WPForms apskats: ārkārtīgi konkurētspējīgs WordPress veidlapu spraudnis!

WordPress piedāvājumi


Ja runājam par veidlapu pievienošanu vietnei, WordPress lietotāji pēc izvēles tiek sabojāti. Tomēr daudzas no jaudīgākajām iespējām, diemžēl, arī iesācējiem ir pārāk sarežģītas. Tas bija vismaz līdz brīdim, kad tika atbrīvots viens no jaunākajiem WordPress formu papildinājumu veidlapu spraudņiem: WPForms, no WPBeginner veidotāja Syed Balkhi.

Tomēr ar tik daudziem WordPress formas spraudņiem, kas jau ir tirgū – sākot no bezmaksas un vienkāršām iespējām, piemēram, Form Maker, līdz pat modernākiem premium klases produktiem, piemēram, Ninja un Gravity Forms (lasiet vairāk par konkurenci un to, kā WPForms sakrājas) – kā jūs sakāt, vai WPForms ir pareizā izvēle jūsu vietnei?

Apskatīsim, ko piedāvā WPForms, un uzzināsim, vai tas ir tā cenu zīmes vērts vai nē.

WPForms pret konkursu

WPForms mērķis ir pēc iespējas vienkāršāk pievienot veidlapas WordPress vietnei, vienlaikus nodrošinot ēdināšanu enerģijas lietotājiem ar sarežģītākām vajadzībām.

Bezmaksas spraudnis Contact Form 7 jau tagad paveic lielisku darbu, ļaujot WordPress lietotājiem pievienot pamata kontaktinformācijas veidlapu savai vietnei, tāpēc WPForms pretojas zināmai vispāratzītajai konkurencei šajā nodaļā..

Ir jāņem vērā arī iespaidīgais un bezmaksas veidņu veidotāja spraudnis, kas ietver piecas iepriekš veidotas veidņu veidnes, vilkšanas un nomešanas veidlapu veidotāja saskarni, daudz veidlapu lauku un piemaksu papildinājumu bibliotēku. Lai gan veidlapu veidotājs var nebūt tik slīpēts kā WPForms, tā funkciju sarakstu ir grūti noraidīt.

Spektra otrajā galā ir populārais spraudnis Gravity Forms. Šis komerciālais spraudnis dod WordPress lietotājiem iespēju savai vietnei pievienot gandrīz jebkura veida veidlapas. Citas iespējas ir bezmaksas Ninja Forms ar komerciālo papildinājumu sistēmu un Visual Form Builder.

Tomēr, balstoties uz lietotāju pieredzi un auditorijas aptauju atsauksmēm, WPForms komanda uzskatīja, ka pastāv patiess pieprasījums pēc lietotājam draudzīga formas spraudņa, kas atbilstu jauno WordPress lietotāju vajadzībām, vienlaikus piedāvājot arī jaunināšanas iespējas progresīvākiem projektiem..

WPForms Lite Versus WPForms Pro

WPForms Lite bezmaksas spraudņu reklāmkarogs

Ierobežotā bezmaksas WPForms versija ir pieejama WordPress spraudņu direktorijā.

WPForms izmanto freemium cenu modeli, un Lite versija ir brīvi pieejama no WordPress spraudņu direktorija.

Tā kā jūsu vajadzības aug, jūs varat jaunināt un izvēlēties no četrām dažādajām WPForms licences opcijām, kurām katrai ir savs funkciju komplekts. Tomēr bezmaksas versijas mērķis ir nodrošināt pietiekami daudz funkcionalitātes, lai tikai ar dažiem klikšķiem varētu pievienot savai WordPress vietnei pievilcīgas kontaktu formas..

WPForms funkcijas: Pro Versus Lite

WPForms bezmaksas versijai ir vairāki pamata veidlapas lauki, no kuriem izvēlēties, kā arī iepriekš veidota kontaktinformācijas veidne. Šī veidne ir gatava pielāgošanai, izmantojot vilkšanas un nomešanas veidlapas veidotāju, lai gan tie, kas meklē standarta kontaktformu, varēs saglabāt savu formu un publicēt to savā vietnē bez pielāgošanas. WPForms Lite bezmaksas versijā ir vēl divas veidnes, ieskaitot veidlapu “Pierakstīšanās uz biļetenu” un “Ieteikumu” veidlapa.

Veidņu veidnes no WPForms Lite

WPForms bezmaksas versijā ir iekļautas trīs veidnes, no kurām vairāk ir pieejamas piemaksu licences īpašniekiem.

