14 populārākie WordPress vairāku vietņu spraudņi

WordPress piedāvājumi


WordPress Multisite ir fantastisks rīks ikvienam, kurš vēlas vairāk nekā vienu vietni, bet nevēlas vairākkārt uzinstalēt WordPress. Neatkarīgi no tā, vai veidojat vietņu tīklu sev vai citiem, Multisite piedāvā jums viegli lietojamu, elastīgu platformu, kas var saturēt jebko, sākot no dažiem līdz miljoniem vietņu.

WordPress Multisite patiešām nonāk pats par sevi, ja to lieto kopā ar dažiem galvenajiem spraudņiem. Jau vairākus gadus es izmantoju Multisite dažādām lietojumprogrammām un esmu identificējis to labāko spraudņu sarakstu, kurus izmantoju lielākajā daļā izveidoto tīklu.

Šajā sarakstā ir trīs kategorijas:

 • Spraudņi, lai palīdzētu izveidot vietnes jūsu tīklā
 • Spraudņi, kas palīdzēs pārvaldīt savu vairāku vietņu tīklu
 • Spraudņi, kas uzlabos jūsu tīkla veiktspēju un drošību

Tātad šeit ir 14 populārākie spraudņi, kurus iesaku ikvienam, kurš izveido WordPress Multisite tīklu.

Spraudņi vietņu izveidošanai

Šie spraudņi ir diezgan atšķirīgi; daži palīdzēs jūsu lietotājiem izveidot savu vietni, citi palīdzēs jums dalīties ar saturu dažādās vietnēs, un citi neļaus lietotājiem izveidot vietni, ja jūs nevēlaties, lai viņi to darītu. Es esmu iekļāvis bezmaksas un premium spraudņu kolekciju. Kur ir pieejams lielisks bezmaksas spraudnis, es to izvēlējos, bet, ja nav tāda bezmaksas spraudņa, kas darbu veic pietiekami labi, es esmu izcēlis premium.

Gravitācijas veidlapu lietotāja reģistrācijas papildinājums

Papildinājums WordPress Gravity Forms - ekrānuzņēmums no vietnes

Ļoti populārais spraudnis Gravity Forms var šķist nevietā daudzvietīgu tīklu spraudņu sarakstā, taču ņemiet vērā mani. Gravitācijas veidlapas var ievērojami uzlabot vietnes izveidi jūsu lietotājiem.

Pēc noklusējuma WordPress nodrošina pierakstīšanās lapu vietnē http://jūsu domēns.com/sign-up.php, bet ar to jūs nevarat izdarīt daudz. Instalējot spraudni Gravity Forms un lietotāja reģistrācijas papildinājumu Gravity Forms, jūs varat izveidot pielāgotu veidlapu, ļaujot cilvēkiem izveidot vietni jūsu tīklā un ievietot to visur, kur vēlaties.

Varat arī savā formā izveidot pielāgotus laukus, kas atbilst datu bāzes laukiem; tāpēc, ja, piemēram, esat definējis opciju dažādiem vietņu veidiem, varat to norādīt nolaižamajā sarakstā savā formā un pēc tam nosūtīt šo iespēju datu bāzei, izmantojot to, lai izveidotu atbilstošu vietnes tipu.

Lai piekļūtu spraudnim, jums ir jāiegādājas izstrādātāja licence, bet es vēl neesmu saskāries ar WordPress izstrādātāju, kuram tāda vēl nav.!

Pro vietnes

Spiediens Pro Sites - cenu veidošanas lapas piemērs

Ja jūs ļaujat lietotājiem izveidot savas vietnes un vēlaties to mazliet tālāk, tad premium draugs spraudnis Pro Sites ir jūsu draugs.

Pro Sites ļauj konfigurēt reģistrēšanās un reģistrācijas procesu, lai iekļautu dažādas opcijas un cenu struktūras, kā arī ļauj izveidot tīkla papildinājumus, kurus lietotāji var jaunināt līdz reģistrēšanās brīdim..

