Septiņi labākie spraudņi, lai klonētu / kopētu WordPress vietni (2020)

WordPress piedāvājumi


WordPress vietnes klonēšana nozīmē ne tikai tās dublēšanu, bet arī atjaunošanu jaunajā vietā.

Vietņu īpašnieki bieži dublē vietni šādā veidā, kad viņi ir mainījuši tīmekļa mitinātāju un viņiem ir jāatjauno sava vietne jaunā serverī, un, atkarībā no iestatīšanas, jums tas, iespējams, būs jādara, mainot arī domēna vārdu.

Klonējot dzīvu vietni pieturvietā, varat droši veikt atjauninājumus, pirms virzāt tos uz savu aktīvo vietni, savukārt precīza vietnes kopija ir lieliska, lai veiktu arī vispārīgus testus..

WordPress ir noderīgs ceļvedis, kas parāda, kā WordPress manuāli pārvietot. Vietnes manuāla kopēšana citā vietā nav grūta, taču WordPress datu bāzes un failu dublēšana un atjaunošana jaunā vietā var būt laikietilpīga..

Tāpēc vairums vietņu īpašnieku izmanto WordPress spraudni, lai izveidotu savas vietnes klonu; WordPress migrācijas spraudņi vienkāršo WordPress vietnes kopēšanas un pārvietošanas procesu uz jaunu atrašanās vietu. Šie spraudņi ir neticami populāri, daudzi no tiem ir aktīvi miljoniem WordPress vietņu.

Šajā rakstā es jums parādīšu septiņus lieliskus WordPress spraudņus WordPress klonēšanai un kopēšanai.

1. Kopija (BEZMAKSAS / USD 59 plus)

Kopētājs ir populārs WordPress spraudnis, kas palīdz pārvietot un klonēt WordPress vietnes.

Spraudņā dublējumi tiek dēvēti par pakotnēm, un, veidojot jaunu pakotni, varat izvēlēties izslēgt failu un datu bāzes tabulu dublēšanu. Ir arī iespēja, lai jūs rezerves datu failā iepriekš aizpildītu mērķa MySQL servera informāciju.

Kopētājs pabeidz jūsu vietnes skenēšanu, lai pārliecinātos, vai viss ir kārtībā, un tas arī izceļ lielus failus, kurus var izslēgt no dublējuma.

Tas var būt nepieciešams, izmantojot bezmaksas versiju, jo tā atbalsta tikai dublējumus, kuru lielums nepārsniedz 500 MB. Turklāt tas ļauj jums dublēt failus tikai vietnes serverī, tāpēc jums būs jāveic jaunināšana uz Duplicator Pro, ja vēlaties dublēt, izmantojot FTP, vai uz mākoņa krātuves pakalpojumu, piemēram, Dropbox, Google Drive, Microsoft OneDrive vai Amazon S3.

Kopija skenēšana

Ja vēlaties atjaunot vietni, jums ir jālejupielādē arhīva dublējuma fails un atbilstošais installer.php fails un jāaugšupielādē tie jaunajā vietā. WordPress nav jāinstalē jaunajā vietā, jo instalētājs to apstrādā, taču jums būs jāizveido datu bāze, ja jūs to vēl neesat izdarījis..

Kopija bezmaksas versija ir labs risinājums tiem, kam ir maza vietne, kuras lielums ir mazāks par 500 MB, bet izveidotajām vietnēm vajadzētu jaunināt.

Papildus dublējuma faila lieluma ierobežojuma noņemšanai, kopētājam Pro ir daudz noderīgu funkciju, kas palīdz lielākām vietnēm. Tas ietver WordPress vairāku vietņu atbalstu, vairāku pavedienu ieviešanu, lai dublējumi tiktu apstrādāti ātrāk, un atbalstu lielākām datu bāzēm. Tas ļauj arī izveidot jaunas datu bāzes un lietotājus cPanel no paketes izveidošanas apgabala.

Duplicator Pro personīgā licence maksā 59 ASV dolārus, un tā sniedz jums atbalstu un atjauninājumus trim vietnēm gada laikā. Ja jaunināt uz brīvmākslinieka licenci par 79 USD, jūs palielinat atbalstu 15 vietnēm un atbloķējat arī papildu funkcijas, piemēram, stundu grafikus, uzstādītāju zīmolradi un instalētāja sāli un atslēgas nomaiņu..

