Viss vienā SEO (bez maksas) vai viss vienā SEO Premium – vai ir vērts par to maksāt?

WordPress piedāvājumi


Izvēloties labāko meklētājprogrammu optimizācijas spraudni WordPress, All in One SEO ir grūti pārspēt.

Bet vai ir vērts jaunināt uz premium versiju?

Mēs izmantosim šo salīdzinājumu, lai palīdzētu jums atbildēt uz šo jautājumu. Atšķirībā no dažiem citiem salīdzinājumiem, šim All in One SEO (Free) vs All in One SEO Premium ceļvedim mēs savās testa vietnēs uzstādījām un izmantojām abas spraudņa versijas, lai mēs varētu patiesi saprast, ko viņi var darīt.

Tas nozīmē, ka līdz mūsu salīdzināšanas beigām jūs varēsit pieņemt apzinātu lēmumu par to, vai bezmaksas versija ir piemērota jūsu vietnei vai ir vērts maksāt par piemaksu.

Sāksim…

Par visu vienā WordPress SEO

All in One SEO spraudnis tika izveidots, lai palīdzētu jums optimizēt savu WordPress vietni un tās saturu meklētājprogrammām – palielinot jūsu vietnes atrašanas iespējas, kad cilvēki meklē vārdus, par kuriem esat rakstījis. Ja jūsu vietne aptver tēmas, kuras cilvēki patiesībā meklē, labs SEO var palīdzēt palielināt jūsu auditoriju.

Meklētājprogrammas rezultātu piemēri

Efektīva meklētājprogrammu optimizācija var palīdzēt cilvēkiem atrast jūsu vietni un palielināt apmeklētāju skaitu.

Lai gan WordPress tiek uzskatīts par meklētājprogrammām draudzīgu, kas nav pieejams, spraudnis, piemēram, All in One SEO, var to vēl vairāk padarīt.

Šajā “viss vienā” SEO pārskatā un salīdzinājumā mēs precīzi aplūkosim, kā spraudnis to panāk un vai bezmaksas versija to dara pietiekami, vai arī jums vajadzētu apsvērt jaunināšanu uz premium versiju.

Vispirms pārbaudīsim bezmaksas versiju, pirms apskatīsim premium iespēju. Tad mēs apskatīsim galvenās atšķirības starp abiem.

Viss vienā SEO bez maksas

Šī spraudņa bezmaksas versija kopš tā palaišanas 2007. gadā ir lejupielādēta vairāk nekā 48 miljonus reižu, un šobrīd tā darbojas vairāk nekā 3 miljonos WordPress vietņu. Lai arī tas vairs nav visplašāk izmantotais WordPress SEO spraudnis, tas ir ērti otrajā vietā aiz Yoast SEO 5 miljoniem aktīvo lietotāju. (Šeit varat izlasīt mūsu vietnes All in One SEO vs Yoast spraudņu salīdzinājumu.)

Viss vienā SEO spraudnis

All in One SEO bezmaksas versija ir pieejama oficiālajā WordPress spraudņu direktorijā.

Tā kā bezmaksas pakalpojuma All in One SEO versija ir pieejama oficiālajā WordPress spraudņu direktorijā, to var instalēt jūsu vietnē tikai ar dažiem klikšķiem.

Viss vienā SEO bezmaksas uzstādītājs

Jūs varat instalēt vietnes All in One bezmaksas versiju no sava WordPress informācijas paneļa.

Ja esat izmantojis citu SEO spraudni, piemēram, Yoast SEO, varat izmantot All in One SEO importēšanas rīku, lai migrētu datus un iestatījumus no vecā spraudņa uz jauno..

Importējiet SEO spraudņa iestatījumus

Viss vienā SEO ļauj ērti importēt iestatījumus no motīvu un spraudņu izvēles.

Vispārīgie iestatījumi

Kad spraudnis ir izveidots un darbojas jūsu vietnē, varat sākt vietnes optimizēšanu, izmantojot vispārīgos iestatījumus.

