Septiņi labākie spraudņi tabulu izveidošanai WordPress (2020)

WordPress piedāvājumi


Galdi ir fantastisks veids, kā sniegt informāciju loģiski un vizuāli pievilcīgi. Lasītāji tos var izmantot, lai vieglāk sagremotu kvantitatīvo informāciju un statistiku, jo viņi var skenēt tabulā informāciju, kas attiecas uz viņiem.

Ja klasiskais redaktors ir aktīvs jūsu vietnē, HTML tabulas var pievienot savam saturam, teksta redaktorā ievadot tabulas HTML kodu vai nokopējot un ielīmējot tabulu vizuālajā redaktorā.

Gūtenberga tabulas bloka ieviešana nozīmē, ka WordPress galvenā versija tagad atbalsta tabulas funkcionalitāti. Šis ir lietotājam draudzīgs veids, kā tabulas integrēt jūsu saturā. Tomēr ir pieejami labāki risinājumi tabulu izveidošanai WordPress.

Šajā rakstā es jums parādīšu, ko mēs WinningWP uzskatām par labākajiem WordPress tabulas spraudņiem šodien tirgū.

* CSV failu paraugus, kurus es izmantoju šo WordPress spraudņu pārbaudei, var lejupielādēt no šīs lapas.

1. wpDataTables (BEZMAKSAS / 59 USD plus)

Populāru WordPress spraudni wpDataTables var izmantot, lai izveidotu adaptīvas tabulas un diagrammas.

Spraudņa vienkāršā versija ir pieejama vietnē WordPress.org, kas palīdz jums redzēt, kas ir pieejams pilnajā versijā, ja apsverat jaunināšanu. Tomēr tas darbojas atbilstoši savam vārdam, ierobežojot lielāko daļu tabulas izveides iespēju un diagrammu funkcionalitātes.

Veidojot tabulu, jums tiek piedāvātas piecas iespējas: varat izveidot tabulu, kas piesaistīta esošam datu avotam; manuāli izveidot tabulu; importēt tabulu; ģenerēt vaicājumu WordPress datu bāzei; vai ģenerējiet vaicājumu MySQL datu bāzei.

Bezmaksas versijā tabulu var izveidot tikai, importējot tabulas failu Excel, CSV, JSON, XML vai serializētā PHP masīva formātā..

Tabulas izveidošana vietnē wpDataTables

Lai gan wpDataTables literārajā versijā ir ierobežotas daudzas funkcijas, mani pārsteidz tas, cik lieliski izskatās tabulas un cik daudz ir pieejamas konfigurācijas un kārtošanas iespējas. Katru kolonnu var pārveidot atbilstoši jūsu vajadzībām.

Apmaksātajā versijā wpDataTables Premium tiek atbloķētas daudzas lieliskas iespējas, tostarp uzlaboti e-pasta un SMS paziņojumi, rediģējamas tabulas, nosacīts formatējums, filtrēšana un ārvalstu atslēgu tabulu attiecību atbalsts. Datus var iesniegt arī vairāk nekā 40 diagrammu veidos.

Pilna wpDataTables versija joprojām tiek pārdota vietnē CodeCanyon par 299 ASV dolāriem, taču izstrādātāji tagad piedāvā savu produktu savā oficiālajā vietnē par 59 ASV dolāriem pieejamāku cenu gadā. Tas palielinās līdz USD 109 gadā, ja jums ir nepieciešams atbalsts trim domēniem, un USD 249 gadā par atbalstu neierobežotam domēnu skaitam.

Visas licences piedāvā vienas un tās pašas funkcijas, un tām ir 15 dienu naudas atdošanas garantija – un ir arī daži papildinājumi, kas nodrošina papildu funkcionalitāti / integrāciju.

wpDataTables tabulas piemērs

Es iesaku jums pārbaudīt bezmaksas wpDataTables versiju, lai pilnībā novērtētu, cik lieliski izskatās galdi un cik viegli tos var pielāgot..

