Vienskaitļa pārskats: pievienojiet WordPress skaistus, atsaucīgus slīdņus

WordPress piedāvājumi


Pareizi lietojot, slīdnis var būt lielisks veids, kā uzlabot jūsu vietnes izskatu, labāk izmantot ekrāna nekustamos īpašumus un – pieņemot, ka apmeklētājs pieturēsies lapai pietiekami ilgi, lai redzētu vairāk nekā pirmo slaidu * – pievērstu uzmanību jaunu apmeklētāju jebkuram papildu saturam vai informācijai, kuru vēlaties parādīt! Pārdomāts slīdnis palīdzēs novietot auditoriju tieši tur, kur vēlaties, un palielināt reklāmguvumu līmeni!

Bet kuru slīdņa spraudni izmantot? Tā kā ir pieejams tik daudz dažādu WordPress slīdņa spraudņu, zināt, kuru izvēlēties, var būt izaicinājums! Šeit ir īss pārskats par vienu no labākajiem tirgū: Sololoquy.

Viens no populārākajiem slīdņa spraudņiem, kas atrodas apkārt, Soliloquy būtībā ir trīs aromāti: pamata vai “Personīgā” versija (cena ir 19 USD), “Multi” versija (cena ir USD 49), kas ietver prioritāru e-pasta atbalstu un vairākas pamata pievienošanas. -ons, un “Izstrādātāja” versija (cena ir USD 99), kas papildus visam, ko piedāvā multiversija (vairāk par šo zemāk), satur arī vairākus uzlabotus papildinājumus, vairāk informācijas.

Darba sākšana

Pēc instalēšanas un aktivizēšanas pirmā attēla slīdņa izveidošana ar Soliloquy ir pārsteidzoši vienkārša – galvenajā WordPress informācijas paneļa izvēlnē vienkārši atlasiet Soliloquy, pēc tam atlasiet Pievieno jaunu.

Jaunā vienlocekļa slīdņa pievienošana

Varat pievienot savu attēlu cilnē Attēli – vai nu izmantojot vilkšanas un nomešanas saskarni, vai izmantojot esošos attēlus, kas iepriekš augšupielādēti jūsu WordPress multivides bibliotēkā. Pēc veiksmīgas augšupielādes un pievienošanas saskarnei jūsu attēli parādīsies tieši zem vilkšanas un nomešanas apgabala.

Attēlu pievienošana vienlokā

Ja vēlaties, augšupielādējot savus attēlus, varat atgriezties un rediģēt to detaļas, vienkārši noklikšķinot uz vēlamā attēla – parādot logu, kurā var mainīt tādas lietas kā attēla nosaukums, alt teksts un paraksts. Varat arī norādīt mērķa URL, kuru atvērt, ja uz attēla tiek noklikšķināts, kā arī to, vai attiecīgajai hipersaitei vajadzētu būt atvērtai jaunā cilnē..

Un tas arī ir – izveidots slīdnis! Īsāk sakot: Sololoquy saskarne ļauj neticami ātri un ērti izveidot slaidus un veikt dažus svarīgus SEO materiālus tikai dažu klikšķu laikā!

Vienskaitļa metadatu iestatījumi

Tomēr Soliloquy neierobežo jūs tikai ar attēlu izmantošanu. Varat arī izveidot video slaidus – izmantojot, piemēram, YouTube vai Vimeo videoklipus. Jums atliek tikai noklikšķināt uz “Noklikšķiniet šeit, lai augšupielādētu attēlus no citiem avotiemCilnē Attēli, un jums tiks piedāvātas iespējas izveidot attēlu slaidus, video slaidus vai pat HTML slaidus. Piemēram, lai izveidotu video slaidu, vienkārši atlasiet Video slaidi un nospiediet zilo pogu Pievienot video slaidu. Tagad jūs varat ievietot atbilstošo video URL un presto, jums ir video slaids – vienkārši!

Slīdņa konfigurēšana

Kad ir pievienoti jūsu attēli (vai videoklipi), ir laiks konfigurēt slīdni. Noklikšķiniet uz cilnes Konfigurēt, lai piekļūtu Soliloquy konfigurācijas opcijām.

Pēc tam jūs varat iestatīt slīdņa motīvu (ir divas noklusējuma opcijas: “klasiskā” un “bāze”, un šajā pārskatā mēs izmantojam pamatversiju), izmērus, pārejas stilu (no izbalēšanas, ritināšanas horizontāli un vertikāli ), laiku starp pārejām un pat faktisko pārejas ātrumu.

SoliloquyConfiguration iestatījumu lapa

Ja vēlaties, lai slīdnis būtu mobilam draudzīgāks (kas ir laba ideja), varat arī izvēlēties, kā vēlaties, lai slīdnis tiktu parādīts šādās ierīcēs..

