Envira galerijas apskats: labākais WordPress attēlu galerijas spraudnis?

WordPress piedāvājumi


Šajā rakstā mēs pārskatīsim vienu no WordPress platformas populārākajiem attēlu galerijas spraudņiem: Envira galeriju. Lasiet tālāk, lai uzzinātu par spraudņa labākajām funkcijām, kā to lietot un vai tas ir spraudnis, par kuru ir vērts maksāt.

Kā tīmekļa pārzinim jūsu pienākums ir apmierināt interneta lietotāju apsēstību ar fotogrāfijām un diezgan vizuāliem attēliem, vienlaikus apkalpojot jūsu vietni zibens ātrumā. Bet vai šie divi mērķi nav labi savienojami? Galu galā, pievienojot tonnu fotoattēlu savām lapām, tas viss notiek lēnāk – lielu, kvalitatīvu attēlu izmantošana nozīmē upurēt ielādes laiku, labi?

Nu, ne vienmēr. Un šajā rakstā mēs novērtēsim potenciālo risinājumu šai nepatikšanai: Envira galerijas spraudni.

Previra par Envira galerijas vietni ir drosmīga un nepārprotama: “Labākais Premium WordPress galerijas spraudnis.” Tā veido skaistas attēlu galerijas, ir ātra un ērta lietošanā, un tā ir precīzi pielāgota maksimālajam ātrumam. Ko vēl jūs varētu lūgt no galerijas spraudņa, vai ne??

Protams, jebkurš spraudnis var labi izklausīties uz papīra. Svarīgāki jautājumi ir šādi: kāds tas ir patiesībā? Vai tas attaisno cerības? Un vai tas ir cenu zīmes vērts?

Mēs centīsimies atbildēt uz visiem šiem un citiem jautājumiem, jo ​​es ņemšu Envira galeriju izmēģinājuma braucienam.

Sāksim.

Iepazīstinām ar Envira galeriju

Vispirms tomēr neliels fons Envira galerijā.

Envira galerijas mājas lapa

Daļa no spraudņu WPBeginner stabila, kurā ietilpst arī OptinMonster, WPForms un Soliloquy (noklikšķiniet, lai apskatītu pārskatus!), Envira svinēja savu trešo dzimšanas dienu 2017. gada janvārī, tāpēc tas jau ir pagājis kādu laiku. Šajā laikā Envira ir sevi pierādījusi kā visaugstāko galerijas spraudni un, iespējams, vienu no pazīstamākajiem spraudņiem WordPress pasaulē. Kā tāds tas jau var būt uz jūsu radara.

Jau pašā sākumā izpildījums vienmēr ir bijis būtiska Envira filozofijas sastāvdaļa. Izstrādātājs Tomass Grifins plānoja izveidot galerijas spraudni, kas nebija uzpūsts ar kodu, bet joprojām varēja izcelties pret citiem augšējiem galerijas spraudņiem. Patiesībā lielu daļu Envira panākumu var attiecināt uz šo pieeju – spraudnis iespaidīgi izmantojamu un jaudīgu funkcionalitāti saīsina neprātīgi vieglā un īpaši ātrā paketē..

Lai arī Envira ir pazīstama ar ātrumu, manuprāt, iespaidīgais funkciju komplekts, iespējams, ir spraudņa lielākais ieguvums.

Jūs, protams, varat ātri izveidot video vai attēlu galerijas, kas papildinātas ar gaismas kārbas un slaidrādes funkcijām, taču tieši tad, kad sajaucat dažādus premium papildinājumus, jūs sākat atbloķēt dažas no aizraujošākajām attēlu galerijas spraudņa funkcijām. Tajos ietilpst galerijas, kas aizsargātas ar paroli, WooCommerce integrācija un attēlu drukāšana.

Kā jūs gaidījāt no 2017. gada augstākā spraudņa, tas, protams, arī ir pilnībā atsaucīgs.

Tātad Envira var patikt ļoti daudz, taču redzēsim, kā tā darbojas tiešraidē, ja ienirstam lielāko daļu šodienas ziņu: mūsu detalizētais Envira galerijas pārskats.

Darba sākšana ar Envira galeriju

Sāksim ar spraudņa instalēšanu. Dodieties uz spraudņiem > Pievieno jaunu > Augšupielādējiet spraudni un instalējiet un aktivizējiet Envira galerijas .zip failu.

