LearnDash apskats – labākais LMS spraudnis WordPress?

WordPress piedāvājumi


LearnDash ir viens no vispazīstamākajiem un pārdomātākajiem tiešsaistes kursu veidotāju spraudņiem WordPress. Faktiski to, kā ziņots, izmanto Fortune 500 uzņēmumi, lielākās universitātes un apmācības organizācijas, kā arī uzņēmēji, kuri tiešsaistē publicē mācību saturu.

Kaut arī ir skaidrs, ka LearnDash ir piemērots e-apmācības spraudnis, vai tas ir piemērots jūsu projektam?

Šis ir jautājums, uz kuru jums palīdzēs atbildēt šis pārskats. Galu galā LearnDash nav lēts spraudnis, un ir arī citas iespējas.

Kad esat pabeidzis lasīt šo pārskatu, jūs zināt, vai šim spraudnim ir nepieciešamās funkcijas, vai tas nepārsniedz jūsu budžetu un, iespējams, pats galvenais, tas ir rīks, kuru varēsit izmantot.

Sāksim…

Kam paredzēta LearnDash?

LearnDash ir paredzēts ikvienam, kurš vēlas publicēt kursus tiešsaistē – neatkarīgi no tā, vai viņi vēlas pievienot dažus izglītības resursus esošai WordPress vietnei, vai arī izveidot savu e-apmācības platformu vai mācību vadības sistēmu (LMS).

ReviewDash pārskats

Pēc spraudņa LearnDash instalēšanas savā WordPress vietnē jūs varēsit izveidot kursus, nodarbības un viktorīnas, lai mācītu un novērtētu savus lietotājus. Sertifikāti jūsu lietotājiem var tikt piešķirti, pamatojoties uz pielāgotiem kritērijiem, savukārt pārskatu veidošanas rīki sniedz labu ieskatu skolēnu sasniegumos..

Tas ļauj jums iekasēt maksu no lietotājiem par piekļuvi jūsu kursiem vairākos veidos. Šeit ir arī oficiālo un trešo pušu pievienojumprogrammu bibliotēka, kā arī plašas integrācijas iespējas, kas ļauj apvienot LearnDash ar citiem spraudņiem un pakalpojumiem, lai izveidotu vēl jaudīgāku tiešsaistes mācību platformu.

Papildinājumi pakalpojumam LearnDash

LearnDash var uzlabot, izmantojot bezmaksas un apmaksātos papildinājumus.

Patiesībā LearnDash funkciju saraksts ir tik garš un iespējas tik daudzveidīgas, ka pastāv iespēja izmantot šo spraudni. Tomēr, kā mēs redzēsim vēlāk šajā pārskatā, spraudņu veidotāji ir paveikuši labu darbu, lai pēc iespējas vienkāršotu lietotāju pieredzi, vienlaikus nodrošinot, ka enerģijas lietotāji var izveidot viņiem nepieciešamos kursus. Ja vēlaties uzzināt, kā citi izmanto šo spraudni, dažus lietu gadījumus varat apskatīt vietnē LearnDash.

Turpmāk šajā pārskatā mēs apskatīsim tēmu un spraudņu saderību, taču, ja rodas aizdomas, LearnDash vajadzētu strādāt ar daudziem labākajiem WordPress spraudņiem un visām labi kodētajām tēmām. Tāpēc tai vajadzētu būt piemērotai jūsu esošajai vietnei. Ja jūs vēl neesat izveidojis savu vietni, LearnDash komplektācijā ir iekļauta augstas kvalitātes tēma, kas ir optimizēta šim spraudnim.

Tātad, tagad jums ir labs pārskats par to, ko šis spraudnis var darīt un kam tas paredzēts, apskatīsim dažas no tā labākajām funkcijām un galvenajiem trūkumiem.

LearnDash labākās iespējas

Kursu saraksta displejs

LearnDash ļauj savā WordPress vietnē publicēt tik daudz kursu, cik vēlaties.

Pirms mēs izpētīsim šī spraudņa lietotāju pieredzi, lai palīdzētu jums izlemt, vai tas ir rīks, kuru varēsit izmantot, šeit ir uzskaitītas dažas no interesantākajām un noderīgākajām LearnDash funkcijām, kam seko negatīvie punkti, kas jums jāņem vērā pirms veidošanas lēmums.

Izveidojiet neierobežotus tiešsaistes kursus

Tā kā LearnDash galvenais mērķis ir tiešsaistes kursu izveide WordPress vietnēm, ir lieliski redzēt, ka varat publicēt tik daudz kursu, cik vēlaties. Arī nodarbībām un viktorīnām, ko varat pievienot kursiem, nav ierobežojumu.

LearnDash vilkšanas un nomešanas kursa veidotājs

Kursa satura organizēšanai varat izmantot vilkšanas un nomešanas saskarni.

Pateicoties nesenajam atjauninājumam, ir pilnveidots kursu veidotājs LearnDash, un jaunā saskarnes vilkšanas un nomešanas saskarne labi palīdz vienkāršot kursu izveidi un strukturēšanu..

