Septiņi labākie WordPress dalības spraudņi (2020)

WordPress piedāvājumi


Dalības vietnes ļauj izmēģināt kādu no biznesa Svētajām Grālijām: periodiski ienākumi. Vienreiz pieviliniet kādu ar savu izņēmuma saturu, un šī persona nākamajos mēnešos var palikt maksājošs klients – vai, ja jums paveicas, varbūt pat gadus.

Pateicoties lieliskajai dalības spraudņu kolekcijai, WordPress, bez šaubām, ir viena no vislabāk aprīkotajām platformām, lai darbinātu ar iespējām bagātu un elastīgu dalības vietni..

Šie dalības spraudņi nodrošina daudz noderīgu funkciju. Jūs varat:

 • ierobežot saturu
 • izveidot daudzpakāpju dalības līmeņus
 • izveidot vienreizējas vai periodiskas norēķinu struktūras.

Izmantojot dalības spraudni, kas rūpējas par visiem aizkulišu uzdevumiem, jūs varat brīvi koncentrēties uz lieliska satura izstrādi, kas jūsu dalības vietnei ļaus ķeksēt.

Tomēr atcerieties: labs saturs ir būtisks – lai jūsu dalības vietne gūtu panākumus, tai ir jāsniedz patiesa vērtība. Ja esat uzlauzis mākslu radīt izcilu saturu un precīzi zināt, kā sasniegt jūsu potenciālo auditoriju, tiek gaidītas atkārtotas dalības bagātības!

Bet kuru dalības spraudni jums vajadzētu izvēlēties? Apskatīsim septiņus no labākajiem pieejamajiem WordPress dalības spraudņiem (gan bezmaksas, gan premium) …

Ierobežot Pro saturu (sākot no 99 USD)

Mēs sākam lietas ar ierobežotu saturu Pro. Šis spraudnis ir daļa no augsti vērtētās Pippins spraudņu saimes, kurā ietilpst arī vienkāršas digitālās lejupielādes un AffiliateWP. Kā tāds jūs varat uzticēties, ka atrodaties drošās rokās.

Ierobežot saturu Pro

Sākot ar 99 ASV dolāriem, ierobežot saturu Pro ir viens no pieejamākajiem pievienošanās spraudņiem šodienas sarakstā. Tomēr neļaujiet cenu zīmei jūs apmānīt: tā funkcionalitāte ir nopietns perforators, un tā ir lietotājam draudzīga visā.

Sākumā varat izveidot neierobežotu skaitu dalības līmeņu, kas nozīmē, ka varat ieviest daudzpakāpju dalības struktūru – piemēram: dalības bez maksas, sudraba, zelta un platīna. Varat arī konfigurēt izmēģinājuma dalību un piedāvāt atlaižu kodus, lai vilinātu apmeklētājus.

Varat integrēties populārajos maksājumu vārtejos – ieskaitot Stripe un PayPal – un automātiski iekasēt maksu no dalībniekiem par atkārtotiem rēķiniem.

Ierobežot saturu Pro ir iekļauta arī noderīga fona funkcionalitāte, ieskaitot viegli sagremojamus analīzes pārskatus. Šie pārskati ļauj izsekot dalības skaitam pielāgotajos laika periodos, dodot jums iespēju uzraudzīt izaugsmes līmeni. Vienā ērtā ekrānā varat arī apskatīt un pārvaldīt visu dalībnieku pagātni un tagadni.

Arī satura izveidošana un aizsardzība ir ļoti vienkārša. Tieši zem WordPress redaktora atradīsit meta lodziņu ar nosaukumu ierobežot šo saturu. Šeit jūs varat izvēlēties, kādi dalības līmeņi var skatīt saturu, kā arī to, vai parādīt fragmentu ārpuskopienas dalībniekiem. Varat izmantot šo meta lodziņu, lai ierobežotu piekļuvi jebkurai ziņai, lapai vai pielāgotajam ziņu tipam. Izmantojot īskodu, varat arī ierobežot veselas kategorijas vai tikai satura daļas.

Kaut arī Ierobežota satura sākums ir 99 ASV dolāri, jūs arī vēlēsities ņemt vērā profesionālo plānu 249 ASV dolāru apmērā, ar kuru jūs varat piekļūt 17 jauniem papildinājumiem, kas papildina 12 bezmaksas papildinājumus. Šie papildinājumi ietekmē jaudīgu funkcionalitāti, piemēram:

 • satura pilēšana
 • dalība grupās
 • vairāku vietņu izveidošana
 • citas iespējas satura ierobežošanai pēc datuma.

