Deviņi labākie notikumu kalendāra spraudņi pakalpojumam WordPress (2020)

WordPress piedāvājumi


Pasākumu kalendāri ir būtisks rīks, lai jūsu pasākumi gūtu panākumus, ļaujot tos efektīvi pārvaldīt un pārdot potenciālajiem klientiem..

Vienkāršs WordPress notikumu kalendāra spraudnis parāda gaidāmo notikumu kalendāru, taču ir daudz modernu risinājumu, kas ļauj apmeklētājiem reģistrēties un apmaksāt arī pasākumus. Papildus biļetēm ar notikumu kalendāra spraudņiem var rīkoties arī ar rezervācijām, RSVP un lietotāju iesniegumiem – un šie rīki palīdzēs plānot un plānot pasākumus, tikšanās, ballītes un citu..

Šajā rakstā es dalīšos ar to, ko uzskatu par labākajiem notikumu kalendāra spraudņiem, kas pieejami WordPress.

Pasākumu vadītājs (BEZMAKSAS / 75 USD plus)

Pasākumu pārvaldnieks ir uzlabots notikumu kalendāra risinājums, kas darbojas vairāk nekā 100 000 WordPress vietnēs. To var izmantot, lai pārvaldītu vienas dienas un vairāku dienu notikumus, un tos var iestatīt kā atkārtotus.

Notikumi tiek saglabāti kā WordPress pielāgoti ziņu veidi, tāpēc jauna notikuma pievienošana darbojas tāpat kā ziņas vai lapas pievienošana WordPress. Varat nosaukt katru notikumu un galvenajā satura apgabalā pievienot aprakstu ar attēliem un video.

Katram notikumam var noteikt precīzu laiku un vietu, un notikumiem var piešķirt arī tagus un kategorijas.

Rezervēšanas un reģistrācijas zonā jūs varat izveidot vairākas biļetes uz savu pasākumu. Biļešu rezervāciju var ierobežot līdz noteiktam laika periodam, un jūs varat norādīt, cik biļešu ir pieejamas.

Logrīki ir pieejami arī pasākumiem, vietām un kalendāriem, kas palīdzēs jums parādīt apmeklētājiem pašreizējo notikumu statusu.

Rezervēšana un reģistrācija

Galvenais spraudņa iestatījumu apgabals ļauj novērtēt, cik uzlabots ir notikumu pārvaldnieks, piedāvājot simtiem iespēju, kas aptver piecas dažādas cilnes..

Var definēt visu, ieskaitot sīktēlus, Google Maps integrāciju, formas iestatījumus, notikumu lapas, formatēšanu un noformējumu, e-pasta apstiprinājumus, rezervācijas un daudz ko citu. Ir pat lomu pārvaldnieks, kas ļauj precīzi iestatīt, ko lietotāji var un ko nevar.

Notikumu pārvaldnieka iestatījumu apgabals

Notikumu pārvaldnieka profesionālā versija mazumtirdzniecībā ir 75 USD gadā par vienas vietnes licenci un 150 USD gadā līdz piecām vietnēm, un tā tiek instalēta kā notikumu pārvaldnieka papildinājums..

Kad esat instalējis notikumu pārvaldnieku, jūs iegūsit papildu funkcionalitāti, piemēram, PayPal, Authorize.net un bezsaistes maksājumu integrāciju. Varat arī izveidot pielāgotas rezervācijas veidlapas un atlaižu kuponus.

Pasākumu vadītāja logrīks

Bez šaubām, notikumu pārvaldnieks ir viens no daudzpusīgākajiem notikumu kalendāra spraudņiem, kas pieejams WordPress, un pieejamo pielāgošanas iespēju milzīgais apjoms ir neticami dāsns. Tomēr, ja vēlaties pārdot biļetes un tieši pieņemt maksājumus, jums būs jājaunina uz notikumu pārvaldnieku Pro.

Pasākumu kalendārs (BEZMAKSAS / USD 89 plus)

Ar vairāk nekā 700 000 aktīvu instalāciju, notikumu kalendārs ir tālu un vispopulārākais WordPress notikumu kalendāra risinājums.