Visas veidlapas ir pilnībā reaģējošas uz mobilajām ierīcēm, lai nodrošinātu to lielisku izskatu jebkurā ierīcē, kā arī ir veidotas, lai tās ielādētu pēc iespējas ātrāk, lai izvairītos no jūsu vietnes palēnināšanās un SEO un lietotāju pieredzes ietekmēšanas. Ir arī medus kanāla aizsardzība un izvēles captcha lauki, kas palīdz novērst surogātpastu veidlapu iesniegšanu.

WPForms Pro funkcijas

Premium WPForms spraudnis ir pieejams četros dažādos cenu plānos – Basic, Plus, Pro un Elite – un katram licences līmenim ir savs funkciju un priekšrocību komplekts. Tomēr, pirms mēs atrodamies pie galvenajām atšķirībām, šīs ir koplietotās funkcijas, kas pieejamas visiem WPForms premium versijas lietotājiem:

 • Spēja izveidot neierobežotu skaitu formu.
 • Sešas rediģējamas veidņu veidnes (vairāk veidņu ir pieejamas Pro un Elite licenču turētājiem).
 • Spēja izmantot nosacītu loģiku lauka redzamības kontrolei.
 • Spēja izveidot daudzlapu formas.
 • Veidlapu aizsardzības funkcijas.
 • Failu augšupielādes lauks failu pieņemšanai, izmantojot veidlapas.
 • Advanced lauka tipi, ieskaitot datuma un laika laukus.
 • Iespēja saglabāt, skatīt un pārvaldīt veidlapu ierakstus WordPress informācijas panelī.
 • Vairāku veidlapu ierakstu iesniegšanas apstiprināšanas iespējas.
 • Iespēja nosūtīt formas ievades e-pastus vairākiem adresātiem.
 • Integrācija ar Constant Contact e-pasta mārketinga pakalpojumu (vairāk integrācijas iespēju ir pieejamas ar Plus, Pro un Elite licencēm).

Funkcijas, kuras ir pieejamas tikai lietotājiem ar noteiktām licencēm, ir šādas:

 • AWeber, Campaign Monitor, Drip, GetResponse un MailChimp integrācija (Plus, Pro un Elite licences).
 • PayPal un Stripe integrācija tiešsaistes maksājumu iekasēšanai (Pro un Elite licences).
 • Aptaujas un aptaujas veidlapu lauki (Pro un Elite licences).
 • WordPress lietotāja reģistrācijas un pieteikšanās lauki (Pro un Elite licences).
 • Ģeogrāfiskā atrašanās vieta lietotāja atrašanās vietas noteikšanai (Pro un Elite licences).
 • Zapier integrācija (Pro un Elite licences).
 • Pēc iesniegšanas veidlapas (Pro un Elite licences).
 • Parakstu lauki, kas lietotājiem ļauj parakstīt veidlapas ierakstu iesniegšanu (Pro un Elite licences).
 • Veidlapu atteikšanās funkcija daļēji aizpildītu veidlapu ierakstu (Pro un Elite licenču) glabāšanai.

Kā redzat, sākuma līmeņa pamata licencē ir iekļautas daudzas spraudņa premium funkcijas. Tomēr, izvēloties vienu no pārējām trim licencēm, piemēram, Plus, Pro vai Elite opcijām, tiek atvērtas daudzas papildu funkcijas, kuras mēs aplūkosim šajā WPForms pārskatā. Tātad, lai arī daudzos gadījumos vajadzētu pietikt ar USD 79 sākuma līmeņa premium versiju WPForms, iespējams, jums būs jāmaksā papildus par augstāku līmeni, tagad vai nākotnē, atkarībā no jūsu vajadzībām.

Mēs precīzi apskatīsim to, kas ir iekļauts katrā no četrām WPForms licencēm šajā pārskatā, taču cenu lapā varat apskatīt funkciju režģi, lai redzētu pilnīgu sadalījumu tam, kas šobrīd ir pieejams ar katru pirkuma iespēju..

Jaunināšanas process no Lite uz Pro

Jaunināšana no bezmaksas spraudņa WPForms Lite uz premium versiju ir ļoti vienkārša. Kad esat izvēlējies cenu plānu un iegādājies WPForms licenci, varat augšupielādēt spraudni savā WordPress informācijas panelī. Pēc spraudņa bezmaksas versijas deaktivizēšanas jūs varat aktivizēt premium versiju un turpināt izmantot jebkuru no veidlapām, ko izveidojāt, izmantojot bezmaksas versiju..

WPForms apskats: lietotāja pieredze

WPForms vilkšanas un nomešanas formu veidotājs

WPForms ir ļoti lietotājam draudzīga veidlapu veidotāja saskarne.

