Slīdņu revolūcija, LayerSlider 5 vai Sololoquy: kurš ir labākais WordPress slīdņa spraudnis?

WordPress piedāvājumi


Šajā rakstā mēs salīdzināsim trīs galvenos WordPress slīdņa spraudņus – Slider Revolution, LayerSlider 5 un Soliloquy – izpētot katra piedāvāto un to atšķirību, lai palīdzētu jums izlemt, kurš ir jūsu vietnei vislabākais risinājums..

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izveidot kaut ko vienkāršu, lai parādītu dažus attēlus, vai augsti attīstītu animētu slīdni, lai Tiešām piesaistītu jūsu apmeklētāju uzmanību, viens no šiem trim būs vairāk nekā spējīgs. Patiesībā, ja neesat redzējis, ko šie slīdņa spraudņi var darīt, jūs sagaidīsit pārsteigums!

Pirms mēs sākam

Gadu gaitā WordPress slīdņa spraudņi ir kļuvuši arvien jaudīgāki. Faktiski ir taisnīgi teikt, ka šīs kategorijas populārākās iespējas tagad ir tuvāk animētajām prezentāciju veidotāju lietotnēm, nekā vienkāršiem slaidrādes rīkiem.

Tādos rīkos kā Slider Revolution un LayerSlider tagad ir neskaitāmi animācijas un pārejas efekti, uzlabotas lietotāja saskarnes, kas katram slaidam atbalsta vairākus laika grafikus un slāņus, un dažas citas patiešām ļoti noderīgas funkcijas un iespējas.

Tiem, kas meklē kaut ko mazliet mazāk attīstītu, bet tomēr spēj radīt skaistus, profesionālus slaidrādes, ir pieejams Soliloquy (mazāk jaudīga opcija nekā pārējie divi, taču gandrīz bez šaubām ir labākais WordPress slīdņa spraudnis, kas pieejams tiem, kam vienkārši nav vajadzīgs zvani vai svilpes).

Salīdzinot Slider Revolution, LayerSlider un Soliloquy, mēs parādīsim jums ne tikai to, ko šie rīki var darīt, bet arī to, cik viegli tos izmantot – un, pats galvenais, palīdzēsim izlemt, kurš no tiem vislabāk atbilst jūsu prasībām.

Pirms padziļināti salīdzinām šos spraudņus, mēs sāksim ar īsu ievadu par katru no tiem.

Slīdņu revolūcija

Slider Revolution ir vispopulārākais slaidrādes veidotāju spraudnis CodeCanyon tirgū.

Slīdņa revolūcija WordPress slīdņa spraudnis

Tā kā līdz šim ir pārdoti vairāk nekā 135 000, nemaz nerunājot par premium klases tēmu, piemēram, Avada, skaitu, kas izmanto šo spraudni, tagad ir ziņots, ka vairāk nekā viens miljons WordPress vietņu izmanto Slider Revolution.

LayerSlider 5

LayerSlider ir nākamais vislabāk pārdotais WordPress slaidrādes spraudnis pēc Slider Revolution.

LayerSlider WordPress slīdņa spraudnis

Tāpat kā Slider Revolution, arī LayerSlider lepojas ar garu funkciju sarakstu. Ap šo rīku ir izveidotas vairākas augstākās klases tēmas, un ir arī daudz iespaidīgu demonstrāciju, kas parāda tā iespējas.

Vienošanās

No OptinMonster un Envira galerijas veidotājiem Soliloquy tika veidots kā tiešs un lietotājam draudzīgs veids, kā izveidot slaidrādes WordPress vietnēm..

SoliloquyWP WordPress Slider spraudnis

Lai gan tam, iespējams, nav Slider Revolution un LayerSlider animācijas un laika grafika funkcijas, Soliloquy joprojām ir spēcīgs rīks, par kuru ir vērts padomāt.

