Astoņi labākie WordPress e-pasta abonēšanas uznirstošie spraudņi (2020)

WordPress piedāvājumi


Kopš interneta darbības sākuma tirgotāji ir sapratuši, cik svarīgi ir pilnveidot e-pasta sarakstu, kurā būtu pilns mērķtiecīgu un ieinteresētu abonentu saraksts. Kā viens no efektīvākajiem peļņas gūšanas veidiem tiešsaistē, tas ir ļoti svarīgs jebkuras vietnes mārketinga stratēģijas elements..

Bet kāpēc sarakstu veidošana un e-pasta mārketings ir tik efektīvi?

Īsāk sakot, tie ir ļoti personiski veidi, kā veidot attiecības ar auditoriju. Palielinoties uzticībai, šī auditorija, visticamāk, nopirks jūsu produktu.

Protams, ja esat apņēmies izveidot sarakstu, lielākais jautājums ir: Kā jūs iegūstat vairāk abonentu? Lieliski izskatīga optin forma un spēcīgs stimuls abonēt ir ārkārtīgi svarīgi e-pasta saraksta optinu ģenerēšanai – kāpēc bez tiem, kāpēc kāds reģistrētos?

Bet pat ar jauku formu un pārliecinošu stimulu vissvarīgākais ir piešķirt opta formu maksimāla redzamība jūsu vietnē. Jo vairāk apmeklētāju apskatīs optin formu, jo vairāk abonentu to radīs – tas ir tik vienkārši.

Bez šaubām, visefektīvākais veids, kā iegūt acu ābolus, izmantojot optin formu, ir uznirstošie logi.

Uznirstošie logi izlec pie apmeklētājiem, garantējot maksimālu uzmanību un nodrošinot satura lasāmību. Tāpēc viņi ir tik efektīvi, lai ģenerētu reklāmguvumus.

Daži no jums var apgalvot, ka uznirstošie logi ir uzmācīgi un kaitē lietotāju pieredzei, taču tas tā ir tikai tad, ja tie tiek pārmērīgi izmantoti. Dažās vietnēs mēstules apmeklētāji tiek parādīti ar uznirstošajiem logiem katrā lapā, tādējādi piešķirot viņiem sliktu vārdu.

Ja uznirstošos logus izmanto saudzīgi – un saistībā ar lielu saturu -, daži iebilst, it īpaši, ja iemestos patiesi vērtīgs pierakstīšanās stimuls. Ja jūs šādi izmantojat uznirstošos logus, cilvēki vēlēsies tos redzēt, lai viņi varētu abonēt, lai saņemtu lieliskus atjauninājumus un bezmaksas piedāvājumus.!

Tomēr šī nav mācību stunda par uznirstošo logu izmantošanas iemesliem un veidiem – es esmu šeit, lai parādītu jums astoņus no labākajiem WordPress uznirstošajiem spraudņiem, tāpēc varat savai vietnei pievienot lieliska izskata logus un paplašināt savu e-pasta sarakstu. Ienirsim iekšā!

OptinMonster (no USD 144 gadā)

OptinMonster

OptinMonster ir vismodernākais uznirstošais spraudnis tirgū, kas piedāvā plašu izsmalcinātu funkciju klāstu.

Pirmkārt, OptinMonster ir paredzēts vairāk nekā tikai uznirstošajiem logiem, ļaujot jums izveidot arī papildinājumus, sveiciena paklājus, paziņojumu joslas, ievietotas formas un daudz ko citu..

Katram veidlapu tipam ir apdullināšanas veidņu komplekts, no kuriem izvēlēties (precīzs veidņu skaits ir atkarīgs no veidlapas veida). Pēc tam jūs varat pielāgot katru veidlapas elementu, izmantojot jauno OptinMonster vizuālo vilkšanas un nomešanas veidotāju.

Jums ir arī pilnīga kontrole pār kad tiek parādīti uznirstošie logi apmeklētājiem – tas var būt brīdis, kad viņi nonāk jūsu lapā pēc noteikta sekunžu skaita vai kad viņi sasniedz noteiktu punktu rakstā.

OptinMonster bija arī viens no pirmajiem, kas to pieņēma izejas nodomu tehnoloģija, kas nodrošina, ka apmeklētāji redzēs uznirstošo logu tikai tad, kad viņi gatavojas atstāt jūsu vietni. Tā kā daži apmeklētāji nekad nevar atgriezties jūsu vietnē, tas palielina katra apmeklējuma vērtību.