Skaidrs kursa sastāvdaļu pārskats ar iespēju ātri pārvietot nodarbības un viktorīnas uz jaunām vietām padara lietotāja pieredzi daudz intuitīvāku nekā daži citi tur esošie LMS spraudņi un risinājumi. Jūs pats varat redzēt, kā izskatās kursi un cits saturs, kad tie tiek publicēti, piekļūstot LearnDash tiešsaistes demonstrācijai.

Iestatījumu un vadības ierīču bagātība

Lai gan jūs varat ātri izveidot kursa struktūru, izmantojot noklusējuma iestatījumus, LearnDash patiešām kļūst par savu, kad sākat izpētīt katras funkcijas iespējas.

Izmantojot vadīklas, kas aptver, kas var piekļūt jūsu kursiem, vai kursam ir priekšnoteikumi, un kursa satura pieejamību, lai nosauktu tikai dažus, ir pārsteidzoši, cik daudz kontroles jūs iegūstat ar šo spraudni.

Maksa par piekļuvi kursiem

Ja vēlaties gūt peļņu no tiešsaistes kursiem, LearnDash tiek integrēts ar PayPal ārpus kastes, lai jūsu vietnē iespējotu maksājumu iekasēšanu. Agrāk par piekļuvi kursiem varēja iekasēt tikai vienreizēju maksu, taču tagad arī LearnDash atbalsta periodiskus maksājumus..

Apmaksāts kurss LearnDash

Jūs varat iekasēt maksu par piekļuvi kursiem, izmantojot programmu LearnDash.

Kaut arī LearnDash pamatmaksājumu funkcionalitāte varētu būt pietiekama lielākajai daļai lietotāju, lietotājiem ar prasītākām prasībām spraudnis tiek integrēts ar visiem labākajiem WordPress e-komercijas risinājumiem, ieskaitot WooCommerce un Easy Digital Downloads..

Citi paplašinājumi ļauj jums izmantot Stripe kā maksājumu apstrādātāju, nevis PayPal, un integrēt LearnDash ar dalības spraudņiem, piemēram, MemberPress, lai dotu jums lielāku kontroli pār lietotāju piekļuvi jūsu kursiem. Paralēli palīdzībai ar maksājumu iekasēšanu un lietotāju piekļuvi, bezmaksas un apmaksātie papildinājumi sniedz patiešām labu darbu, uzlabojot jau iespaidīgās LearnDash iespējas..

Spēcīgi ziņošanas un administrēšanas rīki

Mācību satura izveidošana ir tikai viena veiksmīga tiešsaistes kursa sastāvdaļa. Jums arī jāspēj pārvaldīt savus lietotājus un saprast, kā viņi mijiedarbojas ar jūsu vietni.

LearnDash šajā jomā ir dažas noderīgas funkcijas, kas gan palīdz lietotājiem dot iespēju, gan vienkāršo jūsu kā kursa administratora lomu.

Iesācējiem reģistrētie lietotāji var skatīt savus profilus jūsu vietnes priekšpusē. Viņi var apskatīt, cik daudz kursu viņiem ir pieejami, cik daudz viņi ir apmeklējuši, un citu informāciju par to norisi, izmantojot visu viegli pieejamu portālu.

Pārskata rīki arī ļauj administratoriem ātri apskatīt atsevišķu lietotāju aktivitātes, tostarp to, cik ilgu laiku viņi ir pavadījuši kursā, kā viņi ir veikuši viktorīnas un kā viņiem ir pieejams saturs, kas viņiem pieejams.

Ir vērts norādīt, ka lielākā daļa pārskatu veidošanas funkciju tiek nodrošinātas, izmantojot ProPanel moduli, kas ir pieejams divās labākajās licences opcijās, bet ne sākuma līmeņa plānā..

LearnDash ir arī iespēja izsūtīt e-pasta paziņojumus, pamatojoties uz noteiktiem aktivizētājiem, palīdzot automatizēt dažus uzdevumus, kas saistīti ar tiešsaistes kursu vadīšanu. Daži šo aktivizētāju piemēri: Kad lietotājiem ir pieejams jauns saturs; ja drīz beigsies pieeja kursam; un ja lietotājs noteiktu laiku nav pieteicies.

Noderīga lietotāja dokumentācija

Visa šī noderīgā funkcionalitāte rada izmaksas, un tas ir laiks, kas vajadzīgs, lai patiesi izprastu šo spraudni un pēc iespējas labāk izmantotu to..

Par laimi, LearnDash ir pievienota daudz tiešsaistes dokumentācijas, kas palīdzēs jums sākt darbu, un pēc tam labāk izprast, kā spraudnis darbojas un ko jūs varat ar to darīt..

LearnDash Facebook grupa

LearnDash lietotāji var dalīties ar padomiem un padomiem Facebook grupā.