Oficiālā mājas lapa

MemberPress (sākot no 149 USD)

Tālāk mums ir neapšaubāmi pazīstamākais dalības spraudnis, kas pieejams WordPress lietotājiem: MemberPress.

MemberPress

Sākot ar 149 USD gadā, tas ļauj piekļūt tam, ko izstrādātāji apgalvo, ka tā ir “vienkāršākā dalības vietnes programmatūra, ko jūs jebkad esat redzējis”..

Tikai ar dažiem klikšķiem MemberPress ļauj ierobežot piekļuvi jebkurai vēlamai ziņai, lapai vai pielāgotajam ziņu veidam. Ja vēlaties ierobežot piekļuvi masveidā, varat bloķēt arī visas kategorijas vai tagus. Varat arī ierobežot piekļuvi visiem failiem WordPress multivides bibliotēkā, kas ļauj jums izveidot, teiksim, PDF failus, kurus var lejupielādēt tikai dalībnieki..

Ir arī iebūvētas integrācijas bbPress (forumi), Blubrry PowerPress (aplādes) un WooCommerce (e-komercija) ierobežošanai. Piemēram, jūs varat izveidot Podcast vietni, kas paredzēta tikai dalībniekiem, lai jūsu Podcast apraides premium saturam.

Tāpat kā lielākajā daļā dalības spraudņu, arī MemberPress ļauj izveidot dalības maksas, ar piekļuvi Stripe, Paypal un Authorize.Net, atkarībā no jūsu plāna..

Jūs varat izveidot gan vienreizējus plānus, gan automātiskus atkārtotus maksājumus. Biedri arī iegūst savu priekšējo zonu, kur viņi var pārvaldīt savu dalību, ieskaitot iespēju paaugstināt / pazemināt līmeni un maksāt tikai proporcionālo starpību..

Acīmredzot, jo vairāk klientu maksā, jo veselīgāks ir jūsu vietnes finansiālais stāvoklis – un MemberPress piegādā ar daudz lieliskām funkcijām, lai maksimizētu reklāmguvumus..

Sākumā tas ietver diezgan cenu lapas (vēl viens veids, kā pateikt stilīgas cenu tabulas). Varat spēlēt ar šo tabulu saturu, organizāciju un stilu – ar vairākām iebūvētām tēmām, no kurām izvēlēties -, lai atrastu labāko reklāmguvumu.

E-pasta mārketings joprojām ir tikpat spēcīgs ierocis kā jebkad, un MemberPress ir saderīgs ar 13 plus e-pasta mārketinga pakalpojumiem, lai palīdzētu to integrēt savā arsenālā. Un, ja vēlaties izveidot savu filiāles programmu, USD 349 Pro Plānā ir iekļauts spraudnis Affiliate Royale, kas ļauj jums izveidot savu lojālu veicinātāju armiju.

Nepietiekami? MemberPress atbalsta arī satura pilēšanu un kuponu kodus, kā arī daudzas citas noderīgas funkcijas.

Oficiālā mājas lapa

Apmaksātās dalības Pro (bez maksas līdz $ 297 plus Pro)

Ar 14 plus bezmaksas papildinājumiem un 64 plus plus papildinājumiem Paid Membership Pro ir viens elastīgs WordPress dalības spraudnis. Turklāt ir arī galvenā versija 100% bez maksas, kas ļauj ērti sākt un izmēģināt.

Apmaksātās dalības Pro

Kas padara to tik populāru? Kā es minēju iepriekš, viena no lielajām priekšrocībām ir elastība. Fakts, ka ir tik daudz papildinājumu, nozīmē, ka varat savai vietnei pievienot tonnu dažādu funkcionalitāti. Tā kā katra funkcija ir atsevišķs papildinājums, tā arī novērš vietnes uzpūšanos ar funkcijām, kas jums faktiski nav vajadzīgas..

Un, ja vēl nav papildinājuma tam, ko vēlaties, ir kaudzes iepriekš sagatavotu kodu recepšu visu veidu maziem tweaks.

Tomēr pagaidām sāksim tikai ar galveno dalības vietņu funkcionalitāti, kas nepieciešama visām vietnēm. Jūs saņemat visu svarīgo lietu, ieskaitot:

 • Daudz iespēju satura ierobežošanai, ieskaitot īskodus, Gūtenberga blokus un PHP funkcijas. Vai arī jūs varat ierobežot visas ziņas, lapas, pielāgotos ziņu veidus vai pat kategorijas.
 • Iespēja pārdot vienreizējas vai automātiskas atkārtotas dalības maksas, ieskaitot bezmaksas / atlaides izmēģinājumus, vienreizēju reģistrēšanās maksu utt..
 • Satura pilēšana.
 • Atbalsts sešiem maksājumu vārtejām, ieskaitot Stripe, PayPal un Authorize.Net.
 • Dalības zona, kurā dalībnieki var uzlabot / pazemināt / atcelt dalību.

