Vislabākās vizuālā komponista alternatīvas piecas labākās – salīdzinātas

WordPress piedāvājumi


Visual Composer ir ārkārtīgi populārs WordPress spraudnis.

Tomēr ir daudz citu iespaidīgu WordPress lapu veidotāju, no kuriem izvēlēties, un katrs piedāvā savu satura dizaina noformējumu. Tātad, ja jūs meklējat lielisku Visual Composer alternatīvu, šeit ir pieci no labākajiem WordPress lapu veidotāju spraudņiem, kas jāņem vērā.

Apskatīsim …

Ko šie spraudņi var darīt??

Visual Composer piedāvā rīkus, lai izveidotu pielāgotus dizainus jūsu WordPress ziņām un lapām – un tieši to arī dara šīs alternatīvas.

vizuālā komponista mājas lapa

Visual Composer priekšējās lapas redaktora piemērs.

Neatkarīgi no tā, vai ielādējat kādu no veidnēm vai sākat ar tukšu audeklu, labākās Visual Composer alternatīvas ļauj izveidot uzlabotus lapu izkārtojumus, velciet un nometiet moduļu klāstu savā saturā un pēc tam pielāgojiet izskatu, izmantojot detalizētas vadīklas..

Visiem šiem spraudņiem ir savas pielāgotas lapu veidotāju saskarnes – dažas no tām ir vieglāk uzsākt nekā citas. Tomēr ar nelielu piepūli jums vajadzētu spēt izveidot unikālus sava WordPress satura dizainus vispār un nekad nepieskaroties koda rindiņai..

Ko var piedāvāt alternatīvas?

Šajā labāko Visual Composer alternatīvu kolekcijā jūs atradīsit jaudīgu bezmaksas lapu veidošanas rīku, spraudni, kurā liels uzsvars tiek likts uz galveno lapu ar augstu reklāmguvumu līmeni, un spraudni ar lietotāja interfeisu, kura mērķis ir pārveidot jūsu veidoto veidu saturs WordPress.

Divi celtnieks

Divi Builder ir viena no labākajām vizuālā komponista alternatīvām

Divi Builder var izmantot, lai izveidotu augstas kvalitātes lapu noformējumus, bez nepieciešamības rediģēt kodu.

Spraudnis Divi Builder spraudnis sākotnēji bija pieejams tikai Divi WordPress tēmas lietotājiem no Elegant Themes. Tomēr tagad tas ir pieejams kā atsevišķs spraudnis, kuram vajadzētu darboties ar jebkuru labi kodētu WordPress motīvu.

Lietotāja saskarne

Divi Builder fona interfeiss vienkāršo izkārtojuma izveidošanas procesu.

Pēc spraudņa Divi Builder aktivizēšanas varat strādāt, izmantojot back-end saskarni vai izmantot iespaidīgo front-end Visual Builder režīmu, lai izveidotu pielāgotus dizainus jūsu ziņām un lapām. Lai gan aizmugures interfeiss ļauj ērti izveidot savas lapas struktūru, priekšējās daļas režīms ir ideāli piemērots, lai precizētu jūsu dizainu un pievienotu lapai saturu. Abiem režīmiem ir savi plusi un mīnusi, taču ir viegli pārslēgties starp diviem.

Divi Builder Front-end lietotāja interfeiss

Iespaidīgais Divi Builder saskarnes interfeiss nodrošina tiešu savas lapas priekšskatījumu, kamēr strādājat.

Strādājot caur Visual Builder, vienkārši noklikšķinot uz elementa, tiek sākts pielāgošanas process. Teksta rediģēšana notiek iekšēji, tāpēc jums nav jāstrādā ar starpnieku paneļiem vai uznirstošajiem logiem. Visual Builder patiešām ir piemērs tam, ko redzat, ir tas, ko jūs saņemat (WYSIWYG).

Rediģēt teksta ierakstu ar Divi Builder

Iekšējā rediģēšana ļauj jūsu lapām pievienot tekstu, neradot šķēršļus starp jums un jūsu saturu.

