Deviņi labākie WordPress Google Maps spraudņi (2020)

WordPress piedāvājumi


Google Maps, kas ir viens no Google galvenajiem produktiem, ir vispopulārākais karšu pakalpojums tiešsaistē.

Kopš pakalpojuma darbības uzsākšanas 2005. gadā tas ir integrēts vietnēs, lietotnēs un citur. To padarīja iespējama Google Maps API, kas trešo personu produktiem un pakalpojumiem ļauj iegult Google Maps.

WordPress lieliski atbalsta Google Maps, un tirgū ir daudz WordPress spraudņu, kas palīdz integrēt to kontaktu lapā, lapā, sānjoslā vai visur citur, kur jūs varat izvēlēties. Daudzām WordPress tēmām ir arī iebūvēta Google Maps funkcionalitāte.

Šajā rakstā es dalīšos ar labākajiem Google Maps spraudņu risinājumiem, kas pieejami WordPress.

Google Maps API atslēgas iegūšana

Kopš 2016. gada Google ir pieprasījusi vietņu īpašniekiem iesniegt pieprasījumus, izmantojot Google Maps API atslēgu. Lielākajai daļai Google Maps WordPress spraudņu ir jāievada šī API atslēga, lai kartes integrētu savā vietnē. Tomēr ir daži risinājumi, kas šo problēmu risina jūsu vietā.

Kad šīs izmaiņas tika veiktas, Google katru mēnesi piedāvāja līdz 25 000 bezmaksas karšu ielādi. Tagad tā vietā tiek piedāvāts kredīts 200 USD vērtībā. Iepazīstieties ar Google cenu lapu, lai labāk izprastu, kas no tā iegūs.

Google Maps kredīts

Mēneša kredītam 200 USD vajadzētu būt pietiekamam lielākajai daļai mazo un vidējo vietņu. Tomēr tiem, kuriem ir vietnes ar lielu trafiku, var nākties maksāt par papildu karšu ielādi.

Lai iegūtu API atslēgu, jums jāpierakstās uz Google Cloud Platform (GSP). Atslēgas reģistrēšana un izgūšana prasa tikai dažas minūtes.

Iespējot Google Maps platformu

Jums tiks jautāts, vai vēlaties kartes, maršrutus un vietas. Mans ieteikums ir izvēlēties visus trīs, lai jūsu vietnē būtu pieejama visa Google Maps funkcionalitāte.

Pēc vēl dažām darbībām jums tiks izsniegta API atslēga, kas nepieciešama, lai savā vietnē izmantotu Google Maps.

Google Maps API atslēga

Pārbaudiet Google Maps platformas lapu, lai izveidotu savas vietnes Google Maps API atslēgu un uzzinātu vairāk par to, kā tā darbojas.

1. WP Google Maps (BEZMAKSAS / USD 9,99 plus)

WP Google Maps ir viens no populārākajiem WordPress Google Maps risinājumiem, un to aktīvi izmanto vairāk nekā 400 000 vietnēs.

Jaunu karšu izveides process ar spraudni ir fantastisks. Kartei varat pievienot marķierus, līnijas, daudzstūrus un citas formas. Ir pieejamas desmit tēmas, un jūs varat iespējot satiksmes slāņus, velosipēdu slāņus, norādes un maksimālo tālummaiņas līmeni.

Kad esat izveidojis karti, to var ievietot savā vietnē, izmantojot īskodu.

Izveidojiet savu karti

Galveno iestatījumu apgabalā varat iespējot un atspējot kartes vadīklas, piemēram, tālummaiņu, ielas skatu un to, vai var izmantot peli. Ir daudz iespēju, kas palīdz arī noteikt, kā tiek apstrādāti marķieri.

Ja pēc aktivizēšanas neievadījāt savu Google Maps API atslēgu, varat to izdarīt cilnē Papildu, kas nodrošinās, ka spraudnis var izgūt kartes. Papildu iestatījumu apgabals ļauj arī pievienot pielāgotu CSS un pielāgotu JavaScript.

