Divi Builder apskats: iespaidīgs dragreists, kas izveidots no elegantām tēmām (2020. gads)

WordPress piedāvājumi


Elegant Themes ir viens no vadošajiem WordPress tēmu veikaliem, un tā vadošā tēma Divi ir guvusi plašus panākumus – galvenokārt pateicoties savam lapu vilkšanas un izveides rīkam..

Tomēr faktiski ir iespējams piekļūt tam pašam lapu veidotāju rīkam, nepārslēdzoties uz Divi tēmu. Pateicoties spraudņa Divi Builder izlaišanai, tagad varat pievienot šo jaudīgo vizuālā satura redaktoru jebkurai WordPress vietnei – neatkarīgi no tā, kādu motīvu izmantojat!

Ja vēlaties vairāk kontrolēt, kā izskatās jūsu WordPress vietne, šis spraudnis varētu būt tas, ko meklējat. Lasiet tālāk, lai precīzi uzzinātu, ko tas var piedāvāt un cik viegli to izmantot.

Divi Builder funkcijas

Divi veidotājs tagad ir pieejams kā atsevišķs spraudnis, un tas darbosies ar jebkuru WordPress motīvu – ne tikai no Elegant Themes.

Divi Builder spraudņa mājas lapa

Divi Builder spraudnim vajadzētu pievienot vilkšanas un nomešanas satura redaktoru jebkurai WordPress tēmai.

Pārbaudes laikā es to izmantoju ar bērnu tēmu Genesis Framework no StudioPress – un gandrīz viss darbojās, kā paredzēts. Tas ir diezgan liels darījums, jo pat pamata lappuses izkārtojuma rediģēšana WordPress var patiešām palīdzēt uzlabot mājas lapu un citu jūsu vietnes saturu..

Protams, WordPress ir pieejami arī citi autonomi lapu veidotāji, taču, kā mēs redzam, Divi Builder ir vairākas funkcijas, kas to atšķir no konkurences.

Vizuālā satura redaktors, velciet un nometiet

Iespējams, ka Divi Builder ir sācis darboties kā aizmugurējās lapas veidošanas rīks, taču tagad tas ir īsts priekšpusē izveidots vizuālais redaktors. Pateicoties šim jauninājumam, tā vietā, lai strādātu savas vietnes aizmugurē vai WordPress informācijas paneļa apgabalā, jūs faktiski rediģējat savas vietnes priekšdaļu, izmantojot WYSIWYG (ko-jūs redzat-redzat-ir-ko-jūs-saņemat). saskarne.

WYSIWYG lietotāja interfeiss

Divi Builder tagad ir WYSIWYG front-end vizuālais redaktors, lai izveidotu pielāgotus ziņu un lapu izkārtojumus.

Galvenais aizmugurējās lapas veidotāju negatīvais ir tas, ka jūs īsti nezināt, kā izskatīsies jūsu dizains, līdz pārslēgsities uz priekšējo skatu. Tāpēc, strādājot tieši jūsu vietnes priekšpusē, kā jūs varat ar jaunāko Divi Builder versiju, jūs iegūstat precīzu priekšstatu par to, kā apmeklētāji izjutīs jūsu saturu. Tas ietaupa laiku, jo jums nav jāturpina pārslēgties starp skatu no aizmugures uz priekšējo daļu un jālikvidē neapmierinātība, atklājot izkārtojumus, kas neizskatās jūsu iecerētie..

Pogas moduļa iestatījumu redaktors

Izmantojot vizuālo redaktoru, varat pielāgot jebkuru no jūsu lapas elementiem.

Kā redzat no šī ekrānuzņēmuma, varat vienkārši noklikšķināt uz lapas elementa – ieskaitot tekstu – un sākt to rediģēt. Tā kā strādājat ar savas vietnes priekšējo daļu, varat precīzi redzēt, kā šī lapa izskatīsies jūsu apmeklētājiem.

Teksta rediģēšana

Tekstu var rediģēt iekšēji, izmantojot Divi Builder saskarni.