Kā arī mācību saturam, kas pieejams vietnē LearnDash, spraudnis jūsu WordPress informācijas panelī iegulda dažus noderīgus apmācības videoklipus, lai palīdzētu jums sākt darbu. Pastāv arī Facebook grupa LearnDash lietotājiem, kur dalībnieki var apspriest labāko praksi un dalīties ar padomiem.

LearnDash trūkumi

LearnDash, bez šaubām, ir dažas lieliskas iespējas, kas palīdzēs jums izveidot kursus un izveidot tiešsaistes mācību platformu, izmantojot WordPress. Tomēr spraudnis nav bez trūkumiem. Tāpēc, ņemot to vērā, izpētīsim dažus iemeslus, kāpēc LearnDash var nebūt jums piemērots LMS spraudnis.

Ar šo lietu ir daudz kas jātiek galā

Viena no lielākajām LearnDash priekšrocībām varētu būt arī viena no tās lielākajām nepilnībām, un tas ir tā garš funkciju saraksts. Ja jūs meklējat visspēcīgāko WordPress e-apmācības spraudni, tad LearnDash ir tieši turpat ar labāko. Tomēr, ja jūsu vajadzības ir pieticīgākas, tad jūs varētu secināt, ka LearnDash ir pārāk liels jūsu projektam.

Lai gan jūs varētu vienkārši ignorēt funkcijas, kas jums nav vajadzīgas, ar LearnDash tas nav tik vienkārši. Kā redzēsit nākamajā šī pārskata sadaļā – kur mēs iepazīstamies ar LearnDash lietotāju pieredzi – gandrīz katrā darbības posmā ir pieejams daudz iestatījumu un iespēju. Tātad, ja jūs vienkārši vēlaties izveidot, piemēram, vienkāršu viktorīnu, jūs varat izklaidēties vai pat sajaukt visu dažādo veidoto viktorīnu veidus, kā arī visus iestatījumus un opcijas, kas tiem pievienoti.

Ir labi redzēt, ka dažas funkcijas, piemēram, integrācija ar citiem spraudņiem, ir piegādātas papildinājumiem, padarot tās pieejamus tikai tiem, kam tie faktiski nepieciešami. Tomēr pamata spraudnis joprojām satur daudz funkcionalitātes, kas dažiem varētu būt satriecošas.

Ja jums ir nepieciešama pieeja vienam no visspēcīgākajiem LMS rīkiem, tad šis pārslodzes un stāvo mācīšanās līknes risks ir izmaksas, kuras jums, iespējams, vajadzētu būt gataviem maksāt. Bet, ja jums nav nepieciešams viss, ko LearnDash spēj, jums var šķist, ka šī spraudņa darbības joma ir pārāk liela. Vēlāk šajā pārskatā mēs īsumā apskatīsim dažus no pieejamajiem alternatīvajiem spraudņiem.

Visefektīvākās ziņošanas funkcijas, kas trūkst no sākuma līmeņa plāna

Kā minēts iepriekš, viens no iemesliem izvēlēties LearnDash ir jaudīgās pārskatu veidošanas funkcijas, kas sniedz jums un lietotājiem labu ieskatu jūsu vietnē. Pateicoties tam, vietņu īpašnieki un kursu veidotāji var redzēt, kā tiek piekļūst viņu saturam, kamēr studenti gūst labu priekšstatu par viņu gaitu.

Tomēr visspēcīgākās pārskata funkcijas ir pieejamas, izmantojot ProPanel, kas ir pieejams tikai Plus un Pro plānos, nevis zemākas cenas sākuma līmeņa pamata opcija. Tāpēc, ja jums nepieciešama piekļuve šāda veida ziņošanas funkcijām, jums būs jāiztērē vairāk, nekā jūs, iespējams, plānojāt, un tas mūs pieved pie nākamā LearnDash trūkuma ….

LearnDash nav lēts

Rakstīšanas laikā LearnDash cena svārstījās no USD 159 sākuma līmeņa plānā līdz USD 329 par augstākā līmeņa paketi, kurā bija iekļautas visas funkcijas un 25 vietņu licence..

LearnDash ir garš funkciju saraksts, taču, tā pat ir diezgan augsta WordPress spraudņa cena, un ir arī lētākas alternatīvas, piemēram, LifterLMS, kā arī Freemium LearnPress un Sensei spraudņi. Lai gan, kā mēs redzēsim vēlāk, daži no šo spraudņu papildinājumiem var būt pārsteidzoši dārgi.

No otras puses, salīdzinot ar mitinātiem pakalpojumiem, piemēram, Teachable, ar plāniem, kuru cena sākas no 29 USD mēnesī, LearnDash cena nav nepamatoti augsta. Tas nozīmē, ka, ja jums nav nepieciešama lielākā daļa no tā funkcijām vai labi izstrādāts lietotāja interfeiss nav galvenā prioritāte, iespējams, ka kāda no citām opcijām ir izdevīgāka. Drīz apskatīsim LMS spraudņus, un dažiem lasītājiem tie noteikti ir vērts padomāt.

