Atomu bloki – viens no labākajiem Gūtenberga / WordPress bloķēšanas spraudņiem?

WordPress piedāvājumi


Gūtenbergs, kuru 2018. gada decembrī uzsāka par jauno WordPress noklusējuma redaktoru, ļauj jums izveidot skaistu saturu, izmantojot satura blokus – ar virsrakstu, galeriju, kolonnu, pogu, video un citu opcijām..

Miljoniem WordPress lietotāju ir instalējuši klasisko redaktoru, lai viņi varētu turpināt izmantot veco redaktoru, lai izveidotu saturu. Tomēr daudzi vietņu īpašnieki sāk novērtēt to, ko Gūtenbergs var darīt. Viens no iemesliem ir pieaugošais Gūtenberga kolekcijas spraudņu skaits, kas to paplašina, piedāvājot papildu satura blokus un citas iespējas.

Šajā rakstā mēs apskatīsim atomu blokus – vienu no labākajiem Gūtenberga kolekcijas spraudņiem, kas pieejami vietnē WordPress.org.

Ko piedāvā atomu bloki?

Sākotnēji to izstrādāja Mike McAlister, Atomic Blocks iegādājās WordPress tēmu kompānija StudioPress un pārvaldīja WordPress mitināšanas uzņēmumu WP Engine (līdzās Mike’s Array Themes veikalam). Spraudņa izveidē ir piedalījušies arī WordPress izstrādātāji Marcos Schratzenstaller un John Parris.

Atomu blokus var lejupielādēt bez maksas no WordPress.org vai arī instalēt tieši WordPress administratora apgabalā.

Vietnes veidošanas nākotne

Pēc spraudņa aktivizēšanas jūs redzēsit sākšanas lapu. Zem tā ir pieejamo bloku saraksts.

Šajā lapā ir uzskaitīti 11 bloki: pasta režģis, konteiners, aicinājums uz darbību, atsauksme, ievietots paziņojums, kopīgošanas ikonas, autora profils, akordeons, pielāgojama poga, nometšanas vāciņš, kā arī starplikas un dalītājs..

Pieejamie satura bloki atomu blokos

Gūtenbergā ir pieejami četri papildu bloki, kas nav uzskaitīti darba sākšanas lapā: izkārtojumi, papildu kolonnas, cenu noteikšana un biļetens.

Izkārtojumu bloku var izvēlēties arī no speciālas izkārtojuma pogas lapas augšpusē.

Atomu bloku saraksts

Darba sākšanas sadaļā ir uzskaitīti arī bieži uzdotie jautājumi un atbildes par Gūtenbergu un atomu blokiem.

Darba sākšana ar atomu blokiem

Jūsu MailChimp API atslēgu var ievadīt atomu bloku iestatījumu lapā, kas ir nepieciešama, ja vēlaties izmantot biļetenu bloku..

Atomu bloku iestatījumi

Interesanti, ka Atomic Blocks atbalsta Google paātrināto mobilo lapu (AMP) projektu, kas tika izveidots, lai uzlabotu tīmekļa vietnes mobilajiem lietotājiem.

Atomic Blocks ir pat uzskaitīti kā spraudnis lapā AMP for WordPress, jo Atomic Blocks atbalsta AMP, kas iebūvēts katrā blokā.

Izkārtojumu izveidošana ar atomu blokiem

Atomu bloki satur iepriekš izstrādātas sadaļas un izkārtojumus, lai palīdzētu jums veidot savas lapas.

Izkārtojuma atlasītāju var izvēlēties no bloku saraksta vai izkārtojuma pogas katras lapas augšpusē, un šobrīd tajā ir astoņas sadaļas un četri izkārtojumi..

Ir sadaļas galvenēm, pakalpojumiem (trīs un četras kolonnas), medijiem un tekstam, tekstu sarakstam un attēlam, komandas dalībniekiem, atsauksmēm un kontaktinformācijai ar karti.

Izkārtojuma atlasītājs

Divi produktu izlaišanas modeļi ir pieejami kā izkārtojumi, turklāt ir arī dizains uzņēmumiem un vēl viens ārštata darbiniekiem.

Produktu palaišanas izkārtojums

Konteineru bloku var izmantot, lai konteinerā ievietotu vairākus atsevišķus blokus, kurus var izmantot, lai veidotu sadaļas jūsu vietnē. Pēc tam jūs varat definēt polsterējumu, piemales, fona krāsas un attēlus šai sadaļai.

