CSS Hero apskats: WordPress tēmas pielāgošana ir padarīta vienkārša!

WordPress piedāvājumi


Ja tīmekļa vietne izskatās precīzi tāda, kā jūs to vēlētos, milzīgā dažādo pieejamo WordPress motīvu bagātība ir īsts svētīgs! Un, ja jūs pavadāt pietiekami ilgi, meklējot, jūs, iespējams, varēsit atrast tēmu, kas jūsu vietnei būs absolūti ideāla. Iespējams, ka, kaut arī jūs varēsit nokļūt tuvu tam, ko vēlaties, jūs, iespējams, joprojām būsit tālu no pilnības. Galu galā, vai iepriekš iebūvēta tēma tiešām var būt piemērota indivīda vajadzībām līdz T?

Ko darīt, ja jums ir izdevies atrast motīvu, kas ir tuvs vēlamajam, bet tomēr ir jāveic dažas izmaiņas? Ja jums, protams, ir nepieciešamās prasmes, nav problēmu: jūs to varēsit modificēt, kā vēlaties. Bet ko darīt, ja neesat ieguvis pārliecību, ka varat iekļūt un pats veikt nepieciešamās datnes izmaiņas?

Šodien es vēlētos jūs iepazīstināt ar ļoti ērtu spraudni: CSS Hero – spraudnis, kas ļauj jums pats veikt mazus – vai varbūt pat samērā lielus – vizuālus pielāgojumus: nepieskaroties vienai koda rindai!

Kas ir CSS varonis?

CSS varonis ir motīvu pielāgošanas spraudnis (skata funkcijas.

CSS varonis

Kā tāds tas aizņem līdzīgu vietu, lai vilktu un nomettu lapu veidotāja spraudņus. Tomēr, ja lapu veidotāji mudina jūs izveidot pielāgotu dizainu no nulles, CSS Hero ļauj jums pielāgot jūsu pašreizējo WordPress motīvu jebkurā jums vēlamā veidā..

Tas ļauj jums spēlēt izstrādātāju, bez nepieciešamības iegūt kādu no izstrādātāja prasmēm, kuras parasti tiek iesaistītas. Jūs turpiniet izmantot savu profesionāli izstrādāto WordPress motīvu – jūs zināt, to, kuru ir izveidojis eksperts, nevis kāds, kurš kopā veido nejaušus moduļus, à la lapu veidotāju spraudņus – vienlaikus veicot nelielus pielāgojumus, lai atbilstu jūsu prasībām.

Neviens uz vietas esošs elements nav ierobežots: jūs varat pielāgot jebko un visu. CSS varonis pārveido jūsu pielāgojumus attiecīgajā CSS kodā, kas pēc tam tiek piemērots jaunai CSS stila lapai (sākotnējā stila lapa paliek neskarta, izvairoties no jebkādām problēmām).

CSS Hero darbojas arī ar jebkuru WordPress motīvu. Tie, kas ir plaši pārbaudīti savietojamības dēļ, tiek saukti par gataviem varoņiem, savukārt Rocket Mode joprojām tiek atbalstīti nepārbaudīti motīvi.

Cenas

CSS Hero ir pieņemams un piemaksu papildinājums. Lai atspoguļotu konkurenci, tā cena ir vienāda ar populārākajiem lapu veidotāju spraudņiem.

Pamata starta licence maksā tikai 29 ASV dolārus, un tā dod jums piekļuvi pilnam CSS Hero spraudnim (lai arī jūs esat ierobežotā lietošanā tikai vienā vietnē).

Ja vēlaties izmantot CSS Hero vairāk nekā vienā vietnē, varat izvēlēties šādas iespējas:

 • Personīgā licence (59 ASV dolāri) – līdz piecām vietnēm
 • Pro licence (199 USD) – līdz 999 vietnēm

Kā jūs varat iedomāties, pro licence ir paredzēta radošajām aģentūrām un karjeras attīstītājiem. Gan personīgajām, gan profesionālajām licencēm ir pieejams arī papildinājums Inspector Pro – mēs to sīkāk aprakstīsim tālāk lapā.