Vispārīgie spraudņa iestatījumi

Izmantojot vispārīgos iestatījumus, varat ātri ievadīt SEO vietnes nosaukumu un savas vietnes aprakstu.

Pat ar bezmaksas versiju visiem iestatījumiem ir pievienots rīka padoms, kas sniedz informāciju par to mērķi. Bieži tiek parādītas saites, kas jūs aizvedīs uz attiecīgo lapu All in One SEO tiešsaistes dokumentācijā, lai iegūtu sīkāku informāciju. Tas viss ir ļoti noderīgi, jo ir daudz iestatījumu, un ne vienmēr ir uzreiz skaidrs, ko viņi dara.

Pielāgotu ziņu veida iestatījumi

All in One SEO bezmaksas versija ļauj jums optimizēt pielāgotos pastu veidus, ieskaitot WooCommerce produktus.

All in One SEO bezmaksas versija darbojas ar pielāgotiem ziņu veidiem, kā arī ar standarta WordPress emuāra ziņām un lapām. Tomēr jums ir arī iespēja atspējot spraudni dažiem vai visiem jūsu pielāgotajiem ziņu veidiem. Pateicoties tam, ja jūs veidojat savus pielāgotos ziņu veidus vai izmantojat spraudni, kas pats izveido (piemēram, WooCommerce), viss vienā SEO palīdzēs jums padarīt tos meklētājprogrammām draudzīgākus..

WordPress ziņu un lapu optimizācija

Vispārējie iestatījumi ir kaut kas tāds, ar ko jūs, iespējams, mijiedarbosities tikai vienreiz (vai varbūt pēc lielām izmaiņām savā vietnē); All in One SEO lauki, kas tiek parādīti WordPress ziņu un lapu ekrānos, ir tas, kur jūs visvairāk izmantosit šo spraudni.

SEO lauki WordPress ziņu redaktorā

Viss vienā SEO pievieno pielāgotu paneli ar laukiem WordPress ziņu un lapu redaktora ekrāniem.

Šajos laukos pievienoto informāciju meklētājprogrammas, piemēram, Google, izmanto, lai noteiktu jūsu satura tēmu. Nosaukuma un apraksta lauku saturu izmanto arī meklētājprogrammas, kad rezultātu sarakstā norāda jūsu vietni.

SEO paneļa All in One priekšskatījuma fragmenta sadaļā ir parādīts, kā jūsu saturs varētu izskatīties, kad tas tiek parādīts meklētājprogrammas rezultātos. Aprakstošs un vilinošs teksta gabals var palielināt meklētājprogrammu lietotāju iespējas noklikšķināt uz jūsu vietni.

Priekšskatījums visiem vienā SEO laukos

Šādas meklētājprogrammas, piemēram, Google, rezultātu lapās bieži izmanto nosaukuma un apraksta lauku All in One SEO saturu.

Lai gan jūs nevarat precīzi kontrolēt, kā jūsu vietne tiek parādīta meklētājprogrammu rezultātos, izmantojot spraudni – piemēram, All in One SEO -, kas šo iespēju var aizpildīt katru reizi, kad publicējat jaunu ziņu vai lapu, tas sniedz labu iespēja noteikt, kā tiek parādīts jūsu vietnes ieraksts.

Viss vienā SEO papildu iestatījumi

Ja publicējat ziņu vai lapu, kuru nevēlaties iekļaut meklētājprogrammu indeksos, varat izmantot papildu iestatījumus.

Citas opcijas, kas atrodas panelī Viss vienā SEO, ļauj jums lūgt meklētājprogrammas neiekļaut ziņu vai lapu savos rādītājos un rezultātos, lūgt meklētājprogrammām neizsekot tajā esošajām saitēm un atspējot tā spraudņa funkcijas. Varat arī atspējot arī Google Analytics integrāciju ziņai vai lapai.

Viss vienā SEO WooCommerce atbalsts

Atšķirībā no dažiem citiem WordPress SEO spraudņiem, bezmaksas pakalpojuma All in One SEO versija darbojas kopā ar WooCommerce, lai palīdzētu jums optimizēt tiešsaistes veikalu un tā produktus meklētājprogrammām..

