Septiņi labākie WordPress izvēlnes spraudņi (2020)

WordPress piedāvājumi


Navigācijas izvēlnes ir būtiska jebkuras veiksmīgas vietnes sastāvdaļa. Vienkārši sakot, tie palīdz apmeklētājiem izbraukt. Tas uzlabo jūsu vietnes plūsmu, mudinot apmeklētājus ilgāk uzturēties vietnē, patērēt vairāk jūsu satura un sasniegt jūsu reklāmguvumu mērķus – visu labo, citiem vārdiem sakot.

Tomēr vairāk par šo navigācijas izvēlnes ir jūsu vietnes kopējā dizaina neatņemama sastāvdaļa – galu galā tās tiek parādītas katrā unikālajā lapā. Atcerieties: vizuāli iespaidīga navigācijas izvēlne var padarīt vidējo tīmekļa vietni izskatīgu, un arī otrādi noteikti ir taisnība.

Navigācijas izvēlņu izveidošana un noformēšana nav lēmums, kas jāveic viegli – no estētiskā vai navigācijas viedokļa.

Par laimi, WordPress lietotājiem ir ļoti daudz lielisku izvēlnes spraudņu. Šajā rakstā mēs tos izskaidrosim, lai sniegtu jums mūsu septiņus izlases veidus. Tā kā katrs šī saraksta spraudnis ir pilnībā reaģējošs, arī mobilo ierīču lietotāji var tos izbaudīt.

Tad mēs redzam septiņus labākos WordPress izvēlnes spraudņus (ieskaitot gan bezmaksas, gan premium spraudņus).

Nevienā īpašā secībā…

1. UberMenu (19 ASV dolāri)

Spraudnis UberMenu

Sāksim ar, iespējams, visspēcīgāko izvēlnes spraudni – UberMenu. Šis spraudnis, kas līdz šim ir lejupielādējis vairāk nekā 60 000 lejupielāžu, ir ārkārtīgi populārs, un tas ierindojas trešajā vietā visu laiku CodeCanyon vislabāk pārdoto spraudņu līderu sarakstā.

UberMenu spraudnis ļauj jums izveidot dažas no skaistākajām izvēlnēm, kuras iespējams atrast WordPress pasaulē. Tās sauc par “mega izvēlnēm”, un tās var būt neticami sarežģītas ar neierobežotu apakšizvēlņu līmeni, lai apmeklētāji varētu iekļūt apkārt. Kad runa ir par navigācijas uzlabošanu, mega izvēlnes ir nepārspējamas..

UberMenu mega izvēlnes ekrānuzņēmums.

UberMenu ļauj pievienot attēlus, ikonas un aprakstus izvēlnes vienumiem.

Spraudņa galvenais pārdošanas punkts ir uzlabotais saturs, kuru varat pievienot mega izvēlnēm. Iesācējiem tas ietver attēlus, Google Maps un emuāru ierakstu režģus. UberMenu var dinamiski piesaistīt emuāru saturu šiem režģiem, pamatojoties uz jūsu izvēlētu mainīgo – mainīgais var būt, piemēram, ziņas kategorija, ziņas tips, vecāks vai autors. Spraudnis automātiski pievienos ziņu piedāvāto attēlu režģiem, nodrošinot, ka izvēlnes vienmēr izskatās tās daļas.

Papildus tam UberMenu integrējas arī ar trešo pušu logrīkiem un īskodiem. Tas nozīmē, ka savās izvēlnēs varat iekļaut citu spraudņu funkcijas, lai apmeklētājiem būtu vēl labāka pieredze.

Google kartes un kontaktformas ekrānuzņēmums, kas iekļauts UberMenu

Jūs varat izmantot UberMenu, lai izvēlnēm pievienotu kartes un kontaktu veidlapas.

Kā jūs gaidījāt no spraudņa, kas uzsver dizainu, UberMenu tiek piegādāts ar bagātīgām pielāgošanas iespējām. Tajos ietilpst 25 vispopulārākie Google fonti, kā arī fontu izmēri un bezgalīgās krāsas. Katram izvēlnes vienumam varat arī augšupielādēt pielāgotu fona attēlu.

