Ierobežot satura Pro pārskatu: uzlabots WordPress dalības spraudnis no Pipina Viljamsona

WordPress piedāvājumi


Ierobežot saturu Pro ir funkcijām bagāts dalības spraudnis WordPress, kurā ir viss nepieciešamais, lai izveidotu dalības vietni vai tiešsaistes kursu, vai pat ierobežots satura apgabals darbiniekiem.

Kaut arī pastāv spraudņa bezmaksas versija, tā ir diezgan ierobežota, un tā nav lieliska reklāma tam, ko var darīt profesionālā versija..

Tas ietver lielisku atbalstu maksājumu vārtejām, kā arī daudz lielisku pārvaldības rīku jūsu biedriem. Papildus tam profesionālais rīks ļauj iestatīt atlaides, lai palielinātu dalības pārdošanas apjomus.

Ierobežot saturu Pro

Ierobežotu saturu Pro izstrādāja Pipina Viljamsona uzņēmums Sandhills Development. Kā tika atzīmēts manā nesenajā pārskatā par vienkāršām digitālajām lejupielādēm, Sandhills Development ir fantastisks sasniegums profesionālu WordPress produktu izstrādē un stabilu atbalstu klientiem.

Papildus ērtai digitālajai lejupielādei un emuāriem Pippins Plugins, komanda arī atbalsta filiāļu spraudni AffiliateWP, strīpu maksājumu risinājumu WP Simple Pay un notikumu kalendāra spraudni Cukura kalendārs..

Apskatīsim sīkāk, kāpēc daudzi cilvēki Ierobežotu saturu Pro uzskata par vienu no labākajiem šodien pieejamajiem WordPress dalības risinājumiem.

Ierobežota satura bezmaksas versija

Bezmaksas ierobežojošā satura Pro versiju, ko vienkārši sauc par Ierobežot saturu, var lejupielādēt no WordPress.org vai, ja vēlaties, tieši no WordPress administratora apgabala spraudņu lapas..

Izmantojot vienkāršās digitālās lejupielādes, katram lietotājam ir jāinstalē spraudņa galvenā versija. To var lejupielādēt no WordPress.org, un tajā ir iekļautas daudzas lieliskas iespējas, piemēram, atlaižu kodi, PayPal atbalsts un analītiski pārskati. Pēc tam spraudņa funkcionalitāti var vēl vairāk paplašināt, izmantojot piemaksu papildinājumus.

Ierobežot saturu ir iestatīts atšķirīgi. Tas ir atsevišķs produkts, kas piedāvā tikai pamata dalības funkcijas. Tiem, kas izvēlas ierobežot saturu Pro, ir jāinstalē atsevišķs spraudnis.

Saturu var ierobežot, izmantojot ierobežoto īskodu, un, izmantojot īskodus, varat arī izveidot pielāgotas reģistrācijas un pieteikšanās lapas..

Kad spraudnis ir aktivizēts, zem ziņām, lapām un citiem WordPress pielāgotajiem ziņu veidiem redzēsit opciju “Ierobežot šo saturu”. Tas ļauj jums definēt WordPress lietotāja līmeni, kas var redzēt ierobežotajā īskodā ietverto saturu.

Ierobežot šo saturu

Spraudņa iestatījumu lapā varat pielāgot ziņojumu, kas tiek parādīts, kad lietotājs mēģina skatīt lapu, bet viņam nav atļaujas to darīt.

Lietotājiem no dažādām lietotāju grupām var parādīt atšķirīgu ziņojumu.

Ierobežojiet satura iestatījumus

Satura ierobežošana nekādā ziņā nav slikts spraudnis – tam vienkārši nav daudz funkciju, kas ļauj jums darīt kaut ko vairāk, kā ierobežot saturu tikai iepriekš noteiktiem lietotāju līmeņiem.

Ja jūs meklējat bezmaksas dalības risinājumu, ieteicams apsvērt alternatīvu spraudni, piemēram, vienkāršu dalību, jo tas atbalsta PayPal un Stripe maksājumus, kā arī lepojas ar daudzām lietotāja profila iespējām. Lieliskas iespējas ir arī galīgais loceklis, ierobežot piekļuvi lietotājiem un WP locekļi.

Manuprāt, Sandhills izstrādei vajadzētu palielināt Ierobežot satura funkcionalitāti, lai labāk parādītu, ko WordPress lietotāji var sasniegt ar pro versiju. Diemžēl rakstīšanas laikā Ierobežots saturs netika atjaunināts 12 mēnešus, tāpēc nešķita, ka tas tiek aktīvi atbalstīts.

Ko ierobežo satura Pro piedāvājums??

