WP Rocket Review – Cik tas var paātrināt WordPress?

WordPress piedāvājumi


Ja vēlaties paātrināt savu WordPress vietni, kešatmiņas spraudņa instalēšana ir viens no labākajiem veidiem, kā uzlabot tā ielādes laiku. Pat dažu milisekunžu samazināšana pēc ielādes laika varētu pozitīvi ietekmēt reklāmguvumu līmeņus un meklētājprogrammu klasifikāciju.

Ja esat domājis par savas WordPress vietnes paātrināšanu, izmantojot kešatmiņas spraudni, WP Rocket ir viens vārds, ar kuru jūs, iespējams, esat saskāries. Tas ir spraudnis, kas, kā ziņots, nodrošina lieliskus rezultātus ar ļoti nelielu piepūli. Bet vai tas ir jūsu vietnei piemērots kešatmiņas spraudnis??

Šis ir jautājums, uz kuru mēs jums palīdzēsim atbildēt šajā pārskatā. Pārbaudot funkcijas, izpētot lietotāju pieredzi un daloties ar šī spraudņa instalēšanas rezultātiem mūsu pārbaudes vietnēs, mēs jums sniegsim visu, kas jums nepieciešams, lai pieņemtu apzinātu lēmumu par to, vai WP Rocket ir labākais veids, kā kešatmiņā iespējot kešatmiņu. Vietne WordPress.

Sāksim…

Kas ir WordPress kešatmiņa?

Ja esat dzirdējis, ka WP Rocket var paātrināt jūsu WordPress vietnes darbību, bet neesat pārliecināts, kā to izdarīt, šī mūsu pārskata daļa ātri palīdzēs jums nokļūt. Ja jūs jau esat iepazinies ar WordPress kešatmiņas jēdzienu vai neinteresējaties par tā darbību, droši pārejiet uz nākamo sadaļu.

Īsāk sakot, katru reizi, kad kāds apmeklē jūsu vietnes lapu, daudz datu tiek pārsūtīts uz priekšu un atpakaļ starp serveri, programmatūru WordPress un WordPress datu bāzi, lai dinamiski izveidotu lietotāja pieprasītu tīmekļa lapu. Kā jūs droši vien varat iedomāties, tas palēnina situāciju – it īpaši, ja jūs izmantojat lētu budžeta mitināšanu.

Lai paātrinātu lietas, kešatmiņu var izmantot, lai izveidotu statisku vietnes un tās satura versiju. Katru reizi, kad kāds apmeklē vietni, tiek parādīts statiskais saturs, nevis tas, ka tas tiek ģenerēts dinamiski. Tā kā satura statiskās versijas parādīšana prasa mazāk laika, apmeklētājiem ir jāpiedāvā ātrāks ielādes laiks.

Papildus uzlabotajam vietnes ātrumam apmeklētāji nedrīkst pamanīt citas atšķirības starp dinamisko saturu un kešatmiņā saglabāto statisko saturu. Ja savā vietnē veicat izmaiņas, piemēram, publicējat jaunu saturu vai rediģējat dizainu, labākie kešatmiņas spraudņi automātiski atsvaidzina kešatmiņā saglabātos failus, lai nodrošinātu, ka satura statiskās versijas ir pilnībā atjauninātas.

Ja vēlaties uzzināt vairāk, mūsu vietņu kešatmiņas rokasgrāmata šo jēdzienu izskaidro sīkāk.

Kā jūs aktivizējat kešatmiņu WordPress vietnē?

Ja runājam par kešatmiņas izmantošanu savā WordPress vietnē, divas galvenās iespējas ir izvēlēties tīmekļa mitinātāju, kas šo funkciju nodrošina kā daļu no viņu mitināšanas plāniem, vai kešatmiņas spraudņa instalēšanu. Atkarībā no jūsu tīmekļa mitinātāja izvēles jūs, iespējams, varēsit izmantot savu kešatmiņas spraudņa izvēli līdztekus viņu ievietotajai kešatmiņas tehnoloģijai maksimālam vietnes ātrumam.