Izmantojot šādu daudzpusību, jums tiks piedots, ja domājat, ka šīs izvēlnes būtu grūti izveidot. Tomēr tas tā nav, pateicoties spraudņa intuitīvajam veidotājam.

Celtnieks ļauj izveidot izvēlnes, izmantojot atsaucīgus režģus ar ne vairāk kā 12 kolonnām, kuras varat aizpildīt ar satura blokiem. Lai pielāgotu šos blokus, vienkārši noklikšķiniet uz vajadzīgā, un UberMenu parādīs tam pieejamās iespējas. Varat arī noskatīties, kā jūsu izvēlne atdzīvojas reāllaikā, izmantojot WordPress pielāgošanas rīku – šī tiešsaistes priekšskatījuma funkcija ir nenovērtējama.

UberMenu rada daudzpusīgu izvēlņu veidu un apakšizvēlņu klāstu. Jūs pat varat to samazināt, lai izveidotu vecās skolas izlaiduma izvēlnes.

UberMenu lidojuma ekrānuzņēmums

Izmantojiet UberMenu, lai izveidotu tradicionālāku stila izvēlnes, izvēloties flyout opciju.

Vai arī jūs varētu iziet un sajaukt un saskaņot dažādas šīs iespējas vienā izvēlnē – visu vienreizēju.

UberMenu ekrānuzņēmums ar visiem dažādajiem satura veidiem.

Vai arī izmantojiet visas UberMenu iespējas un apvienojiet izlidošanas materiālus, daudz fona attēlu un virkni satura kategoriju.

Rezultāti tiešām ir satriecoši, vai ne? Un jūs pat varat, ja vēlaties, izlīdzināt savas izvēlnes vertikāli. Šīs izvēlnes atbalsta tās pašas funkcijas un funkcijas, bet ar vertikālu izlīdzināšanu.

Ar UberMenu izveidotās vertikālās izvēlnes ekrānuzņēmums.

Vai vēlaties ietaupīt vietu ekrāna augšdaļā? Novietojiet UberMenu lapas malā, nezaudējot iespējas.

Tagad, kaut arī UberMenu reaģē pilnībā, mega izvēlņu sarežģītais dizains var padarīt tās mazāk piemērotas mazākām ierīcēm. Ja jums liekas, ka tas tā ir, UberMenu izstrādātāji lietotājiem ir nodrošinājuši bezmaksas mobilās izvēlnes spraudni: ShiftNav. Tas ļauj izveidot lietotņu stila navigācijas izvēlnes mobilajiem lietotājiem.

Visbeidzot, ir vērts norādīt, ka UberMenu neapturamās popularitātes dēļ izstrādātāji ir izlaiduši četrus oficiālos paplašinājumus.

  • UberMenu ikonu paplašinājums – ieviest izvēlnēs 600 plus FontAwesome ikonas.
  • UberMenu Flat Skins Pack – 30 jaunas ādas jūsu izvēlnēm.
  • UberMenu nosacījumu paplašinājums – nosacīta loģika jūsu mega izvēlnēm.
  • UberMenu lipīgais pagarinājums – noenkuro izvēlnes ekrāna augšdaļā.

Paplašinājumi ir pieejami par katru USD 8 vai kā komplektu 19 USD vērtībā.

2. Max Mega izvēlne (BEZMAKSAS)

Max Mega izvēlnes spraudnis

Funkcija “Mega izvēlne” ir salīdzinoši uzlabota, kas nozīmē, ka jūs to parasti atradīsit tikai premium spraudņos. Tomēr, ja jūs zināt, kur meklēt, to ir iespējams atrast bez maksas.

Iepazīstinām ar Max Mega Menu – izcilu mega izvēlnes spraudni, kas pieejams oficiālajā WordPress spraudņu krātuvē. Kad spraudnis ir instalēts un aktivizēts, jūsu esošās WordPress izvēlnes tiek automātiski jauninātas uz mega izvēlnēm.