Atšķirība starp ierobežotu saturu Pro un tā bezmaksas līdzdalību ir nakts un diena. Ierobežojot saturu Pro, kas ir mazāks par 99 USD gadā, ir uzlabots WordPress produkts, ko var izmantot dažāda veida vietņu izveidošanai.

Spraudnim ir tādas funkcijas kā klientu informācijas panelis, kas ļauj lietotājiem skatīt un pārvaldīt viņu kontu, kā arī atlaižu kodi, lai mudinātu reģistrēties dalībai.

Maksājumu pieņemšanai nevajadzētu būt problēmai, jo Restrictive Pro Pro atbalsta vairākus maksājumu vārtejas, piemēram, Stripe, PayPal, Authorize.net un 2Checkout. Spraudnis tiek integrēts arī ar WooCommerce.

Par jūsu dalību un ienākumiem var izveidot vairākus pārskatus, lai iegūtu labāku priekšstatu par to, kā darbojas jūsu dalība. Jūs varat arī eksportēt dalības informāciju un informāciju par maksājumiem CSV formātā.

Ierobežojiet satura Pro funkcijas

Tas, kas patiešām ir iespaidīgs, ir kontroles līmenis, kāds jums ir ar ierobežotā satura programmu Pro.

No klientu informācijas paneļa lietotāji var ne tikai apskatīt dalības pašreizējo statusu, bet arī jaunināt un pazemināt uz dažādiem plāniem un maksāt tikai starpību..

Kā administrators jūs varat izveidot jebkura veida dalības plānu, kuru vēlaties, neatkarīgi no tā, vai tas ir premium līmeņa abonements, izmēģinājuma versija, lai cilvēki varētu pārbaudīt jūsu pakalpojumu vai bezmaksas kontu. Dalības lapā var redzēt, kuri dalībnieki ir aktīvi, gaida, beidzas derīguma termiņš un tiek atcelti.

Beigu daļā varat arī definēt, kādi e-pasta ziņojumi tiek nosūtīti klientiem, piemēram, maksājuma kvītis un atgādinājumi par atjaunošanu.

Ierobežojiet satura Pro funkcijas

Ierobežotu saturu Pro var izmantot, lai darbinātu dažādas vietnes, tostarp emuārus, kas paredzēti tikai dalībniekiem, klubu dalību un privātu grupu vietnes skolām un citām organizācijām.

Spraudni var integrēt arī ar WP Job Manager, lai palīdzētu jums izveidot pilnībā funkcionējošu darba dēli, un jūs varat ierobežot forumus un tēmas savā bbPress forumā tikai maksājošiem abonentiem..

Iepazīstieties ar lapu Ierobežot satura Pro lietošanas lapu, lai iegūtu vairāk piemēru par to, ko var ierobežot saturs Pro.

Versija 3.0

Kopš ierobežota satura Pro darbības uzsākšanas tas tiek nepārtraukti pilnveidots un pilnveidots. Jaunākais izlaidums ir versija 3.0 beta, kas tika izlaista 2019. gada janvārī.

Šis nozīmīgais laidiens tika izstrādāts gandrīz gadu. Tas ieviesa divas jaunas pielāgotas tabulas dalības saglabāšanai un jaunu iespēju klientiem maksāt dārgākus dalības plānus pa daļām. Tagad saturu var ierobežot arī vairāk nekā vienā lietotāju grupā.

Ierobežojiet satura Pro maksājuma plānus

Mana ierobežotā satura Pro konta konta apgabalā man bija iespēja lejupielādēt arī versiju 2.9.15, taču šīs pārskatīšanas nolūkā es savā testa vietnē izvēlējos instalēt versiju 3.0 beta..

Iepazīstieties ar Ešlija Gibsona paziņojumu “Versijas 3.0 versija izlaista”, lai iegūtu pilnīgu informāciju par pievienotajām jaunajām funkcijām un labotajām kļūdām.

Piekļuves ierobežošana, izmantojot ierobežotu saturu Pro

Kad ir aktivizēta funkcija Ierobežot saturu, zem jūsu ziņām, lapām un pielāgotajiem ziņu veidiem redzēsit opciju “Ierobežot šo saturu”. Tas darbojas tāpat kā bezmaksas versija. Tomēr pro versijā jums ir lielākas iespējas kontrolēt, kurš var redzēt ierobežotu saturu.

Biedru piekļuves iespējas

Jūs varat ierobežot saturu lietotājiem, kuri ir iegādājušies noteiktu dalību, tiem, kuriem ir pietiekams piekļuves līmenis, vai dalībniekiem, kuriem ir noteikta loma.

Arī saturu var daļēji ierobežot, un jūs varat parādīt tā fragmentus lietotājiem, lai viņi varētu priekšskatīt to, ko redz pilntiesīgi maksājoši dalībnieki..