Slider Revolution, LayerSlider 5 un Sololoquy: salīdzināti

Pārdotos WordPress slīdņa spraudņus patiešām vairs nevar uzskatīt par vienkāršiem satura slaidrādes veidotājiem. Pagājuši ir dienas, kad vienīgās iespējas bija parādīt ziņu un lapu saturu vai attēlus jūsu vietnes slīdņos vai karuseļos.

Kā minēts iepriekš, es domāju, ka ir taisnīgi teikt, ka populārākie rīki kategorijā ir tuvāk pilna aprīkojuma prezentācijas programmatūrai nekā standarta WordPress spraudņi.

Atkarībā no jūsu prasībām un domām par arvien pieaugošajiem funkciju sarakstiem šī papildu funkcionalitāte varētu būt gan svētība, gan lāsts. No vienas puses, nav daudz, ko jūs nevarat darīt ar vadošajiem premium slīdņa spraudņiem; no otras puses, sākšana ar dažiem no šiem rīkiem var būt diezgan milzīga.

Šajā ceļveža sadaļā mēs salīdzināsim funkcijas. Pēc tam mēs ātri pārdomāsim katra no šiem rīkiem piedāvāto lietotāja pieredzi, lai sniegtu jums labāku priekšstatu par to, kā tie darbojas.

Pēc šī salīdzinājuma beigām jūs varēsit pieņemt lēmumu par to, kuru izmantot jūsu projektam.

Slaidrādes satura opcijas

Revolution Slider, LayerSlider un Soliloquy sniedz jums iespēju slaidrādes parādīt virkni satura. Varat smelties saturu no vairākiem avotiem vai strādāt no tukšiem slaidiem, ļaujot jums pievienot savu saturu tāpat kā ar tādu programmu kā PowerPoint..

Slīdņa revolūcijas satura demonstrācija

Kā jūs gaidījāt ar kādu no šiem slīdņa spraudņiem, attēlu un video parādīšana no jūsu WordPress multivides bibliotēkas ir ļoti vienkārša. Ir arī viegli izveidot slaidus, kuros ir attēlotie attēli un nosaukumi no atsevišķām ziņām un lapām, kurās ir saites uz jūsu saturu.

LayerSlider karuselis

Ar katru no šiem spraudņiem ir iespējams parādīt saturu no saviem sociālo mediju kontiem. Izmantojot sociālos tīklus, piemēram, Facebook, Twitter, YouTube, Vimeo, Flickr un Instagram, kurus atbalsta Slider Revolution, varat izveidot slīdņus, kas tiek automātiski atjaunināti, lai parādītu jaunāko saturu no jūsu profiliem. Tomēr LayerSlider un Soliloquy sociālo mediju iespējas ir daudz ierobežotākas.

Slider Revolution un Soliloquy var arī palīdzēt jums izveidot slīdņus, kas parāda produktus no jūsu WooCommerce darbināmā tiešsaistes veikala – lieliska iespēja, ja vēlaties parādīt savus jaunākos produktus stilā.

Slaidrādes redaktori

Lietotāju pieredzes sadaļā jūs labāk izjutīsit, kā šie slīdņi darbojas. Tomēr diviem šī slīdņa salīdzināšanas vismodernākajiem rīkiem, Slider Revolution un LayerSlider, ir lietotāja saskarnes, kas vairāk atgādina uzlabotus attēlu redaktorus vai prezentācijas programmatūru nekā tipisks WordPress spraudnis..

Slīdņu revolūcijas redaktors

Lai gan Soliloquy redaktors nav tik uzlabots, tas dod jums iespēju izveidot slaidus, izmantojot HTML un CSS. Slaidiem varat arī viegli pievienot pielāgotus teksta parakstus.

Gan Slider Revolution, gan LayerSlider piedāvā uzlabotus WYSIWYG slaidu redaktorus, velkot un nometot. Katrā slaidrādes slaidā var būt vairāki slāņi, katram no tiem ir savs satura komplekts. Apkopojot robežu, katram slānim ir savs laika grafiks – funkcija, kas ļauj animēt slaida saturu un izveidot dažus patiesi uzlabotus slaidrādes..