Tās pamatā ir sistēma, kuru izmanto masveida Edublogs izglītības emuāru veidošanas platforma, un tai ir ievērojams funkciju klāsts, kas palīdzēs jums nopelnīt naudu no vietnēm jūsu tīklā.

Daudzvietīgu satura kopētājs

Daudzvietīgs satura kopētājs - administratora ekrāna satvērējs

Ja vietnes jūsu tīklā koplietos saturu, tad daudzpusīgais satura kopētāja spraudnis padara to daudz vienkāršāku.

Varat to izmantot, lai iestatītu dažādas veidnes jaunām vietnēm, lai visām izveidotajām jaunajām vietnēm būtu vienāds galvenā satura saturs, un jums tas nav jāierobežo līdz veidnei ar vienu satura kopu. Varat arī to izmantot, lai manuāli kopētu vienas vietnes satura daļas uz citu tīkla vietni.

Satura kopēšana starp vietnēm jūsu tīklā ir kaut kas tāds, kas jums jādara uzmanīgi SEO apsvērumu dēļ, bet, ja, piemēram, jūs vadāt tīklu saistītai uzņēmumu grupai, tad būs kāda informācija, kuru vēlaties iekļaut visās šajās vietnēs. vietnes. Šis spraudnis palīdzēs jums to izdarīt.

Daudzvietīgs klons

Multisite Cloner spraudnis - attēla formas WordPress spraudņa repozitorija lapa

Šim spraudnim ir dažas līdzības ar Multisite Content Copier, taču viena atšķirība ir tā tas ir par brīvu.

Multisite Cloner nedod jums tik lielu elastību, bet veic vienu vienkāršu darbu: tas ļauj tīklā izveidot “galveno” vietni, kas darbojas kā katras jaunas izveidotās vietnes sākējs. Šī galvenā vietne atšķiras no galvenās vietnes jūsu tīklā, un tā var būt tāda, kuru iestatījāt speciāli, taču bloķējiet meklētājprogrammas.

Katru reizi, kad jūs izveidojat jaunu vietni, vai nu jūs, vai vietnes administrators, ja esat iespējojis vietnes izveidi, tajā būs viss saturs no galvenās vietnes, sniedzot lietotājiem lielisku sākumpunktu. Izmantojiet to, ja jūsu tīkla vietnēm ir jābūt kopējam saturam vai ja vēlaties ignorēt noklusējuma saturu, ko WordPress rada jaunajās vietnēs..

Tīkli WordPress

Tīkli WordPress - lapa WordPress spraudņu direktorijā

Tagad mēs nonākam pie nākamā bezmaksas spraudņa manā sarakstā, kas ir tīkli WordPress. Šis spraudnis ļauj jūsu vietnē iespējot kaut ko ļoti gudru un, iespējams, diezgan sirreālu – tas ļauj jums izveidot tīklus tīklā.

Kad ir aktivizēts spraudnis Networks for WordPress, jūsu vietņu administratori savā vietnē varēs iestatīt savu personīgo Multisite Network, tas nozīmē, ka jūsu tīklā ir divi vietņu slāņi. Viņi var aktivizēt motīvus un spraudņus visā tīklā un pārvaldīt visas tajā esošās vietnes.

Tas varētu būt noderīgs rīks jebkuram tīklam ar hierarhisku struktūru, piemēram, skolu tīklam ar katras klases vietņu apakštīklu.

Līdz šim es esmu koncentrējies uz iespēju ļaut lietotājiem izveidot vietnes un padarīt šo procesu viņiem vieglu, taču dažreiz jūs vēlaties to padarīt grūtu, ja pat tieši neiespējamu. Tas ir, kad surogātpasta izplatītāji mērķē uz jūsu vietni un izveido surogātpastu emuārus (vai emuārus).