Ierobežot šo saturu

Šīs pašas dalībnieku piekļuves iespējas var tieši piemērot pielāgotajiem ziņu veidiem. Piemēram, jūs varētu ierobežot piekļuvi visiem emuāru ierakstiem, visām lapām vai pielāgotajam ziņu veidam, piemēram, portfelim.

Ierobežot visas ziņas

Veselas kategorijas un tagus var attiecināt tikai uz maksājošiem biedriem. Jums vienkārši jādefinē piekļuves līmenis, kas nepieciešams satura apskatīšanai.

Kategorijas ierobežojums

Kā redzat, Ierobežot saturu Pro sniedz jums lielu kontroli pār to, kam ir atļauts skatīt noteiktu saturu jūsu vietnē.

Dalības pārvaldīšana ar ierobežotu saturu Pro

Ierobežot satura Pro iestatījumus atradīsit sadaļā “Ierobežot” jūsu WordPress administratora apgabalā. Šeit jūs varat izveidot jaunas dalības, pārbaudīt pārskatus un konfigurēt, kā spraudnis darbojas.

Dalības lapā ir uzskaitīti visi lietotāji, kuriem ir dalība jūsu vietnē. Jūs varat filtrēt dalībniekus pēc viņu dalības plāna un redzēt, kuri ir aktīvi, kuru derīguma termiņš ir beidzies vai izdzēsts.

Noklikšķinot uz lietotāja, jūs tiekit atvērts dalības informācijas lapā. Šī lapa sniedz jums informāciju par dalības pašreizējo statusu un ļauj jums uzzināt, kad dalība sākusies un kad par to tika iekasēts rēķins.

Dalības statusu var mainīt arī no šīs lapas. Tas ir noderīgi, ja, piemēram, vēlaties apbalvot ilgtermiņa klientu ar dalības pagarinājumu.

Dalības dati

Zem tā ir visu veikto maksājumu saraksts, un, ja nepieciešams, šeit varat manuāli pievienot maksājumu.

Piezīmju sadaļa lapas apakšā ir noderīga, lai pievienotu atgādinājumus par klienta dalību. Piemēram, jūs varat pievienot atgādinājumu, ka klientam tika dota bezmaksas dalība konkursā vai viņam tika piešķirta pagarināta izmēģinājuma versija.

Laika gaitā šīs piezīmes jums un citiem darbiniekiem palīdzēs atcerēties galvenos mērķus klienta kontā.

Informācija par dalības maksām

Katra persona, kas pierakstās uz dalību, tiek uzskaitīta klientu lapā.

Šeit manuāli varat mainīt viņu vārdu un e-pasta adresi un uzzināt, vai viņi ir piekrituši kādiem noteikumiem, kurus jūs viņiem esat lūdzis izlasīt. Šeit tiek parādīta arī pilnīga informācija par viņu dalību un maksājumiem, un šeit ir piezīmju sadaļa, lai pievienotu papildinformāciju par klientu.

Informācija par klientu

Dalības līmeņu lapā var izveidot savus dalības plānus, un nav ierobežojumu, cik daudz plānu var izveidot.

Šeit ir definēts viss par dalības plānu, ieskaitot dalībnieka vārdu, aprakstu, ilgumu un cenu. Papildu reģistrēšanās maksu var iekasēt no jūsu plāna. Padarot šo negatīvo, jūs varat piešķirt atlaidi pirmajam maksājumam. Alternatīvi, lai atlīdzinātu tos, kuri atjauno savu dalību turpmākajos gados, jūs varat iekasēt augstu pierakstīšanās maksu un zemu atjaunošanas maksu..

Varat arī definēt lietotāja lomu, kas klientam tiek piešķirta, reģistrējoties, un to, kāds WordPress piekļuves līmenis viņiem tiek piešķirts.

Pievienot jaunu līmeni

Atlaižu kodi ir būtiska sastāvdaļa, lai reklamētu savus dalības plānus un atalgotu ilgtermiņa klientus.

Atlaižu lapā jūs varat iestatīt atlaides kodu un to, vai atlaide ir noteikta summa vai procentos. Atlaides var ierobežot līdz konkrētiem dalības plāniem, un tās var iestatīt, lai tās beigtos līdz noteiktam datumam un noteiktam izmantošanas skaitam.

Pievienojiet jaunu atlaidi

Visi saņemtie maksājumi ir uzskaitīti maksājumu lapā. Varat pārskatīt jebkuru maksājumu un rediģēt tādu informāciju kā lietotājvārds, samaksātā summa, maksājuma datums un maksājuma statuss.

Šajā lapā ir norādīta informācija par dalības maksu un par to, vai maksājumam tika piemērotas atlaides.