LayerSlider laika skala

Ja esat kādreiz izmantojis programmatūru, piemēram, Flash vai Director, tad jums vajadzētu būt labam priekšstatam par to, kādi ir Slider Revolution un LayerSlider. Turpretī vienpusīgais sarunu biedrs jūtas kā parasta WordPress spraudņa lietošana.

Slīdņa atskaņošanas opcijas un efekti

Visi trīs spraudņi dod iespēju parādīt slīdņa atskaņošanas vadīklas. Tomēr Slider Revolution un LayerSlider uzņemas vadību animācijas un pārejas efektu ziņā, kurus var izmantot jūsu slaidrādēs. Izmantojot šos divus spraudņus, varat arī definēt, kā slīdņi tiek atskaņoti, izmantojot tādas iespējas kā automātiskā atskaņošana, bezgalīga cilpa, sākums un beigas un atskaņošana.

LayerSlider atskaņošana

Vienskaitlis piedāvā daudz slīdņa konfigurācijas iespēju. Tomēr tas nevar konkurēt ar Slider Revolution un LayerSlider elastīgumu un iespējām.

Slīdņu veidnes un ādas

Sololoquy piedāvā nelielu motīvu izvēli, no kuriem izvēlēties, veidojot slaidrādi. Tomēr LayerSlider ietver vairākus pielāgojamus ādas un navigācijas veidus, savukārt Slider Revolution ir veidņu bibliotēka.

SoliloquyWP tēma

Izmantojot veidņu bibliotēku, ar vienu klikšķi savā vietnē varat instalēt vairāk nekā 100 slīdrādes Slider Revolution. Slider Revolution veidnes ir ļoti iespaidīgas, un tās drīzāk atgādina tāda veida prezentācijas, kuras jūs izmantojāt produkta palaišanai vai parādīšanai potenciālajam klientam, nevis tipisku WordPress satura slaidrādi.

Bīdāmās revolūcijas veidnes

Ja jūs patiešām vēlaties maksimāli izmantot šos uzlabotos slaidrādes rīkus, tad Slider Revolution veidnes ievērojami atvieglos darba sākšanu. Pieminēšanas vērts ir arī slīdrādes bezmaksas slīdrādes apmaiņa, jo tā ir vēl viens iedvesmas avots un veidnes.

Lietotāju pieredzes salīdzināšana

Lieliski funkciju saraksti un iespaidīgas veidnes ir lieliski. Tomēr lietotāja pieredzei būs milzīga ietekme uz rezultātu veidiem, kurus iegūsit no izvēlētā rīka. Pastaiga pa šo spraudņu lietotāja saskarnēm palīdzēs jums izlemt, kurš slīdnis vislabāk atbilst jūsu izvēlētajam darba veidam.

Slider Revolution lietotāja pieredze

Pārvaldiet slīdrādes Slīdrādes

Kad Slider Revolution ir izveidots un darbojas jūsu WordPress vietnē, varat sākt veidot slaidrādes. To var izdarīt no nulles vai arī no veidņu bibliotēkas izvēloties kādu no iepriekš izveidotajiem slaidrādēm.

Slīdņu revolūcijas bibliotēka

Bibliotēkā ir vairāk nekā 100 veidņu, kas aptver virkni kategoriju. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties iepriekš izveidotu veidni vai izveidojat savu, rediģēšanas darbs notiek, izmantojot Slider Revolution redaktoru.

Slider Revolution UI 1

Slider Revolution var uzskatīt par pilnvērtīgu slaidrādes prezentācijas rīku. Tāpēc šis ir spraudnis ar ļoti detalizētu lietotāja interfeisu. Papildus slaidredaktoram ir arī šeit dokumentēta laika skala sadaļa.

