Envira galerija, NextGEN galerija vai FooGallery – kurš ir labākais WordPress attēlu galerijas spraudnis?

WordPress piedāvājumi


Lai gan WordPress ir pieejama pamata attēlu galerijas funkcionalitāte, ja vēlaties vairāk radošu iespēju attēlu parādīšanai savā vietnē, jums būs jāinstalē spraudnis. Tomēr, tā kā WordPress ir pieejams tik daudz iespēju, kuru vajadzētu izvēlēties?

Šajā rakstā mēs salīdzinām trīs vispopulārākos attēlu galerijas spraudņus, lai palīdzētu jums atrast labāko savai vietnei. Envira galerijas, FooGallery un NextGEN galerijas bezmaksas versijas atradīsim viens pret otru, lai jūs varētu ātri redzēt, ko katrs var darīt, un uzzināt, kurš no jums ir piemērots. Mēs īsi apskatīsim arī dažas no šo spraudņu premium versiju labākajām funkcijām, lai jūs varētu redzēt, kas tiek piedāvāts, ja nolemjat jaunināt.

Tiksim pie tā.

Ko var darīt labs attēlu galerijas spraudnis?

Īsāk sakot, attēlu galerijas spraudņi dod jums iespēju izveidot attēlu kolekcijas un ievietot tos WordPress ziņās, lapās un citā saturā. Labākie WordPress attēlu galerijas spraudņi ietver dažādu izkārtojuma formātu, galerijas stilu un displeja iestatījumu izvēli.

Galerijas piemērs

Attēlu galeriju veida piemērs, ko varat izveidot ar šiem spraudņiem.

Līdz šī NextGEN galerijas, FooGallery un Envira galerijas salīdzinājuma beigām jums būs laba izpratne par to, ko šie mobilajām ierīcēm draudzīgā attēlu galerijas spraudņi var darīt, un kurš no jums jāizvēlas..

Par Envira galeriju, NextGEN galeriju un FooGallery

Trīs labākie attēlu galerijas spraudņi.

Statistika no WordPress spraudņu direktorija.

Envira galerija, NextGEN galerija un FooGallery neapšaubāmi ir trīs no mūsdienās pieejamākajiem bezmaksas WordPress attēlu galerijas spraudņiem. Tomēr, neskatoties uz to, ka šiem spraudņiem ir liela lietotāju bāze, ne visiem ir bijusi pozitīva pieredze ar tiem. Šeit ir galvenā informācija no WordPress spraudņu direktorija:

  • Envira galerija: 80 000 plus aktīvas instalācijas, 4,7 zvaigžņu vērtējums no 5 (pamatojoties uz 376 atsauksmēm).
  • FooGallery: 80 000 plus aktīvās instalācijas, 4,8 zvaigžņu vērtējums no 5 (balstoties uz 101 atsauksmes).
  • NextGEN galerija: 1 miljons papildu aktīvu instalāciju, 3,3 zvaigžņu vērtējums no 5 (pamatojoties uz 1 261 atsauksmēm).

NextGEN nepārprotami ir visplašāk izmantotais bezmaksas WordPress attēlu galerijas spraudnis. Tomēr tā reitinga rezultāts ir jaukts, un gandrīz tikpat daudz vienas zvaigznes vērtējumu ir piecu zvaigžņu vērtējums. Šķiet, ka FooGallery un Envira ir tikpat populāri kā viens otrs, un vidējā lietotāja vērtējums ir daudz pozitīvāks.

Balstoties uz šo informāciju, labāko WordPress attēlu galerijas spraudņu kategorijā nav acīmredzamu priekšgalu, tāpēc kuru izvēlēties? Uzzināsim mūsu praktiskajā salīdzinājumā.

Salīdzinātas labākās WordPress attēlu galerijas spraudņa iespējas

Lai viss būtu vienkāršāk, šim salīdzinājumam esam izvēlējušies trīs populārākos un pārdomātākos attēlu galerijas spraudņus. Mēs izpētīsim viņu bezmaksas versiju labākās iespējas un apskatīsim lietotāju pieredzi.

Attēlu galerijas stili

FooGallery pamata piemērs

Ar FooGallery izveidotās pamata attēlu galerijas piemērs.

Visvienkāršākajās Envira galerijās, NextGEN galerijās un FooGallery dod jums iespēju WordPress ziņās un lapās ievietot nelielu sīktēlu attēlus. Noklikšķinot uz katra mazā sīktēla lielākas versijas, parasti tiek parādīts gaismas kastes pārklājuma logā.

FooGallery Lightbox piemērs

Attēla lielāka versija, kas tiek parādīta, izmantojot gaismas lodziņa logu, pārklājot to ar FooGallery.