Kad jāizlemj, vai šie trūkumi attiecas uz jums, ieteicams ņemt vērā spraudņa cenu, kā arī to, vai esat gatavs ieguldīt laiku, kas nepieciešams, lai saprastu, kā LearnDash darbojas, un tādējādi gūt maksimālu labumu no tā.

Jācer, ka jums tagad ir laba izpratne par to, ko LearnDash var darīt, un vai tā būs piemērota izvēle jūsu projektam. Tagad apskatīsim lietotāju pieredzi.

Pētot LearnDash lietotāja pieredzi

Lai sniegtu jums priekšstatu par lietotājdraudzīgo LearnDash, šī mūsu pārskata daļa sniedz jums informāciju par pamata tiešsaistes kursa izveidošanas procesu ar spraudni un tā funkcionalitātes un lietojamības demonstrēšanu..

Darba sākšana ar LearnDash

Kad spraudnis jūsu vietnē ir aktivizēts, tiek parādīta saite uz mini sāknēšanas nometni, lai palīdzētu jums sākt darbu ar LearnDash..

LearnDash Bootcamp

Lai palīdzētu jums sākt, pakalpojumā LearnDash WordPress informācijas panelī tiek parādīti video ceļveži.

Lai arī tas nav gluži tāds iestatīšanas vedņa veids, kādu jūs saņemat ar tādiem spraudņiem kā WooCommerce, kas sniedz norādījumus par spraudņa konfigurēšanas un pirmā kursa izveidošanas galvenajām darbībām, tomēr ir virkne video ceļvežu, kas aptver LearnDash galvenās funkcijas, izmantojot: saites uz attiecīgajām tiešsaistes dokumentācijas sadaļām.

Video rokasgrāmata LearnDash

LearnDash sāknēšanas nometnē ir iekļautas video pamācības, kas aptver spraudņa galvenās funkcijas.

Pēc spraudņa iegādes jums tiek nosūtīts arī sveiciena e-pasts ar saitēm uz Facebook grupu LearnDash un YouTube kanālu. Šeit ir arī darba sākšanas ceļvedis ar informāciju visiem, kas WordPress ir iesācēji, ietver tādas tēmas kā tēmas izvēle un pareizā mitināšanas atrašana.

Kā mēs redzēsim, LearnDash iestatījumi un iespējas ir ļoti detalizētas, tāpēc pirms kursa izveidošanas ir vērts veltīt laiku šo video noskatīšanai..

Kursa izveidošana

Kā minēts iepriekš, pēc nesenā atjauninājuma kursu veidotājs ir pilnībā pārveidots, lai tas būtu jaudīgāks un lietotājam draudzīgs. Šī jauninājuma ietvaros tagad varat izmantot WordPress redaktora jaunāko versiju, lai izveidotu kursa aprakstus un iestatītu visus tagus un kategorijas.

Izveidot kursa ekrānu

Nesen tika atjaunināta LearnDash saskarne, lai uzlabotu lietotāju pieredzi.

Kad kurss ir izveidots, esošās nodarbības un viktorīnas tam var pievienot, izmantojot LearnDash veidotāju. Pateicoties celtnieka vilkšanas un nomešanas saskarnei, jūs varat vienkārši pārvietot nodarbības no sānjoslas uz kursa struktūru.

Jauns kursu veidotājs LearnDash

Kursu veidotājs LearnDash ļauj jums izveidot kursu, izmantojot vilkšanas un nomešanas saskarni.

Ja šis ir jūsu pirmais kurss, jūs, iespējams, vēl nebūsit izveidojis nevienu stundu. Tomēr tā nav problēma, jo, izmantojot kursu veidotāju, jūs varat ātri izveidot jaunas nodarbības un vēlāk pievienot saturu. To darot, jūs varat ātri plānot kursa struktūru, pirms esat izveidojis visas nodarbības un viktorīnas, kuras tajā ietilps. Lai arī tas var šķist nedaudz pretintuitīvs, tas tiešām ir ļoti ērti, ja no viena ekrāna var izveidot sava kursa kontūru.

Nodarbību pievienošana kursu veidotājam

Kursa veidotājs ļauj ātri izveidot kursa struktūru ar tukšām nodarbībām un tēmām, kas kalpo kā vietturi.

Alternatīvi, jūs varat saglabāt kursu un pāriet uz nodarbību sadaļu, kur varat sākt darbu pie mācību satura, kas veidos kursu. Drīz apskatīsim, kā tas izskatās, bet vispirms īsumā apskatīsim kursa iestatījumus.

Kursu konfigurēšana

Papildus visiem vietējiem iestatījumiem, kas tiek piemēroti visiem kursiem, atsevišķiem kursiem ir savi iestatījumi. Daži to piemēri: Izvēlēties, kurš var piekļūt kursam; kursa priekšnoteikumu noteikšana; un sertifikāta piešķiršana kursam, kas jāpiešķir pēc sekmīgas pabeigšanas.