WooCommerce produktu SEO

All in One SEO bezmaksas versija darbojas kopā ar WooCommerce, lai palīdzētu jums optimizēt savus produktus meklētājprogrammām.

Kā daļu no WooCommerce spraudņa atbalsta, viss vienā SEO dod jums iespēju parādīt tā laukus produktu lapā.

Varat atbloķēt citas ar WooCommerce saistītas funkcijas, jauninot uz maksas All-One SEO versiju, taču, ja vēlaties optimizēt savu WooCommerce darbināmo e-komercijas veikalu bez maksas, viss vienā var SEO noteikti palīdzēt.

Integrācijas iespējas

Varat arī izmantot vietnes All in One bezmaksas versiju, lai integrētu savu WordPress vietni ar Google Analytics, Google Plus, Google Webmaster Tools, Bing Webmaster Center un Pinterest. Šīs funkcijas sniedz ātru un ērtu veidu, kā verificēt savu vietni, izmantojot pakalpojumus, kas varētu palīdzēt jūsu SEO un sociālo mediju mārketinga centienos. Viņi var arī ietaupīt jūs no nepieciešamības instalēt papildu spraudņus, kas nodrošina šo funkcionalitāti, potenciāli palīdzot nodrošināt jūsu vietnes nevainojamu darbību.

Kā daļu no vietnes All in One integrācijas iespējām, jūs varat izmantot spraudni, lai izveidotu un iesniegtu XML vietnes karti tādiem pakalpojumiem kā Google un Bing. Tā kā meklētājprogrammas vietņu kartes izmanto, lai saprastu, kā tiek organizēta jūsu vietne, un palīdzētu tām atrast visu jūsu publicēto saturu, šī funkcija var nodrošināt, ka visas jūsu ziņas un lapas tiek indeksētas meklētājprogrammu datu bāzēs..

SEO All-in-One bezmaksas versijai ir arī iespēja iesniegt attēlu karti, palīdzot arī šāda veida saturam kļūt indeksētam. Turklāt katru reizi, kad jūsu vietne tiek atjaunināta, spraudnis informēs Google un Bing, lai mudinātu tos pārmeklēt jūsu vietni un indeksēt jauno saturu. Drīz to apskatīsim sīkāk, taču, pārejot uz apmaksātu versiju, tiks atbalstīts arī XML vietņu karšu izveidošana jūsu video saturam..

Kā redzat, bezmaksas pakalpojuma All in One SEO versija palīdzēs jums optimizēt jūsu vietni un katru jūsu publicēto satura daļu. Spraudnim ir arī dažas labas integrācijas iespējas, lai jūsu vietni varētu savienot ar noderīgiem trešo personu pakalpojumiem, kā arī WooCommerce produktu sarakstu optimizēšanu..

Tātad bezmaksas versijai ir daudz ko piedāvāt, bet vai ir vērts turpināt piemaksu? Uzzināsim to, izpētot maksas versijas iespējas.

Viss vienā SEO Premium

Sākot ar cenām, sākot no 68 USD (rakstīšanas laikā), maksas pakalpojuma All in SEO versija nav visdārgākais premium spraudnis, kas pieejams WordPress. Tomēr vai ir vērts iztērēt naudu, lai jauninātu uz premium versiju, izmantojot šādu funkciju komplektētu bezmaksas versiju? Noskaidrosim…

Augstākās kvalitātes instalēšanas un jaunināšanas process

Pirms mēs izpētīsim apmaksātās versijas iespējas, šeit ir īss jaunināšanas procesa pārskats.

Par laimi, pārejot no bezmaksas vietnes All in One SEO versijas uz maksas versiju, nekas netiek zaudēts. Tā kā visi jūsu iestatījumi un saturs tiek glabāti jūsu WordPress datu bāzē, pat ja pirms premium spraudņa instalēšanas atinstalējat bezmaksas versiju, varat uzņemt tieši tur, kur pārtraucāt darbu..