Tomēr darbam aizmugurējā režīmā ir dažas priekšrocības. Par vienu jūs varat iegūt labu pārskatu par lapas izveidi, tostarp par to, kuri moduļi tiek izmantoti un kā tie tiek organizēti. Tā var būt noderīga arī tad, kad plānojat dizainu, un jums vēl nav rūpējās par tā izskatu, bet tā vietā koncentrējas uz lapas struktūru.

Par laimi, Divi Builder tagad ļauj pārslēgties uz karkasa režīmu, efektīvi paslēpjot katra moduļa saturu un padarot lapas struktūru pamanāmāku. Karkasa režīmā jūs iegūstat labu pārskatu par savas lapas izkārtojumu un izmantotajiem moduļiem. Pēc tam jūs varat ātri vilkt lietas apkārt un pielāgot izkārtojumu, neļaujoties moduļu saturam.

Divi Builder karkasa lietotāja interfeiss

Karkasa režīms sniedz labu pārskatu par lapas izkārtojumu un atvieglo veselu sadaļu pārvietošanu.

Nodrošinot šos divus režīmus, Divi Builder ļauj strādāt vēlamajā laikā, kad vēlaties.

Kopā ar priekšējā gala vizuālo redaktoru un režģu režīmu, Divi Builder saskarnei kopš tā izlaišanas ir pievienotas dažas citas funkcijas. Tagad jūs varat viegli atsaukt un pārtaisīt visas redaktorā veiktās darbības, pārslēgties uz mobilā skata portu, lai redzētu, kā jūsu izkārtojums izskatīsies viedtālrunī, un tuvināt un tālināt, lai iegūtu labu visas lapas pārskatu..

Tuvināt un samazināt

Tagad varat tuvināt un attālināt, lai labāk apskatītu savas lapas izkārtojumu.

Iepriekš minētās funkcijas liek Divi Builder justies vairāk kā patstāvīgai tīmekļa dizaina programmatūras lietojumprogrammai, nevis tipiskam WordPress spraudnim.

Lai gan tik daudz jaunu funkcionalitāšu iekļaušana ir laba lieta, ja saskarnei, kas tik ļoti atšķiras no noklusējuma WordPress Editor, var būt savas negatīvās puses, kad runa ir par lietojamību..

Paturot to prātā, pēc tam, kad būsim apskatījuši vairākas labākās Divi Builder iespējas, mēs izpētīsim šī spraudņa lietotāju pieredzi..

Pieaugoša jau sagatavotu vietņu un lapu izkārtojumu bibliotēka

Jogas studijas vietnes izkārtojuma pakotne

Ir 106 iepriekš izveidoti izkārtojuma pakotnes, katrā no tām ir vairāki atsevišķi lapu izkārtojumi.

Kā mēs tikko redzējām, Divi Builder dod iespēju dizaineriem, kas nav tīmekļa lietotāji, izveidot savus uzlabotos lapu dizainus, neprasot nekādas kodēšanas prasmes.

Neuztraucieties, ja dizains nav jūsu stiprā puse – šim spraudnim ir arī liels klāsts augstas kvalitātes jau sagatavotu izkārtojumu, kurus var izmantot tādus, kādi tie ir, vai arī kā jūsu pašu pielāgoto dizainu pamatu.

Terapeita vietnes izkārtojuma pakotne

Visus Divi Builder izkārtojumus var pielāgot, izmantojot vizuālo redaktoru.

Rakstīšanas laikā bija 106 iepriekš izveidoti vietņu izkārtojuma pakotnes, no kurām izvēlēties, un tās veidoja 791 atsevišķs lapu izkārtojums. Katra izkārtojuma pakete ir vērsta uz noteikta veida vietņu izveidi, ieskaitot vietnes aģentūrām, ārštata darbiniekiem, e-komercijas veikaliem, restorāniem, celtniecības uzņēmumiem un daudzām citām. Tomēr tos visus var viegli pielāgot citiem projektiem.

Vietnes izkārtojumu bibliotēka

Vietņu pakotņu un individuālo izkārtojumu bibliotēka visu laiku palielinās.

Papildus vietnes izveidošanai ar izkārtojuma pakotni un tās atsevišķām veidnēm varat arī sajaukt un saskaņot dažādas veidnes, lai izveidotu savu unikālo vietni. Tātad, ja vienā izkārtojuma pakotnē redzat galveno lapu, kas jums patīk, varat to viegli integrēt savā vietnē.

