Septiņi labākie WordPress komentēšanas spraudņi (2020)

WordPress piedāvājumi


Aktīvo komentāru sadaļa var pievienot reālu vērtību jūsu emuāra ziņām, un WordPress ļauj viegli pieņemt šos komentārus, izmantojot iebūvētu sistēmu, kas ir iepriekš konfigurēta. Bet vai vietējā sistēma ir piemērota darbam? Šajā rakstā mēs dalīsimies ar noderīgiem komentāru spraudņiem, kas var uzlabot vai aizstāt WordPress noklusējuma komentāru sistēmu.

Tas var būt nožēlojami, ja kvalitatīvs saturs nesaņem atzīšanu, kuru, jūsuprāt, pelnījāt, tieši tāpēc (pareizi vai nepareizi) daudzi emuāru autori meklē “satura apstiprināšanu”, dzenoties pēc publiski redzamiem iesaistes rādītājiem, piemēram, emuāru komentāriem.

Tomēr emuāru komentāri nebūt nav tikai iedomības rādītājs. Komentēšanas sistēma ir bijusi neatņemama WordPress kodola sastāvdaļa kopš tās sākuma, un tas ir pamatots. Komentāri ir ideāls veids, kā vietņu īpašnieki sadarbojas ar savu lasītāju.

Komentāri var arī uzlabot saturu, jo komentētāji bieži iedziļinās noteiktā tēmā vai sniedz alternatīvu skatu punktu. Faktiski (atkarībā no satura veida) jūs atradīsit, ka daudziem cilvēkiem patīk lasīt komentāru sadaļu tāpat kā pašam saturam. Tas visspilgtāk izceļas ar ziņu rakstiem, kur citu lasītāju viedokļi var piedāvāt dažādas situācijas perspektīvas.

Tomēr, ja vēlaties, lai jūsu emuārs saņemtu daudz komentāru, jūsu vietnē ir nepieciešama pareizā infrastruktūra. Šajā rakstā mēs salīdzināsim septiņas labākās WordPress komentēšanas sistēmas, ieskaitot noklusējuma WordPress, lai redzētu, kura ir labākā jūsu vietnes izvēle..

Sāksim.

Vietējie WordPress komentāri

WordPress lietotājiem nav nepieciešams spraudnis, lai pieņemtu komentārus par viņu emuāriem, jo ​​WordPress kodols tiek piegādāts ar iebūvētu komentēšanas sistēmu.

Vietējā WordPress komentēšanas sistēma, protams, ir salīdzinoši vienkārša, taču tā joprojām strādā. Jūs to atradīsit daudzos emuāros – iespējams, tāpēc, ka tas ir iepriekš konfigurēts un iepriekš aktivizēts jebkurā jaunā WordPress instalācijā – un, tāpat kā kodols, to var brīvi izmantot. Citiem vārdiem sakot, lai to izmantotu, jums nekas nav jādara – un tas daudziem T-veida tīmekļa pārziņiem ir piemērots T.

Vietējās WordPress komentēšanas sistēmas lielākās priekšrocības ir tās lietojamība front-end. Lai atstātu komentāru, apmeklētājiem ir jāatstāj tikai vārds un e-pasta adrese un, pēc izvēles, vietnes URL. Ar dažiem stīpām, kas jāiziet cauri, apmeklētāji vairāk vēlēsies atstāt komentāru.

Tomēr vietējās WordPress komentēšanas sistēmas izmantošanai ir daudz trūkumu – kas, kā ieraksts, tik tikko ir izstrādāts vairāk nekā desmit gadu laikā. Lietotāji, kuri komentē, nesaņems atbildes paziņojumus, netiek atbalstītas lietotāju atsauksmes (piemēram, augšupvērstās vai apakšējās balsis), un tajā trūkst sociālo mediju integrācijas. Plus, kā daudzi WordPress lietotāji jums pateiks, tas noplūst surogātpastu kā siets.

Ja jums patīk WordPress komentēšanas sistēmas vienkāršība, taču tās vājie punkti ir nomākti, man ir labas ziņas: tur ir daudz spraudņu, kas jaunina un paplašina vietējās sistēmas funkcionalitāti – pieņemsim izrakt…

Disqus komentāru sistēma

Disqus

Disqus ir mitināta komentāru platforma, kas ir viena no populārākajām komentēšanas sistēmām pasaulē. Tas darbojas ārēji WordPress (izmantojot Disqus API), tāpēc to var izmantot arī citās vietnēs un sistēmās, piemēram, Blogger, Tumblr, Squarespace un tā tālāk..