Tāpat kā notikumu pārvaldnieks, spraudnis izmanto pielāgotu ziņas veidu, lai izveidotu pasākumus. Varat pievienot informāciju par pasākumiem, piemēram, laiku un datumu, vietu, organizatorus, pasākuma vietu, pasākuma vietni un pasākuma izmaksas.

Notikuma pievienošana

Pasākumu kalendārā ir vienkāršs iestatījumu apgabals, kas ļauj pielāgot tādas opcijas kā lapā parādīto notikumu skaitu, stilu lapu un veidni, ko izmanto notikumiem, un saturu, kas tiek parādīts pirms un pēc notikumiem.

Jūs atradīsit arī iestatījumus Google Maps integrācijai un CSV failu importēšanai.

Pamata veidņu iestatījumi

Pasākumu kalendāra bezmaksas versija ir funkcionāla, bet pamata. Tomēr izstrādātāji piedāvā spraudņu papildinājumu kolekciju, kas pārveidos jūsu notikumu iestatījumus.

Pasākumu kalendārs Pro ir mazāks par 89 USD gadā. Tas pievieno atkārtotus pasākumus, papildu skatus, logrīkus, īskodus un daudz ko citu.

Viens papildinājums, kas jums jāapsver, ir Pasākumu biļetes. Pēc aktivizēšanas tas ļauj RSVP apmeklētājiem apmeklēt pasākumus un iegādāties biļetes, izmantojot PayPal. Pasākumu biļešu pro versija, kuras cena gadā ir 89 USD, piedāvā tādas papildu funkcijas kā WooCommerce un Easy Digital Downloads integrācija..

Elasticsearch var integrēt, izmantojot arī Elastic Events, un to var lejupielādēt bez maksas.

Pasākumu biļešu papildinājums

Ir pieejami arī daudzi citi papildinājumi. Pasākumu apkopotāju var izmantot, lai importētu pasākumus no Meetup, Eventbrite, Google kalendāra, iCalendar un citām. Sabiedrības pasākumi ļauj lietotājiem iesniegt pasākumus, filtru josla pievieno filtrēšanas opcijas, lai lietotāji varētu vieglāk atrast pasākumus, un Eventbrite biļetes palīdz jums integrēt Eventbrite. Visi šie papildinājumi mazumtirdzniecībā no USD 89 gadā katrs.

Papildinātāja pievienošana sākas no USD 69 gadā un darbojas kopā ar Pasākumu kalendāru un Pasākumu biļetēm, lai palīdzētu jums izveidot savienojumu ar savu kopienu pa e-pastu..

Dārgākais papildinājums ir kopienas biļetes. Mazumtirdzniecības cena ir no 149 USD gadā, un spraudnis ir jāizmanto kopā ar kopienas pasākumiem, pasākumu biļetēm, Event Tickets Plus un WooCommerce, un tas ļauj pasākuma rīkotājiem pārdot biļetes uz viņu pasākumiem, izmantojot jūsu vietni.

Pasākumu kalendāra rīkotāja pievienošana

Ja nevēlaties tērēt naudu, Pasākumu kalendāru un Pasākumu biļetes var izmantot kā notikumu pārvaldības iestatījumu, kas pieņem maksājumus, izmantojot PayPal.

Spraudnis tiešām nonāk pats, instalējot pieejamos uzlabotos papildinājumus. Ja vēlaties tērēt naudu, Pasākumu kalendārs ir viens no labākajiem pieejamajiem risinājumiem. Apskatiet paketes, ja plānojat iegādāties vairāk nekā vienu premium papildinājumu, jo tie ietaupīs jūsu naudu.

Noteikti apskatiet arī dažus bezmaksas spraudņu papildinājumus, kas trešo pušu izstrādātājiem ir pieejami Notikumu kalendāram. Tajos ietilpst: Notikumu kalendāra īss kods & Bloķēt; Pasākumu kalendāra kategorijas krāsas; un notikumu kalendāra saīsni un veidnes (pārbaudiet arī profesionālo versiju).