Divi Builder Layout Pack pārlūks

Vietnes izkārtojuma pakotnes veido individuāli izkārtojumi, kurus var izmantot neatkarīgi no to pakotnes.

Iepriekšējās Divi Builder versijās bija iekļauts tikai neliels skaits atsevišķu lappušu izkārtojumu, bet tagad jūs piekļūstat pieaugošai visu vietņu pakešu bibliotēkai, kas ir vēl viens veids, kā Divi Builder labvēlīgi salīdzina ar citiem lapu veidotāju spraudņiem, piemēram, Beaver Builder un Elementor..

Noderīga satura moduļu izvēle

Divi Builder ietver vairāk nekā 30 pielāgojamus satura moduļus, kurus var viegli ievietot jūsu kolonnu un rindu izkārtojumos. Tas ir iespaidīgs skaits, bet vai tie tiešām ir noderīgi?

Divi Builder aicinājuma uz darbību modulis

Modinātājā ar aicinājumu uz darbību var būt teksts, attēli un pogas.

Daži no satura moduļa bibliotēkas akcentiem ietver aicinājumus uz darbību, atpakaļskaitīšanas taimerus, e-pasta izvēles veidlapas, kartes, cenu tabulas, atsauksmes, video slīdņus un vēl daudz ko citu..

Divi Builder Optin formas modulis

Varat izmantot e-pasta optin moduli, lai audzētu biļetenu.

Aktivizējot Divi Builder savā vietnē, jūs vienā mirklī nomainīsit neskaitāmu citu bezmaksas un komerciālu spraudņu funkcionalitāti. Tam vajadzētu ne tikai samazināt slodzi jūsu vietnē, bet arī ietaupīt naudu.

Divi Builder cenu tabulas modulis

Divi Builder cenu tabulas moduļa piemērs.

Lielākajai daļai moduļu ir dažādas variācijas, tāpēc jūs neesat iestrēdzis noklusējuma konfigurācijā, un gandrīz visiem tiem ir iespaidīgs iestatījumu skaits, tāpēc varat tos pielāgot, lai tie atbilstu jūsu vietnei un redzējumam..

Divi Builder atsauksmes moduļa iestatījumi

Jebkuru moduli, kuru pievienojat savai lapai, var kaut kādā veidā pielāgot.

Ja vēlaties universālu instrumentu komplektu gandrīz jebkura veida tīmekļa vietņu izveidošanai, Divi Builder satura moduļi ir gandrīz tik tuvu, cik vien iespējams..

Divi Builder A / B pārbaudes rīks

Tas, ka jūsu WordPress vietnē ir tik daudz radošas brīvības, ir lieliski, taču var būt grūti zināt, kā pielāgojumi atstās jūsu apmeklētāju darbības. Lai gan jūs domājat, ka pielāgotais izkārtojums un unikālā krāsu shēma uzbudinās jūsu auditoriju un radīs vairāk reklāmguvumu, apmeklētāji var nepiekrist.

Divi celtnieks vada

Divi Leads ļauj salīdzināt vairākus dizainus un novērtēt, cik efektīvi tie ir pret jūsu mērķiem.

Par laimi, spraudnī Divi Builder ir iekļauta ļoti noderīga funkcija, kas ļauj jums pārbaudīt savus dizainus, lai redzētu, cik efektīvi tie ir jūsu auditorijai. Izmantojot Divi Leads A / B testēšanas un reklāmguvumu optimizācijas rīku, varat izmēģināt dažādas satura un dizaina variācijas, lai redzētu, kura no tām rada vislabāko reklāmguvumu līmeni.

Izmantojot funkciju Divi Svins, jūs varat ātri izveidot vairākus lapas elementa variantus, piemēram, pogu, reklāmkarogu grafiku vai cenu tabulu, un pēc mērķa norādīšanas redzēt, uz kuru auditorija reaģē vispozitīvāk..

Divi Builder vada sadalīšanas testēšanu

Jūs ātri varētu izveidot divus pogas variantus un redzēt, uz kuru no tām visvairāk noklikšķina.