Viena no WPForms galvenajām iezīmēm ir lietotājam draudzīga vilkšanas un nomešanas formas veidotāja darbība. Gan WPForms bezmaksas, gan premium versijās ir kopīga šī saskarne veidlapu izveidošanai, un maksas versija piedāvā citas funkcijas un funkcionalitāti.

Lai palīdzētu jums labāk izprast, cik viegli ir izmantot šo spraudni, pirms dziļākas izpētes par maksas versiju funkcijām, mēs iepazīstināsim jūs ar Lite versijas veidlapu izveides procesu..

Tas palīdzēs jums izlemt, vai WPForms ir pareizā izvēle jūsu projektam, un, ja tā, vai pietiks ar vienkāršo versiju vai jums vajadzēs jaunināt uz kādu no premium licencēm.

WPForms Lite: ko jūs varat darīt ar bezmaksas versiju?

Izmantojot WPForms vienkāršo versiju, kas pieejama WordPress spraudņu direktorijā, tā tieši konkurē ar 7. kontaktu formas un daudziem citiem risinājumiem. Tāpēc, lai izceltos, WPForms Lite lietotājiem ir jāpiedāvā veids, kā pievienot WordPress vietnei kontaktu veidlapas tādā veidā, kas prasa vismazāko laiku un pūles. Tātad, pārbaudīsim to.

Darba sākšana ar WPForms Lite

Tā kā šī spraudņa mērķis ir būt lietotājam draudzīgākajam WordPress formas spraudnim, mēs apskatīsim kontaktinformācijas veidlapas pievienošanas procesu WordPress vietnei, lai jūs varētu ātri redzēt, vai WPForms darbojas atbilstoši savai objektīvs vai nav.

Pēc bezmaksas spraudņa WPForms Lite aktivizēšanas savā WordPress vietnē jūs sagaidīs sveiciena ekrāns. Šeit atradīsit saites uz lietotāja dokumentāciju, iegultu ieskatu video un ērtu pogu, lai palaistu veidlapu veidotāju un sāktu darbu pie pirmās veidlapas..

WPForms sveiciena ekrāns

Pēc spraudņa aktivizēšanas tiek parādīts WPForms sagaidīšanas ekrāns.

Apsveikuma ekrānā ir arī saite uz jauno WPForms izaicinājuma funkciju, kuras mērķis ir palīdzēt jums izveidot un publicēt savu pirmo formu mazāk kā piecu minūšu laikā..

WPForms Quick Start Challenge

WPForms izaicinājums iepazīstinās jūs ar pirmās formas publicēšanas procesu.

Pateicoties interaktīvajam kontrolsarakstam, kas tiek parādīts veidlapas veidotājā, izaicinājuma režīms paveic labu darbu, lai saglabātu jūs uz ceļa, vienlaikus palīdzot veikt nepieciešamās pirmās veidlapas izveides darbības..

WPForms izaicinājuma režīms

Kontrolsaraksts un padomi, kas tiek parādīti izaicinājuma režīmā, ļauj jums zināt, ko darīt tālāk.

Kā redzat, formas izveidošanas procesā WPForms aizvieto pazīstamo WordPress informācijas paneli ar savu lietotāja interfeisu.

WPForms lietotāja interfeiss

WPForms lietotāja saskarne aizstāj WordPress informācijas paneli, kamēr strādājat ar veidlapām.

WPForms apskats Pievienot jaunu veidlapu

Parasti es neesmu tādu spraudņu un motīvu cienītājs, kas ignorē vietējo WordPress lietotāja saskarni un mēģina no jauna izgudrot riteni, lietotājiem uzliekot savas saskarnes. Par laimi, WPForms saskarne ir ļoti labi izstrādāta, un tā faktiski uzlabo lietotāju pieredzi.

WordPress informācijas paneļa aizstāšana ar WPForms saskarni dod vairāk darba iespēju, kas var tikai palīdzēt uzlabot veidlapu izveidošanas procesu. Vēl viens ieguvums ir tas, ka uzmanības novēršana, kas bieži parādās aizņemtā WordPress informācijas panelī, piemēram, paziņojumi par spraudņu atjaunināšanu un citi brīdinājumi, tiek noņemti no redzamības vietas.

Kontaktformas izveidošana, izmantojot WPForms Lite

Pieejas saskarnēm malā, saziņas formas izveidošana ar WPForms nevarētu būt vienkāršāka. Vienkārši dodiet veidlapai vārdu un pēc tam izvēlieties Vienotās kontaktformas veidni. Jums ir arī iespēja sākt ar tukšu veidlapu. Tomēr šeit ieteicams izmantot iepriekš izveidotu veidni.

Kontaktformas izveidošana, izmantojot WPForms

Pirmais solis ir formas nosaukuma piešķiršana un veidnes izvēle.

