כל חבילת SEO אחת לעומת יוסט SEO – שני תוספי ה- SEO המובילים של וורדפרס בהשוואה!

מבצעי וורדפרס


קידום אתרים זינק בקפיצות מאז טקטיקות של בתי ספר ישנים כמו מלית מילות מפתח ובניית קישורי דואר זבל הובילו לשליטה במנועי חיפוש. למרות שאסטרטגיות ה- SEO העדינות יותר השתנו, עדיין נותרת קבועה בסיסית אחת: אופטימיזציה נכונה באתר היא הבסיס האיתן עליו יש לבנות את כל מאמצי ה- SEO שלך..

למרבה המזל, הליבה של וורדפרס כוללת כמה פונקציות מובנות מועילות לביצוע אופטימיזציה של האתר שלך, כולל תגי מטה, קישורי ניווט מסודרים ומסודרים ופרמלינקס מותאמים אישית..

אם אתה מעוניין ברצינות בדירוג האתר שלך בראש גוגל, כמעט ודאי תרצה עוד קצת. כמו תמיד, האסטרטגיה הטובה ביותר עם וורדפרס היא להתקין תוסף ייעודי עם פונקציונליות המיועדת למטרה – במקרה זה, תוסף למיטוב למנועי חיפוש.

עם קידום אתרים חשוב היום כתמיד, ישנם שפע של תוספי SEO בחוץ – אז באילו כדאי לבחור? כדי לעזור לענות על שאלה זו, אנו מצביעים על שניים מהפלאגינים הטובים ביותר (שלא לדבר על הפופולריים ביותר) SEO זה מול זה: Yoast SEO (שהיה ידוע בעבר בשם ‘וורדפרס SEO על ידי Yoast’) לעומת כל חבילה SEO אחת..

כדי לאפשר דיון מעמיק יותר, אנו נסקור את התכונות של כל תוסף בארבעה תחומים, כולל:

 • הגדרות ותצורות כוללות
 • ניתוח תוכן בעמוד
 • מדיה חברתית
 • קובצי Sitemap של XML.

ראשית, יוסט.

הכירו את יוסט SEO

השם יואסט הוא שם נרדף לקידום אתרים בקהילת וורדפרס. ראש המוח של ג’וסט דה וולק, יוסט SEO משמש יותר ממיליון משתמשי וורדפרס.

עם זאת, ‘יוסט SEO’ החל למעשה את החיים בשנת 2008 כמדריך SEO. עולם קידום אתרים התקדם מאז ערימות קדימה, אבל אם אתה מעוניין, הנה גרסה מוקדמת של המאמר (באדיבות חברת Wayback Machine).

וורדפרס SEO של יוסט

העולם לא יעמוד בתוסף האגדי עכשיו עד שנתיים אחר כך; זה פגע במאגר הוורדפרס הרשמי באוקטובר 2010. באותה תקופה, הוא היה ידוע בשם WordPress SEO על ידי Yoast – או WordPress SEO בקיצור..

יוסט SEO

ביולי 2015, התוסף מחדש מיתוג מחדש כ- Yoast SEO – שם שימש עד היום.

כעת בשנה השישית שלה, קידום אתרים ב- Yoast זמין ב 17 שפות והורד 25 מיליון פעמים. זה הופך את Yoast SEO לאחד מהתוספים הוורדפרס המפורסמים, הפופולריים ביותר והכי הורדו בכל הזמנים.

הגדרות ותצורות

לאחר התקנת ה- Yoast SEO, משתמשים ראשונים מטופלים בסיור מהיר בתוסף. עם כל כך הרבה הגדרות זמינות, זו הדרך הקלה ביותר למצוא את המסבים שלך.

ניתן למצוא את שפע ההגדרות של SEO על ידי ניווט ל- SEO > כללי, היכן תוכל לעבור בין חמש כרטיסיות. כרטיסיית כלי מנהלי האתרים שימושית במיוחד ומאפשרת לשלב את אתר האינטרנט שלך עם ארבע תוכניות אינטגרליות – במיוחד גוגל ובינג, אך גם אלקסה וינדקס..

Yoast SEO הגדרות כלליות

עם זאת, זה רק כשמגיעים לכותרות & מסך מטא שאתה נכנס לחטטני. לדוגמה, על ידי מעבר בין הכרטיסיות, תוכל לציין תבנית כותרת לכל ההיבטים באתר וורדפרס שלך – דף הבית, פוסטים, דפים, סוגי פוסטים מותאמים אישית, קטגוריות, תגיות ודפי ארכיונים. אתה יכול גם לבחור אם ברצונך לא להוסיף לאינדקס סוג פוסט מסוים כברירת מחדל, להציג תאריך בקטעי מנועי החיפוש או לאפשר את תיבת המטא של SEO של Yoast..

