Septiņi labākie WordPress fotoattēlu galerijas spraudņi (2020)

Uzvarot WordPress piedāvājumus


WordPress vienmēr ir labi atbalstījis multividi – atsevišķus multivides failus, piemēram, attēlus, var tieši ievietot ziņās un lapās, noklikšķinot uz pogas, vai arī tos var sagrupēt galerijā.

Galerijas ir praktisks veids, kā vietņu apmeklētājiem demonstrēt vairākus attēlus un video. Es iesaku izmantot galerijas, kur varat, jo tas neļauj jūsu lasītājiem ritināt lapu uz leju, lai redzētu visu. Tā vietā viņi, izmantojot attēlu sīktēlus, var apskatīt jūsu multivides kopsavilkumu un pēc tam noklikšķināt uz vajadzīgā vienuma.

WordPress galerijas bloks ir noderīgs, ja ziņai vai lapai vēlaties pievienot dažus attēlus vai video. Tomēr tā funkcionalitāte ir ārkārtīgi ierobežota – ir tikai dažas iespējas, un jūs nevarat mainīt savas galerijas dizainu.

Tāpēc es iesaku tā vietā izmantot īpašu WordPress galerijas risinājumu.

Šajā rakstā es dalīšos ar to, ko mēs WinningWP uzskatām par septiņiem labākajiem WordPress attēlu galerijas spraudņiem.

Lai arī to galvenā uzmanība ir vērsta uz attēlu galeriju atbalstīšanu, vairums šo risinājumu atbalsta arī video.

Modula – BEZMAKSAS / USD 29-Plus

Modula ir WordPress foto un video galerijas risinājums no Macho Themes, kas ļauj parādīt multividi gaismas kastes, mūra un režģa galerijās.

WordPress spraudņa bezmaksas versiju sauc par Modula attēlu galeriju.

Jaunas galerijas pievienošana ir vienkārša: lapas augšdaļā ievadāt savas galerijas nosaukumu un zem tās augšupielādējat multividi vai atlasiet to no savas WordPress multivides bibliotēkas..

Zem multivides apgabala ir iestatījumu lodziņš. Kā redzams no zemāk esošā ekrānuzņēmuma, dažas funkcijas, piemēram, filtri, video, paroles aizsardzība un ūdenszīme, šajā versijā nav pieejamas. Tomēr jūs varat mainīt galerijas lielumu, sīktēlu izskatu un parakstu parādīšanas veidu. Arī jūsu galerijas stilu var pielāgot, un ir atbalsts slinkajai ielādēšanai.

Ir vērts atzīmēt, ka spraudnim nav speciālas iestatījumu lapas, tas nozīmē, ka visi iestatījumi ir jākonfigurē, izmantojot galeriju pa galerijām. Es vēlētos, lai tiktu pievienota īpaša iestatījumu lapa, lai varētu definēt noklusējuma vērtības.

Modula galerijas iestatījumi

Vienkāršā Modula versija ierobežo līdz 20 attēliem vienā galerijā. Tas ir noderīgs spraudnis, ja vēlaties parādīt tikai dažus attēlus, taču iesaku jaunināt uz Modula Pro, jo tas atslēdz visas funkcijas un tam nav ierobežojumu, cik vienumus var pievienot galerijai.

Pamata licence Modula Pro sniedz jums atbalstu un atjauninājumus vienai vietnei uz vienu gadu. Šī mazumtirdzniecības cena ir 29 ASV dolāri. Šī versija ļauj pievienot videoklipus galerijām un automātiski optimizēs attēlus, kad tie tiks augšupielādēti. Filtri un šķirošanas funkcionalitāte ir arī pieejami.

Trio licence par 69 ASV dolāriem palielina izmantošanu trīs vietnēs un palielina iespēju saites uz noteiktām galerijām, neveidojot tām īpašas lapas. Tas arī ļauj aizsargāt galerijas ar paroli un neļaut apmeklētājiem ar peles labo pogu noklikšķināt uz attēliem un tos lejupielādēt.