Pavairotāja kopija ir pabeigta

Kopētājs ir noderīgs WordPress spraudnis, kas var viegli atvieglot mazu vietņu kopēšanu. Nav iespējams attālināti atjaunot dublējumus noteiktā vietā, taču atjaunošanas process joprojām ir ievērojami ātrāks nekā vietnes manuāla kopēšana..

Tiem no jums, kuriem ir izveidotas vietnes, jāapsver jaunināšana uz profesionālo versiju, jo tā ir labāk piemērota darbam ar lielākām vietnēm un sniedz arī citas krātuves iespējas.

2. UpdraftPlus (BEZMAKSAS / USD 30 plus)

Ir viegli saprast, kāpēc UpdraftPlus ir viens no populārākajiem WordPress rezerves risinājumiem tirgū.

Neskatoties uz to, ka UpdraftPlus ir bez maksas lejupielādējams, tas piedāvā daudzas funkcijas, par kurām jāmaksā alternatīvie rezerves risinājumi. Piemēram, tas ļauj jums ieplānot vairākas dublējumkopijas katru dienu, izmantojot FTP, tā UpdraftVault pakalpojumam un vairāk nekā duci mākoņa krātuves pakalpojumu.

Jūs varat izvēlēties tieši to, kas tiek dublēts, un tas atbalsta arī papildu dublējumus.

UpdraftPlus rezerves kopēšanas grafiks

Vietņu klonēšanas un migrēšanas funkcionalitāte ir pieejama kā premium jauninājums.

Klonēšanas pakalpojums UpdraftClone ļauj izveidot klonētu vietni un saglabāt to UpDraftPlus serveros. Šī ir laba izvēle tiem, kam nepieciešama vietņu inscenēšana vai testēšanas vide.

Lai izmantotu UpdraftClone, jums jāiegādājas žetoni. Vietnes klonēšana maksā vienu marķieri un vienas nedēļas pagarināšanu. Piecus žetonus, kas jūsu klonēto vietni saglabās apmēram mēnesi, var iegādāties par vienreizēju maksu 15 USD vai ikmēneša abonementu 12 USD vērtībā..

Uzņēmuma migrētāja spraudnis tiek saukts par UpdraftMigrator. Mazumtirdzniecībā, sākot no 30 USD, to var izmantot, lai klonētu jūsu vietni uz jebkuru pielāgotu URL, un, tā kā jūs neizmantojat UpdraftPlus serverus, nav ierobežojumu, cik daudz migrācijas varat veikt..

Migrācijas rīkam ir meklēšanas un aizvietošanas funkcija, tāpēc jūs varat aizstāt vietrāžus URL un veikt citas izmaiņas, lai atspoguļotu jūsu WordPress vietnes jauno atrašanās vietu.

UpdraftPlus rezerves kopijas

UpdraftPlus ir fantastisks risinājums vietnes dublēšanai, taču, ja vēlaties klonēt vai pārvietot vietnes, jums būs jāiztērē nauda. UpdraftClone ir noderīgs testēšanai, taču UpdraftMigrator ir labāks risinājums, ja bieži pārvietojaties WordPress vietnēs – un tas maksā tikai 30 USD..

UpdraftMigrator ir iekļauts arī UpdraftPlus Premium. Mazumtirdzniecībā, sākot no 84 USD, premium plāni atbloķē visus UpdraftPlus papildinājumus, kā arī gada abonementu viņu velvju pakalpojumam un UpdraftClone marķierus..

3. Viss vienā WP migrācija (BEZMAKSAS)

Viss vienā WP migrācija ir lietotājam draudzīgs WordPress migrācijas spraudnis, kas apiet maksimālos failu augšupielādes ierobežojumus, ko ievieš daudzi vietņu mitināšanas uzņēmumi. Tas tiek darīts, augšupielādējot gabalos.

Kad veidojat savas vietnes dublējumu, lai kopētu uz citu vietu, varat atrast un aizstāt tekstu. Tas ir noderīgi, lai mainītu vietnes URL dublējuma failā uz jauno atrašanās vietu.

No dublējuma varat arī izslēgt tādas lietas kā surogātpastu komentāri, multivides failus un izlikt labojumus. Tomēr nav nekādu iespēju izslēgt īpašas datu bāzes tabulas vai failus.

