Kas ir WordPress spraudņi un kur iegūt jaunus?

WordPress piedāvājumi


Vai esat jauns WordPress lietotājs? Mēģina aplauzt galvu apkārt, kā tas viss darbojas?

Vai jums liekas, ka jūs uzdodat tādas lietas kā “Kas pasaulē ir logrīks?” un šī raksta tēma: “Kas ir WordPress spraudņi – un kur es varu iegūt jaunus?

Ir viegli sajaukt ar visām kustīgajām daļām, kas veido WordPress vietni. Kādā brīdī mēs visi esam bijuši tur, tāpēc nejūtieties slikti, ja jūs joprojām esat mazliet apmulsis.

Tas, ka jūs šeit lasāt šo rakstu, nozīmē, ka jūs mēģināt tikt galā ar lietām. Paturot to prātā, saglabājiet šo ziņu pēc iespējas vienkāršāk.

Apskatīsim …

WordPress spraudņi: kas tie ir?

Jums būs prieks dzirdēt, ka saprast, kas tieši ir WordPress spraudņi un ko viņi dara, nav pārāk grūti. Oficiālais WordPress kodekss to izskaidro šādi:

Spraudņi ir veidi, kā paplašināt un pievienot funkcionalitāti, kas WordPress jau pastāv.

Iegremdēsimies nedaudz dziļāk, lai sīkāk noskaidrotu šo jautājumu …

WordPress ir lieliska platforma, kurai ir visi pamati funkcionālās vietnes izveidošanai, un, izmantojot WordPress noklusējuma stāvoklī, jūs varat viegli pārvaldīt pamatus, kas nepieciešami satura izveidošanai un attēlošanai. Piemēram, jūs varat:

 • Rakstiet un formatējiet lapu un / vai emuāru ierakstus
 • Pievienojiet, rediģējiet un parasti pārvaldiet multividi, piemēram, attēlus utt.
 • Pievienojiet izvēlnes, lai apmeklētāji varētu atrast meklēto

Tomēr ir gadījumi, kad jūs varētu vēlēties pievienot vai kaut ko darīt ar savu vietni, ko WordPress neļauj jums darīt tieši ārpus lodziņa..

Pieņemsim, piemēram, ka jūs vēlaties, lai jūsu vietnē būtu forums.

WordPress nevar izveidot un pārvaldīt forumu. Tomēr jūs varētu izmantot spraudni, piemēram, bbPress, lai pievienotu šo funkciju savai vietnei un paplašinātu WordPress funkcionalitāti.

Šis ir jautrs veids, ko es bieži izmantoju, lai sīkāk izskaidrotu spraudņus un to saistību ar WordPress:

WordPress ir kā Mario Super Mario pasaulē (mana visu laiku iecienītākā videospēle). Viņš var veikt visus pamatus, kas jums ir nepieciešami, lai spēlē iegūtu no sākuma līdz beigām. Tomēr ir reizes, kad, lai paveiktu darbu, jums ir nepieciešams kaut kas papildus.

Mario izmanto PowerUps, lai dotu sev stimulu: darīt kaut ko tādu, ko viņš agrāk nebūtu varējis izdarīt. WordPress spraudņi ir ļoti līdzīgi tiem PowerUps.Jūs tos piesaista savai vietnei, lai palielinātu vai palielinātu vietnes spēju.

Vai vēlaties, lai jūsu publicētie emuāra ziņojumi tiktu automātiski publicēti jūsu sociālo mediju kanālos? Tam ir spraudnis.

Vai vēlaties savākt e-pasta abonementus no savas vietnes? Tam ir tonnas spraudņu.

Vai vēlaties izveidot tiešsaistes veikalu? Tam ir arī lielisks spraudnis.

Faktiski viena no lietām, kas WordPress padara lielisku, ir tā, ka parasti jūs varat atrast izmēģinātu un pārbaudītu spraudni, kas palīdzēs izdarīt tikai visu, kas jums nepieciešams.

Kā un kur iegūt jaunus WordPress spraudņus

Spraudņa ielāde jūsu vietnē ir ļoti vienkārša. Darbības parasti ir šādas:

 1. Lejupielādējiet spraudņa failu.
 2. Dodieties uz savu WordPress informācijas paneli.
 3. Augšupielādējiet spraudņa failu uz savu vietni.
 4. Aktivizējiet spraudni.