Kešatmiņas saglabāšana ir populārs un pārbaudīts veids, kā padarīt WordPress ātrāku, taču vai WP Rocket ir jūsu vietnei piemērota iespēja? Uzzināsim tagad …

Par WP Rocket

WP Rocket ir spraudnis, kas ļauj kešatmiņu saglabāt WordPress vietnēs ar mērķi uzlabot to ielādes laiku. Papildus kešatmiņai WP Rocket ir arī dažas citas funkcijas, kas var paātrināt vietņu darbību, kuras mēs izpētīsim šajā pārskatā.

WP Rocket mājas lapa

Kaut arī tur ir daži lieliski WordPress kešatmiņas spraudņi, WP Rocket ir apmaksāta iespēja, cenas sākot no 49 USD. Tomēr līdz brīdim, kad būsit pabeidzis lasīt šo pārskatu, jūs zināt, vai ir vērts ieguldīt WP Rocket.

Vai WP Rocket var patiešām paātrināt WordPress vietnes?

Pirms mēs izpētīsim, ko šis spraudnis var darīt un kā tas darbojas, ja viss, kas jūs interesē, ir tas, vai WP Rocket, iespējams, paātrinās jūsu vietnes darbību, balstoties uz mūsu pieredzi, īsa atbilde ir jā.

Pēc šī spraudņa instalēšanas trīs vietnēs visās tika novērots ātruma palielinājums, sākot no 480 milisekundēm līdz 1,18 sekundēm vai uzlabojums no 27 līdz 69 procentiem. Pilnu informāciju par testiem jūs varat redzēt vēlāk šajā pārskatā, bet, lai iegūtu ātru pārskatu, šeit ir viena no mūsu testiem rezultāti:

WP Rocket pirms un pēc

Ielādes laiks vienai vietnei, kurā mēs pārbaudījām WP Rocket, ir uzlabojies par 1,1 sekundi jeb 69%.

Kā minēts, ir pieejami bezmaksas kešatmiņas spraudņi. Tomēr, salīdzinot WP Rocket ar WP Super Cache un W3 Total Cache – diviem no populārākajiem bezmaksas WordPress kešatmiņas spraudņiem -, pamatojoties uz testa datiem, WP Rocket sniedza labākos rezultātus.

Tāpēc, ja nauda nav priekšmets, WP Rocket pirkšana, iespējams, ir pareizā izvēle. Tomēr visiem pārējiem šis pārskats palīdzēs jums izlemt, vai šī premium kešatmiņas spraudņa pirkšana ir labs ieguldījums vai arī jums vajadzētu ietaupīt naudu un meklēt citur.

Lai palīdzētu jums pieņemt lēmumu, šeit ir WP Rocket labākās iespējas.

WP Rocket labākās īpašības

Izvēloties kešatmiņas spraudni savai WordPress vietnei, izšķirošais faktors, iespējams, būs, vai tas saīsina jūsu vietnes ielādes laiku vai nē.

Tomēr papildus potenciālajiem vietnes ātruma uzlabojumiem ir svarīgi zināt arī to, vai tiešām spēsit pareizi konfigurēt spraudni, lai no tā iegūtu labākos rezultātus.

Tāpēc, paturot to prātā, vispirms sāksim aplūkot WP Rocket lietotāju pieredzi, pirms mēs iepazīsimies ar tā galvenajām funkcijām.

Lietošanas ērtums

Lai izceltos no pūļa, WP Rocket ir izveidots, lai kešatmiņu padarītu pēc iespējas nedrošāku, tāpēc ikviens var sākt paātrināt savas WordPress vietnes darbību neatkarīgi no viņu tehniskajām iespējām.

Tajā pašā laikā WP Rocket mērķis ir arī pievilināt enerģijas lietotājus, nodrošinot viņiem pietiekami daudz iespēju un iestatījumu, lai viņu tīmekļa vietnē kešatmiņu varētu iespiest tieši tā, kā viņi vēlas.