WP Google Maps iestatījumi

WP Google Maps ir pieejami trīs premium papildinājumi.

Lētākais ir USD 9,99, apmeklētāju ģenerēto marķieru papildinājums. Kā norāda nosaukums, tas vietņu apmeklētājiem ļauj kartēm pievienot savus marķierus.

Zelta papildinājums maksā USD 29,99 par trīs vietņu licenci, kā arī pievieno marķieru grupēšanu un reāllaika atrašanās vietas izsekošanu.

Visplašākais papildinājums ir Pro papildinājums, kas pievieno pielāgotos laukus, uzlabotu lietotāja saskarni, pielāgotus datu avotus, plānošanu, uzlabotu marķieru filtrēšanu, veiktspējas uzlabošanu, Mappity integrāciju un virziena ceļa punktus..

Pro addon cena sākas ar 39,99 USD par trīs vietņu licenci.

WP Google Maps satiksmes slānis

Atliek tikai dažas minūtes, lai saprastu, kāpēc WP Google Maps ir tik populārs. Galveno versiju var lejupielādēt bez maksas, to ir viegli izmantot, un tai ir simtiem funkciju.

Iesaku izmēģināt.

2. Google Maps vietrādis spraudnis WordPress (27 USD)

Google Maps vietrādis spraudnis WordPress ir ļoti pielāgojams karšu risinājums, kas ļauj apmeklētājiem iesniegt ierakstus un marķierus jūsu vietnes priekšpusē..

Sarakstiem var būt pievienoti videoklipi, un tos var novērtēt, izmantojot zvaigžņu vērtēšanas sistēmu. Ir dažas atdzist kartes funkcijas, piemēram, spēja zīmēt uz kartes, meklēt noteiktā rādiusā un automātiski parādīt ģeogrāfisko atrašanās vietu.

Google Maps Locator piemērs

Ir pieejami duci karšu tipu un duci karšu stilu, kas dod daudz elastības attiecībā uz to, kāda veida kartes jūs izveidojat.

Piemēram, ir pilnekrāna karte, karte, kurā redzami pielāgota satura lauki, karte ar AJAX darbināma, klasteru karte un norāžu karte.

Notikumu karte

Iestatījumu apgabals ļauj ievadīt Google Maps API atslēgu un iespējot un atspējot ierakstu, marķieru, meklēšanas un e-pasta paziņojumu galvenās funkcijas.

Var pielāgot arī saišu, pogu un izvēlņu krāsu shēmu.

Google Maps vietrāža iestatījumi

Google Maps vietrādis spraudnis WordPress ir pieejams par USD 27 no CodeCanyon. Tas ir daudzpusīgs risinājums ar daudz lielisku karšu dizainu un atbalstu multivides pielikumiem. Ir noderīgs arī veids, kā tas ļauj integrēt ierakstus un marķierus kartēs.

3. Vienkāršs Google Maps īskods (BEZMAKSAS)

Tiem no jums, kuri meklē saprotamāku risinājumu, izlasiet vienkāršo Google Maps īskodu.

Kā jūs, iespējams, esat apkopojis no nosaukuma, šis spraudnis ļauj ievietot kartes savā vietnē, izmantojot īso kodu – viss, kas jums jādara, ir noteikt kartes adresi un jūsu Google Maps API atslēgu. Pēc tam karte trīs mēnešus tiks kešatmiņā, izmantojot WordPress Transients API.

Vienkāršs Google Maps īskods

Nav pieejama neviena iestatījumu lapa, kas palīdzētu pārveidot kartes, taču jūs varat nedaudz mainīt lietas, izmantojot atribūtus.

Ir atribūti, lai mainītu kartes platumu un augstumu, atspējotu peles riteņa ritināšanu un kartes vadīklas.

Vienkārša Google Maps īskoda piemērs

Ja jums nav nepieciešami zvani un svilpe, ko piedāvā citi Google Maps risinājumi, vienkāršs Google Maps īskods ir jums.