Kursu piekļuves kontrole

LearnDash ļauj viegli kontrolēt, kā lietotāji var piekļūt kursam.

Varat arī izmantot kursa punktu funkciju, lai iestatītu, cik punktu lietotājam nepieciešams, lai tam piekļūtu, kā arī cik punktus piešķir par kursa pabeigšanu. No pirmā acu uzmetiena tas var likties ne pārāk daudz, bet, ja jūs veidosit vairākus saistītus kursus, varat izmantot punktu sistēmu, lai pilnībā kontrolētu kursa gaitu un izveidotu savu lietotāju mācību braucienu..

Iestatiet kursa punktus

Punktus var iegūt pēc kursa pabeigšanas, un tos var izmantot arī kā piekļuves prasību.

Ir arī iespējams izmantot mazāk strukturētu pieeju piekļuvei kursam un pārslēgties no lineāras progresēšanas uz brīvas formas piekļuvi, kas ļauj lietotājam pašiem plānot savu ceļojumu, izmantojot pieejamo kursa saturu.

Citi kursa veidotāja iestatījumi ļauj viegli kontrolēt, cik dienu lietotājs varēs piekļūt kursam no viņu uzņemšanas datuma, kā arī to, vai lietotāja dati tiek dzēsti, beidzoties viņu piekļuves termiņam..

Kursa piekļuves derīguma termiņa iestatījumi

Var iestatīt, ka piekļuvei kursam beidzas pēc noteikta dienu skaita.

Lai arī ir daudz vadības ierīču, daudzas no tām nav obligātas, tāpēc jūs varat vai nu ātri uzsākt kursu ar noklusējuma iestatījumiem, vai arī pavadīt vairāk laika, lai kursu konfigurētu atbilstoši jūsu prasībām.

Gandrīz visiem iestatījumiem ir rīka padomi, kurus var aktivizēt, noklikšķinot uz jautājuma zīmes ikonas vai virzot kursoru virs vadības pultīm, lai parādītu noderīgu informāciju. Tādēļ LearnDash un tās daudzo funkciju izmantošana ir tikpat tuvu pašsaprotamai, kā jūs varat iegūt. Ja rodas kādas problēmas, tiešsaistes dokumentācijā ir sīkāk aprakstītas visas funkcijas un iestatījumi nekā rīka padomi.

Kad esat izveidojis kursa struktūru, varat pāriet uz tā nodarbības.

Nodarbību veidošana

Kā minēts, LearnDash kursi tiek aizpildīti ar nodarbībām, un tos, savukārt, var aizpildīt ar tēmām. Tātad, lai kursam pievienotu saturu, jums būs jāizveido dažas nodarbības un tēmas. Ērti, kursu un nodarbību veidošanai tiek izmantots viens un tas pats interfeiss, tāpēc, jo vairāk izmantosit LearnDash, jo ātrāks būs satura izveides process..

Izveidojiet jaunu nodarbību

LearnDash nodarbības tiek veidotas, izmantojot parasto WordPress saskarni, kurai ir pievienotas papildu vadīklas.

Kad esat izveidojis mācību stundu un nodevis tai aprakstu, varat sākt tās konfigurēšanu cilnē Iestatījumi. Definējot nodarbību, jūs varat pievienot saturu, ieskaitot visus videoklipus, kurus vēlaties demonstrēt.

Nodarbības iestatījumi

Stundu var pievienot saturam, izmantojot cilni Iestatījumi.

Kā parasti, LearnDash nodrošina labu kontroli pār katru izveidoto nodarbību. Daži nodarbības iestatījumu piemēri ietver prasību par videoklipa skatīšanos, pirms lietotājs var progresēt, vai pienākuma noteikšanu lietotājam augšupielādēt uzdevumu, pirms viņš var turpināt darbu. Alternatīvi, jūs varat izmantot piespiedu nodarbību taimera funkciju, lai neļautu lietotājam pāriet uz nākamo nodarbību, kamēr nav pagājis noteikts laika periods.

Vairāk LearnDash nodarbības iestatījumu

LearnDash ļauj viegli iestatīt progresēšanas prasības katrai nodarbībai.

Vēl dažas noderīgas LearnDash funkcijas ļauj stundu padarīt publiski pieejamu visiem jūsu vietnes apmeklētājiem, ļaujot jums izveidot mācību stundu paraugus, kurus var izmantot kursa reklamēšanai..

Jūs varat arī iestatīt nodarbības izlaišanas grafiku tā, lai sakārtotu vai pilētu barības saturu lietotājiem, nevis visu darītu pieejamu no paša sākuma. Izmantojot intuitīvos LearnDash iestatījumus, šo funkciju konfigurēšana ir ļoti vienkārša.

Nodarbības piekļuves iestatījumi

Spēja izveidot publiski pieejamus paraugstundas varētu palīdzēt efektīvāk reklamēt kursus.

