Vizuālais komponists, bebru veidotājs vai plaukstoša satura veidotājs – kurš ir labākais WordPress lapas veidotāja spraudnis?

WordPress piedāvājumi


Šajā rakstā mēs salīdzināsim trīs labākos WordPress lapu veidotāju spraudņus: Visual Composer (nesen pārdēvēts par “WPBakery lapu veidotājs WordPress”- piezīme: tagad ir pieejama pilnīgi jauna“ Visual Composer ”versija, kas pieejama šeit, kas NAV versija, uz kuru attiecas šis raksts. Šis raksts stāsta par Visual Composer veco versiju, kas, atkal (un ļoti mulsinoši), un ir tagad saukts par “WPBakery Page Builder”), Beaver Builder un Plaukst satura veidotājs.

Mēs apskatīsim viņu lietotāja saskarnes, dažādus piedāvātos sākotnēji izveidotos izkārtojumus un veidnes, to moduļus un elementus (vairāk par to, kas patiesībā ir zemāk), kas notiek, ja / kad tos deaktivizējat, un kopējo lietotāju pieredzi, ko katrs sniedz Plus vēl mazliet vairāk sāknēšanas!

Līdz šī raksta beigām jums vajadzētu būt visai nepieciešamajai informācijai, lai palīdzētu jums izlemt, kura no šīm trim iespējām vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

Pirms mēs nokļūstam reālajā salīdzināšanas garā, īsumā apskatīsim, kas ir lapu veidotājs, kā tas darbojas un ko tas var darīt jūsu vietnei.

Contents

Kas ir WordPress lapu veidotājs?

Lapu veidotājs parasti tiek piegādāts spraudņa veidā – kaut ko jūs varat aktivizēt savā WordPress vietnē, lai uzlabotu tā funkcionalitāti, un tā galvenais mērķis ir uzlabot WordPress satura rediģēšanas pieredzi. Lapu veidotājs nodrošina alternatīvu noklusējuma WordPress redaktoram, ļaujot jums izveidot sarežģītākus savas vietnes ziņu, lapu un cita satura dizainus..

WordPress Page Builder lietotāja interfeisa piemērs

Pateicoties viņu velkamajiem un nomekamajiem lietotāja interfeisiem, labākie lapu veidošanas rīki ļauj ērti izveidot uzlabotus sava satura izkārtojumus. Parasti šo radošo lapu izkārtojumu izgatavošanai izmanto rindas un kolonnas, un pēc tam izkārtojumu izskatu un stilu var pielāgot daudzos veidos. Fonti, krāsas un izmēri ir tikai dažas no izkārtojuma īpašībām, kuras varat kontrolēt.

Lapu veidotāju izmantoto rindu un kolonnu izkārtojuma piemērs

Jaudīgākie lapu veidošanas rīki – piemēram, tie, kurus mēs šeit salīdzinām – arī dod jums iespēju izkārtojumos ievietot noderīgus moduļus vai elementus. Tādus moduļus kā pogas, slīdņus un multivides atskaņotājus var izmantot, lai palīdzētu vietnei izveidot ar funkcijām bagātu saturu. Turklāt labākajiem WordPress lapu veidotājiem ir lietotājam draudzīgas saskarnes, kuru mērķis ir vienkāršot modernu lapu dizainu veidošanas procesu.

Raksturīgi Visual Composer lapu veidotāju elementi

Ja jūs kādreiz esat vēlējies, lai jums būtu lielāka kontrole pār savas WordPress vietnes satura izskatu, tad lapu veidotāja spraudnis varētu būt tieši tas, ko jūs meklējat..

WordPress lapu veidotāju spraudņiem ir savi trūkumi: dažus var būt grūti izmantot ar mazāk nekā intuitīvām lietotāja saskarnēm; daži var radīt problēmas, ja vēlaties nākotnē mainīt lapu veidotāju rīkus. Šīs ir tikai dažas problēmas, kuras mēs aplūkosim šajā salīdzinājumā.

Labākie WordPress lapu veidotāju spraudņi

Kā minēts, mēs salīdzināsim trīs galvenos lapu veidotāju spraudņus: Visual Composer, Beaver Builder un Thrive Content Builder. Bet, pirms mēs ķeramies pie salīdzināšanas, šeit ir īss ievads par katru no spraudņiem.

Vizuālais komponists (īss ievads)

Vizuālais komponists

Visual Composer, iespējams, ir vispazīstamākais WordPress lapu veidotāju spraudnis. Tas ir apvienots neskaitāmās WordPress tēmās, to funkciju sarakstiem pievienojot vilkšanas un nomešanas funkcionalitāti. Visual Composer ir vispieejamākā iespēja šeit, un tas lepojas ar iespaidīgu funkciju komplektu.

Iepriekšējā ierakstā mēs jau esam apskatījuši, ko Visual Composer spēj. Tomēr šajā lapu veidotāju salīdzinājumā mēs izpētīsim, cik ērti Visual Composer izmantot un cik labi tas iztur konkurenci.

Oficiālā mājas lapa

Beaver Builder (īss ievads)

Bebru būvētājs

Beaver Builder ir ārkārtīgi labi ievērots WordPress spraudņu vilkšanas un nomešanas lapu veidotājs. Šis rīks satur labu lapu veidņu izvēli, lai palīdzētu jums sākt darbu. Izmantojot lietotāja saskarni, kas paredzēta “noklikšķini un noklikšķiniet”, jūs varat pielāgot šīs veidnes vai izveidot pats savu lapu dizainu no jauna..

Ir pieejama arī bezmaksas Beaver Builder Lite versija. Lai gan Beaver Builder Lite ir mazāk funkciju nekā premium opcija, tā tomēr sniedz jums labu iespēju bez maksas izmēģināt šīs lapas veidotāja lietošanas pieredzi jūsu WordPress vietnē..

Oficiālā mājas lapa

Plaukstoša satura veidotājs (īss ievads)

Zelt satura veidotāju

Thrive Content Builder no Thrive Themes ir WordPress lapu veidotājs, kas koncentrējas uz lapu dizainu izveidi, lai palīdzētu jūsu vietnei radīt vairāk potenciālo pirkumu. Šis uzsvars tiek atspoguļots moduļu atlasē, kurus varat ievietot savā saturā, kā arī iepriekš izveidotos izkārtojumos.