Rediģēt maksājumu

Pārskatu lapā tiek parādīti jūsu ieņēmumi, atmaksa un reģistrēšanās; datus var filtrēt pēc mēneša un dalības līmeņa.

Peļņas pārskats

Dalības izveidošana, maksājumu apstiprināšana un klienta informācijas mainīšana ir vienkārša. Ja neesat pārliecināts par kādu spraudņa izmantošanas aspektu, iesaku atsaukties uz Ierobežot satura Pro dokumentācijas apgabalu.

Viena lapa, kurai jums jāpievieno grāmatzīme no dokumentācijas apgabala, ir īskodu lapa, kurā uzskaitīti visi pieejamie īskodi un sniegti piemēri, kā katru no tām var izmantot.

Tomēr nav svarīgi atcerēties šos īskodus, jo, aktivizējot funkciju Ierobežot saturu, tas izveidos visas nepieciešamās lapas, piemēram, reģistrāciju, norēķinu informācijas atjaunināšanu, profilu rediģēšanu un daudz ko citu..

Reģistrācijas forma

Jūsu veidlapu un lauku stils mainīsies atkarībā no jūsu izmantotās WordPress tēmas. Iepriekš sniegtajā piemērā parādīts, kā veidlapa izskatīsies, izmantojot WordPress noklusējuma motīvu Divdesmit deviņpadsmit.

Diemžēl šobrīd nav neviena stila pārvaldnieka vai vilkšanas un noformēšanas vizuālā veidotāja, kas palīdzētu mainīt veidolu izskatu un izskatu. Tas ir kaut kas, ko es labprāt vēlētos redzēt integrētu spraudnī nākotnē.

Pa to laiku pārbaudiet veidlapu veidotāju no Figarts. Mazumtirdzniecībā par 29 ASV dolāriem šis papildinājums ļauj formām pievienot pielāgotos laukus, izmantojot vilkšanas un nomešanas veidotāju, un ir vērts to pārbaudīt.

Ierobežota satura Pro konfigurēšana

Administratora izvēlnes Ierobežot saturu Pro apakšdaļā atradīsit iestatījumus, eksportu un rīkus. Palīdzības saite ielādē dokumentācijas zonu oficiālajā vietnē, un papildinājumu lapā ir uzskaitīti visi oficiālie un pro papildinājumi.

Galvenā spraudņa iestatījumu lapa ir sadalīta piecās cilnēs: Vispārīgi, Maksājumi, E-pasti, Rēķini un Dažādi.

Lai saņemtu automātiskus atjauninājumus, cilnē Vispārīgi jāievada informācija par licenci. Šajā iestatījumu lapā varat arī definēt svarīgas lapas, piemēram, reģistrācijas lapu un konta lapu.

Galvenie spraudņa iestatījumi

Automātiskās atjaunošanas opcija ļauj jums izlemt, vai dalība vienmēr atjaunojas vai nekad neatjaunojas, vai arī klientam ir atļauts izlemt.

Šeit var ievadīt arī ierobežota satura ziņojumu. Tas tiek darīts, izmantojot WordPress vizuālo redaktoru, lai jūs varētu viegli formatēt tekstu un pievienot ziņojumam attēlus un video.

Galvenie spraudņa iestatījumi

Cilnē Maksājumi jūs varat izvēlēties savu valūtu un definēt, kuras maksājumu vārtejas vēlaties pieņemt dalības maksājumiem. Ir pieejams smilšu kastes režīms, lai palīdzētu jums pārbaudīt, vai maksājumi ir pareizi konfigurēti.

Ja izvēlaties pieņemt maksājumus, izmantojot noteiktu maksājumu vārteju, šajā lapā noteikti ievadiet API informāciju.

Maksājumu iestatījumi

Jūs varat izvēlēties sūtīt e-pastus vienkāršā tekstā vai izmantojot veidni, kas ir pielāgota, izmantojot WordPress vizuālo redaktoru.

Var mainīt visu, sākot no e-pasta adreses un beidzot ar galveni. E-pasta augšpusē varat pievienot logotipu, lai tie arī izskatās profesionālāki.

Vēl viena noderīga iespēja ir e-pasta verifikācija, kas nodrošina, ka klienti ir reģistrējušies, izmantojot derīgu e-pasta adresi.

E-pasta iestatījumi

Jūs varat modificēt e-pastus, kas izsūtīti jaunām dalības aktivizācijām, anulētām dalībām, dalības termiņam, atgādinājumiem par termiņa beigām, atjaunošanas atgādinājumiem, bezmaksas dalībām, dalības izmēģinājumiem, maksājuma apstiprinājumiem un maksājuma atjaunošanas neveiksmēm.

Katra e-pasta tēmu un saturu var mainīt, kā jūs vēlaties. Tā kā tiek izmantots WordPress vizuālais redaktors, varat padarīt šos e-pastus tik vienkāršus vai sarežģītus, kā vēlaties.