Tas arī atbalsta mērķauditorijas atlase lapas līmenī, kas ļauj pielāgot savu uznirstošo saturu, lai, pamatojoties uz raksta saturu, pievilinātu konkrētus auditorijas locekļus. Jūs saņemat daudz citu kritēriju mērķauditorijas atlases noteikumu, tostarp:

 • lietotāja ierīce
 • novirzošais URL
 • ģeogrāfiskā atrašanās vieta
 • Adblock lietošana
 • … Plus vēl daudz kas cits.

Spraudņā ir ievietota informācijas paneļa analītika, lai jūs varētu ātri un ērti izsekot, kurš uznirstošais logs vislabāk veic reklāmguvumus. Analītikā jūs varat arī iestatīt A / B testēšanu, lai pastāvīgi uzlabotu reklāmguvumus.

OptinMonster piemērs

Jūs varat integrēt OptinMonster ar 30 plus e-pasta mārketinga pakalpojumiem, ieskaitot visus lielos vārdus.

Pamata licence atmaksās jums USD 144 gadā, bet, ja vēlaties sarežģītas funkcionalitātes – ieskaitot A / B testēšanu un citus mērķauditorijas atlases noteikumus – jums būs nepieciešams vismaz plāns USD 300 plus.

Oficiālā mājas lapa

Blūms (no 89 USD)

Bloom spraudnis

Tālāk mums ir vēl viens liels spēlētājs e-pasta abonēšanas spraudņu tirgū: Bloom.

Bloom ir ļoti cienījamo Elegant Themes (Divi veidotāju) produkts, un tas atbalsta intuitīvu, individuāli veidotu lietotāja saskarni. Varat izmantot šo saskarni, lai iegūtu vizuāli satriecošas optin formas.

Tas mani iepazīstina ar vienu no Blūma lielākajām priekšrocībām: Veidnes. Nav neparasti, ka optin spraudņos ir iekļautas veidnes, tāpēc tas, kas Blūmu padara tik īpašu?

No vienas puses, tā ir kvalitāte – Blūms lepojas ar dažām izskatīgākajām veidnēm apkārt. No otras puses, tas ir milzīgais daudzums, jo Blūms atbalsta pēriens 115 iepriekš izveidotas veidnes.

Katra veidne ir pilnībā pielāgojama, ar daudz dažādu stila apmalēm, pilnīgu attēla orientācijas kontroli un bezgalīgām krāsām, no kurām izvēlēties. Tas ļauj jums izveidot optin formu, kas atbilst jūsu vietnes stilam.

Bloom atbalsta arī sešus dažādus optin formu veidus:

 1. Uznirstošie logi
 2. Lidojumi
 3. Logrīki
 4. Rindā
 5. Zem satura
 6. Satura skapītis

Šis pēdējais tips ir īpaši inovatīvs, ļaujot jums piedāvāt premium saturu apmaiņā pret apmeklētāja e-pasta adresi.

Ziedēšanas veidi

Papildus tam Bloom sniedz jums plašu kontroli pār to, kur un kad tiek parādītas jūsu optin formas. Tas ietver lapas līmeņa mērķauditorijas atlases funkciju, kuru varat izmantot, lai norādītu, kuras ziņas, lapas vai kategorijas vēlaties parādīt konkrētu optin formu.

Lai izvairītos no tā, ka jūsu opti ir pārāk uzmācīgi jūsu apmeklētājiem, varat arī konfigurēt perfektu brīdi, lai parādītu savas formas. Ir seši cēloņi, no kuriem izvēlēties:

 • Laika aizture – parādās pēc iepriekš konfigurētas gaidīšanas.
 • Pasta apakšā – nosaka, kad apmeklētājs sasniedz jūsu ziņas apakšdaļu.
 • Pēc ritināšanas – tiek aktivizēta, kad apmeklētājs sasniedz iepriekš noteiktu punktu jūsu ziņojumā.
 • Pēc komentēšanas – tiek parādīts tikai pēc tam, kad apmeklētājs atstāj komentāru.
 • Pēc iegādes – parāda optinu pēc tam, kad apmeklētājs ir pabeidzis norēķinu procesu.
 • Pēc bezdarbības – atsavina apmeklētāja uzmanību pēc noteikta bezdarbības perioda.

Ir viens ievērojams izlaidums: jūs nedrīkstat izvēlēties iespēju izmantot izejas nolūka sprūdu.

