7. Kontakta formas pārskats: vai joprojām esat pienācīgas un bezmaksas WordPress kontaktinformācijas veidlapas spraudnis?

WordPress piedāvājumi


Kontaktinformācijas veidlapa 7 ir regulāri ieteikts un plaši izvēlēts bezmaksas spraudnis, kas tiek izmantots kontaktu veidlapu pievienošanai WordPress vietnēm.

Kontaktinformācijas veidlapa 7 ir pieejama kopš 2007. gada, kas nozīmē, ka tās labā reputācija un statuss ir nopelnīts ilgā laika posmā, nevis tikai pēdējos gados. Tādēļ ir vērts to atjaunināt, lai redzētu, vai tas joprojām ir labākais WordPress bezmaksas kontaktu formas spraudnis..

Pārvērtēt 7. kontaktinformācijas veidlapu ir īpaši vērts, jo pēdējos gados ir parādījušās vairākas spēcīgas alternatīvas – dažas ar ļoti pozitīvu lietotāju vērtējumu un iespaidīgu aktīvo instalāciju skaitu..

Tātad, lai palīdzētu jums izlemt, vai Kontaktu veidlapa 7 ir jūsu vietnei piemērots spraudnis, šajā pārskatā ir izcelti tā labākie un sliktākie aspekti, vienlaikus apskatot arī to, kā tas salīdzināms ar dažiem citiem WordPress pieejamajiem bezmaksas kontaktinformācijas veidlapas spraudņiem..

Sāksim…

Par kontakta formu 7

Kā minēts, 7. kontakta veidlapa ir ļoti populārs spraudnis tiešsaistes veidlapu pievienošanai WordPress vietnēm, un rakstīšanas laikā tajā ir vairāk nekā 5 miljoni aktīvu instalāciju..

Sazinieties ar 7. veidlapas spraudņa WordPress lapu

Tomēr tagad daži brīvi pieejami tiešsaistes veidlapu spraudņi, kas tika izlaisti pēc 7. veidlapas, piemēram, Ninja Forms (pieejama arī premium versija un WPForms (pieejama arī premium versija)), sasniedzot šo lietošanas līmeni ar vairāk nekā 1 miljonu un attiecīgi 3 miljoni aktīvo instalāciju.

Turklāt šo spraudņu bezmaksas versijām tagad ir augstāks lietotāju vērtējums nekā 7. veidlapai, kuras pašu vērtējums pēdējos gados ir samazinājies no 4,5 zvaigznēm no 5 līdz 4,1. Tas viss liek domāt, ka 7. kontakta forma vairs nav labākais WordPress bezmaksas kontaktu formas spraudnis.

Tātad, vai, lai pievienotu veidlapu savai WordPress vietnei, jums vajadzētu izmantot 7. kontakta formu? Vai arī, ja jūs jau savā vietnē izmantojat 7. kontaktu formu, ir pienācis laiks sākt domāt par pāreju uz citu spraudni?

Šis pārskats par 7. Veidlapu palīdzēs jums atbildēt uz šiem jautājumiem, pirms pabeigt ātru konkursa novērtējumu, apskatot spraudņa funkcijas un lietotāja pieredzi..

Sazinieties ar 7. veidlapas iespējām

Daudzus gadus 7 Kontaktformas galvenais pārdošanas punkts ir bijis tas, ka tas ļoti atvieglo tiešsaistes veidlapas pievienošanu WordPress vietnei, kas ļauj apmeklētājiem sūtīt ziņojumus tieši uz jūsu e-pasta iesūtni..

Tomēr, lai spraudni uzskatītu par vislabāko WordPress saziņas formas papildinājumu, ar šo funkcionalitātes līmeni vien nepietiek.

Tā kā tagad ir pieejami daudz iespaidīgāki spraudņi, kuriem ir arī šī funkcionalitāte, citi faktori, piemēram, lietotāja pieredze, papildu funkcijas un jaunināšanas iespējas, ir kļuvuši arvien nozīmīgāki punkti, kas jāņem vērā, izvēloties kontaktformas risinājumu..

