Septiņi labākie atsauksmes par spraudņiem WordPress

WordPress piedāvājumi


Roberts Cialdini savā 1984. gada grāmatā “Ietekme” ieviesa terminu “sociālais pierādījums” – tādējādi cilvēku lēmumus ietekmē citu cilvēku uzskati un rīcība. Mūsdienās sociālais pierādījums ir psiholoģiska parādība, kas joprojām ir nozīmīga mārketinga sastāvdaļa.

Viens no izplatītākajiem sociālā pierādījuma demonstrēšanas veidiem ir parādīt, kā citi jūtas par produktu vai pakalpojumu, izmantojot atsauksmes. Pat ja jūs to neapzinātos, cilvēki ikdienā saskaras ar liecībām. No viņiem izvairīties nav iespējams, jo tie tiek izmantoti laikrakstos, televīzijas reklāmās, vietnēs, produktos un citur.

Atsauksmju parādīšana WordPress vietnē ir vienkārša, jo tirgū ir desmitiem risinājumu. Integrējot tos savā vietnē, jūs varat parādīt vērtību un palīdzēt pārvērst apmeklētājus par lasītājiem un klientiem.

Šajā rakstā es dalīšos ar to, ko mēs WinningWP uzskatām par labākajiem WordPress atsauksmes spraudņiem.

Sāksim…

1. Jetpack (BEZMAKSAS)

Jetpack ir pazīstama ar daudzajām drošības un veiktspējas funkcijām. Tomēr šim populārajam spraudnim ir arī pielāgotu satura veidu modulis, ko var izmantot, lai izveidotu jaunus pielāgotos ziņu veidus, piemēram, atsauksmes un portfeļus..

Kad esat aktivizējis atsauksmes Jetpack rakstīšanas lapā, jūsu WordPress administratora izvēlnei tiks pievienots atsauksmju apgabals..

Atsauksmju aktivizēšana vietnē Jetpack

Veidojot jaunu atsauksmes, jūs varat norādīt personas vārdu, galvenā satura lodziņā ievadīt tās cenu un piešķirt piedāvāto attēlu.

Pēc tam jūs varat ievietot atsauksmes ziņās un lapās, izmantojot atsauksmes īso kodu. Īskoda logrīku var izmantot arī tad, ja vēlaties parādīt atsauksmes sānjoslās.

Atsauksmju īskodam ir pieejami seši atribūti, taču izvade izskatās pamata, un dizaina uzlabošanai nav iespēju.

Jetpack atsauksmes piemērs

Jetpack atsauksmes ir lieliska izvēle, ja vēlaties vienkāršu atsauksmes risinājumu. Tomēr ir arī labākas alternatīvas, ja vēlaties vairāk kontrolēt to izskatu.

2. Vieglas atsauksmes (BEZMAKSAS / 59 USD plus)

Easy Testimonials ir funkcionāls ieteikumu risinājums, kas nāk ar pieciem Gūtenberga blokiem, lai liecības parādītu individuāli, nejauši, sarakstā, slaidrādē vai režģī.

Spraudnis ļauj jums pielāgot katru savu liecību aspektu, un jūs varat definēt fragmenta garumu, sīktēlu izmēru, to, vai tiek parādīts datums, vai atsauksmes tiek saglabātas kešatmiņā un vai tiek rādīti vērtējumi. Arī atsauksmes var klasificēt.

Arī tekstu, kas tiek izmantots atsauksmes īskodiem, var modificēt, un visas atsauksmes ir saderīgas ar Schema.org, lai palīdzētu tām izcelties meklētājprogrammās..

Vienkāršas atsauksmes Viena testa skatījuma opcijas

Standarta versijā ir pieejami pieci atsauksmes stili, taču, pārejot uz programmu Easy Testimonials Pro, varat piekļūt vēl simtam.

Pro versijai, sākot no 59 ASV dolāriem par vienu licenci, tiek pievienota priekšpuses veidlapa apmeklētāju atsauksmes apkopošanai, surogātpasta novēršanai, atsauksmes karuselim un paziņošanas sistēma, lai jūs informētu, kad ir iesniegtas jaunas atsauksmes. Ir arī iespēja importēt un eksportēt atsauksmes CSV formātā.

WordPress Multisite tiek atbalstīts biznesa licencē ar augstāku cenu 199 USD un aģentūras 599 USD vērtībā.

Atsauksmju piemērs

Easy Testimonials ir viens no labākajiem šodien pieejamiem WordPress spraudņiem.

Tas piedāvā simtiem iespēju mainīt to, kāda informācija tiek parādīta atsauksmes, savukārt pielāgotas CSS un motīvu izvēles iekļaušana padara arī to stilizēšanu vienkāršāku..