E-pasta veidne

Rēķinus var arī pielāgot.

Ir lauki jūsu uzņēmuma informācijas, e-pasta adreses un galvenes un kājenes teksta ievadīšanai, kā arī piezīmju sadaļa citas noderīgas informācijas pievienošanai..

Rēķina iestatījumi

Cilnei Dažādi ir dažādi iestatījumi.

Augšpusē ir iespējas novirzīt lietotājus uz noteiktu lapu, kad viņi mēģina skatīt dalībniekiem rezervētu saturu. Pēc noklusējuma lietotāji tiek novirzīti uz jūsu izrakstīšanās lapu, bet, ja vēlaties, varat tos nosūtīt uz citu lapu, piemēram, uz jūsu reģistrācijas lapu vai uz plānu lapu, kurā ir sīki aprakstīti dažādi jūsu piedāvātie dalības plāni..

Var parādīt satura fragmentus, lai potenciālos klientus kaitinātu, un, ja vēlaties, tos var iespējot vai atspējot visās ziņās.

Dažādi iestatījumi

Viens no vissvarīgākajiem iestatījumiem šajā lapā ir vienreizēju atlaižu iestatīšana. Ja tas tiks atspējots, visiem nākamajiem maksājumiem tiks piemērota jebkura atlaide, kas tiek piemērota dalībnieka izrakstīšanās brīdī. Tas ne vienmēr ir tas, ko vēlaties, tāpēc noteikti pārskatiet to.

Dažādi iestatījumi

Jūs varat piespiest klientus piekrist jūsu noteikumiem un nosacījumiem un jūsu privātuma politikai, kad viņi reģistrējas dalībai. Saite uz šīm lapām tiks parādīta reģistrācijas veidlapās, ja šeit pievienosit konfidencialitātes lapu.

ReCaptcha lauku var pievienot arī formām, lai palīdzētu novērst arī surogātpasta izplatīšanos.

Dažādi iestatījumi

WordPress spraudņi parasti atstāj visas tabulas un rindas, kuras viņi izveidoja, izdzēšot tos no savas vietnes. Tomēr ierobežot saturu Pro ir iespēja noņemt visus datus, kad spraudnis ir atinstalēts.

Dažādi iestatījumi

Eksportēšanas lapa ļauj eksportēt dalības datus un maksājuma datus kā CSV failu. Šos pārskatus var pielāgot konkrētam dalības veidam un konkrētam dalības statusam.

Maksājumu pārskatus var ierobežot arī ar noteiktiem mēnešiem un gadiem.

Eksporta opcijas

Rīku lapā ir norādīta sistēmas informācija par WordPress un jūsu serveri.

Šajā apgabalā ir arī atkļūdošanas rīks. Neskatoties uz 3.0 beta versijas instalēšanu, es nekad neesmu saskāries ar kļūdām vai kļūdām. Ja rodas kādas problēmas, atkļūdošanas informāciju varat nodot Restrictura Pro atbalsta komandai, lai palīdzētu viņiem atrisināt šo problēmu..

Atkļūdošanas rīki

Kopumā Ierobežot saturu ir daudz konfigurācijas iespēju.

Galvenā joma, kuru es uzskatu, ka tā jāuzlabo, ir stils, un es labprāt redzētu, ka spraudnis dod lielāku kontroli pār to, kā formas un kontu lapas tiek strukturētas un veidotas.

Oficiālie papildinājumi

Papildinājumi ievērojami paplašina WordPress spraudņa funkcionalitāti; pareizais papildinājums dažreiz var būt atšķirība starp labu spraudni un lielisku spraudni.

Pēdējā izvēlnes Ierobežot saturu Pro administratora vienumā ir uzskaitīti pieejamie papildinājumi. Tie ir sadalīti oficiālajos un pro papildinājumos.

Labāks termins oficiālajiem papildinājumiem būtu “pamata papildinājumi” vai “svarīgi papildinājumi”, jo tie ir iekļauti visos plānos. Turpretī pro papildinājumi ir pieejami tikai profesionāliem un galīgiem plāna lietotājiem, un tie netiek nodrošināti tiem, kas izvēlas zemākas cenas ierobežota satura Pro licenci (vairāk par to vēlāk).

Administratora apgabalā jūs redzēsit lielāko daļu sniegto papildinājumu sarakstu. Šeit uzskaitītie papildinājumi ir MailChimp, WP Job Manager, EDD dalībnieku lejupielādes, EDD FES pārdevēja ierobežojumi.,
EDD maks, ierobežots pieejamais daudzums, Download Monitor, Campaign Monitor, MailPoet un bbPress.