Kad esat izvēlējies veidni, jūs tiksit atvērts veidlapu veidotāja ekrānā. Šajā vietā WPForms apsteidz konkurenci. Lai gan Kontaktinformācijas veidlapa 7 nodrošina pamata iepriekš izveidotu kontaktinformācijas veidlapu, ja vēlaties šo formu jebkādā veidā modificēt, viss sāk ātri sākties lejup – īpaši lietotājiem, kas nav tehniski lietotāji.

Sazinieties ar 7. veidlapas redaktoru

Saziņas forma 7 ir alternatīva WPForms, taču tās veidlapu rediģēšanas pieredze nav salīdzināma ar WPForms vilkšanas un nomešanas veidotāju.

Šis ekrānuzņēmums parāda 7. veidlapas veidotāju veidotāju saskarni. Lai pievienotu jaunus veidlapas laukus, jums jānoklikšķina uz atbilstošās pogas. Pēc tam jāpievieno lauka etiķetes kopā ar jebkuru formatējumu. Lai gan jaunu veidlapu lauku pievienošana nav raķešu zinātne, noteikti ir jāuzlabo lietotāju pieredze, ko piedāvā Kontaktforma 7.

Šajā vietā WPForms veidotāji redzēja izdevību, un, tiklīdz esat pieredzējis viņu spraudņa lietotāja saskarni, jūs uzreiz varat redzēt, kāpēc viņi nolēma, ka ir pienācis laiks labākai opcijai..

WPForms veidlapu redaktors

WPForms redaktors ļauj viegli redzēt visu – laukus, iestatījumus un formu – vienā ekrānā.

Izmantojot WPForms, kontakta formas veidnē ir vārda, e-pasta un ziņojumu lauki, kā arī poga Iesniegt. Ar to vajadzētu pietikt lielākajai daļai lietotāju. Lai gan pat ar WPForms Lite jūs varat pievienot vēl dažus laukus savām veidlapām, piemēram, nolaižamā un rūtiņas laukus. Kad esat pabeidzis darbu pie veidlapas, varat noklikšķināt uz saglabāšanas pogas, pirms pāriet pie nākamās darbības.

WPForms saziņas veidlapas publicēšana

Veidlapas publicēšanas process prasa noklikšķināt uz saglabāšanas pogas, aiziet no veidlapas veidotāja un vai nu atvērt rediģēšanai esošu ziņu vai lapu, vai arī izveidot jaunu..

WPForms pogas Veidlapas pievienošana

WPForms pievieno noderīgu pogu klasiskajam WordPress redaktoram.

WPForms WordPress redaktoram pievieno ērtu pogu, kas ļauj ātri ievietot esošu formu savā saturā.

Ievietojiet veidlapas dialoga lodziņu

WPForms ļauj jums izlemt, vai parādīt veidlapas nosaukumu un aprakstu.

Kad esat izvēlējies, kuru veidlapu ievietot, attiecīgais īsais kods tiek pievienots jūsu ziņai vai lapai.

Sazinieties ar veidlapas saīsnes kodu

WPForms izmanto īskodus, lai ievietotu veidlapas WordPress ziņās un lapās.

Pēc tam, publicējot, saīsnes kods tiek aizstāts ar kontaktformu.

Kontaktformas priekšskatījums

Pēc noklusējuma veidlapās, kas izveidotas, izmantojot WPForms, tiks izvēlēts jūsu motīvs.

Katrs no nepieciešamajiem laukiem ir skaidri iezīmēts, un formas neitrālajam dizainam vajadzētu labi sajaukties ar izvēlēto WordPress motīvu. Pēc noklusējuma, veiksmīgi nosūtot veidlapu, lietotājam tiek parādīts apstiprinājuma ziņojums.

Veidlapas iesniegšanas apstiprinājuma ziņojums

Pēc veidlapas ieraksta iesniegšanas WPForms parādīs pielāgotu ziņojumu.

Tomēr WPForms arī dod jums iespēju pēc veidlapas iesniegšanas novirzīt lietotāju uz noteiktu jūsu vietnes URL vai lapu..

Veidlapas apstiprināšanas iespējas

Papildus pielāgota ziņojuma parādīšanai varat parādīt arī savas vietnes lapu vai pēc veidlapas ieraksta iesniegšanas lietotājam novirzīt uz konkrētu URL..

Veidlapu ieraksti tiek nosūtīti uz e-pastu, kas saistīts ar jūsu WordPress vietnes administratora kontu, un tiem tūlīt vajadzētu nonākt iesūtnē. Tomēr saņēmējus var modificēt, izmantojot veidlapas iestatījumus.

Veidlapas ievades e-pasta piemērs

Jūs varat izvēlēties, vai veidlapas e-pasti tiek nosūtīti vienkārša teksta vai HTML formātā.