Vienmēr esmu uzskatījis, ka noklusējuma Gūtenberga sleju bloks ir nomākts, jo tas automātiski noklusē divas kolonnas, un pēc tam jums ir jāpielāgo bloks, lai pievienotu papildu kolonnas.

Atomu bloki tiek galā ar lietām labāk – atlasot kolonnu bloku, jūs varat izvēlēties vienu līdz sešas kolonnas, un, ja atlasāt divas, trīs vai četras, jums tiek izvēlēts izkārtojums, kas rāda tos dažādos platumos..

Atomu bloku kolonnas

Atomu bloki dod jums ievērojami lielāku kontroli pār izkārtojumiem nekā noklusējuma Gūtenberga redaktors, taču es labprāt redzētu, kā izstrādātāji izmanto savu izkārtojumu sistēmu un ievieš vairāk sadaļu, vairāk izkārtojumu un papildu kolonnu un rindu struktūras.

Satura bloki

Pievienojot jaunu bloku, satura apgabalā tiek parādīti izkārtojumi, konteinera un kolonnu bloki.

Izkārtojuma pogas

Atlikušos 12 blokus var izmantot, lai uzlabotu jūsu saturu.

Zemāk esošajā ekrānuzņēmumā varat redzēt nolaižamā vāciņa, atsauksmes, starplikas un paziņojumu bloku piemēru. Tos visus ir viegli izmantot, un katram blokam ir plaša opciju izvēle, kas palīdzēs jums mainīt tekstu un krāsas.

Sava satura veidošana ar atomu blokiem

Ziņu un lapu režģa bloks ir noderīgs, un tas ļauj jums izvēlēties kolonnu skaitu, lai parādītu ziņas, kādas ziņu kategorijas tiek parādītas, un fragmenta garumu. Meta informāciju var arī ieslēgt un izslēgt.

Ziņas un lapu režģis

Cenu tabulas bloks ir jauks papildinājums. Katram produktam varat definēt nosaukumu, aprakstu, cenu, vairākas funkcijas un pogu Pirkt tūlīt. Viss, kas jums jādara, ir noklikšķiniet uz tās daļas, kuru vēlaties rediģēt.

Katrā galda daļā ir pieejamas krāsu un polsterējuma sadaļas.

Cenu tabulas bloks

Vēl viens noderīgs bloks ir aicinājuma uz darbību bloks. Varat to izmantot, lai reklamētu biļetenu vai parādītu jaunu produktu, kuru jūs pārdodat.

Tam ir vienkāršs dizains: nosaukums, apraksts un poga. Poga ir savienojama, un, ja vēlaties, varat pielāgot krāsas un pat piešķirt fona attēlu.

Aicinājums uz darbību bloķēt

Kopumā mani pārsteidz piedāvātie bloki.

Bloku dizains izskatās labi, ir viegli lietojams, un tajos ir daudz stila iespēju.

Atomu bloku tēma

Atomic Blocks izstrādātāji ir izlaiduši arī bezmaksas tāda paša nosaukuma WordPress motīvu, kas paredzēts izmantošanai kopā ar Gūtenbergu un spraudni Atomic Blocks.

Motīvam Atomic Blocks ir minimāls dizains. WordPress motīvu pielāgotājā ir dažas motīva iespējas, taču, salīdzinot ar lielāko daļu citu WordPress motīvu, tas ir diezgan ierobežots.

Atomu bloku tēma

Izmantojot pasūtītāju, jūs varat pielāgot satura apgabala platumu, navigācijas izvēlnei pievienot meklēšanas joslu, atlasīt fonta stilu un lielumu un mainīt kājenes virsrakstu.

Atomu bloku tēma var būt piemērota tiem no jums, kuri vēlas minimālu emuāru izkārtojumu, taču tas nav pietiekami, lai izceltos no pūļa.

Noslēguma domas

Vietnē WordPress.org atradīsit daudz Gūtenberga kolekcijas spraudņu, taču Atomic Blocks pamatoti tiek uzskatīts par vienu no labākajiem.

Tās iepriekš noteiktās sekcijas un izkārtojumi, kā arī daudzpusīgā kolonnu sistēma uzlabo teritoriju, kurā trūkst Gūtenberga. Arī tur ir daudz dažādu ar saturu saistītu bloku, un tie visi ļauj jums kontrolēt stilu.

Es iesaku jums pašiem izpētīt atomu blokus, lai jūs pilnībā novērtētu, ko tas var darīt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me