25 populārākie WordPress spraudņi sānjoslām un logrīkiem (2020)

WordPress piedāvājumi


Kad tie pirmo reizi tika ieviesti, WordPress versijā 2.2, logrīki bija absolūts spēles mainītājs. Kopš tā laika viņi ir kļuvuši par WordPress pasaules skavu. Gandrīz katrai WordPress tēmai, par kuru jūs varētu rūpēties, lai lejupielādētu, ir vidēja platforma – un ar labu iemeslu.

Logrīki ļauj WordPress lietotājiem Web lapā parādīt noderīgas, uzkrītošās un / vai funkcionālās funkcijas. Lietas, piemēram, meklēšanas funkciju, saites uz saistītām ziņām un emuāru arhīvus, var ievietot, izmantojot logrīkus.

Vai vēlaties redzēt logrīkus darbībā? Vienkārši paskatieties pa labi no šīs lapas. Mūsu sānjoslas apgabalā redzēsit garu to sarakstu, kas visi ir izvietoti galvenokārt vienam mērķim: lai pievērstu uzmanību svarīgām vietnes daļām.

WordPress 4.8 ieviesa lielu logrīku jaunināšanu, un WordPress tagad piegādā ar 17 noklusējuma logrīkiem – ieskaitot arhīvus, kalendāru, video un teksta logrīkus. Tomēr tas joprojām ir tikai aisberga redzamā daļa, ko jūs varat darīt ar viņiem.

Tagad WordPress logrīku spraudņiem ir divas garšas: īpaši logrīku spraudņi un vispārīgi WordPress spraudņi ar logrīku atbalstu. Šodienas sarakstā mēs sajauksim un saskaņosim 25 bezmaksas un labākos spraudņus no abām kategorijām, jo ​​mēs zaudēsim labākie WordPress spraudņi jaunu logrīku pievienošanai un sānu joslu uzlabošanai.

Un atšķirībā no daudziem logrīku sakārtojumiem, katrai funkcionalitātei tiks pievienots tikai viens spraudnis – tādējādi radot vislielāko satraukumu attiecībā uz ideju par visu tik svarīgo logrīka / sānjoslas vietu..

Iedziļināsimies spraudņos, nevis noteiktā secībā …

1. SiteOrigin logrīku pakete (BEZMAKSAS)

VietneOrigin Widgets Bundle

Atsāksim lietas ar lielisku “viss vienā” logrīku spraudni – SiteOrigin Widgets Bundle.

Spraudnis iepazīstina ar visām logrīku funkcijām, kuras jūs, iespējams, varētu lūgt, un ir pieejami 22 papildu logrīki. Piedāvājam dažus no lodziņā iekļautajiem logrīkiem:

 • Pogas Aicinājums uz darbību
 • Saziņas veidlapa
 • Google kartes
 • Cenu tabula
 • Atsauksmes
 • Attēlu slīdnis

Logrīki ir arī pilnībā pielāgojami, ar atbalstu bezgalīgām krāsām un vairāk nekā 1500 ikonām.

Oficiālā mājas lapa

2. Apzinās satura sānjoslas (BEZMAKSAS)

Apzinās satura sānjoslas

Satura izpratnes sānjoslas ir jaudīgs spraudnis, kas ļauj parādīt dažādus logrīkus un sānjoslas atšķirīgam saturam. Piemēram, jūs varat parādīt vienu logrīku komplektu vienas kategorijas ierakstiem un citu logrīku komplektu citas kategorijas ierakstiem..

Izmantojot šo iespēju, jūs varat izveidot personalizētāku un mērķtiecīgāku sānjoslu.

Jūs varēsit iestatīt nosacītās loģiskās sānjoslas, izmantojot vienkāršu saskarni, un jūs iegūsit 13 plus opcijas sānjoslu parādīšanai, tostarp ziņas tipu, taksonomiju, autoru, veidni un citu..

Oficiālā mājas lapa

3. Relevanssi (BEZMAKSAS)

Relevanssi

Out-of-the-box WordPress piegādā ar iebūvētu meklēšanas funkciju un logrīku. Diemžēl lielākā daļa lietotāju savā darbā to uzskata par diezgan sliktu.

Ja vēlaties palīdzēt apmeklētājiem vieglāk atrast noderīgu saturu, apsveriet iespēju atjaunināt noklusējuma meklēšanas funkciju ar Relevanssi (kā faktiski tiek izmantots šajā vietnē. Spraudnis spēj daļēji saskaņot apmeklētāja meklēšanas vaicājumu, turklāt tas ir labāk kārtošana pēc atbilstības nekā noklusējuma opcija.