Tā ir viena no funkcijām bagātākajām komentēšanas sistēmām, kas daudzās svarīgās jomās piedāvā pakāpi no vietējās WordPress komentēšanas sistēmas..

Sākumā tā ir viena no estētiski patīkamākajām komentēšanas sistēmām. Tas atbalsta ligzdotus komentārus, sociālo pieteikšanos un atbildes paziņojumus – patiesībā apmeklētāji uz atbildēm var atbildēt pa e-pastu, tāpēc viņi, visticamāk, sazināsies ar citiem lietotājiem. Apmeklētāji komentāros var arī atstāt bagātinātu multividi, piemēram, attēlus un video.

Apmeklētāji var komentēt arī caur savu Disqus kontu, kas ir lieliska iespēja, jo Disqus lietotāji var “sekot” citiem lietotājiem un apskatīt viņu komentāru vēsturi, ieskaitot komentārus par citiem emuāriem. Tas padara to par lielisku veidu, kā līdzīgi domājošiem lietotājiem ļauties citiem vērtīgiem resursiem – un daži cilvēki jūsu emuāru var atrast šādā veidā.

Raugoties no tīmekļa pārziņa perspektīvas, komentārus varat regulēt gan no priekšpuses, gan no aizmugures, gan tieši no e-pasta iesūtnes – elastības līmenis, kas tai nodrošina tūlītējas priekšrocības salīdzinājumā ar konkurentiem..

Disqus komentēšanas sistēma tomēr nav perfekta. Faktiski Disqus ir vainīgs liela apjoma komentēšanas mākslīgajā pasē – pēc noklusējuma tas prasa, lai apmeklētāji pierakstītos pirms komentēšanas. Protams, ir daudz iespēju ātri pieteikties (sociālie pieteikšanās ar Twitter, Facebook vai Disqus kontu), taču šis papildu šķērslis var kairināt apmeklētājus, no kuriem daudzi vienkārši izlaiž komentārus.

Sociālie pieteikumi arī apdraud apmeklētāju privātumu, sniedzot viņiem vēl vienu iemeslu būt nelaimīgiem. Tomēr negatīvie ir tas, ka šī politika samazina surogātpastu līdz minimumam un veicina labākas kvalitātes diskusijas.

Turklāt Disqus nopelna naudu, gūstot peļņu no jūsu lietotājiem, tostarp veidojot savu lietotāju profilu un pārdodot šos datus. Šī iemesla dēļ daudziem uz privātumu orientētiem tīmekļa pārziņiem nepatīk Disqus (Kriss Lema par šo ir labs ieraksts.

Tātad galu galā jums būs jāsabalansē šie trūkumi ar visu iegūto papildu funkcionalitāti.

wpDiscuz

wpDiscuz spraudnis

Vietējais WordPress spraudnis wpDiscuz mēģina uztvert lielu daļu no tām pašām funkcijām, kuras jūs saņemat, izmantojot kaut ko līdzīgu Disqus, tikai pats mitinātā pakotnē. Tas ir ātri kļuvis par labāko WordPress spraudņu direktorijā ar 50 000 lejupielādēm un iespaidīgu 4,8 no 5 novērtējumu – nepavisam nav slikti.

Tas ir aprīkots ar visām standarta funkcijām, kuras jūs varat sagaidīt no komentēšanas spraudņa – intuitīvu lietotāja saskarni, ligzdotiem komentāriem un vairākām komentāru kārtošanas metodēm (jaunākās, vecākās un visvairāk balsotās).

Tomēr tas ir veidots arī ātrumam. Spraudnis tiek piegādāts ar iebūvētu “slinku ielādi”, kas nozīmē, ka komentāru sadaļa tiek ielādēta tikai tad, kad tā nepieciešama – t.i., kad apmeklētājs sasniedz ziņas apakšdaļu. Tas arī atbalsta AJAX iesniegumus un pogas “ielādēt vairāk komentāru”, kas nozīmē, ka apmeklētājiem nevajadzēs atkārtoti ielādēt lapu, lai izmantotu komentāru sadaļu.

