OptinMonster apskats: WordPress vadošā optin formas spraudņa izpēte (2020)

WordPress piedāvājumi


OptinMonster e-pasta pierakstīšanās veidlapas spraudņa izlaišana bija tas, par kuru vairums izstrādātāju varēja tikai sapņot, un gandrīz katrs WordPress jaunumu un pārskatu emuāru publicēšanas kvēlojums parādīja šo premium uznirstošo uznirstošās paaudzes rīku gandrīz tiklīdz tas bija pieejams..

Tomēr tagad, kad OptinMonster jau kādu laiku ir pieejams, ir vērts vēlreiz palūkoties, vai tas tiešām ir labākais pieejamais WordPress e-pasta optin veidlapas spraudnis un vai tas ir spējis izturēties līdz hipe.

Īpaši vērts to pārskatīt tagad, jo tā darbībā ir notikušas dažas lielas izmaiņas, piemēram, vairākas jaunas funkcijas un papildinājumi kuras mērķis ir padarīt to par vēl universālāku rīku tiem, kas vēlas palielināt savu adresātu saraksta abonentu skaitu.

Viena no lielākajām izmaiņām ir tā, ka OptinMonster tagad vairs nav vienkārši WordPress spraudnis – lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk.

OptinMonster: ātrs pārskats

OptinMonster pievienojās premium e-pasta optin formas spraudņu tirgum 2013. gadā un spēja atšķirties no konkurences, piedāvājot lietotājam draudzīgu interfeisu, tīru un pievilcīgu dizainu izvēle tā optinām formām un jaunu funkciju, kas tajā laikā nebija plaši pieejama: Iziet nodomā. Kad ir iespējots iziešanas nodoms, uznirstošās formas tiek aktivizētas tikai tad, kad a apmeklētājs gatavojas doties prom vietne – kaut kas ātri palīdzēja iegūt gan lietotāju, gan recenzentu spraudņu ticamību (īpaši tie, kas nevēlas bombardēt apmeklētājus ar uznirstošajiem logiem katrā lapas ielādes reizē).

OptinMonster WordPress spraudnis

Citas sākotnējā versija no šī optin formas spraudņa iekļauts:

 • Lightbox, kājenes josla un iespraužamās formas
 • vairāku formu dizaina veidnes
 • opcija pievienot formām pielāgotu HTML un CSS
 • Iespēja izveidot neierobežotas formas dažādām jūsu vietnes ziņām
 • seansu un reklāmguvumu statistika par katru veidlapu
 • spēja klonēt formas tūlītējai A / B pārbaudei
 • iziešanas nodoms parādīt tikai uznirstošos logus, jo apmeklētāji gatavojas iziet
 • integrācija ar visiem galvenajiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem
 • lietotājam draudzīga vietējās WordPress lietotāja saskarne.

Īsāk sakot, OptinMonster izstrādātāji ļoti centās iekļaut gandrīz visu, kas jums jebkad varētu būt nepieciešams, lai sāktu izveidot jaudīgas optin pierakstīšanās formas savam e-pasta sarakstam..

Uznirstošās veidlapas piemērs no OptinMonster

Uznirstošo optin formu veidu piemērs, ko varat izveidot, izmantojot OptinMonster.

OptinMonster: jaunās iespējas

Kā minēts, lielākās OptinMonster izmaiņas ir tas, ka tas vairs nav tikai WordPress spraudnis: tas ir tagad mitināts pakalpojums ka jebkurš vietnes īpašnieks – neatkarīgi no tā, vai viņš izmanto WordPress vai kā citādi – var izmantot, lai savai vietnei pievienotu virkni e-pasta pierakstīšanās veidlapu.

OptinMonster Jauna Jā Nē forma

OptinMonster tagad ļauj jums uzdot apmeklētājiem pielāgotu jā / nē jautājumu.

Tā kā tas ir mitināts pakalpojums, visi veidlapu un citi satura izveides un pārvaldības uzdevumi tagad tiek veikti, izmantojot jūsu konta informācijas paneli OptinMonster vietnē. Tam ir vairākas priekšrocības, ieskaitot bez traucējumiem ieviesta, atbilstoši mērķim izveidotu lietotāja saskarni; spēja pārvaldīt visas savas formas un citu saturu vienā centrālā vietā; un vēl vienu (lielu) spraudni, ko pārvaldīt savā vietnē. Jūsu OptinMonster konts patiešām joprojām ir saistīts ar jūsu WordPress vietni, izmantojot spraudni, taču pašreizējais spraudnis ir daudz mazāks un vieglāks nekā tā iepriekšējais iemiesojums..