Anti Splog

Anti splog - grafika “robotiem nav iespējas”

Augstākās kvalitātes spraudnis Anti-Splog izmanto algoritmu, lai identificētu jūsu vietnē reģistrētos dienasgrāmatas un noņemtu tos pirms to izveides. Varat konfigurēt to vairāk vai mazāk stingri, identificējot dienasgrāmatas, un iekļaut vai izslēgt noteiktus domēnus reģistrēšanās e-pastā, piemēram,.

Ja jums ir atvērts tīkls, kurā lietotāji izveido savas vietnes, tas varētu ietaupīt daudz laika un potenciāli radīt dažus drošības riskus. Tas nedaudz atgādina Akismet for Multisite networks!

WordPress MU domēna kartēšana

WP MU domēna kartēšana - lapa WordPress spraudņu krātuvē

Pēdējais spraudnis šajā sadaļā ir bezmaksas un, iespējams, visnoderīgākais bezmaksas spraudnis Multisite.

WordPress Multisite ir lielisks veids, kā izveidot daudz dažādu vietņu, izmantojot tikai vienu WordPress instalāciju, bet kā būtu, ja jūs (vai jūsu vietņu īpašnieki vai klienti) atsevišķām vietnēm vēlaties izmantot īpašus domēnus?

WordPress MU domēna kartēšanas spraudnis padara to iespējamu. Instalējiet un aktivizējiet to savā tīklā, un tas ļaus jums piešķirt domēnus atsevišķām vietnēm kā “primāro” domēnu, kas nozīmē, ka apmeklētāji redzēs atsevišķu domēnu tāpat kā patstāvīgā vietnē. Nevienam nekad nav jāzina, ka vietne darbojas tīklā!

Viss, kas jums jādara, ir jāpārliecinās, ka domēni ir vērsti uz jūsu tīklu, pievienojot vai nu CNAME vai A ierakstu savam DNS, un pēc tam pievienojiet tos, izmantojot domēna kartēšanas administratora ekrānus. Katrā vietnē varat pievienot vairākus domēnus un noteikt, kurš no tiem ir “primārais” domēns, kas tiks parādīts apmeklētāju pārlūkprogrammās.

Spraudņi tīkla pārvaldībai

Kad esat ticis galā ar Multisite, tīkla pārvaldīšana nav grūta, taču to var padarīt vēl vienkāršāku, pievienojot dažus galvenos spraudņus. Šeit ir trīs spraudņi, kas nedaudz atvieglo jūsu kā tīkla administratora dzīvi.

Lietotāja maiņa

Lietotāja maiņas spraudnis - veidlapas izvilkuma lapa WordPress spraudņu krātuvē

Ja jūs kādreiz esat vēlējies izmēģināt kaut ko tīklā no cita lietotāja – varbūt kāda no jūsu klientiem vai komandas locekļa ar atšķirīgu lietotāja lomu – perspektīvas, tad jūs zināt, kādas sāpes tas var radīt. Jums vai nu ir jālūdz viņu atļauja, lai jūs varētu piekļūt viņu kontam, paskatīties pār viņu plecu vai atiestatīt viņu paroli un doties šādā veidā.

Izmantojot bezmaksas spraudni Lietotāja maiņa, jums nekas no tiem nav jādara. Tīkla administratora ekrānā vienkārši dodieties uz lapu Lietotāji, atrodiet lietotāju, uz kuru vēlaties pārslēgties, un noklikšķiniet uz saites, lai pārslēgtos uz šo lietotāju. Jūs faktiski nebūsit pieteicies kā šis lietotājs, taču jums būs tieši tāda pati tīkla pieredze kā šim lietotājam. Noderīga, ja vēlaties pārbaudīt funkcijas, kuras neattiecas uz tīkla administratoru, vai arī, ja vēlaties pārbaudīt, vai citi lietotāju lomas nevar piekļūt kaut kam, kam viņi nevarētu piekļūt.

Vairāku vietņu uzlabojumi

Daudzvietīgu uzlabojumu spraudnis - lapa WordPress spraudņu krātuvē

Multisite Enhancements ir vēl viens bezmaksas spraudnis (yay!), Kas tīkla administratora ekrāniem pievieno dažas lieliskas papildu funkcijas.

