Soliloquy vs MetaSlider – kurš ir labākais WordPress slīdņa spraudnis?

WordPress piedāvājumi


Pievienojot slīdni savai vietnei, var rasties brīnumi par tā vizuālo pievilcību. Tomēr, runājot par WordPress vietnes slīdņa spraudņa izvēli, kā jūs zināt, kurš ir labākais? Un kuru jums vajadzētu izvēlēties? Šajā rakstā mēs izpētīsim divus no labākajiem pieejamajiem WordPress slīdņa spraudņiem: Meta Slider un Soliloquy. Mēs izpētīsim, ko katrs no šiem īpaši populārajiem slīdņiem var darīt, lai palīdzētu jums izlemt, kura ir labākā jūsu vietnes izvēle..

Sāksim…

Ko var darīt viennozīmīgie un meta slīdņi WordPress spraudņi?

Labākie slīdņa spraudņi vairākos veidos var palīdzēt uzlabot jūsu WordPress vietni. Ja radoši meklējat interesantu un stilīgu sava labākā darba displeju, slīdņa pievienošana portfelim ir vienkāršs risinājums. Videoklipus un attēlu failus var ātri pievienot arī slīdņiem, kas izveidoti, izmantojot Sololoquy vai Meta Slider.

Vienskaitļa un MetaSlider salīdzināšanas piemērs Fotogrāfijas slīdnis

Fotoattēlu slīdņa tips, kuru varat izveidot, izmantojot Meta Slider.

Emuāru autori var arī lieliski izmantot tādus rīkus kā Meta Slider vai Soliloquy, lai reklamētu savus jaunākos un labākos emuāra ierakstus interaktīvā slaidrādes formātā. Izmantojot šo rīku iestatījumus, jūs varat kontrolēt, kuras ziņas ir iekļautas un kā tās tiek parādītas.

Post Slider no MetaSlider

Gan Meta Slider, gan Soliloquy var parādīt dinamiskas ziņu plūsmas slīdņa formātā.

Tā kā šie slīdņi var mitināt gandrīz jebkura veida saturu, ārštata darbinieki un uzņēmumu īpašnieki tos var izmantot arī, lai parādītu logotipus no projektiem, pie kuriem viņi strādājuši, kā arī laimīgu klientu atsauksmes.

Klienta logotipu slīdnis

Vēl viena piemērota slīdņa spraudņa izmantošana ir klientu logotipu parādīšana jūsu portfelī vai uzņēmuma vietnē.

Tāpat kā ar citiem labākajiem slīdņa spraudņiem, Soliloquy un Meta Slider neierobežo jūs ar standarta slaidrādes. Jūs varat izvēlēties no dažādiem dizainparaugiem un stiliem, ieskaitot karuseļa režīmus, savukārt sociālo mediju integrācija ir arī iespēja vēl radošākām iespējām.

MetaSlider slaidrādes karuseļa piemērs

Karuseļa slīdņa piemērs, kas izveidots, izmantojot Meta Slider.

Abiem šiem spraudņiem ir ierobežotas bezmaksas versijas, kas sniedz jums labu iespēju izmēģināt viņu lietotāja saskarnes un dažādus darba veidus. Tomēr, ja jūs meklējat labāko spraudni slaidrāžu pievienošanai WordPress vietnei, jums būs jānoņem šo rīku apmaksātās versijas.

Instagram slīdnis no Soliloquy

Varat izveidot slīdņus, kas rāda saturu no Instagram.

Nesenā pārskatā mēs salīdzinājām Meta Slider bezmaksas un premium versijas – pārbaudiet to, lai uzzinātu vairāk par jūsu iespējām izmantot šo spraudni. Mēs pārskatījām arī Soliloquy, ja vēlaties redzēt visu, ko var darīt dažādas šī spraudņa versijas.

Bet, ja ir jāsalīdzina Soliloquy un MetaSlider, šis raksts palīdzēs jums izlemt, kurš no jums ir vislabākais.