Tomēr visu OptinMonster komanda nav rīkojusies, lai padarītu lietas mitinātas. Lai apbalvotu jaunos lietotājus un saglabātu spraudņa konkurētspēju, izstrādātāji ir pievienojuši dažas citas lieliskas jaunas iespējas, piemēram:

 • vairāk veidlapu veidu (tukša, sānjosla un saturā / pēc ziņas, ieejas un izejas pilnekrāna ekrānā)
 • mērķim veidotas mobilās formas
 • vairāk formas izskatu tēmas
 • audekla rīks mazu logu un pilnekrāna pielāgotu uznirstošo logu izveidošanai, kā arī matētu stila optintu sagaidīšana
 • Iespēja ievietot veidlapas ziņās un lapās, izmantojot īskodus
 • Iespēja pievienot animācijas un skaņas efektus formām, kad tās tiek ielādētas
 • manuāls optin sprūda (t.i., lai palaistu veidlapas ar peles klikšķiem)
 • nesen optimizēts kods ātrākam ielādes laikam
 • pārbaudes režīms veidlapu priekšskatīšanai
 • Jā / Nē veidlapas opcija apmeklētāju uzdošanai
 • veiksmes veidnes, kas tiek parādītas pēc pozitīvas formas mijiedarbības
 • vairāk vadības ierīču parādīšanas laika un vietas
 • Adblock atklāšanas uznirstošais sprūda.

OptinMonster uzsāka darbību 2013. gadā ar trīs veidu optin formām. Kopš tā laika izstrādātāji ir pievienojuši vairāk iespēju uznirstošo veidlapu sarakstam, un pašlaik to ir tik daudz septiņi pierakstīšanās veidlapu veidi – katram ir savs veidņu klāsts.

Atlasiet Kampaņas ekrāns

Tagad pieejamie septiņi kampaņu veidi.

Sarakstā ir šādas e-pasta optin veidlapas un uznirstošie veidi:

 • Uznirstošais lodziņš.
 • Pilnekrāna sagaidīšanas paklāja loga pārklājums (jauns).
 • Iebīdāms.
 • Peldošā josla (jauna).
 • Mobilam optimizēts uznirstošais logs (jauns).
 • Iekļauts / pēc ziņas (jauns).
 • Sānjoslas logrīks.

Jaunās iespējas ir apsveicami papildinājumi, jo īpaši satura saturs – tips, kas īpaši nebija norādīts agrīnajā atlasē. Vēl viens interesants papildinājums ir pilnekrāna opcija, kas ļauj ar ekrāna formu aizsegt visu ekrānu – tādējādi praktiski piespiežot apmeklētājus vai nu reģistrēties, vai arī piespiest pogu Atpakaļ / Aizvērt. Šāda veida pilnekrāna veidlapu izmantošana populāri ir to parādīšana kā sava veida apsveikuma vai vārtejas ziņojums apmeklētājiem, kad viņi ierodas jūsu vietnē (vai tieši pirms viņi gatavojas iziet)..

Ir arī jauna veidlapu izvēle mobilajiem apmeklētājiem, bet tas nav tikai jauns pievienoto veidlapu parādīšanas veids – OptinMonster tagad iekļauj vairāk veidņu veidlapām.

Jauni OptinMonster veidņu modeļi

Jaunākajā OptinMonster versijā ir vēl noderīgākas veidnes.

Kad esat izvēlējies veidni, dizainu var pilnībā pielāgot, izmantojot intuitīvo OptinMonster veidlapu redaktoru. Pateicoties jaunākajiem redaktora atjauninājumiem, varat vienkārši noklikšķināt uz formas elementa, lai sāktu tā modificēšanu. Faktiski ir taisnīgi teikt, ka OptinMonster ir pieejams tiešais interfeisa redaktors, kas konkurē ar dažiem labākajiem WordPress lapu veidotāju spraudņiem. Tātad, ja jūs meklējat rīku, kas ļauj izveidot patiesi pielāgotus logus savai vietnei, OptinMonster noteikti ir pareizais funkcionalitātes līmenis..