Amelia WordPress rezervēšanas spraudnis (BEZMAKSAS / 59 USD +)

Amelia ir WordPress spraudnis, kas apstrādā notikumu rezervēšanu un tikšanās. WordPress pastu veidi ir pieejami arī pakalpojumiem, vietām un klientiem, un visu var organizēt, izmantojot rezervācijas kalendāru.

Amelia bezmaksas versiju var izmantot, lai izveidotu vienkāršu notikumu kalendāru.

Pasākumus var noteikt kā vienreizējus, vienas dienas, vairāku dienu vai periodiskus. Jūs varat noteikt pasākuma sākuma un beigu laiku, rezervējot tikšanās, jūs varat izvēlēties klientus, kuri apmeklēs. Arī šos klientus var informēt par notikumiem.

Jauno WordPress redaktoru labi atbalsta Amēlija. Ir pieejami divi satura bloki. Rezervācijas skata blokā tiek parādīts soli pa solim veicams rezervēšanas vednis, kas vada lietotājus rezervēšanas procesā, savukārt notikumu bloks jūsu ziņās vai lapā vienkārši pievieno notikumu īskodus..

Notikuma piemērs

Galvenā iestatījumu lapa ļauj jums kontrolēt katru rezervāciju un notikumu aspektu. Jūs varat pievienot informāciju par savu uzņēmumu, obligātajiem laukiem, lapu, uz kuru klienti tiek nosūtīti pēc rezervācijas, noklusējuma valūtu un daudz ko citu.

Amēlijas galveno iestatījumu lapa

Bezmaksas versijā ir ierobežota daudz funkciju, piemēram, atrašanās vietu. Kaitinoši, pat galvenajā informācijas panelī ir atspējota lielākā daļa funkciju, lai jūs varētu redzēt tikai gaidāmās tikšanās.

Jauninot uz Amelia Pro, jūs atbloķēsit pilnu informācijas paneli un atbloķēsit tādas funkcijas kā eksportēšana, filtri, kuponi, grupas pakalpojumi, papildu kalendāra skati un Google kalendāra integrācija. Jaunināšana ļauj arī pieņemt PayPal un Stripe maksājumus par rezervācijām.

Pamata licence Amelia Pro mazumtirdzniecībā ir USD 59 gadā. Jaunināšana uz pro plānu par 109 USD gadā palielina atbalstu un atjauninājumus no vienas vietnes uz trim vietnēm. Jūs varat saņemt atbalstu un atjauninājumus neierobežotam vietņu skaitam par USD 249 gadā.

Mūža licences ir pieejamas arī tiem, kas nevēlas maksāt katru gadu.

Amelia Front-End grafiks

Es biju pārsteigts par redzēto Amēlijā. Lietotāja saskarne izskatās lieliski, un kalendāri un rezervācijas veidlapas izskatās krāšņas. Tie, kas jaunina uz pilnu Amelia versiju, var arī pielāgot šos dizainus savām vajadzībām. Tas, bez šaubām, ir viens no labākajiem premium kalendāra risinājumiem tirgū.

Arī Amelia Lite ir noderīga, tomēr mani satracināja tas, ka izstrādātāji ir ierobežojuši pro funkcijas. Tā vietā, lai slēptu pro funkcijas no bezmaksas lietotājiem, izstrādātāji turpina izveidot saiti ar tādiem ziņu veidiem kā finanses un atrašanās vietas, kā arī citi pro iestatījumi un funkcijas. Tāpēc, lietojot Amelia Lite, jūs bieži sastopaties ar lapām un funkcijām, kurām nevar piekļūt, un jūs vienmēr tiekat mudināts “jaunināt šodien, lai palielinātu savu pieredzi”. Tādēļ man šķita, ka to lietot ir nepatīkami.