Mēs izpētīsim šos faktorus šajā pārskatā, bet, pirms mēs to darām, šeit ir īss pārskats par galvenajām Kontaktinformācijas veidlapas 7 funkcijām:

 • Viegli instalējams, izmantojot jūsu WordPress informācijas paneli.
 • Nāk ar gatavu, iepriekš konfigurētu saziņas veidlapu, kuru varat pievienot savām ziņām un lapām.
 • Ir lauku izvēle, lai izvērstu sākotnēji izveidoto kontaktu formu.
 • Jādarbojas ar jebkuru mūsdienu WordPress motīvu.
 • Ir Captcha atbalsts, lai izvairītos no surogātpastu veidlapu iesniegšanas.
 • Ir pilnīgi bez maksas lietojams bez maksas jauninājumiem.

Lai arī iepriekš minētie punkti izskatās labi uz papīra, Kontaktformai 7 ir daži trūkumi, it īpaši salīdzinājumā ar konkurenci, kas varētu apdraudēt tā statusa kā visplašāk izmantotā WordPress kontaktformas spraudņa statusu.

Apskatīsim sīkāk Kontaktinformācijas veidlapas 7 galvenās funkcijas, lai uzzinātu, kā tās tiek ieviestas, un palīdzētu jums izlemt, vai šis ir jūsu vietnei piemērots WordPress veidlapu spraudnis.

Ātrs veids, kā WordPress pievienot kontakta veidlapu

Papildus lietošanai bez maksas – tā ir daudzu cilvēku galvenā prasība! – un tā kā lietotāju vērtējums ir diezgan pozitīvs, viens no labākajiem iemesliem izvēlēties Kontaktinformācijas veidlapu 7 ir tas, cik ātri varat izveidot jaunu kontaktinformācijas veidlapu un darboties savā vietnē.

Atšķirībā no dažiem citiem populāriem bezmaksas WordPress veidlapu spraudņiem, piemēram, WPForms, šeit lasiet mūsu pārskatu, gatava un iepriekš konfigurēta kontakta forma tiek automātiski pievienota jūsu vietnei – gatava ievietošanai tajā, kurā vēlaties, – tūlīt pēc aktivizēšanas..

Veidlapu saraksts

Lai ietaupītu jūsu laiku, Kontaktformai 7 ir pievienota gatava kontakta forma.

Tā kā jums nav jāizveido kontakta forma vai pat nav jāpievieno veidlapai sava kontaktinformācija (ja vien nevēlaties mainīt e-pasta adreses veidlapu ierakstus, uz kuriem tiek nosūtīts), Sazinieties ar 7. veidlapu ir ātrs veids, kā pievienot šāda veida veidlapas. uz jebkuru vietni.

Kad spraudnis ir aktivizēts, WordPress ziņām un lapām varat pievienot noklusējuma kontaktinformācijas formu, ievietojot atbilstošo īskodu, neesat pārliecināts, kas ir īskodi? savā saturā.

Īskoda piemērs

Jums ir jākopē un ielīmējiet saziņas formas 7 saīsni pasta vai lapas redaktorā.

Pēc tam varat priekšskatīt savu lapu, lai redzētu, kā izskatās kontaktinformācijas veidlapa, un pēc tam noklikšķiniet uz publicēšanas pogas, kad esat gatavs veidlapas ieviešanai tiešsaistē.

Kontaktformas priekšskatījums

Tā kā Kontaktinformācijas veidlapai 7 nav WordPress redaktora bloka, jums būs jāpieskata sava lapa, lai redzētu veidlapu.

Kontaktinformācijas veidlapa 7 ir izstrādāta darbam ar jebkuru mūsdienīgu WordPress motīvu, tāpēc neatkarīgi no tā, kuru lietojat, šī spraudņa ģenerētajām veidlapām ir vienmērīgi jāintegrējas ar pārējo jūsu vietni.