OptinMonster Front-End Live Form Editor

OptinMonster ļauj ļoti viegli rediģēt veidņu veidnes un izveidot savus pielāgotos dizainus.

Vēl viens nesenais OptinMonster papildinājums ir jauna izvēle CSS3 animācijas efekti, kuru var aktivizēt, kad tiek parādīta forma, lai palīdzētu piesaistīt jūsu apmeklētāju uzmanību. Tagad formām varat pievienot arī skaņas efektu, kas tiek atskaņots, kad tās tiek ielādētas.

Veidlapu izveidošana un pārvaldīšana ir vēl vienkāršāka nekā jebkad agrāk, pateicoties OptinMonster nesenai pārejai uz mitinātu pakalpojumu. Protams, joprojām saglabājas tā pati tīrā saskarne un labi marķētās opciju un iestatījumu lapas, taču lietotājam draudzīgākā vidē.

Jaunā pielāgotā satura audekla forma

Kamēr OptinMonster nāk ar iespaidīgu motīvu izvēli, lai veidotu un pamatotu veidlapu dizainus, jaunais Canvas papildinājuma veidlapas tips ļauj sākt ar tukšu šīfera.

Izvēloties šo, jūs varat iestatīt gaismas kastes platumu un augstumu un pēc tam ievadiet savu pielāgoto saturu nodrošinot nepieciešamo HTML un CSS.

OptinMonster List25 audekla piemērs

OptinMonster Canvas veidnes piemērs, kas tiek izmantots pielāgotā satura parādīšanai uznirstošajā logā.

Tas nozīmē, ka jūs esat vairs nav ierobežots pierakstīšanās veidlapu izveidošanai un parādīšanai ar OptinMonster. Tagad uznirstošajā logā varat ievietot visa veida saturu, piemēram, sociālās multivides pogas, saites uz citu vietnes saturu, veikala produktiem vai jebko citu, kas, jūsuprāt, varētu interesēt lasītājus..

Pirms saglabājat visas pielāgotās optin uznirstošās veidlapas, kas izveidotas, izmantojot Canvas papildinājumu, varat izvēlēties lietot vienu no daudzajām animācijas efekti (piemēram, lielība, zibspuldze, ļodzīties, pagriezt un pagriezt efektus) un skaņas efekti (ping, teniss, flam vai arpeggio), lai pārliecinātos, ka uznirstošie logi tiek pamanīti, kad tie tiek parādīti. Piezīme. Šos efektus var izmantot arī citās gaismas kastes formās.

OptinMonster kā mitināts pakalpojums

Jaunais mitinātais OptinMonster informācijas panelis

Tagad, kad OptinMonster ir mitināts pakalpojums, uznirstošo logu izveide un pārvaldība notiek jūsu informācijas panelī OptinMonster vietnē.

Ar agrīnajām OptinMonster versijām visi veidlapu izveides un pārvaldības uzdevumi notika no jūsu WordPress informācijas paneļa, taču tagad pakalpojums ir pilnībā mitināts, un jūs izveidojat un pārvaldāt visas formas un uznirstošos logus savā konta apgabalā oficiālajā OptinMonster vietnē..

To dzirdot, es biju nedaudz skeptisks. Viena no lieliskajām lietām, kas saistītas ar WordPress izmantošanu, ir tas, ka viss darbs, ieskaitot vietnes dizainu, darbības principa konfigurēšanu un satura publicēšanu, notiek vienā centrālā vietā: jūsu WP informācijas panelī un administratora apgabalā. Ārēja pakalpojuma pievienošana izlasei nešķita tik liela izredzes.

Tomēr man bija arī interese redzēt, kā izstrādātāji izturēsies pret šo pāreju no WordPress spraudņa uz universālo mitināto pakalpojumu. Ja jums rodas jautājums, kāds ir jaunais pakalpojums, vai arī, ja jūs vienkārši vēlaties uzzināt, cik ērti ir izmantot OptinMonster, apskatīsim iespējas izveidot vietnei optin formu, izmantojot jauno mitināto interfeisu:

Vietnes uzturēšanas e-pasta pieteikšanās veidlapas izveidošana ar OptinMonster

Viens no ieguvumiem, pārejot uz mitinātu pakalpojumu, ir tāds, ka, ja jūs izmantojat Plus, Pro vai Agency plānus un izmantojat OptinMonster vairākās vietnēs (iespējams, klientu vietnēs), tagad varat pieteikties vienā centrālajā informācijas panelī un izveidot veidlapas, pielāgojiet esošos optin logus un skatiet reklāmguvumu līmeņa statistiku – tas viss notiek vienuviet.

