Gravity Forms vs Ninja Forms – salīdzināti divi vadošie WordPress formas spraudņi

WordPress piedāvājumi


Ja runājat par veidlapu pievienošanu savai WordPress vietnei, ir daudz vērtīgu iespēju, no kurām izvēlēties. Tas nav pārsteidzoši, jo saziņas forma ir būtiska funkcija gandrīz visām vietnēm. Tomēr, kaut arī kaut kas līdzīgs arvien populārākajam (un bezmaksas) 7. veidlapas spraudnim ir jārūpējas par jūsu pamatvajadzībām, ja vēlaties savai vietnei pievienot pievilcīgākas, spējīgākas un modernākas formas, jums būs jāizpēta komerciālās iespējas.

Šajā rakstā es salīdzināšu divus populārākos komerciālās formas spraudņus: Gravity Forms un Ninja Forms. Gravity Forms ir darbojies ilgāk nekā Ninja Forms, un šajā laikā tas ir ieguvis labu reputāciju kā iet uz premium WordPress formas spraudni. Tomēr kopš tās izlaišanas 2011. gadā Ninja Forms ir uzkrājis funkcijas un pilnveidojis savu lietotāja saskarni, lai tā kļūtu par vairāk nekā cienīgu sāncensi..

Lai gan abi ir visaptveroši rīki darbam ar visu veidu WordPress dažādajām formām, to piedāvājumā pastāv vairākas būtiskas atšķirības. Ja vēlaties sākt darīt interesantākas lietas, izmantojot veidlapas savā WordPress vietnē, bet neesat pārliecināts, kurš spraudnis jums būtu vispiemērotākais, šis salīdzinājums varētu palīdzēt izvēlēties jūsu vajadzībām piemērotāko..

Gravitācijas veidlapas vs Ninja formas: funkcijas

Nevajadzētu būt pārsteigums, uzzinot, ka gan Gravity Forms, gan Ninja Forms ir funkcijas. Tomēr taisni salīdzināt ir diezgan sarežģīti. Tā kā abi piedāvā plašu papildinājumu un jauninājumu klāstu, jums ir jābūt aptuvenam priekšstatam par to, kāda veida funkcijas jūs meklējat, pirms jūs patiešām varat sākt darbu.

Lai palīdzētu jums izlemt, kurš veidlapas spraudnis ir vispiemērotākais jūsu vajadzībām, es apskatīju galvenos kritērijus, kas jums jāņem vērā.

Veidlapu ievades apstrādes iespējas

Abi spraudņi ļauj izveidot neierobežotu skaitu veidlapu izmantošanai visā vietnē, un iesniegto iesniegumu skaitam, ko forma var pieņemt, nav ierobežojumu. Šīs veidlapas iesniegumus vai ierakstus var saglabāt jūsu WordPress datu bāzē un tiem var piekļūt, izmantojot administratora informācijas paneli, vai arī nosūtīt uz vairākām e-pasta adresēm.

Gan Gravity Forms, gan Ninja Forms arī dod jums iespēju eksportēt veidlapu ierakstus dažādos formātos, ieskaitot CSV, PDF un Excel. Turklāt, ja vēlaties parādīt veidlapu iesniegto datu datus interesantākos veidos, GravityView pakalpojumu ir vērts izpētīt.

Veidlapas lauku tipi

Lauka opcijas abiem ir ļoti iespaidīgas: gandrīz katrs lauka tips, kuru jūs kādreiz vēlaties pievienot savai veidlapai, ir pieejams vismaz vienā no šiem spraudņiem. Tas ietver standarta laukus, piemēram, vārdu, e-pastu, brīvo tekstu un datumus, līdz sarežģītākiem laukiem, piemēram, cenu noteikšanas un maksāšanas iespējām.

Lauki no Ninja formām līdzās gravitācijas formām

Gan Ninja veidlapas, gan gravitācijas formas ļauj izveidot veidlapas ar nepieciešamajiem laukiem, izmantot lauka validāciju un spēja veikt aprēķinus, pamatojoties uz lietotāja ievadītajiem datiem. Veidlapu izveide, kas izmanto nosacītu loģiku, lai noteiktu, kuri lauki parādāmi, kad jūsu lietotāji strādā, izmantojot veidlapu, arī nav problēma. Jūs arī piekļūstat pienācīgai aizsardzībai pret surogātpastu drošības jautājumu veidā.

Veidlapu veidi

Neatkarīgi no tā, kuru izmantojat, veidlapu veidi, kurus varat izveidot, ir satriecoši – ieskaitot aizsargātas formas, kas ir pieejamas tikai noteiktiem lietotājiem vai ar noteiktiem nosacījumiem, vairāku lappušu veidlapas un aptaujas, lai nosauktu tikai dažus.

Ir arī iespējams pieņemt ziņas un cita veida saturu jūsu vietnei, izmantojot veidlapas, kas izveidotas gan ar Gravitācijas, gan Ninja veidlapām. Šī priekšpusē publicēšana varētu būt noderīga vietņu īpašniekiem, kuri pieņem lietotāju ģenerētu saturu, piemēram, viesu ziņas, un vēlas ietaupīt saviem apmeklētājiem problēmas ar satura iesniegšanu, izmantojot WordPress administratora saskarni..