Labākās Meta Slider un Sololoquy iespējas: Salīdzinātas

Uz papīra šiem diviem spraudņiem ir līdzīga funkciju kopa. Tomēr praksē jums šķitīs, ka viņiem ir dažādas pieejas, kā paveikt lietas un sniegt rezultātus. Mēs salīdzināsim viņu labākās funkcijas, lai jūs varētu redzēt, vai vientuļnieks vai Meta Slider vislabāk atbilst jūsu prasībām.

Attēlu slīdrādes

Attēla slīdņa piemērs no monoloka

Abi spraudņi atvieglo attēlu slīdņu pievienošanu WordPress vietnei.

Attēlu balstītu slaidrāžu izveidošana ir jebkura laba WordPress slīdņa spraudņa galvenā funkcionalitāte, un gan Soliloquy, gan Meta Slider ļoti labi tiek galā ar šo uzdevumu..

Vienloga slīdnis ar Lightbox

Sololoquy sniedz jums daudz rīku WordPress attēla balstītu slīdņu izveidošanai, ieskaitot šo gaismas kastes opciju.

Gan vienlokālais, gan meta slīdnis sniedz jums daudz iespēju, kā var darboties jūsu attēlu bāzes slaidrādes. Navigācijas vadības ierīču parādīšana vai paslēpšana, animācijas pārejas efektu izmantošana un slaidrādes satura izmēru kontrole ir visas to funkcijas.

Vienloka slīdņa pārejas piemērs

Vienskaitlī ir automātisks pārejas slīdnis, kas ritina jūsu slaidrādes attēlus.

Sīktēlu izmantošana bīdāmajai navigācijai ir gan Meta Slider, gan Soliloquy piedāvātā opcija, padarot abus par lieliskiem rīkiem savas fotogrāfijas parādīšanai..

Sīktēlu galerijas slīdnis

Meta Slider sīktēlu režīms ir īpaši efektīvs fotoattēlu parādīšanai.

Faktiski, apvienojot Meta Slider sīktēlu navigāciju ar gaismas kārbas režīmu, šis spraudnis ir ideāli piemērots fotoattēlu prezentēšanai WordPress vietnē.

Fotogrāfijas gaismas kastes slīdnis

Abi spraudņi labi darbojas fotoattēlu parādīšanai, taču Meta Slider ir dažas iespaidīgas uz prezentāciju vērstas funkcijas.

Katrs rīks darbojas patiešām labi, kad ir nepieciešams izveidot attēlu slaidrādes, un nav daudz to atdalīt. Parakstu pievienošana slaidrādes saturam ir vēl viena iespēja, izmantojot gan Meta Slider, gan Soliloquy, un jūs varat viegli parādīt slīdņus ziņās, lapās, kā arī sānjoslās un kājenēs, izmantojot iekļautos slaidrādes logrīkus.

Karuseļa slīdņi

Karuseļa slīdnis

Karuseļi ir laba iespēja parādīt to fotoattēlu straumi, kurus lietotāji var slīdēt cauri.

Meta Slider un Soliloquy iekļauj karuseļveida slīdņa režīmu, ja vēlaties, lai galvenā slīdņa apgabalā vienlaikus tiktu parādīti vairāki attēli.

Karuseļa slīdņa piemērs

Iepriekš minētais vienpusējā karuseļa piemērs izskatās un darbojas līdzīgi kā Meta Slider versija.

Ja animācijas efektus apvienojat ar dažādiem slīdņa režīmiem, ar šiem spraudņiem varat izveidot dažus unikālus slaidrādes. Atkal ar abiem spraudņiem var viegli izveidot stilīgus karuseļa slīdņus, kaut arī Meta Slider ietver dažus īpaši pievilcīgus dizainus.

Video slīdņi

YouTube satura video slīdnis

Meta slīdnis var parādīt YouTube un Vimeo videoklipus slaidrādes formātā.

Abiem spraudņiem ir atbalsts video slaidu pievienošanai slaidrādei, un abi var attēlot YouTube un Vimeo videoklipus, turklāt Soliloquy atbalsta arī Wistia. Ar abiem spraudņiem slīdņos varat attēlot arī pats mitinātus videoklipus.

Video slīdņa iestatījumi

Sololoquy piedāvā nedaudz vairāk iespēju video satura parādīšanai slaidos, salīdzinot ar Meta Slider.