Vienkāršs kalendārs (BEZMAKSAS / USD 49 plus)

Ja notikumu pārvaldīšanai izmantojat Google kalendāru, jums vajadzētu apskatīt vienkāršo kalendāru – WordPress spraudni, kas ļauj parādīt pasākumus no jebkura publiska Google kalendāra..

Jūs varat izgūt notikumus no Google kalendāra un mainīt kalendāra izskatu. Krāsas var mainīt, un jūs varat apgriezt garus nosaukumus, lai tie netiktu pārpildīti citās dienās. Datuma un laika iestatījumus var arī pielāgot.

Izskata iestatījumi

Pārliecinieties, ka iestatījumu apgabalā esat ievadījis savu Google API atslēgu, lai vienkāršais kalendārs varētu izgūt notikumus.

Iestatījumu apgabals ļauj arī izdzēst spraudņa iestatījumus un noņemt kalendāra datus.

Vienkāršajam kalendāram ir pieejami divi premium papildinājumi: FullCalendar un Google Calendar Pro. Abas šīs mazumtirdzniecības no 29 USD gadā par vienu licenci.

FullCalendar pievieno virkni jaunu iespēju, piemēram, nedēļas un dienas skatus, uzlabotu kalendāra navigāciju, papildu pielāgošanas iespējas un daudz ko citu.

Google kalendāru Pro var izmantot gan privātu, gan publisku Google kalendāru parādīšanai. Tas arī ļauj jums izcelt notikumus ar krāsām, kas atbilst Google kalendāra krāsām, un parādīt dalībnieku vārdus, iemiesojumus un informāciju par pasākumu organizētāju.

Šie divi papildinājumi darbojas labi kopā, tāpēc ir jēga pirkt abus, izmantojot to papildinājumu paketi. Viena pakete mazumtirdzniecībā ir 49 USD gadā par šo paketi, un tai tiek piegādāts atbalsts un atjauninājumi abiem papildinājumiem.

Vienkāršs kalendāra piemērs

Tā kā kāds, kurš katru dienu izmanto Google kalendāru, lai plānotu manu grafiku, es varu novērtēt Vienkāršā kalendāra iespējas.

Izmantojot Google kalendāru, jūs varat turpināt pārvaldīt savu notikumu grafiku, izmantojot oficiālo lietotni Google Calendar viedtālrunī vai planšetdatorā vai pārlūkprogrammā. Pēc tam vienkāršu kalendāru var izmantot, lai kontrolētu kalendāra izskatu jūsu vietnē.

Mans kalendārs (BEZMAKSAS / USD 49 plus)

Mans kalendārs ir ērti lietojams notikumu pārvaldības risinājums, ko var izmantot kopā ar spraudni My Tickets WordPress, lai pārdotu biļetes.

Notikumus var iestatīt kā atkārtotus un iedalīt grupās un kategorijās. Varat arī iestatīt vairākus notikumu sākuma un beigu laikus un datumus, kā arī ir iespēja katram notikumam pievienot logotipu vai reklāmkarogu..

Viena no iezīmēm, kuras es mīlu, ir pieeja notikumiem. Ir pieejama virkne tagu, lai palīdzētu jums parādīt, vai pasākums atbalsta cilvēkus ar invaliditāti. Piemēram, varat atzīmēt, ka jūsu notikumam ir audio apraksts, surdotulku atbalsts vai atbalstītu mācību ierīču atbalsts.

Izveidot jaunu notikumu manā kalendārā

Vietas redaktors ļauj pievienot vairākas atrašanās vietas un detalizētu informāciju, piemēram, adresi, GPS koordinātas, kontaktinformāciju, vietnes adresi, pieejamību un citu..

Iebūvētais stila redaktors un veidņu redaktors ļauj jums viegli pielāgot savu kalendāru izskatu un stilu. Ir arī skriptu pārvaldnieks, kuru var izmantot, lai definētajām lapām piemērotu pielāgoto Javascript.

Stila redaktors

Galveno iestatījumu apgabalā ir dažas noderīgas iespējas, piemēram, datu izgūšana no attālas datu bāzes un datu noņemšana pēc mana kalendāra atinstalēšanas.

