Qards apskats: pievilcīgs jauns WordPress Page Builder spraudnis no Designmodo

Designmodo dizaina ietvara darījums - 15% atlaide!


Qards ir WordPress lapu veidošanas spraudnis, kas lietotājiem ļauj izveidot unikālus izkārtojumus un dizainus, neprasot nekādas zināšanas par dizainu vai izstrādi.

Izstrādāts Designmodo, Qards spraudnī ir iekļauts plaša satriecošu celtniecības bloku bibliotēka (vai kartītes), kuras var pielāgot, izmantojot īpaši intuitīvu iekšējā redaktora interfeisu, un samontēt, lai palīdzētu izveidot perfektu katras vietnes lapas izkārtojumu..

Tā kā Qards darbojas neatkarīgi no jūsu WordPress tēmas, kā arī ļauj izveidot visu vietni katrā lappusē (kā jūs varētu gaidīt no WordPress lapu veidotāja), to var izmantot arī atsevišķu pilna platuma galveno lapu izveidošanai. kam ir savs stils un formatējums.

Qards piemērs izkārtojumam

Ko jūs varat darīt ar Qards?

Ar Qards izveidotās lapas nepieņem nevienu no jūsu motīva stila vai izkārtojuma variantiem – drīzāk tās ir tukšas audekla lapas, kuras var aizpildīt ar virkni saliekamā satura bloku, kas nāk ar spraudni..

Viņi ir viss pilna platuma un pilnekrāna režīms, un neietveriet nevienu no populārajiem WordPress motīvu elementiem, piemēram, galvenēm, kājenēm vai sānjoslām – ļaujot jums izveidot pilnīgi pielāgotus dizainus un izkārtojumus, bez jūsu motīva vai paša WordPress ierobežojumiem.

Vai jums izmantojiet Qards, lai izveidotu atsevišķas galvenās lapas lai reklamētu produktus vai pakalpojumus vai izveidotu visu jūsu vietni, tas ir elastīgs rīks, kas var būt piemērots daudziem dažādiem projektu veidiem.

Qards satura bloks

Qards ir pieejams ar labu skaisti izstrādātu satura bloku izvēli, kas sadalīta astoņās kategorijās, no kurām katru var izmantot jebkurā kombinācijā jūsu lapās. Katru bloku var viegli pielāgot, piemēram, mainot fona attēlu vai tekstu un tā izskatu – tādējādi nodrošinot pielāgotu izskatu, neveicot rediģēšanu.

Qards arī apgalvo strādāt ar jebkuru WordPress motīvu – tikmēr, kamēr veidne, kuru izmantojat savā vietnē, ir kodēta atbilstoši WordPress standartiem, spraudnis darbosies labi. Ja nē (piemēram, nesaderības dēļ starp Qards un citiem jūsu spraudņiem), Designmodo piedāvā diezgan dāsnu 20 dienu naudas atgriešanas garantiju.

Darba sākšana ar Qards

Kad spraudnis ir instalēts un aktivizēts jūsu WordPress vietnē, varat sākt veidot savu pielāgoto lapu dizainu, izmantojot jaunu vienumu, kas automātiski tiek pievienots WordPress administratora sānu joslas izvēlnei ar nosaukumu “Qards”..

Pārvaldiet visas Qards lapas

Ekrānā Qards varat izveidot jaunu lapu un pēc tam palaist vizuālo redaktoru, lai sāktu darbu pie sava pielāgotā dizaina.

Qards tukšais audekls

Kad redaktors ir ielādēts, jums tas būs tukša audekla, pie kura strādāt; nav sānjoslu, galvenes, kājenes vai jebkura cita elementa, kas varētu būt jūsu pašreizējās tēmas sastāvdaļa.

Pieejamie satura bloki, kas tiek izmantoti lapas izkārtojuma veidošanai, tiek sakārtoti pēc kategorijas, un, pateicoties ātram priekšskatījuma panelim, pirms pievienošanas izkārtojumam varat redzēt, kā izskatās katrs elements..

Satura bloka priekšskatījums

Satura bloku organizēšanai izmantotās kategorijas ir:

  • Piesegt
  • Attēls
  • Teksts
  • Iezīme
  • Režģis
  • Izvēlne
  • Kājene
  • Abonēt

Katrā kategorijā ir vairāki satura bloki, sniedzot jums daudz iespēju, kā tiks veidota jūsu pēdējā lapa. Un tāpēc, ka jūs varat viegli pielāgojiet jebkuru no blokiem Ja jūs pievienojat izkārtojumu, jebkuras divas lapas, kas veidotas, izmantojot Qards, izskatās vienādi, ir ārkārtīgi mazas.

