Seši labākie nolaižamie paziņojumu un paziņojumu joslas spraudņi pakalpojumam WordPress (2020)

WordPress piedāvājumi


Veiksmīgi tīmekļa pārziņi saprot, cik svarīgi ir piesaistīt vietnes pamanāmās zonas – šīs vietas ir jāizmanto maksimāli efektīvai, ja jūs un jūsu apmeklētāji gūsit vislabāko no jūsu piedāvājuma. Šajā rakstā es koncentrēšos uz vienu galveno ietekmes jomu: Pašā ekrāna augšdaļā.

Paziņojumu josla ir viens no labākajiem veidiem, kā atlasīt šo vērtīgo ekrāna augšdaļu. Ja jūs viņiem nepazīstat, paziņojuma joslas ir izmanto, lai parādītu īsus, bet svarīgus ziņojumus, izmantojot mazas, spilgtas krāsas sloksnes, kas noenkurojas ekrāna augšpusē.

Tās ir ideāla alternatīva uznirstošajiem logiem, jo ​​to izvietojums ekrāna augšdaļā nodrošina maksimālu redzamību, neizjaucot apmeklētāju plūsmu, padarot tos daudz mazāk uzmācīgus. Daudziem tīmekļa pārziņiem tas ir ideāls kompromiss, un šī iemesla dēļ paziņojumu joslas ir palielinājušās.

Vēl viens popularitātes iemesls ir to daudzpusība – paziņojumu joslas var veikt vairākas funkcijas, piemēram, parādīt svarīgus paziņojumus, piesaistīt jaunus abonentus adresātu sarakstam vai izveidot saites uz svarīgu saturu..

Tie ir īpaši lieliski reklāmguvumu veicināšanai un efektīvu aicinājumu uz darbību parādīšanai.

Šodien es jūs iepazīstināšu ar sešiem labākajiem pieejamajiem WordPress paziņojumu joslas spraudņiem.

Sāksim…

1. Paziņojumu josla (19 USD)

Sludinājumu josla

Paziņojumu josla ir pieejams Themify paziņojumu risinājums, kas ļauj parādīt joslu lapu augšpusē vai apakšā.

Izstrādātāji izveidoja pielāgotu paziņojumu veidu paziņojumiem, kas nozīmē, ka paziņojuma pievienošanas process ir tāds pats kā jaunas emuāra ziņas vai lapas pievienošana..

Zem redaktora redzēsit pielāgotu paneli paziņojumu joslas konfigurēšanai. Jūs varat definēt joslas sākuma datumu un beigu datumu, kā arī pogas saiti un tekstu.

Sludinājumu joslas iespējas

Tā kā galvenā paziņojuma joslas daļa ir izveidota WordPress redaktorā, jums nav ierobežojumu tam, ko varat izveidot.

Varat piešķirt paziņojumus kategorijām un izmantot WordPress redaktoru, lai formatētu tekstu, ievietotu attēlus un koplietotu citātus. Tiek atbalstīts arī pakalpojums Google Maps, un, ja vēlaties, varat integrēt videoklipus un īskodus no citiem jūsu instalētajiem WordPress spraudņiem..

Paziņojumu joslas var parādīt visā jūsu vietnē vai noteiktos ziņojumos vai lapās. Ir pieejams arī īsais kods, un to var izmantot ziņās un lapās vai WordPress veidnēs.

Ir arī logrīks, taču diemžēl logrīks vairs nerāda visus pārējos manas vietnes logrīkus. Es to pārbaudīju ar vairākām WordPress tēmām, un šī problēma radās katrā no tām.

Sludinājumu joslas piemērs

Galvenā iestatījumu lapa ļauj iestatīt, cik vārdu tiek parādīti, pirms lietotājam ir jānoklikšķina, lai redzētu vairāk. Tekstu var arī slīdēt pa visu ekrānu, un ir pieejamas vairākas slīdņa opcijas, kas jums to palīdzēs.

Stieņa pozīciju var arī iestatīt, un jūs varat stieni noteikt nemainīgu vai absolūtu.

Cilnē Noformējums varat izvēlēties, kā teksts tiek izlīdzināts, fonta stilu un noformējuma stilu. Noklikšķinot uz pielāgotā izskata pogas, jūs varēsit pilnībā kontrolēt joslā izmantotos fontus un krāsas.