Kaut arī dažiem lietotājiem var pietikt ar mazu sīktēlu attēlošanu ar iespēju apskatīt lielākas versijas, vislabākie WordPress attēlu galerijas spraudņi var paveikt daudz vairāk.

Slaidrādes attēlu galerijas

NextGEN slaidrādes galerija

NextGEN galerijas slaidrādes režīms vienkārši ritina attēlus.

Slaidrādes formāta izmantošana ir vēl viens populārs attēlu attēlošanas veids. No šo trīs spraudņu bezmaksas versijām NextGEN galerijā ir iebūvēts slaidrādes režīms, kas ritina attēlus noteiktos intervālos vai katru reizi, kad uz tiem tiek noklikšķināts.

FooGallery slīdnis

FooGallery ir pieejams bezmaksas papildinājums, kas nodrošina slaidrādes galerijas formātu.

FooGallery ir pieejama bezmaksas karuseļa pievienošana, kuru var iespējot no WordPress informācijas paneļa.

FooGallery attēlu skatītājs

FooGallery attēlu skatītāja režīms ir līdzīgs slaidrādei.

FooGallery un NextGEN ir arī attēlu skata un pārlūka režīmi, kas dod jums vēl vienu iespēju attēlot attēlus slaidrādes stila formātā. Lai izveidotu attēlu slaidrādes ar Envira, jums būs jājaunina uz vienu no premium plāniem, lai izmantotu slaidrādes papildinājumu.

Mūra galerijas

FooGallery mūra izkārtojums

FooGallery ļauj ērti izveidot attēlu galeriju, izmantojot mūra izkārtojumu.

Mūra izkārtojums ir ideāls veids, kā parādīt dažādu malu attiecību attēlus, tos neapgriežot. Tāpēc ir lieliski redzēt, ka FooGallery standarta komplektācijā ir iekļauta mūra veidne. Gan Envira, gan NextGEN jaunināšana uz augstākās kvalitātes versijām ir vienīgais veids, kā attēlu galerijās izmantot mūra izkārtojumus..

Detalizēti galerijas iestatījumi

Katrs no šiem bezmaksas spraudņiem ļauj jums daudz kontrolēt, kā darbojas un izskatās jūsu attēlu galerijas. NextGEN noteikti ir vairāk iestatījumu un iespēju nekā pārējiem diviem, taču, kā mēs redzēsim sadaļā lietotāju pieredze, tas var radīt neskaidrības.

NextGEN opciju ekrāns

NextGEN netrūkst iespēju un iestatījumu, taču dažiem lietotājiem to var būt par daudz.

Envira galerijas lite spraudnis vienkāršo lietas pielāgošanas nodaļās, un lielākā daļa iestatījumu un opciju ir rezervēta premium versijai..

Envira iestatījumi

Envira galerijas bezmaksas versija, iespējams, nenodrošina pietiekami daudz iestatījumu tiem, kam ir kas vairāk par pamatprasībām.

FooGallery atrodas kaut kur pa vidu, piedāvājot pietiekami daudz vadības ierīču, lai apmierinātu lielāko daļu lietotāju, nepārspīlējot.

FooGallery galerijas iestatījumi

FooGallery iestatījumi ir labs kompromiss starp lietošanas vienkāršību un radošo brīvību.

Attēlu galerijas jaunināšanas opcijas

Šajā attēlu galerijas spraudņu salīdzinājumā mēs koncentrējamies uz FooGallery, NextGEN un Envira bezmaksas versijām. Tomēr, jauninot uz šo spraudņu premium versijām vai iegādājoties premium papildinājumus, jūs varat daudz vairāk paveikt ar savu attēlu galeriju.

Daži augstākās kvalitātes funkciju piemēri, kuriem varat piekļūt, jauninot:

  • Iespēja izveidot video galerijas (Envira un FooGallery)
  • Iespēja parādīt sociālo mediju satura galerijas (Envira un FooGallery)
  • Iespēja pārdot fotoattēlus ar e-komercijas integrāciju (Envira un NextGEN)
  • Iespēja izveidot galerijas, kurās tiek parādīti WordPress ziņojumi, produkti un cits saturs (Envira un NextGEN).

Lai uzzinātu vairāk par šo spraudņu premium versijām, viņu vietnēs jāapmeklē NextGEN, Envira un FooGallery pro funkciju saraksta lapas..

Kurš WordPress attēlu galerijas spraudnis ir visvieglāk lietojams?