Tomēr, neskatoties uz to, ka tā koncentrējas uz pārdošanas lapu un cita darbību iniciējoša satura izveidi, Thrive Content Builder ir pietiekami daudz funkciju, lai to padarītu arī par labu vispārējas nozīmes lapu veidotājam..

Oficiālā mājas lapa

Vizuālais komponists, bebru veidotājs un plaukstoša satura veidotājs: salīdzināts

Lai palīdzētu jums izvēlēties savai vietnei pareizo WordPress lapu veidotāju spraudni, pirms lietotāju pieredzes izpētes mēs salīdzināsim katras iespējas labākās iespējas..

Salīdzinātas lapu veidotāju lietotāja saskarnes

Visos šajos lapu veidotāju spraudņos ir lietotāja saskarnes, kas paredzētas priekšpusē, velkot un nometot. Tomēr katrs no tiem izmanto nedaudz atšķirīgu pieeju, kas ļauj jums izveidot pielāgotus lapu dizainus savai WordPress vietnei.

Beaver Builder lietotāja interfeiss

Strādājot savā WordPress vietnē ar iespējotu Beaver Builder, redaktoram tiek pievienota diskrēta poga.

Noklikšķiniet uz cilnes Page Builder, lai palaistu Beaver Builder

Noklikšķinot uz pogas “Lapu veidotājs”, noklusējuma WordPress redaktors tiek pārveidots par lapu vilkšanas un nomešanas veidotāju. Kamēr Beaver Builder redaktors ir aktīvs, interfeiss pārņem visu WordPress informācijas paneli.

Beaver Builder lietotāja interfeisa ekrānuzņēmuma piemērs

Tā kā lietotāja saskarne atgādina WordPress informācijas paneļa stilu un formatējumu, tas jūtas kā WordPress galvenā sastāvdaļa, nevis trešās puses papildinājums, kāds tas ir. Lai padarītu vēl racionālāku izskatu un izjūtu, Beaver Builder firmas zīmi ir iespējams noņemt, ja izvēlaties augstākā līmeņa aģentūras licenci (drīzumā vairāk par cenu noteikšanas iespējām). Virzot kursoru virs lapas elementiem, tiek parādītas pieejamās vadīklas.

Uznirstošais panelis Beaver Builder

Lai arī ikonas tiek izmantotas daudzām pogām lapu veidotāja audeklā, virzot kursoru virs ikonas, tiek parādīta atbilstošā teksta etiķete. Noklikšķinot uz lapas elementa, kaut kas notiek gandrīz uzreiz, dodot labas atsauksmes par jūsu darbībām. Lai gan ar Beaver Builder lietotāja saskarni var izdarīt daudz, inteliģents vadības ierīču parādīšanas veids nozīmē, ka jūs nekad nejūtaties pārslogots ar iespējām.

Inline rediģēšanas trūkums ir vienīgā galvenā joma, kurā Beaver celtnieks atpaliek no konkursa. Tomēr lielākajai daļai cilvēku tas, kas ievada tekstu, izmantojot uznirstošo logu, nevis tieši lapā, nevajadzētu būt darītājs. Tā kā sānjoslas laukums automātiski sašaurinās un paplašinās, atkarībā no tā, vai tas ir nepieciešams, Beaver Builder lietotāja saskarne jūtas mazāk sašaurināta nekā konkurenta.

Plaukst satura veidotāja lietotāja saskarni

Thrive Content Builder lietotāja interfeiss arī pārņem lielāko daļu pārlūka loga, un displejā paliek WordPress administratora rīkjosla. Kopējais izskats nav tik tālu no noklusējuma WordPress lietotāja interfeisa, ka, sabojājoties, pārslēdzoties starp diviem.

Ekrānuzņēmums no Thrive Content Builder lietotāja interfeisa

Spēja noklikšķināt uz jebkura teksta un sākt rediģēt satura iebūvēto saturu padara Thrive Content Builder justies intuitīvāku, un konteksta jutīgais vadības panelis, kas automātiski tiek parādīts, tiklīdz sākat rediģēt, palīdz vienkāršot arī lietas..

Pogas teksta rediģēšana caur teksta rediģētāju

Tā kā Thrive Content Builder lietotāja saskarnē, rādot kursoru virs ikonas, netiek rādīti rīka padomu apraksti, tā ir nedaudz mazāk draudzīga lietotājam nekā konkurence. Tomēr šis lapu veidotāju spraudnis ikonas neizmanto tik plaši kā Beaver Builder un Visual Composer.

Vietnes Thrive Content Builder sānjoslas atrašanās vietas maiņas rezultāti

Atšķirībā no Beaver Builder, kad strādājat ar lapas noformējumu, sānjosla netiek automātiski samazināta līdz minimumam. Tomēr jūs varat manuāli sakļaut redaktora paneli vai pārslēgt tā pusi, kurā tas tiek parādīts, lai atbrīvotu papildu vietu. Paneļa paplašināšanas izstrāde nav tik vienkārša, taču ir pieejami daži lieliski mācību video.

Kopumā Thrive Content Builder lietotāja interfeiss ir viegli lietojams. Jūs strādājat ar savas vietnes priekšējā skatu, jūs varat viegli vilkt un nomest elementus vietā, un vairumā gadījumu, noklikšķinot uz elementa, varat sākt rediģēt tekstu rindā vai mainīt tā izskatu, izmantojot uznirstošo logu. panelis.

Vizuālā komponista lietotāja saskarne

Visual Composer ietver gan aizmugurējo, gan priekšējo lietotāju saskarnes. Šķiet, ka tas ir mantojums no vecākām spraudņa versijām, kurās bija iekļauts tikai fona redaktors. Lai gan tas nedaudz mulsina lietas, ir zināmas priekšrocības piekļuvei abiem interfeisa veidiem.

Visual Composer aizmugurējā lietotāja interfeisa ekrānuzņēmums

Pēc izskata Visual Composer lietotāja interfeiss ir vienkāršāks nekā tā priekšpusē esošais. Tas padara to par labu iespēju ātri izveidot lapu izkārtojumu un salikt rindas, kolonnas un elementus. Pēc tam varat pārslēgties uz priekšējās versijas redaktoru, lai sāktu pielāgot izskatu.

