Septiņi labākie WordPress Google Analytics spraudņi (2020)

WordPress piedāvājumi


Ja vēlaties saprast, ko apmeklētāji veic jūsu vietnē un no kurienes viņi nāk, jums ir nepieciešams tīmekļa analītikas rīks. Runājot par tīmekļa analītiku, tirgū dominē viens nosaukums – Google Analytics.

Saskaņā ar W3Techs datiem, Google Analytics izmanto 85,1% no visām vietnēm ar zināmu analītikas rīku. Tātad būtībā gandrīz katrā jūsu apmeklētā vietnē, iespējams, tiek izmantots Google Analytics.

Ja vēlaties, lai jūsu WordPress vietne pievienotos klubam, ir divi galvenie maršruti, kurus varat ievērot, lai savai vietnei pievienotu Google Analytics:

 1. Izsekošanas kodu varat manuāli pievienot savai vietnei.
 2. WordPress varat izmantot Google Analytics spraudni.

Otrās pieejas ieguvums ir tāds, ka papildus tam, ka izsekošanas skriptu ir viegli pievienot, vairums WordPress Google Analytics spraudņu palīdz strādāt ar rīku arī citos veidos – piemēram, vietnes analītikas skatīšanai WordPress informācijas panelī un konfigurēšanai vairāk uzlabotas izsekošanas metodes.

Kā norāda šī amata nosaukums, mēs koncentrēsimies uz otro pieeju. Zemāk es dalīšos ar septiņiem labākajiem WordPress Google Analytics spraudņiem un palīdzēšu jums izvēlēties labāko jūsu vajadzībām.

MonsterInsights – BEZMAKSAS / 199 USD

Aktīvs vairāk nekā 2 miljonos WordPress vietņu, MonsterInsights ir vispopulārākais Google Analytics spraudnis vietnē WordPress.org. Tas nāk no Syed Balkhi un Awesome Motive, kuri, iespējams, ir vislabāk pazīstami ar WPBeginner.

MonsterInsights spraudņa mājas lapa

MonsterInsights veic vairākas atšķirīgas lietas, lai palīdzētu jums strādāt ar Google Analytics vietnē WordPress. Tas:

 1. Palīdz pievienot savai vietnei Google Analytics izsekošanas skriptu, neveicot rediģēšanu.
 2. Ļauj redzēt Google Analytics datus WordPress informācijas panelī.
 3. Ļauj iestatīt sarežģītāku izsekošanu, piemēram, izsekošanas saites vai klikšķus uz pogām.

Kad esat to iestatījis, WordPress informācijas panelī varēsit redzēt savas vietnes statistiku:

MonsterInsights pārskata ziņojums WordPress informācijas panelī

Izmantojot premium versiju, MonsterInsights pievieno daudz modernāku izsekošanu, piemēram:

 • Uzlabota e-komercijas izsekošana, lai skatītu sava e-komercijas veikala statistiku (šī ir galvenā Google Analytics funkcija, par kuru sīkāk runāšu vēlāk).
 • Uzlabota saites piešķiršana, lai redzētu, kuras īpašās pogas / saites saņem visvairāk klikšķu.
 • Ērta pielāgoto notikumu izsekošana, lai izveidotu savus izsekošanas apstākļus.

Tam ir arī dažas unikālas funkcijas, kas palīdz segmentēt statistiku pēc WordPress funkcijām, izmantojot pielāgotas kategorijas – piemēram:

 • Segmentējiet reģistrētos WordPress lietotājus salīdzinājumā ar lietotājiem, kas nav reģistrējušies, lai redzētu tendences.
 • Uzziniet, kuri pastu veidi saņem visvairāk trafika.
 • Segmentējiet satiksmi pēc galvenā atslēgvārda Yoast SEO.
 • Uzziniet, kā jūsu trafiks korelē ar jūsu Yoast SEO rezultātu. Piemēram, vai lapām ar augstāku Yoast SEO rādītāju ir labāka metrika?
 • Skatiet, kuri jūsu vietnes autori iegūst vislielāko trafiku.