Ja jūs meklējat vairāk tabulu izveides iespēju un diagrammu un papildu funkciju, piemēram, nosacītās loģikas, atbalstu, jums jāapsver pilna wpDataTables versija. Tagad tas ir pieejams tikai no 59 USD, kas ir fantastiski izdevīga naudai.

2. Līgas tabula ($ 23)

Līgas tabula ir reaģējošs tabulas risinājums, kas piedāvā šķirojamas kolonnas, WordPress Multisite atbalstu un atbalstu vairākām valodām.

Izklājlapu redaktors vienkāršo datu kopēšanu no izklājlapām tabulās vai, ja vēlaties, tabulas var importēt, izmantojot XML formātu. Tabulas var dublēt arī šajā formātā.

Līgas galda iespējas

Līgu tabulā pieejamo iespēju skaits ir iespaidīgs. Tajā ir 105 iespējas vienā tabulā, 17 iespējas šūnā un 13 vispārējās iespējas.

Jūs varat mainīt tabulas platumu, krāsas, fontus un daudz ko citu. Arī katru šūnu var pielāgot. Jūs varat pielāgot fontus un fona krāsas, lietot matemātiskas formulas, pievienot pielāgotu HTML kodu un daudz ko citu.

Ir arī daudz šķirošanas iespēju, un, ja vēlaties, varat ļaut lietotājiem pašiem kārtot datus tabulās.

Līgas tabulas piemērs

Līgas tabula ir pieejama CodeCanyon tikai par USD 23. Tas ir pieejamais galda risinājums, kas ir neticami universāls, un tā ir laba izvēle ikvienam, kurš vēlas izveidot tabulas sporta līgām, finanšu datu tabulas, cenu tabulas un daudz ko citu.

3. TablePress (BEZMAKSAS)

Ar vairāk nekā 800 000 aktīvu instalāciju TablePress ir līdz šim vispopulārākais WordPress tabulas risinājums tirgū – un pēc dažu minūšu galda galda spraudņa izmantošanas jūs sapratīsit, kāpēc.

Neskatoties uz to, ka bez maksas var lejupielādēt, TablePress piedāvā desmitiem konfigurācijas opciju, pielāgotu CSS tabulu veidošanai un iespēju importēt un eksportēt tabulas vairākos formātos. Es varēju sekundēs importēt CSV tabulu un pēc tam pārkārtot datus, izmantojot vilkšanu un nomešanu.

Datu pielāgošana tabulā ir vienkārša. Kad esat atlasījis rindas un kolonnas, tās var paslēpt, parādīt, dublēt, ievietot un izdzēst. Šūnas var arī kombinēt, un ir pogas saišu un attēlu ievietošanai, kā arī uzlabots redaktors, kas dod jums lielāku kontroli pār savu saturu..

TablePress tabulas dati

Tabulas opciju sadaļa atrodas zem jūsu galda. Šeit jūs varat modificēt tabulas krāsas, definēt tabulas nosaukumu un ievadīt pielāgotas CSS klases. Šeit atrodamas arī šķirošanas un lapošanas iespējas.

TablePress ir pieejami deviņpadsmit spraudņu paplašinājumi, kas vēl vairāk paplašina funkcionalitāti. Seši paplašinājumi ir saistīti ar galddatora uzvedību, deviņi paplašinājumi pievieno papildu funkcijas DataTables JavaScript bibliotēkai, trīs paplašinājumi dod papildu iespējas administratora apgabalā, un pēdējais ļauj mainīt tabulas īskodus, lai izvairītos no konfliktiem ar citiem WordPress spraudņiem..

Septiņi paplašinājumi ir atzīmēti kā piemaksa. Interesanti, ka tā vietā, lai iekasētu noteikto maksu, spraudņa izstrādātājs Tobias Bäthge ļauj ikvienam lejupielādēt premium paplašinājumus – viss, ko viņš apmaiņā prasa, ir neliels ziedojums – apmēram 10 USD.

Daži paplašinājumi, kurus vērts pārbaudīt, ir reaģējošās tabulas (premium), PHP kods tabulas šūnās, DataTables pogas (premium) un DataTables kolonnu filtrs.