Neatkarīgi no tā, vai importējat kādu no iepriekš izveidotiem izkārtojumiem vai sākat ar tukšu audeklu, varat tieši mijiedarboties ar lapu, lai izveidotu savu pielāgoto dizainu. Kolonnu izmēru var mainīt, izmantojot vilkšanas un nomešanas saskarni, savukārt moduļus, rindas un kolonnas var viegli pārvietot uz jaunu vietu.

Lai būtu ērtāk orientēties lapā un kārtot tās elementus, varat uzreiz pārslēgties starp Visual Builder un priekšējās daļas režģu režīmu, lai iegūtu skaidrāku lapas struktūras pārskatu..

Stiepļu rāmju skats Divi Builder priekšējās daļas režīmā

Pārslēdzoties uz karkasa skatu Visual Builder saskarnē, uzreiz tiek parādīts jūsu lapas izkārtojuma pārskats.

Vairāk nekā 40 satura moduļu bibliotēka piedāvā plašas iespējas satura uzlabošanai ar dažādiem elementiem. Divi Builder satura moduļi, piemēram, pilna platuma slīdnis, atsauksmes rīks, biļetenu pierakstīšanās formas, cenu tabulas veidotājs un atpakaļskaitīšanas taimeris, novērš nepieciešamību iegādāties vai instalēt papildu spraudņus..

Cenu tabulas moduļa piemērs

Cenu tabulu pievienošana savām lapām ir tikai viena no iespējām, kas pieejama Divi Builder satura moduļu bibliotēkā.

Vienīgais būtiskais Divi Builder trūkums ir tas, ka lietotāja saskarne ļoti atšķiras no WordPress saskarnes. Divi Builder nav izstrādāts kā “WordPress ceļš”, tāpēc jums būs jāapgūst atšķirīga pieeja satura veidošanai un jāapgūst jauna ikonu un simbolu kopuma nozīme..

Divi Builder lietotāja interfeisa ikonas

No pirmā acu uzmetiena var būt grūti atšifrēt Divi Builder ikonas un lietotāja saskarni.

Divi Builder lietotāja saskarni nav grūti saprast, taču pastāv mācīšanās līkne. Lieliskai Visual Composer alternatīvai, kas jūtas kā WordPress daļa, nevis pilnīgi jaunai platformai, nākamais spraudnis šajā rakstā ir laba iespēja.

Citas Divi Builder izceltās lietas:

 • Tas piedāvā noderīgu atsaukšanas vēstures opciju un peles labo pogu noklikšķiniet konteksta jutīgās izvēlnēs.
 • Jauni lapu izkārtojumi bieži tiek publicēti emuārā Elegant Themes.
 • Lomu pārvaldnieks kontrolē, kuri lietotāji var piekļūt kurām Divi Builder funkcijām.
 • Divi Builder bibliotēkā varat saglabāt savus pielāgotos izkārtojumus, lai tos varētu izmantot visā jūsu vietņu portfelī.
 • Pieejama izvēles ekskursija par produktu un noderīga tiešsaistes dokumentācija ar īsiem video.
 • Tas ir pieejams kā Divi WordPress motīva daļa ar papildu lapu veidotāja funkcijām.

Divi ir viena no iespaidīgākajām vizuālā komponista alternatīvām. Tomēr, neraugoties uz piedāvātajām funkcijām, tās atkāpšanās no noklusējuma WordPress interfeisa nozīmē, ka tā var nebūt visiem.

Cena: 89 USD par gada piekļuvi visiem Elegant Themes WordPress spraudņiem un tēmām vai 249 USD par mūža piekļuvi.

Sīkāka informācija

Bebru būvētājs

Beaver Builder lietotāja interfeiss

Beaver Builder piedāvā pilnekrāna lapu veidošanas saskarni.

Beaver Builder bieži parādās labāko WordPress lapu veidotāju spraudņu salīdzinājumos. Izmantojot intuitīvo lietotāja interfeisu, noderīgu satura moduļu izvēli un augstas kvalitātes lapu veidņu bibliotēku, nav grūti saprast, kāpēc. Faktiski uzņēmumam Beaver Builder ir dažas no labākajām pilnīgajām veidnēm, lai izveidotu mājas lapas, galvenās lapas un satura lapas jūsu vietnes būtiskajām jomām..

