Četras labākās W3 kopējās kešatmiņas alternatīvas WordPress (2020)

WordPress piedāvājumi


W3 kopējā kešatmiņa ir viens no populārākajiem bezmaksas kešatmiņas spraudņiem vietnē WordPress.org. Bet tas ir arī viens no sarežģītākajiem, tāpēc jūs, iespējams, meklējat dažas alternatīvas.

Par laimi, ir daudz lielisku bezmaksas un premium kešatmiņas spraudņu, kas nav nosaukti par W3 kopējo kešatmiņu, kurus varat izmantot, lai paātrinātu savas WordPress vietnes darbību, un mēs izpētīsim tos, kas atrodas šajā ziņojumā.

Sākumā dalīšos ar dažiem iemesliem, kāpēc cilvēki meklē alternatīvas W3 kopējai kešatmiņai. Pēc tam es raksturos spraudņus, kurus mēs iesakām kā alternatīvas, kā arī kāpēc es domāju, ka katrs rīks rada labu alternatīvu.

Kāpēc jāapsver W3 kopējās kešatmiņas alternatīvas?

Ir daži iemesli, kāpēc vairums cilvēku meklē W3 kopējās kešatmiņas alternatīvas, kuras es centīšos risināt, jo nākamajā sadaļā es piedāvāju citus kešatmiņas spraudņus..

Pirmkārt, tur ir sarežģītība ka es minēju iepriekš. W3 kopējā kešatmiņa ir ļoti sarežģīts, lai konfigurētu WordPress kešatmiņas spraudni. Tam vienkārši ir tik daudz funkciju, un, pat ja cilvēks, kurš iztikai izmanto / raksta par WordPress, es joprojām to uzskatu par milzīgu. Es nevaru iedomāties, kāds tas ir gadījuma lietotājam.

Tagad, ja esat izstrādātājs vai enerģijas lietotājs, kam patīk spēt iekniebt katru sīkumu un iestatīt neskaidrākas kešatmiņas saglabāšanas metodes, tas varētu būt lieliski. Bet lielākajai daļai cilvēku es domāju, ka W3 kopējā kešatmiņa ir pārāk sarežģīta.

BoldGrid nesen iegādājās W3 Total Cache un plāno uzlabot iekāpšanas un konfigurēšanas procesu, tāpēc pastāv iespēja, ka nākotnē tas mainīsies, lai arī.

Otrkārt, ir cena. Lai gan pamata spraudnis patiešām ir bezmaksas, ja vēlaties saņemt papildu atbalstu, W3 kopējā kešatmiņa ir diezgan dārga. Piemēram, ja vēlaties palīdzību par spraudņa konfigurēšanu, tas maksā 200 USD. Ja vēlaties palīdzību renderēšanas bloķēšanas JavaScript novēršanā, tas ir vēl USD 300.

Ja jūs iegādājaties premium spraudni, piemēram, WP Rocket, jūs varat saņemt īpašu premium atbalstu par daudz zemāku cenu. Tātad, būtībā, ja vēlaties piekļūt atbalstam, jūs varat atrast daudz lētākas alternatīvas nekā W3 Total Cache.

Visbeidzot, ir izpildījums. Es nedomāju, ka veiktspēja vien ir iemesls pārslēgšanai, jo W3 kopējā kešatmiņa ir diezgan efektīva, ja jūs to varat pareizi konfigurēt. Tomēr es domāju, ka ir svarīgi norādīt, ka W3 kopējā kešatmiņa nav vienīgais veids, kā iegūt ātru WordPress vietni.

Piemēram, kad mēs pārbaudījām W3 kopējo kešatmiņu vs WP Super kešatmiņu vs WP Rocket, W3 kopējā kešatmiņa faktiski bija vislēnākā. Tagad, iespējams, daļa no tiem bija mūsu konfigurācijas iestatījumi. Bet tas atgriežas pie pirmā punkta – W3 kopējā kešatmiņa ir tik sarežģīta, ka normāliem lietotājiem var būt grūti atrast optimālu konfigurāciju, kas faktiski var izraisīt zemāku sniegumu salīdzinājumā ar šī saraksta alternatīvām, ja jums ir mazāks par optimālo konfigurācija.