Noteikti apskatiet paplašinājumu lapu, lai iegūtu pilnu sarakstu.

TablePress tabulas piemērs

TablePress ir fantastisks WordPress tabulas spraudnis, kuru ir viegli ieteikt: to var lejupielādēt bez maksas, tas ir vienkārši lietojams un atbalsta tabulas importu..

Salīdzinājumā ar citiem WordPress tabulas spraudņiem tirgū, TablePress nepiedāvā pietiekami daudz stila opciju, lai ļautu mainīt tabulu izskatu un izskatu – jums jāizmanto CSS. Tam trūkst arī dažu uzlaboto funkciju, ko piedāvā dažas augstākās kvalitātes alternatīvas.

4. Ninja galdi (BEZMAKSAS / USD 49 plus)

Ninja Tables ir lielisks galda risinājums, kas piedāvā daudzas stila opcijas, kā arī atbalsta tabulu importēšanu un eksportu CSV un JSON formātā..

Galveno spraudņu opciju apgabalā kā noklusējuma stila bibliotēku varat atlasīt Symmetric UI, Bootstrap 4 vai Bootstrap 3. Šeit jūs varat arī izvēlēties no 13 tabulas krāsu shēmām un noteikt, vai tiek parādīti tabulas elementi, piemēram, apmales, nosaukumi un apraksti.

Tabulas importēšana Ninja tabulās

Ninja Tables izceļas ar stila pielāgošanu. Galda tabulas dizaina lapā parādīts, kā jūsu galds izskatīsies darbvirsmā, planšetdatorā un mobilajā ierīcē. Lielāko daļu tabulas funkciju var iespējot un atspējot, noklikšķinot uz pogas, un izmaiņas nekavējoties tiek parādītas tabulas priekšskatījumā.

Tabulai var piešķirt vienu no 13 iepriekš definētām krāsu shēmām. Alternatīvi, izmantojot krāsu atlasītājus, varat izveidot savu pielāgoto krāsu shēmu. Arī jūsu tabulai ir daudz lapu un šķirošanas iespēju, kā arī izvēles rūtiņas pielāgotas CSS un Javascript pievienošanai..

Ninja Tables Pro mazumtirdzniecības cena ir 49 USD par vienu licenci, USD 99 līdz 20 vietnēm un 299 USD par neierobežotu vietni un mūža licenci..

Jaunināšana atslēdz priekšējā galda tabulas rediģēšanu, tabulas rediģēšanu, neierobežotu krāsu shēmas, WooCommerce integrāciju, nosacītu kolonnu filtrēšanu, šūnu kombināciju, uzlabotas šķirošanas iespējas un iespēju izveidot savienojumu ar Google Sheets.

Ninja Galdu tabulas dizains

Ninja Tables ir ļoti konfigurējams tabulu risinājums, kas dod jums pilnīgu kontroli pār jūsu tabulu izskatu.

Es nekonstatēju, ka bezmaksas versija būtu kaut kādā veidā ierobežojoša, taču, izmantojot jaunināšanu uz Ninja Tables Pro, jūs varat piekļūt daudz modernākām iespējām. Tikai 49 USD vērtībā tas banku neiznīcinās.

Es iesaku izmēģināt Ninja Tables, lai pats pārbaudītu, ko tas var darīt.

5. Supsystic datu tabulu ģenerators (BEZMAKSAS / 39 USD)

Datu tabulu ģenerators, ko izstrādājusi Supsystic, ir daudzpusīgs tabulas risinājums, kas piedāvā desmitiem iespēju, ļaujot veikt izmaiņas tabulas un galda dizainā, kā arī redzēt, kā modifikācijas izskatās darbvirsmā, planšetdatorā un mobilajā tālrunī.

Galdiem ir pieejami vairāki reaģēšanas režīmi, un jums ir pilnīga kontrole pār tabulas krāsu shēmu un to, kā tabulas ir strukturētas. Pieejams arī CSS stils.