Turklāt jūs varat arī izvēlēties nejauši atlasīt slaidu secību, apturēt slīdni, kad kāds apmeklētājs virzās virs tā, un atļaut vai neļaut apmeklētājiem manuāli slīdēt cauri slaidiem – tas ir tikai priekšstats par iespējām!

Visas iespējas ir labi izskaidrotas. Ir viegli saprast, ko katra opcija darīs, un tikpat viegli strādāt, izmantojot vienkāršas nolaižamās izvēlnes un izvēles rūtiņas..

Īsāk sakot, jums ir daudz konfigurācijas opciju, no kurām jūs varat izvēlēties, kas ļauj jums iegūt lietas tieši tā, kā jums patīk. Tomēr trūkst vienas lietas: iespēja priekšskatīt slīdni tūlīt pēc tā izveidošanas. Varbūt tas šķiet ļoti nelielas neērtības, bet tas ir kaut kāds funkcionāls ēdiens, kas izstrādātājiem domāts, ja viņi tiecas uz pilnību, jo šobrīd šķiet, ka vienīgais veids, kā pārbaudīt un apskatīt jūsu galīgo izveidi, ir izveidot jaunu ziņu, pievienojiet izveidoto slīdni un pēc tam priekšskatiet ziņu vai lapu, kurā tas atrodas.

Tehniskākiem lietotājiem ir arī pēdējā cilne Dažādi, no kuras var pievienot virsrakstu, logu un jebkuras pielāgotas CSS klases – un iebūvēti importēšanas / eksportēšanas mehānismi, lai importētu / eksportētu slaidus uz / no citām vietnēm.

Gatavs slīdnis

Kad esat pabeidzis, slīdni varat pievienot jebkurai ziņai, lapai, pielāgotajai ziņai vai logrīka apgabalam, izmantojot vai nu vienkāršu, ar Sololoquy nodrošinātu īskodu, vai pogu Pievienot slīdni, kas parādās virs standarta WordPress teksta redaktora..

Ja jums vajadzēs atgriezties, lai veiktu turpmākus labojumus, varat to izdarīt – atcerieties nospiest pogu Atjaunināt, kad esat pabeidzis, lai nodrošinātu, ka izmantotais īskods parādīs slīdņa jaunāko versiju..

Šis ir tas, ko es iepriekš izgatavoju, izmantojot “bāzes” ādu. (Tikai ekrānuzņēmums, es baidos!):

Vienloka bāzes slaida piemērs

Lai gan jūs šeit tos neredzat, pārejas animācijas labi ielādējas un izskatās lieliski!

Ātrums un veiktspēja

Bieža sūdzība, kas lobēta slīdņos, ir ātrums; tas ir saistīts ar faktu, ka papildu attēlu, Javascript un CSS stilu izmantošana sliktas apstrādes gadījumā var dramatiski ietekmēt lapas ielādes ātrumu. Par laimi Soliloquy izstrādātāji acīmredzami ir paveikuši daudz darba, lai nodrošinātu, ka šis konkrētais slīdņa spraudnis ir pirms paketes – tā kā, ar prieku ziņoju, Soliloquy ir viegli viens no ātrākajiem WordPress slīdņa spraudņiem tirgū!

Turklāt Sololoquy ir ārkārtīgi labi kodēts, ne tikai nodrošinot tā ērtu lietošanu un ātru ielādi, bet arī attiecībā uz drošību un netraucētu integrāciju WordPress UI..

Galvenā WordPress izstrādātāja Marka Džeitsa vārdiem:

“Vienskaitlis ir tikpat ērti lietojams, kā jūs cerējāt, un tā pamatā esošais kods ir stabils. Tas atbilst WordPress kodēšanas konvencijām, ir droši kodēts un lieliski iekļaujas WordPress UI. ”

Tiem no jums, kuriem vairāk rūp skaitļi un statistika, aprīlī WordPress-guru (un visapkārt jaukais puisis) Kriss Lema pārbaudīja sešu vadošo slīdņa spraudņu darbību: Soliloquy, Royal Slider, LayerSlider, Slider PRO, Slider Revolution, un 2. slidkalniņš.

Šis ir īss viņa atradumu kopsavilkums:

Slīdņa ielādes laiki:

 1. Vienošanās: 0,44 sekundes
 2. SliderPro: 0,53 sekundes
 3. Slāņa slīdnis: 1,12 sekundes
 4. Karaliskais slīdnis: 2,40 sekundes
 5. SliderDeck 2: 4,14 sekundes
 6. Revolution Slider: 4,95 sekundes

(piezīme: ja vēlaties uzzināt vairāk par Krisa atradumiem, šeit ir saite uz viņa oriģinālo rakstu

Kopsavilkums: salīdzinot ar vislēnāko ielādēšanas slīdni (Revolution Slider), vienlokālais tika ielādēts vairāk nekā desmit reizes ātrāk – pievienojot mazāk nekā pusi sekundes lapas ielādes ātrumam saskaņā ar Krisa secinājumiem!

