GravityView apskats – kas tas ir? Ko tas dara? Un vai tas ir kaut kas labs? (2020. gads)

WordPress piedāvājumi


Gravity Forms ir viens no populārākajiem WordPress formas spraudņiem – lielākoties tāpēc, ka tas ir neticami elastīgs mūsu pārskatā. Jūs to varat izmantot, lai izveidotu gandrīz jebkura veida veidlapas – sākot ar vienkāršu kontaktformu un beidzot ar maksājuma veidlapām, reģistrācijas veidlapām un jebko citu, kas kutina jūsu iedomājumu.

Tomēr viena lieta, ko Gravity Forms neļauj jums darīt, ir visas jūsu apkopotās informācijas parādīšana vietnes priekšpusē. Tā ir problēma, jo dažu veidu veidlapām nepietiek ar informācijas apkopošanu – jums ir nepieciešams arī veids, kā to parādīt apmeklētājiem.

Šeit nonāk GravityView. GravityView ļauj ņemt veidlapu ierakstus no Gravity Forms un parādīt tos vietnes priekšpusē daudzos dažādos veidos..

Piemēram, ja jums ir notikumu direktorijs, kurā cilvēki var iesniegt notikumus, izmantojot Gravitācijas veidlapu veidlapu, varat ņemt šos notikumus un automātiski parādīt tos vietnes priekšpusē, lai apmeklētāji varētu pārlūkot tos. Iespējas ir bezgalīgas.

Zemāk es dalīšos vairāk par to, ko šis spraudnis dara un kā jūs to varat izmantot. Pēc tam es jums parādīšu, kā viss darbojas tiešajā WordPress vietnē, un dalīšos ar savām pēdējām domām par spraudni.

Ienirsim iekšā …

Ko dara GravityView??

GravityView saīsne no tās vietnes ir diezgan labs augsta līmeņa skaidrojums tās piedāvājumam:

GravityView mājas lapa

‘Gravity Forms apkopo datus. GravityView parāda datus. ”

Tas nozīmē to, ko es paskaidroju iepriekš – jūs varat ņemt datus no Gravity Forms ierakstiem un parādīt tos vietnes priekšpusē..

Lai kontrolētu, kā šie dati izskatās, GravityView dod jums iespēju vilkt un nomest izkārtojumu veidotāju, kur jūs varat kontrolēt savu datu izvadi, izmantojot logrīkus. Piemēram, viens logrīks var attēlot datus no noteikta formas lauka, bet cits var attēlot meklēšanas lodziņu, lai apmeklētāji meklētu visus ierakstus..

Izkārtojumos varat iekļaut visu veidu veidlapu datus, ieskaitot attēlus, video, audio, pārskatu vērtējumus un daudz ko citu.

Varat arī izvēlēties no dažādām izkārtojuma opcijām, tostarp:

 • Galdi – gan vienkāršas tabulas, gan uzlabotas tabulas, izmantojot DataTables integrāciju.
 • Saraksti – tāda veida kā lapa, kurā uzskaitītas jūsu emuāra ziņas, taču jūs varat kontrolēt katra veidlapas ieraksta izkārtojumu.
 • Google kartes – parādīt veidlapu iesniegumus kartē. Lieliski piemērots fiziskās atrašanās vietas direktorijiem. Piemēram, kartē varat uzskaitīt īres dzīvokļus un ļaut cilvēkiem iesniegt jaunus dzīvokļus, izmantojot Gravity Forms.
 • Kalendārs – parādīt ierakstus kalendāra skatā. Lieliski piemērots notikumu direktorijam, kuru es minēju iepriekš, vai jebkura veida datumu vietnēm.

Lai palīdzētu apmeklētājiem pārlūkot datus, varat pievienot meklēšanu, kārtošanu un filtrēšanu priekšpusē.

Visbeidzot, jūs varat ļaut lietotājiem rediģēt savus Gravity Forms ierakstus no vietnes priekšpuses un pat izsekot šo ierakstu labojumiem. Varat arī ierobežot, kādus veidlapas laukus cilvēki var rediģēt, sākot no priekšējā gala.

Ko jūs varat izmantot GravityView??

Tā kā Gravity Forms ir tik elastīgas, GravityView var izmantot arī ļoti dažādos veidos.