Visual Composer priekšējā lietotāja interfeisa ekrānuzņēmums

Atšķirībā no Thrive Content Builder, rediģēšana nav iekšēja. Tāpat kā tas ir gadījumā ar Beaver Builder, noklikšķinot uz tāda vienuma kā teksta bloks, tiek atvērts panelis, kurā varat ievadīt savu saturu vai pielāgot tā izskatu. Šī pieeja nedaudz palēnina lietas, taču tas nav milzīgs trūkums.

Attēls, kurā parādīts, kā rediģēt tekstu, izmantojot Visual Composer priekšējā lietotāja interfeisu

Visual Composer nav ievērojis WordPress noklusējuma lietotāja interfeisa stilu. Tādēļ vienmēr jūtas tā, it kā jūs lapu veidošanai izmantojat trešās puses rīku, nevis WordPress galveno daļu. Tas kopā ar aizņemto lietotāja saskarni padara Visual Composer par vismazāk draudzīgu lietotājam no šiem trim lapu veidotāju spraudņiem.

Lapu veidotāju iepriekš izveidoti izkārtojumi un veidnes

Katrs no šiem WordPress lapu veidotāju spraudņiem nodrošina iepriekš izveidotu izkārtojumu un veidņu izvēli. Lai gan šo veidņu izmantošana nav obligāta, tās ir lielisks veids, kā paātrināt darbu un sniegt iedvesmu jūsu izstrādātajiem izstrādājumiem.

Bebru veidotāju veidnes

Beaver Builder lapu veidņu paraugs

Beaver Builder ietver 30 veidnes ar jūsu mājas lapas, galveno lapu un satura lapu dizainu.

Izkārtojuma izvēle, izmantojot Beaver Builder saskarni

Beaver Builder veidnes ir daudzveidīga kolekcija, un tām ir līdzīgs standarts demonstrācijas saturam, kas atrodams labākajās daudzfunkcionālajās WordPress tēmās..

Plaukst satura veidotāju veidnes

Plaukst satura veidotāja veidņu izvēli

Plaukstoša satura veidotājā ir iespaidīgas 157 veidnes, kas aptver visdažādākos mērķus. Ir pieejams ļoti liels galveno lapu veidņu klāsts, un šie dizainparaugi patiks ikvienam, kurš vēlas izveidot svina ģenerējošu saturu savai WordPress vietnei. Dažas no šīm veidnēm ir arī pilnekrāna, un tās var izmantot, lai izveidotu galvenās lapas un cita veida saturu, kurā nav WordPress galvenes, kājenes vai sānjoslas apgabalu..

Zema satura veidotāja galvenās lapas opciju paraugs

Lai gan ir daudz veidņu, no kurām izvēlēties, Thrive Content Builder modeļi izskatās diezgan līdzīgi viens otram un, iespējams, sāk izskatīties nedaudz novecojuši.

Vizuālo komponistu veidnes

Visual Composer veidnes izvēle, izmantojot lapu veidotāja saskarni

Visual Composer ir vairāk nekā 60 iepriekš definētas veidnes, kas aptver visdažādākos mērķus. Šīs veidņu sadaļas var sajaukt un saskaņot, lai palīdzētu izveidot uzlabotus lapu izkārtojumus. Kopumā tie ir izstrādāti atbilstoši augstiem standartiem, un tiem vajadzētu palīdzēt izveidot profesionāla izskata vietni.

Visual Composer sadaļu paraugs, kuras var pievienot jūsu lapām

Visu trīs šo spraudņu veidnes un izkārtojumi ir pilnībā pielāgojami, izmantojot lapu veidotāju saskarnes.

Lapu veidotāja izmantošana veidnes rediģēšanai

Lai arī Beaver Builder ir vislabāk izskatītās veidnes, daudzveidīgā Visual Composer veidņu izvēle nodrošina vislielāko elastību.

Moduļi un elementi

Lai palīdzētu jums izveidot uzlabotas un funkcijām bagātas lapas, visi trīs šie rīki ietver vairākus moduļus un elementus, piemēram, pogas, ziņojumu lodziņus, galerijas, slīdņus un video atskaņotājus, lai palīdzētu pievienot vairāk nekā tikai tekstu un attēlus vietnes saturs.

Bebru būvētāju moduļi

Beaver Builder elementa piemērs

Beaver Builder ir divi moduļu komplekti: pamata un uzlabots. Pamata moduļos ietilpst pogas, virsraksti un attēli, kā arī vienkāršs veids, kā ievietot audio un video saturu jūsu lapas dizainā. Izmantojot uzlabotos moduļus, varat ievietot tabulas teksta laukumus, aicinājumus uz darbību, izsaukumus, slīdņus, cenu tabulas, atsauksmes un cilnes. Varat arī ievietot WordPress logrīkus pielāgotajos lapu dizainos, lai iegūtu vēl radošākas iespējas.

Plaukst satura veidotāju elementi

Plaukstoša satura veidotāja elementa piemērs

Plaukstoša satura veidotājam ir arī noderīgs satura elementu komplekts. Tāpat kā Beaver Builder, šie elementi ir sadalīti divās grupās – vienkāršās un uzlabotās – un opcijās ietilpst pogas, ikonas, atsauksmes un aicinājumi uz darbību. Uzlabotie satura elementi ļauj pievienot cenu tabulas, funkciju režģus, potenciālo pirkumu ģenerēšanas rīkus un atpakaļskaitīšanas taimerus. Daudzi no plaukstošā satura veidotāja elementiem ir pieejami dažādos stilos.

Vēl viens “Thrive Builder” moduļa piemērs

Tā kā “Thrive Content Builder” ir koncentrējies uz to, lai palīdzētu jums radīt vairāk potenciālo pirkumu no jūsu vietnes, daži satura elementi izskatās diezgan “pārdošanas apjomi”. Ja vēlaties izveidot šīs garās vēstuļu veida pārdošanas lapas, tad “Thrive Content Builder” ir labi aprīkots. par uzdevumu.

Vizuālā komponista satura elementi

Visual Composer aicinājuma uz darbību elementa piemērs

Visual Composer ir vairāk nekā 40 satura elementu, sākot no vienkāršiem teksta blokiem un attēlu karuseļiem līdz moduļiem, kas attēlo diagrammas un režģus. Šis lapu veidotājs arī ļauj ērti ievietot jebkuru no jūsu vietnē aktīvajiem logrīkiem pielāgotajos lapu dizainos.