הגדרות פוסט SEO של יוסט

Yoast SEO תומך גם בפירורי לחם, מוסתרים מאחורי מסך ההגדרות המתקדמות. פירורי לחם משפרים את ניווט המבקרים ומעניקים למנועי חיפוש הבנה טובה יותר של מבנה האתר שלך.

ניתוח תוכן

כשמדובר בכלי ניתוח תוכן, SEO של יוסט הוא אחד הטובים ביותר, אם לא הטובים ביותר בסביבה.

אתה יכול למצוא את מנתח התוכן של יוסט בתיבת מטה ישירות מתחת לעורך הטקסט של וורדפרס – בתנאי שהוא לא הושבת.

התכונה החשובה הראשונה היא עורך ה- Snippet. זה מאפשר לך לערוך – ולהציג תצוגה מקדימה של איך התוכן שלך מופיע ב- SERPs. באופן ספציפי, זה נותן לך את האפשרות להתאים אישית את כותרת ה- SEO שלך ולשכתב את תיאור המטא שלך – שניהם ממלאים תפקיד משמעותי בהעצמת שיעור הקליקים.

עורך קטע הקוד

בשלב הבא יש לנו את האטרקציה העיקרית של Yoast SEO: הכלי לניתוח תוכן. כדי להשתמש בכלי זה, פשוט הזן את מילת המפתח שלך (הביטוי שאתה מקווה לדרג ב- Google). המשתמשים בגרסה החינמית של התוסף יכולים להזין מילת מפתח אחת בלבד.

כשמילת המפתח שלך מוגדרת, Yoast SEO ינתח את התוכן שלך מול 12 ‘שיטות עבודה מומלצות’ ב- SEO. לדוגמא, צפיפות מילות המפתח, הקריאה (באמצעות מבחן קלות הקריאה של פלש) ומספר הקישורים היוצאים נחשבים כולם. זה גם בודק אם משתמשים במילת המפתח שלך בכותרת SEO, תיאור המטא והפסקה הראשונה של התוכן שלך.

כל השיטות המומלצות מנותחות באמצעות מערכת ניקוד מועילה ‘רמזור’ המסייעת לך לזהות בקלות את האזורים שאתה יכול לשפר. Yoast SEO מציג גם ציון תוכן כולל באמצעות אותה מערכת רמזור – ברור שהמטרה היא ירוקה.

ניתוח תוכן Yoast

למרות שאתה צריך לכתוב עבור הקהל שלך, פונקציונליות זו מבטיחה שהתוכן שלך לא ישקע ב- SERP.

מדיה חברתית

Yoast SEO כולל גם כמה תכונות שימושיות למדיה חברתית. ראשית, תוכל לספר לגוגל את כתובות האתרים של שמונה רשתות חברתיות פופולריות על ידי ניווט ל- SEO > חברתית. על ידי מעבר בין כרטיסיות, באפשרותך גם לשלב את אתר האינטרנט שלך עם ארבעה כלי מדיה חברתיים פופולריים: גרף פתוח של פייסבוק, כרטיסי טוויטר, גרף פתוח של Pinterest ואימות מפרסם Google+..

Yoast הגדרות חברתיות

תוכלו למצוא תכונות של מדיה חברתית גם בתיבת המטא של ניתוח התוכן. גלול מתחת לעורך הטקסט של וורדפרס ואז דפדף לכרטיסייה חברתית. כאן תוכלו להתאים את האופן בו התוכן שלכם מופיע בערוצים החברתיים – תוכלו לערוך את הכותרת, לכתוב תיאור מטה וגם להעלות תמונה בהתאמה אישית. יש כרטיסיות נפרדות לפייסבוק וטוויטר.

יוסט מדיה חברתית

קובצי Sitemap של XML

לפני שתוכלו לדרג טוב – או לדרג בכלל! – יש להוסיף לאינדקס את התוכן שלך. אם מנועי החיפוש לא מצמידים אותך לאינדקס, שום כמות של קידום אתרים לא יכולה לחסוך לך.

למרבה המזל, Yoast SEO מציע פונקציונליות מובנית של XML Sitemap – וזה גם מצוין. אפשר קובצי Sitemap של XML על ידי ניווט ל- SEO > מפת האתר של XML וסימון תיבת הסימון.