Datuma, laika un teksta formatējumu var pielāgot, kā arī varat modificēt izsniegtos e-pastus un noteikt, ko lietotāji var un ko nevar darīt, izmantojot lietotāja lomu redaktoru..

Iestatījumu apgabala standout funkcija ir kalendāra izkārtojuma redaktors, kas ļauj mainīt kalendāros parādītās informācijas secību..

Mana kalendāra iestatījumi

Mana kalendāra Pro viena licence maksā 49 USD gadā.

Jaunināšana ļauj apmeklētājiem iesniegt pasākumus un neļauj notikumus pieņemt, ja tie ir pretrunā ar esošajiem notikumiem. Emuāra ziņas var arī automātiski izveidot no notikumiem.

Ir pieejama arī izvērstās meklēšanas filtrēšana, un jūs varat importēt notikumu datus no CSV failiem, iCal, failu augšupielādēm vai URL.

Mana kalendāra piemērs

Manam kalendāram ir daudz ko piedāvāt, un, ja jūs instalējat izstrādātāja citu spraudni Manas biļetes, jūs varēsit pārdot biļetes uz saviem notikumiem, izmantojot PayPal Standard maksājumus (citas maksājuma iespējas ir pieejamas kā papildu piemaksas).

Izstrādātāji ir pateicīgi par to, kas tiek sniegts bez maksas, un es uzskatu, ka 49 ASV dolāri ir taisnīga cena par lietotāju iesniegumu pievienošanu, izvērstās meklēšanas un notikumu importēšanas funkcionalitāti.

Cukura kalendārs (BEZMAKSAS / USD 29 plus)

Ja meklējat vienkāršu notikumu pārvaldības risinājumu, skatiet Cukura kalendāru.

Lai pievienotu notikumu, vienkārši nosauciet notikumu, pievienojiet aprakstu un definējiet vietu, datumu, kā arī sākuma un beigu laiku. Tieši tā.

No cukura kalendāra izstrādātājiem ir pieejams bezmaksas Google Maps papildinājums, lai gan nav skaidrs, kāpēc pakalpojuma Google Maps atbalsts nav iebūvēts tieši spraudnī..

Pievienojiet jaunu notikumu cukura kalendāram

Iestatījumu apgabalā ir iespēja ievadīt spraudņa licences atslēgu un dažas kalendāra pamata un laika opcijas.

Cukura kalendāra displeja iestatījumi

Cukura kalendāra pro versija, kas papildina atkārtotus pasākumus, ir pieejama no 29 USD gadā. Šķiet, ka tā nepiedāvā nekādu papildu funkcionalitāti, tāpēc jaunināšanu var ieteikt tikai tad, ja jums ir nepieciešams e-pasta atbalsts.

Cukura kalendāra piemērs

Tie no jums, kas meklē pamata notikumu pārvaldības risinājumu, novērtēs, cik viegli lietot cukura kalendāru.

Visiem pārējiem vajadzētu apskatīt alternatīvus notikumu pārvaldības WordPress spraudņus, kas piedāvā vairāk pielāgošanas iespēju.

Kalendārs to! (30 USD)

Kalendārs to! ir profesionāls notikumu pārvaldības risinājums, kas ir pilns ar funkcijām. Vietnē CodeCanyon to pārdod par 30 USD.

Notikumiem varat pievienot pielāgotos laukus un izvēlēties no 15 iepriekš sagatavotiem izkārtojuma stiliem. Kopā ir pieejami 39 veidņu elementi, kas palīdzēs izveidot perfektu notikumu lapu, un visu var modificēt, izmantojot lietotājam draudzīgu vilkšanas un nomešanas saskarni.

Kalendārs to! Lauki

Kalendārs to! ir savietojams ar Gūtenbergu un WPBakery Page Builder.

Tas vienkāršo notikumu izkārtojuma izveidošanas procesu, jo visus iestatījumus var atrast blokos un izmaiņas var priekšskatīt reāllaikā.