4. Maps Marker (BEZMAKSAS / € 39 plus)

Maps Marker ir WordPress kartes spraudnis, kas darbojas ar Google Maps, Open Street Map, Bing, Mapbox un pielāgotajām WMTS kartēm. Izstrādātāji joprojām atsaucas uz spraudni kā Leaflet Maps Marker vietnē WordPress.org, bet visur to pārdod kā Maps Marker..

Spraudnis ļauj pievienot atrašanās vietu marķierus un pēc tam kārtot šos marķierus, izmantojot slāņus. Kad pievienojat jaunu marķieri, varat arī definēt kartes lielumu un tuvināšanas līmeni, vienlaikus pārejot no vienkāršotā redaktora uz uzlaboto redaktoru, tiek ielādēta liela ikonu kolekcija, lai atlasītu.

Aizpildītās kartes var ievietot ziņās un lapās, izmantojot īskodus.

Pievienojiet jauno marķieri

Ir arī marķieru un slāņu importēšanas un eksportēšanas lapa, kas ir noderīga karšu dublēšanai un pārsūtīšanai uz citām vietnēm.

Specializētā rīku lapa ļauj jums dublēt iestatījumus un definēt izmantoto noklusējuma karti, kā arī noklusējuma kartes iestatījumus un daudz ko citu.

Papildu opcijas ir pieejamas galvenajā iestatījumu lapā, kur jūs varat kontrolēt noklusējuma kartes vērtības, atrašanās vietas iestatījumus, noklusējuma bāzes karti (piemēram, Open Streep Map vai Google Maps), pārklājumus, slāņus un citus papildu iestatījumus..

Maps marķiera iestatījumi

Maps Marker Pro ir pieejams no 39 eiro par vienu licenci ar viena gada atbalstu un atjauninājumiem. Jaunināšana atbloķē visas pro funkcijas, kuras ir ierobežotas bezmaksas versijā, ieskaitot papildināto realitāti, uzlabotu Google Maps veiktspēju, marķieru kopu veidošanu, karšu filtrēšanu, GPX dziesmas, pacēluma celiņus un daudz ko citu..

Maps marķiera piemērs

Kad esat sapratis, kā marķieri un slāņi mijiedarbojas ar kartēm, jūs novērtēsit, cik spēcīgs ir Maps marķieris. Spraudnim ir simtiem iestatījumu, kas palīdz pielāgot kartes, un lielākā daļa galveno funkciju ir pieejamas bezmaksas versijā.

5. Google Maps logrīks (BEZMAKSAS / USD 18,99 plus)

Google Maps logrīks ir ātri ielādējams Google Maps risinājums, kas palīdz integrēt kartes logrīku apgabalos, piemēram, vietnes galvenē, kājenē vai sānjoslā. Tajā ir vairāk nekā 100 000 aktīvu instalāciju vietnē WordPress.org.

Katra karte ir konfigurēta kartes logrīkā, un jūs varat pielāgot kartes veidu, tālummaiņas līmeni un tapas izskatu un pat saistīt karti ar noteiktu URL (piemēram, vietnes kontaktinformācijas lapu). Kad lietotājs noklikšķina uz sīktēlu kartes, viņš var tikt novirzīts uz lielāku interaktīvo karti, kurā labākai prezentācijai tiek izmantots gaismas lodziņš.

Google Maps logrīka iestatījumi

Izstrādātāji atzīmē, ka Google Maps logrīka sīktēls karšu glabāšanai izmanto Google Maps Static Maps API un viņu kartes tiek ielādētas vienā pieprasījumā, nevis 20 plus pieprasījumos, kas nepieciešami citiem risinājumiem. Acīmredzot dažos gadījumos tas var samazināt kopējo lapas lielumu par 2 MB.

Metodes, ko viņi izmanto, lai ielādētu kartes, ir ārpus manas tehniskās pieredzes, taču ar pārliecību varu teikt, ka Google Maps logrīks kartes ielādē ievērojami ātrāk nekā citi Google Maps risinājumi, kas, bez šaubām, ir viena no labākajām spraudņa funkcijām..