Paziņojums ekrāna augšdaļā liks jums pārbaudīt savu Envira licences atslēgu. Šis ir svarīgs solis, ja vēlaties, lai Envira galerija sevi atjauninātu ar jaunākajām funkcijām un drošības ielāpiem. Tas prasa tikai dažas sekundes, tāpēc to ir vērts darīt – vienkārši nokopējiet un ielīmējiet licences atslēgu, kas atrodas jūsu Envira galerijas konta apgabalā, un pēc tam noklikšķiniet uz Verificēt atslēgu.

Ekrānuzņēmums ar uzvedni, kurā lietotājam tiek lūgts pārbaudīt licenci.

Jūsu licences pārbaude prasa sekundes un ļauj automātiski atjaunināt.

Tagad ir laiks instalēt papildinājumus. To panāk, noklikšķinot uz Envira galeriju > Papildinājumi, pēc tam noklikšķinot uz Instalēt vajadzīgajos.

Envira galerijas pievienošanas instalāciju ekrānuzņēmums

Visi papildinājumi ir pieejami vienā ekrānā, un tos var instalēt ar vienu klikšķi.

Tagad ir pieejami līdz 29 papildinājumiem, kas nozīmē, ka pamata spraudnim varat pievienot iespaidīgu funkcionalitātes diapazonu. Kuriem no jums esat tiesīgs? Tas ir atkarīgs no jūsu licences veida, kas mūs labi pieved pie cenas tēmas.

Envira galerijas cenu noteikšana

Envira galerija piedāvā četrus licenču veidus.

 • Bronza (19 USD) – viena gada atbalsts un atjauninājumi, izmantošana vienā vietnē un daži pamata papildinājumi.
 • Sudrabs (49 USD) – viena gada atbalsts un atjauninājumi, izmantošana trīs vietnēs, kā arī pamata un starpposma papildinājumi.
 • Zelts (USD 99) – viena gada prioritārs atbalsts un atjauninājumi, izmantošana neierobežotās vietnēs un piekļuve visiem papildinājumiem.
 • Platinum (249 USD) – mūža piemaksu atbalsts un atjauninājumi, lietošana neierobežotās vietnēs un piekļuve visiem papildinājumiem.

Jūsu vēlamā licence būs atkarīga no tā, cik vietnēs vēlaties aktivizēt Envira galeriju un kuras papildinājumus vēlaties izmantot.

Un, salīdzinājumam, Envira galerijas galvenais konkurents ir NextGen, kas savu Pro versiju novērtē no 69 līdz 99 USD. Tādējādi Envira galerija ir pieejamāka sākuma līmenī, lai gan tā augšējā galā ir vienāda.

Papildinājumi

Iespējams, ka papildinājumi ir atšķirīgas licenču variācijas, jo tie atbloķē dažas patiešām lieliskas iespējas. Jums nav jāpārbauda visi 29 papildinājumi, taču šeit ir daži no labākajiem:

 • NextGen galerijas importētāja pievienojumprogramma (Bronza un uz augšu) – migrēt galerijas tieši no otra galvenā galerijas spraudņa NextGen.
 • Aizsardzības papildinājums (Bronza un uz augšu) – neļauj apmeklētājiem noklikšķināt ar peles labo pogu un saglabāt jūsu attēlus.
 • Instagram un Pinterest papildinājumi (sudraboti un jaunāki) – importēt attēlus no sociālo mediju vietnēm.
 • EXIF papildinājums (Sudrabs un vairāk) – profesionāliem fotogrāfiem tas ļauj attēliem pievienot EXIF ​​metadatus, piemēram, kameras modeli un aizvara ātrumu.
 • Piedāvātā satura pievienošana (Sudrabs un vairāk) – ļauj izveidot saiti uz ziņām, lapām un pielāgotajiem ziņu veidiem.
 • Galerijas motīvu pievienošana (Sudrabs un vairāk) – precizējiet savas galerijas ar papildu stilīgām veidnēm.
 • Pagination Addon (Sudrabs un vairāk) – ātruma interesēs šis papildinājums galerijas sadala vairākās lapās.
 • ZIP importētāja papildinājums (Zelts un vairāk) – saglabājiet savus attēlus vienā ērtā .zip mapē un pēc tam tos lielapjomā augšupielādējiet vienā galerijā.
 • WooCommerce papildinājums (Zelts un vairāk) – integrējiet Envira ar WooCommerce, lai pārdotu savus attēlus apmeklētājiem.
 • Papildinošās saites izveidošana (Zelts un vairāk) – optimizējiet savus attēlus ranga palielināšanai.