Tomēr atšķirībā no Ninja Forms un WPForms, Sazinieties ar 7. veidlapu WordPress redaktoram nepievieno pogu vai bloķēšanu, kas ļauj ātri ievietot veidlapu ziņojumā vai lapā.

Ninja Forms WordPress redaktora bloks

Atšķirībā no Kontaktformas 7, Ninja Forms (attēlā) WordPress redaktoram pievieno bloku formu pievienošanai lapām.

Tā vietā, lai nospiestu pogu vai noklikšķinātu uz bloka, veidlapas ievietošana saturā nozīmē īskoda kopēšanu no paneļa sadaļas Kontaktpersonas un pēc tam tā ielīmēšanu pastā vai lapā, kurā strādājat.

Lai arī īskods kopēšana un ielīmēšana nav grūta, tas procesam pievieno dažas papildu darbības, kuras citiem veidlapu spraudņiem ir izdevies novērst.

Iepriekš kontaktinformācijas veidlapa 7 tika izmantota, lai iekļautu logrīku veidlapu parādīšanai jūsu vietnes sānjoslā vai kājenes apgabalā. Tomēr, neraugoties uz šī logrīka neesamību, jūs joprojām varat sasniegt tādu pašu efektu, ielīmējot veidlapas īskodu teksta logrīkā.

Sazinieties ar 7. formas kājenes logrīku

Izmantojot 7. saziņas veidlapu, veidlapas varat parādīt sānjoslas un kājenes apgabalos.

Veidlapu redaktora saskarne

Šāda veida spraudņu galvenā iezīme ir veidņu izveidošanas un rediģēšanas vienkāršība, un diemžēl šī ir galvenā joma, kurā 7. kontakta veidlapa ir novecojusi..

Atšķirībā no daudziem citiem populāriem bezmaksas un apmaksātu tiešsaistes veidlapu spraudņiem, 7. veidlapai ir ļoti vienkārša saskarne veidlapu izveidošanai, bez formas tiešas priekšskatīšanas, kamēr jūs strādājat ar to..

Sazinieties ar 7. veidlapas redaktora saskarni

Kontaktformas 7 redaktora saskarne nav ļoti draudzīga lietotājam.

Tā kā, piemēram, ja izmantojat Ninja Forms vai WPForms bezmaksas versijas, varat rediģēt veidlapas, izmantojot mūsdienīgu un intuitīvu vilkšanas un nomešanas redaktoru.

WPForms redaktors

Izmantojot WPForms (attēlā), veidlapu izveidošana ir daudz vienkāršāka un intuitīvāka, pateicoties tās vilkšanas un nomešanas lietotāja saskarnei.

Izmantojot kontaktinformācijas veidlapu 7, jums jānoklikšķina uz pogas laukam, kuru vēlaties pievienot savai veidlapai. Pēc tam redaktorā jāieraksta šī lauka etiķete, pārliecinoties, ka izmantojat pareizos tagus.

Atšķirībā no spraudņiem ar moderniem redaktoriem, kas ietver veidlapas priekšskatījumu, jūs nezināt, kā izskatās jūsu veidlapa, līdz to saglabājat, ievietojat īso kodu ziņojumā vai lapā un pēc tam priekšskatīsit šo satura daļu.

Šīs pieejas galvenais mīnuss ir tas, ka, ja rediģējat veidlapu, kuru jau izmantojat savā vietnē, jums būs jāsaglabā veidlapā veiktās izmaiņas, pirms varēsit to priekšskatīt un pārbaudīt. Veidlapas saglabāšana nozīmē, ka jūsu veiktās izmaiņas būs pieejamas apmeklētājiem, pirms jums bija iespēja tās pārbaudīt. Tas ir mazāk nekā ideāli, jo, ja veidlapa neizskatās pareizi vai nedarbojas pareizi, tā var negatīvi ietekmēt lietotāja pieredzi, kamēr neesat varējis novērst kādas problēmas.