Sludinājumu joslas dizaina iestatījumi

Tikai USD 19 vērtībā paziņojuma josla ir vilinoša iespēja.

Spraudnis ir neticami ērti lietojams, tam ir lielisks izskats un tas ļauj izveidot neierobežotu skaitu paziņojumu joslu.

2. Sveiki, bārs (BEZMAKSAS / USD 29-Plus)

Sveiks, bārs

Hello Bar ir mitinātu paziņojumu joslu pakalpojums, kura mērķis ir pārveidot jūsu apmeklētājus par klientiem.

Kad esat reģistrējies bezmaksas kontam, jums tiks jautāts, kāds ir jūsu mērķis. Jūs varat izvēlēties palielināt savu e-pasta sarakstu, virzīt mērķus uz noteiktu URL, informēt apmeklētājus par paaugstināšanu, izteikt paziņojumu, ļaut lietotājiem piezvanīt jums ar vienu klikšķi vai reklamēt jūsu sociālā multivides kontus..

Mērķa izvēle Hello Bar

Pēc tam jūs tiksiet novirzīts pie pasūtītāja, kurš ļauj mainīt katru paziņojumu joslas daļu. Tekstus, pogas, krāsas un stilu var modificēt.

Atlasei ir pieejami desmitiem iepriekš sagatavotu krāsu shēmu, taču, ja vēlaties, varat ļaut Hello Bar automātiski pielāgot tās jūsu vietnes krāsu shēmai..

Sveicināti, bāra klienti!

Šajā apgabalā varat atgriezties un mainīt paziņojumu joslas mērķi, ja vēlaties – piemēram, no paziņojuma līdz e-pasta ziņu apkopošanai. Varat arī noteikt, vai josla tiek parādīta visiem, mobilajiem apmeklētājiem vai tikai tiem, kas nonāk jūsu vietnes mājas lapā.

Citi iestatījumi, kurus var konfigurēt, ir šādi: Ļauj apmeklētājiem aizvērt joslu; vai ir kavēšanās, pirms tā tiek ielādēta; un vai tas tiek parādīts, kā lietotāji ritina lapu uz leju.

Pogas tiek parādītas pielāgošanas ierīces augšdaļā, lai priekšskatītu paziņojumu joslu galddatoros, planšetdatoros un mobilajos tālruņos.

Kad esat pabeidzis, varat saglabāt savu dizainu vai to publicēt. Kad esat publicējis paziņojumu joslu, jums tiks parādīts, kā jūs varat to instalēt savā vietnē. Tiek nodrošināts HTML kods, bet, ja instalējat spraudni Hello Bar WordPress, viss, kas jums jādara, ir nokopējiet un ielīmējiet Hello Bar vietnes fragmenta kodu, lai aktivizētu joslas darbību jūsu vietnē.

WordPress spraudnī nav pieejamas citas iespējas – tas tiek izmantots tikai kā tilts starp jūsu vietni un galveno Hello Bar vietni..

E-pasta ziņojumu vākšana ar Hello Bar

Ne visi vēlēsies mitinātu paziņojumu joslu risinājumu, taču Hello Bar piedāvā daudzas uzlabotas funkcijas, kuras alternatīvie risinājumi neliecina.

Tā bezmaksas plāns ir piemērots 5000 skatījumiem mēnesī, un tas ļauj izveidot līdz desmit joslām. Ir atļauts arī viens A / B dalīšanas tests.

Ir pieejami divi premium plāni, un jums būs jāizvēlas viens no šiem plāniem, lai no paziņojumu joslas noņemtu Hello Bar zīmolu.

Jaunināšana ļauj izveidot neierobežotu joslu skaitu un pievieno uzlabotas dizaina funkcijas, mērķauditorijas atlases funkcijas un A / B testēšanu. Ir pieejama arī integrācija ar trešo personu pakalpojumiem, piemēram, Zapier.

Izaugsmes plāns maksā 29 USD mēnesī un ļauj līdz 50 000 lapu skatījumiem mēnesī; elites plāns maksā 99 USD mēnesī un ļauj 500 000 lapu skatījumu mēnesī.

Ja jums patīk Hello Bar, jums vajadzētu arī apskatīt Sumo. Tā viedā josla darbojas līdzīgi, un to var parādīt jūsu lapu augšdaļā vai apakšā.