Kalendārs to! Izkārtojuma veidošana

Atbalsts Gūtenbergam ir izcils. Visu var ieslēgt un izslēgt, tikai noklikšķinot uz pogas.

Ir pieejami milzīgi 25 bezmaksas spraudņu papildinājumi, kas vēl vairāk paplašina funkcionalitāti. Notiek papildinājums notikumu attēlošanai režģa skatā, vēl viens, kas automātiski publicē pasākumus sociālajos medijos, un importētājs, kuru var izmantot liela datu apjoma importēšanai no citiem notikumu spraudņiem..

Gūtenberga atbalsts

Ir pieejami arī vienpadsmit premium papildinājumi, un tos var izmantot, lai pievienotu atbalstu reklāmai, biļešu tirdzniecībai, WooCommerce integrācijai un citam. Piemaksu par papildu cenām cena sākas no 10 USD un līdz USD 89 par pasākumu biļetēm. WooCommerce papildinājums.

Kalendāra piemērs!

Kas to nosaka Calendarize! atšķirībā no desmitiem veidu, kā pasākumus var pasniegt apmeklētājiem. Tas ir ļoti elastīgs spraudnis, kuru var uzlabot, izmantojot jebkuru no 36 pieejamajiem spraudņu papildinājumiem.

Es iesaku jums pārbaudīt demonstrāciju, lai pilnībā novērtētu spraudņa iespējas.

EventOn (USD 24)

EventOn ir CodeCanyon visvairāk pārdotais notikumu pārvaldības spraudnis. Tāpat kā Calendarize it!, Tas tika izlaists 2012. gadā un turpina regulāri atjaunināt.

Tas atbalsta Google Maps, vairāku dienu pasākumus, atkārtotus pasākumus, pielāgotos laukus, notikumu kategorijas un daudz ko citu.

Spraudni var izmantot, lai parādītu skaistus minimālistiskus notikumu kalendārus, kurus var izveidot ar lietotājam draudzīgiem īskodu ģeneratoriem. Viss, kas jums jādara, ir jāizvēlas, kuras funkcijas vēlaties izmantot, piemēram, kādi pasūtījumu notikumi tiek parādīti, vai tiek parādīts piedāvātais attēls utt..

EventOn vispārējie iestatījumi

EventOn kalendāri izskatās krāšņi. Piedāvātos attēlus var piešķirt notikumiem, un jūs varat piešķirt krāsas noteiktiem notikumiem vai notikumu kategorijām.

Apmeklētāji var izmantot meklēšanas joslu un filtrēšanas opcijas, lai palīdzētu viņiem ātrāk atrast notikumus. Ir arī iespēja parādīt visus pasākumus, kas saistīti ar konkrētu atrašanās vietu.

EventOn saraksta skats

Notikumus var parādīt kā sarakstu vai arī varat tos parādīt, izmantojot flīzes, un katram no tiem piešķirt fona krāsas vai attēlus. Abi stili izskatās lieliski.

EventOn ir pieejami trīsdesmit pieci papildinājumi, kā arī daži trešo personu papildinājumi .

Šos papildinājumus var izmantot, lai iekļautu tādas funkcijas kā biļešu pārdošana, RSVP atbalsts notikumiem, notikumu atpakaļskaitīšanas taimeri un notikumu vēlmju saraksts. Var iegādāties arī dažādas kalendāra skatīšanas iespējas.

EventOn attēla skats

Piedāvājot skaistus notikumu kalendārus, plašu pielāgošanas iespēju klāstu un papildu funkcionalitāti, izmantojot lielu papildinājumu kolekciju, ir viegli saprast, kāpēc EventOn ir vislabāk pārdotais kalendāra WordPress spraudnis vietnē CodeCanyon.

Viss vienā pasākuma kalendārs (BEZMAKSAS / 6,99 ASV dolāri mēnesī)

All-in-One notikumu kalendārs ir populārs notikumu pārvaldības WordPress spraudnis no Time.ly, ar vairāk nekā 100 000 aktīvu instalāciju.