Viens veids, kā WP Rocket vienkāršo kešatmiņas iespējošanu un pārvaldību WordPress vietnēs, ir lietotājam draudzīgais informācijas panelis. Turklāt, tiklīdz spraudnis ir aktivizēts, tas sāks kešatmiņu jūsu vietnei, lai uzlabotu ielādēšanas laiku.

Ja jums ir bažas par to, vai jums ir tehniskās prasmes, lai efektīvi paātrinātu WordPress vietnes ar kešatmiņu saglabāšanu, ja vien jūs varat instalēt un aktivizēt spraudni, jūs varēsit sākt optimizēt savu vietni, izmantojot WP Rocket.

WP raķešu informācijas panelis

WP Rocket spraudņa informācijas panelī ir viegli orientēties un ar to darboties.

Ja un kad esat gatavs pārsniegt WP Rocket tā noklusējuma režīmā, ir video ceļveži, kas aptver visas šī spraudņa funkcijas. Šīs rokasgrāmatas ne tikai parāda, kā izmantot šīs funkcijas, bet arī sniedz jums labāku izpratni par to, kā darbojas WP Rocket un ko šis spraudnis var darīt.

Šie video ir pieejami no jūsu WordPress informācijas paneļa, un tie lieliski palīdz izskaidrot, ko WP Rocket dara pēc noklusējuma un kā vislabāk konfigurēt spraudni jūsu vietnei..

Runājot par praktiskākas pieejas izmantošanu vietnes optimizēšanai, izmantojot WP Rocket, paneļa iestatījumi un vadīklas ir labi sakārtoti, un tiem ir pievienoti skaidri skaidrojumi, kas tiek parādīti spraudņa lietotāja interfeisā. Tāpēc, ja vēlaties iespējot papildu funkcijas, piemēram, mobilās kešatmiņas saglabāšanu vai HTML un CSS failu sašaurināšanu, varat viegli uzzināt, kā to izdarīt.

WP raķešu iestatījumi

Visi iestatījumi un opcijas ir labi organizētas, ar skaidrojumiem un saitēm uz attiecīgajām atbalsta lapām.

Izpētot WP Rocket iestatījumus un opcijas, pamanīsit, ka papildus noderīgam tekstam ir arī saites, kas uznirstošā palīga panelī parāda atbilstošo atbalsta saturu. Pateicoties tam, ir vienkārši uzzināt, vai WP Rocket īpašo funkciju vai iestatījumu izmantošana ir piemērota jūsu vietnei.

WP raķešu palīgs

Saites informācijas panelī ļauj ērti atrast atbilstošo dokumentāciju iestatījumu izpētei.

Tā kā premium atbalsts ir vēl viens no veidiem, kā WP Rocket atdalās no bezmaksas WordPress kešatmiņas spraudņiem, ir labi redzēt, ka varat nosūtīt ziņojumu palīdzības dienesta darbiniekiem no WordPress informācijas paneļa, nevis apmeklēt spraudņu vietni..

Atbalsta ziņojumu sūtītājs

Jūs varat ātri nosūtīt ziņojumu atbalsta personālam no WordPress informācijas paneļa.

Ja jūs meklējat spraudni, kas sāks padarīt jūsu vietni ātrāku, tiklīdz tā tiks aktivizēta, vienlaikus sniedzot arī daudz palīdzības, lai palīdzētu jums aktīvāk izmantot vietnes paātrināšanu, WP Rocket ir grūti pārspēt..

CDN saderība

Satura piegādes tīkla (CDN) izmantošana vietņu failu izplatīšanai visā pasaulē ir vēl viens efektīvs veids, kā paātrināt vietni. Tāpēc ir labi redzēt, ka WP Rocket ir savietojams ar lielāko daļu CDN sniedzēju.

Tātad, vai jūs izmantojat CDN pakalpojumu, kas ir iekļauts jūsu mitināšanas plānā, vai arī esat pats pierakstījies CDN, jums vajadzētu būt iespējai to integrēt ar WP Rocket, lai vēl vairāk uzlabotu savas vietnes veiktspēju.

Mediju optimizācija

Tā kā lieli attēlu faili var palēnināt jūsu vietnes darbību, WP Rocket ir dažas funkcijas, kas palīdzēs šīs iespējamās problēmas risināšanā.