Moduļu un elementu kopsavilkums

Kad esat savā saturā ievietojis elementu vai moduli, šie lapu veidotāju spraudņi dod jums iespēju pielāgot to izskatu daudzos dažādos veidos. Apvienojot dažādus moduļus un elementus, jūs varat ātri izveidot ar funkcijām bagātas lapas, kuras pēc tam varat pielāgot, lai nemanāmi integrētos pārējā vietnē.

Nav daudz, lai atdalītu šo lapu veidotājus, kad runa ir par moduļiem un elementiem – visiem trim ir liela izvēle. Beaver Builder moduļi tomēr ir mazāk veidoti nekā opcijas no pārējiem diviem, tāpēc, ja jums drīzāk būtu vienkāršs moduļu komplekts, jūs varat ātri izveidot savu, tad tā varētu būt laba izvēle. Tomēr moduļus no Attīstības satura veidotājs un Visual Composer var visus pielāgot, lai noņemtu iepriekš noteikto stilu..

Lapu veidotāja izejas opcijas

Viens faktors, kas jums jāņem vērā, izvēloties lapu veidošanas rīku, ir tas, kas notiks, ja deaktivizēsit spraudni. Varbūt jūsu izvēlētais lapu veidotājs vairs netiek atbalstīts, vēlaties pārslēgties uz citu rīku vai nevēlaties atjaunot licenci (varat turpināt izmantot šo lapu veidotājus bez aktīvas licences, taču ne vienmēr saņemat piekļuvi spraudņu atjauninājumiem.)

Lai kāds būtu iemesls, jums jāzina par spraudņa deaktivizēšanas sekām.

Dzīve pēc Beaver Builder

Deaktivizējot spraudni Beaver Builder savā WordPress vietnē, tiek noņemts izkārtojums, stils un moduļi no jebkura satura, ko esat izveidojis ar lapu veidotāju. Tomēr Beaver Builder atstāj teksta saturu neskartu. Pamatā esošo HTML un CSS ir arī viegli lasīt.

Kā izskatās lapa pēc Beaver Builder deaktivizēšanas

Kaut arī, izmantojot Beaver Builder, jūs pazaudējat savām lapām izveidotos dizainus, viss pievienotais teksta saturs joprojām ir viegli pieejams.

Plaukstoša satura veidotāja deaktivizēšana

Kā deaktivizēt spraudni Thrive Content Builder

Plaukstoša satura veidotājs apgrūtina lietas, ja nolemjat to deaktivizēt. Pēc spraudņa atspējošanas jebkāds saturs, ko pievienojāt, izmantojot šo lapu veidotāju, vairs nav pieejams. Tas ietver visu tekstu vai citu saturu, ko esat pievienojis savu lapu noformējumam. Ja vien jūs neesat gatavs atvadīties no šī satura vai manuāli pārvietot to uz parastu WordPress ziņu vai lapu pirms spraudņa deaktivizēšanas, jūs esat diezgan daudz ieslēgts Thrive Content Builder.

Aiziešana no vizuālā komponista

Piemērs tam, kā izskatās lapa pēc tam, kad Visual Composer ir noņemts no jūsu vietnes

Pēc Visual Composer deaktivizēšanas labā ziņa ir tā, ka jūs joprojām varēsit piekļūt saturam, ko esat pievienojis savām lapām, izmantojot šo lapu veidotāju. Sliktā ziņa ir tā, ka saīsinātie kodi, kurus Visual Composer izmanto savu lapu izkārtojumu izveidošanai, paliek. Tā kā spraudnis ir deaktivizēts, šie īskodi vairs nedarbojas tā, kā viņi darbojās, kad Visual Composer bija aktīvs..

Deaktivizēti vizuālā komponista saīsnes

Pateicoties šai pieejai, jūs varat piekļūt kādam saturam, kuru esat pievienojis, izmantojot Visual Composer. Tomēr tīrīšana būs diezgan darbietilpīga, jo jums būs jāizsvītro visi neaktīvie īskodi, kurus spraudnis atstāj aiz sevis..

Izejas opciju kopsavilkums

No šiem trim lapu veidotājiem uzņēmumam Beaver Builder ir visdraudzīgākā izejas stratēģija. Kaut arī jūs zaudēsit savu lapu formatējumu un izkārtojumu, atlikušais saturs joprojām ir salasāms un viegli pieejams. Ja pārdomājat un nolemjat atkārtoti aktivizēt kādu no šiem spraudņiem, jūsu saturs uzreiz tiek atjaunots iepriekšējā deaktivizācijas stāvoklī..

Salīdzinot Page Builder lietotāju pieredzi

Pagaidām ir godīgi teikt, ka šiem trim lapu veidotāju spraudņiem ir salīdzināmas funkciju kopas. Katrs no tiem piedāvā rediģēšanu front-end, piedāvā lielu iebūvētu izkārtojumu un veidņu izvēli, kā arī piedāvā plašu moduļu un elementu klāstu, kurus var ievietot jūsu saturā..

Uz papīra visi trīs lapu veidotāji izskatās lieliski, bet ko viņi vēlas izmantot? Daudziem lasītājiem tas būs vissvarīgākais faktors, un tas noteiks, vai viņi var izveidot pielāgotas lapas, par kurām vienmēr sapņojuši, vai galu galā izveidot slikti izstrādātu vietni, no kuras apmeklētāji atleks tikpat ātri, cik viņi ierodas.

Beaver Builder lietotāju pieredze

Beaver Builder neietekmē jūsu WordPress informācijas paneli. Saite uz spraudņa vadības paneli tiek diskrēti noņemta jūsu WordPress administratora apgabala iestatījumu izvēlnē, un nav neviena augšējā līmeņa izvēlnes vienumu, kas pārblīvētu jūsu WordPress sānjoslas izvēlni..

Beaver Builder iestatījumu lapa

Beaver Builder veiksmīgi izdodas pēc iespējas nemanāmāk integrēties WordPress saskarnē, palīdzot vienkāršot lietotāja pieredzi. Ja apmeklējat lapu Iestatījumi, varat uzzināt, kā sākt darbu ar Beaver Builder, un atrast saites uz atbalsta saturu, kā arī uz Facebook grupu un Slack kanālu..