Lai atjaunotu vietni, jums vienkārši jāaktivizē All-in-One WP migrācija citā WordPress vietnē un jāizvēlas importēt dublējuma failu no metodes, kuru izvēlējāties dublēt..

Vietnes eksportēšana, lejupielādējot daudzfunkciju WP migrāciju

Viss vienā WP migrācija ir ideāls risinājums tiem, kas vēlas pārvietot nelielu WordPress vietni. Diemžēl jūs nevarat realizēt WordPress spraudņa patieso potenciālu, ja vien netērējat daudz naudas, jo lielākā daļa funkcionalitātes ir pieejama tikai, izmantojot premium paplašinājumus.

Ja vēlaties atjaunot dublējumu no servera vai noņemt 512 MB importa ierobežojumu, jums ir jāiegādājas neierobežots paplašinājums par 69 USD. Ja vēlaties eksportēt un importēt dublējumus, izmantojot FTP, tas jums izmaksās 99 USD.

Atbalsts pakalpojumam WordPress Multisite ir 199 ASV dolāru, un atbalsta pievienošana aptuveni divpadsmit mākoņu krātuves pakalpojumiem jums izmaksās 99 dolārus par katru mākoņa krātuves vietni.

Lejupielādējiet kopēšanas WP migrācijas dublējumus

Nav šaubu, ka All-in-One WP migrācija ir universāls WordPress klonēšanas un migrācijas risinājums. Spraudņa bezmaksas versija ir piemērota nelielām WordPress vietnēm, kuru lielums nepārsniedz 512 MB, taču lielākajai daļai vietņu īpašnieku būs jāiztērē daži simti dolāru, lai atbloķētu visas funkcijas, kas vajadzīgas to iestatīšanai.

4. BackupBuddy (USD 80 plus)

BackupBuddy ir populārs WordPress rezerves kopiju risinājums, kas tika palaists klajā 2010. gadā. Spraudnis ļauj jums izvēlēties, kas tiek dublēts, kā arī ļauj lejupielādēt zip failu un saglabāt dublējumus vairākos mākoņu krātuves pakalpojumos, tostarp Amazon S3, Google Drive un Dropbox.

Plānotās dublējumkopijas tiek atbalstītas, un katras skenēšanas laikā tā pārbaudīs, vai nav ļaunprātīgas programmatūras, hakatiem, izdzēstiem failiem, lietotāju kļūdām un daudz ko citu, savukārt atjaunošana ar vienu klikšķi padara jūsu vietņu atjaunošanu brīzi.

ImportBuddy

ImportBuddy rīku var izmantot, lai klonētu WordPress, migrētu WordPress vai izveidotu vietnes pieturvietu.

Jums atliek tikai augšupielādēt importbuddy.php savā jaunajā vietā, izmantojot dublējuma zip failu. Palaižot instalēšanas programmu, jūs varat ievadīt savu jauno datu bāzes informāciju un jauno URL.

izveidojot dublējumu BackupBuddy

Atsevišķa BackupBuddy licences mazumtirdzniecības cena ir USD 80, kas papildus gada atjauninājumiem un atbalstam piešķir jums 1 GB BackupBuddy Stash un viena gada piekļuvi Stash Live.

Visiem WordPress dublēšanas un migrācijas risinājumiem ir savi plusi un mīnusi, taču es uzskatu, ka BackupBuddy ir viens no visapkārt labākajiem, jo ​​tas piedāvā automatizētas dublējumkopijas, daudzas pielāgošanas iespējas, drošības skenēšanu un īpašu importēšanas rīku klonēšanai un migrēšanai.

5. WP migrācijas DB (BEZMAKSAS / USD 99 plus)

WP Migrate DB ir vienkāršs WordPress dublēšanas un migrācijas rīks, kas ļauj eksportēt WordPress datu bāzi. Tā ir lieliska alternatīva dublēšanai, izmantojot phpMyAdmin, jo tā ļauj izslēgt surogātpastu komentārus, īslaicīgus ierakstus un izlikt labojumus.

Atrast un aizstāt rīks ļauj arī pārveidot eksportēto datu bāzi, neietekmējot jūsu aktīvo vietni.

Kā redzams zemāk esošajā ekrānuzņēmumā, lai atbloķētu visas funkcijas, jums jāveic jaunināšana uz WP Migrate DB Pro.