Beaver Builder lapu veidnes

Beaver Builder ietver augstas kvalitātes lapu veidnes, kuras visas var pielāgot.

Lai arī Beaver Builder izmanto pielāgotu priekšējās lapas veidotāju saskarni, tas nenovirzās pārāk tālu no WordPress lietotāja galvenās pieredzes. Sānu paneļa izkārtojums būs pazīstams ikvienam, kurš ir izmantojis WordPress Live Customizer rīku, padarot Beaver Builder vieglāku darba sākšanu nekā dažas citas Visual Composer alternatīvas. Jūs varat to izmēģināt pats, izmantojot tiešsaistes demonstrāciju.

Beaver Builder Page Builder lietotāja interfeiss

Beaver Builder izmanto pielāgotu lietotāja saskarni, taču joprojām jūtas kā WordPress sastāvdaļa.

Projektējot lapu, jūs varat vilkt un nomest vienumus ap savu pielāgoto izkārtojumu. Noklikšķinot uz lapas elementa, tiek atvērts iestatījumu panelis, kas ļauj pielāgot tā izskatu un funkcijas.

Tomēr atšķirībā no Divi teksta redaktora nav – teksta rediģēšana tieši lapā ir jāveic uznirstošajā panelī. Jebkurš ievadītais teksts vai veiktās izmaiņas tiek parādītas lapā reāllaikā, tāpēc šis inline rediģēšanas trūkums nav darītājs..

Lapas teksta rediģēšana

Visas izmaiņas, kuras veicat, izmantojot uznirstošos paneļus, acumirklī tiek parādītas lapā reāllaikā, gatavs apstiprināšanai, nospiežot pogu Saglabāt..

Citas nozīmīgākās Beaver Builder lietas:

 • Tam ir noderīga moduļu izvēle, ieskaitot aicinājumus uz darbību, atpakaļskaitīšanas taimerus, cenu tabulas un slīdņus.
 • Lapas noformējumam varat pievienot logrīkus, kas ir aktīvi jūsu vietnē.
 • Jūs varat saglabāt veidnes atkārtotai izmantošanai visā vietnē.
 • Lai palīdzētu jums sākt, ir pieejama interfeisa apskate.
 • Beaver Builder var izmantot blakus Beaver Builder tēmai, lai gan tai vajadzētu darboties ar jebkuru WordPress motīvu.

Beaver Builder ir lieliska alternatīva Visual Composer, lai izveidotu pielāgotas ziņas un lapas. Ja vēlaties pielāgot katru savas WordPress vietnes aspektu, ieskaitot galveni, kājeni un sānjoslas, Beaver Themer WordPress tēmas veidotājs no tās pašas komandas to padara iespējamu.

Cena: Sākot no 99 USD

Sīkāka informācija

Zelt arhitekts

Plaukst arhitekta lietotāja saskarne

Thrive Architect aizstāj Thrive Themes satura veidotāju.

Nesen pārdēvēts par Thrive Architect, šim spraudnim ir jauna saskarne, kas ļauj rediģēt saturu tiešsaistē, un jaudīgs vadības komplekts, lai pielāgotu tā izskatu.

Tiešsaistes rediģēšana ar plaukstošu arhitektu

Thrive Architect izmanto konteksta jutīgus sānjoslas paneļus un teksta rediģēšanu, lai vienkāršotu projektēšanas procesu.

Lai gan jūs varat daudz darīt ar Thrive Architect, labi izpildīts interfeiss padara lietotāja pieredzi vienkāršu. Ar rīvmaizi pāri augšējai horizontālajai joslai ir viegli noteikt, kurā sadaļā strādājat, savukārt sānu panelī automātiski tiek parādītas aktīvā lapas elementa vadības ierīces..

Sānjoslas vadības panelis

Uzlabotās Thrive Architect vadības ierīces padara to par labu izvēli enerģijas lietotājiem.