Veidlapu integrācijas iespējas

Nevienam spraudnim nav arī iespēju integrēties ar citiem pakalpojumiem, ieskaitot populārākos e-pasta mārketinga pakalpojumus, maksājumu vārtejas, CRM, paziņošanas pakalpojumus, e-komercijas platformas un projektu pārvaldības lietotnes..

Runājot par funkcijām, tur tiešām nav daudz, lai atdalītu abus. Tomēr, tā kā tie ir pieejami vairākās konfigurācijās, piemēram, dažādos cenu plānos, un ar papildinājumiem vai bez tiem, tas tiešām ir atkarīgs no tā, cik daudz jūs esat gatavs maksāt, no tā, kāda veida veidlapas jūs varēsit izveidot.

Vienā spraudnī ir pieejamas dažas funkcijas, bet ne citās: ieplānotās veidlapas ir pieejamas tikai noteiktam laika posmam Ninja Forms, savukārt Gravity Forms trūkst tieša veida, kā atvērt veidlapas modālās gaismas lodziņa logā. Šķiet, ka gravitācijas veidlapās ir ietverts labāks atbalsts iepriekš aizpildītām formām un laukiem.

Jūs noteikti atradīsit vairāk atšķirību starp šiem diviem spraudņiem, kad sākat meklēt specifiskās funkcijas, kas jums nepieciešams projektam, taču kopumā šķiet, ka, ņemot vērā trešo pušu papildinājumus un paplašinājumus, tiem abiem ir līdzīga funkciju kopa..

Ir vērts norādīt, ka spraudnis Ninja Forms – kuru var izmantot bez maksas – satur daudzas lieliskas funkcijas, kas ļaus jums pievienot veidlapas savai vietnei. Es sīkāk apskatīšu šo divu spraudņu cenu noteikšanas iespējas un modeļus, bet, ja jūs meklējat bezmaksas un diezgan jaudīgu formu veidotāju spraudni WordPress, Ninja Forms nepievilks.

Veidlapu veidotāja lietotāja interfeisa salīdzinājums

Abu spraudņu lietotāja saskarnes ievēro WordPress lietotāja saskarnes stilu. Tas nozīmē, ka abu spraudņu aizmugurējās lapas nemanāmi saplūst ar pārējo WordPress administratora informācijas paneļa zonu, liekot tām justies kā jūsu vietnes galvenajai daļai, nevis tikai pieskarties trešo pušu papildinājumiem..

Gravitācijas veidlapas vs Ninja Forms UI

Veidojot veidlapas jūsu vietnei, abiem spraudņiem ir līdzīga pieeja viņu lietotāja saskarnēm. Veidlapu veidotāja lapā tiek parādīti jums pieejamie lauki, un katrs spraudnis ērtības labad šos laukus sakārto grupās. Tomēr nosaukumi, ko Ninja Forms izmanto šīm grupām, ir noderīgāki, padarot meklēto lauku atrašanu nedaudz vieglāku.

Gravitācijas veidlapas vs Ninja Forms lauki NF

Lauka pievienošana veidlapai ir tikai noklikšķināšanas uz attiecīgā lodziņa no peldošajiem paneļiem. Pēc tam abi spraudņi piedāvā vilkšanas un nomešanas saskarni, lai laukus sakārtotu pareizajā vietā.

Gravitācijas formas vs Ninja veidlapas Velciet un nometiet

Ja konfigurējat veidlapai pievienotos laukus, izmantojot abus spraudņus, lauka izvēles rūtiņa jāpaplašina, lai atklātu opcijas. Atkarībā no tā, kāda veida laukā strādājat, tas varētu ietvert etiķetes pielāgošanu, noklusējuma vērtības iestatīšanu, lauka noteikšanu un daudz ko citu.

Ninja veidlapu lauka pielāgošanas iespējas

Tiklīdz jūsu veidlapa sāk veidoties, abi spraudņi ļauj to priekšskatīt, lai jūs varētu to pārbaudīt un redzēt, kā tā izskatīsies jūsu apmeklētājiem, kad tā būs aktivizēta. Abas pieprasa, lai veidlapa tiktu saglabāta, lai priekšskatījums būtu atjaunināts, kas nav ideāli, ja neesat gatavs uzņemties saistības ar izmaiņām.

Gravitācijas formu priekšskatījuma režīms

Kamēr Gravity Forms sniedz jums vienkāršu priekšstatu par jūsu radīšanu, Ninja Forms pārņem jūsu pašreizējās tēmas stilu, lai precīzāk atspoguļotu jūsu formu.

No Ninja Forms priekšskatījuma

Formas priekšskatījumi ir pilnībā funkcionējoši, tāpēc jūs varat pārbaudīt visus noteikumus, formulas vai citas funkcijas, kuras jūs varētu izmantot.

