Pieci labākie WordPress FAQ spraudņi

WordPress piedāvājumi


Kāpēc FAQ ir tik efektīvi? Ja lietotājam ir svarīgs jautājums, kas viņam jāuzdod, iespējams, ka viņi nav pirmie (un nebūs pēdējie), kas to uzdod. Kā uzņēmuma īpašnieks jūs tērējat daudz savas atbalsta komandas laika – vai, kā tas parasti notiek ar mazākiem uzņēmumiem, savu laiku – atkārtojot tās pašas garlaicīgās atbildes uz tiem pašiem garlaicīgajiem jautājumiem.

Apkopojot visbiežāk uzdoto jautājumu sarakstu, jūs varat samazināt savu atbalsta komandu. Jūs varat ātri atsaukties lietotājus uz šo sarakstu, vai arī apmeklētāji var pats to paklupt, tādējādi ietaupot jums grūtības atbildēt uz e-pastu.

Vēl svarīgāk ir tas, ka, uzdodot jautājumu un gaidot atbildi, pirkšanas lēmums tiek aizkavēts. Šajā laikā potenciālais klients var atdzist no pirkuma – it īpaši, ja tas pērk ar impulsu – vai arī tas kļūst par sacensību pret jūsu konkurenta atbalsta komandu, lai redzētu, kurš pirmais atbild un aizvērtu pārdošanu..

Citiem vārdiem sakot, bieži uzdotie jautājumi klientiem sniedz visu, kas viņiem jāzina jau no sākuma, kas nozīmē mazāk darba jums un mazāk papildu reklāmguvumu. Ko vēl jūs varētu lūgt?

Šajā rakstā mēs palīdzēsim jūsu vietnei pievienot FAQ sadaļas, iepazīstinot jūs ar pieciem vislabākajiem WordPress FAQ spraudņiem. Pastāv gan bezmaksas, gan premium spraudņu apvienojums, tāpēc kaut ko piedāvā ikviens – neatkarīgi no budžeta.

Sarakstā nav īpašā secībā:

1. Jaunākie jautājumi (USD 30)

Galīgais FAQ spraudnis

Vispirms mums ir precīzi nosaukts spraudnis Ultimate FAQ. Jūs to varat izmantot, lai izveidotu satriecošas akordeona stila FAQ sadaļas, kurām ir pieci izkārtojuma stili: Noklusējums; krāsu bloki; bloķēt; saraksts; un parādītas visas atbildes.

Vēl labāk, ja katrs izkārtojums piedāvā dažādas stila iespējas. Jūs varat pielāgot krāsas, fontus, ikonas, izmērus un apmales, ļaujot izveidot FAQ sadaļu, kas atbilst pārējās vietnes krāsu shēmai..

Ekrānuzņēmums, kurā parādīts spraudnis Ultimate FAQ

Kad apmeklētāji noklikšķina uz vēlamā jautājuma, tiek atvērta atbilde akordeona stilā.

Katrs izkārtojums izskatās lieliski, uzskaitot jautājumus vienu pēc otra. Ja apmeklētāju interesē kāds konkrēts jautājums, viņš var noklikšķināt uz tā, lai ieslēgtu atbildi skatā. Tas novērš nevajadzīgu “teksta sienu”, jo apmeklētāji var izvēlēties, ko lasīt. (Acīmredzams izņēmums ir izkārtojums “visas atbildes”, kurā pēc noklusējuma tiek parādīti visi jautājumi un atbildes.)

Protams, uz jebkuru labu FAQ sadaļu vajadzētu atbildēt uz dedzinošajiem jautājumiem, ko apmeklētāji uzdod. Lai to pielāgotu, apmeklētāji var atstāt jautājumus no jūsu vietnes priekšpuses – viss, kas jums jādara, ir savai vietnei pievienot vienkāršu īskodu. Jūs pat varat atvērt grīdu, lai apmeklētāji varētu atbildēt uz jautājumiem, vienkārši noklikšķinot uz aktivizēt uz šo parocīgo mazo funkciju. Katru reizi, kad tiek iesniegts jauns jautājums vai atbilde, jūs saņemsit paziņojumu WordPress adminā.

Ekrānuzņēmums ar formu, kuru apmeklētāji izmanto jautājumu iesniegšanai

Apmeklētāji var uzdot jautājumus, izmantojot vienkāršu veidlapu.

Kad jūsu FAQ sadaļa sāk veidoties, varat noteikt dažus jautājumus prioritārā secībā, pakļaujot tos saraksta augšdaļai, izmantojot velciet un nometot. Un, lai palīdzētu apmeklētājiem pārvietoties uz jūsu FAQ sadaļu, spraudnis ļauj katram jautājumam piešķirt kategorijas, tagus un autorus.