Kad spraudnis ir instalēts, jums joprojām ir jāizmanto noklusējuma WordPress meklēšanas logrīks. Tomēr aizkulisēs logrīku darbina Relevanssi.

Oficiālā mājas lapa

4. Ninja veidlapas (BEZMAKSAS)

Ninja veidlapas

Sānjosla ir lieliska vieta, kur ievietot kontakta veidlapu, lai apmeklētāji varētu ar jums sazināties.

Tomēr ne katram kontaktformas spraudnim ir īpašs logrīks. Ja vēlaties tādu, kas darbojas, Ninja Forms ir viena no labākajām bezmaksas iespējām – tā ir ļoti ērta lietošanā, un tai ir daudz pielāgojumu un uzlaboti lauki..

Oficiālā mājas lapa

5. Atsauksmju logrīks (BEZMAKSAS)

Atsauksmju logrīks

Vietnes logrīku vieta ir lieliski piemērota, lai izveidotu sociālo pierādījumu. Apsveriet iespēju pievienot dažas atsauksmes, kas pasaulei pasaka par fantastisko darbu, ko jūs darāt, tieši no reālās dzīves klientu mutēm..

Logrīka Testimonials spraudnis ļauj parādīt teksta, attēlu vai video atsauksmes stilīgos slīdņos. Varat arī pielāgot, kuras atsauksmes tiek rādītas, pamatojoties uz ziņas kategoriju.

Jaunākā versija ļauj arī papildus atsauksmēm parādīt portfeļa preces, kas ir vēl viens lielisks veids, kā veidot savu reputāciju.

Oficiālā mājas lapa

6. Jaunāko ziņu logrīks paplašināts (BEZMAKSAS)

Jaunāko ziņu logrīks paplašināts

Lielākā daļa apmeklētāju sagaida, ka sānjoslā redzēs saites uz jūsu emuāra ziņām – navigācijai viņi ir atkarīgi no tā.

Tagad, vispārīgi runājot, ir trīs navigācijas logrīku veidi: jaunākās ziņas, populārie un saistītie ziņojumi.

Neseno ziņu logrīkam es iesaku logrīku Neseno ziņu paplašināts. Tas ļauj jums parādīt sīktēlu un katras ziņas fragmentu, kā arī atlasīt mērķauditoriju pēc pēdējām ziņām, pamatojoties uz kategoriju. Spraudnis ļauj pasūtīt ziņas, pamatojoties uz publicēšanas datumu vai pēdējiem komentāriem.

Oficiālā mājas lapa

7. WordPress populārie ziņojumi (BEZMAKSAS)

WordPress Tautas ziņas

Ja jums nepatīk jaunākās ziņas, kā būtu ar jūsu populārākajām ziņām? Galu galā šie amati ir populāri iemesla dēļ, vai ne? Iespējams, ka tie ir vislabāk uzrakstītie vai informatīvākie, tāpēc visiem apmeklētājiem sniedz izcilu vērtību.

WordPress Popular Posts ir labākais spraudnis darbam. Tajā tiek parādīti ziņu sīktēli, kā arī varat atlasīt populāro ziņu mērķauditoriju, pamatojoties uz kategoriju un laika diapazonu. Jums pat vienlaikus var būt pieejami vairāki populāri ziņu logrīki, katrs ar atšķirīgiem iestatījumiem.

Lai definētu, ko nozīmē “populārs”, varat izmantot dažādus apstākļus, piemēram, satiksmi pēdējo 24 stundu, septiņu dienu vai 30 dienu laikā.

Oficiālā mājas lapa

8. Ar kontekstu saistītās ziņas (BEZMAKSAS)

Ar kontekstu saistītās ziņas

Saistīts ziņu logrīks ir vismodernākais navigācijas logrīks – spraudnim ir nepieciešams algoritms, lai noteiktu, kuras ziņas ir saistītas.

Logrīks Kontekstuālās saistītās ziņas izmanto gan ziņas virsrakstu, gan saturu, lai atklātu saistītās ziņas. Ja vēlaties, tomēr meklēšanā varat izlaist ziņas vai visas kategorijas. Saistītās ziņas var parādīt ar sīktēliem, kā arī ziņas tiek saglabātas kešatmiņā, lai palielinātu vietnes ātrumu.

Savos saistītajos rezultātos varat iekļaut arī pielāgotu ziņu veidus, kas ir noderīgi pielāgotajām vietnēm.