Ja jūsu mērķis ir pievienot pamata kontakta formu savai WordPress vietnei, tad visi iepriekšminētie pasākumi ir nepieciešami, izmantojot bezmaksas spraudni WPForms Lite.

Ja plānojat izmantot tikai noklusējuma kontakta veidlapu, nav daudz atdalīt 7. kontakta formu no WPForms Lite. Tomēr, ja jums kādreiz būs jāveic kādas izmaiņas veidlapā, jūs novērtēsit WPForms veidlapas veidotāja uzlabotu lietošanas ērtumu.

WPForms un Gūtenbergs

Ja jūs izmantojat jaunāko WordPress versiju un atjaunināto WordPress redaktoru – Gūtenbergu -, jums būs prieks uzzināt, ka WPForms ir pilnībā savietojams ar jauno redaktoru. Faktiski ir tikpat vienkārši pievienot veidlapu WordPress ziņām un lapām, izmantojot jauno redaktoru. Lai to izdarītu, vienkārši noklikšķiniet uz pogas Pievienot bloķēšanu un meklējiet WPForms no pieejamajiem blokiem.

Izmantojot WPForms kopā ar Gūtenbergu

Veidlapas pievienošana saturam, izmantojot jauno WordPress Gutenberg Editor, ir ļoti vienkārša, izmantojot WPForms.

Kad logrīku WPForms esat pievienojis redaktoram, varat izvēlēties, kuru veidlapu vēlaties ievietot savā ziņojumā vai lapā.

Izvēlieties, kuru formu ievietot

Pēc WPForms bloka pievienošanas savai lapai jūs varat izvēlēties, kuru formu ievietot.

Kad esat veicis atlasi, veidlapa tiek pievienota jūsu saturam. Pēc tam sānu joslā varat piekļūt formas iestatījumiem, ar iespēju parādīt veidlapas nosaukumu un aprakstu.

Veidlapas parādīšana Gūtenberga redaktorā

Veidlapa tiek parādīta jaunajā WordPress redaktorā, kamēr jūs strādājat.

Pielāgotas kontaktformas izveidošana ar WPForms

Ja jums ir vairāk individuālu vajadzību, varat izmantot WPForms vilkšanas un nomešanas veidlapu veidotāju, lai izveidotu pielāgotu veidlapu. Šajā vietā WPForms izceļas, un pat bezmaksas literārās versijas lietotāji var izvēlēties no nelielas noderīgu lauku izvēles, ko pievienot savām formām.

WPForms Lite lauki

WPForms bezmaksas versijā izdomātie lauki un maksājuma lauki nav pieejami.

Lai iekļautu citus laukus, vienkārši noklikšķiniet uz viena, lai redzētu to pievienotu veidlapai. Pēc tam lauku var vilkt un nomest vietā.

Pievienojiet veidlapai lauku

Jūs varat noklikšķināt uz lauka, lai pievienotu to formai, un pēc tam velciet to vietā.

Noklikšķinot uz jebkura no laukiem, kas veido jūsu veidlapu, varat tos rediģēt. Atkarībā no lauka veida tas varētu ietvert nosaukuma un apraksta maiņu, kā arī atzīmēt to kā nepieciešamo lauku. Rakstot lauka iestatījumos, veidlapas skats tiek nekavējoties atjaunināts, padarot ļoti viegli redzēt, kā tiek veidota jūsu forma.

Lauka rediģēšana

Visus laukus, kurus pievienojat savām veidlapām, var rediģēt, izmantojot WPForms veidotāju.

Pieejamas arī dažas uzlabotas lauka iespējas. Atkarībā no tā, kāda veida laukā strādājat, šīs iespējas varētu attiekties uz lauka lielumu, vietturu teksta iestatīšanu, etiķetes slēpšanu un CSS klases vārdu ievadīšanu. Lai palīdzētu uzlabot lietojamību, katrai opcijai ir ērts padoms, lai sniegtu vairāk informācijas.

WPForms Lite veidlapas lauka opcijas

Izvēles lauki, piemēram, nolaižamās izvēlnes, vairāku izvēles opcijas un izvēles rūtiņas, nozīmē, ka jums vajadzētu spēt savākt noderīgu informāciju no apmeklētājiem, izmantojot veidlapas..

Tomēr, ja vēlaties piekļūt laukiem, kas ļaus izveidot sarežģītākas formas (vairāk par tām vēlāk), iespējams, jums būs jājaunina uz premium versiju, ja jums ir nepieciešams..