Dodoties soli tālāk, apmeklētāji, izmantojot Ultimate FAQ meklēšanas funkciju, var uzreiz pieiet pie jautājumiem, uz kuriem viņiem ir jāatbild. Tas, iespējams, ir mans iecienītākais no spraudņa funkcijām, jo ​​tas atbalsta jautājumu automātisku aizpildīšanu un AJAX, lai atgrieztos meklēšanas rezultātos, nepielādējot lapu..

Ja ar to vēl nepietiek, Ultimate FAQ tiek integrēts arī vietnē WooCommerce. Tas nozīmē, ka varat pievienot FAQ, pamatojoties uz katru produktu atsevišķi – labs veids, kā mazināt pircēju pretestību un mudināt apmeklētāju ienirt un atvērt savu maku..

Ekrānuzņēmums, kas demonstrē WooCommerce un Ultimate FAQ integrāciju

Pievienojiet cilni BUJ jebkurai WooCommerce produktu lapai.

Citas noderīgas funkcijas ir sociālās koplietošanas pogas, shēmu iezīmēšana FAQ SEO un spēja importēt / eksportēt FAQ.

Ja jums patīk tas, ko redzat, bet jums nav šī budžeta, tad oficiālajā spraudņu direktorijā bez maksas ir pieejama ierobežotāka Ultimate FAQ versija. Spraudņa Lite versija tiek piegādāta bez dažām veidošanas iespējām, kā arī apmeklētāji nevar iesniegt / atbildēt uz jautājumiem. Tomēr spraudnis joprojām ir viens no vispiemērotākajiem bezmaksas FAQ spraudņiem, tāpēc to ir vērts apskatīt.

2. HTML5 adaptīvi FAQ (BEZMAKSAS)

HTML5 adaptīvā FAQ spraudnis

Tālāk mums ir pirmās šodienas pilnīgi bezmaksas iespējas: HTML5 adaptīvi FAQ. Un, kā norāda nosaukums, šis spraudnis ir optimizēts mobilajām ierīcēm, nodrošinot, ka tas izskatās lieliski mazākās ierīcēs.

Spraudnis ļauj izveidot FAQ jautājumus un atbildes kā pielāgotu ziņas veidu. Pēc tam katrs jautājums jāpiešķir kādai no jūsu emuāru kategorijām.

Arī jūsu vietnes sadaļu BUJ pievienošana ir ļoti vienkārša. Vienkārši nokopējiet un ielīmējiet vienkāršu īskodu, pēc tam pievienojiet kategorijas, kuras vēlaties iekļaut. Tā kā jūs varat piešķirt jautājumu vairākām kategorijām, tās pašas var parādīties dažādās FAQ sadaļās – tas ir lieliski piemērots populāriem jautājumiem, kurus apmeklētāji uzdod atkal un atkal. Pēc tam apmeklētāji noklikšķina uz jautājumiem, kurus viņi vēlas izlasīt, un atbildes parādīsies kā akordeons.

Visas veidošanas iespējas ir izvietotas vienā ērtā ekrānā. Šeit jūs varat izvēlēties aizzīmju krāsas, burtu lielumu un jautājumu atstarpi. Varat arī atlasīt jautājuma teksta galvenes veidu – piemēram, jūs varat izmantot H3 tagus.

HTML5 adaptīvo FAQ konfigurācijas ekrāna ekrānuzņēmums

Viss, kas nepieciešams, lai veidotu FAQ sadaļu, ir pieejams vienā telpā.

Tad to ir viegli iestatīt, bet kā ir ar spraudņa izveidotajām FAQ sadaļām? Vai viņi ir saskrāpēti? Par laimi, atbilde ir jā – tie izskatās lieliski, it īpaši, ja tie ir izvēlēti atbilstoši jūsu stila izvēlei.

3. Arconix FAQ (BEZMAKSAS)

Arconix FAQ spraudnis

Arconix ir vēl viens satriecošs bezmaksas FAQ spraudnis, un līdztekus HTML5 atsaucīgajiem FAQ ir vispopulārākais savā kategorijā. Arī spraudnis ir atkarīgs no īsajiem kodiem, ļaujot jums pievienot FAQ sadaļu jebkur jūsu vietnē ar minimālu satraukumu.

Spraudnis atbalsta divu veidu FAQ: JQuery pārslēgšanas un akordeona lodziņu. Varat arī izlemt, vai visas atbildes tiek parādītas kā noklusējuma, vai arī apmeklētājam ir jānoklikšķina, lai tām piekļūtu.

Tā vietā, lai jautājumiem piešķirtu kategorijas, Arconix FAQ prasa, lai jūs ierakstītu FAQ ‘grupās’, kas darbojas tāpat kā jūsu tipiskie WordPress tagi. Katram jautājumam varat pievienot neierobežotu skaitu šo grupu, kas nozīmē, ka jautājumi var parādīties vairākos FAQ sarakstos. Lai konfigurētu sadaļu FAQ, jums vienkārši jāpievieno īsās kodā tās grupas, kuras vēlaties parādīt.

Šajā gadījumā stila iespējas ir mazas, taču, ja jūs vēlaties izveidot tīri funkcionālu FAQ sadaļu, izmantojot bezmaksas spraudni, jūs neatradīsit daudz labāku par Arconix FAQ.