Pēc spraudņa iegādes no vietnes All in One SEO varat lejupielādēt failus pirms to augšupielādes savā vietnē. Kad spraudnis ir aktivizēts, varat ievadīt licences atslēgu, lai iespējotu atjauninājumus. Spraudnim tagad jābūt gatavam lietošanai.

Premium vispārējie iestatījumi

Ja jaunināt no bezmaksas opcijas uz apmaksātu versiju, galvenā atšķirība vispārīgo iestatījumu lapā ir spēja savā vietnē aktivizēt taksonomijas, piemēram, kategorijas un tagus, vai jebkuras pielāgotas taksonomijas, kas var būt aktīvas..

Taksonomijas spraudņa iestatījumi

All in One SEO Pro var izmantot, lai optimizētu kategorijas, tagus un citas taksonomijas jūsu WordPress vietnē.

Ja izvēlēsities iespējot šo premium iestatījumu, jūs varēsit pievienot meklētājprogrammām draudzīgus meta nosaukumus un aprakstus jebkurai savas vietnes taksonomijai tādā pašā veidā kā ierakstiem un lapām. Varat arī izmantot opcijas, lai meklētājprogrammām prasītu nepindeksēt kategoriju un tagu lapas un neizsekot saitēm.

Taksonomijas lauku piemēri

Ja tas ir iespējots, izmantojot spraudņu paneli, savas vietnes taksonomijām varat pievienot SEO meta nosaukumus un aprakstus.

Tātad, ja vēlaties mēģināt panākt, lai jūsu WordPress taksonomijas tiktu indeksētas un ierindotas meklētājprogrammās, tas būtu jāinteresē. Turklāt, ja savā vietnē izmantojat WooCommerce, varat izmantot šo premium funkciju, lai optimizētu ar e-komercijas produktiem saistītās taksonomijas un mēģinātu piesaistīt vairāk trafika savam veikalam..

Premium video vietnes kartes modulis

Ja publicējat videoklipus savā WordPress vietnē, video vietnes kartes modulis All in One SEO Pro palīdzēs meklētājprogrammām indeksēt un klasificēt šos videoklipus.

Video Serach dzinēja rezultātu piemērs

All in One SEO Premium video sitemap funkcija varētu palīdzēt jūsu videoklipiem parādīties video meklētājprogrammās.

Kad šī funkcija ir iespējota, šī funkcija skenēs jūsu vietni videoklipos un pēc tam iekļaus tos XML vietnes kartē. Pēc tam meklētājprogrammas, iespējams, savos rezultātos parādīs bagātīgu fragmenta informāciju par jūsu videoklipiem.

Piekļuve Premium atbalsta forumiem un apmācības video

Vēl viens ieguvums no jaunināšanas no bezmaksas versijas uz maksas All in One SEO spraudni ir piekļuve Pro atbalsta forumiem. Lai arī bezmaksas spraudņa lietotāji var iesniegt jautājumus forumam WordPress spraudņu direktorijā, ja jūsu vietne kalpo kādam svarīgam mērķim, iespējams, dodot priekšroku piekļuvei atsaucīgākiem premium atbalsta forumiem, ja kaut kas noiet greizi..

Augstākās kvalitātes spraudņu atbalsta forumi

Viss vienā SEO Premium lietotāji var piekļūt Pro atbalsta forumiem.

Augstākās kvalitātes lietotāji var piekļūt arī video pamācībām, kas aptver spraudņa galvenās funkcijas. Ja vēlaties pārliecināties, ka gūstat vislabāko no All in One SEO un pareizi optimizējat savu WordPress vietni, šie videoklipi varētu padarīt to pieņemamāku.

Augstākās kvalitātes video pamācības

Jaunināšana uz “Viss vienā” SEO Premium piešķir piekļuvi stāstītajām video pamācībām.