Uzņēmējdarbības licence par 99 USD palielina izmantošanu līdz 25 vietnēm. Šī versija atbalsta katra attēla ūdenszīmi un ļauj tieši saistīt ar katru attēlu vai video. Ir pieejama arī neierobežota licence par USD 249.

Modula galerijas piemērs

Modula ir lielisks galerijas risinājums WordPress, un tikai no 29 USD jūs varat pievienot atbalstu video, filtrēšanas opcijām un attēlu optimizēšanai.

Ja jūs meklējat bezmaksas WordPress attēlu galerijas spraudni, vispirms iesaku izmēģināt dažus citus risinājumus, jo 20 attēlu ierobežojums vienā galerijā jūs satrauks.

Envira galerija – BEZMAKSAS / USD 29-Plus

Envira ir skaists, atsaucīgs galerijas spraudnis, kas ļauj organizēt galerijas, izmantojot vilkšanu un nomešanu. Galerijas var ievietot jūsu vietnē, izmantojot īskodus, vai tieši caur WordPress redaktoru.

Spraudnis ļauj sakārtot galerijas albumos, pievienot ūdenszīmes attēliem un parādīt objektus slaidrādēs. Tas darbojas arī ar WooCommerce, un ir atbalsts attēlu importēšanai jūsu galerijā no Instagram, Dropbox un NextGen galerijas WordPress spraudņa.

Spraudņa bezmaksas versiju sauc par Envira Photo Gallery. Tāpat kā Modula, visi galerijas iestatījumi tiek turēti pašā galerijas lapā, kas nozīmē, ka nevar definēt noklusējuma vērtības visām galerijām.

Iestatījumu apgabalā varat definēt galerijas kolonnu skaitu, konfigurēt gaismas kastes iestatījumus un iespējot attēlu slinku ielādi.

Rediģēt galeriju

Envira pilnas versijas pamatlicence maksā 29 USD un sniedz atbalstu un atjauninājumus vienai vietnei vienu gadu. Šī versija atslēdz atsevišķas galerijas, importējot no Dropbox un NextGen galerijas, slaidrādes, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz attēlu aizsardzību, CSS stilu un drukāšanu..

Plus licence 69 USD apmērā palielina izmantošanu trīs vietnēs. Šī licence pievieno daudzas citas funkcijas, piemēram, pagināciju, paroles aizsardzību, Instagram importēšanu, tagus un ūdenszīmes.

Pro licence par 99 ASV dolāriem atslēdz visas funkcijas un piešķir izmantošanu ne vairāk kā 25 vietnēm. Jums jājaunina šī licence, lai saņemtu atbalstu videoklipiem, attēlu koriģēšanai klientiem, albumiem, sociālajiem saziņas līdzekļiem, dziļi sasaistošām un pilnekrāna galerijām.

Lietošanas ierobežojumu var noņemt, ja jaunināt uz aģentūras licenci par 299 ASV dolāriem.

Envira Lightbox galerija

Starp Modula un Envira ir jāizvelk daudzas paralēles: Abu spraudņu premium versijas tiek pārdotas par vienādu cenu punktu, un bezmaksas versijas ierobežo lielāko daļu funkciju..

Envira pamata licence ļauj jums importēt attēlus no NextGen galerijas un Dropbox, taču, ja vēlaties importēt multividi no Instagram vai augšupielādēt videoklipus, jums būs jājaunina uz pro licenci 99 USD vērtībā..

FooGallery – BEZMAKSAS / $ 59-Plus

FooGallery ir daudzpusīgs galeriju risinājums, kas atbalsta slinku ielādi un galeriju pasūtīšanai izmanto vilkšanas un nomešanas lietotāja saskarni..

Bezmaksas versija atbalsta sešas galerijas veidnes: adaptīvs attēls, attēlu skatītājs, mūra, vienkāršs portfelis, pamatots un viens sīktēls. Pro versijā ir pieejamas Polaroid, režģa un bīdāmo galeriju veidnes.