Bloom arī palīdz palielināt reklāmguvumus, izmantojot efektīvu A / B testēšanas funkciju, kā arī jūs varat izsekot visu statistiku un aktivitātes no tā stilīgā informācijas paneļa. Bloom darbojas arī ar 16 e-pasta mārketinga pakalpojumiem, ar visiem galvenajiem atbalstītajiem (kā jūs varētu gaidīt).

Vienīgais Bloom mīnuss ir tas, ka atšķirībā no dažiem citiem rīkiem nav vilkšanas un nomešanas formas veidotāju. Tātad, lai arī jūs varat pilnībā pielāgot jau esošās veidnes, jūs nevarat izveidot 100% unikālu dizainu, ko varat izmantot ar OptinMonster un dažiem citiem rīkiem.

Jūs varat sākt lietot Bloom, reģistrējoties Elegant Themes dalībai. Tās cena ir 89 USD gadā, bet tajā ietilpst arī pieeja visiem Elegant Themes spraudņiem un tēmām – tostarp satriecošajam Monarch sociālās multivides spraudnim un Divi tēmas / lapas veidotāja spraudnim..

Lai iegūtu sīkāku informāciju, noklikšķiniet šeit, lai lasītu mūsu plašo Bloom pārskatu.

Oficiālā mājas lapa

MailOptin (bez maksas, Pro sākot no 69 USD)

MailOptin

MailOptin ir jaunāks ienācējs e-pasta sarakstu veidošanas spraudņu laukā, un tam ir pieejama gan bezmaksas versija vietnē WordPress.org, gan premium versija ar daudz vairāk funkcionalitātes. Es galvenokārt pievērsīšos premium funkcijām – atcerieties, ka varat to pārbaudīt arī bez maksas.

MailOptin ļauj izveidot dažādus optinus, ieskaitot uznirstošos logus, ievietotās veidlapas, paziņojumu joslas, iespraudumus, sānjoslas / logrīku formas un satura jauninājumus.

Tam ir vairākas izvēlētās veidnes, kas padara to par ļoti vienkāršu skaistu formu ar augstu reklāmguvumu veidošanu. Viens mīnuss ir tas, ka tam ir mazāk pielāgošanas iespēju, taču tas tiek kompensēts ar vieglu pielāgoto CSS funkciju.

Atšķirībā no tiem, kas nāk ar savu pielāgoto vizuālo veidotāju, MailOptin izmanto WordPress Customizer, kuru jūs jau zināt un mīlat.

MailOptin piemērs

Tas tiek piegādāts ar A / B dalītas testēšanas funkciju, kas palīdz pieņemt uz datiem balstītus lēmumus par to, kuras formas pārveido vislabāk. Izmērot jebkādu izmaiņu ietekmi uz jūsu metriku, varat pārliecināties, ka katra no tām dod pozitīvus rezultātus.

Ir arī vadošās bankas funkcija, kas saglabā visus potenciālos pirkumus programmā WordPress. Tas ir īpaši noderīgi gadījumos, kad jūsu e-pasta pakalpojumu sniedzējs nedarbojas, pazaudējat kontu ar viņiem vai nevēlaties izmantot nevienu trešo personu pakalpojumu..

Vēl viena lieta, kas padara MailOptin unikālu, ir tā, ka tā var jums palīdzēt arī ar e-pasta automatizāciju. Piemēram, tā var automātiski nosūtīt biļetenus, kuros ir jūsu emuāra ziņas, tūlīt pēc to publicēšanas vai kā ikdienas, nedēļas vai mēneša e-pasta ziņojumu.

MailOptin ir bez maksas pieejams WordPress spraudņu krātuvē. Ja jums ir vajadzīgas uzlabotas funkcijas, piemēram, vadošā banka, analītika, Adblock noteikšana un citi displeja noteikumi un aktivizētāji, apsveriet iespēju jaunināt uz apmaksātu versiju..

Oficiālā mājas lapa

Konvertēt Pro (no 99 USD)

Pārvērst Pro

Convert Pro ir atsevišķs WordPress e-pasta abonēšanas spraudnis no Prāta Vētras Spēks – tie paši ļaudis aiz populārā spraudņa Convert Plus spraudņa CodeCanyon un Astra tēma..