Beaver Builder moduļu iestatījumi

Spraudņa iestatījumu lapās varat kontrolēt daudzus Beaver Builder aspektus. Iespējamo moduļu izvēle, izkārtojuma veidņu pieejamības mainīšana un to lietotāju lomu noteikšana, kuriem visi spraudņa aspekti ir pieejami.

Izvēlieties, kādus satura veidus var izmantot Beaver Builder

Ir lieliski, ka atkarībā no lietotāja lomas var ierobežot piekļuvi noteiktām Beaver Builder funkcijām. Tomēr piekļuves kontroles process nav tik vienkāršs, kā tas varētu būt. Būtu jauki, ja varētu vienkārši atzīmēt rūtiņas, lai noteiktu, kuras lietotāju lomas var piekļūt kādām funkcijām. Par laimi tiešsaistes dokumentācija palīdz noskaidrot lietas šajā jomā.

Beaver Builder lomu pārvaldnieka un lietotāja iespēju iestatījumi

Kad esat izpētījis iestatījumus, ir pienācis laiks sākt darbu pie savas pirmās Beaver Builder lapas.

Iespējas Beaver Builder redaktora palaišanai

Lapu veidotāju var palaist, atverot esošu ziņu vai lapu Beaver Builder. Alternatīvi, jūs varat sākt jaunu lapu un pēc tam WordPress redaktora ekrānā pārslēgties uz cilni Page Builder.

Kā pārslēgties starp WordPress lapu redaktoru un Beaver Builder lapu veidotāju

Ja Beaver Builder izmantojat pirmo reizi, jums tiks piedāvāta iespēja ātri iepazīties, lai iepazītos ar lietotāja interfeisu un projektēšanas procesu..

Dodieties pa Beaver Builder ātrā starta tūri

Kad esat pabeidzis ekskursiju, varat sākt, izvēloties kādu no iepriekš izveidotajām izkārtojuma veidnēm vai sākot ar tukšu audeklu.

Beaver Builder izkārtojuma veidnes izvēles iespējas

Noderīgu izkārtojuma veidņu izvēle ir viena no Beaver Builder galvenajām iezīmēm. Pats labākais, ka katru veidni var pilnībā pielāgot, izmantojot Beaver Builder lietotāja interfeisu.

Beaver Builder lietotāja interfeisa attēls

Neatkarīgi no tā, vai nolemjat sākt ar tukšu lapu vai izmantot kādu no izkārtojumiem, lapu veidotājs atvērs un pārņem WordPress informācijas paneli, tas nozīmē, ka jums ir daudz vietas darbam. Jebkura esošā izkārtojuma satura rediģēšana ir tikpat vienkārša kā noklikšķināšana uz elementa un pēc tam mijiedarbojoties ar uznirstošo paneli.

Redaktora Beaver Builder uznirstošais panelis galvenes iestatījumos

Īpaši jauks Beaver Builder aspekts ir tas, ka visas veiktās izmaiņas tiek uzreiz piemērotas jūsu lapai. Pateicoties šim reāllaika priekšskatījumam, jums vienmēr ir labs priekšstats par to, kā izskatīsies pabeigtā lapa, saglabājot izmaiņas.

Beaver Beaver priekšējās daļas krāsu atlasīšanas rīks

Protams, jūsu izmaiņas netiek saglabātas, kamēr nav nospiesta poga Saglabāt. Turklāt tie netiks rādīti tiešsaistē, kamēr jūs nenospiedīsit pogu Gatavs, dodot jums daudz iespēju eksperimentēt, pirms apmeklētāji apskatīs jūsu darbu.

Beaver Builder lietotāja interfeisa panelis darba saglabāšanai

Kamēr jūs mijiedarbojaties ar savas lapas saturu un moduļiem, galvenā izvēlne tiek samazināta līdz minimumam, lai dotu jums vairāk vietas. Kad esat gatavs savai lapai pievienot vairāk vienumu, noklikšķinot uz pogas Pievienot saturu, tiek parādīta galvenā izvēlne.

Beaver Builder lietotāja interfeisa panelis moduļu pievienošanai

Tā kā Beaver Builder ir WordPress spraudnis, velkot un nometot, jaunu moduļu un elementu pievienošana jūsu lapai ir ļoti vienkārša. Vēl viena jauka Beaver Builder lietotāja pieredzes īpašība ir galvenā izvēlnes sānjoslas paslēpšana, kad velciet un nometat jaunus elementus lapā un pēc tam uzreiz parādās, kad vienums ir novietots vietā. Pateicoties tam, strādājot, jums ir netraucēts lapas attēls, kas ļauj ērti pievienot vienumus vēlamajā vietā..

Jauna kolonnas izkārtojuma vilkšanas uz lapu demonstrēšana

Beaver Builder visā lietotāja saskarnē izmanto ikonas, taču jums nevajadzētu sagādāt problēmas ar katras pogas mērķa noteikšanu, jo ikonas ir izvēlētas standarta un tām vajadzētu būt pazīstamām. Tomēr, ja jums nepieciešama papildu informācija, virzot kursoru virs ikonas vai pogas, tiek parādīts noderīgs padoms, kas izskaidro tā funkciju.

Beaver Builder lietotāja saskarnes ikonu paraugs ar kursora padoma aktivizētu rīka padomu

Beaver Builder arī ļauj ērti kopēt jebkuru no jūsu izkārtojumiem. Izvēlnē Rīki varat arī ātri atvērt pielāgoto JavaScript un CSS paneli. Atkal pievienojot pielāgotu CSS, jūs saņemsit tiešu izmaiņu pārskatu, kad tās veicat.

Opcijas izvēlnē Beaver Builder Tools

Ja jūs izmantojat tēmu Beaver Builder (pieejama vidējā un augstākā līmeņa spraudņu cenu plānos) un vēlaties izveidot pilnekrāna lapas dizainu – bez displejā redzamiem WordPress galvenes, kājenes vai sānjoslas apgabaliem, process tiek veikts ļoti vienkārši. Varat vienkārši izvēlēties piemērotu veidni lapai, kurā strādājat, vai arī piemērot izmaiņas globāli, izmantojot WordPress pielāgošanas rīku.