Piemēram, jūs savā lapā varētu izveidot divus dažādus pogas variantus, no kuriem katrs rāda atšķirīgu tekstu. Pēc tam Divi Leads uzrauga pogu darbību atbilstoši jūsu izvēlētajam mērķim, lai redzētu, piemēram, uz kuru pogu apmeklētāji biežāk noklikšķina. Kad ir savākts pietiekami daudz datu, lai parādītu, kurš variants ir visefektīvākais, varat beigt testu un parādīt pogu ar visaugstāko mērķa reklāmguvumu līmeni, pēc tam atspējot citus variantus..

Divi noved sadalīto testu rezultātus

Divi Leads sadalīto testu rezultāti ļauj viegli redzēt uzvarētāju.

Rezultāti, ko nodrošina Divi Leads optimizācijas funkcija, ir detalizēti, taču viegli saprotami, padarot skaidrs, kurš variants nodrošināja vislabākos rezultātus.

Ja jūs mēģināt sasniegt noteiktu mērķi, piemēram, gūt pārdošanas apjomus, noklikšķināt uz noteiktas saites vai zemāku atlēcienu līmeni, šī funkcija būs nenovērtējama, optimizējot jūsu vietni.

Divi lomu redaktors

Divi Builder piegādā ar lomu redaktoru, kas ļauj viegli kontrolēt, kāda veida lietotāji var piekļūt dažādiem veidotājiem. Ja jums ir līdzautori, kas raksta savam emuāram, un jūs nevēlaties, lai viņi sāk veidot pielāgotus izkārtojumus savām ziņām, tad jūs novērtēsit šo funkciju.

Alternatīvi, jūs varat vēlēties, lai līdzautori varētu izmantot noteiktus moduļus no izgatavotāja, piemēram, pilna platuma galvenes un attēlus, bet ne citus moduļus. Jebkurā gadījumā, izmantojot lomu redaktoru, jūs varat precīzi kontrolēt, kurš var ko darīt.

Divi Builder lomu redaktors autoriem

Varat izmantot WordPress noklusējuma lietotāja lomas, lai kontrolētu, kurš var izmantot kādas Divi Builder daļas.

Ja esat tīmekļa dizainers un uztraucaties, ka klients pēc vietnes nodošanas pārkāps pielāgotos dizainus, kurus esat izveidojis kopā ar Divi, lomu redaktors palīdzēs samazināt šādas iespējas.

Divi Builder lomu redaktora moduļi

Lomu redaktors sniedz detalizētu kontroli pār to, kuri moduļi ir pieejami jūsu lietotājiem.

Lomu redaktora iestatījumi ir ļoti sīki izstrādāti, tāpēc tā nav pieeja “jeb jebko”. Atlasot WordPress lietotāja lomu, piemēram, autoru, jūs varat definēt, kurus spraudņa elementus, ja tādi ir, viņi var izmantot.

Divi tēmas izejas stratēģija

Ja jūs jau izmantojat Divi motīvu – kurā ir iekļauta Divi Builder funkcionalitāte -, tad labā ziņa ir tā, ka šis spraudnis sniedz jums vienkāršu iespēju mainīt motīvus, neizjaucot visus pielāgotos dizainus un lapu izkārtojumus..

Aktivizējot savā vietnē spraudni Divi Builder, bet pārejot no Divi tēmas, jums tagad ir izejas stratēģija, lai atstātu Divi motīvu aiz muguras (nevis tāpēc, ka ir iemesls pārtraukt Divi tēmas izmantošanu, taču ir patīkami, ka ir iespējas).

Ir vērts norādīt, ka visas vietnes, kas izveidotas, izmantojot Divi Builder, tiks sabojātas, ja savā vietnē atspējojat spraudni. Lai gan tas ir sagaidāms no šāda veida rīkiem, ir vērts to pieminēt, jo motīvu un spraudņu bloķēšana ir nopietna problēma, un tā ir jāņem vērā, izvēloties jaunu produktu.