Šie papildinājumi tiek aktivizēti individuāli, kas nozīmē, ka jums jāinstalē tikai tie, kurus plānojat izmantot. Ieguvums no tā ir tas, ka spraudnim nav nevajadzīgas bagāžas.

Pirmās galerijas izveidošana

Envira lepojas ar to, ka ir viens no pilnveidotajiem galeriju spraudņiem, dodot jums iespēju izveidot galerijas tikai dažu minūšu laikā. Šajā sadaļā mēs iespraudīsim spraudni, lai redzētu, vai tas tiešām ir taisnība.

Lai sāktu, mums jāorientējas uz Envira galeriju > Pievienojiet jaunu, pēc tam piešķiriet attēlu galerijai vārdu.

Jaunas Envira galerijas ekrānuzņēmums

Sāciet, velkot attēlus uz ekrāna.

Tagad vissvarīgākā jebkuras attēlu galerijas sastāvdaļa, protams, ir paši attēli. Attēlu atlase ir saprātīga vieta, kur sākt. Envira piedāvā vairākas iespējas attēlu iegūšanai.

 • Izvēlieties esošos no savas WordPress multivides bibliotēkas.
 • Augšupielādējiet jaunus, velkot un nometot tos galerijas rūtī.
 • Importējiet attēlus tieši no Dropbox, Instagram vai Pinterest (* nepieciešami papildinājumi *).
 • Augšupielādējiet .zip failu ar visiem attēliem, kurus plānojat izmantot – gatavu galeriju mapē, ja vēlaties (* nepieciešams papildinājums *).

Kad esat atlasījis, importējis vai augšupielādējis savus attēlus, tos varēsit redzēt attēla panelī zemāk esošajā sadaļā.

Galerijai pievienoto attēlu ekrānuzņēmums.

Izmantojiet vilkšanu un nomešanu, lai organizētu pavisam jauno galeriju.

Šeit jūs varat izvēlēties modificēt savus attēlus vai arī varat tos pasūtīt, izmantojot vilkšanu un nomešanu. Tas viss ir bez piepūles, un galerijas aizpildīšana un sakārtošana prasa tikai sekundes.

Galerijas konfigurēšana

Tagad ir pienācis laiks sākt konfigurēt galeriju. To var paveikt, izmantojot paneļus Config, Lightbox, Mobile un Misc. * Piezīme – aktivizējot vairāk papildinājumu, jauni paneļi būs pieejami ar jauniem konfigurācijas iestatījumiem.

Pirmais ir panelis Config, kas ļauj konfigurēt vairākus galerijas pamata iestatījumus. Piemēram, varat norādīt, cik kolonnu vēlaties sadalīt galeriju, atlasīt attēla izmērus un aktivizēt attēla automātisko apgriešanu. Ja esat instalējis galerijas veidņu papildinājumu, varat arī izvēlēties starp piecām galerijas tēmām.

Envira galerijas Config ekrāna ekrānuzņēmums

Visas pamata konfigurācijas ir atrodamas vienā vietā.

Lai gan jūs varat sakārtot savu attēlu galeriju, izmantojot velciet un nometot (kā mēs to darījām iepriekš), jūs varat arī izvēlēties alternatīvas šķirošanas metodes. Tie ietver nejauši, pēc URL, pēc faila nosaukuma vai pēc publicēšanas datuma.

Tālāk cilne Gaismas kaste. Šeit jūs varat mainīt gaismas lodziņu un to, kā attēli uzvedas, noklikšķinot uz tiem.

Gaismas kastes konfigurācijas ekrāna ekrānuzņēmums

Ir daudz gaismas kastīšu iespēju, ar kurām spēlēties.

Ja esat aktivizējis galerijas veidņu pievienošanu, varēsit atlasīt astoņus gaismas kastes stilus – bez papildinājuma jūs varat aprobežoties ar diviem. Varat arī konfigurēt gaismas kārbas attēlu lielumu, to, vai galerijas var ritināt, izmantojot peles riteni, un animācijas efektus.