WP migrēt DB

WP Migrate DB Pro ļauj jums importēt SQL failus – kaut kas ļoti trūkst no bezmaksas versijas. Tas arī ļauj iegūt datus no citas WordPress vietnes un novirzīt datus uz attālo WordPress vietni. Šī ir fantastiska funkcija, kas palīdzēs jums klonēt vietnes un izveidot pieturvietas un pārbaudīt vietnes.

Migrāciju var veikt no komandrindas, izmantojot CLI papildinājumu; motīvu un spraudņu failu pievienošanu un multivides failu pievienošanu var izmantot, lai virzītu un vilktu motīvu failus, spraudņu failus un multivides failus.

Ir pieejams arī vairāku vietņu rīku papildinājums, kas papildina WordPress Multisite atbalstu.

WP migrēt komandrindu DB Pro

Personālā licence WP Migrate DB Pro mazumtirdzniecībā ir USD 99, un tai ir viena gada atbalsts un atjauninājumi. Šī licence atbloķēs importēšanas, stumšanas un vilkšanas funkcionalitāti.

Lai atbloķētu četrus pieejamos papildinājumus, jums jāpieprasa izstrādātāja licences par 199 ASV dolāriem, kas palielina izmantošanu līdz 30 vietnēm un visu funkcionalitāti padara jums pieejamu.

Ja esat pieradis SQL failus manuāli pārsūtīt starp WordPress instalācijām, bezmaksas WP Migrate DB versija var jums palīdzēt izvēlēties, kas tiek pievienots SQL dublējuma failam. Tomēr es aicinu jūs apskatīt pro versiju, jo push and pull funkcijas ir fantastiskas.

Iepazīstieties ar mūsu plašo pārskatu par WP Migrate DB Pro, lai uzzinātu vairāk par tā iespējām.

6. WP iestudēšana (BEZMAKSAS / € 89 plus)

WP Staging ir migrācijas un klonēšanas WordPress spraudnis ar iestatījumu apgabalu, kas ļauj mainīt CPU slodzi, faila kopijas ierobežojumu un datu bāzes kopiju vaicājuma ierobežojumu.

Veidojot jaunu pieturvietu vidi, varat izvēlēties, kuras datu bāzes tabulas un WordPress mapes tiek dublētas. Pieturvietu vidē WordPress administratora joslā ir paziņojuma ziņojums, lai atgādinātu, ka skatāt pieturvietu vietni.

Bezmaksas versijā pieturvietas vietne tiek veidota kā jūsu galvenās WordPress instalācijas apakšmape; pro versijā jūs varat instalēt savu vietņu vietni attāli, definējot datu bāzes informāciju, URL un mērķa direktoriju jaunajai atrašanās vietai.

WP klonēšana

WP Staging Pro ir nepieciešams, ja vēlaties klonēt savu vietni atsevišķā domēnā. Šajā versijā tiek atbalstīta WordPress daudzvietne, un jūs varat iestatīt pielāgotas lietotāja lomas, lai piekļūtu jūsu pieturvietai.

WP Staging Pro ir pieejams no 89 eiro. Viena no labākajām versijas īpašībām ir tā, ka varat visu savu pieturvietu vietni virzīt uz aktīvu vietni.

Jaunas pieturvietas izveidošana WP pieturvietās

Bezmaksas WP Staging versija ir lieliski piemērota testa vides iestatīšanai jaunu WordPress spraudņu un motīvu izmēģināšanai.

Ja vēlaties dublēt WordPress vietni jaunā vietā vai izveidot pieturvietu apgabalu vietņu atjauninājumu veikšanai, labāka izvēle ir WP Staging Pro.

7. XCloner (BEZMAKSAS)

XCloner ir WordPress spraudnis, kas ir 100% brīvs lietošanai.

Spraudnis ļauj jums pilnībā kontrolēt, kā tiek ģenerētas dublējumkopijas. Varat definēt dublējuma vietu un atlasīt saglabājamās tabulas un failus, taču ir arī noderīgas iespējas, piemēram, automātiska dublēšana pirms WordPress jaunināšanas un iespēja dublēt tikai WordPress datu bāzes tabulas..