Pirmkārt, spraudnī ir iekļauta izvēles funkcija LazyLoading, lai aizkavētu attēlu un videoklipu ielādi un parādīšanu, līdz lietotājs ir ritinājis uz leju līdz viņu pozīcijai lapā. Tas ir pretstatā visu multivides failu automātiskai ielādēšanai, tiklīdz lapa tiek parādīta pārlūkprogrammā.

LazyLoading iestatījumi

LazyLoading neļauj ielādēt attēlus un citu saturu, līdz apmeklētājs ir sasniedzis šo lapas daļu.

Izmantojot WP Rocket, jums ir iespēja ielādēt emocijzīmes savā saturā no apmeklētāja datora, nevis lejupielādēt no WordPress.org. WP Rocket komanda ir izveidojusi arī attēlu optimizācijas spraudni Imagify ar bezmaksas plānu, kas var saspiest jūsu vietnes attēlus, lai samazinātu failu izmērus un uzlabotu ielādes laiku..

Datu bāzes optimizācija

Laika gaitā jūsu WordPress datu bāze pieaugs ar potenciālu palēnināt jūsu vietnes darbību. Lai palīdzētu cīnīties pret to, WP Rocket ir dažas datu bāzu optimizācijas funkcijas, tostarp spēja notīrīt vecās ziņu versijas, melnrakstus un miskastes, kā arī komentārus, kas ir izdzēsti vai atzīmēti kā mēstule..

WP raķešu datu bāzes optimizācijas iestatījumi

WP Rocket var iztīrīt un optimizēt jūsu datu bāzi pēc komandas vai saskaņā ar grafiku.

Papildus datu bāzu tabulu optimizēšanai komandā, WP Rocket var tikt ieplānots arī automātiski iztīrīt datu bāzi dienā, nedēļā vai mēnesī. Kaut arī tur ir īpaši WordPress datu bāzes optimizācijas rīki, ļaujot WP Rocket rūpēties par to, ir ērtāk un, cerams, efektīvāks nekā papildu spraudņa instalēšana.

Minifikācija

Tāpat kā WP Rocket var palīdzēt samazināt attēlu failu lielumu, tas var samazināt arī citu failu, ieskaitot JavaScript, CSS un HTML failus, lielumu..

Izmantojot izvēles minifikācijas funkciju, WP Rocket var noņemt nevajadzīgo atstarpi, komentārus, rindiņu pārtraukumus un papildu rakstzīmes no koda failos, kas veido jūsu vietni.

Kad šie faili ir samazināti, tiem vajadzētu patērēt mazāku joslas platumu un ātrāk ielādēt, kad tas tiek prasīts, līdzās kešatmiņai dodot citu iespēju, kā uzlabot jūsu vietnes ātrumu.

Mobilā detektēšana un kešatmiņa

Tā kā arvien vairāk interneta lietotāju piekļūst vietnēm viedtālruņos un citās mobilajās ierīcēs, ir labi redzēt, ka WP Rocket var optimizēt jūsu vietni šim jūsu auditorijas segmentam..

Izmantojot šos iestatījumus, jums ir iespēja iespējot kešatmiņas saglabāšanu mobilajām ierīcēm un izveidot arī atsevišķus kešatmiņas failus mobilajām ierīcēm, lai viedtālruņu un planšetdatoru lietotājiem paātrinātu ielādes laiku..

E-komercijai draudzīgs

Ja darbojas tiešsaistes veikals vai tiek pārdotas dažas preces no jūsu WordPress vietnes, WP Rocket vajadzētu strādāt ar izvēlēto e-komercijas spraudni..

Automātiski izslēdzot kešatmiņu no vietnes caurskatīšanas groza un norēķinu lapas, WP Rocket nodrošina, ka jūsu klientiem nevajadzētu rasties problēmām, paātrinot vietnes darbību..