Piedāvājot daudz integrāciju, wpDiscuz ir savietojams ar vairākiem labākajiem pretspam-spraudņiem – ieskaitot Akismet -, kā arī iegūs iemiesojumus un profila informāciju no augstākā līmeņa spraudņiem, piemēram, BuddyPress. Un, ja ar to nepietika, apmeklētāji var arī pieteikties, izmantojot savus iecienītākos sociālā tīkla kontus – vai arī varat piedāvāt anonīmus komentārus, ja vēlaties.

Visaizraujošākā integrācija tomēr ir jāveic wpDiscuz-Postmatic. Šis apvienojums ļauj komentētājiem atbildēt uz komentāriem tieši no iesūtnes, vienkārši izslēdzot e-pasta ziņojumu. Šī super ērtība var rosināt izvērst dziļākas un saturīgākas sarunas, nodrošinot aktīvāku komentāru sadaļu.

Kā redzat, tas ir fantastisks funkciju komplekts bezmaksas spraudnim. Tomēr jūs varat arī atbloķēt citas funkcijas, iegādājoties premium papildinājumus. Pašlaik ir 16 papildinājumi, no kuriem mana izlase ir:

 • wpDiscuz Emocijas (20 USD) – iespējot emocijzīmes komentāru sadaļā.
 • wpDiscuz moderna modeļa izmantošana ($ 25) – apstiprināt vai noraidīt jūsu vietnes priekšpusē esošos komentārus.
 • wpDiscuz Komentāru meklēšana (25 ASV dolāri) – pievieno meklēšanas funkciju komentāru sadaļai.
 • wpDiscuz Ads Manager (11 ASV dolāri) – komentāros ligzdo HTML, iframe vai Google AdSense reklāmas.
 • wpDiscuz Lietotājs & Komentēšana (25 ASV dolāri) – ļauj komentētājiem pieminēt citus lietotājus vai atsaukties uz īpašiem komentāriem.
 • wpDiscuz pārskats un atzīmēšana (25 USD) – ļaujiet apmeklētājiem palīdzēt regulēt jūsu komentāru sadaļu, atzīmējot visnederīgākos.

Jūs varat arī iegādāties paketi visiem papildinājumi par 99 USD.

Zied komentāri

Zelt komentāru spraudni

Plaukst komentāri ir premium pašpiegādāts WordPress komentāru spraudnis, kas pilnībā aizstāj vietējo WordPress komentāru sistēmu ar savu interfeisu.

Tas nāk ar virkni uzlabojumu gan priekšpusē, gan aizmugurē, bet sāksim ar priekšgala labumiem.

Pirmkārt, plaukst komentāri pievieno iespēju apmeklētājiem balsot par pozitīvu un atsaukt komentārus, līdzīgi kā jūs redzat vietnē Reddit. Balstoties uz šiem balsojumiem, augšpusē varat izvēlēties labākos komentārus vai pat komentāru manuāli..

Lai mudinātu lietotājus atstāt komentārus, varat piešķirt rotaļlietu nozīmītes, lai aktīvie komentētāji saņemtu īpašu atzinību, un vītņotās atbildes lietotājiem atvieglotu mijiedarbību ar konkrētiem komentāriem..

Ziedoši komentāri arī lietotājiem atvieglo komentāru atstāšanu:

 • Tam ir pievienota poga ‘Atstāt komentāru’ gan komentāru plūsmas augšējā, gan apakšējā daļā – vairs nav nepieciešams ritināt garā komentāru saraksta apakšā, lai atstātu jaunu komentāru (Hovards atzīmēja šīs funkcijas nozīmi šī komentāru sadaļā post).
 • Lietotāji var pieteikties, izmantojot sociālo mediju, lai komentētu.

Turklāt lietotāji var arī abonēt komentārus, lai saņemtu e-pasta paziņojumus par jaunām atbildēm.

Vēl viena unikāla “Zelt komentāru” īpašība ir koncentrēšanās uz reklāmguvumu palielināšanu, ļaujot jums mijiedarboties ar apmeklētājiem pēc tam, kad viņi komentē. Jūs varat:

 • parādīt pielāgotu ziņojumu vai atveriet gaismas lodziņu vietnē Thrive Leads
 • novirzīt tos uz lapu
 • lūgt dalīties sociālajā tīklā.

Varat arī parādīt dažādus pēckomentāru CTA atkarībā no tā, vai lietotājs komentāru ir atstājis vai nē.