4. Tribulenti FAQ (35 ASV dolāri)

Tribulents FAQ spraudnis

Tribulenti FAQ ir augstas kvalitātes premium spraudnis. Tas ir aprīkots ar vairākām izcilām funkcijām, kas padara to par labāku iespēju nekā bezmaksas spraudņi (ja jums ir 35 ASV dolāri, lai ietaupītu).

Iesācējiem spraudnis ļauj apmeklētājiem uzdot jautājumus no jūsu vietnes priekšpuses (varat arī izlemt, vai apmeklētājam jābūt reģistrētam pirms jautājuma). Pēc tam katrs lietotāja iesniegums atrodas WordPress informācijas panelī, gaidot, kamēr jūs to apstiprināsit, un pēc tam publicēsit atbildi. Un, kad jūs nospiedīsit publicēt, jautātājs saņems e-pasta paziņojumu, kurā norādīta minētā atbilde.

Faktiski lielākā daļa no Tribulent FAQ labākajām funkcijām ir paredzētas tiešajiem lietotājiem. Piemēram, ir ērta meklēšanas funkcija, kas apmeklētājiem ļauj pārlūkot jūsu FAQ padomus. Apmeklētāji var meklēt noteiktā kategorijā (vai vietnes mērogā), un algoritms sniedz gan jautājumus, gan atbildes uz meklēšanas vaicājumu..

Tribulent FAQ sadaļas ir vienas no labākajām, ko atradīsit arī ar skaistiem, bīdāmiem akordeona efektiem. Pastāv milzīgs pielāgošanas iespēju klāsts, kā arī atbildēm varat pievienot pat stilīgas sociālās koplietošanas pogas.

5. FAQPlus (19 ASV dolāri)

Spraudnis FAQPlus

Ja jūsu galvenais kritērijs FAQ spraudņa izvēlei ir pielāgošana, nemeklējiet vairāk par FAQPlus. Tas ļauj pievienot FAQ, vienkārši ielīmējot īso kodu, kas nozīmē, ka varat tos parādīt jebkur jūsu vietnē – ieskaitot logrīku vietas.

Kā minēts, FAQPlus ir bagāta ar stila iespējām. Ir 25 animācijas efekti, vairāki izkārtojumi, neierobežotas krāsas un FontAwesome ikonas. Arī vienā jautājuma sadaļā katram jautājumam var izmantot atšķirīgu stilu.

Ekrānuzņēmums, kurā parādīti FAQPlus akordeona FAQ

Bieži uzdotie jautājumi par akordeona stilu var lepoties ar skaistu stilu.

Varat arī aizpildīt bieži uzdoto jautājumu sadaļas ar visa veida bagātīgu saturu, ieskaitot attēlus un videoklipus – izmēģiniet to, ja vēlaties atvieglot jūsu atbilžu apkopošanu. Katrs jautājums tiek apkopots FAQ sarakstā, pārkārtots, izmantojot vilkšanu un nomešanu, un pēc tam piešķirts unikāls īskods.

Ekrānuzņēmums, kurā parādīts attēls FAQ sadaļā

Padariet BUJ pievilcīgākus ar attēliem un video.

Apmeklētāji atbildes var izsaukt vai nu ar klikšķi, vai vienkārši ar peles kursoru – konfigurējiet šo iestatījumu pēc savas patikas. Un, ja vēlaties iestrādāt FAQ sadaļas dažos sarežģītos pielāgotos izkārtojumos, FAQPlus ir pilnībā savietojams ar CodeCanyon vislabāk pārdoto spraudni Visual Composer.

Noslēguma domas

Ja jūs mēģināt izveidot veiksmīgu vietni, FAQ sadaļa varētu būt tikai jūsu pazudis. Kad zināt, kādu informāciju apmeklētāji pieprasa, jūsu FAQ var iznīcināt pircēju iebildumus – tagad nekas neliedz jums slēgt šo izpārdošanu.

Tā kā ļoti informatīva un labi izstrādāta FAQ sadaļa varētu radīt labu atdevi un ietaupīt daudz darba. Visus šodien piedāvātos spraudņus ir viegli lietot un veidot lieliski izskatīgus FAQ. Vienīgais jautājums, kas jums patiešām jāuzdod sev, ir: bezmaksas vai piemaksa?

Manuprāt, prēmija parasti ir labāka izvēle, ja vien jums ir paredzēts budžets. Premium FAQ spraudņi parasti ir ar labāku dizainu un plašākām pielāgošanas iespējām, kā arī atbalsta papildu funkcijas – visnoderīgāk, apmeklētāju iesniegtie jautājumi un atbildes uz klientu. Un, tā kā cenas nepārsniedz 40 USD, tikai viens vai divi papildu pārdošanas gadījumi nozīmē, ka spraudnis jau ir samaksājis pats par sevi – nepavisam nav slikti!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map