Visas trīs CSS Hero licences ir derīgas vienu gadu, piešķir piekļuvi viena gada atjauninājumiem un atbalstam, un tām ir 30 dienu naudas atgriešanas garantija..

Darba sākšana

Pēc pirkuma veikšanas jūs tiksit novirzīts uz CSS Hero informācijas paneli. Turpmāk jūs varēsit piekļūt spraudņa plašajai dokumentācijai, kā arī satriecošajai CSS Hero Academy. Akadēmija ir patīkams pieskāriens, kas satur virkni iesācējiem draudzīgu video apmācību, kas izstrādātas, lai palīdzētu jums maksimāli izmantot jauno spraudni (es labprāt redzētu citus uzlabotus spraudņus, kas seko šim paraugam)..

CSS varoņa informācijas panelis

Informācijas panelis veic vēl vienu svarīgu funkciju: tajā lejupielādējat CSS varoni un – atkarībā no licences līmeņa – Inspector Pro spraudņus.

Kad lejupielāde ir pabeigta, piesakieties savā WordPress informācijas panelī. Dodieties uz spraudņiem > Pievieno jaunu > Augšupielādējiet spraudni, pēc tam izpildiet instrukcijas, lai augšupielādētu spraudņa zip failus un aktivizētu spraudni. Ja kādreiz esat jau instalējis WordPress spraudni, tas viss jutīsies ļoti pazīstams.

Tomēr CSS Hero instalēšanai ir nepieciešams viens papildu solis: verifikācija. Noklikšķiniet uz zilās pogas un pēc tam, reģistrējot kādu no licencēm, izpildiet norādījumus. Tik tālu, labi.

Tagad CSS Hero ir motīvu rediģēšanas rīks, un tādējādi rediģēšana tiek veikta priekšpusē, kur reāllaikā varat apskatīt izmaiņas. Piekļūstiet savas vietnes priekšgalam, un ekrāna augšējā labajā stūrī redzēsit jaunu zilu ikonu. Noklikšķiniet uz šī, lai sāktu izmantot jauno spraudni.

CSS varoņa ikona

CSS Hero Editor

Pēc noklikšķināšanas uz zilās ikonas jums būs jāgaida dažas sekundes, līdz CSS Hero ieslēdzas. Kad spraudnis ir aktivizēts, tagad varat sākt veidot un pielāgot savu vietni.

Lai sāktu, vienkārši noklikšķiniet uz zilās ikonas opciju paneļa augšpusē. Ja neesat pārliecināts, kā rīkoties, spraudnis jums nodrošinās ērtas saites, kas satur visus pamatus. Ja tomēr esat gatavs ienirt tieši, varat sākt mērķēt un rediģēt jebkuru savas lapas elementu.

Virziet kursoru virs elementa, kuru vēlaties rediģēt, pēc tam noklikšķiniet uz (mēs sāksim, apskatot salīdzinoši pamata satura rindkopu, kā redzams zemāk esošajā ekrānuzņēmumā). Pēc noklikšķināšanas CSS Hero bloķēs jūsu elementu, kas nozīmē, ka varat sākt pielāgot.

CSS varoņa mērķa elements

Lai process būtu pēc iespējas vienkāršāks, CSS Hero jums sniegs pielāgošanas opciju sarakstu atkarībā no izvēlētā elementa veida. Pēc rindkopas atlasīšanas manas iespējas ir mainīt fontus, fonu un apmales un konfigurēt polsterējumu ap tekstu.

Elementu rediģēšana ir vienkārša, un viss tiek kontrolēts no labās puses izvēlnes joslas, kā arī reāllaikā priekšskatītas izmaiņas. Lai sāktu, esmu nolēmis pievērsties teksta īpašībām. Ja ir atlasīta šī opcija, CSS Hero parāda visas pieejamās teksta konfigurēšanas iespējas, tostarp:

 • Fonta seja – ar katru atlasīto Google fontu
 • Fonta krāsa
 • Fonta izmērs
 • Fonta svars
 • Teksta izlīdzināšana
 • Teksta pārveidošana – piemēram, lielais burts
 • Vārdu atstarpe
 • Līnijas augstums

Veiciet vajadzīgās izmaiņas un vērojiet, kā tās vēlāk tekstā tiek piemērotas tekstam.