Max Mega izvēlnes ekrānuzņēmums, kurā parādīti daži attēli.

Mega izvēlnes, kuras varat izveidot, izskatās satriecoši – nav slikti bezmaksas spraudnim!

Izvēlņu izveidošana ir vienkārša, pateicoties vilkšanas un nomešanas veidotāja atļaujai. Varat tos arī priekšskatīt reāllaikā un tādējādi pieņemt stila lēmumus lidojuma laikā.

Runājot par stilu, Max Mega Menu piedāvā gandrīz bezgalīgas pielāgošanas iespējas. Fonti, izmēri, krāsas un ikonas ir tikai aisberga redzamā daļa, un tiek atbalstīti vairāk nekā 100 pielāgojumi. Ir arī iebūvētas dažas lieliski izskatīgas CSS3 animācijas, padarot izvēlnes vēl ērtākas.

Tāpat kā ar jebkuru mega izvēlnes spraudni, jūs varat izveidot arī diezgan sarežģītas izvēlnes. Viņiem varat pievienot daudz atdzist lietu, ieskaitot attēlus un dinamisku saturu (piemēram, kartes), un, tā kā izvēlne Max Mega ļauj izvēlnēm pievienot logrīkus, jūs pat varat integrēt funkcionalitāti no citiem spraudņiem. Tas nozīmē, ka jūs varat iekļaut tādas funkcijas kā kalendāri, video un kontaktu formas.

Max Mega izvēlnes ekrānuzņēmums ar kalendāru, kontakta formu un karti.

Ekrānuzņēmumā ir parādīti tikai daži no logrīkiem, kurus varat pievienot izvēlnēm.

Vislabākais ir tas, ka Max Mega Menu ir viens no ātrākajiem mega izvēlnes spraudņiem, kas sver mazāk nekā 2 KB, un stilizētie faili ir ierobežoti vienā CSS failā..

Ja jums patīk tas, ko redzat, apsveriet iespēju jaunināt uz Pro versiju tikai par 19 USD. Pro versija ļauj citām izvēlnēm pievienot WooCommerce un Easy Digital Download izrakstīšanās funkcijas izvēlnēm.

3. Superfly (22 USD)

Superfly spraudnis

Ja jums labāk patīk vertikālās izvēlnes, nevis tradicionālā horizontālā izlīdzināšana, pārbaudiet Superfly spraudni. Tas ir arī fantastisks vietas taupītājs, ļaujot izmantot visus ekrāna izmērus.

Tas tiek panākts, paslēpjot izvēlni aiz pārslēgšanas pogas augšējā stūrī. Kad noklikšķina, izvēlne slīd skatā, ļaujot apmeklētājiem brīvi pārvietoties jūsu vietnē – jūs varat arī izvēlēties pastāvīgi noenkurot izvēlni ekrāna malā, lai gan.

Kāpēc jūs varētu vēlēties vertikāli izlīdzinātu izvēlni? Iesācējiem viņi tiek uzskatīti par draudzīgākiem mobilajām ierīcēm. Jūs tos sastopat arī retāk, padarot tos par pārsteidzošu papildinājumu jebkurai vietnei. Un, kā jūs gaidījāt, Superfly atbalsta daudz stila opciju, kas palīdz šo neparasto izvēlnes veidu padarīt vēl pārsteidzošāku.

Superfly izvēlnes ekrānuzņēmums

Superfly izvēlnes slīd uz skatu no ekrāna sāniem.

Spraudnis tiek piegādāts ar ikonu bibliotēku, daudziem Google fontiem un pilnu krāsu pielāgošanu. Varat arī augšupielādēt izvēlnēm pielāgotus attēlus – no fona attēla līdz logotipam, kas redzams izvēlnes augšpusē. Varat arī integrēt citu spraudņu logrīkus vai īskodus vai izveidot pielāgotu HTML stilu. Jūs pat varat pielāgot izvēlnes sprūda pogas dizainu, formu un izvietojumu.

