravity Forms, padarot šo spraudni, kuru ikvienam vajadzētu būt iespējai ērti izmantot..

WPForms lietotāja pieredze

Kad WPForms darbosies un darbosies jūsu vietnē, jūs tiksiet laipni gaidīts spraudnī, izmantojot izvēles video, kurā sniegts padoms tiešsaistes veidlapas izveidošanas procesā. Ja esat iesācējs WordPress vai šāda veida spraudņos, tam vajadzētu būt noderīgam resursam, lai palīdzētu jums sākt darbu.

WPForms spraudņa sveiciena ekrāns

Apmācības video, kas iegults WPForms uzņemšanas lapā, ir labāks spraudņa ievads nekā pieeja Gravity Forms.

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties skatīties videoklipu vai nē, nākamais solis tiešsaistes formas pievienošanai WordPress vietnei ir noklikšķinot uz pogas Pievienot jaunu. Kā minēts, ne gravitācijas formām, ne WPForms nav nekādu iepriekš izveidotu formu. Tomēr atšķirībā no Gravity Forms WPForms iekļauj veidņu atlasi, lai paātrinātu veidlapu izveidošanas procesu.

Kā jau apskatīts iepriekš, kā arī sešās veidņu veidnēs, kas nāk ar visām WPForms licencēm, divās labākajās Pro un Elite licencēs ir arī papildinājums ar papildu 100 veidņu veidnēm.

Veidlapas izveidošana

Tiklīdz esat nospiedis pogu Pievienot jaunu, WordPress informācijas panelis jūsu pārlūkprogrammas logā tiek aizstāts ar pielāgoto WPForms lietotāja interfeisu..

WPForms spraudņa lietotāja interfeiss

Tā vietā, lai integrētos ar WordPress informācijas paneli, WPForms ir sava pielāgotā lietotāja saskarne.

Drošāka opcija ir Gravity Forms pieeja un spraudņa interfeisa integrēšana WordPress informācijas panelī. Tomēr, lai arī pielāgota spraudņa saskarnes izveidošana var izraisīt aizdegšanos, ja tā tiek slikti ieviesta, tas nav gadījumā ar WPForms.

Tā vietā veidņu veidotāja saskarne ir labi izpildīta, un papildu vieta, kas tiek nodrošināta, atbrīvojoties no WordPress informācijas paneļa ierobežojumiem, palīdz ievērojami uzlabot lietotāja pieredzi..

WPForms veidlapu veidotājs

Atšķirībā no Gravity Forms, WPForms veidotājs sniedz jums diezgan labu priekšstatu par to, kāda izskatīsies jūsu forma, kad tā tiks publicēta jūsu vietnē.

Kad esat izvēlējies veidni vai izvēlējies sākt ar tukšu audeklu, varat sākt pievienot veidlapas laukus vai rediģēt esošos. Lauku pievienošana veidlapai ir vienkārša. Vienkārši noklikšķiniet uz lauka, lai ievietotu to savā formā, vai arī velciet un nometiet to vietā. Kad esat noklikšķinājis uz lauka, kuru esat pievienojis veidlapai, tā iestatījumi ērtības labad automātiski tiek parādīti sānu panelī.

WPForms lauka opciju iestatījumi

Katra lauka opcijas tiek parādītas, tiklīdz tiek noklikšķināts uz veidlapas lauka.

Tā kā WPForms veidlapas veidotājā tiek parādīts labs jūsu veidlapas attēlojums, atšķirībā no Gravity Forms, jums nav nepieciešams priekšskatīt veidlapu jaunā pārlūka cilnē, lai redzētu, kāda tā izskatīsies publicējot.

Formas paziņojumu iestatīšana

Pārejot uz veidlapas iestatījumu paneli, varat iestatīt paziņojumus par veidlapām, lai definētu, kam tiek nosūtīts e-pasts pēc veidlapas ieraksta iesniegšanas. Tāpat kā Gravity Forms, izmantojot WPForms, varat izveidot tik daudz pielāgotu paziņojumu, cik nepieciešams, tostarp nosūtīt e-pasta paziņojumu vietnes īpašniekam un apmeklētājam, kurš aizpildījis veidlapu.