Pielāgota kešatmiņas mūža ilgums

Lai gan WP Rocket iztīra kešatmiņu ikreiz, kad jūsu vietnē tiek publicēts jauns saturs vai arī jūs modificējat savu vietni kādā citā veidā, lai nodrošinātu, ka jūsu apmeklētāji vienmēr piedzīvo visjaunāko versiju, varat arī pats iztukšot kešatmiņu vai iestatīt spraudnis, lai regulāri dzēstu kešatmiņas failus.

Kešatmiņas mūža ilguma iestatījumi

Jūs varat iestatīt kešatmiņas derīguma termiņa beigām, lai kešatmiņā saglabātie faili vienmēr būtu atjaunināti.

Iestatot kešatmiņas ilgumu vairākās minūtēs, stundās vai dienās, varat rīkoties, lai pārliecinātos, ka jūsu vietnes versija, ko redz jūsu apmeklētāji, ir pēc iespējas svaigāka..

Izmantojot citus kešatmiņas iestatījumus, varat arī iespējot vai atspējot kešatmiņu reģistrētiem lietotājiem – kaut ko tādu, kas var būt noderīgs, ja izmantojat dalības vietni vai cita veida projektu, kurā reģistrētie lietotāji redz atšķirīgu saturu nekā parasts. apmeklētāji.

Izslēgt saturu no kešatmiņas

Dažām WordPress vietnes daļām nevajadzētu būt kešatmiņā, piemēram, pieteikšanās lapai vai iepirkumu grozam. Lai gan WP Rocket automātiski izslēgs šos URL no kešatmiņas, varat norādīt arī visus citus vietrāžus URL, kurus nevēlaties saglabāt kešatmiņā..

Vienkārši ievadiet spraudņu informācijas paneļa attiecīgajā sadaļā ziņu, lapu un cita satura adresi, kas nekad nedrīkst būt kešatmiņā, un pārējo veiks WP Rocket. Varat arī izmantot parastās izteiksmes, lai vienlaikus no kešatmiņas izslēgtu lapu grupu.

URL kešatmiņas iestatījumi

Jūsu WP Rocket kešatmiņā ir viegli izslēgt vietnes daļas.

Alternatīvi, jūs varat izslēgt satura daļu no kešatmiņas caur WP raķešu opciju paneli, ko spraudnis pievieno WordPress redaktora ekrānam.

Kešatmiņas iestatījumi

Jūs varat viegli noteikt, vai WP Rocket vajadzētu kešatmiņā glabāt ziņu vai lapu, vai arī tam piemērot citas funkcijas.

Izmantojot WP Rocket, ir arī iespējams izslēgt noteiktus pārlūkus vai lietotāju aģentus, lai tie nekad neredzētu kešatmiņā saglabātu saturu.

Web mitināšanas saderība

Tas, kā WP Rocket darbojas jūsu vietnē, var būt atkarīgs no tā, kuru tīmekļa mitinātāju izmantojat. Tā kā daudziem saimniekiem ir sava kešatmiņas saglabāšanas sistēma, dažas WP Rocket funkcijas var tikt automātiski atspējotas, lai nodrošinātu savietojamību ar veidu, kā jūsu resursdators kešatmiņā izmanto jūsu vietni..

Interesanti, ka WP Rocket ir vienīgais kešatmiņas spraudnis, kuru atļauj WP Engine, un mūsu testos mēs atklājām, ka ir ieguvums, izmantojot WP Rocket kopā ar WP Engine. Mēs arī atklājām, ka tas tā ir gadījumā, kad WP Rocket tiek izmantots kopā ar GoDaddy un SiteGround.

Tātad, pat ja jūsu mitināšanas plānā ir ietverta kešatmiņa, WP Rocket izmantošanai joprojām varētu būt dažas priekšrocības, piemēram, slinkās ielādes, datu bāzes optimizācijas, minifikācijas un citu spraudņa funkciju priekšrocību izmantošana.

Ja vēlaties redzēt, kā WP Rocket funkcijas sacenšas ar dažiem citiem WordPress vadošajiem kešatmiņas spraudņiem, WP Rocket vietnē ir pieejama informatīva salīdzināšanas tabula. Tomēr paturiet prātā, ka, tā kā šo tabulu ir izveidojusi WP Rocket komanda, tā, iespējams, nepastāsta visu stāstu par to, ko citi spraudņi var darīt.