קובצי Sitemap של Yoast

עם הפעלת פונקציונליות ה- Sitemap, Yoast SEO מודיע למנועי החיפוש בכל פעם שאתה מפרסם תוכן חדש. זה הופך את הדרך המהירה ביותר לאינדקס של פוסטים חדשים. התמונות שלך גם הן באינדקס, כלומר אתה יכול להופיע גם בחיפושים של תמונות בגוגל.

לקבלת שליטה רבה יותר, SEO של Yoast מאפשרת לך להחריג סוגי פוסטים וטקסונומיות מסוימים, אם תרצו. אתה יכול גם לבחור להחריג פוסטים בודדים על ידי הזנת מזהי הפוסט הרלוונטיים.

יואסט SEO פרימיום

בשנת 2013 שיחררה יואסט את Yoast SEO Premium, הזמינה החל מ -69 דולר לאתר בודד.

יואסט SEO פרימיום

לאחר שבדקת את התכונות האפיות והפונקציות של הגרסה החינמית, אתה עשוי לתהות מדוע ייתכן שתצטרך לשדרג ל- Yoast SEO Premium.

האמת, לגבי פונקציות שאולי אינך צריך.

עם זאת, Yoast SEO Premium אכן מציע גישה לצוות התמיכה המוסמך ביותר. ועם יותר ממחצית מכל השאלות שנפתרו תוך 30 דקות, אלה האנשים הטובים ביותר לתפקיד.

ברור שעם בסיס משתמשים כה גדול, יוסט לא יכול היה לספק תמיכה מקיפה לתוסף החינמי. לפיכך, תוכל לשקול את Yoast SEO Premium בעיקר כשירות תמיכה פרימיום. אם אתה צריך לשדרג תלוי בכמה שאתה זקוק לתמיכה של יוסט.

כדי להמתיק את העסקה, Yoast SEO Premium אכן כוללת שתי פונקציות שימושיות:

 • הפניות מחדש – דרך מהירה וקלה לתיקון 404 שגיאות.
 • מילות מפתח עם מיקוד מרובה – התוסף החינמי תומך רק במילת מפתח בפוקוס אחת.

זה כולל גם 13 הדרכות וידיאו, שיעזרו לך להפיק את המרב הן מהתוספים המובחרים והן מהחינם.

תוספי SEO של יוסט

Yoast SEO מספק פונקציונליות מדהימה של כל SEO. עם זאת, אם אתה רוצה תכונות המותאמות לצרכים הספציפיים של אתרך, שקול לרכוש אחת מארבע הרחבות ה- SEO של Yoast.

 • קידום אתרים בוידאו (69 $) – העלה את הסרטונים שלך לראש גוגל.
 • קידום אתרים מקומי (69 $) – שפר את יכולת הגילוי של העסק שלך בחיפושים מקומיים.
 • SEO חדשות (69 $) – וודא שהאתר שלך מותאם לחדשות Google.
 • WooCommerce SEO (59 $) – קבל פונקציונליות SEO לחנויות מסחר אלקטרוני.

צרור, כולל Yoast SEO Premium וכל ארבע הרחבות, זמין תמורת 279 דולר – המייצג חיסכון של יותר מ- 50 $.

הצגת כל חבילה SEO אחת

התוסף ‘כל חבילה SEO’ הוא המתחרה הגדול של יוסט SEO. שני התוספים אכן שולטים בשוק התוספים לקידום אתרים, ושניהם מתאימים באופן שווה – עד לכמעט בלתי אפשרי לדון באחד מבלי לערוך השוואה עם השני (כמו למשל בפוסט הזה!).

הכל בחבילת SEO אחת

כל חבילה SEO אחת נוצרה על ידי המפתחים מייקל טורברט וסטיב מורטיבוי, והושקה במאגר התוספים הרשמי בשנת 2007 – שלוש שנים לפני יוסט SEO. זה מהווה חלק מאוסף התוספים של Semper.

לפלאגין יותר ממיליון התקנות פעילות וסך הכל 26 מיליון הורדות עד כה, לעומת 25 מיליון של יוסט..

המשמעות היא שחבילת SEO ב- All in One היא לעתים קרובות חלק משיחות שדנו בתוספי הוורדפרס הפופולריים ביותר בכל הזמנים. יש לו גם הכבוד להיות, עד היום, התוסף הוורדפרס שהורד ביותר אי פעם – אם כי אם יוסט יכול לשמור על קצב הצמיחה המהיר יותר שלו, נראה שהוא יעבור את הכל באחד מתישהו במהלך 2016.