3. WP paziņojumu joslas (BEZMAKSAS / USD 19-Plus)

WP paziņojumu joslas

WP paziņojumu bāri ir lietotājam draudzīgs risinājums, kas ļauj pielāgot apmeklētājiem parādīto tekstu un krāsas – šī spraudņa bezmaksas versija ir pieejama vietnē WordPress.org.

Varat noteikt, vai joslu var aizvērt apmeklētāji, vai tā ir novietota absolūtā vai fiksētā stāvoklī un kādam jābūt satura platumam..

Jūsu ziņas saturu var pievienot cilnē Saturs. Lai gan WP paziņojumu joslās tiek izmantots pielāgots ziņas tips, atšķirībā no Themify Announcement Bar, WordPress redaktors netiek izmantots. Tomēr jūs varat vienkārši nokopēt un ielīmēt vajadzīgo lodziņā, ieskaitot HTML kodu un īskodus no citiem WordPress spraudņiem.

WP paziņojumu joslu satura iestatījumi

Cilnē Stils varat iestatīt fona krāsu, teksta krāsu un saites krāsu. Var noteikt arī fonta lielumu.

Viena no funkcijām, kas man patīk WP paziņojumu joslās, ir spēja kontrolēt, kurš redz joslu – varat norādīt, vai tā tiek parādīta mājas lapā, ziņās vai lapās. Tos pašus iestatījumus var piemērot apmeklētājiem no Google un Facebook.

Nosacījumi WP paziņojumu joslām

WP Notification Bar Pro šobrīd mazumtirdzniecības cena ir USD 19 par vienas vietnes licenci, USD 29 par trim vietnēm un USD 49 par neierobežotu licenci..

Alternatīvi, jūs varat piekļūt pro versijai, iegādājoties MyThemeShop dalību. Mazumtirdzniecības cena USD 8,29 mēnesī, dalība dod jums piekļuvi 77 premium WordPress tēmām un 18 premium WordPress spraudņiem.

Pro versija piešķir daudz papildu funkcionalitātes. Tas ietver A / B sadalījuma pārbaudi, iespēju importēt demonstrācijas saturu, atbalstu 18 sociālo mediju pakalpojumiem, meklēšanas veidlapas, biļetenu veidlapas, atpakaļskaitīšanas taimerus, analītiku, video un citu.

Tas arī paplašina pieejamo nosacījumu skaitu, dodot jums iespēju ierobežot joslu tikai mobilajiem apmeklētājiem.

WP paziņojumu josla Pro

WP Notification Bars galvenajā versijā ir viss nepieciešamais ziņojumu parādīšanai, taču profesionālā versija pārceļ lietas uz nākamo līmeni un ir pieejama tikai par 19 USD.

4. Augšējā josla (BEZMAKSAS / USD 16 plus)

Augšējā josla

Ja jūs meklējat vienkāršību, augšējā josla ir paredzēta jums. Šis pamata paziņojumu joslas spraudnis visas pielāgošanas iespējas un iestatījumus ievieto vienā lapā.

Iestatījumu lapā varat noteikt, vai josla ir aktīva un vai tā paliek fiksēta, kad lietotāji ritina lapu uz leju.

Joslas fona krāsu var mainīt arī, bet dīvainā kārtā fonta krāsai nav iespēju, tāpēc jums jāpārliecinās, ka fona krāsa labi darbojas ar baltu tekstu.

Jūsu galvenā īsziņu un pogas informācija ir konfigurēta arī šajā galvenajā iestatījumu lapā.

Augšējā joslas iestatījumu lapa

Bezmaksas augšējās joslas versijā teikts: “Šis ir bezmaksas spraudnis, tas NAV ierobežots un nesatur reklāmas.” Lai arī es novērtēju faktu, ka tajā nav reklāmu, spraudnis ir diezgan pamata, salīdzinot ar alternatīviem risinājumiem..

Piemēram, iestatījumu apgabalā varat izveidot tikai vienu paziņojumu joslu, un jums ir jājaunina uz Top Bar Pro, lai piešķirtu tam mobilam draudzīgu atsaucīgu dizainu (tas ir vienīgais paziņojuma joslas risinājums šajā sarakstā, kas nereaģē īsi). Jums arī jāveic jaunināšana, lai apmeklētājiem būtu iespēja aizvērt joslu.