Uzņēmumam Thrive Architect netrūkst satura elementu. Ir pieejami visi parastie moduļi, kurus, kā jūs domājat atrast, ieskaitot pogas, galvenes un teksta laukus. Tomēr saturs atklāj, atpakaļskaitīšanas taimeris, klikšķis uz tvītu, kredītkaršu ikonas un atsauksmes elementi padara Thrive Architect par labu izvēli tirgotājiem. Ir arī svina paaudzes modulis, kas savieno ar vadošajiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem.

Zelta arhitekta pārdošanas lapas paraugs

Thrive Architect ietver elementus, kas izveidoti, lai palīdzētu palielināt vietņu reklāmguvumus.

Galvenās lapas veidnes palīdzēs jums izveidot pielāgotu satura dizainu, kas ir optimizēts reklāmguvumiem. Tomēr Thrive Architect piedāvā arī plašu parasto mājas lapu veidņu un iepriekš izveidoto dizainu vietnes iekšējām lapām izvēli..

Iepriekš veidota uzplaukuma arhitekta veidnes atlase

Ja jūs meklējat rīku, kurā īpaša uzmanība tiek pievērsta galveno lapu ar augstu reklāmguvumu līmeni izveidošanai, Thrive Architect ir laba iespēja.

Ja joprojām neesat pārliecināts par to, vai varēsit izdomāt, kā izmantot šos spraudņus, un vai tiešām izdosies izveidot augstas kvalitātes lapas dizainu, nebaidieties. Thrive Architect nāk ar ļoti noderīgu video apmācību, kurā ir aprakstīts lapas noformēšanas process no nulles.

Plaukstošas ​​arhitekta iepazīšanās video apmācība

Thrive Architect papildu apmācība īsā laikā ļaus jums iepazīties ar galvenajām funkcijām.

Citi svarīgākie Thrive Architect notikumi:

 • Tam ir vadības ierīces elementu slēpšanai viedtālruņos un planšetdatoros.
 • Jaunās galvenās lapas veidnes ir publicētas blogā Thrive Themes.
 • Lapas saglabāšanas atgādinājums palīdzēs jums nezaudēt darbu.
 • Tam ir uzlabota dizaina kontrole, kas aptver sekciju slāņus un necaurredzamības līmeni.
 • Ir darbības aktivizētāji, lai parādītu ierobežotus ziņojumus un izejošos uznirstošos logus.
 • Tas ir pieejams individuāli vai kā daļa no “Thrive Themes” visu produktu dalības paketes.

Lai arī Thrive Architect koncentrējas uz efektīvu galveno lapu izveidi, jums tomēr nevajadzētu sagādāt grūtības, izveidojot pielāgotu dizainu savai mājas lapai vai citām lapām jūsu WordPress vietnē.

Cena: Sākot no 67 USD vai 19 USD mēnesī par visiem attīstīties motīvu spraudņiem un tēmām.

Sīkāka informācija

SiteOrigin lapu veidotājs

SiteOrigin Page Builder lietotāja interfeisa piemērs

Neskatoties uz to, ka vietne SiteOrigin Page Builder ir bezmaksas spraudnis, tā joprojām ļauj jums daudz kontrolēt savu lapu dizainu.

Līdz šim visas apskatītās vizuālā komponista alternatīvas ir bijušas augstākās klases rīki. Tomēr, ja jums ir budžets, laba iespēja varētu būt bezmaksas spraudnis SiteOrigin Page Builder. Tāpat kā Divi Builder, tas ļauj strādāt back-end interfeisā vai pārslēgties uz front-end režīmu un saņemt tiešraides atsauksmes par izmaiņām, kad tās veicat. Lai gan jūs varat vilkt un nomest, rediģēšana nav iekšēja.

SiteOrigin Page Builder Front-End interfeiss

SiteOrigin Page Builder darbojas labi, taču nav tik slidens kā dažas no augstākās kvalitātes Visual Composer alternatīvām.

Izmantojot vietni SiteOrigin Page Builder, savu lapu noformējumam varat pievienot labu noderīgu moduļu izvēli, un, tāpat kā citām šeit apskatītajām Visual Composer alternatīvām, arī saviem izkārtojumiem varat pievienot jebkuru no jūsu vietnē esošajiem logrīkiem, tostarp no trešo pušu spraudņiem.

