25 parimat WordPressi pistikprogrammi külgribade ja vidinate jaoks (2020)

WordPressi pakkumised


Kui neid esmakordselt tutvustati, siis WordPressi versioonis 2.2 olid vidinad mängude absoluutne vahetaja. Sellest ajast alates on neist saanud WordPressi maailma klambrid. Peaaegu kõigil WordPressi teemadel, mille allalaadimine teile meeldib, on vidinaruumi – ja seda mõjuval põhjusel.

Lühidalt öeldes lasevad vidinad WordPressi kasutajatel kuvada veebilehel kasulikke, pilkupüüdvaid ja / või funktsionaalseid funktsioone. Selliseid asju nagu otsingufunktsioon, lingid seotud postitustele ja ajaveebide arhiive saab kõik vidinate abil paigutada.

Kas soovite näha vidinaid toimimas? Heitke lihtsalt pilk selle lehe paremale. Näete meie külgriba piirkonnas pikka nende nimekirja, mis on paigutatud põhiliselt ühele eesmärgile: juhtida tähelepanu saidi olulistele osadele.

WordPress 4.8 tõi vidinutesse suure uuenduse ja WordPress tarnib nüüd 17 vaikimisi vidinaga – sealhulgas arhiive, kalendrit, videot ja teksti vidinaid. See on siiski vaid jäämäe tipp, mida saate nendega teha.

Nüüd on WordPressi vidinate pistikprogrammid kahes maitses: spetsiaalsed vidina pluginad ja üldised WordPressi pluginad koos vidinate toega. Tänases loendis segame ja sobitame mõlemast kategooriast 25 tasuta ja esmaklassilist pistikprogrammi, sest parimad WordPressi pluginad uute vidinate lisamiseks ja külgribade täiustamiseks.

Ja erinevalt paljudest vidina ümarlaudadest, lisame iga funktsiooni jaoks ainult ühe pistikprogrammi – andes teile selle kõige olulisema vidina / külgriba ruumi ideede osas kõige suurema paugu..

Sukeldugem pistikprogrammidesse, mitte mingis kindlas järjekorras …

1. SiteOrigini vidinate kimp (TASUTA)

SaidiOrigini vidinate kimp

Alustame asjad suurepärase kõik-ühes vidinate pistikprogrammiga – SiteOrigin Widgets Bundle.

Pistikprogramm tutvustab kõiki vidina funktsioone, mida võiksite küsida, saadaval on 22-pluss spetsiaalsed vidinad. Siin on valik mõnest kastis sisalduvast vidinast:

 • Tegevusele kutsuva nupud
 • Kontaktvorm
 • Google kaardid
 • Hinnakujundustabel
 • Iseloomustused
 • Kujutise liugur

Vidinad on ka täielikult kohandatavad, toetades lõpmatuid värve ja rohkem kui 1500 ikooni.

Ametlik koduleht

2. Sisu teadvad külgribad (TASUTA)

Sisu teadvad külgribad

Sisu teadlikud külgribad on võimas pistikprogramm, mis võimaldab kuvada erineva sisu jaoks erinevaid vidinaid ja külgriba. Näiteks võite kuvada ühe vidinate komplekti ühes kategoorias postituste jaoks ja teise vidinate komplekti teise kategooria postituste jaoks.

Selle võimaluse abil saate luua isikupärasema, sihitud külgriba.

Saate seadistada oma tingimuslikud loogika külgribad lihtsa liidese abil ja saate 13-pluss võimalusi külgribade kuvamiseks, sealhulgas postituse tüüp, taksonoomia, autor, mall ja palju muud.

Ametlik koduleht

3. Relevanssi (TASUTA)

Relevanssi

Komplekti mittekuuluv WordPress tarnitakse sisseehitatud otsingufunktsiooni ja vidinaga. Kahjuks peab enamik kasutajaid oma töös üsna kehvaks.

Kui soovite aidata külastajatel kasulikku sisu hõlpsamini leida, siis kaaluge vaikeotsimisfunktsiooni uuendamist Relevanssi abil (tegelikult kasutatakse seda ka sellel saidil. Pistikprogramm on võimeline külastaja otsingupäringut osaliselt vastavusse viima, lisaks on see parem aadressil sortimine olulisuse järgi kui vaikevalik.