Oficiālā mājas lapa

9. Monarhs (dalība ar elegantām tēmām no 89 USD gadā)

Monarhs

Lielākā daļa no mums jau pievieno emuāra ziņām sociālās koplietošanas pogas – ja jums tas nav, kāpēc gan ne? Tomēr nepietiekami emuāru autori saprot, ka sānjoslas zona ir lieliska vieta, kur ielādēt lielu skaitu sociālo pogu.

Monarhs ir neapšaubāmi labākais sociālo mediju spraudnis, kas ved pāri lietojamībai, daudzām uzlabotajām funkcijām un krāšņam dizainam.

Atcerieties: katrs jūsu ieraksts sociālajos medijos sasniedz jūsu sekotājus. Vienīgi koncentrēšanās uz sociālajām akcijām ir liela kļūda.

Oficiālā mājas lapa

10. Logrīku opcijas (BEZMAKSAS)

Logrīku opcijas

Logrīku opcijas sniedz jums daudz noderīgu jaunu iestatījumu, lai kontrolētu visu citu logrīku darbību. Tam ir dažas līdzības ar spraudni Content Aware Sidebars, jo tas ļauj nosacīti rādīt / slēpt logrīkus noteiktām ziņām / lapām – bet tas arī dara daudz vairāk..

Piemēram, jūs varat parādīt / slēpt logrīkus, pamatojoties uz apmeklētāja ierīci, pievienot logrīkiem pielāgotas izlīdzināšanas iespējas, paslēpt logrīku nosaukumus un daudz ko citu.

Oficiālā mājas lapa

11. Smash Balloon Social Photo Feed (BEZMAKSAS)

Smash Balloon Social Photo Feed

Mediju bibliotēkas vietā jūs, iespējams, labprātāk vilktu savus attēlus tieši no Instagram. Ja tā, jums ir nepieciešams spraudnis Smash Balloon Social Photo Feed (iepriekš pazīstams kā Instagram Feed), pirms preču zīmes problēma piespieda izstrādātāju mainīt vārdu). Tas darbojas vairāk nekā 900 000 vietnēs un ir ieguvis perfektu 5/5 vērtējumu vairāk nekā 2400 pārskatos, kas ir diezgan iespaidīgi.

Spraudnis ļauj parādīt sīktēlus, vidēja un pilna izmēra attēlus, kā arī varat sajaukt un saskaņot vairākus Instagram kontus. Attēliem nav jābūt arī no jūsu konta – varat attēlot attēlus no jebkura privāta konta. Un, ja apmeklētājiem patīk tas, ko viņi redz, viņi var izvēlēties ielādēt papildu attēlus, noklikšķinot uz pogas Ielādēt vairāk.

Oficiālā mājas lapa

12. Slīdņu revolūcija (26 USD)

Slīdņu revolūcija

Ja jūs meklējat dinamiskākus sānjoslas attēlus, ieteicams apsvērt slīdņa spraudni.

Ar jaudīgu funkciju kopumu un pieejamu cenu zīmi Slider Revolution nesen WinningWP nosauca par labāko WordPress slīdņa spraudni. Tas tiek piegādāts ar speciālu bīdāmo logrīku, ļaujot ritinošus attēlus novietot jebkurā logrīka apgabalā.

Oficiālā mājas lapa

13. Kompaktie arhīvi (BEZMAKSAS)

Kompaktie arhīvi

Jūsu emuāra satura arhīvs ir lielisks veids, kā mudināt apmeklētājus lasīt vecāku, mūžzaļo saturu. Tomēr, ja vairākus gadus esat publicējis emuāra ierakstus, WordPress kodola noklusējuma arhīva logrīks var kļūt nekārtīgs – tas aizņem daudz vietas.

Ja vēlaties, lai jūsu emuāra aizmugurējais satura katalogs būtu saīsināts, nemeklējiet vairāk kā kompakto arhīvu spraudni. Tas piedāvā vairākas formatēšanas iespējas, lai nodrošinātu, ka jūsu emuāra arhīvs precīzi iekļaujas logrīku telpā.

Oficiālā mājas lapa

14. Meks Smart Smart Widget (BEZMAKSAS)

Meks viedā autora logrīks

Meksikas viedā autora logrīks ļauj vietnes tīmekļa logrīku telpā parādīt stilīgus autoru bios. Spraudni var izmantot gan vairāku autoru, gan vienas personas emuāriem.

Vairāku autoru emuāriem spraudnis atrod noteiktas ziņas autoru un pēc tam parāda attiecīgo biogrāfiju.

Ja jūs esat vienīgais emuāra līdzautors, varat vienkārši parādīt personisko biogrāfiju katrā lapā – izmantojiet to kā logrīku “Par mani”. Atklājot informāciju par sevi, jūs kļūstat lasāmāki.