SiteOrigin Page Builder Back-End interfeiss

Izveidojiet uzlabotus lapu dizainus, apvienojot rindas, kolonnas un logrīkus.

SiteOrigin Page Builder izkārtojumu kvalitāte ir salīdzināma ar labākajiem dizainparaugiem, ko piedāvā izcilākie lapu veidotāji, un šeit ir labs mājas lapu izkārtojumu un iekšējās lapas noformējuma klāsts, kas aptver “par” un “kontaktu” lapas. Tomēr jūs nesaņemat tik daudz iespēju kā jūs ar Divi Builder vai Thrive Architect.

SiteOrigin Page Builder iepriekš izveidoti izkārtojumi

SiteOrigin Page Builder veidnes aptver labu vietņu veidu klāstu.

Citi vietnesOrigin Page Builder galvenie elementi:

 • Jūs varat uzreiz klonēt savu lapu dizainu.
 • Ir noderīgs priekšskatīšanas rīks mobilajām ierīcēm.
 • Vēstures rīks ļauj atsaukt izmaiņas un atgriezties pie iepriekšējām dizaina versijām.
 • Ir izvēles premium jauninājums, kas atslēdz papildu funkcijas.

Ja jums ir budžets vai vēlaties uzzināt, ko var darīt šāda veida spraudnis, SiteOrigin Page Builder ir lielisks veids, kā bez maksas izmēģināt satura redaktora spraudni..

Cena: Bezmaksas ar piemaksu papildinājumiem.

Sīkāka informācija

Eletors

Elementor lietotāja saskarne

Elementor ir bezmaksas spraudnis ar priekšpuses vilkšanas un nomešanas lapu veidotāja lietotāja saskarni.

Elementor ir vēl viens lapu veidotājs, kuru varat sākt izmantot savā WordPress vietnē bez maksas. Pēc Elementor aktivizēšanas varēsit izmantot vilkšanas un nomešanas saskarni, lai izveidotu pielāgotu dizainu savām ziņām un lapām.

Elementor Page Builder vadīklas

Elementor izmanto kontekstjutīgas vadīklas, lai būtu ērti pielāgot jūsu lapas.

Noklikšķinot uz jebkura lapas dizaina elementa, lapas veidotāja sānu joslā tiek parādītas atbilstošās vadīklas. Izmantojot konteksta jutīgo paneli, pēc tam varat rediģēt tekstu, pielāgot izkārtojumu, augšupielādēt attēlus un daudz ko citu atkarībā no izvēlētā elementa. Lai gan tekstā nav rediģēšanas, visas izmaiņas, kuras veicat, izmantojot sānjoslu, uzreiz tiek piemērotas jūsu lapai.

Elementor teksta redaktora piemērs

Visas izmaiņas, kuras veicat, izmantojot sānu paneli, nekavējoties tiek parādītas jūsu lapā.

Veidojot pielāgotu WordPress vietni ar Elementor, ir daudz satura veidņu, ar kurām strādāt. Faktiski, izmantojot vairāk nekā simts lapu veidnes, no kurām izvēlēties, neatkarīgi no tā, vai meklējat ātru veidu, kā izveidot profesionāla izskata WordPress vietni, vai arī jūs drīzāk veltāt laiku, lai izveidotu patiesi pielāgotu vietni, Elementor dod iespēju.

Elementor jau sagatavotas lapu veidnes

Pat Elementor bezmaksas versijā ir jūsu mājas lapas un iekšējo lapu veidnes.

Elementor ļauj ne tikai pievienot savām lapām daudzveidīgu moduļu izvēli, bet arī ļauj jums daudz kontrolēt, kurš var izmantot lapu veidotāju. Izmantojot Elementor iestatījumus, jūs varat viegli noteikt, kuras lietotāju lomas var piekļūt lapas veidotājam – noderīgam vajadzētu atrasties ikvienam, kurš pārvalda vairāku autoru emuāru un vietni..

Elementor Content Elements bibliotēka

Satura elementu ziņā Elementor labi salīdzina ar citām Visual Composer alternatīvām.