Augšējās joslas piemērs

Top Bar Pro maksā 16 USD gadā par vienas vietnes licenci un 39 USD gadā par neierobežotu vietnes licenci.

Jaunināšana ļauj iestatīt kavēšanos līdz brīdim, kad apmeklētājiem parādās paziņojuma josla, un jūs varat ierobežot joslu viesiem vai reģistrētiem lietotājiem..

Augšējā josla pro versija ļauj arī parādīt joslu lapas apakšā, un ir arī dažas papildu stila opcijas, piemēram, fonta lieluma maiņa.

Stila pielāgošana joprojām ir diezgan ierobežota, taču to es esmu gatavs piedot, jo tā radītie paziņojumu joslas izskatās tik lieliski.

Galvenās Bar Pro iespējas

Dažus cilvēkus var satraukt Top Top bezmaksas versijas ierobežojumi, taču man ļoti patīk tā vienkāršība, jo man ir tendence vienkārši parādīt vienkāršus ziņojumus, izmantojot paziņojumu joslas. Turklāt paziņojumu josla izskatās lieliski.

Pro versija ir par diezgan augstu cenu, un tai ir dažas interesantas iespējas, kas ievērojami uzlabo spraudni, taču es uzskatu, ka premium tirgū ir labākas alternatīvas.

5. Vienkārša paziņojumu josla (BEZMAKSAS)

Vienkārša paziņojumu josla

Vēl viena vienkārša paziņojumu josla, kuru es mīlu, ir vienkāršā paziņošanas josla.

Šis WordPress spraudnis, kuru izstrādājis WP Explorer, ir viens no nedaudzajiem paziņojumu joslu risinājumiem, kas visus iestatījumus ievieto WordPress motīvu pielāgošanas rīkā. Tas nozīmē, ka visas veiktās izmaiņas var apskatīt reāllaikā.

Jūs varat mainīt ziņas, fona krāsu, teksta krāsu, teksta izlīdzinājumu un teksta lielumu. Var definēt arī pogas tekstu un saiti. Ja vēlaties, varat pogas saiti padarīt nofollow un atvērt lapu jaunā cilnē.

Viegli paziņojumu joslas iestatījumi

Viena lieta, ko šobrīd nevarat mainīt, ir pogas krāsa.

Tā vietā, mainot fona krāsu, spraudnis mainīs pogas krāsu uz tumšāku krāsu, lai tā izceltos.

Tas praksē darbojas patiešām labi, taču es tomēr labprāt redzētu iespēju definēt savu pogu krāsu.

Vieglas paziņošanas joslas piemērs

Vienkārša paziņojumu josla neapšaubāmi ir vienkāršs paziņojumu joslas risinājums. Tas neļauj apmeklētājiem aizvērt joslu, un tai nav iespēju bloķēt joslu lapas augšdaļā, apmeklētājiem ritinot.

Ja tomēr jūsu lapu augšpusē jums vienkārši jāparāda īsziņa un poga, ērta paziņojuma josla ir lielisks risinājums, un jums patiks, kā tā tiek integrēta ar WordPress pielāgošanas rīku.

6. Apex paziņojumu josla (BEZMAKSAS / 22 USD)

Apex paziņojumu josla

Ja vēlaties pilnībā kontrolēt paziņojumu joslas struktūru, apskatiet Apex paziņojumu joslu. Gan vienkāršā, gan pilna spraudņa versija ļauj stilu veidot jūsu joslā pēc jūsu ieskatiem.

Apex Notification Bar Lite vispārīgo iestatījumu apgabalā varat iespējot un atspējot paziņojumu joslu, iespējot to mobilajiem apmeklētājiem un novietot to lapas augšpusē, lapas apakšā vai izmantot absolūto pozīciju.

Ja vēlaties, varat izvēlēties rādīt paziņojumu joslu tikai savā mājas lapā.

Apex paziņojumu joslas vispārīgie iestatījumi

Lielākā daļa spraudņu iestatījumu atrodas komponentu iestatījumu apgabalā.

Joslu izkārtojuma cilne ļauj jums izvēlēties vienu no piecām krāsu shēmām, un nākamajā cilnē jūs pats varat pielāgot stilu.