Attēlu un video satura apvienošana, lai izveidotu multivides slīdņus, ir vienkārša ar abiem rīkiem, taču Soliloquy dod jums lielāku elastību, iegūstot video saturu..

WordPress ziņu un lapu slīdņi

Vienloka slīdņa opcijas

Piedāvātā satura slīdņu izveidošana, lai jūsu vietnē parādītu emuāra ziņas, ir iespēja, izmantojot Soliloquy un Meta Slider.

Vēl viens veids, kā izmantot šos spraudņus, ir izveidot slīdņus, kas parāda un reklamē ziņas un lapas no jūsu WordPress vietnes. Tā kā slīdņus var ievietot jebkurā vietā jūsu vietnē, satura slīdņu izmantošana ir lielisks veids, kā reklamēt savas ziņas un lapas apmeklētājiem..

Satura slīdņa iestatījumi

Sololoquy ļauj jums daudz kontrolēt, kurš WordPress saturs tiek parādīts jūsu slīdnī un kā tas tiek parādīts.

Izmantojot jebkuru no šiem rīkiem, ir viegli noteikt, kuras ziņas un lapas ir iekļautas slīdņos. Tomēr Sololoquy atkal dod jums lielāku kontroli pār to, kurš saturs ir iekļauts un kā tas tiek parādīts.

Post Feed Slider iestatījumi

Meta Slider arī ļauj ērti parādīt pasta saturu savos slīdņos, taču jums ir mazāka kontrole nekā ar Soliloquy.

Iespēja parādīt piedāvāto attēlu un parakstus katrā slaidā var palīdzēt palielināt jūsu apmeklētāju iespējas noklikšķināt uz atsevišķiem reklamētā satura fragmentiem..

Vienbalsīga pasta slīdņa piemērs

Parakstu un piedāvāto attēlu pievienošana slīdņiem var palīdzēt ar vidējo klikšķu skaitu.

Meta Slider ziņu un lapas satura slīdņi var izskatīties jaukāki, taču Soliloquy sniedz jums precīzāku kontroli pār to, kurš saturs tiek iekļauts un izslēgts..

Sociālo mediju slīdņi

Vienskaitļa Instagram slīdņa piemērs

Karuseļa slīdnis, kurā parādīti fotoattēli no autentificēta Instagram konta ar izvēles Pinterest dalīšanas pogām, kas izveidotas Soliloquy.

Ja vēlaties izveidot sociālo multivides slīdni savai WordPress vietnei, Soliloquy ir iespēja parādīt saturu no Instagram.

Instagram iestatījumi

Izmantojot Soliloquy, jūs varat izvēlēties, cik daudz fotoattēlu no Instagram parādīt un kādā lielumā.

Lai izveidotu Instagram slaidrādi, jums būs jāautentificē vienskaitlis ar savu Instagram kontu, pēc kura jūs varēsit parādīt savus jaunākos fotoattēlus..

Vienlaidu zīme var parādīt arī pogas Piespraust slīdņos esošajiem attēliem, padarot apmeklētājus ērtāk dalīties ar jūsu saturu Pinterest..

WooCommerce produktu slīdņi

Ja meklējat citu veidu, kā reklamēt savus e-komercijas veikalu produktus, slaidrādes izveidošana ir viena no iespējām. Abos spraudņos ir iekļauta WooCommerce integrācija, dodot iespēju izveidot slaidus, kas parāda un saista ar jūsu veikalā esošajiem produktiem.

WooCommerce slīdnis

Jūsu Soliloquy WooCommerce produktu slīdni var iekļaut papildināšanas poga, lai gan jūs varat saskarties ar dažām formatēšanas problēmām.

Izmantojot vienlodzi, jūs varat izmantot produktu taksonomijas, lai noteiktu, kuri priekšmeti ir iekļauti slīdnī, un atlasīt atsevišķus produktus, kurus iekļaut vai izslēgt. Filtrēšana pēc cenas un pieejamības ir vēl viena slīdņa konfigurācijas opcija, tāpat kā iestatīšana, kā produkti tiek kārtoti slaidrādē.