Oficiālie bezmaksas papildinājumi

Savādi, bet divi citi papildinājumi, CSV lietotāju importēšana un spēcīgu paroļu ieviešana, spraudņa papildinājumu lapā nav norādīti – neskatoties uz to, ka tie ir iekļauti kā viens no 12 oficiālajiem papildinājumiem.

AffiliateWP ir norādīts kā papildinājums, taču tas kopumā ir atsevišķs spraudnis, kura mazumtirdzniecības cena ir USD 99.

Vēl viens papildinājums, kas uzskaitīts oficiālajā papildinājumu lapā, ir EDD dalībnieku atlaides. Šis papildinājums nav iekļauts nevienā dalībniekā, un tas tiek pārdots atsevišķi par USD 19,99. Tas tehniski ir vienkāršas digitālās lejupielādes papildinājums, tāpēc, manuprāt, tas izskaidro, kāpēc tas ir atsevišķs, taču tas joprojām šķiet nekonsekvents, kad citus Easy Digital Download integrācijas papildinājumus var lejupielādēt bez maksas..

AffiliateWP novirzīšanas izmaksas

Ir daudz dažādu papildinājumu, kas iekļauti kā oficiāli papildinājumi.

Pielikums Ierobežotais pieejamais daudzums ļauj radīt trūkumu, ļaujot ierobežot pārdoto abonementu skaitu. CSV lietotāja importēšanu var izmantot, lai importētu dalībnieku kontus no CSV faila, un Enforce Strong Passwords ļauj reģistrācijā ieviest spēcīgas paroles..

Manuprāt, šo trīs papildinājumu funkcionalitāte būtu jāintegrē pamata spraudnī. Es neredzu iemeslu, kāpēc šīs funkcijas tika izlaistas atsevišķi, jo tās nodrošina funkcionalitāti, ko izmantotu lielākā daļa Restrictura Pro lietotāju.

Pārējiem papildinājumiem ir vairāk jēgas izlaist kā atsevišķus vienumus.

MailChimp, Campaign Monitor un MailPoet var izmantot, lai ļautu dalībniekiem abonēt jūsu e-pasta sarakstu, izmantojot šos mitinātos e-pasta mārketinga pakalpojumus..

Tie no jums, kas izmanto arī vienkāršās digitālās lejupielādes, var apskatīt iespēju Restric Content Pro integrēt ar to, izmantojot lejupielāžu pārvaldīšanai EDD dalībnieku lejupielādes, EDD FES pārdevēja limitus, lai pieņemtu iesniegumus no pārdevējiem, un EDD Wallet, lai noguldītu līdzekļus klienta veikala makā, kad viņi paraksta līdz dalībai.

Pārējie pieejamie integrācijas spraudņi ir WordPress spraudņiem WP Job Manager, Download Monitor un bbPress. Tos visus var izmantot, lai pārveidotu jūsu dalības vietni.

bbPress Integrācija

Viena lieta, kas nedaudz kaitina, nav veids, kā instalēt papildinājumus tieši no WordPress administratora apgabala. Noklikšķinot uz oficiālas pievienošanas, jūs esat nokļuvis tās informācijas lapā. Pēc tam jums ir jālejupielādē spraudņa fails un pats to augšupielādējiet.

Trešās puses papildinājumi

Vairāku trešo personu spraudņi ir pieejami arī ārējiem uzņēmumiem ierobežotajam saturam Pro.

Izveicīgie spraudņi piedāvā BuddyPress integrācijas papildinājumu, bet, kas ir interesanti, tā pielāgotajā atjaunināšanas papildinājumā piedāvātā funkcionalitāte kopš tā laika ir pievienota Restrictive Pro pamatversijai..

Vēl viens jauks papildinājums ir Udesly daudzvalūtu pievienojums. Varat izmantot šo papildinājumu, lai savā vietnē pieņemtu daudzas citas valūtas.

Udesly ir arī kuponu ģenerators, kas izveido reklāmkarogus, lai reklamētu jūsu kuponus.

Kuponu ģenerators

Iepazīstieties ar trešo personu pievienošanas lapu vietnē Ierobežot satura pro, lai redzētu vairāk papildinājumu no ārējiem uzņēmumiem.

Pro papildinājumi

Tāpēc es varētu pārskatīt Restric Content Pro, uzņēmums mani laipni uzstādīja ar profesionāla licenci.

Konta apgabalā ir lejupielāžu lapa, kurā ir redzami visi profesionālie papildinājumi, kas pieejami ar šo licenci.

Pro Addon lejupielāžu saraksts

Pavisam ir pieejami 17 profesionāli papildinājumi.