Galerijas iestatījumu lodziņā varat pārslēgties uz jebkuru veidni, un opcijas mainīsies atbilstoši jūsu izvēlētajai veidnei.

Izstrādātāji ir diezgan dāsni izmantojuši sava spraudņa vienkāršo versiju. Iestatījumu apgabalā varat viegli modificēt galerijas lielumu, sīktēlus, izskatu, gaismas lodziņu, lidināmā efektus, lappuses un daudz ko citu.

Jūs varat arī importēt galerijas no NextGen galerijas un izmantot CSS, lai veidotu foto albumus un galerijas.

Papildu iestatījumi ir pieejami galvenajā spraudņa iestatījumu lapā. Šeit jūs varat iespējot HTML kešatmiņu, iestatīt vēlamo galerijas veidni un norādīt noklusējuma attēla iestatījumus, piemēram, JPEG kvalitāti, kurai vēlaties, lai visi attēli tiktu optimizēti..

Pievienojiet jaunu galeriju vietnē FooGallery

Papildus trim jaunām galeriju veidnēm FooGallery Pro piedāvā atbalstu video galerijām. Videoklipus var parādīt no savas multivides bibliotēkas vai no tādiem video pakalpojumiem kā YouTube, Vimeo un Wistia. Arī tagi un kategorijas ir pieejamas, kā arī bezgalīga ritināšana un daudzas filtrēšanas iespējas.

Jums būs prieks dzirdēt, ka visām FooGallery Pro versijām ir vienādas iespējas. Personīgā licence maksā 59 USD, un tā piedāvā atbalstu un atjauninājumus vienai vietnei vienu gadu; biznesa licence maksā 109 USD un palielina izmantošanu līdz piecām vietnēm; aģentūras licence par USD 199 palielina izmantošanu līdz 25 vietnēm.

FooGallery Mason galerija

FooGallery ir ļoti mīlējams.

Bezmaksas versija ir ērti lietojama, tai ir daudz galeriju veidņu un tā ļauj tos pielāgot dažādos veidos. Kaut arī pastāv lētākas alternatīvas FooGallery Pro, tie, kas maksā 59 USD par jaunināšanu, atbloķēs visas premium funkcijas. Tas ir pretstatā citiem risinājumiem, kas ļauj jums piekļūt visām funkcijām tikai tad, ja jaunināt uz kādu no viņu augstāka līmeņa plāniem.

Nepieciešamais režģis – 34 USD

Ar vairāk nekā 40 000 pārdošanas apjomiem Essential Grid ir līdz šim visvairāk pārdotais WordPress galerijas spraudnis CodeCanyon.

Spraudnis ir pilns ar funkcijām, un tas ļauj importēt attēlus un videoklipus no jūsu WordPress multivides bibliotēkas, NextGen galerijas, WP galerijas, WooCommerce, YouTube, Vimeo, Instagram, Flikr un pat no Twitter.

Ir pieejami vairāki veidņu stili, ieskaitot pilna platuma, mūra, mainīgas kolonnas, lappušu veidošanu un daudz ko citu. Visas šīs veidnes var modificēt, izmantojot vizuālu ādas redaktoru.

Atlasot avotu Essential režģī

Essential Grid nav tikai galerijas spraudnis, tas var darīt visu, ieskaitot kategoriju, saistīto ziņu, jaunāko ziņu, notikumu, pielāgoto ziņu tipu un WooCommerce iepirkšanās izkārtojumu un cenu tabulu izveidi..

Varat arī izveidot profesionālas video atskaņošanas saraksta veidnes no daudziem dažādiem avotiem, taču ir iespējamas arī Instagram un Facebook galerijas.

Essential Grid Gallery piemērs

Essential Grid var nebūt piemērots ikviena idejai par to, kādam vajadzētu būt WordPress attēlu galerijas spraudnim, taču es aicinu jūs visus to pārbaudīt.