WooCommerce slīdņa iestatījumi

Vienskaitlis nodrošina labu kontroli pār to, kuri produkti tiek parādīti jūsu WooCommerce slīdnī.

Meta Slider, salīdzinot ar Soliloquy, nepiešķir tik daudz kontroles kā jūsu produkti tiek filtrēti un parādīti..

WooCommerce produktu slīdnis, kas izveidots ar MetaSlider

Meta slīdnim ir mazāks atbalsts nekā e-komercijas produktu parādīšanai slaidrādē nekā Soliloquy.

Tāpēc, ja jūsu mērķis ir izveidot produkta slīdni, izmantojot preces no jūsu WooCommerce tiešsaistes veikala, labāks risinājums ir Soliloquy.

WooCommerce slīdņa iestatījumi MetaSlider

Atkal Meta Slider piedāvā mazāk iespēju, kā jūsu produkti tiek parādīti slīdnī.

Meta Slider vs Sololoquy: citas funkcijas

MetaSlider daudzslāņu slīdnis

Atšķirībā no vienlocekļa, Meta Slider dod jums iespēju izveidot daudzslāņu slaidus ar teksta animācijām.

Viena interesanta Meta Slider īpašība, kas nav iekļauta vienskaitlī, ir spēja izveidot slaidus ar slāņiem. Šos slāņus var izmantot, lai parādītu citu saturu uz slaida galvenā satura, piemēram, tekstu uz fotogrāfijas. Varat arī animēt slāņus, lai jūsu slīdņiem būtu lielāka ietekme.

Vienlocekļa slīdņa grafika iestatījumi

Sololoquy ļauj viegli iestatīt slīdņa pieejamību.

Vienskaitlī ir iekļauta plānošanas funkcija, kas ļauj iestatīt slīdņa sākuma un beigu datumu, kas kontrolē, kad tas ir redzams jūsu vietnē. Ja vēlaties savā vietnē reklamēt laika ziņā jutīgus piedāvājumus vai saturu, šī funkcija varētu noderēt.

Kurš WordPress slīdņa spraudnis ir visvieglāk lietojams?

Šajā sadaļas vienādojumā salīdzinājumā ar meta slīdni salīdzinājumā mēs izpētīsim katra spraudņa lietotāju pieredzi. Tas palīdzēs jums gūt labāku priekšstatu par to, kurš no jums ir piemērots, kā arī to, kādi iestatījumi tiek piedāvāti no katra rīka.

Darba sākšana

Kad spraudņi ir aktivizēti jūsu vietnē, varat sākt, izveidojot jaunu slīdni. Izmantojot Meta Slider, darbplūsma ietver atsevišķu slaidu izveidi pa vienam.

Darba sākšana ar MetaSlider

MetaSlider ļoti ērti ļauj sākt darbu un izveidot savu pirmo slaidrādi.

Sololoquy ļauj vienlaikus pievienot vairākus slaidus un pēc tam sākt strādāt pie projekta, izmantojot iestatījumus.

Vienlaidu slaidu ekrāns

Abi spraudņi ļauj ērti vilkt un nomest slaidus, lai mainītu to secību.

Abu spraudņu lietotāja saskarnes ļauj ērti iegūt pārskatu par slīdni un skatīt iestatījumus vienā ekrānā. Tas, ka strādājat ar dažādiem slīdņa elementiem, lieku lapu ielādi nav, tas ievērojami atvieglo procesu.

Slaidu izveidošana

Rediģējiet MetaSlider slaidrādi

MetaSlider sniedz labu pārskatu par slīdņa saturu un iestatījumiem vienā ekrānā.

Izmantojot abus slīdņa spraudņus, slaida satura pievienošana ir tikpat vienkārša kā satura vilkšana un nomešana no datora uz WordPress multivides bibliotēku vai tur jau esošo failu pievienošana. Kā jau tika minēts šajā salīdzinājumā, abi šie slaidrādes spraudņi atbalsta vairākus slaidu satura veidus.

MetaSlider YouTube slaidrādes iestatījumi

Apvienojot dažādus slaidu satura veidus vienā slaidrādē, ir viegli gan ar Soliloquy, gan ar Meta Slider Pro.