Ja domājat, ka izmantosit šāda veida uzlaboto analītiku, iespējams, ir vērts maksāt par MonsterInsights premium versiju. Bet, ja vēlaties kaut ko palīdzēt savai vietnei pievienot izsekošanas kodu un skatīt pamata statistiku, varat izmantot bezmaksas versiju (vai izvēlēties citu spraudni).

ExactMetrics (GADWP) – BEZMAKSAS

Agrāk pazīstams kā Google Analytics informācijas panelis WP (GADWP), šo spraudni 2018. gadā iegādājās Awesome Motive un pārdēvēja par PrecMetrics..

Jā, satriecošais motīvs ir tas pats uzņēmums, kas atrodas aiz iepriekš minētā spraudņa MonsterInsights.

ExactMetrics WordPress spraudnis

ExactMetrics ir otrs populārākais Google Analytics spraudnis vietnē WordPress.org ar aktīvo instalāciju skaitu vairāk nekā miljonā vietņu..

Neskatoties uz to, ka šobrīd atrodas vienā lietussargā, starp MonsterInsights un ExactMetrics joprojām ir daudz atšķirību, tieši tāpēc ExactMetrics iegūst savu vietu šajā sarakstā.

Pirmkārt, saskaņā ar GADWP saknēm, ExactMetrics ir 100% bez maksas. Turklāt Syed un Awesome Motive ir publiski paziņojuši, ka viņi plāno to saglabāt kā 100% bezmaksas produktu.

Tātad, kamēr MonsterInsights bloķē dažas funkcijas aiz maksas versijas, jums nekad nebūs jāmaksā par ExactMetrics.

Raugoties no funkciju viedokļa, ExactMetrics piedāvā daudzas no tām pašām funkcijām, kuras jūs saņemat MonsterInsights (pat tām, kurām nepieciešama apmaksāta MonsterInsights versija, kas ir lieliski, ja strādājat ar budžetu). Piemēram:

 • Uzlabota saiknes attiecināšana
 • Reālā laika statistika
 • Affiliate saites / failu izsekošana
 • Pielāgota notikumu izsekošana
 • Skatīt satiksmi pēc autora

Ņemot to vērā, es uzskatu, ka MonsterInsights saskarne ir labāk izstrādāta un vieglāk lietojama. Tātad, ja jums nav nepieciešama piekļuve šīm uzlabotajām funkcijām bez maksas, iespējams, labāk izmantosit MonsterInsights bezmaksas versiju.

Vietnes komplekts, ko nodrošina Google – BEZMAKSAS

Vietnes komplekts ir nesen palaists oficiālais Google spraudnis. Tas palīdz jums savienot savu WordPress vietni ar sešiem dažādiem Google pakalpojumiem un ienest datus no šiem pakalpojumiem savā WordPress informācijas panelī..

Viens no šiem pakalpojumiem ir – jūs uzminējāt – Google Analytics.

Google vietņu komplekta WordPress spraudnis

Citi pakalpojumi ir Google Search Console, AdSense, PageSpeed ​​Insights, Google Optimize un Google Tag Manager.

Vietņu komplekts nepiedāvā tik detalizētu funkciju sarakstu kā MonsterInsights vai ExactMetrics, taču tas jums palīdz divās lietās:

 • Tas palīdz jums pievienot Google Analytics izsekošanas kodu savai WordPress vietnei.
 • WordPress informācijas panelī varat skatīt visas vietnes un konkrētu lapu statistiku.

Lai iestatītu savu vietni, izmantojot vietnes komplektu, jums būs jāveic dažas autorizācijas darbības. Iestatīšanas procesam nav nepieciešams kods, bet jums būs jānoklikšķina uz virkni pogu.