Beaver Builder tēmas lapas veidņu opcijas

Tomēr, ja jūs neizmantojat Beaver Builder motīvu un pašreizējā motīvā nav iekļauta piemērota lapas veidne, pilna platuma izkārtojuma izveides process nav tik vienkāršs. Par laimi, ir tiešsaistes konsultācijas, kas palīdzēs izveidot pielāgotu pilna platuma lapas veidni. Iespējams, ka ir arī saziņa ar motīva izstrādātāju.

Darbs ar esošo saturu

Ja jūs atverat esošo WordPress ziņu vai lapu rediģēšanai ar Beaver Building, jebkurš iepriekš esošs saturs ir pieejams caur lapu veidotāja saskarni..

Demonstrācija, kā Beaver Builder apstrādā esošo saturu

Varat rediģēt esošo saturu, pievienot lapai jaunu saturu un vispār to rediģēt, izmantojot Beaver Builder.

Kā rediģēt esošo vietnes saturu, izmantojot Beaver Builder

Tomēr, ja standarta WordPress redaktorā atverat lapu, kuru rediģējāt vietnē Beaver Builder, jūsu veiktās izmaiņas ne vienmēr būs pieejamas. Tāpēc parasti ir ieteicams pieturēties pie vietnes Beaver Builder veidotāja, kad esat to izmantojis ziņas vai lapas rediģēšanai..

Brīdinājuma ziņojums par Beaver Builder izmantošanu

Noderīgi ir tas, ka Beaver Builder skaidri norāda, kad satura daļa ir rediģēta, izmantojot tās lapu veidotāju. Spraudnis jūs arī brīdinās, ja standarta WordPress redaktorā mēģināsit atvērt Beaver Builder lapu.

Brīdinājuma ziņojums tiek parādīts, mēģinot pārslēgties uz teksta redaktoru pēc Beaver Builder lietošanas

Kamēr jūs strādājat ar savu lapu, jums vienmēr ir iespēja saglabāt izmaiņas, tās nepublicējot. Varat arī atmest izmaiņas, lai atgrieztos iepriekš saglabātajā stāvoklī.

Iespējas sava darba saglabāšanai vietnē Beaver Builder

Tāpat kā pārējā Beaver Builder lietotāja saskarne, arī pogas teksts ir viegli saprotams. Vienmēr ir skaidrs, kas notiks, kad rīkosities.

Domas par Beaver Builder lietotāju pieredzi

Diemžēl ar Beaver Builder nav iespējams atsaukt veiktās izmaiņas ar atsaukšanas vai vēstures funkciju. Tomēr jūs varat viegli atmest visas izmaiņas, kuras esat veicis kopš lapas pēdējās saglabāšanas, tāpēc labākā pieeja ir saglabāt visas lielākās izmaiņas, kad esat ar to apmierināts (nevis veikt daudz pielāgošanas darbu paplašinātā secībā). nesaglabājot).

Kā minēts iepriekš, Beaver Builder lietotāja saskarne izskatās un jūtas kā WordPress sastāvdaļa. Tāpēc, ja jūs izmantojat šo lapu veidotāju spraudni, lai izveidotu vietnes klientiem, viņiem nevajadzētu būt pārāk dezorientētiem, kad tiek ielādēts Beaver Builder lietotāja interfeiss..

Kopumā Beaver Builder lietotāja interfeiss ir viegli saprotams. Ir daudz jauku mazu pieskārienu – piemēram, sānu joslas automātiska samazināšana un kursora aktivizēšanas rīka padomi -, kas palīdz pielāgotās lapas dizaina izveidi padarīt lietotājam draudzīgāku. Mierinoša ir arī iespēja deaktivizēt spraudni un joprojām ērti piekļūt jūsu saturam.

Plaukst satura veidotāju lietotāju pieredzi

Pēc spraudņa Thrive Content Builder aktivizēšanas savā WordPress vietnē, WordPress informācijas paneļa sānjoslas izvēlnē pamanīsit divus jaunus augstākā līmeņa vienumus..

Plaukst satura veidotāja sānjoslas izvēlnes vienumus

Tomēr patiesībā nav daudz ko redzēt, kamēr neesat izveidojis jaunu ziņu vai lapu un nav iespējas noklikšķināt uz pogas Rediģēt, izmantojot plaukstošu satura veidotāju..

Poga, lai palaistu plaukstošu satura veidotāju

Noklikšķinot uz pogas, tiek atvērta jauna pārlūka cilne, kurā tiek parādīta Thrive Content Builder lietotāja saskarne.

Ekrānuzņēmums no Thrive Content Builder lietotāja interfeisa

Plaukstoša satura veidotājs ziņai vai lapai pievieno rediģējamu reģionu, un šeit jūs izveidosit savu pielāgoto dizainu. Noderīgais teksts skaidri norāda, ka, lai sāktu, saturs jāvelk un nomet šajā apgabalā.

Rediģējamais apgabals Plaukst satura veidotājs

Thrive Content Builder lietotāja saskarnei ir arī dažas noderīgas vadīklas. Izmantojot šo vadības paneli, varat viegli atsaukt vai pārtaisīt pēdējās darbības, ātri parādīt rediģēšanai savas lapas pamatā esošo HTML kodu, saglabāt darbu kā veidni, piekļūt sarežģītākām celtnieka funkcijām un ielādēt WordPress versiju pārvaldnieku atjaunot savas lapas iepriekšējās versijas.

Efektīva satura veidotāja galveno vadības ierīču ekrānuzņēmums

Spēja atsaukt savas iepriekšējās darbības ir lieliska īpašība, un tā ir īpaši noderīga, veidojot sarežģītus lapu izkārtojumus.

Plaukstoša satura veidotājs ir ideāli piemērots, lai izveidotu savus pielāgotos lapu noformējumus, taču, lai palīdzētu jums sākt darbu, varat arī izvēlēties no plašā veidņu klāsta un importēt tos savā saturā. Lai arī dizainu ir daudz, jūs varat tos ātri filtrēt pēc noteiktiem kritērijiem.

Kā izvēlēties galvenās lapas veidni savas lapas noformējumam

Kad esat ielādējis veidni, varat sākt tās rediģēšanu, izmantojot lietotāja interfeisu Thrive Content Builder. Pārvietojot kursoru ap lapu, rediģējamie reģioni tiek identificēti ar ikonu kopu.