Par laimi, izmantojot Divi Builder pieejamos cenu plānus – ar kuriem mēs nokļūsim tuvākajā laikā -, jums nevajadzēs uztraukties par iesaistīšanos dārgos līgumos, lai jūsu vietne darbotos tā, kā vajadzētu.

Divi Builder vizuālā redaktora lietotāja pieredze

Šajā mūsu pārskata sadaļā mēs īsumā apskatīsim, ko vēlētos izmantot šo spraudni, lai jūsu WordPress vietnei izveidotu pielāgotus izkārtojumus un lapu noformējumus..

Divi Celtnieks un Gūtenberga redaktors

Katru reizi, kad izveidojat jaunu ziņu vai lapu, jums ir iespēja izmantot noklusējuma WordPress redaktoru vai Divi Builder.

Tā kā Divi Builder ļoti atšķiras no standarta WordPress redaktora, pat vispieredzējušākajiem WordPress lietotājiem var šķist, ka sākt darbu ar šo front-end vizuālā satura veidotāju ir nedaudz grūti..

Lai palīdzētu to pārvarēt, tagad ir pieejama detalizēta ekskursija, kuru varat apmeklēt pēc Divi Builder palaišanas pirmo reizi, kurā sniegti norādījumi par spraudņa galvenajām funkcijām..

Divi Builder sagaidīšanas tūre

Apsveikuma tūre palīdz jaunajiem lietotājiem sākt darbu ar Divi Builder.

Kad esat izvēlējies ekskursiju vai izvēlējies to izlaist, jums tiek piedāvāta iespēja sākt ar tukšu lapu, ielādēt iepriekš izveidotu izkārtojumu vai klonēt esošo lapu.

Sāciet darbu ar Divi Builder

Izmantojot Divi Builder, lapas izkārtojuma izveidošanai ir trīs galvenās iespējas.

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties veidot savu lapu no jauna vai ielīmējat veidni, kā redzams zemāk esošajā ekrānuzņēmumā, jūs strādājat tikai ar WordPress lapas apgabalu, displejā parādot izvēlētās motīva galveni, sānjoslu un citus apgabalus..

Noklusējuma divdesmit astoņpadsmit motīvu veidne

Ja jūsu motīvam nav pilna platuma veidnes, tas ierobežos jūsu lapas noformējumu.

Dažās WordPress tēmās ir pilna platuma vai pilnekrāna veidne, kas ļauj paslēpt galveni, kājeni un sānjoslas lapā, kurā strādājat, lai jūs varētu izveidot pilnekrāna lapas, piemēram, mājas lapu vai galveno lapu..

Bet, ja jūsu motīva nav, kā tas ir gadījumā ar jaunāko noklusējuma WordPress motīvu Divdesmit astoņpadsmit, varat instalēt bezmaksas spraudni, piemēram, pilna platuma veidnes, lai tos pievienotu savai vietnei..

Motīvs ar pilna platuma veidni

Izmantojot pareizo veidni, jūs varat izmantot Divi Builder, lai izveidotu pilna platuma lapu izkārtojumus, neiekļaujot motīva galveni un kājeni..

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izveidot pilna platuma izkārtojumu vai nē, nākamais solis ir rindā ievietot savā lapā. Tā kā rindas var sadalīt vairākās kolonnās, Divi Builder sniedz jums labu kolonnu kombināciju izvēli.

Ievietot rindu

Ar Divi Builder izveidotie lappušu izkārtojumi sastāv no rindām, kolonnām un moduļiem.

Kad esat ievietojis rindu, jums tiek piedāvāts ievietot moduli izkārtojumā. Kā mēs redzēsim vēlāk šajā pārskatā, ir iespaidīgs skaits moduļu, no kuriem izvēlēties.

Ievietojiet moduli izkārtojumā

Divi Builder komplektācijā ietilpst plašs moduļu klāsts jūsu izkārtojumiem.

Pēc moduļa pievienošanas savai lapai tiek parādīti šī moduļa gadījuma iestatījumi. Viens no galvenajiem Divi Builder pārdošanas punktiem ir tas, ka tas ļauj jums daudz kontrolēt, kā jūsu lapas un tajās esošie moduļi izskatās un darbojas.