Tāpēc, ņemot vērā šos trūkumus, apskatīsim labākās Word Wress W3 kopējās kešatmiņas alternatīvas.

Četras labākās W3 kopējās kešatmiņas alternatīvas

Zemāk es uzskaitīšu četras labākās W3 kopējās kešatmiņas alternatīvas. Tie nav noteiktā secībā, un es ieteiku konkrētus spraudņus, pamatojoties uz noteiktiem scenārijiem ziņas beigās.

WP super kešatmiņa

WP Super Cache spraudnis

WP Super Cache ir viena no labākajām W3 Total Cache alternatīvām, ja jūs novērtējat vienkāršību.

Tam nav tik daudz funkciju un konfigurācijas opciju kā W3 kopējai kešatmiņai, taču tas ir arī tikpat vienkāršs, kā jūs varat izveidot kešatmiņas spraudni (lai gan es piedāvāšu dažus, kas ir vēl vienkāršāk!).

Lai to izmantotu, burtiski viss, kas jums jādara, ir iespējot spraudni un atlasīt radio pogu. Tad jūs jau gūsit labumu no lapu kešatmiņas saglabāšanas.

WP Super Cache pamatiestatījumi

Ja vēlaties netīrīt rokas, ir pieejams papildu iestatījumu apgabals, kurā varat konfigurēt citas funkcijas, piemēram:

 • Pārlūka kešatmiņa
 • Gzip kompresija
 • Kešatmiņas vadība dažādiem lietotājiem
 • Kešatmiņas priekšielāde
 • CDN integrācija

WP Super Cache papildu iestatījumi

WP Super Cache veic labu darbu, atzīmējot, kuras funkcijas ir ieteicamas un kuras varat ignorēt.

Tomēr WP Super Cache nav tik tuvu funkcionalitātei, kādu jūs iegūstat, izmantojot W3 Total Cache. Tātad, ja tas jums ir svarīgi, jūs varat izvēlēties citu spraudni.

WP Super Cache ir 100% bezmaksas un nāk no Automattic, tā paša uzņēmuma aiz WordPress.com un WooCommerce. Viens mīnuss ir atbalsts: lai arī spraudnis ir ļoti vienkāršs un jūs diez vai skarsit problēmas, lielākā daļa atbalsta pavedienu WP Super Cache WordPress.org atbalsta forumā paliek neatbildēti..

WP raķete

WP raķešu spraudnis

Es teicu, ka WP Super Cache ir tikpat vienkārša kā jūs varat izveidot kešatmiņas spraudni, bet WP Rocket kaut kā izdodas padarīt lietas vēl vienkāršākas, novēršot nepieciešamību pat noklikšķināt uz pogas.

Tiklīdz aktivizējat WP Rocket, tā automātiski sāk paātrināt jūsu vietni, izmantojot lapu kešatmiņu, Gzip saspiešanu, pārlūka kešatmiņu un dažus citus veiktspējas uzlabojumus. Tātad no vienkāršības viedokļa WP Rocket noteikti uzvar ar W3 Total Cache.

WP Rocket iestatījumi

WP Rocket tomēr atšķiras no WP Super Cache divās jomās.

Pirmkārt, WP Rocket ir daudz funkcijām bagātāks nekā WP Super Cache. Lai gan tai nav 100% funkciju paritātes ar W3 kopējo kešatmiņu, WP Rocket piedāvā daudz uzlabotas funkcijas, kuras jūs saņemat, izmantojot W3 kopējo kešatmiņu. Piemēram, WP Rocket ir:

 • Kešatmiņas priekšielāde – tas ļauj automātiski ielādēt saturu kešatmiņā, lai nodrošinātu vienmērīgu darbību visiem apmeklētājiem.
 • Failu optimizēšana – varat saīsināt HTML, CSS un JavaScript, kā arī optimizēt failu piegādi (piemēram, JavaScript atlikšanu).
 • Lakas un Nginx FastCGI kešatmiņas atbalsts – WP Rocket atbalsta daudzus resursdatorus, kas servera līmenī ievieš Varnish vai FastCGI kešatmiņu, piemēram, WP Engine un Kinsta.
 • CDN atbalsts – WP Rocket var palīdzēt izveidot savienojumu ar CDN pakalpojumu vai Cloudflare.
 • Skriptu optimizēšana – WP Rocket var palīdzēt lokāli mitināt Google Analytics un Facebook Pixel.