Kā parāda šie stundu iestatījumi, LearnDash dod jums daudz iespēju kontrolēt, kā jūsu mācību saturs tiek piegādāts un patērēts.

Viktorīnu izveidošana

Nodarbībām var pievienot viktorīnas, lai tās būtu interaktīvākas, un to izveidošana ir tikpat vienkārša kā kursu un nodarbību veidošana. Pateicoties daudzām iespējām un iestatījumiem, jums atkal ir daudz iespēju kontrolēt, kā darbojas jūsu viktorīnas.

Viktorīnas izveidošana vietnē LearnDash

LearnDash viktorīnas tiek izveidotas, izmantojot jau pazīstamo interfeisu.

Kad esat izveidojis viktorīnu, cilnē Iestatījumi varat sākt noteikt, kā tā darbosies. Tāpat kā kursos, ir liels iestatījumu klāsts, lai nodrošinātu, ka varat izveidot viktorīnas, kas piemērotas jūsu saturam un lietotājiem.

LearnDash viktorīnas iestatījumi

Katru LearnDash viktorīnu var konfigurēt atbilstoši jūsu prasībām.

Lai iestatītu priekšnoteikumus un kontrolētu, vai viktorīnu var uzņemt tikai reģistrēti lietotāji vai visi, varat arī iestatīt ieskaites punktu skaitu un piešķirt sertifikātu. Lai izvēlētos, kur būs pieejama viktorīna, vienkārši saistiet to ar kursu un nodarbību.

Viktorīnas piekļuves iestatījumi

Viktorīnas tiek ievietotas kursos, saistot tās ar jūsu saturu.

Kā mēs redzam, kaut arī termins “viktorīna” var ieteikt jautājumu un atbilžu veida novērtējumu, jūs varat darīt daudz vairāk, nekā izmantojot šo LearnDash funkciju..

Viktorīnas jautājumu izveidošana

Kad esat izveidojis un konfigurējis savu viktorīnu, ir laiks sākt veidot dažus jautājumus.

Viktorīnas jautājumu saraksts

Katrai viktorīnai ir savs jautājumu komplekts, taču jūs varat viegli importēt jautājumus no citām viktorīnām.

Izmantojot viktorīnas iespējas, kas ietver atbilžu variantus, brīvu izvēli un tukšu aizpildīšanu, kā arī iespēju pieņemt esejas un failu augšupielādi, jūs varat pievienot plašu novērtējumu klāstu kursiem, izmantojot LearnDash.

Viktorīnu veidi

Jautājumi viktorīnā var būt dažādos veidos, ieskaitot atbilžu variantus vai failu augšupielādi.

Kā redzat, neatkarīgi no tā, kā vēlaties novērtēt savus lietotājus, jums vajadzētu būt iespējai to ieviest ar LearnDash.

Izdošanas kursi

Kad esat izveidojis kursu un tā saturu, to var publicēt savā vietnē.

Atkarībā no tā, kā esat konfigurējis kursu, tas varētu būt pieejams ikvienam vai tikai tiem, kas vēlas maksāt par piekļuvi. Tomēr priekšnoteikumu funkcija un citi piekļuves iestatījumi sniedz jums vairāk iespēju kontrolēt, kurš var piekļūt kursiem. Kā minēts iepriekš, arī LearnDash tiek integrēts ar daudziem labākajiem WordPress dalības spraudņiem, lai jūs varētu kontrolēt piekļuvi, izmantojot šo rīku funkcionalitāti, ja vēlaties.

LearnDash saīsnes

Jūs daudz kontrolējat īskodus, kas tiek izmantoti kursu un cita satura publicēšanai jūsu vietnē.

Neatkarīgi no jūsu kursa piekļuves iestatījumiem, LearnDash ļauj ātri publicēt kursus, izmantojot īskodus. Līdzīgi kā citos LearnDash aspektos, īskodus var izmantot vairākos veidos, ieskaitot kursu ievietošanu savās ziņās un lapās vai mācību stundu ievietošanu kursos un daudz ko citu..

LearnDash saīsnes kodu piemēri

LearnDash ir īso kodu veidotājs, kas palīdzēs ģenerēt īskodus mācību satura parādīšanai.

Īskodu izvadi var kontrolēt, izmantojot parametrus, piemēram, tikai parādot noteiktus kursus vai parādot visus kursus, kuriem ir piešķirti noteikti tagi vai kategorijas. Turklāt pēc pēdējiem atjauninājumiem LearnDash tagad iespaidīgi izmanto atjaunināto WordPress redaktoru.

LearnDash LMS WordPress redaktora bloki

LearnDash ietver blokus, kas ļauj ātri ievietot tā saturu ziņās un lapās.

Spraudnis ietver bloku izvēli, kurus varat ievietot savās ziņās un lapās, izmantojot WordPress redaktoru. Šie bloki izmanto īsos kodus, taču, ņemot vērā jauninātā WordPress redaktora darbību, nevis redzot īsos kodus, tā vietā varat apskatīt īskodu izvadi, strādājot ar ziņu vai lapu..