Paziņojumu par veidlapas ierakstu iestatījumi

Tāpat kā Gravity Forms, WPForms sniedz jums daudz iespēju kontrolēt, kā darbojas paziņojumi par veidlapām.

Pateicoties viedajiem tagiem, jūs varat viegli izmantot datus no veidlapas ieraksta, lai aizpildītu noteiktus laukus, piemēram, saņēmēja e-pasta adresi vai lietotāja vārdu. Varat izmantot nosacītu loģiku, lai izveidotu vēl sarežģītākus paziņojumus, tostarp nosūtītu paziņojumu uz noteiktu e-pasta adresi, pamatojoties uz veidlapas saturu..

Nosakot veidlapas pieteikuma iesniegšanas apstiprinājumus

WPForms dod tādas pašas iespējas veidlapas ieraksta apstiprināšanai kā Gravity Forms, ieskaitot pielāgotu ziņojumu, lapas parādīšanu jūsu vietnē vai lietotāja nosūtīšanu uz noteiktu URL.

WPForms apstiprināšanas opcijas

WPForms ļauj ērti izveidot pielāgotas apstiprinājuma ziņas vai darbības jūsu veidlapām.

Tāpat kā Gravity Forms, jūs varat izveidot vairākas apstiprināšanas opcijas un pēc tam izmantot nosacīto loģiku, lai kontrolētu, kura tiek izmantota. Tomēr WPForms nedod jums iespēju personalizēt apstiprinājuma ziņojumu ar sapludināšanu vai viedajām atzīmēm, kā jūs varat ar Gravity Forms.

Formas atteikšanās iespējošana

Ja jums ir WPForms licences Pro vai Elite, jums ir arī iespēja iespējot veidlapu pamešanas funkciju, lai saglabātu daļējus veidlapu ierakstus, ko lietotājs nav iesniedzis..

Pamesto ierakstu iestatījumi

WPForms atvieglo daļēju ierakstu saglabāšanu, ja lietotājs pirms datu iesniegšanas atsakās no veidlapas.

Kā jau apskatīts iepriekš, WPForms ir efektīvāks par Gravity Forms daļēju ierakstu tveršanā, pateicoties tā spējai noteikt, kad lietotājs gatavojas iziet no jūsu lapas.

Veidlapu skapīša funkciju izmantošana

Vietņu īpašnieki, kuriem ir Pro vai Elite WPForms licence, var izmantot arī veidlapu skapīša funkcijas. Ja šis papildinājums ir iespējots, iestatījumiem, kas saistīti ar piekļuves ierobežošanu formām, var piekļūt no veidlapu veidotāja saskarnes..

WPForms veidlapas skapīša funkcija

Veidlapu skapīša funkcijas ļauj ierobežot piekļuvi veidlapām, izmantojot četras dažādas metodes.

Veidlapu skapīša funkciju konfigurēšana ir vienkārša, un katra metode ļauj parādīt pielāgotu ziņojumu, lai lietotājiem paziņotu par veidlapas statusu.

Veidlapas publicēšana

Kad esat gatavs publicēt savu veidlapu, noklikšķiniet uz pogas Iegult, lai piekļūtu īsajam kodam, kuru var ievietot jūsu WordPress ziņās un lapās, lai parādītu veidlapu. Varat arī izmantot pogu Pievienot veidlapu, kuru spraudnis pievieno WordPress redaktoram, lai savā saturā ievietotu kādu no jūsu veidlapām.

Ievietojiet veidlapas pogu

Tāpat kā Gravity Forms, WPForms WordPress redaktoram pievieno noderīgu pogu, lai veidlapas ievietotu ziņās un lapās.