WP Rocket nepiedāvā dažas nestandarta kešatmiņas metodes, piemēram, objektu vai datu bāzu kešatmiņu, taču tas ir diezgan tuvu W3 kopējai kešatmiņai.

Tas piedāvā arī dažas funkcijas, kurām W3 Total Cache nav, piemēram:

 • Attēlu un video slinks ielādēšana (lai gan BoldGrid saka, ka tā plāno pievienot slinku ielādi W3 kopējai kešatmiņai)
 • Datu bāzes optimizācija
 • Sirdsdarbības API vadība

Visbeidzot, tur ir atbalstu. Visi WP Rocket lietotāji saņem piemaksu atbalstu, tāpēc, ja vēlaties vērsties pēc palīdzības, jums ir šī iespēja.

Vienīgais mīnuss salīdzinājumā ar citām W3 kopējās kešatmiņas alternatīvām? WP Rocket nav bezmaksas – tam ir tikai premium versija.

Plāni sākas ar 49 USD par viena gada atbalsta un vienas vietnes atjauninājumiem. Tas ietver 14 dienu naudas atdošanas garantiju, lai jūs varētu to izmēģināt, neriskējot ar savu maku.

Ja vēlaties uzzināt vairāk, varat iepazīties ar mūsu pilnu WP Rocket pārskatu.

WP ātrākā kešatmiņa

WP ātrākais kešatmiņas spraudnis

WP Ātrākā kešatmiņa tās pieejas ziņā ir diezgan tuvu WP Rocket.

Tas piedāvā līdzīgu vienkāršības līmeni – varat vienkārši atzīmēt rūtiņu, lai sāktu labumu no kešatmiņas saglabāšanas -, bet tas piedāvā arī daudz uzlabotas funkcijas, ja vēlaties vairāk nekā tikai lapu kešatmiņu..

WP Ātrākās kešatmiņas iestatījumi

Tāpat kā WP Rocket, arī WP Fastest Cache var iegūt daudz svarīgāko funkciju no W3 Total Cache. Piemēram:

 • Kešatmiņas priekšielāde
 • Gzip kompresija
 • Pārlūka kešatmiņa
 • Failu optimizēšana, ieskaitot minifikāciju un iespēju apvienot CSS un JavaScript failus
 • CDN atbalsts

Izmantojot premium versiju, jūs pat varat piekļūt iebūvētajai attēlu optimizācijai un datu bāzes optimizēšanai, kas ir divas funkcijas, kuras W3 Total Cache nepiedāvā..

Es nedomāju, ka WP Ātrākā kešatmiņa ir tikpat viegli lietojama kā WP Rocket, taču no funkcionālā viedokļa tā ir vēl viena laba iespēja, kas tuvojas funkcionalitātes dziļumam, ko iegūstat, izmantojot W3 kopējo kešatmiņu..

Jūs varat sākt ar bezmaksas versiju vietnē WordPress.org. Ja vēlaties augstākās klases funkcijas, vienas vietnes licence sākas ar 59 ASV dolāriem.

Kešatmiņas iespējotējs

Kešatmiņas iespējotēja WordPress spraudnis

Kešatmiņas iespējotājs ir vienkāršs, bet ātrs kešatmiņas spraudnis, kas ir lieliska iespēja, ja W3 kopējā kešatmiņā jūs satriec vairāk iestatījumu. Es personīgi esmu to izmantojis vairākās vietnēs, un, neskatoties uz vienkāršību, man šķiet, ka tas piedāvā zvaigžņu veiktspēju.