Tas nozīmē arī to, ka e-pasta optin veidlapu un citu uznirstošo logu veidošanas un izvietošanas process kopš iepriekšējām versijām ir nedaudz mainījies. Labā ziņa ir tā, ka tagad visas darbības notiek, izmantojot mērķtiecīgi izveidotu lietotāja interfeisu (nevis tiek ievietotas WordPress administratora zonā), vēl vienkāršāk ir pievienot plašu optin / uznirstošo formu klāstu jebkurai jūsu pārvaldītajai vietnei.

Kā izveidot e-pasta optin formu ar jauno OptinMonster

Pirmais solis e-pasta optin veidlapas izveidē ir sava vietnes apgabala OptinMonster vietnes datu papildināšana ar jūsu vietni, kas ir tikpat vienkārša kā vietnes adreses vai URL ievadīšana. Jums ir arī iespēja izveidot un pēc tam izvietot to pašu veidlapu vairākās vietnēs, ievadot atsevišķus vietrāžus URL vietnes laukā veidlapas iestatījumu lapā.

E-pasta optin veidlapas izveidošana

Pēc vietnes adreses ievadīšanas ekrānā Izveidot jaunu optinu būs jāizvēlas kampaņas tips. Šajā piemērā mēs izmantosim uznirstošās opcijas iespēju.

Atlasiet kampaņas veidu

Pirmais solis, veidojot jaunu OptinMonster kampaņu, ir displeja veida izvēle.

Kad esat izvēlējies formu vai citu attēlojuma veidu, varat izlemt, kuru veidni vēlaties izmantot. Kā minēts, kā arī izmantojot uznirstošo logu, izmantojot iepriekš izveidotu veidni, varat arī sākt ar tukšu audeklu un uznirstošajā apgabalā pievienot HTML un CSS, lai parādītu savu pielāgoto saturu.

Atlasiet kampaņas veidni

OptinMonster uznirstošās un veidņu veidnes aptver virkni stilu un mērķu.

Kampaņu veidu atšķirīgo izmēru un mērķu dēļ katrai opcijai, piemēram, peldošajai joslai, sānjoslai vai uznirstošajam lodziņam, ir savs veidņu komplekts. Rakstīšanas laikā jaunākajai OptinMonster versijai bija 26 pielāgojamas veidnes gaismas lodziņa uznirstošajam tipam, savukārt peldošās joslas opcijai bija 12.

Veidnes peldošās joslas formas tipam

Dažādiem uznirstošo logu un displeju veidiem ir savs mērķim veidotu veidņu komplekts.

Veidlapas vai uznirstošā dizaina pielāgošana

Kad esat izvēlējies veidlapas veidu un veidni, tiek parādīts jaunais un uzlabotais OptinMonster tiešais redaktors. Šeit jūs varat pielāgot gandrīz katru izvēlētā veidnes aspektu (vai pat pārslēgties uz citu dizainu, ja neesat apmierināts ar sākotnējo izvēli)..

Rediģēt uznirstošo veidni

Jaunais OptinMonster veidņu redaktors ir ļoti intuitīvs un ērti lietojams.

Izmantojot tiešsaistes redaktoru, lai pielāgotu e-pasta pierakstīšanās formas vai pielāgotā uznirstošā loga dizainu, ir ļoti viegli. Tagad, kad pakalpojums tiek mitināts OptinMonster vietnē, nevis iespiests WordPress informācijas panelī, interfeiss ir daudz ietilpīgāks nekā iepriekš. Uznirstošās opcijas, kā arī dizaina vadīklas tiek parādītas kreisajā panelī, ļaujot ātri piekļūt visam, kas nepieciešams, lai izveidotu patiesi pielāgotu uznirstošo logu savai vietnei..

Uznirstošā displeja iestatījumi

Visas uznirstošās pogas ir ērti pieejamas vienā ekrānā.

Tā kā OptinMonster ir aktīvs redaktors, varat vienkārši noklikšķināt uz veidlapas elementa, lai sāktu pielāgošanu, un jūs pat varat ievadīt tekstu tieši veidlapas dizainā.