Slider Revolution UI 2

Katram slīdnim ir arī savs iestatījumu panelis. Izmantojot šos iestatījumus, jūs varat kontrolēt daudzus sava slīdņa un tā atsevišķo slaidu aspektus. Animācijas efekti un pārejas stili ir tikai daži no elementiem, kurus varat izmantot slaidiem.

Slide Revolution Slide iestatījumi

Runājot par satura pievienošanu slaidiem, Slider Revolution ļauj izvēlēties no plaša avotu klāsta. Visi iespējamie satura avoti ir WordPress ziņas un lapas, sociālo mediju saturs un produkti no jūsu e-komercijas veikala, kuru darbina WooCommerce..

Slīdņa revolūcijas satura avots

Izvēloties slīdņa satura avotu, jūs atkal iegūstat ļoti detalizētu vadības ierīču komplektu, lai noteiktu, kāds saturs ir iekļauts.

Slīdņa apgriezienu filtrs

Kad esat izveidojis slīdni, to var pārvaldīt ekrānā Slider Revolution WordPress informācijas panelī.

Slīdņa revolūcijas ekrāns

Katrs slīdnis iegūst savu īso kodu, kuru var ielīmēt jūsu ziņās vai lapās. Šis spraudnis, tāpat kā LayerSlider un Soliloquy, WordPress redaktoram pievieno ērtu pogu, kā arī ir pieejams logrīks slīdņu parādīšanai motīva logrīku apgabalos.

Slīdņa revolūcijas iegulšana

Slider Revolution lietotāja interfeisa apgūšana noteikti prasīs laiku, un tad būs visi iestatījumi un opcijas, ar kurām eksperimentēt. Ja nav nevienas esošas veidnes, kas precīzi atbilstu jūsu vajadzībām, pastāv liela iespēja, ka uzlabotas slaidrādes veida izveide, ko var veikt Slider Revolution, var būt ļoti laikietilpīga..

LayerSlider lietotāja pieredze

LayerSlider startēšana

Darba sākšana ar LayerSlider ir ļoti vienkārša. Pēc spraudņa LayerSlider aktivizēšanas tiek parādīts draudzīgs sveiciena ziņojums, kas ļauj viegli redzēt, kā varat importēt slaidrādes paraugus..

LayerSlider Izvēlieties

Ja izvēlaties importēt slīdņa paraugu, varat to atvērt rediģēšanai, lai iegūtu labāku priekšstatu par šī spraudņa darbību. Viena no LayerSlider lietotāja saskarnes iezīmēm ir tā, ka tas katru slaidu parāda kā atsevišķu cilni.

Slāņi LayerSlider

Katram slaidam ir savs vadības komplekts, kas piedāvā daudzas iespējas, kā katrs izskatīsies un darbosies kā slīdņa daļa. Šīs opcijas aptver, cik ilgi slaids tiks parādīts, kurš pārejas efekts tiks izmantots un vai puse darbosies kā noklikšķināma saite. Ja izvēlaties pārvērst slaidu par saiti, varat viegli noteikt, kur tas aizvedīs lietotāju.

LayerSlider slaidu opcijas

Pēc slaida pamatīpašību noteikšanas varat sākt pievienot un rediģēt tā saturu. Tā kā katram LayerSlider slaidam ir savs laika plāns ar vairākiem slāņiem, tiešām nav ierobežojumu, cik lielu saturu un darbību var saturēt katrs slaids.

LayerSlider laika skala

Iepriekš minētais ekrānuzņēmums ir tikai LayerSlider demonstrācijas slaidrādes viena slaida laika skalas paraugs. Kā redzat, slaidi var būt tik sarežģīti un sarežģīti, cik nepieciešams.

LayerSlider slāņa saturs

Līdzās laika skata skaitam atradīsit arī katra slāņa satura, pārejas, sasaistes un stila vadīklas. Kontekstā katram slaidam var būt vairāki slāņi, un katram slaidrādei var būt vairāki slaidi.