Lapas rediģējamo reģionu ekrānuzņēmums

Tā kā “Thrive Content Builder” ir ievilkšanas un rediģēšanas rīks, vienkārši noklikšķinot uz teksta apgabala, varat sākt rakstīt saturu.

Iekšēja teksta rediģēšanas piemērs ar Thrive Content Builder

Tiešsaistes rediģēšana ļauj ļoti viegli novērtēt, kā jūsu saturs izskatīsies jūsu apmeklētājiem, kad tas tiks parādīts tiešsaistē. Tiklīdz noklikšķināt uz moduļa, tiek parādīts tā elementa īpašuma panelis, kurā strādājat.

Izmantojot Thrive Content Builder vilkšanas un nomešanas lietotāja saskarni

Jaunu satura elementu pievienošana lapām ir tikpat vienkārša kā to vilkšana un nomešana savā vietā. Pēc tam vienkārši noklikšķiniet uz jaunā vienuma, lai to pielāgotu.

Vadības panelis, lai rediģētu pogas ar Thrive Content Builder

Jebkurā laikā varat priekšskatīt savu darbu, lai redzētu, kā tas veidojas. Jūs varat arī saglabāt savu darbu, kad jums iet. Ja jūsu ziņa vai lapa ir publicēta, katru reizi, kad izmaiņas tiek saglabātas, izmantojot lietotāja interfeisu Thrive Content Builder, tās tiek parādītas jūsu apmeklētājiem. Tomēr atšķirībā no Beaver Builder nav iespējams saglabāt izmaiņas, nepublicējot tās.

Darbs ar esošo saturu

Ja rediģējat ziņu vai lapu, kurā jau ir kāds saturs, jūs izmantojat Thrive Content Builder, šis saturs paliks savā vietā. Blakus esošajam saturam tiks pievienots rediģējams “Thrive Content Builder” reģions.

Attēls, kurā redzams, kā Thrive Builder līdzās rediģējamam reģionam parāda esošo saturu

Pēc tam abus satura veidus var vienlaikus parādīt jūsu lapā. Tomēr, ja jūs izmantojat kādu no Thrive Content Builder veidnēm, viss iepriekš esošais saturs tiks atspējots un aizstāts ar veidni un visu pievienoto papildu saturu.

Thrive Builder brīdinājuma ziņojums par atgriešanos sākotnējā lapas veidnē

Ja jūs mēģināt rediģēt lapu, kas izveidota ar Thrive Content Builder, izmantojot WordPress redaktoru, parādīsies ziņojums, kas informēs jūs par situāciju. Lai gan jūs varat atgriezties pie sākotnējās motīvu veidnes, darbs, kas veikts ar Thrive Content Builder redaktoru, tiks noņemts.

Domas par plaukstoša satura veidotāja lietotāju pieredzi

Thrive Content Builder lietotāja saskarne ir labi izstrādāta, un tas pozitīvi atspoguļo lietotāja pieredzi. Teksta rediģēšana arī uzlabo lietotāja pieredzi. Spēja atsaukt vairākas darbības ļauj ērti eksperimentēt ar celtnieku. Tomēr tas, ka nav iespējas saglabāt izmaiņas, nepadarot tās redzamas jūsu vietnes apmeklētājiem, rada vilšanos.

Atšķirībā no Beaver Builder, ja izvēlaties piemērotu veidni, pilnekrāna lapu izkārtojumu izveidošana, kurā nav motīvu galvenes, kājenes un sānjoslas, ir vienkārša. Iespēja parādīt saturu, kas pievienots, izmantojot parasto WordPress redaktoru, līdztekus celtnieka saturam, padara šo rīku par labu izvēli ikvienam, kurš vēlas uzlabot esošo tīmekļa vietnes saturu, savām lapām pievienojot kādu no Thrive Content Builder elementiem..

Vizuālā komponista lietotāja pieredze

Kad Visual Composer ir aktīvs jūsu vietnē, varat konfigurēt šo lapu veidotāju no tā augstākā līmeņa vienuma WordPress informācijas paneļa sānjoslas izvēlnē..

Visual Composer iestatījumu lapa

Visual Composer ir ļoti konfigurējams; atšķirībā no Beaver un Thrive Content Builder, ir vairākas iestatījumu lappuses, ļaujot jums detalizēti kontrolēt, kā darbojas šī lapu veidotājs..

Visual Composer redaktora pogu attēls

Tāpat kā citi lapu veidotāji, kas šeit salīdzināti, Visual Composer var palaist, noklikšķinot uz pogām, kuras spraudnis pievieno WordPress redaktoram. Šīs pogas dod iespēju strādāt vai nu klasiskajā, back-end lietotāja interfeisā, vai jaunajā front-end redaktorā.

Visual Composer fona veidotāja saskarnes piemērs

Kā minēts iepriekš, klasiskais fona skats ir labi piemērots, lai izveidotu savas lapas struktūru un ātri iegūtu izkārtojuma pārskatu. Lietotnes pielietojuma redaktors ir labāks, lai veidotu un strādātu pie jūsu izkārtojuma izskata, jo tas precīzi pietuvina to, kā apmeklētāji izjutīs jūsu saturu..

Vizuālā komponista ekskursija pa gidu

Visual Composer parāda noderīgus padomus, lai, sākot darbu, norādītu jūs pareizajā virzienā. Tā kā interfeiss ir diezgan atšķirīgs no noklusējuma WordPress lietotāja pieredzes, noderīga ir ekskursijas gidu funkcija.

Visual Composer ekskursiju rīku padomu piemēri

Ar Visual Composer vienlaikus notiek daudz. Elementi, kas tiek aktivizēti ar peles kursoru, (piemēram, etiķetes un ikonas) ir noderīgi, taču tie var pievienot ekrānam lielu jucekli.

Visual Composer kursoru aktivizēto pogu un vadības ierīču piemērs

Atšķirībā no fiksētās sānjoslas izvēlnēm Beaver Builder un Thrive Content Builder, Visual Composer izmanto uznirstošos paneļus, kas tiek aktivizēti pēc noklikšķināšanas uz pogas.