WPForms Premium funkcijas

Iepriekš aprakstītā demonstrācija parāda, cik viegli un ātri WordPress vietnei varat pievienot standarta saziņas veidlapu. Tomēr WPForms nevēlas vienkārši būt WordPress kontaktu formas spraudnis.

Izmantojot savu premium versiju, WPForms ir iestatījis savus mērķus uz augstākās klases spraudņiem, piemēram, Gravity Forms. Tāpēc izpētīsim WPForms maksas versijas uzlabotās iespējas, lai uzzinātu, ko tā var darīt.

Veidņu veidnes

WPForms Pro veidlapu veidnes

Pamata WPForms licencē ietilpst sešas veidnes, no kurām vairāk ir pieejama Pro un Elite licencēs.

Kā minēts, bezmaksas spraudnis WPForms Lite ietver kontaktu formas veidni un dažas citas iespējas, lai palīdzētu jums sākt. Tomēr jaunināšana uz WPForms premium versiju dod jums piekļuvi trim papildu veidlapu veidnēm, no kurām vairāk ir pieejama caur veidlapu pakotnes papildinājumu, kurai Pro un Elite licences īpašnieki var piekļūt.

Veidņu papildinājumu komplekts

Pro un Elite licenču turētāji var piekļūt 100 papildu veidlapu veidnēm.

WPForms pamata veidnes ir visas pietiekami noderīgas neatkarīgi no tā, vai vēlaties tās izmantot tādas, kādas tās ir, vai kā sākumpunktu savām veidlapām. Daži no tiem ir nedaudz nepilnīgi, piemēram, veidlapa “Pierakstīšanās uz biļetenu”, kas nav pretrunā ar funkcionalitāti, kuru jūs varētu atrast bezmaksas biļetenu veidlapas spraudnī, piemēram, Optin Forms.

Biļetenu reģistrācijas veidlapas paraugs

Veidlapai “biļetenu pierakstīšanās” vajadzētu palīdzēt uzlabot jūsu e-pastu sarakstu, taču tā nav salīdzināma ar speciālajiem optin veidlapas spraudņiem.

Arī veidlapa “Pieprasīt cenu” nav pārāk aizraujoša, taču tas ir ātrs veids, kā pievienot šāda veida veidlapas savai vietnei. Ziedojuma veidlapas paraugs varētu būt noderīgs, lai gan jums būs jāiegādājas Pro vai Elite licence, lai piekļūtu PayPal un Stripe papildinājumiem, lai pieņemtu maksājumus caur jūsu veidlapām.

Pasūtījuma veidlapas paraugs

Daļa WPForms “pasūtījuma” veidlapas veidnes, ko var integrēt ar PayPal vai Stripe.

Veidlapas “norēķinu / pasūtījuma” veidlapa būs noderīga, ja jūs tiešsaistē pārdodat produktus vai pakalpojumus, taču jums vajadzētu salīdzināt pieejamās funkcijas ar tām no e-komercijas spraudņiem, piemēram, WooCommerce vai Easy Digital Downloads, lai redzētu, kura opcija vislabāk atbilst jūsu prasībām.

WPForms papildu veidnes

Vairāk no veidnēm, kas pieejamas Pro un Elite licenču turētājiem.

Tomēr, kā minēts, ja izvēlaties Pro vai Elite licenci, jūs iegūsit piekļuvi veidnes papildinājumam. Tas ietver 100 iepriekš izveidotas veidlapas plašam projektu klāstam, kas patiešām varētu palīdzēt ietaupīt daudz laika, veidojot savas veidlapas.

WPForms Pro veidlapas lauki

WPForms veidlapas lauki

Jūsu izvēlētā WPForms licence noteiks, kuriem laukiem jums būs pieeja.

Jaunināšana uz jebkuru no WPForms premium versijām ļauj piekļūt lielākam veidlapu lauku, ieskaitot maksājuma laukus, izvēlei. Tagad ir arī daži interesanti lauki vērtējumu pieņemšanai no jūsu lietotājiem.

Iedomātā lauka piemēri

WPForms tagad ir atlases reitinga lauku atgriezeniskās saites veidlapu izveidošanai.

Citos laukos, kas nodrošināti ar piemaksu versijām, cita starpā ir atlases saraksti, kopējais lauku aprēķins, failu augšupielāde un datuma un laika atlasītāji. Tagad ir arī paraksta lauks, kas ļauj lietotājiem parakstīt veidlapas ierakstu, izmantojot skārienekrānu vai peles kursoru.

Parakstu un datumu atlasītāja lauki

Ja jums ir nepieciešami lietotāji, lai parakstītu veidlapu ierakstus, WPForms tam ir lauks.