Oficiālā mājas lapa

15. Zelt potenciālie pircēji (no 67 USD)

Zelt rezultātā

Lielākajā daļā WordPress motīvu katrā lapā tiek parādīta sānjosla. Tas padara sānjoslas galveno vietu izvēles formas parādīšanai e-pasta saraksta palielināšanai.

Labākais izvēles formas spraudnis ir jautājums bezgalīgām debatēm – noklikšķiniet šeit, lai WinningWP novērtētu trīs galvenos dalībniekus.

Tomēr šai ziņai es iesaku Thrive Leads. Spraudnis tiek piegādāts ar speciālu izvēles logrīku, kā arī tam ir daudz krāšņu veidņu un dizaina iespējas reklāmguvumu maksimizēšanai..

Oficiālā mājas lapa

16. Taqyeem (29 USD)

Takjēms

Ja publicējat pārskatus savā emuārā, iespējams, vēlaties saiti uz dažiem no šiem pārskatiem sānjoslā. Tas apmeklētājiem ļaus uzreiz novērtēt, vai produkts ir sava laika cienīgs.

Manuprāt, Taqyeem ir vispopulārākais pārskatīšanas spraudnis. Tam ir krāšņs dizains ar pielāgojamām krāsām, fontiem un pārskata stiliem.

Taqyeem atbalsta arī trīs logrīku veidus: labākos, jaunākos un nejaušos pārskatus. Jūs varat vienādi izvēlēties no trim dažādiem pārskata stiliem – zvaigznēm, punktiem un procentiem.

Oficiālā mājas lapa

17. Kontaktu preces (BEZMAKSAS)

Sazinieties ar logrīkiem

Kontaktu logrīki ir vienkāršs GoDaddy logrīks, kas palīdz parādīt kontaktinformāciju sānjoslā. Varat vai nu parādīt vienkāršu kontaktu lodziņu, pievienojot savu e-pasta adresi, tālruņa numuru, fizisko adresi un karti, vai arī varat parādīt savus sociālo mediju profilus, lai palīdzētu attīstīt šādus.

Oficiālā mājas lapa

18. Atzinuma posms (BEZMAKSAS)

OpinionStage

Vai jums ir svarīgs jautājums, ko uzdot saviem apmeklētājiem? Varbūt vēlaties viņu ieguldījumu turpmākajā saturā. Varbūt jūs vēlaties saņemt atbildes uz aktuāliem jautājumiem savā nišā. Vai varbūt jūs vienkārši vēlaties vadīt muļķīgas viktorīnas, lai cilvēki smaidītu.

Jebkurā gadījumā jums ir nepieciešams viedokļa skatuves spraudnis – jūs pat varat to izmantot sacensību vadīšanai.

Logrīki izskatās satriecoši, ļaujot augšupielādēt pielāgotus attēlus un lietot savu zīmolu. Varat arī gūt peļņu no logrīka, gūstot ieņēmumus no reklāmām vai pieprasot apmeklētājam reģistrēties adresātu sarakstā..

Oficiālā mājas lapa

19. Google Maps karšu logrīks (BEZMAKSAS)

Karšu logrīks pakalpojumam Google Maps

Vai vēlaties parādīt apmeklētājiem savu fizisko atrašanās vietu kartē? Pēc tam jums ir nepieciešams Maps logrīks Google Maps spraudnim – veltīts karšu spraudnis jūsu logrīka vietai.

Spraudnis lepojas ar pielāgojamiem kartes izmēriem un tālummaiņas līmeņiem, kā arī jūs varat atdzīvināt savas kartes, izveidojot pielāgotas piespraudes.

Tas ir arī draudzīgs veiktspējai, jo tajā tiek izmantota Google Maps Static Maps API, kurai nepieciešams tikai viens HTTP pieprasījums. Varat arī izmantot mazāk veiktspējīgas interaktīvās kartes, taču jums tā būs nepieciešama Pro versija.

Oficiālā mājas lapa

20. Reklāmu ievietotājs (BEZMAKSAS)

Reklāmu ievietotājs

Ja sānjoslā tiek parādīti jebkura veida reklāmas, jums patiks reklāmas ievietošanas spraudnis. Sākot ar AdSense saistītajiem reklāmkarogiem un beidzot ar jebko citu, Reklāmu ievietošanas programma palīdz jums pārvaldīt un parādīt reklāmas jebkur jūsu vietnē, ieskaitot sānjoslu, izmantojot īpašu logrīku..