Droši vien lielākais lietojuma veids ir jebkura veida direktoriju vietnes, piemēram:

 • Uzņēmumi
 • Fiziskās atrašanās vietas
 • Cilvēki
 • Notikumi
 • Digitālā informācija
 • Utt

Varat izmantot gravitācijas formas, lai ļautu cilvēkiem iesniegt ierakstus jūsu direktorijā. Jūs pat varat iekasēt maksu no cilvēkiem par darbu iesniegšanu, izmantojot Gravity Forms iebūvētās maksājumu funkcijas. Pēc tam jūs varat izmantot GravityView, lai no šiem iesniegumiem automātiski izveidotu priekšējā tīkla datu bāzi.

GravityView emuārā ir arī sīki aprakstīti daudzi citi interesanti lietošanas gadījumi. Divi no maniem iecienītākajiem piemēriem ir:

 • Pasākumu plānotāji, izmantojot GravityView, lai izveidotu publisku pasākumu sarakstu viesiem.
 • Atsauksmju apkopošana un parādīšana.

Tātad, ja esat radošs, jūs varat izmantot GravityView daudz vairāk nekā tikai direktorijus.

Kā GravityView darbojas reālā WordPress vietnē

Tagad, kad esat sapratis, ko jums palīdz darīt GravityView, ļaujiet man parādīt, kā viss darbojas.

Viss sākas ar formu, tāpēc pirms GravityView instalēšanas es izmantoju Gravity Forms, lai to uzstādītu.

Es izvēlējos WordPress izstrādātāju direktorijas piemēru. Ja izstrādātājs vēlas sevi uzskaitīt direktorijā, viņš var izmantot formu, lai iesniegtu savu informāciju.

Šajā piemērā viņi to var izdarīt bez maksas, taču atcerieties, ka tikpat viegli jūs varat iekasēt maksu par privilēģiju, izmantojot maksājuma laukus Gravity Forms. Varat arī ļaut cilvēkiem bez maksas sarakstīties, bet iekasēt maksu par sponsorētu ierakstu.

Gravitācijas formu veidlapas piemērs, kas datus ievada GravityView

Tagad, kad man ir šī forma (un daži man iesniegtie ieraksti), mēs varam apskatīt, kā izmantot GravityView, lai parādītu šo informāciju priekšpusē.

Jauna skata izveidošana

Kā norāda nosaukums, īpašs Gravity Forms ierakstu front-end izkārtojums tiek saukts par “skatu”.

Kad izveidojat jaunu skatu, varat izvēlēties divus dažādus datu avotus:

 1. Sākotnējā veidlapa – izmantojiet iepriekš iestatītu GravityView veidnes veidlapu, nevis vienu no esošajām veidlapām. Tajā iekļautas biznesa direktoriju veidnes, cilvēku profili, darba dēļi un daudz kas cits.
 2. Esoša forma – izvēlieties kādu no esošajām formām no Gravitācijas veidlapām. To es darīšu šajā pārskatā, jo es jau esmu izveidojis iepriekš norādīto veidlapu.

Kad esat izvēlējies datu avotu, varat izvēlēties savu Skata tips, kas aptuveni definē jūsu datu sākotnējo izkārtojumu. Izmantojot galveno versiju, jūs varat izvēlēties starp tabula vai saraksts skats. Jūs varat arī pievienot kartes un kalendāra izkārtojumus, kurus es minēju, izmantojot papildinājumus:

Izvēlieties GravityView avotu

Šajā piemērā es izvēlēšos saraksta skatu.

Jūsu skata izkārtojuma kontrole

Kad esat izvēlējies datu avotu un izkārtojuma opciju, varat izmantot vilkšanas veidotāju, lai kontrolētu skata faktisko izkārtojumu, izmantojot logrīkus.

Kopā var noformēt trīs lapas:

 • Vairāki ieraksti – šī veidne kontrolē visu gravitācijas formu ierakstu sarakstu.
 • Vienreizēja ieeja – šī veidne kontrolē atsevišķam ierakstam paredzēto lapu. Parasti cilvēki pāriet uz šo lapu no vairāku ierakstu saraksta.
 • Rediģēt ierakstu – tas kontrolē, kurus laukus cilvēki var rediģēt no interfeisa.