CSS varoņa fonta stils

Pēc tam varat atgriezties un konfigurēt savas rindkopas fonu – atkal CSS Hero pilnībā kontrolē jūs. Jūs varat augšupielādēt pielāgotu attēlu, atlasīt krāsu vai konfigurēt gradientu, kas tiek parādīts kā fons.

CSS varoņa fona gradients

Jums tiek dotas vienas un tās pašas iespējas arī rindkopu malām, ar pilnu elastību attiecībā uz apmales stilu, platumu un krāsu.

CSS varoņa apmales stils

Ir pat daži lieliski konfigurēti stili – piemēram, pagriežot tekstu par pogu vai parādot gatavu fonu vairākos stilīgos dizainos.

CSS Hero ReadyMade stili

Ja nevēlaties, lai sadaļas vienlaikus tiktu apstrādātas ar izmaiņām, varat atlasīt arī visu opciju, kurā visas pielāgošanas opcijas ir uzskaitītas vienā ērtā ekrānā.

Izmaiņu atsaukšana

Veicot izmaiņas tekstā, CSS Hero tos piemēros jūsu vietnes tiešajā versijā. Tomēr šajā brīdī neuztraucieties par pastāvīgu izmaiņu veikšanu – pirms izmaiņas tiek ieviestas, jums ir iespēja tās izdzēst, noklikšķinot uz Atcelt, vai apstiprināt tās, noklikšķinot uz saglabāšanas pogas..

Pat pēc tam, kad esat sasniedzis taupīšanas taustiņu, jūs neaizkavēsit nevēlamas izmaiņas. Lai atgrieztos pie oriģināla, dodieties atpakaļ uz CSS Hero izvēlnes augšējo līmeni, dodieties uz rīku sadaļu un pēc tam atlasiet atiestatīt motīva noklusējuma opcijas iestatījumus..

Ir iespējams arī atjaunot atsevišķu elementu rūpnīcas noklusējuma iestatījumos – vienkārši noklikšķiniet uz elementa, kuru vēlaties atjaunot, un pēc tam noklikšķiniet uz mazās “R” atiestatīšanas ikonas izvēlnes labajā pusē. Nospiediet apstiprināt, un jūsu negodīgais elements tiks atjaunots līdzšinējā krāšņumā.

Kā jau minēju iepriekš, visi pielāgojumi tiek piemēroti papildu stila lapai. Ja notiks vissliktākais, motīva oriģinālā stila lapa netiks ietekmēta. Tas nozīmē, ka neatkarīgi no tā, kādas izmaiņas jūs veicat, izmantojot CSS Hero, ilgtermiņa kaitējumu nevar nodarīt. Ja visas citas atjaunošanas iespējas neizdodas, varat atjaunot noklusējuma motīvu un ērti gulēt!

Rediģēt jebkuru elementu

Viena no CSS Hero priekšrocībām ir tā, ka tā ļauj rediģēt jebkuru jūsu lapas elementu – neatkarīgi no tā, cik liels vai mazs.

Skatot lielo attēlu, varat rediģēt vietnes fona attēlu, sānjoslas stilu un kājenes sadaļu.

Tas tiek panākts, izmantojot to pašu procesu, ko mēs izmantojām, lai rediģētu mūsu rindkopu, bet parāda, ka CSS Hero var izmantot, lai veiktu būtiskas izmaiņas jūsu vietnes estētikā. Apskatiet zemāk redzamo ekrānuzņēmumu, kur esmu mainījis sānjoslas fonu, mainījis logrīka galvenes stilu un atkārtoti konfigurējis atstarpes. Šeit ir pamata informācija pirms

CSS varonis pirms ekrānuzņēmuma

Un šeit tas ir pēc manas iekniebšanas – es, protams, neesmu dizainers, bet tas prasīja tikai sekundes, lai sasniegtu.