Moduļa iestatījumi un vadīklas

Visas modulī veiktās izmaiņas uzreiz tiek parādītas lapā.

Lai palīdzētu ietaupīt laiku, varat meklēt iestatījumu panelī, lai atrastu precīzas meklētās vadības ierīces, nevis noklikšķināt uz visiem augšdaļas un nolaižamās izvēlnes. Varat arī palielināt paneļa izmēru, lai parādītu vairāk vadības ierīču. Tā kā Divi Builder darba laikā sniedz jums tiešo lapas priekšskatījumu, visas iestatījumu izmaiņas tiek uzreiz piemērotas modulim, kurā strādājat..

Divi Builder teksta rediģēšana

Visas jūsu veiktās izmaiņas, ieskaitot teksta rediģēšanu, tiek reāllaikā piemērotas jūsu lapas noformējumam.

Tā kā nākamais lapas veidošanas solis tiek uzreiz parādīts Divi Builder saskarnē, nekad nav nekādu neskaidrību par to, kas jums jādara. Līdz brīdim, kad esat izpildījis visus norādījumus un veicis atbilstošās darbības, jūsu lapai vajadzētu sākt veidoties. Pateicoties tam, kaut kas varētu būt mulsinošs (apgūt jaunu saskarni) jūtas ļoti vienkārši.

Tas nenozīmē, ka Divi Builder ir rīks, kuru varat uzreiz apgūt. Reizēm nav uzreiz skaidrs, ko dara daži lietotāja interfeisa elementi, piemēram, tie, kas tiek parādīti ekrāna apakšā.

Divi Builder lietotāja interfeisa rīku padomi

Divi Builder interfeiss ir unikāls, tāpēc to apgūt būs nepieciešams laiks.

Par laimi, ir noderīgi rīka padomi, kas aktivizēti ar kursoru, kā arī meklēšanas rīks, kas palīdzēs atrast meklētos iestatījumus. Tomēr, iespējams, būs vajadzīgs zināms laiks, lai precīzi zinātu, kur meklēt, vai pat to, ko meklēt, mēģinot veikt konkrētu uzdevumu.

Lietotāja saskarnes meklēšana

Tādām funkcijām kā meklēšanas rīks vajadzētu palīdzēt atrast meklētos iestatījumus vai saites uz atbilstošām palīdzības lapām.

Tomēr, tā kā Divi Builder ir spēcīgs rīks, kas patiešām var ļaut jums atbloķēt WordPress vietnes dizainu, nevajadzētu būt pārāk pārsteidzošam, uzzinot, ka būs vajadzīgs laiks, lai pilnībā tiktu galā ar šo jauno strādā.

Divi Builder personīgie notikumi

Kaut arī spraudnī Divi Builder ir atrodamas daudzas lieliskas iespējas, ir daži šī rīka aspekti, kas ir personīgi favorīti..

Pilna platuma saturs

Spēja parādīt pilna platuma attēlus un cita veida saturu (kas pārsniedz pasta konteinera malas) ir dizaina iezīme, kuru esmu redzējis, lai lieliski izmantotu dažus labi zināmus emuārus.

Pilna platuma galvenes modulis

Divi Builder ietver pilna platuma moduļu izvēli jūsu lapas izkārtojumiem.

Tagad, lai varētu ziņām pievienot pilna platuma saturu, nav jāmaina motīvi vai jāsāk uzlauzt veidņu failus..

Pilna platuma moduļi

Divi ietver vairākus pilna platuma moduļus, kurus var pievienot jūsu lapas pilna platuma sadaļām.

Vienkārši ielieciet veidotājā pilna platuma sadaļu, pēc tam pievienojiet tam pilna platuma moduli un atbilstošo saturu, un tas ir izdarīts. Tas var ietvert attēlus, video, tekstu, galvenes, izvēlnes un daudz ko citu.

Tomēr, cik labi šis efekts darbosies, būs atkarīgs no jūsu izvēlētās tēmas. Izņemt no pasta konteinera nav viegli, un dažām tēmām tas nedarbojas tik labi, kā, izmantojot Divi motīvu. Tomēr jums vajadzētu spēt to pārvarēt, pievienojot savas pilna platuma veidnes, izveidojot savu vai instalējot piemērotu spraudni..