Tiklīdz jūs to aktivizējat, tas sāk kešatmiņā, un tie burtiski ir visi iestatījumi:

Kešatmiņas iespējotēja spraudņa iestatījumi

Jā, tas noteikti nav tuvu W3 kopējai kešatmiņai no funkciju paritātes viedokļa, taču tā ir patiešām piemērota iespēja, ja vēlaties tikai vieglu WordPress kešatmiņas spraudni.

Cache Enabler ir 100% bezmaksas, un tas nāk no populārā CDN pakalpojuma KeyCDN.

Kura ir labākā W3 kopējās kešatmiņas alternatīva?

Lai pabeigtu lietas darbību, atgādināsim, kā izvēlēties savām vajadzībām atbilstošo kešatmiņas spraudni, pamatojoties uz dažiem dažādiem scenārijiem.

Pirmkārt, ja jūs meklējat vienkāršāk alternatīva W3 kopējai kešatmiņai, tad visi četri no šiem spraudņiem piedāvā vieglāku pieeju. Es tiešām nedomāju, ka no vienkāršības viedokļa jūs kļūsit nepareizi, kaut arī ir dažas atšķirības:

 • WP Super Cache – atzīmējiet izvēles rūtiņu, lai iespējotu kešatmiņu. Tam ir arī dažas uzlabotas funkcijas, taču tās ir diezgan ērti lietojamas, un spraudnis labi veic ieteicamo funkciju marķēšanu.
 • WP Rocket – aktivizē kešatmiņu, tiklīdz aktivizējat spraudni, kas ir ļoti vienkārši. Interfeisā ir daudz uzlaboto iestatījumu, taču dokumentācija sniedz ļoti labu darbu, izskaidrojot katru funkciju, un jūs varat brīvi arī ignorēt visu (jūs joprojām saņemsit lielu ātrumu no tikai noklusējuma iestatījumiem)..
 • WP ātrākā kešatmiņa – pamata kešatmiņas iespējošana ir tikpat vienkārša kā rūtiņas atzīmēšana. Skatot pilnu funkciju sarakstu, tas, iespējams, ir vissarežģītākais spraudnis šajā sarakstā. Bet tomēr tas ir daudz vienkāršāk nekā W3 kopējā kešatmiņa. Tas drīzāk ir apliecinājums citiem spraudņiem nekā WP Ātrākās kešatmiņas kļūme.
 • Cache Enabler – tūlīt sāk kešatmiņu. Šī ir visvienkāršākā un visvieglākā opcija šajā sarakstā – ir tikai daži dažādi iestatījumi, un to ir ļoti viegli sākt lietot.

Ja jūs meklējat kaut ko tādu, kas varētu atbilst (vai vismaz pietuvoties) funkcionalitātes dziļums W3 kopējā kešatmiņā vienkāršākā paketē, manuprāt, ir divas no funkcijām bagātākajām alternatīvām šajā sarakstā:

 • WP raķete
 • WP ātrākā kešatmiņa

Kaut arī neviena no tām piedāvā milzīgo kešatmiņas opciju skaitu, kādas ir W3 Total Cache, abas piedāvā daudz uzlabotas funkcijas, piemēram, kešatmiņas iepriekšēju ielādi, faila optimizāciju, CDN atbalstu un daudz ko citu..

Visbeidzot, ja jūs novērtējat atbalstu, tad es domāju, ka WP Rocket ir tava labākā likme. Tikai par 49 ASV dolāru licences cenu jūs saņemat piekļuvi kvalitatīvam cilvēku atbalstam uz gadu, kas ir daudz lētāk nekā maksājot par W3 Total Cache atbalstu.

WP Fastest Cache piedāvā atbalstu arī saviem premium plāniem, lai gan es personīgi nekad neesmu sazinājies ar tā atbalsta komandu, tāpēc es tur nevaru komentēt.

Gan WP Super Cache, gan Cache Enabler ir tikai bezmaksas risinājumi, tāpēc jūs nesaņemsit izcilu atbalstu ar vienu no tiem. Tomēr KeyCDN veic labu darbu, reaģējot uz lielāko daļu pieprasījumu WordPress.org atbalsta forumos Cache Enabler..

Tomēr šķiet, ka Automattic neatbild uz lielāko daļu pieprasījumu WP Super Cache atbalsta forumā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me