Tas viss ir jūsu vietnes priekšpusē. Bet Thrive Comments arī pievieno savu pielāgoto moderēšanas apgabalu aizmugurē, kas dod jums jaukāku veidu, kā regulēt komentārus, kā arī tonnas īsinājumtaustiņu, lai paātrinātu darbu.

Visbeidzot, kamēr plaukst komentāri, vietējie WordPress komentāri tiek aizstāti ar savu interfeisu, nav bloķēšanas. Visi jūsu komentāri joprojām tiek saglabāti jūsu WordPress vietnes datu bāzē, un, ja pārtraucat izmantot plaukstošus komentārus, jūsu komentāri joprojām darbosies ar vietējo WordPress komentāru sistēmu.

Atbildes lodziņš

Atbildes lodziņš

AnsBox ir interesanta jauna WordPress komentāru sistēma no Ešlija Riča, Delicious Brains izstrādātāja (kas padara vairākus brīnišķīgus WordPress rīkus).

Lai gan AnsBox ir no platformas neatkarīgs, to ir ļoti viegli iestatīt, izmantojot WordPress, pateicoties šim mērķim paredzētajam integrācijas spraudnim vietnē WordPress.org..

Tāpat kā Disqus, tas ir a mitināta komentāru platforma, kas nozīmē, ka jūsu komentāri tiek rādīti pakalpojuma ReplyBox serveros. To sakot, arī AnsBox sinhronizē jūsu komentārus ar jūsu WordPress vietni, lai tur būtu nav bloķēšanas, un jūs varat arī importēt esošos WordPress komentārus uz AnsBox. Tas ir, jūs jebkurā laikā varat pārtraukt atbildes lodziņa izmantošanu un nezaudēsit savus komentārus.

Unikālākā lieta, ko sniedz ReplyBox, ir koncentrēšanās uz privātumu. Atšķirībā no Disqus, AnsBox negūst peļņu no jūsu lietotājiem, kas nozīmē, ka tai nav nepieciešams izsekot jūsu lietotājus (atcerieties, ka viena no Disqus kritizēm ir tā, ka tā izseko jūsu lietotājus un pārdod šos profila datus).

Papildus privātumam, AnsBox koncentrējas arī uz viegla risinājuma piedāvāšanu. Faktiski visa AnsBox iegulšana notiek plkst līdz 17 KB, kas, pēc izstrādātāja domām, ir gandrīz 30 reizes mazāks nekā Disqus.

Surogātpasta filtrēšanai AnsBox izmanto Akismet, un tas arī samazina surogātpastu, pieprasot lietotājiem reģistrēties AnsBox kontam vai pieteikties Google, lai atstātu komentāru. Apmeklētāji var arī:

 • rediģēt viņu komentārus pēc iesniegšanas (ja iespējots)
 • parakstīties uz jauniem komentāriem
 • Izmantojiet atzīmi, lai komentētu stilu.

Atbildes lodziņa saskarne

Jūs varēsit pārvaldīt un regulēt komentārus no ResponBox mākoņa informācijas paneļa, kā arī varat izvēlēties saņemt e-pasta paziņojumus par jauniem komentāriem..

AtbildeBox ir bezmaksas līdz 10 000 lapu skatījumiem mēnesī. Pēc tam apmaksātie plāni sākas ar USD 10 mēnesī mēnesī līdz 100 000 lapu skatījumiem mēnesī un USD 5 mēnesī par katru papildu 100 000 lapu skatījumu mēnesī..

Atbildējams / Postmatic

Atbildams

Atbildējams un Postmatic ir divi līdzīgi viena un tā paša WordPress izstrādātāja komentēšanas risinājumi. Atbilstošs ir norādīts WordPress.org, un tas vairāk koncentrējas uz tikai komentāriem, savukārt Postmatic ir premium risinājums, kas piedāvā visu, kas atrodams Atbildējamais, kā arī citas e-pasta mārketinga iespējas.

Iepazīsimies ar to, ko vispirms dara Atbildīgais, jo tas piedāvā patiešām unikālu veidu, kā palielināt iesaisti komentāru sadaļā, ienesot e-pastu.

Pamatlīmenī Atbildīgais piedāvā funkcionalitāti “Abonēt komentārus pa e-pastu” … tikai daudz gudrākā veidā nekā vairums citu komentāru spraudņu..

Kas padara to “gudrāku”?