3. Atsauksmju logrīks (BEZMAKSAS / USD 29,99 plus)

Widget ir populārs risinājums, kas, kā norāda nosaukums, ļauj parādīt atsauksmes, izmantojot logrīkus. Ir logrīki liecību kategoriju parādīšanai, arhīvi, tagu mākonis un viens – liecību pagriešanai, izmantojot slīdni.

Spraudņa galvenajā iestatījumu apgabalā ir desmitiem iestatījumu, no kuriem lielāko daļu var iespējot vai atspējot, izmantojot izvēles rūtiņu.

Lai arī spraudnis uzsver logrīku izmantošanu, tiek nodrošināti īsie kodi, kas ļauj ievietot atsauksmes ziņās un lapās.

Ir pieejami unikāli īsie kodi, lai liecībās parādītu slīdni, kā arī liecību arhīvus, nesenās atsauksmes, atsauksmes tagu mākoni un daudz ko citu. Katram shortcode veidam ir daudz atribūtu, tāpēc es aicinu jūs tos pārbaudīt, izmantojot sniegtos shortcode piemērus.

Atsauksmju logrīka iestatījumi

Vienotā licence spraudņa premium versijai tiek pārdota par 29,99 USD, savukārt papildu plāni ir pieejami tiem, kuriem nepieciešams atbalsts un atjauninājumi vairākām vietnēm. Tomēr visas licences ļauj jums pilnībā piekļūt visām funkcijām.

Jaunināšana ļauj piekļūt pieczvaigžņu vērtējumiem, atsauksmju kešatmiņai, fragmentiem, papildu īskodiem, lietotāju iesniegtām atsauksmēm un citam..

Atsauksmju logrīka piemērs

Ja vēlaties parādīt atsauksmes sānjoslās, Logrīks Atsauksmes ir lieliska iespēja. Logrīks ar ieteikumu slīdni izceļas, jo tas ļauj pielāgot visu no logrīka.

Protams, jūs varat ievietot atsauksmes arī ziņās un lapās. Jums vajadzētu būt iespējai stilu izvadīt tā, kā vēlaties, ja sekojat sniegtajiem īso kodu piemēriem.

4. Atsauksmju slīdnis (22 ASV dolāri)

Testimonials Slider ir premium risinājums, kas atbalsta Gūtenberga redaktoru un ES GDPR atbilstību.

Tam ir sešas skaistas atsauksmes veidnes: slīdnis, rotators, karuselis, kartes, saraksts un režģis.

Kad esat izvēlējies veidni, varat pievienot jaunas atsauksmes un velciet un nometiet to vajadzīgajā pozīcijā. Varat arī pielāgot izkārtojuma stilu un pievienot savu pielāgoto CSS.

Rediģēt liecību tekstu

Atsauksmju slīdnis ne tikai ļauj parādīt atsauksmes autora fotoattēlu, bet arī var parādīt saites uz viņu sociālo mediju profiliem un augšupielādēt viņu uzņēmuma logotipu. Var tikt parādīts arī vērtējums.

Kad esat aizpildījis savu atsauksmi, to var ievietot savā vietnē, izmantojot īso kodu.

Atsauksmju slīdņa piemērs

Atsauksmju slīdnis ir pieejams no CodeCanyon par USD 22, un tas ir viens no stilīgākajiem WordPress atsauksmes risinājumiem tirgū..

Es iesaku jums apskatīt Demonstrāciju liecības demonstrāciju, lai pilnībā novērtētu, ko tā var darīt.

5. Īpašas atsauksmes (BEZMAKSAS / 14 USD)

Super Testimonials ir vienkāršs WordPress spraudnis, kas piedāvā četras atsauksmes dizaina veidnes. Katrai atsauksmei varat pievienot vērtējumu, piedāvāto attēlu, informāciju par uzņēmumu un daudz ko citu.

Spraudnim ir maz iespēju, taču atsauksmes var tikt piešķirtas kategorijām, ir īss kods liecību parādīšanai logrīkā, un ir pieejami atribūti, kas palīdzēs jums piešķirt tēmu, kārtot vienumus un parādīt atsauksmes no noteiktas kategorijas.

Rediģēt īpašās atsauksmes

Super Testimonials pro versija ir pieejama tikai par 14 USD, un tai ir pievienotas 20 slīdņu veidnes ar 60 ādām, desmit saraksta veidnes ar 30 ādām un piecas režģa veidnes ar 15 ādām..

Tas arī pievieno vairāk nekā simts īskodus un daudzus jaunus stilizācijas balstītus īskodu atribūtus. Arī atsauksmes var parādīt kolonnās.