LearnDash LMS bloķēšanas iestatījumi

Bloku LearnDash saturu var kontrolēt, izmantojot bloka iestatījumus redaktora sānjoslā.

Ir lieliski redzēt, ka spraudņi ietver WordPress redaktora uzlaboto funkcionalitāti, un LearnDash paveic labu darbu, izmantojot savas jaunās iespējas..

Pēc tam, kad esat priekšskatījis vai publicējis ziņu vai lapu, kurā strādājat, varat izjust kursu tāpat kā lietotāji. Tā kā LearnDash vajadzētu strādāt ar jebkuru labi kodētu tēmu, nevajadzētu radīt problēmas ar kursu un cita satura parādīšanu jūsu vietnē.

Publicēts kursa piemērs

LearnDash kursi ir labi pasniegti, lai gan jūsu izvēlētā tēma tieši noteiks, kā tie izskatās.

Turklāt LearnDash saturs pilnībā reaģē uz to, lai jūsu lietotāji varētu piekļūt kursiem savos viedtālruņos un planšetdatoros. Tomēr jums būs jāizmanto adaptīva tēma, lai nodrošinātu, ka kursiem var piekļūt šajās mazāka ekrāna ierīcēs.

LearnDash mobilā izkārtojums

Ja jūsu vietne izmanto atsaucīgu motīvu, viedtālruņos būs pieejams LearnDash saturs.

Ja jūs meklējat savam projektam LearnDash draudzīgu motīvu, Astra WordPress tēma nāk ar LearnDash un nemanāmi integrējas tajā. Tomēr visām mūsdienu tēmām vajadzētu strādāt ar spraudni.

Tas attiecas uz pamata kursa izveidi ar LearnDash un mūsu ieskatu lietotāja pieredzē. Kā redzat, tas nav viegls spraudnis, kas piedāvā dažas precīzi noteiktas e-apmācības un mācību pārvaldības funkcijas. Tā vietā tas ir spēcīgs rīks, kas ir ļoti konfigurējams un ko var izmantot daudzos veidos.

LearnDash cenu noteikšanas iespējas

LearnDash ir premium WordPress spraudnis, un pirkuma veikšanai ir trīs dažādas iespējas:

 • Pamata: $ 159 par piekļuvi visām funkcijām, izņemot ProPanel, un lietošanai vienā vietnē.
 • Plus: 189 USD par piekļuvi visām funkcijām, ieskaitot ProPanel, un lietošanai desmit vietnēs.
 • Pro: 329 USD par piekļuvi visām funkcijām, ieskaitot ProPanel, un lietošanai 25 vietnēs.

Šajās cenās ir iekļauta spraudņu atjauninājumu un atbalsta pieejamība uz vienu gadu, un jūsu licence tiks automātiski atjaunota katru gadu, ja vien jūs neatcelsit abonementu.

Uz pirkumiem attiecas 30 dienu naudas atdošanas garantija, kas ļauj bez riska izmēģināt LearnDash.

LearnDash vs konkurss

Kā jau minēts, LearnDash nav vienīgais tiešsaistes kursu veidotāju spraudnis WordPress, tāpēc apskatīsim dažas citas iespējas.

LifterLMS

LifterLMS spraudnis

LifterLMS ir populāra alternatīva LearnDash.

Viena no populārākajām opcijām šajā kategorijā līdzās LearnDash ir LifterLMS, spraudnis ar ierobežotu versiju, kuru varat lejupielādēt bez maksas, un maksas iespējas ar papildu funkcijām.

Atkarībā no tā, kurām funkcijām jums ir jāpiekļūst, LifterLMS varētu būt lētāks nekā LearnDash, iespējams, padarot to piemērotāku tiem, kuriem ir stingrāks budžets. Tomēr, ja, piemēram, plānojat iekasēt maksu par piekļuvi kursiem, ieteicamo LifterLMS e-komercijas paplašinājumu izmaksas ātri sāk augt..

Kopumā uz papīra LifterLMS un LearnDash ir līdzīgas funkcijas, taču vairumā gadījumu LearnDash dod jums lielāku elastību kursu publicēšanai tiešsaistē, vienlaikus atvieglojot arī šo kursu pievilcīgu parādīšanu jūsu WordPress vietnē.

Sensei LMS

Sensei LMS spraudnis

Sensei LMS spraudnis ir brīvi lietojams, un to var paplašināt ar maksas papildinājumiem.

Sensei izveidoja WooThemes komanda, kas tagad pieder Automattic, uzņēmumam, kas darbojas pēc tādiem rīkiem un pakalpojumiem kā Jetpack, WooCommerce un WordPress.com. Tāpēc, visticamāk, Sensei LMS tiks uzraudzīts, atjaunināts un pilnveidots vēl daudzus gadus uz priekšu.