Paplašinājumi vienpusējai sarunai

Ja vēlaties maksimāli izmantot Sololoquy spraudņa iespējas (t.i., vairāk nekā visvienkāršākās slīdni veidojošās iespējas), spraudnis piedāvā papildu funkciju klāstu, izmantojot deviņus premium papildinājumus. Visi šie papildinājumi ir veidoti ar vienādu kodēšanas filozofiju, lai optimizētu veiktspēju, taču tabulā ir iekļautas dažādas sarežģītākas funkcijas..

Izvēloties multi-licenci (cena ir 49 USD), jūs varat piekļūt dažādiem pamata papildinājumiem.

Papildu papildinājumi:

 • Grafiks: Ieplānojiet noteiktus slaidus parādīties tikai noteiktā dienas laikā
 • Motīvi: 2 papildu ādas jūsu slīdņiem – abi izskatās lieliski
 • Pinterest: Pievienojiet katra slaidā esošajam attēlam pogu “Piespraust”, lai apmeklētāji varētu dalīties ar bīdāmo attēlu vietnē Pinterest
 • Instagram: Pievienojiet slīdņiem attēlus tieši no sava Instagram konta

Izvēloties izstrādātāja licenci (cena ir USD 99), jūs iegūstat piekļuvi papildu sarežģītāku papildinājumu komplektam.

Uzlaboti papildinājumi:

 • Piedāvātais saturs: Izveidojiet slīdni, lai parādītu pēdējās ziņas noteiktās kategorijās – ideāli piemērots jūsu mājas lapai
 • Dinamiska: Izveidojiet slīdņus tieši no jūsu NextGen vai WordPress galerijām
 • Karuselis: Izveidojiet skaistus, atsaucīgus attēlu karuseļus
 • Gaismas kaste: Paplašiniet attēlus, noklikšķinot uz tiem – tas ir lieliski piemērots portfeļa attēlošanai
 • Sīktēli: Katra slaida sīktēlu attēli tiek parādīti zem slīdņa

Jūs, iespējams, pamanīsit, ka vēlaties izmantot daudzas no šīm funkcijām, tāpēc pirms ieiešanas noteikti veltiet nedaudz laika, lai pārliecinātos, ka visas izvēlētās licences funkcijas jums ir vajadzīgas.!

(Lasiet vairāk par oficiālajiem papildinājumiem)

Spriedums

Kopumā es esmu liels Soliloquy fans. Izmantojot pareizos papildinājumus, Soliloquy veic gandrīz visu, ko jūs varētu vēlēties, lai darītu slīdņa spraudnis.

Veiktspēja acīmredzami ir milzīgs faktors, izvēloties spraudni, un Soliloquy pārspēj konkurentus (daži no tiem ar ievērojamu rezervi) gan papildu servera pieprasījumu, gan ātruma ziņā.

Vēl vairāk, no lietojamības viedokļa, Sololoquy ir lielisks. Slīdņa izveidošana ir neticami ātra, vienkārša un, pats galvenais, jautra. Nepavisam nav grūti, ja dažu minūšu laikā ir skaists, pilnībā konfigurēts slīdnis uz augšu un darbojas; un tā kā viss par šo spraudni ir tik intuitīvs, visu līmeņu WordPress lietotāji, iespējams, jutīsies kā mājās, izmantojot to.

Pamatprodukts ir zagšana par 19 USD. Tas nozīmē, ka ir vērts atcerēties, ka pamatprodukts nodrošina tikai ierobežotu funkcionalitāti un jums var šķist, ka jums ir vajadzīgs nedaudz vairāk (atkarībā no tā, ko tieši vēlaties to darīt). Esiet gatavs maksāt mazliet vairāk, ja nepieciešams (skat. Iepriekš uzskaitīto pamata un uzlaboto papildinājumu sarakstu) un izvēlieties vai nu vairāku, vai izstrādātāju licenci – tas ļauj veikt citas darbības, piemēram, mājas lapā izveidot piedāvāto ziņu slīdni, un ievērojami paplašinot Soliloquy izmantošanas veidus.

Un, visbeidzot, ja jūs interesē dot virpuļot Soliloquy, atcerieties, ka WinningWP fani var saņemt laipnu 25% atlaidi, izmantojot mūsu parocīgo Soliloquy atlaižu kodu!

Ja vēl neesat to izdarījis, lai uzzinātu vairāk, pārbaudiet to oficiālajā vietnē!

* kaut kas, tā kā jūs nekad nevarat īsti garantēt, nozīmē, ka vienmēr pārliecinieties, ka pirmā (patiešām, iespējams, vienīgā) slaida saturs, kuru apmeklētāji redz, patiešām tiek skaitīts, un visu pārējo slaidu saturs jāizturas kā pret noderīgu, bet ne – nepieciešamā pievienotā prēmija!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map