Kas ir WordPress logrīki un kā es varu iegūt jaunus?

WordPress piedāvājumi


Tā kā WordPress ir diezgan vienkārša platforma, jaunie lietotāji parasti var diezgan ātri izdomāt pamatus.

Pat vispieredzējušākais, tehnoloģiski neizveicīgais lietotājs vispārīgi var saprast, ka vietnes izveidošanai, izmantojot WordPress, ir nepieciešama tēma un parasti daži spraudņi. Tomēr ir daži WordPress aspekti, kas dažreiz daudziem jauniem lietotājiem atstāj skrāpējumus galvā.

Viens no šādiem noslēpumiem ir WordPress logrīki.

Kas pasaulē ir WordPress logrīks?

Jūs domājat, ka šī atbilde būs vienkārša, jo konceptuāli tā ir ir viegli. Tomēr faktiski to izskaidrot nespeciālistu izpratnē nav tik vienkārši, kā mēs visi vēlētos. Šķiet, ka pat WordPress Codex nav viegli izskaidrojams.

Vienkāršākais veids, kā izteikt, ir tas, ka a logrīks ir satura bloks (piemēram, kāds teksts, attēls vai saišu vai kategoriju saraksts utt.) kurus jūsu vietnē var viegli ievietot noteiktos iepriekš noteiktos apgabalos (pazīstamos kā “logrīku apgabali”). Šajos ar logrīkiem gatavajos apgabalos parasti ietilpst jūsu vietnes sānjosla, kājene, galvene un dažreiz pat visa mājas lapa.

Pēc noklusējuma WordPress pamata programmatūrai ir pievienoti vairāki dažādi logrīki, kurus var izmantot šajos apgabalos:

 • ‘Meklēt’ (parāda meklēšanas lodziņu jūsu vietnē)
 • “Nesenie” Ziņas (parāda pēdējo ziņojumu sarakstu)
 • ‘Jaunākie komentāri’ (parāda pēdējo komentāru sarakstu)
 • “Arhīvi” (parāda saiti uz iepriekšējām ziņām)
 • ‘Kategorijas’ (parāda amatu sarakstu, kas sakārtots pēc kategorijām)
 • ‘Meta’ (parāda ērtu pārvaldības saišu sarakstu)
 • … Plus vēl daži

WordPress logrīki - Ekrānuzņēmums

Arī jūs neaprobežojaties tikai ar šiem logrīkiem vien, bet es pie tā nonākšu vēlāk.

Izklausās pietiekami viegli, vai ne? Tātad, kāpēc visas neskaidrības?

Kāpēc apjukums?

Kā es minēju iepriekš, WordPress ir ielādēts ar logrīku komplektu, kuru varat izvēlēties lietot vai nelietot. WordPress logrīki ir nedaudz mulsinoši tāpēc, ka, tie nav nepieciešami, lai WordPress darbotos pareizi – bet viņiem dažreiz ir patīkami.

Vēl viens veids, kā to aplūkot, ir šāds: logrīki ir sava veida pielikumi; mums visiem ir viens, bet mēs nemirsim, ja mums tas nebūs. Līdzīgi, kaut arī WordPress nāk ar logrīku izmantošanas funkciju, ja jūs tos neliecāt izmantot savā vietnē, tas joprojām darbosies.

Bet lielākais iemesls, kāpēc viņi mēdz sajaukt, ir šāds:

“Logrīki nav spraudņi, bet daži spraudņi satur logrīkus.”

Mulsinoši, pareizi?

Kā spraudnis nevar būt logrīks, un tomēr tas būtībā ir tas, kas daži no tiem ir? Kāpēc gan nesadalīt lietas, un dažiem ir spraudņi, bet citiem – logrīki, kurus var lejupielādēt un instalēt tieši tāpat? Vai tas neliktu visu vieglāku?

Nē. Un, saprotot šo nākamo, mazliet vieglāk saprast, kāpēc.

Tas viss ir kodā

Gan jūsu vietnes logrīki, gan widgetizētie apgabali ir izveidoti ar tādu kodu kā PHP un JavaScript. Šie kodi ir tie paši kodi, kurus (daļēji) izmanto WordPress motīvu un spraudņu izveidošanai.

Kā minēts iepriekš, logrīki WordPress darbībai nav nepieciešami. Tāpat arī tie nav nepieciešami, lai darbotos motīvi un spraudņi. Tomēr izstrādātājs var pievienot PHP un / vai JavaScript koda fragmentus konkrētam failam un izveidot logrīku, lai pievienotu jauku lietotāja pieredzi ikvienam, kurš izmanto savu produktu.

Labāk, ja tas viss tiek konsolidēts šādi, nekā nevajadzīgi izveidojot jaunu logrīku kategoriju, ko var lejupielādēt un instalēt vietnē.