Tiek nodrošināti četri papildu e-pasta mārketinga papildinājumi, ieskaitot
MailChimp Pro, AWeber Pro, ConvertKit un ActiveCampaign. Pro MailChimp integrācijas papildinājums piedāvā daudz labāku integrāciju nekā oficiālais papildinājums, un to var izmantot, lai pievienotu klientus dažādiem e-pasta sarakstiem atkarībā no tā, kādu dalības plānu viņi pērk..

Pro papildinājumi

Grupu konti ir interesants papildinājums, kas ļauj pārdot dalību grupā. Galvenā ideja ir tāda, ka klients, iegādājoties dalību, saņem noteiktu skaitu subkontu. Piemēram, uzņēmums varētu iegādāties vienu kontu un dot darbiniekiem subkontus.

Pilienveida saturu laika gaitā var izmantot, lai klientiem parādītu saturu. Šo paņēmienu izmanto daudzi tiešsaistes kursi, lai atbrīvotu saturu nedēļu un mēnešu laikā, nevis visu saturu atdod klientam pirmajā dienā.

Satura pilieni

Pielāgotās novirzīšanas var izmantot, lai pēc pieteikšanās vai reģistrēšanās novirzītu lietotājus uz unikālu URL. Tas ir noderīgi, ja dažādu lapu lietotāji tiek nosūtīti uz dažādām lapām.

WooCommerce dalībnieku atlaides var izmantot, lai tiem, kas iegādājās dalību, piešķirtu atlaidi jūsu veikalā, kurā darbojas WooCommerce, savukārt papildinājums Palīdzības skauts ļauj jums parādīt klientu dalības informāciju savās Palīdzības skautu atbalsta biļetēs..

Viens no unikālākajiem papildinājumiem pro papildinājumu sarakstā ir vietnes izveidošana. Tas ļauj klientiem pārdot vietnes, kuras esat izveidojis WordPress vairākvietnē. Par šo privilēģiju klienti var iekasēt regulāru maksu.

Palīdziet grāmatvedības integrācijai

Ir pieejami trīs satura ierobežošanas papildinājumi: Ierobežojumu Timelock ļauj saturu redzēt līdz noteiktam laikam nākotnē, kad tas tiek padarīts privāts; Ierobežojuma taimauti rīkojas pretēji un norāda datumu un laiku nākotnē, kad ierobežota satura saturs būs pieejams visiem; un Ierobežot iepriekšējo saturu var tikt izmantoti, lai ierobežotu saturu pirms biedra sākuma datuma.

Vēl viena iespēja ir grūti iestatīti derīguma termiņi. Šis papildinājums ļauj jums visiem norādītā dalības plāna dalībniekiem izbeigties noteiktā datumā. Kad datums ir sasniegts, visiem dalībniekiem būs spēkā to plāni, neatkarīgi no tā, kad viņi parakstījās.

Ierobežojuma noildze

REST API papildinājums palīdz izstrādātājiem piekļūt datiem no Restric Content Pro, dodot viņiem piekļuvi visiem konta ierakstiem un maksājumu ierakstiem.

Ja vēlaties novērst robotprogrammatūru reģistrācijas surogātpastu, izmantojiet matemātiskās verifikācijas papildinājumu. Salīdzinot ar reCaptcha lauku, tas ir lietotājam draudzīgāks risinājums, jo tas tikai pievieno matemātikas pamatjautājumu jaunā laukā. Protams, jūs varētu apgalvot, ka šim papildinājumam jābūt iebūvētam Restric Content Pro pamata versijā, nevis jāizlaiž kā papildinājums..

Pēdējais papildinājums ir IP ierobežojuma papildinājums, kas ļauj izmantot IP balto sarakstu un IP melno sarakstu, lai kontrolētu, kurš var redzēt ierobežoto saturu. Tas ir svarīgs papildinājums, lai apturētu surogātpasta izplatītāju reģistrāciju jūsu vietnē.

Tāpat kā oficiālie papildinājumi, nav arī iespēju instalēt papildinājumus tieši no jūsu WordPress administratora apgabala.

Pro papildinājumus var lejupielādēt no sava konta lejupielādes lapas un pēc tam augšupielādēt manuāli.

Ierobežota satura Pro izmaksas

Tiem, kas vēlas iegādāties ierobežotā satura programmu Pro, ir pieejamas četras licences opcijas.

Tā kā nav iespēju atsevišķi iegādāties papildinājumus, lēmums par to, kuru licenci iegādāties, ir vienkāršāks nekā ar papildinājumu, piemēram, Easy Digital Downloads, kur jums atsevišķi jānovērtē papildinājumu iegādes izmaksas..

Lētākā pieejamā ierobežotā satura Pro licence ir personīgais plāns, kura cena gadā ir USD 99 un dod jums piekļuvi 12 oficiālajiem papildinājumiem. Plus licence par 149 USD piedāvā tādu pašu funkcionalitāti, bet palielina atbalstu un atjauninājumus no vienas vietnes līdz piecām.