Jauktu multivides slīdņu izveidošana ar vienu no šiem spraudņiem neprasa papildu pūles. Vienkārši pievienojiet jaunu slaidu un pēc tam izvēlieties cita veida saturu, piemēram, YouTube videoklipu vai ziņas no sava emuāra.

MetaSlider slīdņa iestatījumi ziņu padevei

Meta slīdnis ļauj ērti parādīt emuāru ziņas un citus ziņu veidus slīdnī.

Ja jūsu vietnē ir aktīvi kādi pielāgotu ziņu veidi, ieskaitot WooCommerce produktus, varat pievienot šo saturu slīdnim. Izmantojot Meta Slider un Soliloquy, ziņu saturu ir viegli filtrēt pēc taksonomijas un sakārtot tos pēc datuma.

Slaidu rediģēšana

Kad esat prezentācijai pievienojis vismaz vienu slaidu, varat sākt rediģēt to rekvizītus. Izmantojot gan vienlodzi, gan Meta Slider, jūs varat dot savam slaida saturam SEO un pieejamībai draudzīgus alt un nosaukuma tagus un pievienot parakstu, kas tiks parādīts uz slaida. Slaidu pārvēršana par noklikšķināmām saitēm ir ļoti vienkārša arī abiem spraudņiem.

Vienlocekļa rediģēšanas slaids

Abi spraudņi sniedz jums vienkāršu veidu, kā attēliem pievienot parakstus un tekstu un pārvērst tos saitēs.

Bīdītāju konfigurēšana

Cilnē Soliloquy konfigurēšana varat definēt, kā izskatās un darbojas slīdnis. Šie iestatījumi aptver displeja motīvu, attēla izmērus, animācijas efektus, navigācijas vadīklas un daudz ko citu.

Vienlocekļa slīdņa konfigurācijas iestatījumi

Tāpat kā Meta Slider, Soliloquy dod jums iespēju konfigurēt, kā darbojas jūsu slīdnis no tā paša ekrāna.

Meta Slider ekrānā ir sānu panelis, kas ļauj ērti izvēlēties, kuru slīdņa formātu izmantot, piemēram, FlexSlider vai Nivo Slider. Katram slīdņa tipam ir savi iestatījumi un opcijas, tāpēc atkarībā no izvēlētā slīdņa veida jums būs pieejami dažādi iestatījumi, kas aptver motīvu, animācijas efektus, navigācijas stilu un citu..

MetaSlider sānjoslas iestatījumi

Katram no dažādajiem Meta Slider formātiem ir savi slīdrādes iestatījumi un opcijas.

Jautājumā par to, kuru WordPress slīdņa spraudni ir visvieglāk izmantot, nav daudz, lai atdalītu Soliloquy un Meta Slider. Izmantojamības ziņā viņi abi dara lietas nedaudz savādāk, taču ir ļoti viegli ar tām tikt galā. Viena no jomām, kur Meta Slider atrodas priekšā Sololoquy, ir priekšskatījuma režīms. Meta slīdnim ir arī noderīga atsaukšanas funkcija, kurai Sololoquy nav.

MetaSlider slaidrādes priekšskatījums

Meta Slider priekšskatījuma režīms sniedz priekšstatu par to, kā jūsu slīdnis izskatīsies, kad tas tiks parādīts tiešsaistē.

Spēja priekšskatīt slīdni no izveidošanas lapas padara iestatījumu un satura pārbaudi ļoti vienkāršu, izmantojot Meta Slider. Tomēr, izmantojot Soliloquy, jums būs jāpublicē slīdnis, pēc tam tas jāievieto ziņojumā vai lapā un pēc tam priekšskatīt šo satura daļu, lai slīdnis darbotos. Ja jūsu labojumi nedarbojas paredzētajā veidā, problēmas var radīt problēmas, jo izmaiņas jāsaglabā un jāpublisko slīdnis, pirms varat tos apskatīt darbībā, jo šis slīdnis būs redzams arī publiskajā displejā.