Redaktora lapā var ievadīt tabulas datus, un vizuālais redaktors ļauj formatēt tekstu un ievietot saites un attēlus. Ja jaunināt uz Data Tables Generator Pro, redaktorā ir pieejamas papildu iespējas, piemēram, diagrammas, nosacītā loģika un saliekamās rindas..

Datu tabulu ģenerators pēc supsistiskā izskata

Mani pārsteidza tas, kas ir iekļauts datu tabulas ģeneratora bezmaksas versijā, bet vairākas funkcijas ir pieejamas tikai datu tabulas ģeneratorā Pro. Piemēram, kamēr jūs varat saglabāt un klonēt tabulas bezmaksas versijā, tabulas var importēt un eksportēt tikai tad, ja jaunināt.

Pro licence maksā 39 USD par vienu vietni, 69 USD par piecām vietnēm un 149 USD par neierobežotu vietņu skaitu.

Jaunināšana arī atbloķē diagrammas, tabulas vēsturi un avota cilnes galvenā redaktora augšpusē. Cilne WooCommerce beigās norāda uz atsevišķu spraudni ar nosaukumu WooCommerce produktu tabula, kuru var integrēt ar datu tabulu ģeneratoru..

Ir pieejami deviņu veidu diagrammas un diagrammas: apgabala diagramma, līniju diagramma, sektoru diagramma, joslu diagramma, kolonnu diagramma, burbuļu diagramma, 3D joslu diagramma, 3D virtulis un sektoru diagramma, kā arī 3D piramīda. Tabulas vēstures funkcija ļauj jums redzēt, kā modificētas priekšpusē rediģējamās tabulas.

Arī avota funkcija var būt noderīga, un to var izmantot, lai izveidotu tabulu no laukiem jūsu WordPress datu bāzē vai ārējā datu bāzē.

Supsystic datu tabulu ģeneratora piemērs

Supsystic Data Tables Generator galvenā saskarne izskatās nedaudz novecojusi. Tomēr spraudnim ir daudz noderīgu veidošanas funkciju, un tā iebūvētais redaktors vienkāršo datu formatēšanas procesu vēlamajā veidā.

Jaunināšana uz pro versiju padara pieejamu izcilu funkcionalitāti – ieskaitot diagrammas un nosacīto loģiku. Varbūt vēl svarīgāk, tas arī palielina iespēju importēt un eksportēt tabulas.

6. Tablenator (20 ASV dolāri)

Tablenator ir lietotājam draudzīgs WordPress tabulas spraudnis, kas atbalsta WP Bakery Page Builder.

Galvenajā spraudņa iestatījumu apgabalā jūs varat definēt vispārīgos tabulas iestatījumus, formāta iestatījumus, tulkošanas iestatījumus un mobilās ierīces adaptīvos pārtraukuma punktus. Ir arī ikonu fontu pārvaldnieks.

Tablenator tabulas redaktors

Tabulas var importēt CSV vai TXT formātā, bet tās var eksportēt tikai TXT formātā.

Visi šajā rakstā minētie tabulas risinājumi ļauj pielāgot tabulas un tabulas datus. Tomēr, manuprāt, Tablenator ir labākais tabulas redaktors.

Tās vizuālais redaktors ļauj ērti pievienot jaunas rindas un kolonnas, kā arī formatēt tekstu, pievienot attēlus un definēt fona krāsas. Vienlaicīgi var atlasīt vairākas šūnas. Piemēram, pirms noklikšķināšanas uz fona krāsas pogas, jūs varat mainīt visu tabulas šūnu fona krāsu, vienkārši atlasot visas šūnas.

Tas arī atbalsta šūnas formatēšanu tekstam, skaitļiem, valūtai, procentiem, datumam un laikam. Tas palīdz jums parādīt datus, kā vēlaties – neatkarīgi no tā, vai tas nosaka decimāldaļu skaitu vai izvēlas izmantojamo datuma formātu.

Tabletatora tabulas piemērs

Tablenator ir pieejams vietnē CodeCanyon par 20 USD.