Tagad mobilajā panelī, kas ļauj konfigurēt galerijas mobilos iestatījumus.

Mobilās konfigurācijas ekrāna ekrānuzņēmums

Neaizmirstiet mobilo ierīču lietotājus!

Iesācējiem jums jāaktivizē galerijas mobilajās ierīcēs. Varat arī norādīt izmērus, izvēlēties gaismas kastes stilus un aktivizēt pārvilkšanas žestus, lai naviģētu galerijās.

Visbeidzot – cilne Dažādi. Tas ļauj jums dot galerijai logu un eksportēt / importēt galerijas. Iespējams, ka jums nevajadzēs tērēt daudz laika šajā ekrānā, tāpēc mēs ar to vēsmosimies.

Galerijas ievietošana

Tagad galeriju var apmeklēt, ir pienācis laiks to parādīt visā krāšņumā jūsu vietnē! Un tāpat kā visos Envira galerijas aspektos, process nevarētu būt vienkāršāks – faktiski spraudnis tiek piegādāts ar vairākām iespējām.

Pirmkārt, to, kuru es iedomājos, vairākums no jums vēlēsies izmantot: Īskoda ielīmēšana. Tas ļauj pievienot galeriju jebkurai vietnei jūsu vietnē – neatkarīgi no tā, vai tā ir ziņas, lapas vai pielāgota ziņas veida. Atbilstošo īskodu var atrast galerijas iestatījumos vai galerijas pārskata ekrānā – vienkārši noklikšķiniet uz Envira galerija, un jūs to pamanīsit otrajā kolonnā.

Galerijas pārskata ekrāna ekrānuzņēmums ar īso kodu

Noklikšķiniet uz pogas Kopēt uz starpliktuvi un pēc tam ielīmējiet īso kodu jebkur jūsu vietnē.

Tiem, kuriem ir tehniskāks noskaņojums, var dot priekšroku šai otrajai iespējai: koda fragmenta iegulšana tieši motīva kodā. Tas ir ļoti viegli izdarāms, jo koda fragments ir viegli pieejams rediģēšanas galerijas ekrānā.

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, jūs varat ievietot galeriju sānjoslā, izmantojot īpašu Envira galerijas logrīku. Vienkārši velciet un nometiet vēlamajā logrīku telpā un pēc tam nolaižamajā sarakstā atlasiet vajadzīgo galeriju.

Darbs izdarīts.

Galerijas darbībā

Tātad, mēs esam redzējuši, cik viegli ir izveidot galeriju ar Envira, bet kā izskatās galerijas? Kā viņi saka, pierādījums ir pudiņā, un galerijas izskats ir vissvarīgākais lietotājiem.

Par laimi, rezultāti, kā jūs gatavojaties redzēt, ir patiešām iespaidīgi. Tomēr atcerieties, ka nemēģiniet pārāk aizrauties ar galerijas ekrānuzņēmumos attēlotajiem attēliem. Galu galā izmantoto attēlu kvalitāte neietekmē spraudņa kvalitāti.

Pirmkārt, šeit ir vienkārša trīs kolonnu galerija.

Standarta trīs kolonnu galerijas ekrānuzņēmums

Šeit ir tā pati galerija, izmantojot Polaroid veidni, kas ir pieejama galerijas motīvu papildinājumā, pieejama ar sudraba licencēm un augstāk.

3 kolonnu galerijas ekrānuzņēmums polaroid stilā

Un šeit mēs redzam izkārtoto Sleek veidni.

3 kolonnu galerijas ekrānuzņēmums ar gludu veidni

Kā redzat, visas galerijas izskatās patiešām stilīgas – ļoti tīras un modernas.

Kad apmeklētājs noklikšķina uz attēla, tas aktivizē gaismas kastes režīmu. Fons ir aptumšots, un attēls tiek izvērsts pilnā izmērā. Apmeklētāji var arī pārvietoties gaismas kārbas režīmā, izmantojot pievienotās pogas vai noklikšķinot uz tastatūras pa kreisi vai pa labi.

Šeit ir standarta gaismas kārba.

Noklusējuma gaismas kastes ekrānuzņēmums

Šis ir gaismas kārba, izmantojot veidni Sleek.

Gludā gaismas lodziņa ekrānuzņēmums

Un, visbeidzot, Legacy gaismas kārba.