Katru joslu un pogu noformējuma aspektu var mainīt. Tas ietver krāsas, fontus, fontu izmērus un pat saišu krāsas un kursoru. Mana vienīgā sajūta ir tāda, ka, izvēloties pats pielāgot stilu, jūs sākat ar tukšu audeklu. Tāpēc jums ir jāiet un modificē katru krāsu.

Cilnē Komponentu iestatīšana varat pielāgot paziņojumu joslas saturu. Jūs varat izvēlēties izmantot tekstu / HTML, izvēles formu, ziņas virsrakstu, meklēšanas formu vai sociālo mediju ikonas.

Pēdējā cilne ļauj definēt redzamību. Šajā apgabalā varat izvēlēties rādīt vai paslēpt joslu pēc kāda laika, vai arī vienmēr rādīt joslu. Varat arī ļaut apmeklētājiem aizvērt joslu.

Apex paziņojumu joslas komponentu iestatījumi

Pilna Apex paziņojumu joslas versija, kuras cena CodeCanyon mazumtirdzniecībā ir USD 22, pievieno desmitiem noderīgu funkciju.

Tas piedāvā 15 iepriekš sagatavotas veidnes un vēl 20 veidnes ar Ziemassvētku un Jaunā gada tēmu. Pro versija ļauj novietot joslu lapas augšdaļā, apakšējā, kreisajā un labajā pusē, un, ja vēlaties, lapā varat parādīt vairākas joslas..

Jauninot, jūs patiesi atvērat, ko varat darīt ar Apex. Papildu funkcionalitāte ietver pielāgotus logotipus, pielāgotu attēlu fonus, pielāgotas ikonas, Twitter plūsmas, RSS plūsmas, atpakaļskaitīšanas taimeri, video uznirstošos logus, efektus, e-pasta mārketinga integrāciju un daudz ko citu.

Vēl viena lieliska īpašība ir spēja padarīt joslu lielāku. Varat to izmantot, lai parādītu kartes, reklāmkarogus, videoklipus un logrīkus.

Apex paziņojumu joslas piemērs

Apex paziņojumu josla ir lieliska izvēle tiem no jums, kuri vēlas vairāk kontrolēt to, kas tiek parādīts jūsu paziņojumu joslās.

Apex Notification Bar Lite ir daudz funkciju, par kurām citi izstrādātāji maksā, savukārt pilnajai versijai ir pievienoti desmitiem papildu funkciju, kas palīdz integrēt bagātinātu multividi..

Viens, lai pārbaudītu.

Cienījamie piemin

Pētījuma laikā mēs saskārāmies ar daudziem noderīgiem paziņojumu joslu risinājumiem, kas tikko nokavēja mūsu sarakstu.

WPFront paziņojumu josla ir fantastisks bezmaksas risinājums, kas nāk ar desmitiem iespēju. Tas dod jums pilnīgu kontroli pār joslas krāsu shēmu, kur tā tiek parādīta un kā tā darbojas.

Vēl viens labs risinājums ir HashBar, kas lieliski atbalsta WordPress lapu veidotājus, un tā ir laba izvēle e-pasta pierakstīšanās formas parādīšanai..

Augšējā josla MailChimp

Ja e-pasta sarakstu pārvaldīšanai izmantojat MailChimp, jums patiks MailChimp augšējā josla. Šis Mailchimp papildinājums WordPress ļauj jūsu lapu augšpusē pievienot pielāgojamu MailChimp pierakstīšanās formu..

Mans pēdējais ieteikums ir uzlabots peldošais saturs. Papildus joslu parādīšanai lapu augšdaļā un apakšā, šis spraudnis ļauj jums peldēt izvēlnēs un joslās vairākos dažādos apgabalos..

Noslēguma domas

Ja vēlaties vienkāršību, iesaku izmēģināt augšējo joslu un ērto paziņojumu joslu. Zvanu un svilpienu ir maz, un abi palīdzēs jums publicēt profesionāla izskata paziņojumu joslu.

Paziņojumu josla un WP paziņojumu joslas nodrošina uzlabotas funkcijas uz galda, savukārt Apex paziņojumu josla sniedz jums vēl lielāku kontroli.

Sveiki, bārs ir arī lielisks risinājums, taču ņemiet vērā, ka, ja ģenerējat vairāk nekā 5000 lapu skatījumu mēnesī, jums būs jāmaksā USD 29 plus mēneša maksa..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me