Tas nozīmē, ka jums ir iespēja kopēt veidlapu ar Kontaktformu 7. Tātad, jūs varētu strādāt ar veidlapas kopiju, līdz esat gatavs aizstāt oriģinālo instanci ar jauno versiju, palīdzot pārvarēt dažas problēmas tikko pieminēju.

Tomēr, nespējot priekšskatīt savu veidlapu, strādājot ar to un pirms tās publicēšanas, esošo veidlapu rediģēšana ar Kontaktformu 7 padara lietotājdraudzīgāku nekā vajadzētu..

Izmantojot spraudni, piemēram, WPForms vai Ninja Forms, jūs varat redzēt, kā izskatīsies jūsu veidlapa pirms tā saglabāšanas, tādējādi palīdzot izvairīties no tā, ka jums vajadzētu riskēt publicēt veidlapu, kuru vēl neesat pārbaudījis..

Noderīgs veidlapas lauku komplekts

Kamēr Kontaktformas 7 lietotāja saskarne rāda savu vecumu, spraudnim ir noderīgs veidlapu lauku komplekts tiešsaistes pamata veidlapu izveidošanai..

Lai arī lauka izvēle nekonkurē ar iespējām, ko iegūstat ar premium spraudni, piemēram, Gravity Forms, lasiet mūsu pārskatā, vai Ninja Forms un WPForms maksas versijas, lauka opcijas labi salīdzina ar šo spraudņu bezmaksas versijām..

Pašreizējā Kontaktformas 7 veidlapas lauku sarakstā ir:

 • Teksts
 • E-pasts
 • URL
 • Telefona numurs
 • Skaits
 • Datums
 • Teksta laukums
 • Nolaižamā izvēlne
 • Izvēles rūtiņas
 • Radio pogas
 • Pieņemšana
 • Viktorīna
 • Faila pielikums / augšupielāde
 • Iesniegt pogu

Kā redzat, visi pamati ir apskatīti, kā arī dažas uzlabotas iespējas, piemēram, viktorīnas un iespēja pievienot un iesniegt failus. Neatkarīgi no tā, vai jums ir jāizveido pamata kontakta veidlapa vai kaut kas nedaudz modernāks, piemēram, tiešsaistes cenu pieprasījuma pieprasījuma veidlapa, ar kontakta veidlapu 7 vajadzētu pietikt.

Tomēr jūs neatradīsit uzlaboto veidlapu laukus, ko piedāvā komerciālās opcijas, tāpēc, ja jums ir jāizveido veidlapas, kurās tiek izmantota nosacīta loģika, lai noteiktu, kuri lauki parādāmi, pamatojoties uz lietotāja izvēli, vai arī pieņemt maksājumus un iekļaut automātiskās aprēķināšanas laukus, jūs Jums būs jājaunina uz premium formu spraudni, piemēram, WPForms, Gravity Forms vai Ninja Forms.

Lietotāja pieredze

Kā minēts, meklējot labāko kontaktformas spraudni, ļoti svarīgs faktors, kas jāņem vērā, ir lietotāja pieredze.

Lietojot šo spraudni, Kontaktforma 7 noteikti iegūst punktus par nākšanu ar gatavu, iepriekš konfigurētu kontakta veidlapu. Ja vēlaties tikai savai tīmekļa vietnei pievienot pamata kontaktformu, tas ietaupīs laiku, salīdzinot ar dažu citu spraudņu, piemēram, WPForms, izmantošanu, kuriem vispirms ir jāizveido veidlapa. Lai gan, kā minēts iepriekš, uzņēmumam Ninja Forms ir jau sagatavota kontaktu forma, kas ir gatava lietošanai.

Tomēr, kad runa ir par veidlapu rediģēšanu vai jaunas izveidi, Contact Form 7 ātri atpaliek no konkursa. Kā mēs redzējām šī pārskata veidlapu redaktora sadaļā, lietotāja saskarne tagad ir ļoti novecojusi, īpaši salīdzinājumā ar citiem populāriem un brīvi pieejamiem kontaktu formas spraudņiem, piemēram, Ninja Forms un WPForms.