Google Maps logrīks

Google Maps logrīka bezmaksas versijā spraudņa iestatījumu lapā varat tikai pievienot savu Google Maps API atslēgu. Papildu iestatījumi un tapu un logrīku importēšanas opcijas nav pieejamas, ja neatjaunināt uz profesionālo versiju.

Google Maps logrīka Pro mazumtirdzniecība ir tikai USD 18,99 gadā, un papildus iepriekšminētajām funkcijām jaunināšana ļauj ievietot kartes ziņās, lapās un citos pielāgotos ziņu veidos, izmantojot īskodu..

Kopumā Google Maps Widget Pro pievieno vairāk nekā 50 funkcijas, piemēram, ādas, vairāku karšu piespraudes atbalstu, karšu tapu apvienošanu un Google Analytics integrāciju.

Google Maps logrīka piemērs

Ja jūs meklējat ātru Google Maps risinājumu, kas integrējas jūsu vietnes dizainā, Google Maps logrīks ir jums spraudnis.

Bezmaksas versijai vajadzētu būt pietiekamai lielākajai daļai lietotāju, jo tā sniedz jums pilnīgu kontroli pār katru karti. Tomēr, lai pamatotu jaunināšanu, pakalpojumā Google Maps Widget Pro ir pietiekami daudz funkciju.

6. Varoņu kartes Premium (20 ASV dolāri)

Hero Maps Premium ir krāšņs Google Maps risinājums, kas ļauj parādīt adaptīvas kartes pilnekrāna režīmā vai ar fiksētu platumu.

Trīs ikonu paketes ļauj kartēm pievienot profesionāla izskata marķierus, un ir iespēja augšupielādēt savas ikonas. Atliek tikai pievienot marķieri, velkot un nometot ikonu kartē.

Marķierus var arī iedalīt kategorijās, lai ļautu apmeklētājiem filtrēt rezultātus. Piemēram, jums varētu būt kategorijas viesnīcām, veikaliem, kafejnīcām un autostāvvietām.

Pievienojiet marķieri Hero Maps Premium

Ir pieejams daudz krāsu shēmu, un arī kartēs varat zīmēt figūras. Visas izveidotās kartes var arī eksportēt.

Tas, kas Hero Maps Premium atšķir no citiem risinājumiem, ir tā dizains. Visa kartes lietošanas pieredze ir lieliska – no animētajiem marķieriem līdz šķidruma tālummaiņas vadības ierīcēm. Filtri arī ievērojami uzlabo lietotāju pieredzi.

Varonis Maps Premium piemērs

Varonis Maps Premium ir pieejams tikai par USD 20 no CodeCanyon. Es iesaku pārbaudīt demonstrāciju, lai pilnībā saprastu, cik stilīgas ir tās kartes.

7. WP Google kartes spraudnis (BEZMAKSAS / 59 USD)

WP Google Map spraudnis, ko nedrīkst sajaukt ar WP Google Maps (numur viens mūsu sarakstā), ir universāls kartes risinājums, kas atbalsta marķierus, vairākus karšu veidus un vairākas atrašanās vietas. Pašlaik tas darbojas vairāk nekā 100 000 WordPress vietņu.

Kad pievienojat jaunu atrašanās vietu, varat definēt, kas notiek, kad lietotājs noklikšķina uz kartes – un grupai varat arī piešķirt marķierus. Izmantojot kartes, varat iestatīt kartes augstumu un platumu, tālummaiņas līmeni un izmantojamās kartes veidu un piešķirt jebkurai iepriekš izveidotai atrašanās vietai..

Jūsu Google Maps API atslēga jāievada galvenajā iestatījumu lapā.

Pievienojiet atrašanās vietu WP Google kartes spraudnī

WP Google Map premium versiju sauc par “Advanced Google Maps spraudni WordPress” – nevis WP Google Map Pro. Mazumtirdzniecības cena ir 59 ASV dolāri, un tas ir vislabāk pārdotais Google Maps WordPress spraudnis vietnē CodeCanyon.

Jaunināšana uz premium versiju ļauj atslēgt pielāgotos pastu veidus, karšu ādas, norādes, marķieru grupēšanu un iespēju importēt un eksportēt marķierus. Emuāru ierakstus var attēlot arī kartēs.