Pirmkārt, ja atbilde novērš apmeklētāju surogātpastu ar individuāliem komentāru paziņojumiem divos veidos:

 1. Komentāru vērtēšanai tiek izmantota mašīnmācīšanās, un paziņojumi par augstas kvalitātes komentāriem tiek sūtīti tikai pa e-pastu. Piemēram, ja kāds vienkārši komentē “Paldies!”, Atbildīgais netērēs cilvēku laiku, nosūtot e-pasta paziņojumu par tik niecīgu komentāru..
 2. Ja jūsu komentāru sadaļa ir ļoti aizņemta, Atbildīgais automātiski apvieno vairākus komentārus vienā kopsavilkumā, nevis sūta atsevišķus e-pastus.

Turklāt komentāru paziņošanas e-pasti izskatās vienkārši lieliski un piedāvā labāku pieredzi, e-pasta pamattekstā iekļaujot lietotāju iemiesojumus un komentāru pavedienus..

Otrkārt, atbilde ir a abpusēja saruna. Tas ir, cilvēki var atbildēt uz komentāriem nosūtot e-pastu, kas ir daudz lietotājam draudzīgāks nekā prasība atgriezties jūsu vietnē tikai tāpēc, lai atbildētu (lai gan tas ir arī negatīvie – cilvēki nav pamudināti atgriezties jūsu vietnē).

Turklāt jūs varat regulēt komentārus arī pa e-pastu. Šī ir vēl viena funkcija, kas ļauj ātri apstiprināt komentārus pat tad, kad atrodaties prom no sava WordPress informācijas paneļa..

Turklāt Atbildīgais apstrādā izejošo e-pastu piegādi, lai nodrošinātu, ka komentāru paziņojumi nebeidzas ar surogātpastu.

Atbildējams ir savietojams ar vietējo WordPress komentāru sistēmu, kā arī ar dažiem citiem šajā sarakstā esošajiem pats mitinātiem spraudņiem, piemēram, wpDiscuz.

Atbildīgam ir ierobežots bezmaksas plāns, un pēc tam piemaksu plāns sākas tikai ar USD 2,99 mēnesī.

Tad ir Postmatisks, kas piedāvā visas funkcionalitātes mapē Ansable, kā arī papildu nekomentējošus labumus, piemēram:

 • e-pasta abonēšanas logrīki
 • Iespēja sūtīt biļetenus, ieskaitot automātiskus jaunāko ziņojumu saīsinājumus
 • monetizācijas iespējas.

Postmatic sākas ar 20 USD mēnesī, un šajā rakstā varat uzzināt vairāk par funkciju atšķirībām starp Postmatic un Replicable.

Piezīme: pieņemams, ko sauca par Postmatic Basic. Izstrādātājs 2017. gadā pārdēvēja Postmatic Basic par reprezentatīvu.

Jetpack komentāri

Jetpack komentāri

Jetpack piedāvā neapšaubāmi visu WordPress spraudņu visplašāko funkcionalitāti. Šajā sarežģītajā funkciju un funkcionalitātes komplektā ir iekļauts pats Jetpack komentēšanas modulis – Jetpack Comments.

Atšķirībā no vairuma citu spraudņu šodienas sarakstā, Jetpack Comments pati par sevi nav komentēšanas sistēma – tas ir vietējās komentēšanas sistēmas jauninājums. Tomēr rezultātā Jetpack novērš vairākus vietējās sistēmas acīmredzamākos trūkumus, vienlaikus saglabājot visas savas stiprās puses. Tā rezultātā ir izveidojusies liela Jetpack komentāru lietotāju bāze, padarot to par sarunu cienīgu daļu, kas apņem labākās WordPress komentēšanas sistēmas..

Piemēram, apmeklētājiem joprojām tiek prasīts atstāt tikai savu vārdu un e-pasta adresi (un izvēles vietni), lai komentētu, pilnveidojot komentēšanas procesu. Tomēr Jetpack piedāvā arī sociālās pieteikšanās funkciju – ar atbalstītu WordPress.com, Twitter un Facebook kontu – piekļuvei ar vienu klikšķi.

Apmeklētāji var arī izvēlēties, vai viņi vēlas saņemt e-pasta paziņojumus par turpmākiem komentāriem, dodot sarunai iespēju izvērsties par kaut ko jēdzīgāku.