Superpieteikumu piemērs

Super Testimonials bezmaksas versija ir ērti lietojama un rada jaukas atsauksmes, taču, tāpat kā Jetpack pielāgotā ziņas tips, tā piedāvā dažas konfigurācijas iespējas.

Tikai par 14 ASV dolāriem es domāju, ka labāks risinājums ir Super Testimonials Pro, jo tas piedāvā desmitiem papildu liecību veidnes un ādas. Viņi izskatās lieliski – apskatiet demonstrācijas lapu, lai redzētu tos darbībā.

6. Atsauksmes rotators (BEZMAKSAS)

Testimonial Rotator ir populārs WordPress bīdāmās atsauksmes spraudnis, kuru var brīvi izmantot.

To var izmantot, lai parādītu atsauksmes profesionālos slaidos, un ir pieejami vairāki pārejas efekti un sīktēlu izmēri. Varat arī norādīt slaidu pārvietošanās ātrumu, precīzi definēt, kas tiek parādīts veidnē, un izvēlēties nejaušināt slaidam piešķirtās atsauksmes.

Rediģēt atsauksmes rotatoru

Spraudnim ir arī citas noderīgas funkcijas, piemēram, ieteikumu pielāgota ziņu veida arhīva lapa, pielāgots CSS lodziņš, lai veidotu atsauksmes, un spēja piešķirt vērtējumus, piedāvātos attēlus un informāciju par autoru..

Lai gan spraudnis ir 100% brīvi lejupielādējams un lietojams, ir pieejama motīvu pakete, kuras cena ir USD 19,99 un kas pievieno piecus papildu atsauksmju izkārtojumus jau iekļautajiem diviem. Ja iegādājaties šo paketi, netiek pievienota papildu funkcionalitāte vai opcijas.

Atsauksmes rotatora piemērs

Atsauksmju rotators ir lielisks atsauksmes risinājums. Diviem iekļautajiem izkārtojumiem pietiks daudziem, taču jūs varat iegādāties papildu motīvus vai izveidot pats savu izkārtojuma veidni.

Tā ir laba izvēle, ja vēlaties parādīt atsauksmes slaidos.

Cienījamie piemin

Gatavojot šo rakstu, tika pārbaudīti vairāk nekā 20 WordPress atsauksmes spraudņu.

Trīs labi risinājumi, kas tikko izlaida mūsu sarakstu, bija AP Custom Testialial, Testimonial un Stars Testimonials.

AP Custom Testimonial ir interesants spraudnis, kas piedāvā piecus izkārtojumus, dinamisku īskodu ģeneratoru un vairākus noderīgus dizaina iestatījumus. Spraudņa profesionāla versija ir pieejama, lai pievienotu vairāk motīvu, bet, diemžēl, tā nav atjaunināta vairākus gadus.

Atsauksmes ir vēl viens labs risinājums, kas jāņem vērā. Kad esat pievienojis atsauksmi, varat izmantot iekļauto īskodu ģeneratoru, lai veidotu izvadi un definētu, cik atsauksmes tiek parādītas..

Bezmaksas versijā jūs varat parādīt atsauksmes slaidos. Tomēr, ja jūs jaunināt uz Testimonial Pro, kas ir pieejams no 39 USD, varat atbloķēt papildu piecus izkārtojuma veidus, ieskaitot režģi un mūrus. Jaunināšana ļauj arī piešķirt sociālo mediju profilus atsauksmēm, pievieno desmit motīvus un atbloķē simtiem pielāgošanas iespēju.

Atsauksmes piemērs

Vēl viens atsauksmes risinājums, lai pārbaudītu, ir Stars Testimonials.

Kad esat izveidojis atsauksmes, izmantojot spraudni, varat izvēlēties tā izkārtojumu un stilu. Bezmaksas versijā varat izmantot režģa izkārtojumu un izvēlēties vienu no pieciem stiliem.

Izveidojiet saīsnes kodu zvaigznēs

Stars Testimonials Pro ir pieejams tikai no 14 USD. Jaunināšana ļauj piekļūt sienu un bīdāmo materiālu izkārtojumiem, kā arī sešiem papildu stiliem.

Spraudnis man ļoti patīk, ka, veidojot atsauksmes īskodus, tajā tiek parādīts visu izkārtojumu un stilu priekšskatījums. Kad esat izvēlējies savu stilu, varat pielāgot vispārīgos iestatījumus, mainīt krāsas, izmantojot krāšņu krāsu atlasītāju, un priekšskatīt gala iznākumu.

Es iesaku to pārbaudīt.

Noslēguma domas

Visiem šiem spraudņiem ir savas stiprās un vājās puses, taču Easy Testimonials mani izcēla galvenokārt tāpēc, ka tas piedāvā simtiem pielāgošanas iespēju un dažādas profesionālas atsauksmes veidnes.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me