Pašskaitļojošie pasūtījuma lauki ir nedaudz ierobežoti, jo ir iespējams izmantot tikai radio pogas un nolaižamos laukus, nevis izvēles rūtiņas, kas atbalsta vairāku vienumu izvēli. Lai gan veidlapām varat pievienot izvēles rūtiņas, tās nav iespējams savienot ar aprēķinu pasūtījuma lauku..

Maksājuma lauki

WPForms maksājuma lauki un uzlaboto pasūtījumu veidlapu izveides iespējas ir ierobežotas, salīdzinot ar speciālajiem e-komercijas spraudņiem.

Nosacītā loģika

Nosacītā loģika ir vēl viena funkcija, kas pieejama visās WPForms apmaksātajās versijās. Izmantojot nosacītu loģiku, jūs varat kontrolēt lauka redzamību, pamatojoties uz noteiktiem nosacījumiem.

Nosacīta loģika

Nosacītā loģika ļauj kontrolēt, vai lauki tiek rādīti vai nē, pamatojoties uz citu lauku saturu.

Atlasot lauku un pēc tam paplašinot nosacījumu paneli, varat izveidot kārtulas, kas nosaka, vai šis lauks ir redzams vai ne. Tas ir balstīts uz pārējo veidlapas lauku saturu. Vienam laukam var piemērot vairākus noteikumus, kas ļauj jums izveidot sarežģītas formas, kas ļauj pieprasīt no apmeklētājiem konkrētu informāciju.

Veidlapu ierakstu pārvaldība

Atšķirībā no šī spraudņa bezmaksas versijas, WPForms premium versija padara veidlapu ierakstus pieejamus no jūsu WordPress informācijas paneļa..

Veidlapu ierakstu skatīšana

Apmaksātās WPForms versijas ļauj ērti apskatīt un pārvaldīt veidlapu ierakstus WordPress informācijas panelī.

Tā kā e-pastus var izdzēst vai atrast ceļu surogātpasta mapēs, noderīga ir centrālā vieta, kur varat apskatīt visus veidlapu ierakstu iesniegšanas veidus – un pēc nesenā atjauninājuma tagad varat meklēt veidlapu ierakstus WordPress informācijas panelī. Varat arī filtrēt veidlapu ierakstus pēc datumu diapazona un arī eksportēt ierakstus CSV formātā, lai tos izmantotu izklājlapu lietojumprogrammās, piemēram, Excel un Google Sheets..

Citas WPForms funkcijas

Paziņojumi par pieteikšanos veidlapās

WPForms ļauj izveidot vairākus paziņojumus par katru veidlapu.

Citas WPForms premium versijas funkcijas ietver iespēju nosūtīt jaunus veidlapu iesniegšanas paziņojumus uz vairākām e-pasta adresēm, iespēju sadalīt garas formas vairākās lapās, lai uzlabotu lietotāja pieredzi, un failu augšupielādes lauki, kas lietotājiem ļauj iekļaut failus viņu formā iesniegumi. Jūs varat arī piekļūt anti-spam funkcijām, kas atrodamas WPForms Lite, kā arī uzlabotajai pielāgotajai captcha opcijai, kas ļauj jums izveidot savus jautājumus lietotājiem, lai atbildētu, lai pierādītu, ka viņi ir cilvēki, piemēram, matemātikas jautājumi.

Captcha lauka iestatījumi

Papildus Google reCAPTCHA pakalpojumam varat izveidot arī pielāgotus captcha jautājumus.

Pro un Elite WPForms licenču īpašniekiem tagad ir pieeja veidlapu atmešanas funkcijai, kas ļauj automātiski saglabāt daļējus formas ierakstus, ja lietotājs atstāj lapu pirms ieraksta iesniegšanas. Šīs funkcijas darbības dēļ WPForms var izsekot lietotāja peles kursoru, lai noteiktu, kad viņš gatavojas atstāt jūsu vietni..

Izmantojot veidlapas atteikšanās funkciju, lai saglabātu daļējus veidlapu ierakstus, jums būs iespēja sazināties ar lietotājiem, kuri nepabeidza veidlapas ierakstīšanu – ar nosacījumu, ka pirms aiziešanas viņi ir tikuši ievadījuši savu kontaktinformāciju.

Forma Abandoment Settings

WPForms versijas Pro un Elite ļauj automātiski saglabāt daļējus veidlapu ierakstus.

Citas funkcijas, kurām var piekļūt Pro un Elite licenču turētāji, ietver iespēju izveidot bezsaistes formas, kas saglabā veidlapu datus lietotāja pārlūkprogrammā, līdz viņi atkal ir tiešsaistē, funkcionalitāte, kas nepieciešama aptauju un aptauju izveidošanai, un spēja pieņemt post iesniegumus no lietotājiem, izmantojot priekšpusē esošo veidlapu. Turklāt lietotāja reģistrācijas lauki ļauj jums izveidot veidlapas, kuras apmeklētāji var izmantot, lai reģistrētos un reģistrētu kontu jūsu WordPress vietnei..