Tā kā tas ir freemium LMS spraudnis, pirms naudas ieguldīšanas varat izmēģināt Sensei un iegūt labu pārskatu par tā darbību. Tāpat kā LifterLMS, ja vēlaties pārdot kursus tiešsaistē, jums būs jāiegādājas premium papildinājums, lai iespējotu šo funkcionalitāti. Sensei papildinājumi tomēr nav lēti, tāpēc pārliecinieties, ka, ņemot vērā cenu, ņemiet vērā to funkciju izmaksas, kuras, jūsuprāt, jums būs vajadzīgas..

Sensei LMS ir lietotājam draudzīgs interfeiss, taču funkcijas nevar konkurēt ar plašo un dziļo LearnDash funkcionalitāti.

LearnPress

LearnPress spraudnis

LearnPress ir vēl viens Freemium WordPress LMS spraudnis.

LearnPress ir vēl viena iespēja, kur galvenās funkcijas ir pieejamas, izmantojot bezmaksas spraudni, ar iespēju iegādāties komerciālus papildinājumus. Atšķirībā no dažām citām freemium iespējām, spraudnis LearnPress nodrošina jums iespēju iekasēt maksājumus apmaiņā pret piekļuvi jūsu kursiem.

Tomēr, lai piekļūtu sarežģītai maksājumu funkcionalitātei, kas ir līdzīga tam, ko nodrošina LearnDash, jums būs jāiegādājas viens vai vairāki premium līmeņa paplašinājumi. Šie papildinājumi ir par saprātīgāku cenu nekā Sensei LMS un LifterLMS paplašinājumi.

LearnPress ir izdevīga opcija, kurai ir noderīgs brīvi pieejamu funkciju komplekts ar iespēju atbloķēt papildu funkcionalitāti, izmantojot salīdzinoši pieejamus papildinājumus..

Tātad, vai konkursā vajadzētu izvēlēties LearnDash? Atbilde patiešām ir atkarīga no jūsu prasībām.

Tomēr, apskatot citas iespējas, šķiet, ka LearnDash ir visattīstītākais spraudnis funkciju un funkcionalitātes ziņā. Droši vien dažas vai varbūt lielāko daļu no LearnDash funkcijām jūs varētu atrast citur, taču jums būs jāinstalē papildinājumi, jāiegādājas paplašinājumi un efektīvi jāmontē pareizais rīku komplekts pats. Kā mēs tikko redzējām, dažu šo papildinājumu izmaksas nav daudz, ja vispār, lētākas nekā LearnDash. Turklāt jums būs jāņem vērā laiks, kas nepieciešams, lai izvēlētos savam projektam pareizos paplašinājumus un pēc tam pārvaldītu tos pēc to instalēšanas..

Ja vien jūsu vajadzības nav ļoti pamata un tās neaptver bezmaksas LMS spraudnis vai jūsu budžets ir ļoti ierobežots, daudzos gadījumos, iespējams, LearnDash būs labākais risinājums funkcionalitātes, lietošanas ērtuma un pat vērtības ziņā..

Noslēguma domas

LearnDash ir viens no populārākajiem WordPress LMS un tiešsaistes kursu veidotāju spraudņiem, un, izpētījis funkcijas un pārbaudījis lietotāja pieredzi, ir viegli saprast, kāpēc.

Pateicoties milzīgajam funkciju sarakstam, kā arī plašajiem iestatījumiem un opcijām, ja vēlaties publicēt kursus tiešsaistē, LearnDash vajadzētu būt jūsu izvēlētajā sarakstā. Ir ļoti maz ticams, ka jūs nevarēsit izveidot vēlamo kursu vai tiešsaistes mācību platformu veidus, izmantojot programmu LearnDash un tās papildinājumu bibliotēku un trešo pušu spraudņu integrācijas..

Tomēr šī spraudņa iespaidīgās funkcionalitātes un elastības dēļ LearnDash var nebūt piemērots visiem. Ja jums ir ļoti pamata tiešsaistes kursu izveides vajadzības vai arī jums nav laika vai vēlmes izpētīt LearnDash funkcijas un iestatījumus, iespējams, šis spraudnis nav saderīgs ar jūsu mērķiem. Kā mēs jau redzējām, LearnDash nav lēts, un tur ir zemākas cenas alternatīvas, tostarp dažas bezmaksas iespējas.

Tomēr LearnDash vajadzētu būt piemērotam lielākajai daļai e-apmācības projektu, sākot no pamatkursu izveidošanas līdz tiešsaistes mācību platformu un visam, kas pa vidu, veidošanai. Tomēr, neskatoties uz visiem apmācības video un citiem resursiem, mācīšanās līkne un iestatījumu bagātība dažiem lietotājiem var vienkārši būt par daudz..

Bet, ja jums ir nepieciešama piekļuve LearnDash funkcijām un nedomājat ieguldīt mazliet laika visu iestatījumu izpētē, šo spraudni ir grūti pārspēt.

Ja joprojām neesat pārliecināts, apmācības video vietnē LearnDash ir liels darbs, lai sīkāk izskaidrotu funkcijas un lietotāja pieredzi..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map