Spraudnis ir ļoti elastīgs, tas izskatās lieliski un to pārdod tikai par 34 USD.

NextGen galerija – BEZMAKSAS / $ 99-Plus

Visi WordPress galerijas spraudņi, uz kuriem es līdz šim esmu atsaucies, ļauj jums importēt attēlus no NextGen galerijas. Tam nevajadzētu būt pārsteigumam.

Ar vairāk nekā miljonu lejupielāžu gadā NextGen galerija, kas tika uzsākta 2007. gadā, ir līdz šim vispopulārākais pieejamais WordPress galerijas risinājums..

Tas palīdz jums sakārtot attēlus, izmantojot tagus, albumus un galerijas. Attēlus var parādīt, izmantojot daudz dažādu galeriju stilu, ieskaitot sīktēlus, slaidrādi un sarakstu.

Daudzus procesus var veikt vairumā. Piemēram, atlasot vairākus attēlus, varat tiem pievienot ūdenszīmes, mainīt sīktēlu izmērus, atgūt attēlus no dublējumiem, importēt attēlu metadatus un daudz ko citu.

NextGen galerijas sīktēlu pamata iestatījumi

Spraudnim ir divi iestatījumu apgabali. Galerijas iestatījumu apgabalā varat modificēt sīktēlu un katra galerijas veidnes noklusējuma vērtības.

Pārējo iestatījumu apgabals tiek pareizi saukts par “Citas iespējas”. Šajā apgabalā varat definēt attēla izmēru maiņas noteikumus, atlasīt vienu no sešiem izmantojamiem gaismas kastes efektiem, izveidot attēlu unikālu ūdenszīmi un iespējot pielāgotu CSS. Lomas un iespējas var iestatīt arī standarta WordPress lietotāja lomām.

NextGen galerijas premium versija, plus licence, ir mazāka par 99 USD. Tas piešķir piekļuvi visām Imagely tēmām un pievieno vairākus jaunus galeriju veidus, piemēram, filmas lentes, mūra un blogstyle. Iekļauti arī attēlu koplietošana, attēlu aizsardzība un dziļa sasaiste.

Pro licence par 149 ASV dolāriem palielina lietojumu no vienas vietnes līdz trim un pievieno e-komercijas un lejupielādes funkcionalitāti, maksājumu atbalstu, attēla pārbaudi un apgaismojuma spraudni. Uzņēmējdarbības un mūža licences ir pieejamas par USD 249 un USD 499, un tās piedāvā tādas pašas funkcijas kā profesionālā licence, bet palielina atbalstīto vietņu skaitu.

NextGen galerija Filmu joslu galerija

Ir viegli saprast, kāpēc NextGen galerija ir tik populāra. Spraudņa bezmaksas versijā ir uzlabotas funkcijas, piemēram, ūdenszīme, kuras parasti tiek rezervētas jauninājumiem. Arī tā marķēšanas un albumu sistēma darbojas lieliski.

Kamēr netiek atbalstīts video, profesionāļi var vēlēties veikt jaunināšanu, lai piekļūtu papildu galeriju veidiem un digitālo lejupielāžu un maksājumu atbalstam..

Foto galerija – BEZMAKSAS / $ 40-Plus

Foto galerija ir populārs WordPress galerijas risinājums, ko var izmantot digitālā satura pārdošanai tiešsaistē. Tajā ir slinka ielādēšana, attēlu iepriekšēja ielādēšana, vilkšanas un nomešanas lietotāja saskarne, desmit galeriju veidnes un 15 gaismas kastes efekti..

Atšķirībā no vairuma citu WordPress galerijas risinājumu, Fotogalerijas bezmaksas versija atbalsta video, un jūs varat parādīt videoklipus no YouTube, Vimeo, Daily Motion, Instagram, Flikr un citiem..

Galerijas var sagrupēt, lai palīdzētu sakārtot multividi, un tagus var izmantot arī.