LayerSlider priekšskatījums

Pateicoties priekšskatījuma pogai, jūs varat uzreiz redzēt, kā attīstās jūsu slīdņi. Lai atvieglotu lietojamību, tiešais priekšskatījums tiek parādīts tajā pašā ekrānā kā redaktors.

LayerSlider Pārvaldīt

LayerSlider slaidrādes var pārvaldīt no piešķirtās lapas jūsu WordPress informācijas panelī. Turpmāk jūs varat ātri iegūt pārskatu par slīdņiem, atvērt tos rediģēšanai, dublēt vai pēc nepieciešamības izdzēst. Bīdņus var ievietot jūsu ziņās un lapās, kopējot un ielīmējot atbilstošo īso kodu.

Poga LayerSlider

Tāpat kā citas šī slīdņa salīdzināšanas iespējas, LayerSlider WordPress redaktorā pievieno noderīgu pogu, kas sniedz jums vienkāršu veidu, kā ievietot slīdņus savā saturā. Varat arī izmantot logrīku LayerSlider, lai pievienotu slīdņus sānjoslām un citiem logrīku apgabaliem. Ja jūs izmantojat WordPress motīvu ar logrīku mājas lapas izkārtojumu, logrīks LayerSlider ļaus ērti pievienot pilna platuma slīdņus vietnes sākumlapai.

LayerSlider logrīki

Šī informācija un LayerSlider lietotāja interfeisa ekrānuzņēmumi sniedz labu priekšstatu par to, cik radoši jūs varat iegūt, izmantojot šo rīku. Pateicoties visaptverošajam vadības komplektam, jūs patiešām varat izveidot dažus uzlabotus slaidrādes ar LayerSlider.

Ja jūsu vajadzības ir pieticīgākas, LayerSlider vairāk nekā spēj radīt pamata slaidrādes. Tomēr detalizētā lietotāja saskarne ar bagātīgajām vadības ierīcēm, opcijām un laika grafikiem vienkāršu slīdņu izveidi var nevajadzīgi sarežģīt. Tāpat kā Slider Revolution gadījumā lietotājiem ar lielākiem ekrāniem un augstāku izšķirtspēju būs vieglāk izmantot LayerSlider saskarni..

Vienbalsīga lietotāja pieredze

Atšķirībā no LayerSlider un Slider Revolution, Soliloquy nedod jums iespēju importēt iepriekš izveidotus vai demonstrācijas slīdņus. Tas ir nožēlojami, jo spēja pārbaudīt demonstrācijas slīdni var palīdzēt labāk izprast rīka darbību.

Vienošanās sākums

Par laimi, darba sākšana ar Soliloquy ir ļoti vienkārša. Vienkārši augšupielādējiet un aktivizējiet spraudni, pēc tam dodieties uz Soliloquy informācijas paneli un noklikšķiniet uz pogas Pievienot jaunu, lai izveidotu pirmo slaidrādi.

Izveidot vienlodzi

Sololoquy ļauj izveidot divus galvenos slaidrādes veidus. Native Slider opcija ir paredzēta slaidrāžu izveidošanai, lai parādītu attēlu failus, kurus esat augšupielādējis savā vietnē. Native Slider režīmā jūs varat arī manuāli izveidot HTML slaidus, un, ja jūs varat nodrošināt nepieciešamo HTML, šī opcija piedāvā labu radošās brīvības pakāpi (kaut arī ne tik daudz kā Slider Revolution un LayerSlider).

Vienošanās HTML

Jūsu vienlokālajos vietējos slīdņos var iekļaut arī videoklipus. Tos varat pievienot, augšupielādējot failus vai ievadot citur mitinātu videoklipu vietrāžus URL. Ja esat iespējojis izvēles PDF pievienojumprogrammu, šos failus varat izmantot arī kā slīdņa daļu.