Arī Jetpack komentārus ir viegli instalēt – vienkārši sinhronizējiet tos līdz WordPress.com kontam un pēc tam aktivizējiet Jetpack komentāru moduli. Darbs izdarīts!

Galvenā Jetpack kritika ir ar tik daudzām funkcijām, ka tas ir spraudņa spraudnis. Liela daļa koda ir vienkārši bagāža, kas nozīmē, ka jūsu vietne nes nevajadzīgu svaru.

KomentārsLuv

KomentārsLuv spraudnis

CommentLuv ir īpašs jauninājums vietējai WordPress komentāru sistēmai, nevis atsevišķs komentēšanas spraudnis.

Komentēšanai tiek izmantota stimulēta pieeja. Kad komentētājs aizpilda komentāru sadaļas izvēles vietnes lauku, CommentLuv automātiski pievieno nosaukto saiti viņu jaunākajai emuāra ziņai.

Varat arī izmantot CommentLuv, lai palielinātu savu e-pasta sarakstu, nodrošinot papildu stimulus. Piemēram, jūs varat izlemt ļaut reģistrētiem lietotājiem izvēlēties, kuru ziņu viņi vēlas saistīt, vai arī varat piedāvāt atsaukt viņu saites.

Tā kā daudzi emuāru autori komentē tikai atpakaļsaišu, tas nozīmē, ka jūs varat sagaidīt aktīvu komentāru sadaļu, un, ņemot vērā vilinošo nosaukuma saites perspektīvu, daudzi komentētāji veiks papildu jūdzi, lai pārliecinātos, ka viņu komentāri piesaista klikšķus..

Protams, lielākais kritums ir arī CommentLuv lielākais pārdošanas punkts – atpakaļsaišu saites. Visticamāk, ka CommentLuv piesaistīs milzīgu “pašreklāmas” komentāru pieplūdumu.

Vai tas ir surogātpasts, ja kāds ir lasījis jūsu virsrakstu un nolēmis uzrakstīt īsu, tik tikko būtisku komentāru, lai iegūtu atpakaļsaiti? Droši vien tāpēc jums būs jābūt īpaši rūpīgam, regulējot savus komentārus.

Lai gan CommentLuv ir bijis bez izstrādātāja, to nesen pārņēma Elegant Marketplace, kas uztur bezmaksas versiju un strādā pie premium versijas izlaišanas ar vēl lielāku funkcionalitāti. Tātad, neskatoties uz to, ko jūs, iespējams, esat lasījis citās vietnēs, CommentLuv tagad saņem aktīvu uzturēšanu / atbalstu no 2019. gada maija.

Noslēguma domas

Katrai šodien raksturotajai komentēšanas sistēmai ir plusi un mīnusi. Tas padara neiespējamu tiešas “labākās” komentēšanas sistēmas pasludināšanu.

Ja jūs esat diezgan nepieredzējis WordPress un vēlaties komentārus palaist ar minimālu satraukumu vai konfigurāciju, vietējā komentēšanas sistēma ir pilnīgi piemērota. Vietējās sistēmas funkcijas varat uzlabot arī ar tādiem spraudņiem kā Jetpack, Replyable vai CommentLuv. Vai arī, lai veiktu lielāku kapitālo remontu, varat apsvērt iespēju attīstīt komentārus vai wpDiscuz.

Ja jūs vēlētos komentēt resursus kā ārēju sistēmu (un samazināt slodzi uz jūsu serveri), izmantojiet Disqus, lai iegūtu vislielāko funkcionalitāti, vai AnsBox, ja privātumu un veiktspēju vērtējat vairāk nekā funkcionāli.

Laiks un vieta ir arī citām sistēmām. Piemēram, ja jūsu vietne plaukst ar vīrusu un sociālo mediju trafiku, labākā izvēle var būt WP Facebook komentāri.

Mans padoms: nosveriet katras sistēmas stiprās un vājās puses, apsveriet, kā funkcijas atbilst jūsu vietnes vajadzībām, un tad pieņemiet lēmumu. Ja jūs pašlaik izmantojat komentēšanas sistēmu, ar kuru jūs neesat apmierināts, tas atvieglo jūsu uzdevumu – analizējiet, kur pašreizējā sistēma ir nepilnīga, pēc tam izvēlieties sistēmu, kas risina acīmredzamākās problēmas.

Kāda ir vislabākā WordPress komentēšanas sistēma? Domas?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map