Funkcionalitātes ziņā Convert Pro ir daudz līdzību ar OptinMonster pakalpojumu, kuru jūs redzējāt iepriekš. Tomēr šeit liela atšķirība ir tā, ka Convert Pro ir īsts WordPress spraudnis. Tas ir, viss notiek uz jūsu paša servera – jūs neveicat savienojumu ar pakalpojuma serveri, kā jūs darāt ar OptinMonster.

Pirmkārt, Convert Pro ļauj izveidot dažādas e-pasta abonēšanas formas ar šādām iespējām:

 • Uznirstošais
 • Iebīdāms
 • Informācijas josla
 • Iekļauts / saturā
 • Logrīks
 • Pārvērst paklāju
 • Ekrāna aizpildītāja uznirstošais logs

Visām šīm dažādajām formām jūs varat izvēlēties no daudziem lieliska izskata veidnēm. Vai arī varat rediģēt šīs veidnes vai izveidot pats no nulles, izmantojot Pilns vilkšanas un nomešanas redaktors.

Konvertēt Pro interfeisu

Tāpat kā OptinMonster, Convert Pro izceļas ar lielisku kontroli, kad un kur parādās jūsu veidlapas.

Veidlapas varat atlasīt noteiktam WordPress saturam, ierīcēm (piemēram, tikai mobilo ierīču lietotājiem), novirzošajiem URL un daudz kam citam. Jūs pat varat atlasīt veidlapas, pamatojoties uz to, vai apmeklētājs ir pieteicies savā WordPress vietnē.

Lai kontrolētu, kad parādās jūsu veidlapas, varat izmantot tādus aktivizētājus kā laiks vietnē, ritināšanas dziļums un lieliskā izejas nodomu tehnoloģija, kas ļauj gaidīt, kamēr apmeklētājs gatavojas aiziet.

Lai analizētu un optimizētu savas veidlapas, iegūstat paneļa analītiku, kā arī iebūvētu A / B testēšanu, lai salīdzinātu dažādas formas savā starpā..

Visbeidzot, Convert Pro ir integrētas 35 plus, lai nodrošinātu sinhronizāciju ar iecienītāko e-pasta mārketinga pakalpojumu.

Konvertēt Pro sākas ar 99 USD, kas ir nedaudz dārgi. Tomēr šī cena ļauj jums to izmantot neierobežots vietņu skaits, kas padara to par daudz, ja plānojat to izmantot vairākās vietnēs.

Oficiālā mājas lapa

Zelt potenciālos klientus (sākot no 67 USD)

Zelt rezultātā

Thrive Leads ir jaudīgs sarakstu veidošanas spraudnis, kas komplektā ar tonnām optin veidlapu veidu, daudziem mērķauditorijas atlases / aktivizēšanas noteikumiem un iebūvētu analītiku un A / B testēšanu, lai palīdzētu jums optimizēt e-pasta abonēšanas veidlapas.

Sāksim sākumā …

Thrive Leads ļauj jums izveidot desmit dažādu veidu e-pasta abonēšanas veidlapas, kuras visas varat savienot ar jūsu izvēlēto lielo e-pasta mārketinga pakalpojumu sarakstu:

 1. Uznirstošais lodziņš
 2. Paziņojumu josla
 3. Iekļautās formas
 4. Divpakāpju izvēles formas
 5. Papildinājumi
 6. Logrīks
 7. Ekrāna aizpildītāja pārklājums
 8. Satura skapītis
 9. Ritināšanas paklājs
 10. Jā nē

Katrai veidlapai jūs varat izvēlēties no virknes iepriekš sagatavotu veidņu vai arī izveidot savu dizainu no jauna. Veidlapu projektēšana ir viens no Thrive Leads stiprajiem punktiem, jo ​​jums ir jāizmanto vizuālā vilkšanas un nomešanas Thrive Architect lapu veidotāja noņemtā versija..

Zelt Leads piemērs

Turpmāk jūs varat izmantot mērķauditorijas atlasi pēc lāzera, lai veidlapas atlasītu noteiktā WordPress saturā, lietotāju ierīcēs un tamlīdzīgi. Turklāt jūs saņemat daudz aktivizētāju, kas kontrolē, kad jūsu veidlapas tiek parādītas, ar iespējām:

 • laiks
 • ritiniet
 • izejas nodoms.

Visbeidzot, Thrive Leads ietver patiešām jauku analītikas informācijas paneli, lai jūs varētu redzēt savu veidlapu reklāmguvumu līmeņus. Un jūs varat arī ātri iestatīt A / B testus, lai redzētu, kā dažādas variācijas salīdzina.