Tā ir lieliska izvēle, ja vēlaties ar vieglumu izveidot profesionāla izskata galdus. Tiem no jums, kuri meklē uzlabotas funkcijas, piemēram, diagrammas, nosacītu loģiku un tabulu izveidi no datu bāzēm, vajadzētu meklēt alternatīvu risinājumu.

7. TableGen (BEZMAKSAS)

TableGen ir vienkāršs WordPress tabulas spraudnis, kuru var lejupielādēt bez maksas.

Tas atbalsta tabulu importēšanu, izmantojot JSON, Zip, CSV, HTML un XLS formātus. Tabulas var eksportēt arī CSV formātā.

Tabulas iestatījumu apgabalā varat iespējot un atspējot apmēram divpadsmit funkcijas, tostarp tabulas platumu, lappušu lapu un kolonnu šķirošanu..

Tabulas rediģēšana tabulā TableGen

Tabulas redaktoru ir viegli lietot, taču, ja esat pieradis pie sarežģītākiem WordPress tabulas spraudņiem, jūs varat to ierobežot. Nav stila opciju, un nav arī iespēju formatēt šūnas vai ievietot saites vai attēlus.

Lai gan spraudni var lejupielādēt bez maksas, ieteicams apsvērt motīvu spraudņa paplašinājuma iegādi, kas ir pieejams no 10 ASV dolāriem. Tas piedāvā astoņus galda motīvu noformējumus un sniedz jums papildu iespējas galda dizaina pielāgošanai – funkcionalitātei, kuras trūkst galvenajam spraudnim.

TableGen tabulas piemērs

Ja jums vienkārši ir nepieciešams pamata galda risinājums, TableGen ir vērts pārbaudīt. Spraudnis ir viegli lietojams, un spēja eksportēt tabulas CSV formātā nozīmē vienkāršu migrāciju uz citu tabulas risinājumu vēlāk..

Cienījamie piemin

Gūtenberga galda bloks neuzvarēs balvu par labāko galda risinājumu tirgū, taču tā iekļaušana WordPress pamatversijā padara to par labu pamata tabulu izvēlei..

Rindas un kolonnas var viegli pievienot jūsu tabulai. Noklikšķinot uz šūnas, augšējais redaktors ļauj formatēt tekstu treknrakstā, slīprakstā vai kā pārsvītrojumu. Var pievienot arī saites, kodu un attēlus.

Ir pieejami arī daži pamata krāsu iestatījumi, lai gan pielāgošana ir ierobežota.

Gūtenberga galda bloks

Ja jūs mēģināt modernizēt esošās tabulas, jums vajadzētu apskatīt Magic Liquidizer Responsive Table un WP Responsive Table. Šie bezmaksas WordPress spraudņi var padarīt HTML HTML tabulas atsaucīgas, tāpēc tās labi izskatās planšetdatoros un citās mobilajās ierīcēs.

Iekļauts Google izklājlapu skatītājs

Vēl viens interesants bezmaksas spraudnis WordPress, ko pārbaudīt, ir Inline Google Spreadsheet Viewer. Šo spraudni var izmantot, lai jūsu vietnē tieši iegultu Google izklājlapas, CSV failus, MySQL datu bāzes, HTML tabulu diagrammas un daudz ko citu..

Viss, kas jums jādara, ir saite uz avotu, izmantojot sniegto īskodu, un visas avotā veiktās izmaiņas automātiski tiks atspoguļotas jūsu vietnē. No pielāgošanas viedokļa tas nav labākais risinājums, taču ir vērts pārbaudīt, vai vēlaties iegult tabulas un izklājlapas, kuras vairākas puses regulāri atjaunina vairākas puses.

Noslēguma domas

Kā redzat, WordPress lietotājiem ir pieejams liels tabulu risinājumu klāsts. Katram no tiem ir savas stiprās un vājās puses, tāpēc ir svarīgi izmēģināt dažus risinājumus, lai redzētu, kurš no tiem vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me