CSS varonis Pēc Ekrānuzņēmuma

Varat arī pielāgot sīkus satura elementus, piemēram, attēlus, saišu krāsas un saraksta stilus. Sarakstu stili ir īpaši interesanti, jo no speciālo sarakstu sadaļas jūs varat izvēlēties pielāgotas aizzīmes. Tiek atbalstītas sešas atdzist iebūvētas aizzīmes – ieskaitot kvadrātus, decimāldaļas un romiešu ciparus – vai arī varat augšupielādēt savas pielāgotas ikonas, lai iegūtu personīgāku pieskārienu..

Cerams, ka tas jums sniedz priekšstatu par to, kā jūs varat pārskatīt vietnes dizainu. Jūsu WordPress tēma nodrošina pamatu, taču, pateicoties CSS Hero, jūs varat pielāgot katru savas vietnes pikseļu pēc savas izvēles – nepieskaroties koda rindiņai.

Citas īpašības

CSS Hero piemīt vairākas citas lieliskas iespējas, kurām es gribētu pievērst jūsu uzmanību.

Pirmais ir skatu mainītājs. Pieaugot uzsvaram uz adaptīvu dizainu, ir svarīgi, lai jūsu vietne nevainojami darbotos visu formu un izmēru ierīcēs. CSS Hero nāk ar iebūvētu funkciju, kas ļauj jums apskatīt savu vietni darbvirsmas, planšetdatora un mobilā skatā.

Rīkjoslā vienkārši atlasiet vēlamo skatu – tā ir otrā opcija – un ļaujiet CSS Hero pārveidot jūsu ekrānu atbilstošā izmērā. Tas ir lielisks veids, kā pārbaudīt izmaiņas, kuras esat piemērojis mazākās ierīcēs.

CSS varoņa planšetdatora skats

Tālāk mums ir svarīga vēstures iezīme. Katru reizi, kad tiek nospiesta saglabāšanas poga, CSS Hero saglabā jūsu vietnes momentuzņēmumu. Šos momentuzņēmumus var apskatīt un atjaunot, noklikšķinot uz pogas, kas nozīmē, ka smagais darbs nekad netiek zaudēts – jūs varat vienkārši pāriet uz priekšu un atpakaļ laikā.

Visbeidzot, mums ir opcija Eksportēt CSS, kas pieejama rīku sadaļā. Tas dod jums iespēju eksportēt rediģēto CSS lietošanai citā vietnē vai vienkārši to uz ekrāna izpētīt veiktās izmaiņas (viens no labākajiem CSS apgūšanas veidiem).

Inspector Pro papildinājums

Tie no jums, kuri ir jauninājuši personiskos vai profesionālos plānus, arī licencē saņem CSS Hero papildinājuma inspektoru Pro.

Tika paziņots 2015. gada maijā, un nesen, izmantojot beta režīmu, inspektors Pro ir paredzēts pieredzējušākiem CSS lietotājiem. Lai gan CSS Hero ir rīks, kam nav nepieciešamas nekādas CSS prasmes, Inspector Pro ir izstrādāts tiem, kas vēlas pielāgot savu vietni, tieši pielāgojot CSS..

Inspector Pro zem tiešraides priekšskatījuma parāda jūsu motīva CSS. Jūs varat rediģēt šo kodu, kā vēlaties, un, to darot, izmaiņas tiek atspoguļotas priekšskatījumā. Sniedzot jums iespēju tieši rediģēt CSS, šis spraudnis ļauj jums absolūti kontrolēt pielāgojumus, katru pikseļu pēc pikseļa.

CSS Hero Inspector Pro

Tomēr inspektors Pro piedāvā arī dažas noderīgas funkcijas, tāpēc jūs nekad neesat viens pats. Piemēram, varat pāriet uz noteiktu līniju, izmantojot noderīgo meklēšanas funkciju, vai atspējot noteiktas stila līnijas, lai elementi, kas pārklājas, netraucētu.