Pārslēdzoties uz atbilstošo cilni abu spraudņu veidlapu veidotāju lapās, varat konfigurēt atsevišķus veidlapas iestatījumus un noteikt, kas notiek pēc tam, kad lietotājs iesniedz veidlapu.

Gravitācijas formu un Ninja veidlapu iestatījumi NF

Jūs varat ievietot izveidotās veidlapas savā saturā, izmantojot atbilstošo saīsni, vai arī pievienot tās motīvu failiem, izmantojot atbilstošo veidnes kodu. Jauna poga WordPress redaktorā atvieglo veidlapu pievienošanu jūsu ziņām un lapām, izmantojot Gravity Forms.

Spēja vilkt un nomest veidlapu laukus patiešām palīdz vienkāršot procesu, un abi spraudņi piedāvā pozitīvu lietotāja pieredzi, veidojot veidlapas. Es devu priekšroku darbam ar Ninja Forms saskarni jo dažos gadījumos tas bija intuitīvāks un arī priekšskatīšanas funkcija bija noderīgāka.

Cenu noteikšana: spraudnis ar vislabāko vērtību Premium WordPress Forms

Kamēr Gravity Forms ir komerciāls spraudnis, Ninja Forms spraudnis ir bez maksas pieejams no WordPress spraudņu krātuves. Bezmaksas versija ļauj piekļūt pamatformu funkcionalitātei, piemēram, spējai izveidot vairākas veidlapas, izmantot labu veidlapu lauku izvēli, saglabāt ierakstus un nosūtīt tos uz pielāgotajām e-pasta adresēm, un pavisam nedaudz vairāk.

Tomēr, līdzīgi tādiem populāriem WordPress spraudņiem kā WooCommerce un Easy Digital Downloads, Ninja Forms funkcijas un iespējas var uzlabot, instalējot vienu vai vairākus pieejamos paplašinājumus.

Lai gan daži no šiem Ninja Forms paplašinājumiem ir pieejami bez maksas, daudzi no tiem ir premium vai komerciāli papildinājumi. Lai palīdzētu šiem papildinājumiem iegādāties lētākus un nedaudz vienkāršākus, ir pieejami vairāki komplekti. Šajos komplektos ietilpst paplašinājumu kolekcijas īpašiem mērķiem, piemēram, dalības vietnes izveidošanai, izmantojot WordPress.

Atšķirībā no Ninja Forms, Gravity Forms nav pieejama bezmaksas versijā. Tā vietā jums būs jāizvēlas viena no trim apmaksātajām iespējām:

 • Personīgais: 39 USD
 • Bizness: 99 USD
 • Izstrādātājs: 199 USD

Pilnu informāciju par trim cenu plāniem varat uzzināt šeit. Tomēr galvenās atšķirības ir vietņu skaits, kurās varat izmantot spraudni (ar piekļuvi atbalstam un atjauninājumiem), un pirkumā iekļauto papildinājumu skaits..

Līdzīgi kā ar Ninja Forms, jūs varat uzlabot Gravity Forms, instalējot neierobežotu skaitu papildinājumu. Kamēr ar pirkumu jūs iegūsit piekļuvi dažiem no šiem papildinājumiem – atkarībā no izvēlētās licencēšanas iespējas -, ir pieejami arī trešo pušu paplašinājumi no citiem avotiem.

Diemžēl nav iespējams pateikt, kurš no šiem diviem spraudņiem piedāvā vislabāko vērtību, nedefinējot funkcijas, kuras nepieciešams jūsu projektam, izpētīt katra spraudņa iespējas, nosakot, kādi papildinājumi ir nepieciešami, un noskaidrojot, cik tas maksātu lai tiem piekļūtu.

Noslēguma domas par Ninja Forms vs Gravity Forms

Abi šie spraudņi paši par sevi ir lieliski, un abas iespējas padara skaistu un ļoti funkcionālu formu pievienošanu jūsu vietnei absolūtu brīzi.!

Kā izrādās, starp abiem spraudņiem piedāvātajām funkcijām tiešām nav tik daudz atšķirību, un, patiesībā, vismaz lielākajai daļai lietotāju, visticamāk, pietiks ar abām opcijām. Tad īstā atšķirība ir cenu noteikšanā un vai jūs labprātāk maksātu avansā par spraudni, piemēram, ar Gravity Forms, vai arī sākt sākt bez maksas un iegādātos papildinājumus un jauninājumus, kad un kad jums tie ir nepieciešami, kā tas būtu gadījumā ar Ninja Forms.

Papildus dažādiem piedāvātajiem cenu modeļiem, izmaksas, kas saistītas ar piekļuvi precīzi nepieciešamajām funkcijām, arī var būt noteicošais faktors, lai izlemtu, kurš spraudnis ir vislabākais jūsu vietnei..

Atšķirības lietotāja saskarnēs nav tik izteiktas, lai radītu abām iespējām iegūt vai zaudēt punktus, un, tā kā abiem spraudņiem ir tiešsaistes demonstrācijas versijas, pirms pirkšanas varat izmēģināt..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map