Galvenajā spraudņa iestatījumu apgabalā jūs redzēsit papildu funkcijas, kuras parasti tiek rezervētas premium galerijas spraudņiem, piemēram, ūdenszīme, attēla aizsardzība ar peles labo pogu un dinamiskie URL.

Fotoattēlu galerijas vispārīgie iestatījumi

Sīktēli, slaidrāde un attēlu pārlūka galeriju veidnes ir pieejamas fotoattēlu galerijas bezmaksas versijā. Jauninot uz Photo Gallery Pro, jūs atbloķēsit mūra, mozaīkas, emuāra stila un karuseļa galerijas veidnes..

Jūs arī piekļūstat pilnībā pielāgojamām galerijas tēmām, kuras var mainīt, izmantojot motīvu redaktoru.

Pro versija sākas ar 40 ASV dolāriem par pamata licenci, kas piešķir jums sešu mēnešu atbalstu un atjauninājumus vienai vietnei. Standarta licence 60 USD apmērā pagarina atbalstu un atjauninājumus uz gadu un palielina izmantošanu līdz trim vietnēm, savukārt uzlabotā licence maksā 80 USD un palielina izmantošanu līdz 30 vietnēm.

Ir pieejami četri papildinājumi. E-komercijas papildinājums ļauj pārdot attēlus savā vietnē, savukārt attēlu importēšanai var izmantot Google fotoattēlu un NextGen galerijas papildinājumus. Pēdējais papildinājums palīdz pārvietot Fotogalerijas attēlus un galerijas uz citu vietni.

Tas ir nedaudz apbēdinoši, ka pamatgaldniecības, standarta vai uzlabotajās licencēs nav iekļauta funkcija Fotoattēlu galerijas pārsūtīšanai uz citu vietni. Tā vietā lietotājiem ir jājaunina uz 10Web spraudņu paketi, kas maksā 100 USD, lai piekļūtu šiem papildinājumiem un 50 citiem premium spraudņiem..

Fotogalerijas piemērs

Fotoattēlu galerijas bezmaksas versija ir lieliska: tā atbalsta video un tajā ir daudz noderīgu iespēju, par kurām jums parasti ir jāmaksā.

Tas, ka 10Web izslēdz papildinājumus no uzlabotās licences, ir nedaudz dīvaini, taču Photo Gallery Pro ir pietiekami daudz papildu funkciju, lai garantētu jaunināšanu.

Robo galerija – bezmaksas / USD 30-Plus

Robo galerija ir lietotājam draudzīgs WordPress galerijas spraudnis, kas ļauj attēlot attēlus režģa izkārtojumā, klasiskā galerijas izkārtojumā vai polaroid izkārtojumā. Video var pievienot arī galerijām.

Robo galerijas bezmaksas versijai ir vienkārša spraudņu iestatījumu lapa, kas ļauj notīrīt kešatmiņu, pievienot pielāgotu CSS un pārbaudīt saderības iestatījumus, taču lielākā daļa iestatījumu ir definēti pašā galerijā.

Robo galerija ļauj jums pilnībā kontrolēt attēlu un sīktēlu izmērus, kā arī veidošanas efektus, piemēram, ēnas. Arī slinka ielāde un gaismas kārbas iestatījumus var konfigurēt šeit.

Interesanti, ka jaunus emuāra ierakstus var izveidot tieši no galerijas lapas, kurā ir redzama jūsu galerija. Tas paātrina jaunizveidotās galerijas kopīgošanas procesu ar lasītājiem.

Jaunas galerijas pievienošana galerijai Robo

Robo galerijas bezmaksas versija diemžēl ierobežo jūs tikai ar trim galerijām. Lai atbloķētu neierobežotas galerijas, jums jāveic jaunināšana. Tas arī atbloķēs gaismas kārbas iestatījumus, uzlabotus interfeisa stilus, galerijas izvēlnes stilus, polaroid galerijas veidni un daudz ko citu.