Kui pistikprogramm on installitud, peate ikkagi kasutama WordPressi vaikeotsingu vidinat. Kuid kulisside taga toidab vidinat nüüd Relevanssi.

Ametlik koduleht

4. Ninja vormid (TASUTA)

Ninja vormid

Külgriba on suurepärane koht kontaktivormi paigutamiseks, nii et teie külastajad saavad teiega ühendust võtta.

Kuid mitte iga kontaktvormi pistikprogramm ei sisalda spetsiaalset vidinat. Kui soovite sellist, mis sobib, on Ninja Forms üks parimatest tasuta võimalustest – seda on ülilihtne kasutada ning sellega kaasneb palju kohandamisi ja täpsemad väljad.

Ametlik koduleht

5. Soovituste vidin (TASUTA)

Soovituste vidin

Teie veebisaidi vidinaruum sobib suurepäraselt sotsiaalse tõendusmaterjali loomiseks. Kaaluge mõne reaalajas klientide suust mõne iseloomustuse lisamist, mis räägivad maailmale, kui fantastiliselt head tööd teete..

Plugin Testimonials Widget võimaldab kuvada teksti, pildi või video iseloomustusi stiilsetes liugurites. Postituse kategooria põhjal saate ka kohandada, milliseid iseloomustusi kuvatakse.

Uusim versioon võimaldab lisaks iseloomustustele kuvada ka portfelliobjekte, mis on veel üks suurepärane viis oma maine loomiseks.

Ametlik koduleht

6. Viimaste postituste vidin laiendatud (TASUTA)

Viimaste postituste vidin laiendatud

Enamik külastajaid eeldab, et näevad külgribal linke teie ajaveebi postitustele – nad sõltuvad sellest navigeerimisel.

Nüüd on üldiselt navigatsiooni vidinaid kolme tüüpi: hiljutised postitused, populaarsed postitused ja nendega seotud postitused.

Hiljutiste postituste vidina jaoks soovitan pistikprogrammi Uusimate postituste vidin laiendatud. See võimaldab kuvada iga postituse pisipilti ja katkendit ning samuti saate kategooria järgi sihtida hiljutisi postitusi. Pistikprogramm võimaldab teil postitusi tellida avaldamise kuupäeva või viimaste kommentaaride põhjal.

Ametlik koduleht

7. WordPressi populaarsed postitused (TASUTA)

WordPressi populaarsed postitused

Kui teile ei meeldi hiljutised postitused, mis saab teie kõige populaarsematest postitustest? Lõppude lõpuks on need postitused populaarsed põhjusel, eks? Need on tõenäoliselt kõige paremini kirjutatud või informatiivsemad, seega pakuvad nad kõigile külastajatele erakordset väärtust.

WordPressi populaarsed postitused on töö jaoks parim pistikprogramm. See kuvab postituste pisipildid ning lisaks saate sihtida populaarseid postitusi kategooria ja ajavahemiku alusel. Teil võib korraga olla mitu populaarse postituse vidinat, millel kõigil on erinevad seaded.

„Populaarsuse” määratlemiseks võite kasutada erinevaid tingimusi, nagu näiteks liiklus viimase 24 tunni, seitsme või 30 päeva jooksul.

Ametlik koduleht

8. Kontekstiga seotud postitused (TASUTA)

Kontekstiga seotud postitused

Seotud postituste vidin on kõige keerukam navigeerimisvidin – pistikprogramm vajab algoritmi, et teha kindlaks, millised postitused on ju seotud.

Kontekstipõhiste postituste vidin kasutab seotud postituste leidmiseks nii postituse pealkirja kui ka sisu. Soovi korral võite aga otsingust postitused või terved kategooriad välja jätta. Seotud postitusi saab kuvada pisipiltidega, lisaks on veebisaidi kiiruse suurendamiseks postitused vahemällu salvestatud.

Saate oma seotud tulemustesse lisada ka kohandatud postitustüübid, millest on abi kohandatud saitide jaoks.