Uznirstošās formas teksta rediģēšana

Lai sāktu rediģēšanu, noklikšķiniet uz veidlapas vai uznirstošā elementa.

Jūs varat viegli pielāgot krāsas, pogas tekstu, fontus un daudz ko citu, lai izveidotu personalizētu formu, vai arī vienkārši izmantojiet vienu no daudzajiem iepriekš iebūvētiem dizainiem un vienkārši pievienojiet savu tekstu. Tas ir atkarīgs no jums!

Uznirstošās kampaņas darbības konfigurēšana

Kad esat apmierināts ar savas formas noformējumu, ir laiks konfigurēt, kā tā darbosies jūsu vietnē. Tas notiek uz tā paša ekrāna, kaut arī caur kreisās puses sānjoslas atšķirīgu apakšizvēlni.

Uznirstošā loga parādīšanas noteikumi

OptinMonster tagad ir daudz noteikumu, kas kontrolē, kad un kur tiek parādīti uznirstošie logi.

Atkarībā no formas, ar kuru strādājat, jums būs dažādas iespējas, kas nosaka, kā viss darbosies jūsu vietnē. Piemēram, veidojot gaismas lodziņa uznirstošo veidlapu, varat iestatīt laika periodu, kas jāgaida, līdz tas tiek parādīts, vai arī varat izmantot ritināšanas procentuālo aktivizētāju vai iespējot diezgan izcilo izejas nodrosinājuma aktivizētāju..

Pop sprūda iestatījumi

Bezdarbības sensora sprūda ir vēl viens veids, kā vietnē OptinMonster izmantot uznirstošos logus.

Gadu gaitā, kad OptinMonster tika regulāri atjaunināts, ir ievērojami palielinājies pieejamo iespēju daudzums, lai kontrolētu, vai tiek parādīti uznirstošie logi, kur jūsu vietnē tie tiek izmantoti un kas tos var redzēt. Dažas no iespējām, kuras tagad var izmantot, lai kontrolētu, kas redz jūsu kampaņu vai uznirstošo logu:

 • apmeklētāji, kas pārlūko noteiktas lapas
 • apmeklētāji, kuri ir apskatījuši X lapu skaitu
 • apmeklētāji, kuri ir mijiedarbojušies ar citām jūsu vietnes kampaņām vai uznirstošajiem logiem
 • apmeklētāji, kas ir jauni, salīdzinot ar atgriešanos
 • apmeklētāji no noteiktas fiziskās vietas
 • apmeklētāji no noteikta trafika avota (novirzītāja noteikšana)
 • apmeklētāji, kuri izmanto Adblock.

Kā redzat, piedāvājot tik daudz noderīgu opciju, kā parādīt uznirstošos logus vai kampaņas, jūs patiešām varat mērķēt savu saturu uz noteiktiem lietotājiem noteiktos vietnes apgabalos. Šie iestatījumi, piemēram, opcija apskatītais X lappušu skaits, arī palīdz samazināt apmeklētāju kaitināšanas risku, parādot pārāk daudz uznirstošo logu. Turklāt, tā kā katrai vietnei varat izveidot vairākus uznirstošos logus un pēc tam stingri noteikt, kad un kur katrs uznirstošais logs tiek parādīts, ir vieglāk izveidot ļoti atbilstošas ​​un mērķētas kampaņas, uz kurām jūsu apmeklētāji, visticamāk, reaģēs pozitīvi..

Definējiet, kurš var redzēt kampaņu

OptinMonster dod jums daudz iespēju kontrolēt, kurš var redzēt jūsu kampaņas vai uznirstošos logus.

Citās konfigurācijās ietilpst veiksmes ziņojuma parādīšana vai lietotāju novirzīšana uz izvēlēto pielāgoto URL pēc veidlapas aizpildīšanas. Varat arī iestatīt sīkdatnes ilgumu, lai pārāk bieži netiktu parādīta forma, un izlemt, vai rādīt saiti “Powered by OptinMonster”.

Panākumu tēmas

Pēc tam, kad apmeklētājs ir pozitīvi atbildējis uz uznirstošo logu, varat parādīt veiksmes ziņojumu vai novirzīt viņu uz jaunu lapu.