Pēc tam ir 70 papildinājumu, kurus varat izmantot, lai izmantotu visas funkcijas. Šeit ir tikai daži piemēri, ko varat darīt:

 • Piešķiriet dalībniekiem savu Multisite tīkla vietni.
 • Pievienojiet filiāles programmu.
 • Integrējiet ar Zapier automatizāciju.

Šeit varat pārlūkot visu papildinājumu sarakstu.

Turklāt izstrādātājs piedāvā arī bezmaksas Memberlite motīvu, kas palīdz jums izveidot lielisku dalības vietni no pirmās dienas.

Visbeidzot, ja elastīgums jums ir galvenais, Maksas biedri Pro ir lieliska iespēja. Vienīgais potenciālais negatīvie punkti? Cena. Piekļūstot visiem apmaksātajiem papildinājumiem un kodu receptēm, sākot no 297 USD, tas ir viens no cenu saraksta spraudņiem šajā sarakstā.

Oficiālā mājas lapa

Dalība WooCommerce (USD 149)

Esmu pārliecināts, ka jūs jau esat iepazinies ar izcilo WordPress e-komercijas risinājumu WooCommerce. Nākamais šodienas saraksta vienums, WooCommerce Membership, paplašina galveno WooCommerce spraudni, ļaujot jums izveidot lieliskas, mērogojamas dalības vietnes.

WooCommerce dalība

Kā jūs varētu gaidīt no tik saspringtas integrācijas, šis paplašinājums ļauj izmantot visas WooCommerce attiecīgās funkcijas. Vissvarīgākais, tas ietver jebkuru no 100 plus WooCommerce saderīgajiem maksājumu vārtejām – PayPal, Stripe, Amazon Payments, Authorize.net… jūs to nosaucat. Biedri var arī izmantot WooCommerce klientu zonu, lai pārvaldītu savu dalību.

WooCommerce Dalība atbalsta arī visas standarta dalības spraudņa funkcijas – cita starpā ierobežo saturu, saturu pilienam un dalības maksas.

Tā kā WooCommerce ir izveidots, pamatojoties uz WooCommerce, tas arī sniedz dažas glītas e-komercijas integrācijas. Piemēram, jūs varat piedāvāt saviem dalībniekiem bezmaksas piegādi, kas ļauj jums izveidot savu Amazon Prime mini versiju. Vai arī jūs varat piedāvāt īpašas atlaides, piemēram, 10% atlaidi maksājošajiem biedriem.

Viena iezīme, kurai trūkst WooCommerce dalības, ir atkārtota rēķinu sagatavošana. Tomēr jūs varat pievienot šo funkcionalitāti, integrējot citu paplašinājumu – WooCommerce Subscription – par 199 ASV dolāriem.

WooCommerce abonementu paplašinājums ir neapšaubāmi labākais WordPress maksājumu spraudnis, un, lietojot to kopā ar WooCommerce Dalību, tas ļauj jums pievienot svarīgas funkcijas, piemēram, dalības izmēģinājumos, atkārtotus rēķinus un dalībnieku jauninājumus / pazeminājumus..

Oficiālā mājas lapa

MemberMouse (no USD 19,95 mēnesī)

MemberMouse ir viens no elementiem bagātākajiem dalības spraudņiem, kad runa ir par iebūvēto funkcionalitāti, vienlaikus saglabājot lietas diezgan lietotājam draudzīgas..

MemberMouse

MemberMouse ļauj ierobežot piekļuvi jebkurai publicētai ziņai, lapai vai pielāgotajam ziņu tipam. Tikai dažās īsās sekundēs varēsit norādīt, kuri dalības līmeņi var piekļūt kādam saturam – turklāt jūs varat pilēt saturu, konfigurējot laika izlaidumu. Negatīvie ir tas, ka, lai arī jūs varat ierobežot ziņas pēc kategorijas, jūs nevarat ierobežot pielāgotos ziņojumu veidus pēc kategorijas – tikai pa vienam.