הגדרות ותצורות

במקום לפצל את ההגדרות בין מספר סעיפים וכרטיסיות, חבילת SEO ב- All in One מציגה את כולם במקום אחד – ניתן לגשת אליהם דרך All in One SEO. > הגדרות כלליות. פירוש הדבר שכל התצורות מתקיימות על גבי מסך אחד.

הכל בהגדרות כלליות של SEO

עם יותר הגדרות הרשומות במקום אחד, תצורות יכולות להרגיש מרתיעות יותר מאלה של Yoast SEO. עם זאת, כדי לעזור לך לצאת, כל אפשרות מגיעה עם הסברים נוספים שניתן להחליף פנימה או מחוץ להם.

על ידי עבודת דרכך בכל חלק, תוכל:

 • קבע כיצד מטפלים בכתובות אתרים קנוניות
 • ציין את כותרת התיאור של SEO הבית ואת התיאור
 • קבע את תצורת סגנונות הכותרת עבור כל סוג פוסט
 • סנכרן את כלי מנהלי האתרים של גוגל עם האתר שלך (גם Bing ו- Pinterest)
 • שלב את Google+ ו- Google Analytics
 • הגדר ברירת מחדל ללא אינדקס וללא הגדרות מעקב עבור כל סוג פוסט.

ניתוח תוכן

כל חבילה SEO כוללת תיבת מטא של SEO, המוצגת ישירות מתחת לעורך הטקסט של וורדפרס.

מכאן, אתה יכול לכתוב כותרת SEO ותיאור מטה עבור הפוסט שלך, ו- All in One SEO Pack יציג את האופן בו קטעך עשוי להופיע במנועי החיפוש. זה מאוד תואם את מה שאתה מקבל עם יואסט.

מחולל קטעי SEO אחד בסך הכל

עם זאת, הדבר הבולט ביותר, ב- All in One SEO Pack חסר כלי לניתוח תוכן – ניתן לטעון שהתכונה הכי מוכרת ופופולרית של יוסט.

עם זאת, ב- All in One, אתה יכול להגדיר כתובת אתר קנונית מותאמת אישית, לבקש ממנועי חיפוש ללא אינדקס / לא לעקוב אחר הפוסט, וגם להוציא אותה מ- Sitemap שלך. המשמעות היא שיש לך שליטה רבה יותר על הפרטים הטכניים.

תכונה שימושית נוספת: All in One מאפשרת לך לערוך כותרות SEO ותיאורי מטה בתפזורת ממסך כל הפוסטים. לא ממש תכונת ניתוח התוכן של יוסט, אך ללא ספק בהישג יד.

מדיה חברתית

הכל ב- One SEO נוקט בגישה מודולרית, כך שתוכל להשבית במהירות כל תכונה לא רצויה. מטה חברתית הוא אחד מהמודולים הללו, וניתן להפעיל אותם באמצעות All in One SEO > מנהל תכונות.

לאחר ההפעלה, תראה פריט חדש של מטה חברתי, ושם מוגדרות הגדרות המדיה החברתית שלך – שוב, הכל במסך אחד.

הכל בהגדרות חברתיות של SEO

בסך הכל בחבילת SEO אחת רשימה רחבה יותר של הגדרות חברתיות מאשר ביוסט. לכל תחום יש הסבר מלא, המעניק לך את הביטחון להגדיר את האתר שלך בדיוק לפי רצונך.

אתה יכול לשייך את האתר שלך למספר בלתי מוגבל של פרופילים חברתיים, בנוסף תוכל לחבר את גרף הפתוח של פייסבוק. הקטע ‘גרף פתוח’ במסך ההגדרות שימושי במיוחד, ומאפשר לך לציין מקורות תמונה וממדי ברירת מחדל עבור פוסטים חברתיים, ומעניק לך שליטה מלאה על האופן בו האתר שלך מופיע בפייסבוק. ניתן גם להגדיר כרטיסי טוויטר.

עם זאת, ניתן להגדיר את כל הגדרות הגרף הפתוח של פייסבוק גם על בסיס הודעה אחר הודעה באמצעות תיבת המטא SEO, דרך הכרטיסייה הגדרות חברתיות. שוב, יש המון הגדרות שאפשר לשחק איתן – ניתן להתאים אישית את הכותרת / התיאור, להעלות תמונה / וידאו בהתאמה אישית ולשנות מידות תמונה. תיבת המטא מאפשרת גם לציין סוג אובייקט פייסבוק וסוג כרטיס טוויטר.

כל אחד במדיה חברתית SEO

קובצי Sitemap של XML

כל חבילה SEO כוללת תמיכה ב- XML ​​Sitemap פונקציונליות – מודול זה זקוק להפעלה גם ממסך ה- Feature Manager. שוב, הדבר יביא לפריט תפריט חדש: Sitemaps של XML.