Kā mēs tikko redzējām, visi šie spraudņi vienā vai otrā formā ļauj WordPress vietnei pievienot vairāk pielāgotu attēlu galeriju, bet kurš ir visvieglāk lietojams? Noskaidrosim.

Darba sākšana

Pēc vietnes FooGallery vai NextGEN galerijas instalēšanas un aktivizēšanas jūsu WordPress informācijas panelī tiek parādīts sveiciena ekrāns..

NextGEN darba sākšanas ekrāns.

Gan FooGallery, gan NextGEN galerija parāda sākuma ekrānu.

NextGEN gadījumā ir pat virkne noderīgu videoklipu, kas ir iestrādāti sveiciena ekrānā, kā arī galerijas vednis, kas palīdzēs jums sākt. Pareizi lietojot, sagaidīšanas ekrāni var darīt labu darbu, palīdzot lietotājiem sākt darbu, saprast spraudņa darbību un uzzināt par jaunināšanas iespējām – un gan NextGEN, gan FooGallery ir lieliski piemēri, kā izmantot sveiciena ekrānus. Diemžēl Envira galerijā nav iekļauts sagaidīšanas ekrāns.

Galerijas izveidošana

Kā minēts, NextGEN galerijā ir iekļauts vednis, kas dod jums iespēju tikt vadītam galerijas izveidošanas procesā – kas noteikti atvieglo darba sākšanu.

Attēlu galeriju vednis

NextGEN ir vednis, kas palīdzēs jums izveidot savu pirmo attēlu galeriju.

Lai gan Envira un FooGallery nav vedņu, jums nevajadzētu radīt problēmas ar attēlu galerijas izveidi, izmantojot kādu no šiem spraudņiem. Faktiski, tā kā FooGallery nemanāmi integrējas ar WordPress, jums nevajadzētu sagādāt grūtības ar attēlu galerijas izveidi, ja esat pazīstams ar WordPress. Un, pat ja esat iesācējs WordPress, jums būs tikai viena lietotāja saskarne, kas jāapgūst, ja izvēlaties FooGallery.

FooGallery UI

Pateicoties līdzīgajai lietotāja saskarnei, FooGallery jūtas kā WordPress sastāvdaļa.

<

p stils = ”pludiņš: labais; fonta lielums: 90%; augšējā mala: 0; augšējā mala: 0;”>(

Tā kā galerijas saturs, veidotājs un iestatījumi atrodas vienā lapā, viss, kas jums nepieciešams galerijas izveidošanai un pielāgošanai, ir viegli pieejams, izmantojot FooGallery.

FooGallery iestatījumi

Strādājot pie FooGallery galerijas, viss ir pieejams no viena ekrāna.

Envira galerija izmanto arī vietējās WordPress lietotāja saskarni, lai nodrošinātu intuitīvu lietotāja pieredzi. Spraudnis nemanāmi integrējas WordPress multivides bibliotēkā, padarot attēlu augšupielādi un pievienošanu galerijām vienkāršu.

Envira UI

Envira galerijas lietotāja interfeiss.

Tāpat kā FooGallery, Envira galerija nodrošina visu nepieciešamo uz viena ekrāna, padarot to vienkāršu galeriju palaišanu un pielāgošanu. Tomēr, tā kā lielākā daļa Envira galerijas funkciju ir atrodama spraudņa premium versijā, liela daļa lietotāja saskarnes galu galā tiek izmantota, lai parādītu pro versijas uzplaukumu.

Envira paziņojums par jaunināšanu

Daudzas Envira galerijas funkcijas ir pieejamas tikai spraudņa premium versijā.

Attēlu galerijas publicēšana

Envira galerija, FooGallery un NextGEN galerija visi pievieno ērtu pogu WordPress redaktoram. Izmantojot gan Envira galeriju, gan FooGallery, noklikšķinot uz šīs pogas, jūs varat izvēlēties, kuru galeriju ievietot savā saturā.

Ievietot galeriju

Visi šie spraudņi ļauj jums viegli ievietot galerijas savos ierakstos un lapās.

NextGEN tomēr pārceļ lietas uz nākamo līmeni, kad runa ir par galerijas ievietošanu jūsu ziņās un lapās. Tā vietā, lai vienkārši izvēlētos ievietojamo galeriju, jūs saskaras ar daudzām iespējām.

NextGEN ievietot galerijas opcijas

Galerijas ievietošana ar NextGEN var būt nedaudz mulsinoša.

NextGEN ievietošanas galerijas ekrānā jūs varat darīt daudz vairāk, nekā vienkārši pievienot galeriju savam saturam. Dažas no NextGEN iespējām ietver izvēli, kuri attēli no jūsu bibliotēkas tiek parādīti un kā tos attēlot, vai arī augšupielādēt vairāk attēlu uz jūsu vietni no ievietošanas galerijas loga. Kaut arī šīs papildu iespējas sākumā var mulsināt, galerijas ievietošana ziņojumā prasa nedaudz vairāk laika nekā tas notiek ar FooGallery vai Envira.