Dublējumiem var piemērot ierobežojumus, un jūs varat automātiski izdzēst dublējumus, kas ir vecāki par noteiktu datumu. Dublējumus var lejupielādēt zip formātā vai dublēt, izmantojot FTP vai mākoņa krātuves pakalpojumus, piemēram, Google Drive, Amazon S3 un Dropbox.

XCloner sistēmas opcijas

Dublējumus var atjaunot jaunajā vietā, izmantojot skriptu xcloner_restore.php. Kad skripts ir augšupielādēts, jūs varat definēt mērķa ceļu un konkrēto dublējumu, kuru vēlaties tur atjaunot.

Mērķa datu bāzes informācija ir jāievada jaunajā iestatīšanā, un šajā posmā varat arī meklēt un aizstāt.

Spraudnis var arī atjaunināt wp-config.php failu jaunajā vietā un automātiski izdzēst atjaunošanas skriptu un pagaidu dublējuma mapi.

Dublējuma atjaunošana XCloner

XCloner ir lielisks risinājums, lai dublētu jūsu vietni un kopētu to uz citu vietu.

To var lejupielādēt un lietot bez maksas, un tas ļauj jums pilnībā kontrolēt migrācijas procesu un mērķa vietnes konfigurēšanu. Ieteicams.

Cienījamie piemin

Pētījuma laikā mēs saskārāmies ar daudziem lieliskiem WordPress migrācijas un klonēšanas risinājumiem, kas tikko nokavēja mūsu sarakstu. Šajā sadaļā es vēlētos norādīt uz dažiem labiem spraudņiem, kurus jūs arī varētu vēlēties apsvērt.

WP Stagecoach ir premium WordPress inscenēšanas pakalpojums, ko var izmantot, lai izveidotu jūsu vietnes kopiju WP Stagecoach serveros. Iestatīšana ir neticami ātra, un, tiklīdz esat veicis izmaiņas, varat tās uz pogas noklikšķināšanas lietot savā aktīvajā vietnē. Cenu noteikšana sākas no USD 120 gadā.

WPvivid dublējuma spraudnis ir fantastisks rezerves un atjaunošanas risinājums, ko var brīvi izmantot. Tas atbalsta FTP un mākoņa krātuvi dublējumiem, un tam ir automātiskās migrācijas rīks, kas palīdzēs jums pārvietot vietnes uz jaunu atrašanās vietu.

Automātiska migrācija WPvivid dublējuma spraudnī

Vēl viens bezmaksas migrācijas WordPress spraudnis, kas jāņem vērā, ir Migrate Guru. Izstrādājis BlogVault, spraudnis tika izveidots, lai palīdzētu vietņu īpašniekiem pārvietot savas vietnes uz jaunu mitināšanas iestatījumu. Tas arī atbalsta FTP pārsūtīšanu, lai jūs varētu to izmantot, lai pārvietotu savu vietni jebkur.

Backup Guard ir arī noderīgs rezerves risinājums. Bezmaksas versija ļauj jums izveidot pielāgotas dublējumus datorā vai Dropbox. Pro versijas cena ir mazāka par 25 USD.

Jaunināšana atbloķē to migrācijas funkciju, kuru var izmantot, lai pārvietotu WordPress datu bāzi un failus uz jaunu atrašanās vietu. Lai mainītu jūsu vietnes jauno atrašanās vietu, migrācijas laikā URL var mainīt.

Noslēguma domas

Tirgū ir daudz lielisku WordPress spraudņu, kas var palīdzēt jums kopēt un migrēt WordPress vietnes.

XCloner ir lielisks sākumpunkts, jo to var izmantot 100% bez maksas. Tas ir pretstatā lielākajai daļai citu risinājumu, kas ierobežo daudzas funkcijas tikai pro versijām. Protams, ja jūs regulāri pārvietojat WordPress vietnes no vienas vietas uz otru, ir vērts tērēt nedaudz naudas, lai iegūtu labāko risinājumu.

Kā vienmēr, es aicinu jūs pārbaudīt pēc iespējas vairāk šo klonēšanas un migrācijas spraudņu. Tas palīdzēs jums noskaidrot, kura no tām jums ir vispiemērotākā, neatkarīgi no tā, vai vēlaties izveidot vienkāršu testa vietni vai pieturvietu, kurai nepieciešama virzīšana un vilkšana uz aktīvu vietni, vai arī ja vietni migrējat uz jaunu tīmekļa mitinātāju..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me