WP raķešu ātruma pārbaudes rezultāti

Lai palīdzētu jums izlemt, vai WP Rocket ir labākais kešatmiņas spraudnis, lai paātrinātu jūsu vietni, mēs izmērījām dažu dažādu WordPress vietņu veiktspēju, lai redzētu, vai pēc šī spraudņa aktivizēšanas ir uzlabojies to ielādes laiks..

Kamēr WP Rocket sāk optimizēt vietnes, tiklīdz tiek aktivizēts spraudnis, mēs iespējojām arī dažas no tā papildu funkcijām, piemēram, failu un attēlu optimizēšanu, izmantojot lietotājam draudzīgu informācijas paneli – uz ko visi WordPress lietotāji būs spējīgi. Netika izmantotas uzlabotas funkcijas, piemēram, CDN integrācija un Heartbeat API darbību kontrole.

1. testa vieta

Pirmā vietne, kurā tika pārbaudīta WP Rocket, bija jauna WordPress instalācija. Pēc WordPress instalēšanas vietnē tika aktivizēta vislabāk pārdotā Avada tēma, un tās aģentūras demonstrācija tika importēta. Vietnes mājas lapu, kurā bija redzami videoklipi, animācijas un citi elementi, Pingdom uzraudzīja 24 stundas, lai noteiktu tās vidējo ielādes laiku, kas bija 1,78 sekundes..

Kad vidējais ielādes laiks tika reģistrēts, testa vietnē tika instalēta un aktivizēta WP Rocket, un dažas no tās funkcijām tika iespējotas caur spraudņa vadības paneli. Mājas lapas ātrums tika uzraudzīts vēl 24 stundas Pingdomā, lai redzētu, kāda ietekme WP Rocket bija uz vidējo ielādes laiku.

1. vietne pirms un pēc

Pēc WP Rocket instalēšanas pirmās testa vietas ielādes laiks uzlabojās par 0,48 sekundēm jeb 27 procentiem.

Vidējais testa vietnes # 1 ielādes laiks bija 1,3 sekundes pēc WP Rocket un dažu tā funkciju aktivizēšanas – uzlabojums par 0,48 sekundēm jeb 27 procentiem..

2. testa vieta

Otrajam testam tika optimizēta viegla, maza biznesa WordPress vietne ar tikai dažām ziņām un lapām un kešatmiņā saglabāta ar WP Rocket. Pirms WP Rocket instalēšanas vidējais vietnes ielādes laiks pēc 24 stundu ilgas uzraudzības ar Pingdom bija 1,65 sekundes.

2. vietne pirms un pēc ielādes reizes

Otrās testa vietas iekraušanas laiks pēc WP Rocket instalēšanas uzlabojās par 1,12 sekundēm jeb 68 procentiem.

Pēc WP Rocket aktivizēšanas un dažu tā funkciju aktivizēšanas jaunais vidējais ielādes laiks bija 0,53 sekundes – uzlabojums 1,12 sekundes jeb 68 procenti.

Testa vieta Nr. 3

Pēc jaunas vietnes testēšanas, izmantojot smagsvara tēmu un viegla biznesa vietni, trešajā testā tika izmērīts piecus gadus veca emuāra veiktspēja, kas izveidots ar WordPress, izmantojot StudioPress motīvu..

3. testa vieta pirms un pēc ielādes reizes

Trešās testa vietas ielādes laiks uzlabojās par 1,18 sekundēm jeb 69 procentiem pēc WP Rocket instalēšanas.

Pēc vietnes novērošanas 24 stundas bez WP Rocket instalēšanas vidējais ielādes laiks bija 1,72 sekundes. Pēc WP Rocket aktivizēšanas un dažu tās funkciju iespējošanas, ieskaitot datu bāzes un failu optimizēšanu, jaunais vidējais ielādes laiks bija 0,54 sekundes – uzlabojums 1,18 sekundes jeb 69 procenti.