Pēc tam statistiku varēsit skatīt no sava WordPress informācijas paneļa. Ja jūs dodaties uz Vietņu komplekts → Informācijas panelis vai Vietnes komplekts → Analytics, varat skatīt visas vietnes augsta līmeņa statistiku, piemēram:

 • Satiksmes pārskats
 • Jūsu saturs ar visaugstāko veiktspēju

Viena lieliska lieta ir tā, ka vietnes komplektā galvenajā informācijas panelī ir arī meklēšanas vaicājumu vārdi no Search Console, lai jūs varētu redzēt, kā tie saskan ar jūsu vispopulārāko saturu:

Google vietņu komplekta galvenais informācijas panelis WordPress

Varat arī izmantot meklēšanas lodziņu, lai atvērtu statistiku par konkrētām jūsu vietnes lapām. Atkal spraudnis ietver vaicājumus no Search Console par šo konkrēto lapu, kas ir patiešām ērti:

Google vietņu komplekta lapas informācijas panelis WordPress

Kopumā, ja jums nav vajadzīgas citu spraudņu detalizētas funkcijas un vienkārši vēlaties vienkāršu risinājumu, lai vienā vietā apskatītu visu jūsu Google pakalpojumu pamatdatus, tas ir patiešām glīts spraudnis.

Piezīme. Ja lasāt spraudņu pārskatus vietnē WordPress.org, redzēsit daudz vienas zvaigznes pārskatu no cilvēkiem, kuriem ir problēmas. Personīgi es jau vairākas nedēļas izmantoju vietnes komplektu divās no savām vietnēm, un viss ir izdevies.

Analītiski – BEZMAKSAS / $ 39-Plus

Papildus tam, ka jūs palīdzat savam vietnei pievienot Google Analytics izsekošanas skriptu, Analytify ļauj pārlūkot arī detalizētu statistiku, neatstājot savu WordPress vietni..

Analītiskais spraudnis

WordPress informācijas panelī varat redzēt visaptverošu statistiku, un, pārlūkojot vietnes sākumdaļu, varat redzēt arī atsevišķu ziņu un lapu statistiku..

Pēdējā šī funkcija ir diezgan jauka, jo tā ļauj ērti piekļūt noteiktu lapu statistikai, neizmantojot filtrus.

Lai gan WordPress.org vietnē esošā Analytify bezmaksas versija ir lieliska statistikas informācijas paneļa izveidošanai jūsu WordPress vietnē, es domāju, ka visizcilākās funkcijas ir pieejamas premium versijā..

Pirmkārt, ja jūs vadāt WooCommerce vai Easy Digital Downloads veikalu, maksas versija palīdz iestatīt Google Analytics uzlaboto e-komercijas izsekošanu un skatīt šos datus informācijas panelī..

Ja neesat pazīstams ar uzlabotu e-komercijas izsekošanu, tas būtībā nozīmē, ka pakalpojumā Google Analytics varat redzēt veikalu specifisko statistiku, piemēram:

 • Darījumi
 • Kopējie ieņēmumi un pasūtījuma vidējā vērtība
 • Cik reizes cilvēki pievieno vai noņem preces vienumiem no saviem groziem
 • Produktu klikšķi
 • Kupona izmantošana
 • Atmaksas izsekošana
 • Individuāla produkta veiktspēja – piem. cik bieži produkts tiek nopirkts / pievienots grozam

Jūs varat ne tikai apkopot šos datus, bet arī visu to apskatīt WordPress informācijas panelī. MonsterInsights arī ļauj jums to iestatīt, bet es esmu Analytify e-komercijas informācijas paneļa ventilators.

Pro versija arī pievieno reāllaika statistiku un ļauj jums nosūtīt sev automatizētus e-pasta ziņojumus.

Apmaksātā pamata versija maksā 39 USD, bet, ja jūs vadāt e-komercijas veikalu, jums būs nepieciešami arī WooCommerce vai EDD papildinājumi, kas katrs maksā no 39 līdz 49 USD. Varat arī iegūt paketi Pro versijas un WooCommerce papildinājumu tikai par 79 USD, kas padara to nedaudz lētāku nekā MonsterInsights.

Jetpack – 9 USD mēnesī vai 99 USD gadā

Jetpack ir populārs daudzfunkcionāls spraudnis no Automattic, tā paša uzņēmuma aiz WordPress.com un WooCommerce. Tas palīdz jums izdarīt daudzas lietas, par kurām mēs šajā sīkāk esam runājuši.