Plaukst potenciālo pircēju sākot no 67 USD, lai tos izmantotu vienā vietnē. Tomēr viena no jaukām lietām par Thrive Leads cenu struktūru ir tā, ka jūs saņemat kalpošanas atjauninājumi. Tātad jums būs jāatjauno licence tikai tad, ja vēlaties turpināt saņemt atbalstu arī pēc pirmā gada.

Ja vēlaties uzzināt vairāk, iepazīstieties ar visu mūsu “Zelt Leads” pārskatu.

Oficiālā mājas lapa

Icegram (BEZMAKSAS vai Pro sākot no USD 97)

Icegramma

Ja jūs meklējat bezmaksas iespēju, apsveriet iespēju pārbaudīt Icegram spraudni.

Lai iegūtu bezmaksas spraudni, Icegram ir pārsteidzoši daudz iespēju. Jūs varat veidot uznirstošos logus, darbību joslas (augšējo vai apakšējo), kurjeru logus un paziņojumus par grauzdiņiem.

Ja vēlaties izveidot uznirstošo logu, jūs saņemat virkni veidņu, no kurām izvēlēties, pat bezmaksas versijā:

Icegrammas veidnes

Nav vizuālā veidotāja, tāpēc interfeiss ir nedaudz grūts, lai aizkavētu – tā vietā jums ir jāizveido uznirstošais logs, izmantojot WordPress vizuālo redaktoru. Diez vai tas ir darītājs, taču tas nav arī īpaši draudzīgs lietotājam.

Spraudnis tomēr padara neticami vienkāršu mērķtiecīgas kampaņas izveidošanu pabeigtajam uznirstošajam lokam. Varat konfigurēt, kad tas parādās (ieskaitot, kurās lappusēs, pēc cik sekundēm un starp kādiem datumiem), kā arī to, kurās ierīcēs tas jāparāda.

Kampaņas ekrāns ļauj arī kontrolēt visus uznirstošos logus vienuviet parocīgā vietā, ieskaitot citus stilus, piemēram, darbību joslas. Icegram darbojas ar visiem galvenajiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem – vēl viens liels plus punkts.

Ja jums nepieciešama papildu funkcionalitāte, ir pieejama premium versija, kas papildina atbalstu:

 • Izejiet no mērķa mērķauditorijas atlases
 • Mērķauditorijas atlase pēc lietotāja uzvedības
 • Analytics
 • Vairāk veidlapu veidu, ieskaitot līmlentes un lentes
 • 17 plus jaunas tēmas
 • A / B pārbaude (tikai augstākajā līmenī)
 • Ģeogrāfiskā mērķauditorijas atlase (tikai augstākajā līmenī)

Pro versijas cena sākas ar 97 ASV dolāriem, taču A / B testēšanai, ģeogrāfiskās mērķauditorijas atlasei un dažām citām uzlabotajām funkcijām jums būs nepieciešama 147 ASV dolāru versija..

Oficiālā mājas lapa

Ninja uznirstošie logi ($ 26)

Ninja uznirstošie logi

Uzņēmums Ninja Popups, kas tika atvērts 2012. gadā, ir kļuvis par vienu no visu laiku CodeCanyon visvairāk pārdotajiem WordPress spraudņiem, un līdz šim ar vairāk nekā 34 000 maksas lejupielādēm.

Spraudnis ļauj jums izveidot vizuāli satriecošus uznirstošos logus, izmantojot daudz iepriekš izveidotu veidņu, ko sauc par “tēmām”. Katrā tēmā ir dažādi krāsu shēmu iestatījumi, kā arī vairākas izkārtojuma iespējas. Tas nozīmē, ka jūs varat izveidot ļoti dažādus uznirstošos logus, izmantojot vienu un to pašu motīvu, tikai ar diviem peles klikšķiem.

Varat arī veidot uznirstošos logus, ņemot vērā dažādus mērķus – varat paplašināt savu e-pasta sarakstu, veicināt sociālo kopīgošanu vai parādīt videoklipus uznirstošajos logos..