Ametlik koduleht

9. Monarh (koos elegantsete kujundustega liikmeks alates 89 dollarist aastas)

Monarh

Enamik meist lisab oma ajaveebi postitustele juba sotsiaalse jagamise nupud – kui te seda ei tee, siis miks mitte? Kuid mitte piisavalt blogijaid ei saa aru, et külgriba piirkond on suurepärane koht sotsiaalsete jälgimisnuppude koormiseks.

Monarch on vaieldamatult parim sotsiaalmeedia pistikprogramm, abielus kasutatavus, palju täiustatud funktsioone ja uhke disain.

Pidage meeles: iga postitus, mille teete sotsiaalmeedias, jõuab teie jälgijateni. Ainuüksi sotsiaalsetele aktsiatele keskendumine on suur viga.

Ametlik koduleht

10. Vidina valikud (TASUTA)

Vidina valikud

Vidinavalikud annavad teile hulga kasulikke uusi sätteid, et juhtida kõigi muude vidinate funktsiooni. Sellel on mõningaid sarnasusi pistikprogrammiga Content Aware Sidebars, kuna see võimaldab teil teatud postituste / lehtede vidinaid tingimuslikult näidata / peita – kuid lisaks sellele teeb see palju enamat.

Näiteks saate kuvada / peita vidinaid külastaja seadme põhjal, lisada vidinatele kohandatud joondusi, peita vidinate pealkirju ja palju muud.

Ametlik koduleht

11. Smash Balloon Social Photo Feed (TASUTA)

Smash Balloon Social Photo Feed

Meediumikogu asemel võiksite oma pildid otse Instagramist tõmmata. Kui jah, vajate pistikprogrammi Smash Balloon Social Photo Feed (endise nimega Instagram Feed), enne kui kaubamärgiprobleem sundis arendajat nime muutma. See on aktiivne 900 000 pluss saitidel ja on saanud enam kui 2400 arvustuse põhjal suurepärase 5/5 hinnangu, mis on üsna muljetavaldav.

Pistikprogramm võimaldab kuvada pisipilte, keskmise suurusega ja täissuuruses pilte ning lisaks saate segada ja sobitada mitu Instagrami kontot. Pildid ei pea olema ka teie kontolt – saate kuvada pilte mis tahes mitte-privaatselt kontolt. Ja kui külastajatele meeldib see, mida nad näevad, saavad nad valida täiendavate piltide laadimise, klõpsates nuppu Laadi veel.

Ametlik koduleht

12. Liuguri revolutsioon (26 dollarit)

Liuguri revolutsioon

Kui otsite dünaamilisemaid külgriba pilte, võiksite kaaluda liuguri pistikprogrammi.

Võimsa funktsioonikomplekti ja taskukohase hinnasildiga nimetas Slider Revolution WinningWP hiljuti parimaks WordPressi liugklapiks. See tarnitakse spetsiaalse liugurvidina abil, võimaldades teil kerimispilte paigutada igasse vidinaga piirkonda.

Ametlik koduleht

13. Kompaktsed arhiivid (TASUTA)

Kompaktne arhiiv

Teie ajaveebi sisu arhiiv on suurepärane viis julgustada külastajaid lugema vanemat igihaljas sisu. Kui olete aga juba mitu aastat ajaveebipostitusi avaldanud, võib WordPressi südamiku vaikimisi arhiivividin segaseks minna – see võtab palju ruumi.

Kui soovite, et teie ajaveebi tagumine sisukataloog oleks lühendatud, siis otsige seda kaugemale kui kompaktsete arhiivide plugin. See pakub mitmeid vorminguvõimalusi, et tagada teie ajaveebi arhiivi mahutamine kenasti vidinate ruumi.

Ametlik koduleht

14. Mehiko nutika autori vidin (TASUTA)

Mehhiko nutikas autori vidin

Mehiko nutikas autori vidin võimaldab kuvada oma veebisaidi vidinate ruumis stiilseid autori biosid. Pistikprogrammi saab kasutada nii mitme autoriga kui ka ühe inimese ajaveebide jaoks.

Mitme autoriga ajaveebide korral tuvastab pistikprogramm konkreetse postituse kirjutaja ja kuvab seejärel vastava biograafia.