Funkcijas ietver:

 • Skatiet spraudņu un motīvu tīkla administratora ekrānos, kuri spraudņi un motīvi tiek aktivizēti katrā vietnē – ļoti noderīgi, ja jaunināt motīvus vai spraudņus un vēlaties zināt, kur tie būs jāpārbauda..
 • Piekļuve papildu vienumiem administratora joslā, ieskaitot papildu saites atsevišķu vietņu pārvaldībai.
 • Tīkla administratora ekrānos pievieno izvēlnes elementu Pievienot jaunu.
 • Pievienojiet savu iecienīto ikonu administratora joslai un izvēlnes vienumiem.

Man visnoderīgākā funkcija ir spēja redzēt, kuras tēmas un spraudņi tiek aktivizēti; tas ievērojami paātrina atkļūdošanu, testēšanu un jaunināšanu.

Atbalsta sistēma

atbalsta sistēma

Ja jums ir vairāku vietņu tīkls, kurā katru vietni pārvalda daudz dažādu cilvēku, iespējams, vēlēsities sniegt atbalstu lietotājiem no sava tīkla, lai ietaupītu laiku un pūles, sekojot e-pastiem vai (šausmām!) Pat tālruņa zvaniem..

Augstākās kvalitātes atbalsta spraudnis jūsu tīklā pievieno atbalsta biļešu pārdošanas un FAQ sistēmu, kurai lietotāji var piekļūt, izmantojot vai nu jūsu galvenās vietnes priekšējo daļu, vai arī izmantojot savus administratora ekrānus fona centrā..

Funkcijas ietver:

 • Paaugstiniet atbalsta biļetes, izmantojot priekšējo vai aizmugurējo daļu, ar iespēju ievietot attēlus, video utt.
 • Definējiet atbalsta kategorijas un atkarībā no kategorijas nosūtiet atbalsta biļetes attiecīgajai personai jūsu komandā.
 • Atbildiet uz atbalsta biļetēm priekšpusē vai aizmugurē, un lietotājs pa e-pastu tiks informēts par jūsu atbildi.
 • Izveidojiet FAQ vai nu manuāli, vai kopējot atbalsta biļetes un to atbildes, un parādiet tos priekšpusē un aizmugurē.

Es pārvaldu tīklu, kas ļauj cilvēkiem izveidot savas vietnes un atrast šo spraudni nenovērtējamu, lai sablīvētos ar maniem lietotājiem un sniegtu viņiem atbalstu, nepiesakoties e-pasta pavedieniem..

Spraudņi veiktspējai

Mana pēdējā spraudņu kategorija ir tā, kas padarīs jūsu tīklu labāku jūsu un jūsu lietotāju labā. Šie spraudņi nav specifiski vairākās vietnēs, taču es tos esmu iekļāvis, jo ir daudz spraudņu, kas veic šos darbus un nedarbojas Multisite. Šie dara.

WP super kešatmiņa

WP Super Cache - attēls no WordPress spraudņu krātuves

Bezmaksas spraudnis WP Super Cache gandrīz nav jāievieš: tas ir vispopulārākais kešatmiņas spraudnis WordPress spraudņu krātuvē un tiek izmantots vairāk nekā miljonā vietņu. Šā gada aprīlī WP Dev Shed pārbaudīja visus krātuvē pieejamos bezmaksas kešatmiņas spraudņus, un šis iznāca uz augšu.

WP Super Cache ir viegli izmantot ar Multisite. Vienkārši instalējiet to un tīkls to aktivizē, un tas kešatmiņā glabās lapas visās jūsu tīkla vietnēs, palielinot ielādes laiku.

Es šeit iekļauju divus rezerves spraudņus, jo tik svarīga ir droša jūsu vietnes dublēšana un spēja to viegli atjaunot, un es vēl vairāk iebilstu tīkla pārvaldniekiem. Ja jūsu tīkls samazinās, ir apdraudēta ne tikai jūsu vietne un reputācija, bet arī jūsu vietņu īpašnieku reputācija.