Lielais iestatījumu un opciju skaits

Gandrīz katru moduli, kuru varat pievienot izkārtojumiem, var pilnībā konfigurēt atbilstoši jūsu vajadzībām. Katram modulim ir neskaitāmi iestatījumi, kas nosaka tā izskatu un darbību, ļaujot jums daudz kontrolēt savas vietnes izskatu – sākot ar kopējo dizainu, beidzot ar atsevišķām ziņām un lapām.

Moduļu animācijas efekti

Iestatījumi ļauj pielāgot gandrīz visus savas lapas aspektus, ieskaitot animācijas efektu pievienošanu moduļiem.

Ja ar to nepietiek, varat arī pievienot jebkuram modulim savu CSS, lai to patiešām pielāgotu jūsu vajadzībām. Tomēr, ja jums nav vajadzīgs šāds kontroles līmenis un jūs vienkārši vēlaties paveikt darbu pēc iespējas ātrāk, Divi Builder nav jūsu priekšā. Vairumā gadījumu vienkāršu parasto iestatījumu izmantošana sniedz lieliskus rezultātus.

Elementu vienkārša kopēšana

Papildus izkārtojumu saglabāšanai atkārtotai izmantošanai jebkurā citā vietnē, izmantojot Divi motīvu vai spraudni Divi Builder, varat arī dublēt elementus, ko esat izveidojis izkārtojumiem. Vienkārši noklikšķinot uz klona ikonas, tiek izgatavota šī elementa kopija, kuru pēc tam varat modificēt, ietaupot laiku un pūles.

Tas tiešām darbojas ar jebkuru WordPress tēmu

Varbūt jūs varēsit atrast WordPress motīvu, kas nepatīk Divi Builder, taču šķiet, ka visvairāk labi kodētās vispārizglītojošās tēmas ar prieku darbosies.

Vienīgā joma, kurā Divi Builder nedarbojās, kā paredzēts, kad to izmantoja ar trešo personu motīvu, piemēram, pašreizējo noklusējuma tēmu Divdesmit deviņpadsmit, bija darbs ar pilna platuma vai pilnekrāna moduļiem un izkārtojumiem..

Nav pilna platuma veidnes piemēra

Jūsu izkārtojumi nevarēs aizpildīt pārlūka logu, ja motīvam nav pilna platuma veidnes.

Kā minēts iepriekš, ja vien jūsu tēmā nav pilna platuma veidnes, kas paslēpj galvenes, kājenes un sānjoslas apgabalus, jūs nevarēsit izveidot lapu izkārtojumus, kas aizpildītu visu pārlūka logu – kaut ko jūs varētu vēlēties darīt, izstrādājot mājas lapa vai galvenā lapa ar Divi Builder.

Mājas lapa, izmantojot pilna platuma veidni

Kad esat savā vietnē pievienojis pilna platuma veidni, jūsu izkārtojumi var aizpildīt pārlūka logu.

Tomēr, ja jūsu tēmai nav pilna platuma veidnes, varat to novērst, izveidojot veidni vai instalējot spraudni, kas to pievienos jūsu vietnei..

Kam domāts spraudnis Divi Builder?

Pateicoties regulāriem atjauninājumiem un uzlabojumiem, ir godīgi teikt, ka Divi Builder tagad vajadzētu patikt gan tiem, kas ir iesācēji savu WordPress vietņu pielāgotu lapu izkārtojumu izveidē, gan pieredzējušākiem tīmekļa dizaineriem..

Lietojot Divi Builder pirmo reizi, ir mazliet mācīšanās līknes, galvenokārt pateicoties novatoriskajai un oriģinālajai lietotāja saskarnei un gandrīz neierobežotajām radošajām iespējām, ko tā sniedz. Tomēr ar nelielu neatlaidību un izmēģinājumiem un kļūdām lielākajai daļai cilvēku vajadzētu būt iespējai iegūt labus rezultātus no šīs lapu veidotājas – it īpaši, ja par izejas punktu izmanto iepriekš izveidotus izkārtojumus. Ir arī daudz tiešsaistes apmācības video un rokasgrāmatu, kas publicēti vietnē Elegant Themes.