Publicētās galerijas

Labās ziņas ir tas, ka ir viegli ievietot labi noformētu attēlu galeriju WordPress ziņojumā vai lapā ar visiem trim šiem spraudņiem. Kā mēs apskatījām iepriekš, jūs varat izveidot labu attēlu galeriju klāstu, izmantojot šos spraudņus, un, pat ja izmantojat noklusējuma iestatījumus, rezultāti ir cienījami, un prezentācijas ziņā nav lielas atšķirības starp NextGEN, FooGallery un Envira..

Publicēts FooGallery

Publicēta attēlu galerija, kas izveidota, izmantojot FooGallery, izmantojot noklusējuma iestatījumus.

Pēc noklusējuma FooGallery katram attēlam pievieno ēnu apmales efektu, taču to var viegli mainīt, izmantojot individuālos galerijas iestatījumus. Kā redzat, izmantojot noklusējuma iestatījumus, sīktēlu attēli netiek automātiski mainīti, lai aizpildītu visu satura apgabala platumu. Par laimi par to var parūpēties pamatotā galerijas veidne.

Publicēta Envira galerija

Publicēta attēlu galerija, kas izveidota ar Envira, izmantojot noklusējuma iestatījumus.

Pēc noklusējuma Envira galerijas ir labi pamatotas, lai aizņemtu visu satura apgabala platumu. Virzot kursoru virs attēla, tiek parādīti izvēles paraksti, un, tāpat kā pārējos divos spraudņos, noklikšķinot uz attēla, gaismas kastes pārklājuma logā tiek parādīta lielāka versija..

Publicēta NextGEN galerija

Tāpat kā FooGallery, attēli, kas izveidoti, izmantojot NextGEN, izmantojot noklusējuma iestatījumus, sīktēliem pievieno apmali. Arī izkārtojums nav pamatots, atstājot atstarpi starp pēdējo attēlu un satura apgabala malu. Tomēr to var viegli mainīt galerijas iestatījumos.

NextGEN Lightbox

Pēc noklusējuma galerijas attēli tiek parādīti gaismas lodziņa logā, kad uz tiem noklikšķina ar visiem trim spraudņiem.

Šim noklusējuma iestatījumu izmantošanas attēla galerijas izveidošanai vajadzētu dot labu priekšstatu par rezultātiem, kurus jūs varat sagaidīt no šiem spraudņiem.

Noslēguma domas

NextGEN, iespējams, ir labākais WordPress attēlu galerijas spraudnis enerģijas lietotājiem. Ja vēlaties pilnīgu kontroli pār galerijām un daudzas dažādas iespējas attēlu attēlošanai dažādos veidos, NextGEN varētu būt jums. Tomēr, ņemot vērā detalizētās NextGEN opcijas un iestatījumus, tas ir sarežģītāk lietojams un mazāk draudzīgs nekā Envira un FooGalley.

Bieži vien par cenu, kas jāmaksā par vairākām funkcijām un funkcionalitāti, tomēr šķiet, ka lietas varētu būt vienkāršākas. NextGEN nekādā ziņā nav nelietojams, taču, iespējams, nāksies iepazīties ar dokumentāciju, lai pilnībā izmantotu šo spraudni, vai pat veikt dažus pamatus. Lai arī gala rezultāti bija labi, sākoties NextGEN galerijai, bija galvas skrāpēšanas periodi.

FooGallery un Envira lietojamības ziņā ir līdzīgi viens otram, un tos abus ir vieglāk izmantot nekā NextGEN galeriju pat pamatiem. Tomēr starp abām FooGallery malām ir priekšā, jo tās ir stingrāk ievērojušas WordPress darbības veidu, kad runa ir par interfeisa dizainu. Tas jūtas tikai kā jūsu vietnes daļa, nevis kā papildinājums.

Ja runājam par šo spraudņu bezmaksas versiju salīdzināšanu, FooGallery manis izvēlēsies kā labāko WordPress attēlu galerijas spraudni. Tam ir labs līdzsvars starp noderīgajām funkcijām, vienlaikus tas ir viegli lietojams. Tomēr, ja jums ir vajadzīgas uzlabotas attēlu galerijas funkcijas, labāka izvēle varētu būt jaunināšana uz Envira galerijas vai NextGEN galerijas premium versijām..

Lietots / lietots kāds no šiem? Domas?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me