Lai gan Elementor bezmaksas versijā ir ietverts noderīgs funkciju komplekts, ja vēlaties vēl vairāk paveikt ar šo lapu veidotāju, premium Elementor Pro dod jums iespēju izveidot pielāgotas pasta un portfeļa arhīvu lapas, rediģēt veidlapas, gala veidotāja saskarne un darbs ar globāliem logrīkiem, kurus var atkārtoti izmantot visā jūsu vietnē.

Elementor Pro pielāgotā CSS funkcija

Elementor Pro versija pievieno lapu veidotājam CSS pielāgošanas rīku, kas nodrošina lielāku kontroli pār jūsu dizainparaugiem.

Elementor Pro arī dod jums piekļuvi vēl vairāk sagatavotām mājas lapu veidnēm, ieskaitot kafijas veikalu dizainu, pasākumus, programmatūras produktus un emuārus. Pro lietotāji var arī pielāgot savas lapas, izmantojot tiešo CSS redaktora rīku.

Element Pro lapas veidņu piemērs

Jaunināšana uz Elementor Pro atver vēl vairāk mājas lapu un iekšējo lapu veidnes.

Citas Elementor Pro funkcijas ietver iespēju izveidot pielāgotus dizainus WooCommerce veikaliem un to produktiem, kā arī piekļuvi jaudīgam slaidrādes modulim. Tomēr Elementor ir pieejams daudz bezmaksas papildinājumu, tāpēc jums, iespējams, nekad nevajadzēs jaunināt uz premium versiju.

Elementor bezmaksas papildinājumi

Elementor ir daudz bezmaksas papildinājumu, no kuriem izvēlēties.

Elementor ir uzticama bezmaksas Visual Composer alternatīva, kas arī dod jums iespēju maksāt, lai atbloķētu premium funkcijas un ekstras.

Cena: Bezmaksas jeb 49 USD par Elementor Pro.

Sīkāka informācija

Noslēguma domas

Lai gan Visual Composer nav nekā slikta, ja jūs meklējat alternatīvu, tagad jums ir pieci lieliski lapu veidošanas spraudņi, lai pārbaudītu. Bet kuru jums vajadzētu izvēlēties?

Divi Builder ir iespaidīgs interfeiss. Tomēr tā aiziešana no noklusējuma WordPress saskarnes nozīmē, ka tas prasa mazliet laika, lai pilnībā izmantotu tā potenciālu. Iepriekš iebūvētu izkārtojumu un satura moduļu izvēli tomēr ir vērts neatlaidīgi izmantot (ja jums ir laiks un pacietība).

Ja jūsu mērķis ir izveidot galvenās lapas ar augstu reklāmguvumu līmeni ar spēcīgu pārdošanas elementu, tad Thrive Architect varētu būt labākais jūsu projekta rīks..

Beaver Builder, iespējams, ir vienkāršākā Visual Composer alternatīva, ko mācīties (neupurējot nekādu funkcionalitāti), un lielā augstas kvalitātes veidņu izvēle noteikti paātrinās jūsu lapas izstrādes procesu..

SiteOrigin Page Builder ir piemērots rīks, kas ietver visas citu spraudņu galvenās funkcijas. Lietotāju pieredze nav tik viegla, bet bezmaksas lapu veidotājam to ir grūti pārspēt.

Nevajadzētu aizmirst arī Elementoru. Ja vēlaties bez maksas izmēģināt jaudīgu lapu veidotāju, vienlaikus saglabājot iespēju jaunināt un saņemt visas premium rīka priekšrocības – piemēram, vairāk veidņu un moduļu, kā arī piekļuvi klientu atbalstam -, Elementor ir ļoti ieteicams..

Ir vērts pieminēt, ka, ja jūs sākat jaunu vietni, iespējams, ir ieteicams izvēlēties lapu veidotāju, kuram ir arī pievienotā WordPress tēma. To darot, jūs iegūstat vēl lielāku kontroli pār savas vietnes dizainu, vienlaikus atslēdzot papildu lapu veidotāja funkcijas. Piemēram, rīks Beaver Themer ļauj pielāgot vietnes galvenes, sānjoslas un kājenes apgabalus, savukārt Divi WordPress tēmā ir iekļauti papildu rīki, piemēram, sadalīta pārbaude.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me