Galvenās atšķirības starp visiem vienā SEO bezmaksas un premium versijām

Šī salīdzinājuma iepriekšējā sadaļā ir sīki aprakstītas galvenās Premium versijā atrodamās funkcijas, kas nav pieejamas bezmaksas spraudņa lietotājiem. Bet, lai iegūtu ātru pārskatu, šeit ir galvenie papildierīces, kas tiek nodrošinātas ar premium versiju:

 • Piekļuve Pro video video.
 • Uzlabots atbalsts WooCommerce.
 • Iespēja izveidot XML vietnes karti video saturam.
 • Iespēja pievienot SEO meta nosaukumus un tagu, kategoriju un citu taksonomiju aprakstus.
 • Pieeja Premium atbalsta forumiem un zināšanu centram.

Vēl viens ieguvums no maksas par All in One SEO versijas jaunināšanu ir redzamo ziņojumu noņemšana, kas mudina jūs atjaunināt spraudni, un citu rīku un pakalpojumu, kas tiek parādīti jūsu WordPress informācijas panelī, sludinājumu noņemšana..

Ja kaut kas no tā izklausās, ka tas varētu būt noderīgs, nākamajā sadaļā ir ietverta informācija par šī spraudņa cenu informāciju.

Informācija par cenām

Spraudņa cenu informācija

All in One SEO premium versija ir pieejama trīs cenu plānos. Rakstīšanas laikā cenas bija samazinātas par 50 procentiem līdz:

 • Personai: 68 USD par izmantošanu vienā vietnē.
 • Uzņēmējdarbība: USD 118 izmantošanai desmit vietnēs.
 • Aģentūra: USD 559 par izmantošanu neierobežotā skaitā vietņu.

Visas trīs iespējas ietver viena gada piekļuvi atbalstam un spraudņu atjauninājumiem. Pēc gada licences termiņa beigām jums ir iespēja atjaunot vai izmantot spraudni, kas netiek atbalstīts, un bez piekļuves atjauninājumiem.

Tā kā Premium versijas cenas šobrīd ir samazinātas par 50 procentiem, atjaunojot licenci, jums, iespējams, būs jāmaksā pilna cena, tāpēc paturiet to prātā, apsverot pašreizējās šī spraudņa lietošanas izmaksas.

Noslēguma domas

Tā kā SEO dažreiz ir vairāk māksla nekā zinātne, jūsu rezultāti, izmantojot šo vai jebkuru citu spraudni, būs atšķirīgi. Tomēr abas vietnes All in One versijas noteikti šķiet kā spējīgi spraudņi, lai optimizētu jūsu WordPress vietni meklētājprogrammām, piemēram, Google un Bing, kā arī lai jūsu vietni integrētu ar noderīgiem pakalpojumiem, piemēram, Google Analytics un Webmaster rīkiem. Tāpēc jums vajadzētu jaunināt?

Ja publicējat videoklipus savā WordPress vietnē un vēlaties, lai šis saturs tiktu parādīts video meklētājprogrammās, atjaunināšana uz maksas versiju, lai atbloķētu video XML vietnes kartes funkciju, varētu būt labs ieguldījums.

Vēl viens jaunināšanas iemesls ir piekļuve video pamācībām. Ja neesat pārliecināts par SEO un vēlaties saņemt palīdzību spraudņa funkcijas izmantošanā, lai padarītu jūsu WordPress vietni meklētājprogrammu draudzīgāku, šie video palīdzēs. Tomēr ir arī citi WordPress apmācības video dažādiem SEO spraudņiem.

Visbeidzot, tā kā maksas versija ietver piekļuvi premium atbalsta forumiem, jums kaut kur jāgriežas, ja kaut kas nenotiek ar jūsu vietni un tās meklētājprogrammu optimizāciju. Tā kā SEO ir būtiska lielākajai daļai vietņu, iespējams, ka jaunināšanas cenas vērts, lai piekļūtu premium atbalsta kanālam, ja rodas problēmas.

Tā kā bezmaksas pakalpojuma “Viss vienā” SEO versijai ir liels funkciju komplekts, lielākajai daļai lietotāju tas nav jāveic jaunināšana. Bet, ja kāds no iepriekšminētajiem punktiem dos labumu jūsu vietnei, ieteicams lietot “All in One SEO Premium”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map