Tā kā izvēlnes tiek atvērtas ekrānā, tiek atbalstīti līdz četriem apakšizvēlņu līmeņiem. Papildu līmeņi izskatās vienlīdz satriecoši, un tos var konfigurēt ar unikālu stilu, kā parādīts zemāk esošajā ekrānuzņēmumā.

Ekrānuzņēmums, kas parāda Superfly apakšizvēlni

Superfly ļauj izveidot unikālus dizainus katram izvēlnes apakšlīmenim.

Tā kā šīs nemanāmās izvēlnes var nebūt piemērotas ikvienai situācijai, Superfly piedāvā vairākas lapu mērķauditorijas atlases konfigurācijas. Šeit jūs varat izvēlēties atspējot Superfly izvēlnes noteiktām lietotāju grupām – piemēram, galddatoru lietotājiem – vai noteiktām lapām.

Viena pēdējā iezīme: izvēlņu apakšdaļā varat pievienot arī sociālās koplietošanas pogas, atbalstot vairāk nekā desmit sociālos tīklus. Ja veiksme veiksies, jūsu saturam būs vairāk kopīgošanas iespēju.

4. Atsaucīga izvēlne (BEZMAKSAS)

Atsaucīgs izvēlnes spraudnis

Ja jums patīk Superfly vertikālās izvēlnes, bet jums nav budžeta, iespējams, jūs ieinteresēs spraudnis Responsive Menu. Šis spraudnis veido lieliska izskata vertikālās izvēlnes, un to var bez maksas lejupielādēt oficiālajā spraudņu direktorijā.

Lai iegūtu bezmaksas spraudni, Responsive Menu tiek piegādāts ar iespaidīgu pielāgojumu skaitu – faktiski vairāk nekā 150. Tie attiecas uz visiem parastajiem pielāgojumiem – fontu, izmēru, izlīdzināšanu un krāsu – un jūs varat arī augšupielādēt pielāgotos fonus, logotipus un ikonas, ļaujot izvēlnēm pievienot personisku pieskārienu..

Izvēlnes, kas veidota, izmantojot adaptīvo izvēlni, ekrānuzņēmums

Izvēlnēm varat pievienot fona attēlus un meklēšanas joslu.

Spraudnis noenkuro vienkāršu izvēlnes pogu ekrāna augšējā labajā stūrī, un, noklikšķinot uz šīs pogas, izvēlne slīd skatā ar skaistu animācijas efektu. Tā kā izvēlnes aizņem daudz vairāk ekrāna salīdzinājumā ar Superfly, katrs nākamais līmenis tiek atvērts uz leju, nevis uz āru, kā redzams nākamajā ekrānuzņēmumā.

Ekrānuzņēmums, kurā parādītas apakšizvēlnes ar Responsive Menu

Noklikšķinot uz apakšizvēlnes vienumiem, tie tiek atvērti uz leju, nevis uz āru.

Pie citām noderīgām funkcijām pieder izvēlņu meklēšanas funkcionalitāte un iespēja izvēlēties, kuru ekrānu izmēri tiek parādīti izvēlnēs.

Ja jums patīk bezmaksas versija, ir pieejama 14,99 ASV dolāru Pro versija, kas ievieš tieša priekšskatījuma funkcionalitāti, FontIcons un animētus izvēlnes vienumus..

5. Varoņu izvēlne (19 ASV dolāri)

Varoņa izvēlnes spraudnis

Mēs atkal atrodamies mega izvēlnēs ar nākamo spraudni: Hero Menu. Spraudnis var lepoties ar daudzām daudzpusībām un daudzām pielāgošanas iespējām, kas nozīmē, ka ir iespējams izveidot gandrīz nebeidzamu izvēlnes dizainu.

Varoņu izvēlnē ir 250 bezmaksas ikonas, un izvēlnes var pielāgot, izvēloties 650 Google fontus un bezgalīgas krāsas. Lai palīdzētu tiem no jums, kuriem trūkst dabiskas dizaina nojautas, atradīsit arī 60 satriecošus krāsu iestatījumus, kurus izveidojusi kvalificētu grafisko dizaineru komanda.