Varat arī pagriezt reklāmas, lai uzzinātu, kuras no tām darbojas vislabāk.

Reklāmu ievietotājam ir 4,9 zvaigžņu vērtējums vairāk nekā tūkstoš atsauksmēm, un to iesaka arī Google AdSense un Amazon Associates..

Oficiālā mājas lapa

21. Satriecošs laika logrīks (BEZMAKSAS)

Satriecošs laika logrīks

Dažiem uzņēmumiem, piemēram, brīvdienu īrei vai atpūtai brīvā dabā, laikapstākļi var ļoti ietekmēt tirdzniecību. Ja laika apstākļi ir saistīti ar jūsu biznesu, kāpēc nesniegt apmeklētājiem nepieciešamo informāciju, izmantojot spraudņa Laika logrīks spraudni?

Laika logrīki izskatās krāšņi ar pielāgojamām krāsu shēmām. Vissvarīgākais ir tas, ka laika apstākļu datus nodrošina OpenWeatherMap, tāpēc varat paļauties, ka tie ir uzticami. Lai izmantotu pakalpojumu OpenWeatherMap, jums būs jāģenerē API atslēga, bet pats pakalpojums ir bezmaksas.

Oficiālā mājas lapa

22. Youtube logrīku atsaucība (BEZMAKSAS)

YouTube logrīku atsaucīgs

Ja vēlaties sānjoslā iekļaut videoklipus, ieteicams izlasīt Youtube logrīku adaptīvo spraudni. Lai gan WordPress kopš WordPress 4.8 ir iekļāvis īpašu video logrīku kodolā, Youtube logrīku atsaucīgais sniedz jums daudz lielāku kontroli pār to, kā darbojas jūsu YouTube iegulšanas funkcija..

Jūs varēsit precīzi kontrolēt, kā darbojas jūsu videoklipi, tostarp iespējas paslēpt noteiktas atskaņotāja daļas, automātiski atskaņot videoklipus, izslēgt audio un citu..

Oficiālā mājas lapa

23. Q2W3 fiksēts logrīks WordPress (BEZMAKSAS)

Q2W3 fiksēts logrīks WordPress

Lai gan es neesmu pārliecināts, ko nozīmē šī spraudņa nosaukums, Q2W3 fiksētais logrīks WordPress ir glīts spraudnis, kas ļauj jums padarīt jebkuru no jūsu citiem logrīkiem “lipīgus”. Tas ir, logrīks “pieķersies” lapai pat tad, kad apmeklētāji ritinās uz leju.

Tā ir lieliska iespēja, ja jums ir īpašs logrīks, kuru vēlaties reklamēt, piemēram, reklāmas vai e-pasta izvēles forma no viena no pārējiem logrīku spraudņiem, par kuriem mēs runājām. Ja nepieciešams, vairākus logrīkus varat arī padarīt lipīgus.

Oficiālā mājas lapa

24. PHP koda logrīks (BEZMAKSAS)

PHP koda logrīks

PHP koda logrīks ir ērts spraudnis WordPress izstrādātājiem un lietotājiem, kas ļauj iekļaut PHP kodu tieši sānjoslā, izmantojot logrīku.

Tas ir ērti, ja nepieciešams, taču izstrādātājs iesaka to neizmantot kā ilgtermiņa risinājumu, jo tas rada drošības risku, jo PHP kodu var izpildīt ikviens, kuram ir pieejami logrīki WordPress informācijas panelī.

Oficiālā mājas lapa

25. Logrīku importētājs & Eksportētājs (BEZMAKSAS)

Logrīku importētājs un eksportētājs

Nobeigsim šodienas sarakstu ar logrīku importētāju & Eksportētāja spraudnis. Lai gan šajā nav ieviestas jaunas iespējas, tas tomēr ļauj jums migrēt logrīkus no vienas vietnes uz otru. Ja jums ir sānu joslas iestatīšana, kas jums patīk, spraudnis ļauj to izmantot visā jūsu vietņu portfelī.

Oficiālā mājas lapa

Noslēguma domas

Un tas noslēdz mūsu 25 labāko WordPress logrīku kosmosa spraudņu nolietojumu.

Kā jau pieminējām ziņas sākumā, katrai konkrētajai funkcionalitātei esam iekļāvuši tikai vienu spraudni. Kā tāds ir gandrīz neizbēgami, ka mēs netīšām esam nokavējuši vienu vai divus cienīgus logrīku spraudņus. Ja vēlaties ieteikt alternatīvu iespēju – vai varbūt mums pilnībā trūkst noteiktas funkcijas -, izmantojiet zemāk esošo komentāru sadaļu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map