“Bet lejupielādējiet spraudni no kurienes?”, Es dzirdu, ka jūs jautājat …

Pastāv divu veidu WordPress spraudņi: Bezmaksas, un Piemaksa.

Oficiālajā WordPress spraudņu direktorijā ir gandrīz 40 000 bezmaksas spraudņu, no kuriem izvēlēties un ko izmantot jūsu pašu mitinātajā WordPress vietnē. Šiem spraudņiem varat piekļūt, izmantojot vietni WordPress.org vai tieši no sava WordPress informācijas paneļa – pēdējā ir visvienkāršākā iespēja..

Lai meklētu un pievienotu spraudņus no WordPress direktorijas, izmantojot šo metodi, vienkārši rīkojieties šādi:

 1. Piesakieties savā WordPress vietnē.
 2. Virziet kursoru virs atzīmētā izvēlnes elementa “Spraudņi”.
 3. Izvēlieties ‘Pievieno jaunu’.

kā pievienot-pievienojumprogrammas-WordPress

Tādējādi jūs nokļūsit ekrānā, kas parādīts iepriekš. Turpmāk atslēgvārdus varat izmantot, lai meklētu dažāda veida spraudņus un pēc tam lejupielādētu un aktivizētu tos, kurus vēlaties izmantot.

Tātad, kur vēl jūs varat iegūt lieliskus spraudņus, izņemot oficiālo WordPress direktoriju? Pāriesim tālāk ….

Populārākās tiešsaistes vietas, kur atrast WordPress spraudņus

Ir daudz vietu, kur atrast labākos WordPress spraudņus. Šeit ir dažas iespējas, lai jūs sāktu:

CodeCanyon

meklēšanas kododinamikas-for-wp spraudņi

CodeCanyon ir viena no populārākajām vietām, kur var atrast un iegādāties visu veidu WordPress spraudņus. Ar vairāk nekā 1000 spraudņiem to arvien pieaugošajā datu bāzē jūs atradīsit gandrīz jebkuru premium spraudni, kas jums varētu būt nepieciešami.

iThemes

meklēt-ithemes-for-wordpress-plugins

iThemes piedāvā gan WordPress tēmas, gan spraudņus. Viņu BackupBuddy un iThemes Security Pro spraudņi, piemēram, ir vieni no labākajiem biznesā.

WPMU DEV

atrast-wp-spraudņus-on-wpmudev

WPMU DEV ir plaša izvēle no dažiem labākajiem WordPress spraudņiem. Tikai īss ieskats tur, iespējams, ļaus jums atrast tieši to, kas jums nepieciešams.

Varētu nosaukt tikai trīs no daudzajiem …

Iepriekš minētie piemēri ir tikai dažas no vietām, kur var atrast patiešām izcilus premium spraudņus, taču to ir daudz vairāk – piemēram, daudzi vadošie atrakciju veikali papildus parastajam motīvu klāstam piedāvā arī virkni izcilas kvalitātes spraudņu. . Citās vietās, kur sākt meklēšanu, ir iekļauts labs ol ’Google (lai gan esiet uzmanīgs, lai pārbaudītu, vai visi jūsu atrastie spraudņi ir likumīgi, nevis tikai izvairīgi spamprogrammatūras); tādi forumi kā Quora, Reddit un StackExchange un, protams, šīs pašas vietnes spraudņu kategorija.

Iesaiņojot to visu

Iespējams, ka WordPress ir dažas jaunas koncepcijas, ar kurām iepazīties, pirms jums ir patiešām patīkami ar to strādāt, taču ar nelielu neatlaidību tiešām nav pārāk grūti saprast pamatus. Cerams, ka pēc šī raksta lasīšanas jums tagad būs labāka izpratne par lomu spraudņiem, pievienojot vai paplašinot pašas WordPress funkcionalitāti..

Pateicoties tam, ka WordPress ir tik neticami populārs, tirgū ir burtiski tūkstošiem spraudņu, kas palīdzēs sasniegt jūsu vietnē daudz dažādu lietu. Tikai nedaudz izpētot un pārlūkojot, iespējams, jūs varēsit atrast tieši to, ko meklējat.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map