Vienošanās video

Ārējā slīdņa izveidošana ir alternatīva vietējā slīdņa izveidošanai. Iegādātā vienbalsīga licence un aktivizētie papildinājumi noteiks, kāda veida saturu var iekļaut jūsu ārējais slīdnis..

Vienpusējs ārējs

Pieejamās iespējas ietver slīdņa izveidošanu, kurā attēlots piedāvātais saturs no jūsu WordPress vietnes, saturs no jūsu Instagram profila un produkti no jūsu WooCommerce veikala.

Vienskaitļa Instagram

Slaidrādes izveidošana dabiskā slīdņa režīmā ir ļoti vienkārša: vienkārši augšupielādējiet saturu no datora vai izmantojiet esošo saturu no savas WordPress multivides bibliotēkas..

Vienloka slaida saturs

Kad slīdnim esat pievienojis kādu saturu, varat sākt strādāt ar atsevišķiem slaidiem. Vietējā slīdņa režīmā failus, kas veidos slaidrādi, var izmantot tādus, kādi tie ir vai rediģēt.

Vienlaidu slaidi

Noklikšķinot uz rediģēšanas ikonas, tiek atvērta WordPress attēla rekvizītu lapa. Šajā ekrānā varat pievienot slaida virsrakstu un parakstus, kā arī varat pievienot saites rekvizītus. Atkarībā no tā, kādus vienpusējās pievienošanas papildinājumus esat iespējojis, varat arī iestatīt slaida sākuma un beigu datumu, kas kontrolē tā redzamību slaidrādē.

Vienlocekļa rediģēt attēla slaidu

Kad esat izveidojis slaidus, varat pāriet uz slīdņa konfigurēšanu. Izmantojot slīdņa konfigurācijas vadīklas, jūs varat izvēlēties slīdņa motīvu, iestatīt maksimālo attēla izmēru un ievadīt slīdņa izmērus.

Monolītā konfigurācija

Varat arī konfigurēt slaidrādes atskaņošanas iestatījumus un vadīklas. Karuseļa un gaismas kārbas režīmu iespējošana ir papildu iespējas.

Vienskaitļa karuselis

Pogas Pinterest Pin It ieslēgšana var palīdzēt jūsu saturam radīt vairāk sociālo akciju un papildu trafiku uz jūsu vietni. Šis noderīgais papildinājums nav iekļauts LayerSlider vai Slider Revolution.

Vienbalsīga karuseļa demonstrācija

Ar Soliloquy ir viegli kontrolēt slīdņu redzamību – vienkārši ievadiet sākuma un beigu datumus, lai noteiktu, kad jūsu slīdnis tiks parādīts apmeklētājiem.

Vienvalodu datumi

Ja vēlaties izmantot dažas no uzlabotas Soliloquy funkcijām, ārējā režīmā varat izveidot slaidrādi. Atkarībā no tā, kuriem papildinājumiem esat piekļuvis, šis režīms ļauj izveidot slīdni, lai parādītu produktus no jūsu WooCommerce darbināmā e-komercijas veikala – kaut ko jūs varat darīt arī ar Slider Revolution.

Vienskaitļa WooCommerce iestatījumi

WooCommerce produktu slaidrādes izveides process ir ļoti līdzīgs regulāra satura slīdņa izveidošanai. Vienskaitlī ir ietverti detalizēti iestatījumi, lai filtrētu un kontrolētu, kuri produkti tiek parādīti jūsu slīdnī, ietverot produktu kategorijas un tagus, produktus ar atlaidēm, produktus noteiktā cenu diapazonā un citu.

Sololoquy WooCommerce saturs

Kā tas ir gadījumā ar LayerSlider un Slider Revolution, Soliloquy slīdņus savam saturam ir vienkārši pievienot. Vienkārši noklikšķiniet uz pogas Pievienot slīdni, ko spraudnis pievieno WordPress redaktoram, pēc tam izvēlieties no pieejamajām iespējām, lai ievietotu atbilstošo īskodu..