Jetpack WordPress spraudnis

Izmantojot apmaksātos plānus, Jetpack var arī palīdzēt iestatīt Google Analytics un uzlaboto e-komercijas izsekošanu. Pēdējais ir tā pati īpašība, par kuru es runāju ar Analytify iepriekšējā sadaļā.

Ja vēlaties tikai rīku, lai WordPress pievienotu Google Analytics izsekošanas skriptu, varat atrast daudz labu bezmaksas iespēju, tāpēc nemaksājiet par Jetpack tikai par tās Google Analytics funkcijām.

Bet, ja jūs jau izmantojat Jetpack vai ja jūs interesē citas maksas Jetpack funkcijas (piemēram, automātiskas dublējumkopijas, izmantojot VaultPress), tad varat arī izmantot Google Analytics funkcijas priekšrocības.

Turklāt, ja jums ir e-komercijas veikals, uzlabotās e-komercijas izsekošanas funkcija ir jauka, jo Jetpack ļauj patiešām viegli ieslēgt un izslēgt noteiktus rādītājus..

Jetpack Google Analytics funkcija ir pieejama tikai vietnē Piemaksa vai Profesionāls līmeņi, kas attiecīgi maksā 99 USD un 299 USD gadā. Tomēr abi plāni ļauj jums piekļūt daudzām citām funkcijām, kas palīdz attaisnot izmaksas.

WP Google Analytics notikumi – BEZMAKSAS / 79 USD

WP Google Analytics notikumi nav universāls Google Analytics spraudnis atšķirībā no daudziem citiem spraudņiem šajā sarakstā. Tā vietā tā ir vērsta uz to, lai palīdzētu jums gūt labumu no vienas noteiktas Google Analytics funkcijas – Notikumu izsekošana.

WP Google Analytics notikumu spraudnis

Ja neesat pazīstams ar Google Analytics notikumu izsekošanu, šī funkcija pamatā ļauj iestatīt savas pielāgotās darbības, kuras vēlaties izsekot.

Piemēram, jūs varētu izsekot, cik cilvēku:

 • Noklikšķiniet uz noteiktas CTA pogas
 • Noskatieties iegulto YouTube videoklipu
 • Skatīt attēlu
 • Ritiniet lapu uz leju

Notikumu izsekošana ļauj veikt visu šo, kā arī vēl daudz vairāk.

Negatīvie ir tas, ka iestatīšana var būt nedaudz sarežģīta, un tieši to šī spraudņa mērķis ir novērst.

Tas nodrošina vienkāršu interfeisu WordPress informācijas panelī, no kura jūs varat iestatīt notikumu izsekošanu.

Šis noteikti nav paredzēts visiem, taču, ja vēlaties spēt izsekot un analizēt noteiktas darbības pakalpojumā Google Analytics, tas ir lielisks rīks.

GA Google Analytics – BEZMAKSAS / 15 USD

GA Google Analytics ir populārs Google Analytics spraudnis, ko izstrādājis Džefs Stārs, labi ievērots WordPress izstrādātājs. Tas pieejams gan bezmaksas, gan apmaksātā versijā.

GA Google Analytics spraudņa piedāvātais attēls

Šo spraudni var izmantot divos veidos:

Pirmkārt, ja jūs vienkārši vēlaties vienkāršu, vieglu spraudni, kas palīdzēs jūsu vietnei pievienot Google Analytics izsekošanas kodu, viss, kas jums jādara, ir:

 1. Instalējiet bezmaksas spraudni.
 2. Pievienojiet savu Google Analytics izsekošanas ID.
 3. Saglabājiet iestatījumus.
 4. Sāciet izsekot savus apmeklētājus!

Jums ir arī dažas citas iespējas, piemēram, administratora lietotāju izslēgšana no izsekošanas, lai nepieļautu jūsu analītikas datu piesārņošanu ar savām darbībām:

GA Google Analytics spraudņa iestatījumi

Tomēr, ja vēlaties iestatīt sarežģītākas ieviešanas, GA Google Analytics ir arī dažas citas funkcijas, kuras jums varētu noderēt, kas ir otrais veids, kā izmantot spraudni..