Nez kāpēc? Šis ir piemērs:

Pieņemsim, ka instalējat jaunu sociālās koplietošanas spraudni, piemēram, Elegant Themes, Monarch. Pēc tā aktivizēšanas jūs uzzināsit, ka ir jauns Monarhs logrīks, kuru varat ievietot apgabala logrīku apgabalā – jauka iespēja.

Bet, ja spraudņi un logrīki būtu atsevišķi, tad tas nozīmētu, ka Monarch izstrādātājiem būs jāizveido divi atsevišķi produkti – viens spraudnis un otrs logrīks -, lai izveidotu vienu entītiju un nodrošinātu labāku kopējo produktu.

Tas arī nozīmētu, ka, tā vietā, lai instalētu vienu lietu, jums būs jāinstalē divas, ja vēlaties ar šo spraudni šo papildu funkciju. Galu galā tas būtu tikai vairāk darba ikvienam.

Tā kā kāds spraudņa izveidošanai var izmantot tāda paša veida kodu kā logrīka izveidošanai, ir jēga lietas vienkārši konsolidēt. Tātad, kaut arī daži spraudņi un motīvi jūsu vietnei pievieno logrīkus, kurus varat izmantot, logrīki nav kaut kas pilnīgi atšķirīgs no spraudņiem, motīviem vai WordPress kopumā – un arī laba iemesla dēļ…

Galvenokārt tikai tāpēc, lai WordPress būtu vienkāršs.

Kā iegūt vairāk preces?

Iespējams, ka izlasot šo ziņu līdz šim brīdim, jūs jau esat sapratuši, ka ir daži veidi, kā iegūt vairāk vietnes logrīku:

 1. Caur jaunu tēmu
 2. Izmantojot spraudni

Šie ir vienkārši veidi, kā savā vietnē iegūt jaunus logrīkus un logrīkus.

Otra iespēja ir ar roku kodēt jaunu logrīku failos. Tomēr tas var būt sarežģīti, ja vien jūs neesat izstrādātājs vai nezināt sava veida kodu, piemēram, PHP. Tā kā darbs ar PHP un jauna koda pievienošana savai vietnei var patiešām aizēnot darbus, ja tie tiek izdarīti nepareizi, ieteicams nejaukties ar lietām, ja vien precīzi nezināt, ko darāt.

Tāpēc es iesaku pieturēties pie vienas no divām iepriekš minētajām iespējām.

Viena lieta, kas man jāpiemin, ir tā, ka, jo logrīki ir integrēti dažās tēmās un spraudņos, deaktivizējot spraudni vai pārslēdzoties uz citu motīvu, tiks noņemti logrīki, kurus izmantojāt un kas tiem bija pievienoti. Tātad, ja pārtraucat spraudņa izmantošanu vai maināt motīvus un pamanāt, ka daži logrīki pazūd, tagad jūs zināt, kāpēc.

Logrīku ātrs padoms

Katrā WordPress instalācijā ir viens logrīks, kas ir nedaudz īpašs – “Teksta logrīks“. Lai arī nosaukumam Teksta logrīks ir nepamatoti liels riņķis, šis logrīks var darīt vairāk, nekā tikai turēt rindkopu vai divus.

Šis logrīks var tulkot jebkuru jums svarīgu HTML, lai tajā iekļūtu, kas nozīmē, ka varat to izmantot attēlu turēšanai, klikšķināmu saišu izveidošanai un pat varat panākt, lai tas darbotos ar īskodiem..

WordPress teksta logrīka piemērs - ekrānuzņēmums

Vai nezināt, kā kodēt HTML? Uzmini ko: Nav problēmu!

Šis ir ātrs padoms, kā izveidot HTML fragmentu programmā WordPress, pat ja jūs nezināt, kā tas viss notiek:

 1. Izveidojiet jaunu ziņu WordPress aizmugure
 2. Ievadiet saturu, kuru vēlaties ievietot teksta logrīkā ziņu redaktorā, un formātu pēc garšas
 3. Pārslēdzieties no WordPress “Visual” redaktora uz “Text” redaktoru, izmantojot cilni vispārējā ziņu rediģēšanas apgabala augšējā labajā stūrī.
 4. Kopējiet visu redzēto kodu uz datoru
 5. Ielīmējiet kodu teksta logrīkā un noklikšķiniet uz saglabāšanas pogas

Piecas vienkāršas darbības un vietnes logrīku apgabalam esat izveidojis kaut ko papildus!

Iesaiņojot to

Logrīki ir vienkārši gan dizaina, gan koncepcijas ziņā, un tomēr tos ir pārsteidzoši grūti izskaidrot vienkāršā izteiksmē. Labās ziņas ir tas, ka tad, kad esat padomājis par to, kādi viņi ir un kā viņi strādā, jūs, visticamāk, nekad neaizmirsīsit!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map