Trīs dažādas GravityView veidnes iespējas

Vairāku ierakstu veidne

Priekš Vairāki ieraksti lapu, jūs varat kontrolēt trīs lapas daļas:

 • Virs ierakstu logrīkiem – šie logrīki parādās tikai vienu reizi. Piemēram, varat pievienot meklēšanas joslu vai filtrus.
 • Ierakstu lauki – šie “cilpas” katram ierakstam, ko parādāt. Tas ir, viņi atkārtosies atkal un atkal, lai par katru ierakstu parādītu to pašu informāciju (līdzīgi kā jūsu emuāru saraksta lapā automātiski tiek uzskaitīti visi jūsu emuāru ieraksti un atkārtots tas pats izkārtojums katrai ierakstam).
 • Zem ierakstu logrīkiem – tāpat kā iepriekšminētie logrīki, šie logrīki parādās tikai vienu reizi. Jūs varat tos izmantot tādām lietām kā lapu sastādīšana vai cits meklēšanas lodziņš.

Dažādu ierakstu veidnes dažādie izkārtojuma punkti

Iepriekšminētajiem un zemāk esošajiem logrīkiem varat izvēlēties kādu no iepriekš iestatītajiem logrīku izvēles variantiem, tostarp:

 • Rādīt informāciju par lapu.
 • Lapu saites.
 • Lapas lielums – ļaujiet lietotājiem mainīt parādīto ierakstu skaitu.
 • Pielāgots saturs – pievienojiet pats savu statisko saturu.
 • Meklēšanas josla.

Jauna logrīka pievienošana skata izkārtojumam

Noklikšķinot uz zobrata ikonas blakus logrīkam, varat kontrolēt, kā šis logrīks darbojas. Piemēram, ja rediģējat meklēšanas joslu, varat to ierobežot, lai katrā ierakstā meklētu tikai noteiktus laukus un konfigurēt citus iestatījumus:

Logrīka GravityView iestatījumu rediģēšana

Varat arī pievienot papildu preces ar papildinājumiem, kurus es vēlāk apskatīšu.

Ierakstu laukiem faktiskos veidlapas laukus varat izvēlēties no iepriekš atlasītās veidlapas.

Piemēram, katra ieraksta virsrakstu varat iestatīt vienādu ar nosaukuma lauku veidlapā:

Jauna lauka pievienošana skata izkārtojumam

Jūs varat pievienot laukus visiem dažādiem izkārtojuma apgabaliem izvēlētajam izkārtojumam un izmantot vilkt un nomest, lai laukus pārvietotu pēc nepieciešamības..

Jāatzīmē tikai tas, ka jūs aprobežojaties ar iepriekš konfigurētu izkārtojumu (piemēram, “Listing Title”, “Subheading”, “Footer Left” utt.)

Ja jūs zināt savu ceļu HTML un CSS, GravityView piedāvā rīku, kas ļauj ērti izveidot savus izkārtojumus, nerediģējot veidņu failus. Tomēr, ja jūs nezināt HTML un CSS, jūs aprobežojaties ar iepriekš iestatītajiem izkārtojumiem – lai gan jūs varat sakārtot savus laukus jebkurā secībā šajos izkārtojumos.

Lūk, kā tas izskatījās pēc tam, kad es visus savas veidlapas laukus esmu pievienojis:

Veidlapas lauku pievienošana izkārtojumam

Ja noklikšķiniet uz zobrata ikonas blakus veidlapas laukam, varat rediģēt šo lauku. Piemēram, jūs varat parādīt tikai dažus laukus reģistrētiem lietotājiem vai saistīt lauku ar vienas ieejas lapu.

Dažos laukos tiek iegūti arī papildu iestatījumi. Piemēram, atrašanās vietas laukam varat pievienot saiti “Kartēt”, lai palīdzētu cilvēkiem atrast atrašanās vietu, izmantojot Google Maps:

Lauka iestatījumu rediģēšana

Vienas ieejas veidne

Iekš Vienreizēja ieeja cilni, jūs varat izmantot identisku saskarni, lai noformētu vienotās ievades lapas izkārtojumu. Izņemot tagad, jūs strādājat tikai ar veidlapu laukiem – nav nepieciešami meklēšanas vai lappušu logrīki, jo šajā veidnē tiek parādīts tikai noteikts ieraksts:

Viena ieraksta veidnes rediģēšana

Varat arī pievienot savu pielāgoto saturu, izmantojot Pielāgots saturs lauks, ja nepieciešams, kā arī lauki, lai ļautu cilvēkiem rediģēt vai izdzēst ierakstus:

GravityView pielāgotā satura lauks

Tāpat kā vairāku ierakstu veidnē, jūs aprobežojaties ar šo iestatīto izkārtojuma izkārtojumu, ja vien nezināt savu ceļu HTML un CSS.