Piemēram, WordPress.org bezmaksas versija atbalsta šādas funkcijas:

 • Displeja reklāma – lai iestatītu atkārtota mārketinga reklāmas.
 • Uzlabota saiknes attiecināšana – izsekot konkrētās saites, uz kurām lietotāji noklikšķina.
 • IP anonimizācija – anonimizējiet to IP IP adreses, kurus nosūtāt pakalpojumam Google Analytics.
 • Piespiest SSL – liek Google Analytics vienmēr izmantot SSL, pat HTTP lapās.

Izmantojot maksas versiju, tas pievieno jaunas funkcijas, piemēram:

 • Apmeklētāju atteikšanās rūtiņa, lai ļautu lietotājiem atteikties no Google Analytics izsekošanas (lieliski piemērota GDPR ievērošanai!).
 • Izvērstākas opcijas izsekošanas izvēles izvēlei. Piemēram, varat izslēgt visus reģistrētos lietotājus vai atspējot noteiktu ziņu, ziņu veidu, lietotāju lomu un citu izsekošanu.
 • Pielāgota izsekošana, ieskaitot iespēju izmantot pielāgotu kodu īpašiem satura fragmentiem.

Tomēr viena lieta, ko šis spraudnis nedara, ir faktiskās statistikas parādīšana WordPress informācijas panelī – lai skatītu šos datus, jums jāiet uz Google Analytics. Tā nav kritika – vienkārši kaut kas jāzina, pārdomājot, kā šis spraudnis salīdzina ar citiem.

Apmaksātā versija ir diezgan pieņemama, sākot no tikai USD 15 par izmantošanu vienā vietnē un sākot no USD 120 par neierobežotu vietņu cenu. Visi šie plāni arī ir iekļauti kalpošanas atjauninājumi, kas nozīmē, ka jums nekad nebūs jāmaksā, lai turpinātu saņemt atjauninājumus.

Kāds ir labākais Google Analytics spraudnis jums?

Kā vienmēr, jebkura šāda saraksta gadījumā, nav neviena spraudņa, kas visos scenārijos būtu labākā opcija – tas ir atkarīgs no vēlamajām funkcijām un tā, ko esat gatavs maksāt.

Ja vēlaties tikai vienkāršu veidu, kā pievienot Google Analytics izsekošanas kodu pakalpojumam WordPress, un jums nerūp informācijas paneļa statistika, dodieties uz vieglo GA Google Analytics spraudni. Izmantojot apmaksātu versiju, jūs varat arī piekļūt papildu funkcijām, lai kontrolētu, kur / kad pievienot izsekošanas kodu.

No otras puses, ja vēlaties redzēt savu statistiku WordPress informācijas panelī (kopā ar dažām citām funkcijām), jums ir vairākas labas iespējas.

Ja jums nav nepieciešama pārāk detalizēta statistika, man ļoti patīk oficiālais Google spraudņa vietņu komplekts, jo tas apvieno datus no vairākiem Google pakalpojumiem jūsu WordPress informācijas panelī..

Ja vēlaties iegūt detalizētākus pārskatus, piemēram, iespēju sīkāku informāciju sadalīt pa pastu veidiem vai autoriem, pārbaudiet:

 • MonsterInsights, ja vēlaties labāko informācijas paneli un esat gatavs maksāt.
 • ExactMetrics, ja vēlaties bezmaksas iespēju ar nedaudz mazāk ērtu informācijas paneli.

MonsterInsights ir arī bezmaksas versija – jums jāmaksā tikai tad, ja vēlaties uzlabotās funkcijas.

Visbeidzot, es domāju, ka Analytify ir lieliski, ja jūs vadāt e-komercijas veikalu, un WP Google Analytics notikumu spraudnis ir ērts, ja īpaši vēlaties iestatīt savu pielāgoto notikumu izsekošanu..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me