Vienskaitļa saīsnes kods

Tāpat kā LayerSlider un Slider Revolution, arī Soliloquy satur logrīku slīdņu parādīšanai ap jūsu saturu. Kad īss kods ir ievietots, jūs varat priekšskatīt lapu, lai redzētu to darbībā.

Sololoquy WooCommerce demonstrācija

Kā redzat, vienlocekļa lietotāja saskarne ir viegli saprotama, it īpaši salīdzinājumā ar citiem šajā rakstā paredzētajiem slīdņa spraudņiem. Ja esat pazīstams ar WordPress, jums nevajadzētu sagādāt grūtības, izmantojot Soliloquy.

Kopumā Slider Revolution un LayerSlider ir sarežģītāk izmantot, jo tiem ir lielāks funkciju un funkcionalitātes līmenis. Kurš ir vislabākais slīdnis, ir atkarīgs no jūsu personīgajām vēlmēm, projekta prasībām un budžeta.

Informācija par cenām

Kā jūs gaidījāt, vienpusīgais rīks ir trīs vienkāršākais rīks. Ironiski, ka, iespējams, vissarežģītāk ir saprast vienbalsīgā cenu noteikšanas detaļas.

Pieejams vairākos iepakojumos, Soliloquy cena svārstās no 19 USD līdz 249 USD, un, jo vairāk jūs maksājat, jo vairāk funkciju jūs iegūstat. Izstrādātāja opcijā $ 99 ir iekļautas visas funkcijas, izmantošana neierobežotās vietnēs un piekļuve prioritārajam atbalstam. Jauninot uz galveno plānu 249 ASV dolāriem, jūs arī iegūsit mūža piekļuvi premium atbalstam un spraudņu atjauninājumiem

Precīzi var redzēt, kurām funkcijām jūs piekļūstat, izmantojot dažādas licences opcijas, Sololoquy cenu lapā.

Gan slīdņa revolūcija, gan LayerSlider ļauj vienkāršot lietas ar vienu cenu punktu. Slider Revolution var iegādāties par 19 USD, savukārt LayerSlider ir pieejams par 18 USD. Abos spraudņos ir iekļauta visu mūžu pieeja nākamajiem atjauninājumiem un sešu mēnešu atbalsts. Abu spraudņu atbalsta periodus var pagarināt līdz 12 mēnešiem par USD 5,40.

Noslēguma domas

Trīs iespējas šajā salīdzinājumā iedalās divās grupās. Pirmkārt, ir jaudīgi, funkcijām bagāti, izdevīgi, taču grūtāk lietojami spraudņi Slider Revolution un LayerSlider. Tad tur ir vieglāk lietojams, taču mazāk komplektēts un lētāks Soliloquy spraudnis.

Ja vēlaties izveidot uzlabotus slīdņus un prezentācijas, kas apbēdinās jūsu auditoriju, un nedomājat ķerties pie sarežģītāka lietotāja interfeisa, tad labākā izvēle ir Slider Revolution vai LayerSlider..

Turklāt, ja jums ir budžets, Slider Revolution un LayerSlider 19 un 18 ASV dolāru cenu zīmes patiks.

Tikai cenu un funkciju sarakstos labākas ir Slider Revolution un LayerSlider, jo Slider Revolution ir priekšā, jo tā ir lielāka funkcionalitāte..

Tomēr nevajadzētu aizmirst par vienpusēju sarunu. Neskatoties uz to, ka par pilnu funkciju komplektu ir jāmaksā gandrīz piecas reizes vairāk, Soliloquy joprojām ir konkurētspējīga iespēja. Ja jūs dodat priekšroku vieglāk lietojamam spraudnim, jums nav vajadzīgas papildu funkcijas un nedomājiet maksāt vairāk, tad Soliloquy ir uzticams pretendents uz labākā WordPress slīdņa spraudņa titulu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me