Kui olete oma ajaveebi ainus kaasautor, saate oma isikliku eluloo kuvada igal lehel – kasutage seda vidina „Minust” all. Enda kohta teavet paljastades muutute lugejate suhtes paremini suhtlevaks.

Ametlik koduleht

15. Thrive Leads (alates 67 dollarist)

Õitsele viib

Enamikul WordPressi teemadel kuvatakse igal lehel külgriba. See muudab külgriba peamiseks e-posti loendi suurendamise lubamise vormi kuvamiseks.

Parim opt-in-tüüpi pistikprogramm on küsimus lõputuks aruteluks – klõpsake siin, et saada WinningWP hinnang kolme peamise mängija kohta.

Selle postituse jaoks soovitan siiski Thrive Leadsit. Pistikprogrammil on spetsiaalne lubatav vidin, lisaks on kaasas palju uhkeid malle ja konversioonide maksimeerimiseks mõeldud kujundusvalikuid..

Ametlik koduleht

16. Taqyeem (29 dollarit)

Taqyeem

Kui avaldate arvustusi oma ajaveebis, võiksite ehk linkida mõnele neist arvustustest külgribal. See võimaldab külastajatel koheselt hinnata, kas toode on oma aega väärt.

Minu arvates on Taqyeem kõige ilmekam ülevaateplugin. Sellel on uhke disain, kohandatavate värvide, fondide ja ülevaatestiilidega.

Taqyeem toetab ka kolme tüüpi vidinaid: parimad, kõige uuemad ja juhuslikud ülevaated. Saate võrdselt valida kolme erineva arvustusstiili vahel – tähed, punktid ja protsent.

Ametlik koduleht

17. Kontaktvidinad (TASUTA)

Võtke ühendust vidinatega

Kontaktvidinad on GoDaddy lihtne vidin, mis aitab teil oma kontaktteavet külgribal kuvada. Võite kuvada kas lihtsa kontaktkasti koos oma e-posti aadressi, telefoninumbri, füüsilise aadressi ja kaardiga või kuvada oma sotsiaalmeedia profiilid, et aidata teil oma järgmisi andmeid kasvatada.

Ametlik koduleht

18. Arvamuslava (TASUTA)

ArvamusStage

Kas teil on külastajatelt küsivat küsimust? Võib-olla soovite nende panust tulevase sisu osas. Võib-olla soovite vastuseid oma niši aktuaalsetele küsimustele. Või äkki tahad lihtsalt tobedaid viktoriine läbi viia, et panna inimesed naeratama.

Mõlemal juhul vajate pistikprogrammi Arvamuse staadium – saate seda kasutada isegi võistluste korraldamiseks.

Vidinad näevad välja suurepärased, võimaldades teil üles laadida kohandatud pilte ja rakendada oma kaubamärki. Vidina rahaks tegemiseks saate ka teenida reklaamitulu või nõuda külastajalt postiloendisse registreerumist.

Ametlik koduleht

19. Google Maps Mapsi vidin (TASUTA)

Mapsi vidin Google Mapsi jaoks

Kas soovite näidata külastajatele oma füüsilist asukohta kaardil? Siis vajate pistikprogrammi Maps Widget for Google Maps – spetsiaalset kaardipistikut pistikprogrammi jaoks teie vidinate jaoks.

Pistikprogrammil on kohandatavad kaardimõõtmed ja suumi tase, lisaks saate oma kaardid ellu viia, luues kohandatud nööpnõelad.

See on ka toimivussõbralik, kuna kasutab Google Maps Static Maps API-t, mis nõuab ainult ühte HTTP-päringut. Võite kasutada ka vähem toimivussõbralikke interaktiivseid kaarte, kuid selleks vajate Pro-versiooni.

Ametlik koduleht

20. Kuulutuste lisamine (TASUTA)

Kuulde lisamine

Kui kuvate külgribal mis tahes tüüpi reklaame, siis meeldib teile reklaamide lisamise pistikprogramm. Alates AdSense’ist ja sidusreklaamidest kuni muuni aitab Ad Inserter teil spetsiaalse vidina abil reklaame hallata ja kuvada kõikjal saidil, sealhulgas külgriba..