Ātruma testa kopsavilkums

Šeit ir īss rezultātu apkopojums no trim WordPress vietnēm, kuru WP Rocket tika pārbaudīts:

Vietnes Nr.
Iepriekš
Pēc
Laika uzlabošana
Uzlabojums%
11,78 s1,3 s480 ms27%
21,65 s526 ms1,12 s68%
31,72 s540 ms1,18 s69%

Kā redzat, WP Rocket, mainot daudzumus, uzlaboja visu trīs mūsu testa vietu iekraušanas laiku.

Daļa no tā, kā WP Rocket optimizē WordPress vietnes, ir saistīta ar faila lieluma samazināšanu, izmantojot tā izvēles funkcijas, piemēram, HTML un CSS samazināšanu un attēlu optimizāciju. Tāpēc, ne tikai ļaujot kešatmiņā saglabāt testēšanas vietas, ar spraudni tika samazinātas izmērāmās lapas, kā tas redzams Pingdom testa rezultātu ekrānuzņēmumos..

Lai gan neviena no WordPress vietnēm nav identiska, iepriekšminētajai informācijai jums vajadzētu dot priekšstatu par to, vai WP Rocket varētu uzlabot jūsu vietnes ātrumu.

WP raķešu cenu noteikšana

Kā minēts, WP Rocket ir premium WordPress kešatmiņas spraudnis, un ir trīs pirkšanas iespējas:

WPRocket cenu noteikšana

 • Vienvietīgs: 49 USD par viena gada atbalstu un atjauninājumiem, kas attiecas uz izmantošanu vienā vietnē.
 • Plus: USD 99 par atbalstu un atjauninājumiem uz vienu gadu, kas attiecas uz izmantošanu trīs vietnēs.
 • Bezgalīgs: USD 249 par atbalstu un atjauninājumiem uz vienu gadu, kas attiecas uz izmantošanu neierobežotā skaitā vietņu.

Pēc noklusējuma jūsu licence tiks automātiski atjaunota pēc viena gada, un cenai tiks piemērota 30 procentu atlaide. Tomēr, ja nepieciešams, WP Rocket vietnē sava konta apgabalā varat viegli atspējot automātisko atjaunošanu.

Tā kā ir ieviesta 14 dienu 100% naudas atmaksas politika, jūs varat iegādāties WP Rocket un redzēt finansiālu risku, kāda tā ir jūsu vietnes ātrumam..

Noslēguma domas

Šis pārskats ir atklājis, ka WP Rocket ir ne tikai ērti lietojams, bet arī izmērāmi uzlabo WordPress vietņu ātrumu.

Lai gan ir arī citi WordPress kešatmiņas spraudņi, ieskaitot dažas bezmaksas iespējas, tiem, kuri vēlas risinājumu, ko var izmantot, lai paātrinātu vietni bez tehniskām zināšanām un ļoti mazām pūlēm, WP Rocket noteikti ir vērts tajā investēt. Vienkārši aktivizējiet WP Rocket jūsu vietnē, un jums vajadzētu sākt redzēt uzlabotus iekraušanas laikus.

Papildus plug-and-play faktoram, WP Rocket piegādā arī daudz noderīgas dokumentācijas, ieskaitot video ceļvežus, lai palīdzētu jums vēl vairāk uzlabot jūsu vietnes ielādes laiku. Izmantojot spraudņa papildu kešatmiņas saglabāšanas un optimizācijas funkcijas, jūs varētu iegūt vēl labākus rezultātus no WP Rocket. Piekļuve adaptīvajam e-pasta atbalstam ir vēl viens iemesls apsvērt maksas spraudni, piemēram, WP Rocket, izmantojot bezmaksas alternatīvas.

Neatkarīgi no tā, kāda veida WordPress vietni jūs pārvaldāt, pastāv liela iespēja, ka WP Rocket palīdzēs to ielādēt ātrāk. Pateicoties 14 dienu ilgajai naudas atdošanas garantijai, jūs varat bez riska redzēt, kā šī spraudnis ietekmē jūsu vietni.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map