Bez vilkšanas un nomešanas saskarnes lauku pievienošana un noņemšana formām un pārliecināšanās par to pareizu marķēšanu noteikti nav tik vienkārša, kā varētu būt.

Tātad, lai gan Kontaktinformācijas veidlapa 7 ļauj ērti pievienot pamata kontaktinformācijas veidlapu savai vietnei, ja vēlaties rediģēt šo veidlapu vai nu tagad, vai kādā nākotnē, šis spraudnis nepadara to darīšanu tik vienkāršu kā tas. vajadzētu.

Noderīga tiešsaistes dokumentācija un lietotāju atbalsts

Viena no priekšrocībām, izvēloties komerciālu spraudni, salīdzinot ar bezmaksas opciju, ir pieeja atsaucīgam lietotāju atbalstam.

Atbalsts 7. veidlapai tiek nodrošināts, izmantojot WordPress spraudņu direktoriju, un ir liela iespēja, ka foruma arhīvos varēsit atrast problēmas risinājumu. Ja nē, forumā ātri tiek atbildēts uz jaunām tēmām.

Sazinieties ar 7. veidlapas atbalsta formu

Jūs varat uzdot jautājumus, kas saistīti ar atbalstu, Kontaktformas 7 forumā vietnē WordPress.org.

Tiešsaistes dokumentācija gadu gaitā ir augusi un aptver visu, sākot no darba sākšanas līdz problēmu novēršanai. Arī Kontaktinformācijas veidlapas 7 bieži uzdotie jautājumi ir plaši.

Turklāt, tā kā šis ir tik populārs spraudnis, ko izmanto tik daudz vietņu, ir maz ticams, ka drīz tiks atmests.

Tomēr, ja jūs labprātāk piekļūsit premium klases atbalstam, izmantojot e-pastu, tā vietā, lai savas problēmas iesniegtu publiskā forumā, jums būs jājaunina uz vienu no maksas spraudņiem, piemēram, Gravity Forms, Ninja Forms vai WPForms.

Sazinieties ar 7. veidlapas papildinājumiem

Tāpat kā daudzi no labākajiem WordPress spraudņiem, ir izveidoti vairāki trešo pušu papildinājumi, lai uzlabotu 7. kontakta formu..

Ja neesat pazīstams ar CSS, veidlapu izskata pielāgošana nav vienkārša, izmantojot Kontaktformu 7. Lai arī veidlapas parasti labi saderas ar lielāko daļu WordPress motīvu, ir daži papildinājumi, kas var palīdzēt mainīt to izskats, ieskaitot kontaktformas 7 ādas.

Sazinieties ar 7. veidlapas skins papildinājumu

Papildinājums Kontaktformas 7 skins atvieglo veidlapu pielāgošanu.

Vēl viens noderīgs papildinājums ir bezmaksas Kontaktformas 7 datu bāzes papildinājums – CFDB7. Pēc šī spraudņa iespējošanas veidlapu ieraksti tiks saglabāti jūsu WordPress datu bāzē un būs pieejami caur jūsu WordPress informācijas paneli.

Sazinieties ar 7. veidlapas datu bāzes papildinājumu

Bezmaksas kontaktu veidlapas 7 datu bāzes papildinājums ļauj skatīt veidlapu ierakstus WordPress informācijas panelī.

Ja vēlaties samazināt veidlapu iesniegšanas zaudēšanas risku vai vēlaties izveidot centrālu vietu, kur var glabāt un apskatīt veidlapu ierakstus, ļoti ieteicams izmantot paplašinājumu, piemēram, Contact Form 7 datu bāzes papildinājumu. Flamingo ir vēl viens bezmaksas spraudnis ar līdzīgu funkcionalitāti.

Tomēr, lai gan iespēja saglabāt un apskatīt veidlapu ierakstus WordPress informācijas panelī ir WPForms apmaksāta funkcija, tā ir pieejama ar Ninja Forms bezmaksas versiju, bez vajadzības instalēt trešās puses papildinājumu..