Pro licence maksā 30 USD, un tai ir sešu mēnešu atbalsts un atjauninājumi. Pagarinātā licence par USD 65 palielina vienas vietnes izmantošanu trim vietnēm un atbalsta un atjauninājumu pagarināšanu līdz 12 mēnešiem. Paplašinātā plus licence maksā 95 USD, un tā piešķir neierobežotu izmantošanu, kā arī mūža atbalstu un atjauninājumus.

Robo galerijai ir pieejami trīs papildinājumi. Pārsteidzoši, ka visus šos papildinājumus var instalēt bez maksas.

Galerijas logrīku var izmantot galeriju parādīšanai sānjoslās, savukārt rezerves papildinājums palīdzēs jums dublēt galerijas un iestatījumus, kā arī atjaunot tās citur. Ir arī statistikas papildinājums, kas parāda, cik daudz skatu, attēlu un galeriju ir. Šis papildinājums patiešām ir pamata, taču par tā lejupielādi ir grūti sūdzēties.

Robo galerijas dizaina skices galerija

Robo galerijai trūkst dažu funkciju, kas atrodamas citos risinājumos, piemēram, attēlu importēšanā, taču izstrādātājiem daudz kas ir kārtībā.

Spraudņa bezmaksas versijai ir daudz stilizācijas iespēju, un tā piedāvā arī video atbalstu. Tikai atceraties, ka šī versija ierobežo trīs galerijas.

Tā kā Robo Gallery Pro cena par konkurētspējīgu cenu ir USD 30, ir viegli ieteikt jaunināšanu, ja jums patīk tas, ko tas piedāvā.

Cienījamie piemin

Kad runa ir par galeriju ievietošanu tīmekļa vietnē, WordPress lietotāji tiek sabojāti pēc izvēles.

Ja nevēlaties instalēt īpašu WordPress galerijas spraudni, ieteicams apsvērt galerijas bloku, kas ir pieejams WordPress redaktorā.

Tomēr tas ir vienkāršs risinājums. Varat mainīt parādīto kolonnu skaitu, to, vai attēli tiek apgriezti izlīdzināšanai un vai attēli ir saistīti ar multivides failu, pielikuma lapu vai vispār neko. Tomēr citas iespējas nav pieejamas.

WordPress galerijas bloķēšana

Pieminēšanu ir pelnījuši vēl daži labi WordPress galerijas spraudņi.

Fotoattēlu galerija, ko izstrādājusi Supsystic, ir populārs spraudnis, kas ļauj parādīt multividi vairākos veidos, piedāvājot pilna platuma galeriju, video galeriju, ziņu padeves galeriju, karuseļa galeriju, mūra galeriju un daudz ko citu.

GridKit ir vēl viens apsvērums. Tam ir fantastisks video atbalsts, un to var izmantot, lai parādītu logotipus, personāla locekļus, sponsorus un daudz ko citu. Pieejamas arī vairākas tradicionālās attēlu izkārtojuma galerijas veidnes.

GridKit galerijas piemērs

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi ir Portfeļa galerija. Šis WordPress spraudnis ļauj parādīt attēlus un video skaistās gaismas kastes galerijās.

Filtrus var izmantot, lai palīdzētu apmeklētājiem sašaurināt to, kādu multividi viņi vēlas redzēt – kas ir īpaši noderīgi, ja jūsu galerijās ir daudz attēlu un video.

Noslēguma domas

Kaut arī WordPress galerijas pamatbloks jums ir pieejams, es ļoti iesaku pārbaudīt kādu no šajā rakstā minētajiem veltītajiem galerijas risinājumiem. Tie izskatās labāk, viņiem ir vairāk iespēju un ļaus jums pielāgot, kā jūsu multivide tiek parādīta apmeklētājiem.

Ņemiet vērā, ka WordPress galerijas spraudņu, piemēram, Modula un Envira, bezmaksas versijas ir diezgan pamata, tāpēc jums būs jājaunina uz premium versijām, lai pilnībā izmantotu to potenciālu..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me