Tas arī atbalsta uzlaboto pielāgoto lauku, filtru, HTML pārklājumu un zīmējumu ar formām atbalstu.

WP Google kartes spraudņa piemērs

Ir daudz, kas patīk WP Google Map spraudnim. Tas labi apstrādā vairākas atrašanās vietas un vairākas kartes, un tai ir lieliska dokumentācija administratora apgabalā.

Iesaku izmēģināt.

8. Veikalu meklētājs (Google Maps) WordPress (25 ASV dolāri)

Tiešsaistes veikalu īpašniekiem ir jāpārbauda veikala vietrādis pakalpojums WordPress. Spraudni var izmantot, lai izveidotu kartes, kurās tiek parādīti veikali netālu no lietotāja atrašanās vietas.

Tajā ir trīs dažādi veidņu stili un tas ļauj parādīt atrašanās vietas, izmantojot saraksta vai akordeona stilu, kamēr ir pieejami arī marķieri un marķieru kopas. Visas šīs funkcijas dod jums zināmu elastību, kā izskatās jūsu karte.

Veikls veikala vietrādis kartes piemēri

Visus veikalus var iedalīt kategorijās, un katram veikalam var parādīt preču rūtiņu. Veikalu sarakstu var importēt, izmantojot XLS izklājlapas failu, un preču vienumam pat varat pievienot logotipu vai attēlu, lai veikals izceltos.

Veikls veikala vietrādis karte

Pircējiem tiek piešķirta virkne funkciju, kas viņiem palīdzētu atrast veikalu, kuru viņi meklē.

Viņi var ievadīt atrašanās vietu kartē vai izvēlēties automātiski izvēlēties savu atrašanās vietu, izmantojot pārlūkprogrammu nodrošināto ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšanas funkciju.

Zem galvenās kartes ir liels vadības panelis, kas pircējiem ļauj mainīt kartes izskatu un attēlojumu. Karte var krasi mainīties, ja tiek mainītas tādas iespējas kā veidne un noklusējuma karte.

Agile Store Locator Advanced Options

Veikalu vietrādis (Google Maps) WordPress mazumtirdzniecības cena ir USD 25 no CodeCanyon.

Tā kā visas funkcijas un iestatījumi ir orientēti uz veikalu uzskaitīšanu, veikalu vietne nav piemērota visiem. Tomēr tie, kas vada tiešsaistes veikalus un biznesa direktorijus, novērtēs spraudņa piedāvātās iespējas.

9. Google Maps 10Web (BEZMAKSAS / USD 30 plus)

10Web Google Maps ir lielisks Google Maps WordPress spraudnis, kas ļauj ievietot kartes savā saturā, izmantojot īskodus, vai integrēt kartes vietnes dizainā, izmantojot PHP.

Galvenā kartes izveides lapa ļauj pievienot marķierus, kā arī tādas formas kā daudzstūri un polilīnijas. Formu pievienošanas process ir vienkāršs: viss, kas jums jādara, ritiniet līdz pozīcijai kartē, kur vēlaties sākt formu, un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz peles. Pēc tam atkārtojiet procesu citiem formas punktiem.

Kartes pievienošana Google Maps 10 Web tīklā

Katrā izveidotajā kartē ir pieejamas astoņas iestatīšanas cilnes, un jūs varat mainīt kartes veidu, tuvināšanas līmeni, vadīklas, slāņus un daudz ko citu.

Ir pat iespēja iespējot veikala lokatora funkcionalitāti jūsu kartē. Dažas funkcijas, piemēram, norādes un marķieru saraksti, bezmaksas versijā nav pieejamas, taču lielākā daļa galveno funkciju un iestatījumu ir pieejami.

Google Maps 10Web iestatījumi

10Web Google Maps Pro papildina loku un taisnstūru zīmēšanas atbalstu, kā arī palielina iespēju importēt un eksportēt kartes.