Lai gan kontaktinformācijas veidlapai 7 varat pievienot papildu funkcijas, paļaušanās uz trešo pušu papildinājumiem esošajiem spraudņiem rada risku. Kā jau tas notiek dažu Kontaktformas 7 paplašinājumu gadījumā, nav retums, ja pievienojumprogrammas tiek atsauktas vai tiek atjauninātas, atstājot jūs bez funkcionalitātes, no kuras esat atkarīgs..

Sazinieties ar 7. veidlapas jaunināšanas iespējām

Vēl viens apsvērums, kas jāņem vērā, pieņemot lēmumu par kontaktu formas 7 izmantošanu konkursā, ir tas, ka vairums citu populāru WordPress tiešsaistes veidlapu rīku ir freemium spraudņi.

No pirmā acu uzmetiena tā var nebūt pozitīva situācija, it īpaši, ja jūs meklējat bezmaksas veidu, kā pievienot kontaktinformācijas veidlapu savai WordPress vietnei.

Tomēr, lai arī freemium spraudņos, piemēram, Ninja Forms un WPForms, ir pietiekami daudz funkcionalitātes, lai jūs varētu pievienot kontakta veidlapu savai vietnei bez maksas, daudzos punktos var pievienot vēl daudzas funkcijas..

Ja jūsu tiešsaistes veidlapas prasības nākotnē pieaugs, iespējas papildināt citas funkcijas ir diezgan ierobežotas ar Kontaktformu 7, bet ar Ninja Forms un WPForms veidlapu izveides iespējas ir daudz beztermiņa.

Sazinieties ar 7. veidlapu un konkursu

Kā minēts šajā pārskatā, divas galvenās bezmaksas alternatīvas 7. kontakta veidlapai ir Ninja Forms un WPForms.

Šo spraudņu bezmaksas versijas tiešsaistes veidlapu izveidi padara daudz vieglāku nekā Contact Form 7, tajā pašā laikā iekļaujot arī vēl dažas funkcijas, piemēram, iespēju saglabāt un skatīt veidlapu ierakstus WordPress informācijas panelī, kā tas ir gadījumā ar Ninja Forms un WPForms e-pasta mārketinga programmatūras integrācijas funkcionalitāte.

Kā Freemium Ninja Forms un WPForms, Gravity Forms ir ļoti populārs WordPress formu papildinājums, kas paredzēts tikai piemaksām un kuru ir vērts padomāt, un tas ir variants, par kuru varat uzzināt vairāk mūsu nesenajā Gravity Forms pārskatā.

Noslēguma domas

Agrāk 7. kontakta forma noteikti bija viens no labākajiem bezmaksas WordPress formas spraudņiem. Tomēr tagad ir labākas alternatīvas, kurām ir mūsdienīgākas lietotāja saskarnes un dažas papildu funkcijas, vienlaikus tās parasti ir vieglāk un patīkamāk izmantot..

Viena no galvenajām lietām, ar kuru saskaras 7. veidlapa, ir tā, ka tai ir sagatavota forma, kuru varat samērā ātri ievietot savās lapās.

Tomēr tagad, kad Ninja Forms (lasiet vairāk par Ninja Forms Free vs Ninja Forms Premium, arī tiek piegādāts ar iepriekš sagatavotu kontaktu formu, vienlaikus pievienojot pogu WordPress redaktoram, nemaz nerunājot par tā vilkšanas un nomešanas saskarni un spēju saglabājiet veidlapu iesniegumus savā WordPress informācijas panelī, to ir daudz vieglāk ieteikt nekā sazināties ar 7. veidlapu.

Tātad, ja vēlaties darīt vairāk, nekā izmantot noklusējuma veidlapu no Kontaktinformācijas veidlapas 7, vai arī domājat, ka varētu vēlēties to darīt nākotnē, vislabāk ir apskatīt dažus no citiem šodien pieejamiem populāriem tiešsaistes veidlapu spraudņiem..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map