Trumpas SEO vidinių nuorodų vadovas

„WordPress“ pasiūlymai


Vidinis susiejimas turėtų būti svarbus aspektas visiems svetainių savininkams: ne tik skaitytojai ir lankytojai gali spustelėti tokias nuorodas norėdami rasti daugiau turinio jūsų svetainėje, bet ir „Google“ juos mato. Trumpai tariant: vidinis įrašų ir puslapių susiejimas pagerins jūsų SEO (Search Engine Optimization) pastangas ir jūsų vartotojų patirtį jūsų svetainėje.

Taigi kaip tiksliai turėtumėte elgtis su vidinėmis savo svetainės nuorodomis? Ar reikia atsižvelgti į kokius nors ypatingus dalykus? Kaip geriausia susieti įrašus ir puslapius vidiniu būdu?

Pažiūrėkime.

Vidinės SEO nuorodos

Kas yra vidinės nuorodos?

Pirmiausia pradėkime nuo akivaizdaus: vidinės nuorodos nurodo turinį jūsų svetainėje, o ne kitur. Pavyzdžiai yra turinio nuorodos tarp puslapių, nuorodos jūsų svetainės naršymo meniu ir visi susiję turinio pasiūlymai straipsnių pabaigoje, taip pat nuorodos šoninėje juostoje esančiuose populiariuose skelbimo valdikliuose ir pan..

Vis dėlto, nors saitus tokiuose dalykuose kaip raštai ir šonines juostas galbūt yra lengviausia sukurti, turinio viduje daugiausia reikia susitelkti ties saitais, nes tai yra saitai, kuriuos dažniausiai „Google“ IR jūsų svetainė labiausiai pastebi. lankytojų.

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad nors jūs manote, jog pridėti kuo daugiau vidinių nuorodų yra geras dalykas, tai atlikus vidinį susiejimą greičiausiai prarasite tikslą. Bet kuriuo metu vartotojas nori rasti jam ar jai tinkamiausią turinį. Todėl vidinės jūsų įrašų ir turinio nuorodos turėtų atitikti tai, apie ką kalbate, – pagalvokite apie kokybę ir atitikimą kiekiui! Pavyzdžiui, jei jūsų dabartinis straipsnis yra apie „PlayStation III“, galbūt norėsite pridėti vidinių nuorodų, nukreipiančių į straipsnius apie geriausius „PS III“ žaidimus. Taip pat būtų naudinga siūlyti nuorodas į straipsnius, kuriuose PS III lyginamas su „Microsoft Xbox“, tuo tarpu nuorodų apie „PlayStation I“ ir „II“ ir (arba) geriausius žaidimus, skirtų AK vartotojams, pridėjimas greičiausiai nedomins skaitytojo..

Dabar didelis klausimas yra, kaip turėtumėte elgtis su savo vidiniais saitais?

Padaryti vidinius saitus matomus

Savaime suprantama, kad jūsų nuorodos turėtų būti matomos, ar jos būtų vidinės, ar išorinės. Įprasta praktika naudoti skirtingas spalvas savo nuorodoms ir jas pabraukti dažniausiai veikia gerai, todėl paprastai to reikėtų laikytis..

Žinoma, tai labiau stiliaus ir dizaino sumetimai, tačiau jei jūsų nuorodos nėra aiškiai matomos ir skiriasi nuo standartinio teksto, nustatote, ar nesiseka vidinio susiejimo.!

Susitelkite į inkaro tekstą

Jūsų nuorodų inkaro tekstas turėtų geriausiai aprašyti tikslinio puslapio turinį.

Yra įvairių tipų tvirtinimo teksto ir vidinėms nuorodoms galite pasirinkti tą, kuri geriausiai atitinka jūsų paskirtį.

 • Galite apsvarstyti galimybę naudoti „pinigų raktinius žodžius“, kurie apibūdina tikrąjį jūsų tikslinio puslapio turinį. Pvz., „PlayStation III“ gali būti vadinamas pinigų raktiniu žodžiu. Tokių raktinių žodžių naudojimas išorinėms nuorodoms paprastai laikomas šešėline SEO praktika (dėka neryškių linijų tarp teisėtų išorinių nuorodų ir mokamų ar dukterinių nuorodų), tačiau vidinėms nuorodoms pinigų raktiniai žodžiai yra pakankamai geri..
 • Taip pat gali būti naudojami prekės ženklo raktiniai žodžiai, tokie kaip „Sony“ ar „sony.com“. Dažniausiai jie naudojami naujienų svetainėse arba svetainėse, kurių turinys yra mažesnis (pvz., 300–400 žodžių naujienų įrašai)..
 • Kita vertus, jungtiniai raktiniai žodžiai taip pat gali būti naudojami, nors jie yra mažiau paplitę dėl jų šiek tiek neaiškumo. Pavyzdžiui, „geriausių„ PlayStation III “žaidimų pristatymas“ būtų sudėtingas raktinis žodis.
 • Jei visa kita nepavyksta, taip pat yra galimybė naudoti supaprastintą tekstą: „Skaitykite apie vaizdo žaidimus šiame puslapyje“, o „įtvirtinimo tekstą“ naudokite „šiame puslapyje“ arba „čia“. Nors tai neišryškina tikslinio puslapio turinio, jei tekstas skaitomas nenutrūkstamai, gali pasirodyti, kad tai naudinga vartotojui, nes skaitytojas žino, ko tikėtis iš nurodytos nuorodos.