Pēc tam, kad ziņa vai lapa ir publicēta, saīsnes kods tiek aizstāts ar atbilstošo formu.

WPForms Veidlapas priekšskatīšana

Tiešsaistes veidlapām, kas izveidotas, izmantojot WPForms, vajadzētu ņemt vērā jūsu WordPress motīva formatēšanas un parādīšanas īpašības.

Tāpat kā Gravity Forms, arī WPForms nodrošina jūs ar widget, lai parādītu veidlapas sānjoslā un citās vietnes vietnēs..

WPForms sānu joslas logrīks

Atkarībā no motīva logrīku apgabaliem jūs varētu arī automātiski parādīt veidlapas pēc jūsu emuāra ziņām.

Izmantojot WPForms veidlapu veidotāja saskarni, varat arī iestatīt jebkuru mārketinga vai maksājumu integrāciju, ieskaitot savienojumu ar savu e-pasta mārketinga pakalpojumu vai tiešsaistes maksājumu apstrādātāju..

Gravity Forms vs WPForms lietotāja pieredzes pārskats

No diviem spraudņiem WPForms ir iespaidīgākā lietotāja pieredze. Pateicoties pielāgotajam interfeisam, kas aizpilda visu pārlūka logu, veidlapu izveidošana un konfigurēšana ar WPForms ir ļoti vienkārša.

Tomēr tas nenozīmē, ka Gravitācijas veidlapas ir grūti izmantot. Patiesībā, pieturoties pie WordPress darbības veida, nevis izmantojot pielāgotu interfeisu, Gravity Forms, salīdzinot ar WPForms, jūtas vairāk kā jūsu vietnes galvenā daļa. Turklāt tāpat kā WPForms jūs joprojām piekļūstat vilkšanas un nomešanas interfeisam, lai veidotu veidlapas.

Galvenā atšķirība starp divu spraudņu saskarnēm ir tā, ka WPForms dod iespēju tiešsaistē tiešsaistē aplūkot jūsu veidlapu tajā pašā ekrānā, kamēr strādājat, savukārt, izmantojot Gravity Forms, jums ir jānospiež poga, lai priekšskatītu veidlapu jaunā pārlūka cilnē. . Lai gan tas var ietaupīt nedaudz laika, tas nav darījums, jo veidlapas no abiem spraudņiem ir labi parādītas. Tātad, neatkarīgi no tā, kuru spraudni izvēlaties, jums nevajadzētu būt grūtībām izveidot vēlamo formu veidus, izmantojot vai nu Gravity Forms, vai WPForms.

Noslēguma domas

Tātad, kurš spraudnis ir labākais? Gravitācijas formas vai WPForms? Diemžēl nav iespējams pasludināt tiešo uzvarētāju.

Abi spraudņi ir augstas kvalitātes rīki, kurus varat izmantot, lai WordPress vietnei izveidotu gandrīz jebkura veida veidlapas un savāktu no lietotājiem plašu datu klāstu..

Lai gan WPForms ir iespaidīgāks lietotāja interfeiss, Gravity Forms noteikti nav grūti izmantot.

Ja nauda nav objekts un vēlaties piekļūt visplašākajam funkciju klāstam, ieskaitot plašu veidņu izvēli, tad WPForms, iespējams, ir labākais risinājums. Tomēr tas tiešām ir atkarīgs no tā, kuram spraudnim ir nepieciešamās funkcijas, vienlaikus ņemot vērā arī Gravity Forms pieejamo trešo personu papildinājumu izvēli..

Kad būsit identificējis, kuram spraudnim ir precīzas nepieciešamās funkcijas, jūs nebūsit vīlies nevienā no šīm iespējām. Tomēr, ja jums vēl nav kādas īpašas prasības un vēlaties tikai vislabāko WordPress formas spraudni, WPForms ir lielisks universāls lietotājs, kuram ir jāatbilst jūsu vajadzībām nākotnē.

Lietotas / izmantojot Gravity Forms vai WPForms? Domas?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me