Iekļauts MemberMouse ir viens no visdetalizētākajiem pārskatu komplektiem, kas atrodams visos dalības spraudņos. Tam varat piekļūt, izmantojot WordPress informācijas paneli, un tas ietver daudz galveno rādītāju, kurus varat atlasīt, lai palielinātu peļņu, piemēram,

 • kopējais dalībnieku skaits
 • vidējais aiztures ilgums
 • vidējā klienta dzīves vērtība.

Ja vēlaties citu veidu, kā palielināt savus ieņēmumus, jums patiks dažas no MemberMouse uzlabotajām funkcijām, piemēram, viena klikšķa pārdošanas un pārdošanas apjomi..

Tomēr mana iecienītākā funkcija ir A / B cenu noteikšana, kas ļauj optimizēt cenu noteikšanas stratēģiju, lai palielinātu abonentu un ieņēmumus.

MemberMouse piedāvā arī vairākas integrācijas:

 • Astoņi dažādi maksājumu vārti, ieskaitot PayPal, Stripe un Authorize.Net.
 • Četri e-pasta mārketinga pakalpojumi, ieskaitot Mailchimp.

Vai vēlaties piesaistīt filiāļu tirgotāju armiju, lai dziedātu jūsu uzslavas un reklamētu jūsu vietni? Lieliski, jo MemberMouse ir saderīgs arī ar jebkuru filiāļu tīklu.

Lai gan par MemberMouse funkciju sarakstu var ļoti patikt, ir viena lieta, kas dažiem cilvēkiem nepatīk: Tas nav GPL. Daļēji tas nozīmē, ka pamata kods ir novecojis un jūs nevarēsit veikt tiešus avota koda labojumus.

MemberMouse tiešām pievieno savus āķus, kuros varat “piesaistīt” koda labojumus, kā arī API. Tomēr, ja vēlaties kaut ko darīt vairāk, nekā to ļauj āķi un API, jums vienkārši paveicas ar MemberMouse, turpretī vairums citu spraudņu ļaus jums pēc vajadzības pielāgot avota kodu..

Plāni sākas ar USD 19,95 mēnesī līdz pat tūkstoš dalībnieku un palielinās no turienes atkarībā no tā, cik dalībnieku jums ir un kādas funkcijas vēlaties.

Oficiālā mājas lapa

WP-dalībnieki (BEZMAKSAS līdz 59 USD par Pro)

Tiem no jums, kas strādā ar ierobežotu budžetu, WP-locekļi pārstāv otro bezmaksas iespēju šodienas sarakstā. Tās bezmaksas kodols ļauj bloķēt piekļuvi saturam nereģistrētiem lietotājiem, pārveidojot savu WordPress darbināmo vietni pilnībā funkcionējošā dalības vietnē.

WP locekļi

Jūs varat ierobežot saturu, izmantojot vienkāršu iestatījumu ekrānu, no kura jūs varat pilnībā ierobežot visas savas ziņas vai lapas vai ierobežot atsevišķas ziņas vai lapas. Varat arī izmantot īskodus, lai daļēji ierobežotu saturu.

WP-dalībnieki var arī automātiski ģenerēt fragmentus ierobežotam saturam, pamatojoties uz rakstzīmju skaitu, vai arī varat pats izveidot fragmentus. Šī ir glīta īpašība, jo jūs varat izmantot rūpīgi izstrādātus fragmentus SEO vajadzībām.

WP-dalībnieki arī izveido jūs, izmantojot priekšpusē esošās pieteikšanās un reģistrācijas veidlapas, kā arī 120 plus darbības un filtru āķus, kurus jūs vai jūsu izstrādātājs varat izmantot, lai pielāgotu lietas.

Tā kā bezmaksas spraudnis, tam ir divi acīmredzami ierobežojumi.

Pirmkārt, jūs nevarat izveidot pielāgotas izvēlnes reģistrētiem lietotājiem, tāpēc pat gadījuma rakstura apmeklētāji varēs pilnībā apskatīt jūsu izvēlnes..

Tomēr lielākais ierobežojums ir tas, ka jūs nevarat iekasēt maksu par dalību – tikai tad, ja jaunināt uz vietņu dalības abonementa spraudni, kas gadā maksā 59 USD..

Jaunināšana ļauj piekļūt prioritārajam atbalstam, premium koda fragmentiem, ekskluzīvām pamācībām un atbalsta forumam, kas paredzēts tikai dalībniekiem. Tas arī nozīmē, ka jūs varat piekļūt desmit premium moduļiem, kas ietver:

 • PayPal abonementi – apmeklētāji var apmaksāt dalību, izmantojot PayPal, ieskaitot izmēģinājumus. Atkārtoti dalības maksājumi tiek iekasēti automātiski.
 • Cilne Papildu opcijas – paplašina iestatījumu lapu ar daudziem citiem lietotāja pieprasītiem laukiem.
 • Pieteikšanās izvēlnes – ļauj izveidot pielāgotas izvēlnes reģistrētiem dalībniekiem.
 • Mailchimp integrācija – ļauj integrēt Mailchimp ar savu dalības vietni.