WP-DB-dublēšana

WP-DB-Backup - lapas ekrānuzņēmums WordPress spraudņu krātuvē

Nedaudzi rezerves spraudņi (ieskaitot dažus augstākās klases spraudņus) nespēlē labi ar Multisite. Daži no viņiem nemaz neveido dublējumus vairāku vietņu tīklos. WP-DB-Backup nav viens no tiem.

Šis spraudnis dara tieši to, ko jūs gaidījāt. Tas ļauj ieplānot regulāras vietnes dublējumkopijas, kuras var saglabāt vienā vai vairākās dažādās vietās (ieskaitot Dropbox, Amazon vai e-pastā), kā arī ļauj izveidot vairāk nekā vienu rezerves grafiku, iespējams, datu bāzes dublēšanu biežāk nekā piemēram, jūsu motīvu un spraudņu failus.

Vienīgais mīnuss ir tas, ka tas nepiedāvā vienkāršu viena klikšķa atjaunošanas iespēju tāpat kā daži no labākajiem spraudņiem. Jums būs jāzina, kā migrēt datu bāzi un failus jaunā WordPress instalācijā, ja to izmantojat savas vietnes atjaunošanai. Tas ir kaut kas samērā vienkāršs normālos apstākļos, taču tas var sagādāt sāpes, ja jūsu vietne tiek uzlauzta un ja jūs panikas stāvoklī vai jums nav piekļuves ātram WiFi. Bet tas ir bez maksas, un tas labi palīdz dublēt.

Snapshot Pro

Snapshot pro spraudnis - ekrānuzņēmuma veidlapas lapa WMPU DEV vietnē.

Ja esat gatavs maksāt par premium rezerves spraudni, es uzskatu, ka Snapshot Pro ir labākais Multisite. Tas darbojas nevainojami ar Multisite, sniedz dažādas iespējas dublējuma glabāšanai un (īpaši svarīgi) piedāvā vienkāršu atjaunošanas procesu ar vienu klikšķi. Ja jūsu tīkls nokrīt un jums ir jāpiesaista un jāatsāk lietotāja vietņu atjaunošana un darbība ar minimālu piepūli un stresu, es domāju, ka Snapshot Pro ir naudas vērts.

WordPress SEO

WordPress SEO by Yoast - attēls no WordPress spraudņu direktorijas

Ir liela iespējamība, ka cilvēki, kas izveido vietnes jūsu tīklā, vēlēsies spēt optimizēt savas vietnes meklētājprogrammām, kas nozīmē, ka vietņu administratoriem ir jāinstalē lietotājam draudzīgs, efektīvs SEO spraudnis, kuru izmantot.

WordPress SEO ir viegli populārākais Word spraudņa SEO spraudnis ar vairāk nekā miljonu lejupielādēm. Tīkls tiek aktivizēts, un visi jūsu vietnes lietotāji varēs izmantot tā funkcijas, lai uzlabotu viņu vietnes SEO.

Tas var ievērojami uzlabot jūsu tīkla vietņu panākumus, un, kas ir lieliski, tas ir bezmaksas.

Kopsavilkums

Liela daļa WordPress spraudņu, gan bezmaksas, gan premium, lieliski darbojas WordPress Multisite tīklos neatkarīgi no tā, vai tie ir aktivizēti tīklā vai atsevišķām vietnēm. Bet ir daži, kas nespēlē labi ar Multisite, un ir citi, kas ievērojami uzlabo Multisite.

Šeit uzskaitītie 14 spraudņi, manuprāt, padarīs Multisite efektīvāku arī tīkla administratoriem un vietņu administratoriem. Viņi uzlabos lietotāju pieredzi, uzlabos veiktspēju un drošību un ievērojami atvieglos tīkla pārvaldīšanu.

Tāpēc padomājiet, kādas ir jūsu vajadzības, izlemiet, cik daudz budžeta jums ir (vai jums nav), un pārbaudiet spraudņus šajā sarakstā!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me