Varoņu izvēlnes ekrānuzņēmums

Apskatiet visu lielisko saturu, ko varat pievienot varoņu izvēlnei

Pateicoties spraudnim, pielāgotais interfeiss padara spraudni arī izvēlnes veidošanu. Viss notiek ar vilkšanu un nomešanu, ļaujot pievienot izvēlnēm dziļumu, atkārtoti pasūtīt izvēlnes vienumus un viegli pielāgot dizainu.

Varoņu izvēlne atbalsta visu parasto mega izvēlnes saturu – attēlus, video, kartes un emuāru saturu, kā arī citu spraudņu saīsnes kodus un logrīkus. Tomēr Hero izvēlne ir saderīga arī ar WooCommerce, kas nozīmē, ka izvēlnēm varat pievienot produktus, cenas un sīktēlus. Varat arī viegli aktivizēt meklēšanas funkciju un sociālo mediju koplietošanas pogas.

Ekrānuzņēmums, kas demonstrē WooCommerce un Hero Menu integrāciju

Jūs pat varat pievienot WooCommerce produktus savai izvēlnei.

Spraudnis tiek piegādāts arī ar “lipīgās izvēlnes” funkcionalitāti, kas nozīmē, ka tas paliek noenkurots ekrāna augšdaļā, pat ja apmeklētājs ritina lapu uz leju. Un, kad Hero Menu atrod apmeklētājus, izmantojot mazākas ierīces, tas automātiski izvērsīs izvēlnes uz kaut ko mobilajam draudzīgāku.

Visbeidzot, izvēlnē Hero Menu tiks precizēts, kuru izvēlni apmeklētājs redz atkarībā no viņa WordPress lietotāja lomas – noderīga funkcija, ja apmeklētājiem jāpiesakās.

6. WP adaptīvā izvēlne (BEZMAKSAS)

WP adaptīvās izvēlnes spraudnis

Nākamā nākamā bezmaksas bilde: WP Responsive Menu spraudnis, kas specializējas bīdāmo mobilo izvēlņu izveidē.

Tā kā spraudnis ir paredzēts mobilo ierīču lietotājiem, daudzas no tā galvenajām funkcijām ir īpaši pielāgotas mobilajās ierīcēs atrodamajām funkcijām. Apmeklētāji var pārvietoties izvēlnēs, izmantojot pārvilkšanas žestus, kā arī viņi var saspiest savus skārienekrānus, lai tuvinātu.

Varat arī konfigurēt īpašu mobilajām ierīcēm draudzīgu izvēlni apmeklētājiem mazākās ierīcēs un atspējot visus nevēlamos elementus. Apmeklētāji uz darbvirsmas redzēs noklusējuma izvēlni ar pilnu opciju sarakstu.

WP Responsive Menu spraudņa ekrānuzņēmums

Varat konfigurēt izvēlnes, lai tās izslīdētu no ekrāna augšējās, kreisās vai labās puses. Varat arī norādīt izvēlņu platumu – pikseļos vai procentos no ekrāna lieluma.

Ir arī daudz pielāgošanas iespēju. Jūs varat augšupielādēt izvēlnes logotipu, kā arī pielāgot visas krāsas (fonu, tekstu un apmales) un izvēlnes tekstu. Jūs pat varat iekļaut vienkāršu meklēšanas funkciju izvēlnes apakšdaļā.

Vislabākais ir tas, ka iestatīšana ir neticami vienkāršota, kas nozīmē, ka jūs varētu būt gatavs un darboties tikai dažās īsās minūtēs.

7. WP peldošā izvēlne Pro ($ 17)

WP peldošās izvēlnes Pro spraudnis

Pēdējais spraudnis, kas parādīts šodienas sarakstā, ir vēl viens interesants – WP Floating Menu Pro. Kā norāda nosaukums, spraudnis veido “peldošās” izvēlnes, un tās izskatās lieliski.

Spraudnis izveido divu veidu izvēlnes:

  • vienas lappuses navigācija
  • lipīgas izvēlnes – šāda veida izvēlnes saites uz vairākiem URL, piemēram, tipiska WordPress izvēlne.