Kā pievienot elementu savai lapai, izmantojot Visual Composer

Atkal pievienotās vizuālās jucekļa dēļ šī pieeja kaut ko sajauc. Visual Composer ir aizņemta lietotāja saskarne, un lietotājiem ar lielākiem ekrāniem to būs vieglāk izmantot nekā tiem, kuriem ir mazāki ekrāni.

Piemērs, kurā parādīts, kā Visual Composer vislabāk darbojas uz liela ekrāna

Darbs ar esošo saturu

Visual Composer ļauj ērti pielāgot jūsu esošo WordPress saturu. Ja jūs atverat ziņu vai lapu, kuru esat izveidojis, izmantojot noklusējuma WordPress redaktoru, lapai varat ne tikai pievienot jaunu Visual Composer saturu, bet arī pielāgot esošo saturu, izmantojot lapu veidotāja lietotāja saskarni..

Piemērs, kurā parādīts, kā Visual Composer apstrādā saturu, kas pievienots, izmantojot WordPress redaktoru

Ja jums jau ir izveidota WordPress vietne, Visual Composer ir laba iespēja iepriekš esoša satura jaunināšanai..

Domas par vizuālā komponista lietotāja interfeisu

Visual Composer lietotāja saskarne ir vissarežģītākā un vismazāk lietotājam draudzīgā no trim WordPress lapu veidotājiem, kurus mēs šeit salīdzinājām. Ne klasiskais, back-end redaktors, ne arī interfeisa lietotāja saskarne nav tik intuitīva vai labi izpildīta kā pieeja, ko izmanto Beaver Builder vai Thrive Content Builder..

Visual Composer varētu būt visspēcīgākais lapu veidotājs šajā salīdzinājumā, taču, ja jūs neesat gatavs pārvarēt stāvo mācīšanās līkni, ko piedāvā tā lietotāja saskarne, būs grūti pilnībā izmantot tā potenciālu..

Lapas veidotāja spraudņa lietotāja pieredzes kopsavilkums

Beaver Builder ir visdraudzīgākā un vislabāk izpildītā pieredze. Lietotāja saskarne reti jūtas pārblīvēta, un vienmēr ir skaidrs, ko dara katra poga. Ziedošs satura veidotājs nāk tuvu sekundē. Šīs lapas veidotāja norādīt un noklikšķināt raksturs, kā arī tā iekšējā rediģēšana palīdz paātrināt satura izveidošanas procesu.

Visual Composer, iespējams, ir sarežģītāks rīks opciju, iestatījumu un satura moduļu ziņā, un tas nedaudz atspoguļojas aizņemtajā lietotāja saskarnē. Visual Composer atšķirība no noklusējuma WordPress lietotāja interfeisa arī nepalīdz.

Informācija par cenām

Visi šie trīs lapu veidotāju spraudņi ir pieejami vairākos cenu noteikšanas plānos. Pirms sīkāk aplūkosim šīs cenu noteikšanas iespējas, šeit ir īss kopsavilkums:

  • Bebru būvētājs: sākot no 99 USD
  • Zelt satura veidotājs: sākot no 67 USD
  • Vizuālais komponists: sākot no 34 USD

Beaver Builder ir pieejams trīs cenu plānos. Katra opcija ļauj to izmantot neierobežotā skaitā vietņu, un tajā ir ietverta piekļuve atbalstam un spraudņu atjauninājumiem gadu. Pēc gada jūs varat atjaunot licenci par samazinātu tarifu vai turpināt izmantot neatbalstītu spraudni. Pie augstākas cenas opcijām pieder Beaver Builder WordPress tēma, vairāku vietņu savietojamība un spēja noņemt zīmolu no lapu veidotāja.

Plaukstoša satura veidotājs ir pieejams arī trīs cenu plānos, un viszemākā cena ir 67 USD, kas ietver izmantošanu vienā vietnē. Neatkarīgi no tā, kuru no trim opcijām izvēlēsities, jūs saņemsit piekļuvi neierobežotiem bezmaksas atjauninājumiem un viena gada pilnu atbalstu. Thrive Themes piedāvā arī visus savus produktus kopā kombinētā iepakojumā. Pievienoties programmai Thrive Themes, jūs iegūsit piekļuvi Thrive Content Builder, kā arī visiem citiem viņu WordPress spraudņiem un motīviem..

Visual Composer ir viszemākās cenas iespēja. Par vienreizēju maksu tikai USD 34 jūs varat izmantot spraudni vienā vietnē. Šajā cenā ietilpst visu mūžu pieeja spraudņu atjauninājumiem un sešu mēnešu piekļuve spraudņu izstrādātāju atbalstam. Šo sešu mēnešu atbalsta periodu var pagarināt līdz 12 mēnešiem par papildu 11,25 USD.

Noslēguma domas

Visi trīs šie lapu veidotāju spraudņi ir labi izstrādāti un jaudīgi rīki, kas ļaus jums izveidot pielāgotus dizainus savai WordPress vietnei.

Kopumā Beaver Builder ir labākais WordPress lapu veidotāju spraudnis. Tam ir labs pievilcīgu iepriekš izveidotu lapu veidņu, noderīgu satura moduļu un, iespējams, vissvarīgākais, lietotājam draudzīgākā interfeisa sajaukums..

Kā vispieejamākā opcija Visual Composer ir ļoti vērtīgs lapu veidotāju spraudnis. Salīdzinoši sarežģītākā saskarne un lietotāja pieredze to nedaudz mazina. Tomēr tikai attiecībā uz funkcijām to ir grūti pārspēt.

Plaukstoša satura veidotājam ir dažas lieliskas funkcijas, kas palīdz jums radīt vairāk pārdošanas un potenciālo pirkumu no jūsu vietnes, vienlaikus ir arī labs visu lapu veidošanas rīks. Tās lietotāja saskarni ir viegli aptvert, un inline rediģēšana palīdz padarīt to par pievilcīgu iespēju.

Jūsu projekta labākais lapu veidotāju spraudnis atklās, kuras funkcijas jūs visvairāk novērtējat un cik daudz jūs esat gatavs maksāt. Tomēr neatkarīgi no tā, kuru rīku jūs izvēlaties no šī salīdzinājuma, jūs, visticamāk, nebūsit sarūgtināts.

Lietots / lietots kāds no iepriekšminētajiem? Domas?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me