Slaidrāžu publicēšana

MetaSlider slaidrādes logrīka priekšskatījums

Ar abiem spraudņiem ir viegli pievienot slīdņus sānjoslai, kājenēm un citiem vietnes logrīku apgabaliem.

Kad esat saglabājis vai publicējis slīdni, varat to parādīt savā WordPress vietnē. Spraudņi tiek ievietoti WordPress sānjoslā un citās ar logrīkiem gatavās vietās, piemēram, kājenē, un spraudņi izmanto īskodus, lai pievienotu slīdņus jūsu ziņām un lapām..

MetaSlider vs Soliloquy salīdzinājuma logrīka iestatījumi

Logrīki gan no Soliloquy, gan Meta Slider piedāvā tādu pašu funkcionalitāti.

Abi spraudņi WordPress redaktoram pievieno ērtu pogu, kas dod jums iespēju ātri ievietot atbilstošo saīsni savā saturā.

MetaSlider Shortcode Post ievietošanas poga

Īsie kodi ļauj ērti ievietot slīdņus savos ierakstos un lapās.

Kad jūsu ziņa vai lapa tiek publicēta, īskods tiek aizstāts ar jaunāko versiju konkrētajā slaidrādē. Abi slīdņi dod iespēju arī ievietot kodu motīvu failos, lai parādītu slaidrādes citur jūsu vietnē.

Publicētas vienlaidu slaidrādes piemērs

Publicēts vienbalsīga slaidrāde.

Sololoquy vs Meta Slider cenu noteikšanas iespējas: salīdzinātas

Abu spraudņu pamatversijas var brīvi izmantot, taču, ja vēlaties pilnībā izmantot Meta Slider vai Soliloquy potenciālu, jums būs jājaunina uz premium versijām..

Lai gan Meta Slider padara lietas vienkāršas ar visām premium funkcijām, kas pieejamas jauninājumiem, Soliloquy cenu noteikšanai izmanto atšķirīgu pieeju:

  • Meta slīdnis: no 39 USD par divu vietņu licenci līdz 289 USD par izmantošanu neierobežotās vietnēs.
  • Vienlaiks: sākot no 19 USD par vienas vietnes licenci un pamata funkcijām līdz USD 99 par izmantošanu neierobežotās vietnēs un visās funkcijās.

Izmantojot Meta Slider, visas cenu noteikšanas iespējas ietver piekļuvi spraudņu atjauninājumiem un premium atbalstu vienam gadam. Tas pats attiecas uz vienlodzi, izņemot to, ka pastāv arī augstākā līmeņa opcija, kas ietver atjauninājumus par mūžu par USD 249.

Noslēguma domas

Kurš ir labākais WordPress slaidrādes spraudnis: Sololoquy vai Meta Slider? Abiem spraudņiem ir līdzīgas funkcijas, un tos ir viegli izmantot. Tikai par cenu Meta Slider ir lētākā iespēja ar visām funkcijām, kuru cena ir 39 USD, savukārt jums būs jāmaksā 99 USD, lai atbloķētu visas Soliloquy funkcijas.

Personīgi es dodu priekšroku Meta Slider slaidšovu dizainam un izskatam. Tomēr Sololoquy dod jums lielāku kontroli pār to, kurš saturs ir iekļauts un kā tas tiek parādīts. Ja jūsu mērķis ir radīt stilīgus attēlu un video slaidrādes ar dažādām iespējām šī satura noformēšanai, Meta Slider, iespējams, ir labākā izvēle.

Tomēr, ja vēlaties izveidot slīdņus, lai jūsu vietnē parādītu ziņas, lapas un produktus, un jums ir nepieciešams daudz kontrolēt, kāds saturs ir iekļauts šajos slaidšovos, Soliloquy ir mala.

Ja vēlaties uzzināt vairāk, varat izmēģināt dažādu veidu slīdņus, ko šie rīki var izveidot, kā arī apskatīt dokumentāciju vietnēs Soliloquy un Meta Slider..

Ja šie rīki neietver nepieciešamās funkcijas un funkcionalitāti, noteikti apskatiet mūsu Slider Revolution, LayerSlider un Soliloquy salīdzinājumu, lai iegūtu vēl vairāk slaidrādes opciju..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me