Uznirstošo logu izveidošanai varat izmantot vizuālu, velkošu un rediģējošu redaktoru (lai gan es nedomāju, ka redaktors ir tik intuitīvs kā citu rīku redaktori):

Ninja Popups redaktors

Gatavie uznirstošie logi izskatās lieliski, ar pulētu, profesionālu izskatu, kas ir ļoti iespaidīgs, ja spraudnis maksā vienreizējus 26 USD. Arī uznirstošie logi ir pilnībā atsaucīgi, tas nozīmē, ka tie lieliski tiek parādīti mobilajās ierīcēs.

Lai kontrolētu, kad tiek parādīti uznirstošie logi, jūs iegūstat daudz aktivizēšanas opciju, izvēloties izejas nodomu, lietotāja bezdarbību, laika aizkavēšanos, ritināšanas dziļumu un citu..

Spraudni var integrēt ar 40 plus e-pasta mārketinga pakalpojumiem un CRM, un tas ietver arī iebūvētu analītiku un A / B testēšanas funkcionalitāti, lai palīdzētu optimizēt veidlapas.

Papildus pamata spraudnim ir arī trīs premium Ninja Popups paplašinājumi. Tie ļauj jums pievienot papildu tēmas, optin joslas un logrīku apgabala optin formas, un katra cena ir no 9 līdz 13 USD..

Oficiālā mājas lapa

Grūstīšanās (BEZMAKSAS)

Grūstīšanās spraudnis

No puišiem, kas atrodas aiz WPMU Dev, Hustle (agrāk WordPress PopUp) ir viens no populārākajiem bezmaksas uznirstošajiem spraudņiem tirgū, un vairāk nekā 80 000 vietņu aktīvi izmanto šo spraudni.

Šī vienkāršā versija tomēr ir diezgan ierobežota, ļaujot izveidot tikai vienu e-pasta izvēles iespēju, ar dažiem papildu ierobežojumiem funkcionalitātei un dizaina iespējām.

Tomēr, ja jums ir nepieciešams tikai vienkāršs uznirstošais risinājums, Hustle neapšaubāmi ir labs spraudnis. Tas ir viegls un ātri ielādējams ar vienkāršu saskarni, kas ļauj ērti izveidot uznirstošo logu.

Lai arī vienkārši uznirstošie logi izskatās stilīgi un profesionāli:

Grūstīšanās piemērs

Uznirstošos logus varat integrēt ar populārākajiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem. Vai arī varat saglabāt jaunus abonentus savā vadošajā bankā.

Lai kontrolētu, kad un kur tiek parādīti uznirstošie logi, jūs saņemat daudz displeja kārtulas un aktivizētāju. Faktiski grūstīšanās ir viena no labākajām bezmaksas iespējām, ko atradīsit, kad runa ir par mērķauditorijas atlasi un aktivizēšanas noteikumiem.

Varat atlasīt noteiktu saturu, pierakstījušos lietotājus, lietotāju ierīces un tā tālāk, kā arī uznirstošo logu aktivizēšanai varat izmantot opcijas:

 • laika aizture
 • ritināšanas dziļums
 • klikšķis
 • izejas nodoms
 • Adblock lietošana

Ja jums patīk bezmaksas Hustle versija, apsveriet iespēju pilnveidot jaunināšanu uz profesionālo versiju – tā ir pieejama kā daļa no $ 49 mēnesī WPMU Dev dalības.

Oficiālā mājas lapa

Noslēguma domas

Ja nopietni domājat izveidot e-pastu sarakstu un palielināt savas vietnes peļņu, tad uznirstošais spraudnis ir izmēģināts un pārbaudīts risinājums abonentu piesaistīšanai. Kamēr jūs neapmeklējat savus uznirstošos logus, nav labāka veida, kā piesaistīt apmeklētāja uzmanību un mudināt pierakstīties.

Tā kā labs uznirstošais spraudnis jūsu biznesam var dot daudz vērtības, vislabākie nav lēti. Tomēr, apsverot, cik daudz papildu ieņēmumu var radīt lielāks e-pasta saraksts, izmaksas izskatās nenozīmīgas, un tas šķiet labs ieguldījums.

Tomēr, ja vēlaties tikai pārbaudīt ūdeņus, ir arī daži patiešām labi uznirstošie spraudņi.

Visi šajā sarakstā iekļautie spraudņi jūsu vietnei pievienos stilīgus uznirstošos logus. Daži no tiem ir jaudīgāki nekā citi, un tiem ir šabloni, kas ir piemēroti dažādām gaumēm, tāpēc es ļoti iesaku pirms iemīļotā izvēles izmēģināt katra spraudņa demonstrāciju..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me