Citas funkcijas, kuras jaunināšana atbloķē, ietver pielāgojamas kartes ādas, norādes un marķieru kategoriju filtrus.

Pro versijas mazumtirdzniecības cena ir tikai no 30 USD, bet citi plāni ir pieejami ar ilgāku atbalsta periodu un atbalstu papildu domēniem.

Karte, kas izveidota ar 10Web Google Maps

Izmantojot slāņu, formu, marķieru un citu noderīgu funkciju atbalstu, ir viegli saprast, kāpēc 10Web Google Maps bezmaksas versija ir izrādījusies tik populāra WordPress lietotājiem.

Cienījamie piemin

WordPress lietotājiem ir pieejams ļoti daudz Google Maps risinājumu, un standarts parasti ir ļoti labs.

Pētot šo rakstu, es pārbaudīju daudz WordPress spraudņu, kas vienkārši neatbildēja uz izgriezumu.

Ja meklējat vienkāršu risinājumu, ļoti vienkārša Google Maps ir laba alternatīva vienkāršam Google Maps īskodam, jo ​​to var arī izmantot, lai ātri pievienotu kartes, izmantojot īskodus. Vēl viens pamata risinājums, lai pārbaudītu, ir Gūtenbergam draudzīgais karšu risinājums Google Maps Gutenberg Block un ērti lietojamā Vienkāršā Google karte.

Google Maps Gutenberg Block

Gan Google Maps Bank, gan CP Google Maps ir lieliski karšu risinājumi, taču vairums iespēju ir ierobežotas ar profesionālo versiju. Lai arī pro versijas ir salīdzinoši lētas, ir arī labākas alternatīvas tiem, kas vēlas tērēt naudu.

Šajā ziņā daudz labāk ir uzstādīts Supsystic Google Maps risinājums, Google Maps Easy (39 versijām par pro versiju un Google Maps alternatīvu spraudnis, Ultimate Maps by Supsystic (arī 39 dolāri par pro versiju). Abi WordPress spraudņi sniedz piekļuvi simtiem no iespējām bezmaksas versijā un iekļauj daudzas funkcijas, par kurām citi izstrādātāji maksā. Viņi noteikti ir vērts apskatīt.

Citi bezmaksas Google Maps spraudņi, kurus pārbaudīt, ir Intergeo Maps, Google Maps CP, WP Google Map, Novo-Map un Flexible Map.

Google Maps Easy

Visbeidzot, mums ir labākie Google Maps risinājumi, kas ir pieejami CodeCanyon. Mēs jau esam apskatījuši dažus, tostarp Google Maps Locator spraudni WordPress, Hero Maps Premium un Store Locator (Google Maps) WordPress. Tomēr CodeCanyon ir arī citas labas iespējas.

Jo īpaši 5sek Google Maps PRO (20 ASV dolāri) un Google Maps (20 ASV dolāri) man izceļas piedāvāto funkciju un iespēju skaita, kā arī profesionālo karšu noformējumu dēļ..

5sek Google Maps PRO

Noteikti apskatiet arī WP Advanced Google Maps (30 USD), Advanced Google Maps (13 USD) un Responsive Styled Google Maps (16 USD)..

Noslēguma domas

Es nekonstatēju, ka viens konkrēts Google Maps WordPress spraudnis ir “labākais”, tāpēc tas tiešām ir atkarīgs no tā, kāds ir jūsu budžets un kādas ir jūsu vajadzības, jo lielākajā daļā risinājumu ir dažas funkcijas, kas citur nav atrodamas..

Tādēļ jums vajadzētu pārbaudīt pēc iespējas vairāk risinājumu, lai redzētu, kurš no tiem ir piemērots jums un jūsu vietnei.

Izmantojot vairāk nekā 400 000 aktīvu instalāciju, WP Google Maps ir labs sākumpunkts, lai redzētu, kas ir iespējams ar Google Maps. Tomēr, ja jūs nemeklējat uzlabotas funkcijas, noteikti vajadzētu izmēģināt pamata risinājumus, piemēram, vienkāršu Google Maps Shortcode un Google Maps logrīku..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map