Lai izveidotu izkārtojumu, izmantojot Qards, jūs vienkārši atlasāt vairākus blokus viens pēc otra (ja tas ir vietā, blokus var viegli pārvietot vai izdzēst pēc nepieciešamības)..

Tas atkal dod jums daudz elastības attiecībā uz to, kā tiks strukturēts galīgais izkārtojums, un, jo tas tiek darīts, izmantojot intuitīvs vilkšanas un nomešanas interfeiss, tas tiešām nedrīkst radīt problēmas parastajiem datoru lietotājiem – neatkarīgi no tā, vai viņi pārzina WordPress un tīmekļa dizainu, vai ne.

Vēl jo vairāk, jo katrs satura bloks ir izveidots tā, lai tas labi darbotos jebkurā kombinācijā, nav grūti izveidot katrai izveidotajai lapai pievilcīgu, vienotu dizainu – pat ja jums parasti nav daudz acu par grafiku / web dizains.

Kad esat pievienojis vienu vai vairākus satura blokus un pārvietojis tos savā vietā, pēc tam jūs varat sākt personalizēt savu dizainu.

Qards satura bloku pielāgošana

Qards satura bloku pielāgošana tiek veikta, izmantojot lietotājam draudzīgu saskarni, kurā ikonas tiek aktivizētas, virzot kursoru virs tām ar peli vai noklikšķinot uz atsevišķiem elementiem. Piemēram, attēla maiņa ir tikpat vienkārša kā cita vienuma atlasīšana no faila pārlūka loga, kurš tiek ērti parādīts kad tiek noklikšķināta uz rediģēšanas ikonas.

Nesenā Qards atjauninājumā versija 1.4 ļauj atlasīt attēlus tieši no vietnes WordPress multivides bibliotēkas. Šīs ir lieliskas ziņas tiem, kas vēlas izmantot jaunus attēlus, kurus viņi iepriekš ir augšupielādējuši savā vietnē.

Attēlu redaktora vadīklas

Pēc tam šo procesu var atkārtot katram blokam, ko esat pievienojis izkārtojumam, līdz visi krājuma attēli pēc nepieciešamības tiek aizstāti ar savu saturu..

Visu citu saturu, piemēram, tekstu, saites un citus vienumus, pateicoties. Var rediģēt tikpat viegli kā attēlus konteksta izvēlnes kas tiek parādīti, kad peles kursors virzās virs tiem.

Versijas 1.4 versijā tika pievienotas arī papildu iespējas, lai pielāgotu dizainparaugiem pievienotās pogas.

new-quards-button-configuration

Izmantojot jauno pogu konfigurētāju, jūs varat viegli mainīt jebkuras pogas formu, izmēru un krāsu, ko pievienojat savām lapām. Šis jaunais kontroles līmenis ļauj jums izvēlēties labākās dizaina kombinācijas visaugstākajiem iespējamiem konversijas līmeņiem.

Viens no Qards uzsver, un funkcija, kas to atdala no citiem WordPress lapu veidotāju rīkiem, ir iespēja rediģēt saturu rindiņā – tas nozīmē, ka jūs varat vienkārši noklikšķināt uz virsraksta vai cita teksta un sākt rakstīt.

Tas jums nodrošina tiešu priekšstatu par jūsu satura parādīšanos, novēršot nepieciešamību pārslēgties starp logiem un izdarīt minējumus par to, kā jūsu darbs izskatīsies gala lietotājam..

Lai gan daži no jaunākajiem WordPress lapu veidošanas rīkiem sāk iekļaut tiešo rediģēšanu, tas reti tiek ieviests, kā tas notiek ar Qards. Ja vēlaties noņemt savienojumu starp WordPress fona redaktoriem un sava satura priekšējā skatu, Qards ir lieliska iespēja.

Ievadot tekstu rindiņā, nevis piekļūstot pilnam redaktora vadības ierīču komplektam, lai pielāgotu saturu tā ievadīšanas laikā, jums vienkārši ir mazs vadības ierīču komplekts izmantot. No pirmā acu uzmetiena tas var šķist nedaudz ierobežojošs, salīdzinot ar WordPress parasto vai modernizēto TinyMCE redaktoru. Tomēr, kad sākat lietot piedāvāto, jums tas jāatrod vairāk nekā spējīgs ļaujot jums darīt to, kas jums jādara.