Link sultys

SEO ratuose ir grupėse nuorodų sultys yra dažnai vartojama sąvoka. Iš esmės „padidinimas“, kurį gauna puslapis nukreipdamas į jį nukreiptą nuorodą, yra žinomas kaip „nuorodų sultys“. Tai daugiau abstraktus subjektas, nes ne visos nuorodos sukuriamos vienodai: Nuorodos iš žinomos ir žinomos svetainės turės daugiau impulsų nei nuoroda iš mažiau žinomos ar palyginti naujos svetainės.

Kalbant apie vidinius ryšius, ryšių sultys yra reikšmingos. Turėtumėte sutelkti dėmesį į tai, kad kuo daugiau pastangų perkeltumėte į savo pagrindinius puslapius, o mažiau sulčių nukreiptumėte į antrinius ar antrinius puslapius..

Praktiškai nuoroda į SEO sąvokas čia yra mažiau vertinga, ir net „Google“ ir „Bing“ teikia pirmenybę tam, kad sutelktumėte dėmesį į patogumą. Vidinės nuorodos turėtų patekti į puslapius, kurie jų labiausiai verti. Jei kalbate apie vietas, kuriose galite rasti nemokamų „WordPress“ temų, jūsų vidinė nuoroda pirmiausia turėtų nukreipti į „svetainės„ nemokamų „WordPress temų“ “įrašą, o ne į„ geriausias „WordPress“ temas “. Ryšio sultys ir nuorodos vertė priklauso nuo tinkamumo vartotojui.

Nepersistenkite

Kaip minėta aukščiau, įtraukę per daug vidinių nuorodų, tikėtina, painiojate liaudį. Idealiu atveju santykinai trumpuose straipsniuose, tokiuose, kuriuos skaitote dabar, tekste turėtų būti tik apie dvi ar trys vidinės nuorodos (nors ilgesniuose straipsniuose gali būti dar keletas).

Taip pat verta atsiminti, kad jūsų puslapyje jau gali būti nemažai vidinių nuorodų – visos „sekančios“ ar „ankstesnės“ nuorodos žemiau įrašų taip pat yra vidinės nuorodos. Taigi būkite atrankūs, jei rankiniu būdu pridedate visas kitas vidines nuorodas.

Panašiai į bet kokias turinio siūlymo paslaugas ir susijusius įrašų valdiklius, kuriuos naudojate savo svetainėje norėdami parodyti kitus pranešimus, automatiškai įtrauksite savo vidines nuorodas. Vis dėlto verta atsiminti, kaip tokios paslaugos ir valdikliai iš tikrųjų įterpia šias nuorodas: Įsitikinkite, kad tokios nuorodos nėra, pvz., „Sekančios“ nuorodos, kitaip jūsų nuorodų sultys nebus perduotos. Panašiai venkite per daug vidinių peradresavimų (jei jūsų svetainė naudoja HTTPS, pridėkite vidines nuorodas naudodami HTTPS, o ne HTTP) ir būtinai pašalinkite tas 404 klaidas.!

Daugybė „WordPress“ SEO papildinių padės jums atlikti šiuos veiksmus ir netgi gali žengti dar vieną žingsnį į priekį patardami apie bendrą vidinių nuorodų jūsų svetainėje būklę..

Išvada

Vidinis susiejimas yra gana tiesioginė ir lengvai įgyvendinama SEO praktika, galinti pagerinti jūsų svetainės našumą. Gera vidinių nuorodų struktūra padės lankytojams surasti tai, ko jie ieško, ir paskatins ilgiau pabūti jūsų svetainėje – tai, savo ruožtu, gali padėti net paversti juos lojaliais stebėtojais. Bet, svarbiausia, kadangi vidinės nuorodos taip pat labai padės paieškos varikliams suprasti ir indeksuoti jūsų svetainę, naudodami vidines nuorodas savo turinyje padėsite jūsų svetainei pasiekti jos vertą matomumą.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map