Lai gan spraudnis var integrēties ar Time.ly un importēt kalendārus no Time.ly kontiem, jūs neesat spiests reģistrēties, lai izmantotu All-in-One notikumu kalendāru..

Kad pievienojat jaunu notikumu, varat iestatīt laiku un datumu un padarīt notikumu atkārtotu. Google Maps var izmantot, lai parādītu notikumu atrašanās vietu, un tos var piešķirt tagiem un kategorijām.

Ja vēlaties, ar biļetēm var rīkoties vietnē Time.ly. Tas ļauj jums pieņemt maksājumu, izmantojot PayPal, taču par privilēģiju tas jums izmaksās 59 USD gadā. Varat arī parādīt saiti uz reģistrācijas URL biļešu iegādei. Šī ir jauka funkcija, jo tas nozīmē, ka jūs varat pārdot biļetes, izmantojot citu WordPress spraudni vai trešo personu pakalpojumu.

viss vienā notikumu kalendārā

Ir pieejamas četras dažādas kalendāra motīvas, kuras var brīvi izmantot. Motīvu opciju lapa ļauj tālāk pielāgot stilu.

Jūs varat pielāgot sava fona krāsas, pogas, laukus, tekstu un daudz ko citu.

Kalendāra motīva opcijas

Viss vienā notikumu kalendārs sniedz jums pilnīgu kontroli pār to, kas tiek parādīts jūsu kalendāros. Jūs atradīsit arī gzip saspiešanas, kešatmiņas saglabāšanas un CSS izstrādātāju iespējas.

Šajā apgabalā ir uzskaitīti arī pieejamie īskodi, kurus varat izmantot, lai parādītu notikumus. Ja vēlaties, tā vietā varat izmantot logrīkus.

All-in-one notikumu kalendāra iestatījumi

Ja reģistrējaties bezmaksas Time.ly kontam, jūs iegūsit piekļuvi papildu funkcijām, piemēram, kalendāru importēšanai no Google kalendāra, iCal un Outlook. Premium mēneša plāni sākas ar 6,99 USD mēnesī, un jaunināšana atbloķēs tādas funkcijas kā automātiska Twitter koplietošana Twitter un pielāgotas galvenes un kājenes.

Alternatīvi, jūs varat iegādāties papildinājumus, kas īpaši paredzēti spraudņa All-in-One notikumu kalendāram WordPress.

Paplašinātos skatus var lejupielādēt bez maksas, un tie parādīs jūsu kalendāra skatus. Biļešu pārdošanu var integrēt par 59 ASV dolāriem gadā, automātiskā rakstīšana ar čivināšanu maksā 29 ASV dolārus gadā, un sākotnējā iesniegšana maksā 59 ASV dolārus gadā.

Pamata kalendāra iegulšana citās vietnēs maksā 59 USD gadā, CSV Import maksā 29 USD gadā, un iespēja izveidot un saglabāt vietas ir 59 USD gadā. Ir arī iespējas importēt vairāk plūsmu kalendārā.

Atsevišķi šīs funkcijas ir dārgas jaunināšanas, taču lielāko daļu no tām jūs varat iegūt komplektā par 99 USD gadā.

All-in-One notikumu kalendāra piemērs

Viss vienā notikumu kalendārs ir universāls notikumu pārvaldības risinājums. Ir apbēdinoši, ka vietu glabāšana un biļešu pārdošana ir augstākās klases jauninājums, taču galvenais spraudnis piedāvā daudzas unikālas kalendāra veidošanas iespējas un skatīšanas iespējas, kuras neatradīsit citur..

Es iesaku to izmēģināt, lai redzētu, vai tas dara to, kas jums nepieciešams.

Cienījamie piemin

Izvēloties notikumu pārvaldības risinājumu, WordPress lietotāji pēc izvēles tiek sabojāti. Šajā sadaļā es vēlētos pieminēt dažus alternatīvus risinājumus, kas tikko nokavēja sarakstu.