Ja CSS rakstāt no nulles, jums patiks šis papildinājums, jo tas nozīmē, ka jums vairs nevajadzēs svārstīties starp logiem – varat veikt un skatīt visus savus labojumus vienā ekrānā. Parocīgs!

CSS varoņa atbalsts

Kopš brīža, kad piesakāties CSS Hero informācijas panelī, jūs varat redzēt, ka izstrādātāji ļoti cenšas palīdzēt pilnvērtīgāk izmantot viņu spraudni..

Es jau esmu pieskāries plašajai dokumentācijai un CSS Hero Academy (akadēmija ir sākuma stadijā, taču ir konkrēti plāni turpināt tās paplašināšanu).

Šīs divas sadaļas ir neticami pamatīgas, un akadēmija satur noderīgas video pamācības. CSS Hero sākumā var justies grūti lietojams, tāpēc šīs īsās video pamācības man noderēja kāju atrašanai – pēc tam spraudnis jutās samērā taisns.

CSS Varoņu akadēmija

Ir arī sarežģītāka dokumentācijas sadaļa, kas pazīstama kā izstrādātāju zināšanu bāze. Tas ir paredzēts spraudņu / motīvu izstrādātājiem, kuriem ir jāveic pasākumi, lai nodrošinātu, ka viņu produkti ir pilnībā savietojami ar CSS Hero – aka, varonis gatavs.

Tiem, kas joprojām nespēj atrisināt savas problēmas, neskatoties uz padziļināto dokumentāciju, ir arī atbalsta forums. CSS Hero atbalsta darbinieki ir atbildīgi uz visiem jautājumiem – parasti dažu stundu laikā. Licence piešķir viena gada piekļuvi forumam un atbalsta komandai.

CSS atbalsta forums

Kopumā CSS Hero nevar vainot par atbalsta centieniem. Iepriekš rakstītas un ierakstītas apmācības ir patiešām noderīgas, un tās ir iezīmētas visā lietotāja pieredzē vietās, kur tās, visticamāk, būs vajadzīgas..

Tā kā WordPress spraudņi kļūst arvien sarežģītāki, es gribētu redzēt vairāk izstrādātāju, kas seko CSS Hero piemēram, sniedzot uzlaboto atbalstu tieši no komplekta, lai nepieredzējuši lietotāji nekad nejustos dziļi..

Noslēguma domas

Kopumā es biju patiešām pārsteigts par CSS Hero. Ar šādu neierobežotu pielāgošanas potenciālu šis spraudnis varēja būt viegli satriecošs – tomēr gudrā, intuitīvā interfeisa (un noderīgo mācību materiālu) dēļ tas joprojām ir viegli lietojams visā.

Pielāgošanas iespējas ir bezgalīgas, ļaujot jums savu tēlu pielāgot visādos veidos, kā jūs varat iedomāties. Tas ļauj jums izveidot dažus izcilus, oriģinālus dizainus, izmantojot motīva pamatus, un tas viss, netīrot rokas ar kodu.

Tomēr CSS Hero nav tikai amatieru kodētājiem. Inspector Pro ir aizraujošs rīks pieredzējušiem izstrādātājiem, kuri vēlas izveidot vietni jau sākotnēji.

Papildinājums padara pilnīgi iespējamu, ka jūs varat izveidot vietni no nulles, vērojot, kā jūsu radīšana atdzīvojas, kodējot kodu pa rindām. Reālāk runājot, tas aizdomājas par tēmas pielāgošanu, kas ietaupīs daudz laika izstrādātājiem, kuri veic klientu darbu..

Kopumā CSS Hero ir visaugstākais spraudnis, un tam tiešām vajadzētu patikt WordPress visu prasmju līmeņu lietotājiem. Ja vēl neesat to izdarījis, pārbaudiet to!

(Atjaunināt – 16. marts – Kopš šī sludinājuma rakstīšanas CSS Hero ir laipni nodrošinājis mūs ar īpašu atlaides kupona kods kas WinningWP lasītājiem dod tiesības uz līdz 40% atlaide Skata kupons.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map