Mantotā gaismas kārbas ekrānuzņēmums

Viņi atkal ir vizuāli satriecoši, izmantojot vienkāršu navigāciju. Zem galvenā attēla redzēsit arī citu galerijā redzamo attēlu sīktēlus, un apmeklētāji var noklikšķināt uz tiem, lai pārietu uz konkrēto attēlu.

Envira galerija Lite

Envira Gallery Lite ekrānuzņēmums oficiālajā krātuvē

Iepriekš aprakstītās funkcijas ir ļoti labas, taču daži lietotāji vēlas izveidot kvalitatīvas attēlu galerijas, izmantojot bezmaksas spraudni.

Ja tas raksturo jūsu grūtības, jums veicas. Oficiālajā WordPress spraudņu direktorijā tiek glabāta Envira Gallery Lite versija. Spraudnis ir ieguvis 70 000 lejupielādes, un šobrīd tam ir zvaigžņu 4,7 vērtējums. Salīdziniet šo statistiku ar galveno konkurentu NextGen Gallery Lite, kuram ir daudz lielāka lietotāju bāze – vairāk nekā miljons -, bet relatīvi neapmierinošs 3,3 vērtējums.

Lite versija joprojām ir ārkārtīgi labi kodēta un ātrumam optimizēta, taču tā tiek piegādāta bez lielākajiem sava premium brāļa zvaniem un svilpieniem. Spraudnis ir tikpat viegli lietojams – faktiski galeriju veidošanas process ir identisks -, taču ir mazāk iespēju un neviena no papildinājumu piedāvātajām funkcijām.

Tomēr, ja vēlaties bezmaksas galerijas spraudni, tā ir lieliska iespēja, vai arī tā dod jums iespēju izmēģināt Envira galeriju pirms pilnas versijas iegādes.

Spriedums

Kopumā mani patiešām pārsteidza Envira galerijas spraudnis. Tas ir ne tikai viens no ātrākajiem apkārtējiem – svarīgs apsvērums jebkurai vietnei, kurai ir grūti attēli, bet arī viens no lietotājiem draudzīgākajiem spraudņiem, kurus man ir bijusi privilēģija izmēģināt. Mācīšanās līkne ir tik līdzena, cik tā kļūst.

Ciktāl tas attiecas uz funkciju komplektiem, Envira galerija var darīt visu, ko varētu lūgt no attēlu galerijas spraudņa. Sociālā koplietošana, WooCommerce integrācija, imidža SEO, stilīgas veidnes, galeriju importēšana – saraksts turpinās un turpinās.

Katra funkcija tiek aktivizēta, noklikšķinot uz pogas, kas nozīmē, ka jums jāinstalē tikai aktīvi izmantotās funkcijas. Tas nozīmē, ka lietotājiem, kas tikai meklē racionalizētu galeriju, nav nevajadzīgu konfigurācijas ekrānu, kur iegrimt. Un tiem, kas meklē īpašas funkcijas, katram ir īpašs iestatījumu ekrāns, kas ļauj jums pielāgot galerijas precīzi patika.

Lielākais lēmums ir izvēlēties, kuru licenci izvēlēties. Kā jūs gaidījāt, dārgākas licences tiek piegādātas ar papildu (un sarežģītākiem) papildinājumiem, tāpēc tas ir kompromiss starp cenu un funkciju kopu.

Lielākajai daļai lietotāju optimālā licence nokrīt starp sudrabu un zeltu – sudrabs atslēdz lielāko daļu labāko papildinājumu, savukārt zelts atver daudz.

Uzmanīgi izpētījis ar katru licenci pieejamos papildinājumus, es personīgi noliecos pēc 49 ASV dolāru sudraba licences un uzskatu, ka tā ir visizdevīgākā. Jā, jauninot uz Gold, jūs iegūsit dažus papildu papildinājumus, taču par divkāršu cenu tas ir liels lēciens, lai iegūtu ne vairāk. Zelts piedāvā arī premium atbalstu, taču, tā kā spraudni ir viegli izmantot, jums, iespējams, tas tik daudz nevajadzēs.

Kopumā Envira ir patiešām spēcīgs galerijas spraudnis. Ātri, cienījami un ērti lietojami – un saņem no mums pilnīgu apstiprinājumu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map