Oficiālā mājas lapa

AccessAlly (no 990 USD)

AccessAlly ir kā laulības starp WordPress dalības spraudni un LMS spraudni. Tātad, ja jūs meklējat tiešsaistes kursu saturu piedāvāt saviem biedriem, tas, iespējams, jums būs rīks – lai arī tas nav lēts.

AccessAlly

Viena no unikālākajām lietām saistībā ar AccessAlly ir tā darbība veidots, lai integrētu ar mārketinga automatizāciju un CRM rīkiem. Faktiski, iestatot ierobežota dalības saturu, jūs procesa laikā integrēsit AccessAlly tagus mārketinga automatizācijas rīkā. Kā tāds jums būs jāizmanto viens no šiem pieciem rīkiem:

 1. InfusionSoft
 2. Ontraport
 3. ActiveCampaign
 4. ConvertKit
 5. Piliens

Es zinu, ka tas izklausās mazliet sarežģīti – un tas ir nedaudz modernāks darbs -, bet rezultāts ir tāds, ka jau no pirmās dienas jūsu dalības vietnē būs iebūvēta šī jaudīgā automatizācija un segmentēšana, kas var palīdzēt iesaistīt biedrus unikālos veidos un paaugstiniet reklāmguvumu līmeņus.

Piemēram, ja kāds sāk izrakstīties, bet to nepabeidz, jūs varētu viņam automātiski nosūtīt atgādinājuma e-pastu ar īpašu unikālu kuponu. Vai arī jūs varētu automātiski nosūtīt loceklim pārdevēju, kad viņš ir pabeidzis kursu vai nodarbību.

Ir arī dažas citas jaukas reklāmguvumu veicinošas funkcijas, piemēram, spēja piedāvāt paaugstinātu cenu par vienu klikšķi un pasūtīt izciļņus (domājiet par tām mārketinga piltuvēm, par kurām cilvēki vienmēr runā!), Un AccessAlly ietver arī iebūvētu funkcionalitāti, lai izveidotu savu filiāli. programma.

Ap krūmu pukstēšana nenotiek – AccessAlly ir visdārgākā opcija šajā sarakstā ar lielu rezervi, tāpēc tā noteikti nederēs visiem. Bet, ja jūs domājat, ka izmantosit visas jaudīgās automatizācijas iespējas, kuras tas jums sniedz, tas noteikti ir viens, kas jāņem vērā.

Oficiālā mājas lapa

Noslēguma domas

WordPress lietotāji ir sabojāti par izvēli, kad runa ir par dalības spraudņiem. Rezultātā sašaurināt šo amatu līdz nedaudzai bija daudz grūtāk nekā parasti – saraksts varēja viegli būt trīs reizes garāks!

Visi piedāvātie spraudņi tomēr pārstāv lielisku izvēli – katrs ir ērti lietojams, un tas ir aprīkots ar visām būtiskajām dalības funkcijām, kas vajadzīgas lielākajai daļai lietotāju. Tas ietver iespēju “bloķēt” saturu, gūt peļņu no savas vietnes, pārdodot dalības maksas, un pilienu padeves saturu, lai palielinātu dalības ilgumu..

Tomēr tieši papildu funkcijas nosaka, kurš dalības spraudnis jums ir piemērots – un tieši šeit spraudņi atrodas viens no otra.

Piemēram, ja jūs…

 • … Vēlaties maksimālu elastību, apsveriet Apmaksātās biedri Pro un tā papildinājumus 70 un vairāk.
 • … jau darbojas WooCommerce veikals, iespējams, ka WooCommerce dalība jums būs piemērota.
 • … nerūpējieties par GPL un vienkārši vēlaties kaut ko ar daudzām iebūvētām funkcijām, iespējams, esat apmierināts ar MemberMouse.
 • … Vēlaties uzstādīt jaudīgu mārketinga automatizāciju, iespējams, vēlēsities sākt piekļuvi AccessAlly.

Visiem šiem dalības spraudņiem ir kaut kas unikāls, ko piedāvāt, tāpēc noskaidrojiet, kuras funkcijas ir būtiskas jūsu vietnei, un pēc tam pārbaudiet, vai ieteicamais spraudnis tos atbalsta..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me