E-pasta mārketinga pakalpojumu integrācija

OptinMonster sadarbojas ar iespaidīgu skaitu e-pasta biļetenu pakalpojumu sniedzēju, tostarp AWeber, ConvertKit, MailChimp un Infusionsoft – un šķiet, ka katrs pakalpojuma atjauninājums pievieno vēl vairāk.

Jaunās veidlapas integrēšana izvēlētajā e-pasta saraksta pakalpojumā ir tikpat vienkārša kā opcijas atlasīšana nolaižamajā sarakstā un pēc tam konta autorizēšana. Lai gan katrs pakalpojums šajā sakarā darbojas atšķirīgi, ekrānā tiek parādīta ērta saite uz attiecīgo tiešsaistes dokumentāciju, lai palīdzētu jums izdomāt lietas. Kad jūsu veidlapa ir iestatīta un saglabāta, ir pienācis laiks to izvietot savā vietnē.

OptinMonster veidlapas pievienošana jūsu vietnei

Kad esat priecīgs par uznirstošās kampaņas noformējumu un iestatījumiem, publicēto statusu varat mainīt dzīvot. OptinMonster tagad darbojas ar plašu vietņu veidu klāstu, un ne tikai ar WordPress. Bet, ja jūs izmantojat WordPress, tad spraudņa OptinMonster instalēšana jūsu vietni savieno ar jūsu OptinMonster kontu..

WordPress spraudņa iestatījumi

OptinMonster WordPress spraudnis palīdz pievienot uznirstošos logus savai vietnei.

Pēc tam jūs varat konfigurēt kampaņas no sava paneļa apgabala OptinMonster, tostarp nosakot, kurš var redzēt kampaņu, un citus redzamības iestatījumus. Lai arī lielākajai daļai šo iestatījumu var piekļūt, izmantojot OptinMonster informācijas paneli, spraudnis ļauj izmantot WordPress kategorijas un tagus, lai kontrolētu uznirstošo logu parādīšanu..

Ja vēlaties izvietot veidlapu vietnē, kas nav WordPress, varat ātri nokopēt atbilstošo kodu no sava konta apgabala OptinMonster vietnē. Piezīme: ir pieejams daudz ērtu tiešsaistes dokumentu, kas aptver visas populārākās publicēšanas platformas, kā arī vispārīgas instrukcijas cita veida vietnēm.

Tagad, ja viss ir gājis labi, jūsu jauno optin veidlapu rādīšana jāsāk atbilstoši jūsu izvēlētajiem iestatījumiem.

Noslēguma domas

Kā redzat, pāreja uz mitinātu pakalpojumu ir uzlabojusi OptinMonster lietotāja pieredzi. Tagad, kad varat izveidot un pārvaldīt uznirstošās kampaņas, izmantojot mērķim izveidotu interfeisu, jūs vairs neierobežo ierobežojumi darbam, izmantojot WordPress informācijas paneli.

Jaunās funkcijas, kas ir pievienotas OptinMonster, padara to par neapšaubāmi labāko e-pasta optin un pielāgoto uznirstošo logu izveidošanas rīku WordPress lietotājiem. Pateicoties daudzveidīgajai augstas kvalitātes veidņu izvēlei, funkcijām bagātam redaktoram un detalizētiem iestatījumiem, kas kontrolē, kad tiek parādīti uznirstošie logi, kurās lapās viņi ir aktīvi un kas tos var redzēt, jūs patiešām varat veikt savus centienus pēc paaudzes veidošanas. uz nākamo līmeni.

Vēl viena jauka īpašība ir spēja palaižot optin formas uznirstošos logus no pogas vai saites lapā – tādējādi dodot jums vēl lielāku elastību, kā jūs mēģināt pārliecināt apmeklētājus mijiedarboties ar jūsu saturu. Tukša audekla opcijai vajadzētu būt noderīgai arī ikvienam, kurš vēlas parādīt pielāgoto saturu uznirstošajā logā.

Īsāk sakot, lai arī ļoti gudrs izejas nodomu uzvedējs, kas palīdzēja šim rīkam izcelties no pūļa, tagad ir pārkopējis vai pieņēmis daudzus tā konkurentus, jaunās funkcijas, esošās funkcijas un uzlabotā lietošanas vienkāršība nozīmē, ka OptinMonster joprojām ir par labākais e-pasta optin formas spraudnis tirgū!

Vai interesē? Uzziniet vairāk par OptinMonster oficiālajā OptinMonster vietnē.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me