Neviens cits spraudnis šajā sarakstā nepiedāvā navigāciju vienā lappusē, tāpēc koncentrēsimies uz to. Vienas lapas navigācijas funkcija ir paredzēta, jūs uzminējāt, vietnēm, kas veidotas uz vienas lapas. Šīs vietnes parasti tiek sadalītas vairākās sadaļās – piemēram, jūs varat atrast sadaļu Par mums vai kontaktinformācijas veidlapu.

WP Peldošās izvēlnes Pro ekrānuzņēmums

Noklikšķinot uz labajā pusē esošajām ikonām, apmeklētāji var pāriet uz jebkuru vienas lapas vietnes daļu.

Izmantojot vienas lapas navigācijas izvēlnes, apmeklētājam noklikšķinot uz vienas no ikonām, viņš automātiski “pāriet” uz šo lapas daļu. Tas nozīmē, ka izvēlne tiek izmantota, lai pārvietotos pa lapu augšup un lejup, tieši uz sadaļu, kuru apmeklētājs vēlas, – “ievietota” izvēlne. Izklausās forši, pareizi?

Papildus šai diezgan intriģējošajai funkcionalitātei WP Floating Menu Pro nāk ar daudziem pielāgošanas stiliem. Iesācējiem ir 13 iepriekš izveidotas veidnes, kurās ir daudz pogu stilu, krāsu shēmas un animācijas efekti. Tomēr katra veidne ir pilnībā pielāgojama – turklāt jūs varat izveidot savu stilu no jauna, lai izvēlnes varētu pielāgot vietnes stilam..

Ar mazākām pogām šajās izvēlnēs ikonas ir svarīgs dizaina elements, un spraudnis tiek piegādāts ar trim komplektiem: domuzīmes ikonas, FontAwesome ikonas un vispārējās ikonas. WP Floating Menu Pro tiek piegādāts arī ar mobilajām ierīcēm draudzīgām izvēlnēm, kuras varat aktivizēt, nospiežot tikai vienu pogu.

Noslēguma domas

Tas noslēdz mūsu WordPress labāko atsaucīgo izvēlnes spraudņu kopumu. Šajā sarakstā iekļautie spraudņi atbalsta dažādus izvēlņu veidus – mega izvēlnes, vertikālās izvēlnes, mobilajām ierīcēm draudzīgas izvēlnes un vienas lapas izvēlnes..

Kura ir piemērota jūsu vietnei? Nu, tas ir atkarīgs. Pareiza izvēlnes spraudņa izvēle ir svarīgs lēmums, jo izvēlnes pilda svarīgu funkciju – navigāciju – un ir jūsu vietnes estētikas būtiska sastāvdaļa. Citiem vārdiem sakot, veltiet laiku un pārliecinieties, ka esat pieņēmis pareizo lēmumu.

Personīgi es mīlu mega izvēlņu stilu – tās pievērš uzmanību, kā arī jūs varat tām pievienot daudz lielisku lietu. Tomēr tie, iespējams, ir vislabāk piemēroti vietnēm, kurās ir daudz dažādu lapu; vietnes, kurās nepieciešama patiešām visaptveroša navigācijas izvēlne.

No otras puses, vertikālā stila izvēlnes ir ideāli piemērotas vietnēm, kurām ir jāpalielina vietas izmantošana. Izvēlne ir paslēpta aiz pārslēgšanas, kas nozīmē, ka jūsu saturs aizpilda visu ekrānu – lieliski piemērots vietnēm, kurās ir redzams pilnekrāna attēls vai video.

Izmantojot bezmaksas spraudņus katrā kategorijā, mans ieteikums ir izmēģināt dažus dažādus izvēlnes stilus, lai redzētu, kurš no tiem jums patīk. Pēc tam, kad jūs zināt, kurš stils jums patīk, novērtējiet dažas no premium iespējām, lai noteiktu, kuru spraudni izmantosit turpmāk. Ar daudzām papildu funkcijām un funkcionalitātēm augstākās kvalitātes iespējas tiešām ir mazākas par brīvajām.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me