Pasākumu kalendārs WD ir ar funkcijām bagāts WordPress notikumu spraudnis, kas atbalsta atkārtotus pasākumus un Google Maps integrāciju. Tiem, kas jaunina uz notikumu kalendāru WD Pro, ir pieejamas uzlabotas funkcijas, piemēram, biļešu tirdzniecība un trešo personu kalendāru integrācija. Uzņēmums ir arī izstrādājis līdzīgu WordPress spraudni, ko sauc par WordPress notikumu kalendāru.

Vēl viens elastīgs notikumu pārvaldības spraudnis, kas jāņem vērā, ir Pasākumu kalendārs, kurā ir desmit unikālas kalendāra motīvas, savukārt vairāk stila opciju var atbloķēt tikai no USD 15..

Pasākumu kalendārs WD

Grafiks un pasākumu grafiks, ko izstrādājusi MotoPress, piedāvā skaistus kalendārus, kā arī tonnu filtrēšanas iespēju un pielāgojamus parametrus. Tiek nodrošināta arī eksporta un importēšanas funkcionalitāte.

Pārbaudīt ir vērts arī pasākuma kalendāru, lai toffificētu. Tas piedāvā stilīgu mini kalendāra logrīku, Google kalendāra sinhronizāciju, pogas uz aicinājumu uz darbību un fantastisku sociālo mediju integrāciju.

Pasākumu kalendārs

Kalendārs to! un EventOn tika pamatoti iekļauti mūsu labāko WordPress notikumu kalendāra spraudņu sarakstā. Tomēr CodeCanyon ir pieejamas dažas labas alternatīvas.

FAT Event mazumtirdzniecībā par 29 USD ir notikumu pārvaldības risinājums, kas atbalsta Google Maps, rezervēšanu caur PayPal, WooCommerce integrācijas atbalstu, kupona kodus un vairākus biļešu veidus katram notikumam.

Vakars, kura cena ir 39 USD, ir vēl viens uzlabots risinājums, kuru vērts pārbaudīt. Tam ir skaists vilkšanas un nomešanas veidotājs jaunu notikumu izveidošanai, un tas ir pilnībā savietojams ar WooCommerce.

Vakara WordPress Event Manager spraudnis

Tiem, kas vēlas vienkāršu risinājumu, jāapsver XO notikumu kalendārs un vienkāršais notikumu kalendārs. Tās ir labas cukura kalendāra alternatīvas, un tās ir arī bez maksas lejupielādējamas.

Noslēguma domas

Ir grūti izdalīt noteiktu WordPress notikumu kalendāra spraudni kā labāko, jo tie visi dažās jomās ir izcilāki, bet citos veidos ir ierobežoti. Katra spraudņa galvenajām funkcijām ir daudz iespēju, taču, lai piekļūtu spraudņa pilnai funkcionalitātei un atbloķētu uzlabotas funkcijas, piemēram, biļešu pārdošanu, jums jābūt gatavam jaunināt.

Ja jūs nevēlaties iebāzt roku kabatā, notikumu pārvaldnieks izceļ pieejamo pielāgošanas iespēju daudzumu, savukārt vienkāršais kalendārs ir lieliska iespēja tiem, kas izmanto Google kalendāru. Mana kalendāra un manu biļešu kopīga izmantošana vai Pasākumu kalendārs un Pasākumu biļetes ir labas bezmaksas kombinācijas, ja vēlaties pārdot biļetes.

Tiem no jums, kas vēlas tērēt naudu, lai iegūtu modernāku risinājumu, vajadzētu to pārbaudīt Calendarize! un EventOn. Viņi ģenerē skaistus kalendārus un lepojas ar daudzām uzlabotajām funkcijām. Pasākumu kalendārs ir arī lieliska iespēja, ja jūs iegādājaties kādu no premium papildinājumiem.

Kā vienmēr, veiciet izpēti un izmēģiniet pēc iespējas vairāk risinājumu, pirms izvēlaties vienu, lai pārvaldītu savus notikumus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me