Rīks tīmekļa dizaineriem

Tomēr, tā kā Divi Builder patiešām var palīdzēt ietaupīt laiku un pūles pielāgotu lapu dizainu veidošanā, arī pieredzējušiem tīmekļa dizaineriem vajadzētu atrast vērtību tajā. Spēja izveidot atkārtoti izmantojamus pielāgotos izkārtojumus un elementus, ātri klonēt lapas un testēt dizainus, izmantojot funkciju Divi Svins, padara Divi Builder par ļoti noderīgu rīku, kas ir jūsu rīcībā. Web dizaineri arī novērtēs lomu redaktoru, nododot vietnes saviem klientiem.

Divi Builder spraudnis vs Divi WordPress tēma

Tiem, kuri sāk jaunu WordPress vietni un vēl nav izvēlējušies tēmu, es ieteiktu pāriet uz Divi tēmu, jo jūs piekļūsit visām lieliskajām spraudņa Divi Builder funkcijām, neuztraucoties par potenciālu tēmu saderības jautājumi.

Ja jūs jau izmantojat Divi motīvu, Divi Builder spraudnī jūs neatradīsit jaunu funkcionalitāti. Tomēr, ja esat Divi tēmas lietotājs, bet domājat mainīt motīvus, Divi veidotājam vajadzētu palīdzēt migrēt uz citu motīvu, nezaudējot piekļuvi visiem pielāgotajiem izkārtojumiem vai satura moduļiem, kurus, iespējams, izmantojat.

Divi Builder cenu noteikšanas iespējas

Lai piekļūtu spraudnim Divi Builder, jums jāpievienojas klubam Elegant Themes. Tā nav slikta lieta, jo ir daudz priekšrocību, un cenas sākas tikai no 89 USD gadā. Papildus spraudnim Divi Builder, jūs piekļūstat arī pieciem citiem spraudņiem, ieskaitot jaudīgu e-pasta izvēles formas veidotāju rīku Bloom un pilnībā piedāvāto sociālo mediju koplietošanas spraudni Monarch..

Ne tikai tas, bet jūsu 89 ASV dolāri ietver arī piekļuvi visām 87 tēmām, ieskaitot Divi, kā arī visām citām, ko Elegant Themes ir izlaiduši jūsu dalības periodā. Tomēr, godīgi sakot, interese būs tikai Divi un Extra tēmām, jo ​​citas iespējas ir vecākas.

Papildu WordPress tēma

Divi Builder komplektā ir 87 WordPress motīvi, ieskaitot Extra.

Ja neesat gada abonēšanas plānu cienītājs, varat parakstīties uz mūža piekļuves plānu un maksāt vienreizēju maksu 249 ASV dolāru apmērā par piekļuvi visām tēmām un spraudņiem, kā arī par to atjauninājumiem visu mūžu.

Web dizaineri, izstrādātāji un aģentūru īpašnieki var izmantot Elegant Themes spraudņus un motīvus daudzos vietnēs, pilnībā atbalstot, nepērkot papildu licences..

Šeit varat apskatīt visu informāciju par Elegant Themes cenu plāniem.

Divi Builder apskats Nobeiguma domas

Kā jūs droši vien varat pateikt, mani ļoti pārsteidza spraudnis Divi Builder. Es jau kādu laiku izmantoju spraudni, tāpēc esmu diezgan labi iepazinies ar to un ar tā uzlabošanu kopš tā izlaišanas.

Tā kā ir pievienotas jaunas iespējas, piemēram, priekšējā gala vizuālais redaktors, papildu moduļi un vairāk izkārtojumu, Divi Builder ir vēl pievilcīgāks WordPress lapu veidotāju rīks nekā tas bija iepriekš.

Izmantojot daudz kvalitatīvu rediģējamu lapu izkārtojumu, no kuriem izvēlēties, kā arī vairāk nekā 30 satura moduļus, kurus var pievienot jūsu ziņām un lapām, Divi Builder ir patiesi elastīgs rīks, ko var izmantot jebkura veida tīmekļa vietņu izveidošanai ar WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map