Qards teksta rediģēšanas vadīklas

Iekšējās rediģēšanas vadīklas to pat ļauj mainiet teksta fontu un krāsu konkrētai sadaļai – kaut kas nav pieejams noklusējuma WordPress instalācijā, veidojot saturu. Un, ja jums rodas jautājums kas notika ar teksta cilni kas ļauj rediģēt jūsu ziņu pamatā esošo HTML (atrodams noklusējuma WordPress redaktorā), jūs joprojām varat piekļūt šim kodam, izmantojot Qards. Turklāt tagad jūs varat viegli rediģēt arī jebkura elementa CSS.

Izvēlne Rediģēt

Lai to izdarītu, vienkārši jāaktivizē iestatījumu izvēlne un pēc tam jāizvēlas opcija “rediģēt HTML / CSS”, lai palaistu atbilstošo redaktoru..

Rediģēt HTML un CSS

Lai gan jūs nesaņemat tiešu priekšskatījumu, lai redzētu labojumu efektus, redaktors izmanto krāsu kodētu sintakse, lai atvieglotu pielāgojumu pievienošanu.

Jūs varat ne tikai rediģēt atsevišķu elementu HTML un CSS savās lapās pielāgojiet globālo CSS sava izkārtojuma – kas tiek panākts, Qards iestatījumu lapā ievadot atbilstošo CSS (atrodams administratora informācijas paneļa sadaļā “izskats”).

Pievienojiet globālo CSS

Lai gan jūs iegūsit diezgan labu priekšstatu par to, kā galaprodukts izskatīsies, veidojot izkārtojumu, jebkurā laikā varat arī priekšskatīt dizainu, noklikšķinot uz atbilstošās pogas. Tas dod precīzu priekšstatu par to, kā jūsu vietne izskatīsies apmeklētājiem.

Atsaucīgs priekšskatījums

Ja Tu gribi redzēt, cik atsaucīgi jūsu jaunizveidotais pielāgotais izkārtojums ir, jūs varat eksperimentēt, mainot pārlūka loga izmērus un skatoties, kā izkārtojums reaģē uz skata porta lieluma izmaiņām.

Projektēšanas laikā jūs var jebkurā vietā pārkārtot blokus noklikšķinot uz atbilstošās pogas un velkot un nometot elementus jaunajās vietās. Tas ļauj ātri eksperimentēt ar izkārtojumiem, lai atrastu perfektu izkārtojumu bez lielām pūlēm.

Tā kā lapām, kuras veidojat ar Qards, ir pilna platuma izkārtojumi, tajās nav iekļauts neviens no jūsu vietnes parametriem vai elementiem vai tās motīva, kas nozīmē jūsu vietnes parasto galveni, sānjoslu, kājeni un jebkuru no WordPress izvēlnes vienumiem kas tiek izmantoti, netiek parādīti lapās, kuras izveidojat ar Qards.

Ja jūs meklējat rīku noformējiet skaistas atsevišķas galvenās lapas kas ir pilnīgi atsevišķi no pārējās jūsu vietnes, tad Qards ir lieliska izvēle.

Turklāt, jo jūs varat viegli iestatīt lapu, kas izveidota ar Qards, kā savas vietnes sākumlapu – tāpat kā ar parasto WordPress lapu – jūs faktiski varētu izveidot visu savu vietni, izmantojot lapas, kas izveidotas, izmantojot Qards. Tomēr, ja jūs to darītu, būtu diskutējams, vai būtu vērts izmantot WordPress, jo daudzas no tā funkcijām un priekšrocībām jums un jūsu apmeklētājiem nebūtu pieejamas.

Qards cenu noteikšana

Qmd spraudnis no Designmodo ir pieejams divos cenu plānos:

Qards cenu noteikšana

  • Vienas vietnes licence: USD 99
  • Aģentūras 5 vietnes licence: 199 USD

Cenu opcijas varat apskatīt šajā oficiālajā Qards vietnē. Turklāt ir arī 20 dienu naudas atdošanas garantija, kas dod jums pietiekami daudz laika, lai izmēģinātu produktu un redzētu, vai tas atbilst jūsu vajadzībām.

Noslēguma domas

Instalējot šo spraudni, man bija dažādas sajūtas – galvenokārt tāpēc, ka es jau zināju, ka Designmodo iepriekš ir izlaidis iespaidīgu savrupaino WordPress motīvu (atjauninājums: 2015. gada 1. septembris; tagad pārtraukta), kas, pēc pirmā acu uzmetiena, izskatījās līdzīgi kā Qards.

Protams, es nebiju pilnīgi skeptisks, bet arī nebiju pārliecināts, ka Qards varētu kaut ko piedāvāt, lai to atdalītu no šī iepriekšējā produkta un citiem izveidotajiem WordPress lapu veidotāju spraudņiem.