Rediģēt ierakstu veidni

Visbeidzot, jūs varat kontrolēt Rediģēt ierakstu veidne. Šie ir lauki, kurus reģistrētie lietotāji redzēs, mēģinot rediģēt kādu no saviem ierakstiem.

Varat to izmantot, lai cilvēki varētu rediģēt tikai noteiktus laukus, nevis visu ierakstu.

Piemēram, es to varu iestatīt tā, lai WordPress izstrādātāji varētu rediģēt visus laukus, izņemot viņu vārdu:

Ievada veidnes rediģēšanas kontrole

Skatīt iestatījumus

Pēdējais, kas jums jākonfigurē pirms skata publicēšanas, ir vispārīgais Skatīt iestatījumus.

Šeit jūs varat konfigurēt mazāku vispārīgo iestatījumu kopu, piemēram:

 • tukšo lauku paslēpšana
 • kārtot uzvedību
 • vai parādīt visus veidlapu ierakstus vai tikai tos ierakstus, kurus esat manuāli apstiprinājis
 • vai reģistrētie lietotāji var rediģēt savus ierakstus.

GravityView iestatījumi

Un tas arī viss! Tagad jūs varat publicēt un parādīt savu skatu jebkur jūsu vietnē, izmantojot sniegto īskodu.

Izpētīt, kā skats darbojas sīkāk

Tagad, kad esmu izveidojis skatu, kas paredzēts manai formai, padziļināti apskatīsim mijiedarbību starp formu no Gravity Forms un skatu no GravityView.

Es jums jau parādīju Gravity Forms priekšējās formas versiju:

Gravitācijas formu veidlapas piemērs, kas datus ievada GravityView

Kad kāds iesniedz datus, izmantojot šo veidlapu, tas tiek parādīts kā ieraksts gravitācijas formās. Var redzēt, ka mūsu veidlapas paraugā ir trīs ieraksti, katrs no kuriem pārstāv WordPress izstrādātāju:

Veidojiet ierakstus gravitācijas formās

Tagad, lūk, sāk parādīties GravityView. Sākumlapā, kur es pievienoju GravityView īso kodu, jūs varat redzēt saraksta vienumu katram gravitācijas veidlapu ierakstam. Tas ir vairāku ierakstu veidne:

Vairāku ierakstu veidnes sākotnējais piemērs

Ja kāds noklikšķina uz kāda no šiem ierakstiem, viņš to novirzīs uz vienas ieejas veidne par šo konkrēto ierakstu:

Vienreizējās ievades veidnes sākotnējais piemērs

Un pēc tam, ja esat to iespējojis, reģistrētie lietotāji var rediģēt savus ierakstus no priekšējās puses, izmantojot rediģēt ierakstu veidni. Bet, ņemot vērā to, kā es iepriekš konfigurēju lietas, jūs varat redzēt, ka cilvēki vārda lauku nevar rediģēt:

Ieraksta veidnes rediģēšanas piemērs

Un tā tas darbojas! Ja esat radošs, varat izveidot patiešām glītas ieviešanas.

GravityView papildinājumi

Jūs varat darīt visu, ko es jums parādīju iepriekš, tikai ar galveno GravityView spraudni. Bet atkarībā no iegādātā plāna varat arī piekļūt papildinājumu spraudņiem, lai vēl vairāk paplašinātu GravityView funkcionalitāti.

Pilnu papildinājumu sarakstu varat apskatīt šeit, taču šeit ir īss kopsavilkums par to, ko katrs papildinājums ļauj jums izdarīt:

 • Importēt ierakstus – lielapjoma importa ieraksti gravitācijas formās, izmantojot CSV. Pēc tam šos datus varat izmantot savos skatos. Nav nepieciešama GravityView.
 • Kalendārs – parādīt ierakstus kalendāra izkārtojumā. Lieliski piemērots notikumu vietnēm.
 • Iekļauta rediģēšana – piedāvā iespiestu rediģēšanu GravityView un Gravity Forms, lai ātrāk rediģētu.
 • Iebraukšanas labojumi – redzēt ierakstā veiktās izmaiņas un pēc nepieciešamības viegli tās atjaunot.
 • Vairākas veidlapas – veidot skatus, kas parāda datus no vairākām formām.
 • DIY izkārtojums – izveidojiet pats savus izkārtojumus. Tas joprojām prasa zināmas HTML un CSS zināšanas, taču papildinājums padara procesu daudz vieglāku, nekā tas būtu citādi, jo jums nav tieši jārediģē veidņu faili.
 • Matemātika – veikt matemātiskos aprēķinus, pamatojoties uz ierakstiem. Tas neprasa GravityView, bet labi integrējas.
 • Kartes – parādīt ierakstus kartē. Lieliski piemērots fizisko vietu direktorijiem.
 • Vērtējumi & Atsauksmes – ļaujiet apmeklētājiem novērtēt un pārskatīt ierakstus. Vēl viena lieliska iespēja direktoriju vietnēm. Piemēram, jūs varat ļaut cilvēkiem novērtēt vietējos uzņēmumus vai pakalpojumu sniedzējus.
 • A-Z filtri – ļaujiet cilvēkiem filtrēt rezultātus pēc katra ieraksta sākuma burta.
 • Piedāvātie ierakstipiedāvājiet īpašus ierakstus skata izkārtojumos. Lieliski par maksas direktoriju ierakstiem. Jūs varat ļaut cilvēkiem iesniegt pamata ierakstus bez maksas un pēc tam maksāt par jaunināšanu uz sponsorētu ierakstu.
 • Sociālā koplietošana & SEO – pievieno sociālās akciju pogas un uzlabotas SEO iespējas.
 • DataTables – integrēt ar DataTables, lai izveidotu sīkāku tabulas izkārtojumu.
 • Izvērstā filtrēšana – kontrolējiet, kuri ieraksti parādās jūsu skatā, izmantojot uzlabotus nosacījumus, piemēram, lietotājs, kurš izveidoja ierakstu, meklēšanas vērtības, lietotāja lomas, datumu diapazoni un citas.

Pirmos trīs paplašinājumus varat iegādāties patstāvīgi, bet pārējie ir pieejami tikai kā daļa no apmaksāta licences plāna. Runājot par…

GravityView cenu noteikšana

GravityView nāk tikai ar premium versiju – nav nevienas bezmaksas versijas, ar kuru varētu spēlēt. Pastāv trīs dažādi cenu plāni, katram no kuriem ir būtiskas atšķirības:

 • cik vietņu jūs varat izmantot GravityView
 • papildinājumi, kuriem piekļūstat
 • cik izkārtojumiem jūs piekļūstat.

Funkcijas un cenas varat apskatīt zemāk esošajā attēlā:

GravityView cenu lapa

Pastāv arī mūža plāns, kas nāk par dūšīgiem 949 USD. Šis plāns ļauj piekļūt visam, kas atrodas Pilna piekļuve plāns plus kalpošanas atjauninājumi (bet tikai trīs gadu atbalsts).

Dzīves plāns acīmredzami nav lēts, bet, ja jūs to izmantojat, lai izveidotu daudz vietņu klientiem, jūs varat sadalīt šīs izmaksas visās jūsu klientu vietnēs, un tas faktiski var ietaupīt naudu.

Noslēguma domas

Gravity Forms pasaulē GravityView ir diezgan populārs – un sava iemesla dēļ. Vienkārši sakot, tas ir vienkāršākais veids, kā esmu atradis, lai Gravity Forms ierakstus nokļūtu jūsu vietnes priekšpusē..

Lai gan dažiem lietojuma gadījumiem ir arī citas iespējas, piemēram, ierakstu pievienošana kā pielāgota ziņas veida un ierakstu parādīšana jūsu vietnē, tie parasti nav tik vienkārši vai elastīgi kā GravityView izmantošana.

Skata izveidošana ir vienkārša un intuitīva. Vēl svarīgāk ir tas, ka tam nav vajadzīgas nekādas zināšanas par PHP, HTML vai CSS, ja vien nevēlaties izveidot savu pielāgoto izkārtojumu, tāpēc jums nav jābūt izstrādātājam, lai iegūtu šī rīka vērtību..

Turklāt, tā kā Gravity Forms pati par sevi ir tik elastīga, lietošanas gadījumi ir diezgan neierobežoti.

Tas ir lielisks risinājums jebkura veida direktorijiem, taču to var izmantot arī citos veidos. Būtībā, ja jūsu lietojuma gadījumā datu vākšana tiek veikta, izmantojot veidlapu, un šo datu parādīšana vietnes priekšpusē, GravityView, iespējams, var jums palīdzēt paveikt darbu..

Ja vēlaties uzzināt vairāk un sākt darbu, noklikšķiniet šeit, lai dotos uz GravityView.

Lietots / lietojams GravityView? Pieredze, domas un viedokļi?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map