Samuti saate reklaame pöörata, et teada saada, millised neist toimivad kõige paremini.

Reklaami sisestusprogrammil on üle tuhande arvustuse 4,9-tärnine hinnang ja seda soovitavad ka Google AdSense ja Amazon Associates.

Ametlik koduleht

21. Vinge ilmavidin (TASUTA)

Vinge ilm vidin

Mõne ettevõtte jaoks – näiteks puhkuse rentimine või vaba aja veetmine – võib ilm mõju kaubandusele suurt mõju avaldada. Kui ilm on teie ettevõtte jaoks asjakohane, siis miks mitte pakkuda külastajatele vajalikku teavet, kasutades pistikprogrammi Awesome Weather Widget?

Ilma vidinad näevad välja uhked, kohandatavate värvilahendustega. Kõige tähtsam on see, et ilmateate pakub OpenWeatherMap, nii et võite usaldada, et see on usaldusväärne. OpenWeatherMap teenuse kasutamiseks peate genereerima API-võtme, kuid teenus ise on tasuta.

Ametlik koduleht

22. Youtube’i vidin reageerib (TASUTA)

YouTube'i vidina tundlik

Kui soovite lisada videoid oma külgribale, uurige Youtube’i vidinate tundlikku pistikprogrammi. Kui WordPress on alates WordPressi 4.8 versioonist tuumikusse lisanud spetsiaalse videovidina, siis Youtube’i vidinate tundlik annab teile palju suurema kontrolli teie YouTube’i manustamise funktsiooni üle.

Saate täpselt kontrollida, kuidas teie videod käituvad, sealhulgas pleieri teatud osade peitmiseks, videote automaatseks esitamiseks, heli vaigistamiseks ja muuks..

Ametlik koduleht

23. Q2W3 fikseeritud vidin WordPressile (TASUTA)

Q2W3 fikseeritud vidin WordPressile

Kuigi ma pole kindel, mida selle pistikprogrammi nimi tähendab, on Q2W3 parandatud vidin WordPressile kena pistikprogramm, mis võimaldab teil muuta mis tahes muud vidinad kleepuvaks. See tähendab, et vidin kleepub lehele isegi siis, kui külastajad kerivad.

See on suurepärane võimalus, kui teil on konkreetne vidin, mida soovite reklaamida, näiteks reklaami või e-posti aadressi lubamise vorm ühest teisest vidina pistikprogrammist, mida oleme arutanud. Samuti saate vajadusel muuta mitu vidinat kleepuvaks.

Ametlik koduleht

24. PHP-koodi vidin (TASUTA)

PHP-koodi vidin

PHP-koodi vidin on WordPressi arendajate ja energiakasutajate jaoks mugav pistikprogramm, mis võimaldab teil vidina kaudu lisada PHP-koodi otse külgribale.

Vajadusel on see mugav, kuid arendaja soovitab mitte kasutada seda pikaajalise lahendusena, kuna see on turvarisk, kuna igaüks, kellel on juurdepääs WordPressi juhtpaneeli vidinatele, saab PHP-koodi täita.

Ametlik koduleht

25. Vidina maaletooja & Eksportija (TASUTA)

Vidina importija ja eksportija

Ümardame tänase nimekirja koos vidinate importijaga & Eksportija pistikprogramm. Ehkki see ei tutvusta ühtegi uut funktsiooni, lubab see teil siiski vidinad ühelt veebisaidilt teisele rännata. Kui teil on külgriba seadistamine, mis teile meeldib, võimaldab pistikprogramm teil selle kogu teie veebisaitide portfellis lahti rullida.

Ametlik koduleht

Lõplikud mõtted

Ja see lõpetab meie 25 parima WordPressi vidina kosmosepistikliigi kaotamise.

Nagu postituse alguses mainisime, oleme iga konkreetse funktsiooni jaoks lisanud ainult ühe pistikprogrammi. Seetõttu on peaaegu möödapääsmatu, et oleme tahtmatult ühe või kahe väärilise vidina pistikprogrammi vahele jätnud. Kui soovite soovitada mõnda muud võimalust – või kui meil puudub konkreetne funktsioon täielikult -, kasutage allpool kommentaaride jaotist.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map