Par laimi, ņemot to vērā, es varu apstiprināt, ka Qards patiešām ir dažas funkcijas pamatot tā esamību un paaugstināt to virs konkurences. Tajos ietilpst spēja izveidot jaunas lapas, kas pilnībā neatbilst jūsu pašreizējai tēmai, un fantastiska izskata satura bloku kombinācija, ko izmanto par jūsu lapas izkārtojuma pamatu, kuru var rediģēt ar tādu pašu viegli lietojamu iekšējo saturu. redaktors, kas iepriekšējam produktam devis tik panākumus. Jāatzīst, ka dažiem citiem WordPress lapu veidotājiem ir izdevies iegūt vienu no šīm pēdējām divām funkcijām līdzvērtīgi Qards, taču ļoti nedaudzi piedāvā abus kopā – un it īpaši ne tādā intuitīva un profesionāla izskata pakete!

Tomēr joprojām pastāv dažas pastāvīgas šaubas: pirmkārt, šķiet, ka pastāv diezgan liela pārklāšanās starp dažām funkcijām, kuras parasti sastopamas parastajā WordPress tēmā, un tām, kas iekļautas Qards. Otrkārt, tā kā dažas no WordPress pamatfunkcijām (piemēram, ziņas, multivides bibliotēka un logrīki) nav viegli pieejamas lapām, kas veidotas, izmantojot Qards, jums jājautā sev, vai Qards ir pareizā platforma jūsu projektam – īpaši, ja Designmodo’s līdzīga savrupa WordPress tēma (atjauninājums: 2015. gada 1. septembris; tagad pārtraukta) ir pieejama arī par līdzīgu cenu.

Ir vērts norādīt, ka Qards ir nesen izlaists produkts, kas ir paredzēts joprojām tiek aktīvi pilnveidots un modernizēts – tāpēc sekojiet līdzi komentāriem oficiālajā Qards produktu lapā, lai iegūtu izstrādātāju ieskatu un ieskatu turpmākās izlaidumu krājumā.

Pārmaiņu žurnāls ir piemērota vieta, kur redzēt, kuras kļūdas ir novērstas un kuras jaunas funkcijas ir pievienotas. Kā minēts, nesen pievienotās papildu funkcijas ietver uzlabotu atbalstu piekļuvei failiem jūsu WordPress multivides bibliotēkā un labākas pogas, ko esat pievienojis savas lapas dizainam, labākas vadīklas..

Tā kā papildinājumi un uzlabojumi tiek veikti diezgan regulāri, piemēram, atbalsts MailChimp integrācijai un Google Fonts izmantošanai, izskatās, ka Qards izstrādātāji reaģē uz lietotāju atsauksmēm un pieprasījumiem.

Ja Tu gribi viegli izveidojiet augstas kvalitātes galvenās lapas, kas atrodas ārpus jūsu WordPress tēmas dizaina un veidošanas, tad Qards rada ideālu risinājumu. Alternatīvi, ja jums nav ne prātā izvairīties no vairākām WordPress galvenajām funkcijām, piemēram, emuāru ierakstiem, logrīkiem un WordPress izvēlnes veidotāju, jūs pat varētu izveidot visu savu vietni, izmantojot šo spraudni. Tas nozīmē, ka, ja jūs meklējat uz tēmu balstītu pieeju visas jūsu vietnes pielāgošanai, vienlaikus saglabājot piekļuvi dažām no tām pašām lieliskajām funkcijām kā Qards (piemēram, lieliska satura blokiem un intuitīvai lietotāja saskarnei), tad Designmodo iepriekšējais patstāvīgais WordPress tēma, iespējams, joprojām ir labāka izvēle.

Īsāk sakot, tas ļauj uzzināt, kurš ir labākais jūsu projekta rīks: Qards spraudnis vai Designmodo specifiskāka iepriekš izlaista atsevišķa WordPress tēma (atjauninājums: 2015. gada 1. septembris; tagad pārtraukta).

(Atjauninājums: Designmodo tagad ir ļoti jauks video, kurā parādīts, kā integrēt Qards ar WooCommerce e-komercijas spraudni – https://www.youtube.com/watch?v=PLSMkvSKsFk

Visbeidzot, lai mēs neaizmirstu pieminēt: WinningWP fani var saņemt glītu 15% atlaidi jebkuram Designmodo produktam (ieskaitot Qards) ar mūsu parocīgo Designmodo kuponu.. Izbaudi!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me