Varat arī izmantot veidlapu skapīša funkciju, lai ierobežotu veidlapas pieejamību starp diviem datumiem, kā arī iestatīt maksimālo ierakstu skaitu, ko veidlapa pieņems pirms nepieejamības..

Veidlapas skapīša iestatījumi

WPForms piedāvā dažas iespējas, kā kontrolēt savu veidlapu pieejamību.

WPForms Premium cenu noteikšanas iespējas

Pašlaik ir četras iespējas WPForms iegādei:

 • Pamata: $ 79 par izmantošanu vienā vietnē.
 • Plus: 199 USD par izmantošanu trīs vietnēs, kā arī papildu e-pasta mārketinga integrācijas iespējas.
 • Pro: 399 USD par izmantošanu 20 vietnēs, kā arī maksājums un citas funkcijas.
 • Elite: 599 USD par izmantošanu neierobežotās vietnēs, kā arī WordPress Multisite atbalsts.

Kā minēts iepriekš šajā WPForms pārskatā, dažādās licenču opcijas nodrošina piekļuvi dažādām funkcijām – pilnu informāciju varat apskatīt cenu plānu lapā. Turklāt katra licence ir derīga vienu gadu, dodot piekļuvi atbalsta pakalpojumam un spraudņu atjauninājumiem. Pēc šī perioda jums ir jāatjauno licence, lai saglabātu šo piekļuvi, lai gan jūs varat izvēlēties turpināt izmantot spraudni, kas netiek atbalstīts.

Runājot par atbalstu, Basic un Plus licenču īpašnieki iegūst piekļuvi standarta atbalsta pakalpojumam, Pro lietotāji saņem piekļuvi Priority atbalstam, bet Elite lietotāji – piekļuvi Premium atbalstam. Tas praktiski nozīmē, ka Elite licences īpašnieku atbalsta ziņojumi tiks izskatīti pirms Pro lietotāju ziņojumiem, savukārt Basic un Plus licenču turētāju ziņojumi būs rindas aizmugurē.

Lai gan WPForms nav bezmaksas izmēģinājuma, ir ieviesta 14 dienu 100% naudas atdošanas garantija, kas ļauj izmēģināt spraudni bez riska.

WPForms pārskata secinājums

Vai WPForms ir WordPress labāko formu spraudnis? Tas tiešām ir atkarīgs no jūsu vajadzībām.

Ja vēlaties savai WordPress vietnei pievienot standarta kontaktinformācijas veidlapu, tad ļoti ieteicams ir bezmaksas spraudnis WPForms Lite. Šis spraudnis ne tikai padara kontaktinformācijas veidlapas pievienošanu jūsu vietnei ļoti vienkāršu, bet arī intuitīvais vilkšanas un nomešanas veidotājs sniedz jums vienkāršu veidu, kā pievienot savai formai papildu laukus un pārkārtot to parādīšanas veidu..

Ja jums ir nepieciešama piekļuve vairāk izdomātiem laukiem, piemēram, vietrāžiem URL, datuma un laika, failu augšupielādes un adrešu laukiem, tad pamatlicence 79 ASV dolāru vērtībā ir salīdzinoši lēts veids, kā piekļūt lielākajai daļai WPForms premium funkciju..

Runājot par jaunināšanu uz Plus (199 USD), Pro (399 USD) vai Elite (599 USD) licencēm, lai atbloķētu tādas funkcijas kā e-pasta mārketinga pakalpojumu integrācija, PayPal un Stripe atbalsts, atteikšanās no formas un citas funkcijas, WPForms ieteikšana nav tik viegli, jo salīdzinoši augstās cenas. Atkarībā no tā, ko meklējat, pirms izlemšanas, iespējams, ir vērts pārbaudīt dažus citus komerciālas formas spraudņus, piemēram, Gravity Forms vai pat dažas no bezmaksas alternatīvām..

Jūs pat varat apskatīt mūsu Gravity Forms vs WPForms salīdzinājumu, lai redzētu, kā tā atrodas pret galveno konkurentu. Tomēr, ja jūs meklējat ērti lietojamu veidlapu veidotāju ar intuitīvu lietotāja interfeisu, tad WPForms ir spraudnis, kas šajā ziņā patiešām izceļas no konkurences..

Īsumā: Tiem, kas novērtē labi izstrādātu lietotāja pieredzi apvienojumā ar daudzveidīgu funkciju klāstu, WPForms patiešām ir formu spraudnis, kuru ir grūti pārspēt!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map