Ierobežojiet satura Pro cenu noteikšanu

Profesionālā licence un galvenā licence sniedz jums tās pašas funkcijas un funkcionalitāti. Vienīgā atšķirība ir tā, ka profesionālā licence maksā 249 USD gadā, turpretī galīgā licence maksā vienreizēju maksu 499 USD. Tāpēc, ja domājat, ka profesionālo licenci atjaunosit uz otro gadu, labāk būs iegādāties augstāko licenci.

Abas šīs iespējas ļauj piekļūt ierobežojošajam saturam Pro, kā arī visiem oficiālajiem un pro papildinājumiem. Vietņu skaitam, kurās instalējat ierobežojošo saturu, nav atjauninājumu vai atbalsta ierobežojumu.

Ierobežojiet saturu Pro tiek pārdots ar garantiju, ka saņemsit 100% atmaksu, ja neesat apmierināts ar produktu.

Tomēr ņemiet vērā, ka ierobežot saturu Pro tiek pārdots ar iespējotu automātisko atjaunošanu. Tāpēc noteikti atspējojiet atjaunošanu, ja nevēlaties, lai no jums tiktu iekasēta maksa par spraudņa izmantošanu otro gadu.

Ierobežojiet satura Pro alternatīvas

Runājot par dalības vietņu izveidi un satura ierobežošanu tikai izvēlētiem lietotājiem, WordPress vietņu īpašnieki tiek sabojāti par izvēli. Tirgū ir ļoti daudz modernu risinājumu.

Kā jūs droši vien zināt, vietnes Restric Content Pro izstrādātāji izstrādā arī vienkāršas digitālās lejupielādes. Šo spraudni var izmantot arī, lai izveidotu dalības vietni, izmantojot papildinājumus, piemēram, periodiskus maksājumus un satura ierobežojumus.

Tāpat jūs varat izveidot dalības vietni, izmantojot WooCommerce, izmantojot pievienojumprogrammu WooCommerce.

WooCommerce dalība

Ja jūs meklējat bezmaksas risinājumu, iepazīstieties ar spraudņiem, kurus es jau minēju šajā rakstā: Vienkārša dalība, Galīgais dalībnieks, Ierobežot lietotāju piekļuvi un WP-Dalībnieki. Tie ir lieliski piemēroti vienkāršām dalības vietnēm, un, lai tos paplašinātu, ir pieejami vairāki papildinājumi.

Augstākās klases WordPress spraudņu tirgus joprojām ir tikpat konkurētspējīgs kā jebkad, un šiem risinājumiem parasti ir vairāk funkciju nekā bezmaksas dalības spraudņiem..

Ar šī pārskata tvērumu nav veikts pilnīgs to salīdzinājums. Tomēr jums ir jāpārbauda MemberPress, WishList loceklis, Apmaksātās biedri Pro un s2Member. Šos spraudņus WordPress lietotāji labi uztver, un tie pastāv jau daudzus gadus.

Pārbaudiet arī aMember Pro. Tas ir patstāvīgs produkts, taču tas labi integrējas ar WordPress un citām populārām CMS un forumu lietojumprogrammām.

WishList loceklis

Pie citiem risinājumiem, kas jāpārbauda, ​​ir šādi:

  • MemberMouse
  • LearnDash
  • Apmaksāti dalībnieku abonementi
  • Optimizēt presi
  • Burvju biedri
  • Veikals Ninja
  • Galīgais dalība Pro
  • Privāts saturs
  • ARMembergs
  • WP dalība

Noteikti nosakiet, kuras funkcijas jums ir būtiskas dalībnieka WordPress spraudnī, jo tas palīdzēs jums pieņemt apzinātu lēmumu par labāko risinājumu jums un jūsu vietnei..

Noslēguma domas

Ierobežot saturu Pro ir spēcīgs dalības risinājums, ko var izmantot, lai vairākos veidos ierobežotu jūsu vietnes saturu.

Tam ir liels atbalsts maksājumu vārtejām, un tas efektīvi apstrādā abonementus un plānus. Tajā ir viss nepieciešamais, lai izveidotu profesionālu uz saturu balstītu dalības vietni.

Tas, vai ierobežot satura Pro ir jums piemērots risinājums, ir atkarīgs no jūsu vajadzībām. Tomēr es uzskatu, ka spraudnis ir viens no labākajiem šodien pieejamajiem risinājumiem, jo ​​tas piedāvā daudzas uzlabotas dalības iespējas, nepārslogojot jūs ar pārāk daudzām iespējām. Tas nodrošina spraudņa daudzpusību, taču joprojām ir vienkārši lietojams.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me