לאחר הפעלת המודול, All in One SEO Pack יוצר את מפת ה- XML ​​שלך באופן אוטומטי. עם זאת, כפי שאתה עשוי לצפות מ- All in One, ישנן המון הגדרות לצבוט.

כל אחד ב- SEO קובצי Sitemap של XML

בהתחלה, אתה יכול לבחור אילו מנועי חיפוש יקבלו הודעה על עדכוני Sitemap, או באפשרותך לציין תדירות התראה. יש לך גם שליטה מלאה באילו סוגי פוסטים וטקסונומיות הופכים את מפת האתר – או, באופן ספציפי, מהם אינם נכללים.

בהמשך המסך, אתה מקבל גם להגדיר את העדיפויות והתדרים עבור דף הבית שלך, פוסטים וטקסונומיות (Yoast אינו תומך בתכונה זו). סדר העדיפויות אומר למנועי החיפוש עד כמה חשובה פוסט / עמוד מסוים ביחס לדפים פנימיים אחרים – כאשר הערכים ניתנים בין 0.0 ל -1.0. התדרים מאפשרים להם לדעת באיזו תדירות צפוי פוסט / עמוד להשתנות – ולפיכך, באיזו תדירות יש לסרוק כל אחד מהם לצורך עדכונים..

כל אחד בראש סדר העדיפויות והתדרים של SEO

תכונות אחרות

כפי שכבר הזכרנו, ל- All in One SEO Pack יש מספר מודולים שתוכלו להפעיל / לבטל. בנוסף למודולי מדיה חברתית ו- XML ​​Sitemap, תוכלו למצוא:

 • מחולל רובוט.טקסט
 • מיטוב ביצועים
 • ייבוא ​​/ ייצוא הגדרות
 • חוסם בוט רע
 • robot.txt ועורך .htaccess.

בסך הכל תכונות נוספות של SEO

הכל ב- SEO Pack Pro

גרסת פרימיום של התוסף, All in One SEO Pack Pro, זמינה במחיר של $ 79 – או אם אתה מהיר מספיק כדי לנצל את הקידום הנוכחי, 39 $.

הכל ב- SEO Pack Pro

כדאי לציין כי הרישיון מעניק שימוש במספר בלתי מוגבל של אתרים. השווה את זה עם Yoast, שעולה 69 דולר לשימוש יחיד – עד 799 דולר עבור 100 אתרים.

שלא כמו ה- Yoast SEO Premium הממוקד בתמיכה, All in One SEO Pack Pro משפר את הגרסה החינמית עם המון פונקציונליות עוצמתית, עם תדירות גבוהה יותר. זה כולל:

 • אפשרויות פרסום מתקדמות מותאמות אישית
 • מיטוב קטגוריות ותגים
 • מחולל רובוט.טקסט
 • עריכה מקדימה של קבצי .htaccess ו- robot.txt
 • שליטה במדד ללא אינדקס ולא בצע מטא תגים עבור פוסטים / דפים בודדים.

תמיכה זמינה גם ללקוחות תוספים מובחרים – עם זאת, זה בא כמנוי נוסף (תוכניות זמינות עבור 10 דולר לחודש, 35 דולר לשנתיים או 49 דולר לשנה).

באופן מאכזב, מנוי בתשלום נדרש כדי לקבל עדכוני תוספים.

פסק הדין

כשמדובר בבחירת זוכה, זה באמת קרוב מדי להתקשר. שניהם הם תוספים מעולים, ואחת מהאפשרויות האמורות לשמש אתכם בצורה יוצאת דופן.

עם זאת, בסך הכל Yoast SEO מקבל את ההצבעה שלי – בעיקר מכיוון שהוא כולל מגוון טוב יותר של תכונות. בפרט, כלי ניתוח התוכן מושלם עבור כל מי שמחפש לבצע ציוצים ידידותיים לקידום אתרים לפוסטים שלו – תכונה שחסרה לצערנו מכל חבילת SEO. יוסט גם, ללא ספק, מגיע באריזה מסודרת, מסודרת יותר, וידידותית יותר למשתמש.

עם זאת, כל חבילת SEO של כל אחד היא, ללא ספק, תוסף מצוין עם הרבה תומכים נחרצים – יתר על כן, הוא מציע מגוון רחב יותר של הגדרות באזורים מסוימים, אשר אנשים עם דרישות מומחים ו / או אחיזה מתקדמת במיוחד של SEO עשוי להרגיש נעים.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map