Kas yra „WordPress“ papildiniai ir kur gauti naujų?

„WordPress“ pasiūlymai


Ar esate naujokas „WordPress“? Bandai apvynioti galvą, kaip visa tai veikia?

Ar pastebite, kad klausiate tokių dalykų kaip „Kas pasaulyje yra valdiklis?“ ir šio straipsnio tema: „Kas yra„ WordPress “įskiepiai – ir kur galiu gauti naujų?

Nesunku supainioti su visomis judančiomis dalimis, kurios yra kuriamos „WordPress“ svetainėje. Kažkuriuo metu mes visi ten buvome, todėl nesijauskite blogai, jei vis dar esate šiek tiek pašiepiami.

Tai, kad jūs skaitote šį straipsnį, reiškia, kad bandote susitvarkyti dalykus. Turint tai omenyje, laikykitės šios žinutės kuo paprastesnės.

Pažiūrėkime…

„WordPress“ papildiniai: kokie jie?

Jums bus malonu išgirsti, kad suprasti, kas yra „WordPress“ papildiniai ir ką jie daro, nėra per sunku. Oficialus „WordPress Codex“ paaiškina tai taip:

Papildiniai yra būdai, kaip išplėsti ir papildyti jau egzistuojančią „WordPress“ funkciją.

Leiskime gilintis giliau, kad galėtume išsamiau išsiaiškinti klausimą …

„WordPress“ yra puiki platforma, turinti visus pagrindus sukurti funkcinę svetainę, o naudodami numatytąją „WordPress“ būseną galite lengvai valdyti pagrindus, reikalingus turiniui kurti ir rodyti. Pavyzdžiui, galite:

 • Rašykite ir formatuokite puslapių ir (arba) tinklaraščių įrašų turinį
 • Pridėkite, redaguokite ir paprastai tvarkykite laikmenas, pvz., Vaizdus ir kt.
 • Pridėkite meniu, kad lankytojai galėtų rasti tai, ko ieško

Beje, yra atvejų, kai galbūt norėsite pridėti ar padaryti ką nors su savo svetaine, kurios „WordPress“ neleidžia jums padaryti tiesiai iš dėžutės..

Tarkime, kad norite, kad jūsų svetainėje būtų forumas.

„WordPress“ negali sukurti ir valdyti forumo. Tačiau norėdami pridėti tą funkciją į savo svetainę ir išplėsti savo „WordPress“ funkciją, galėtumėte naudoti papildinį, pvz., „BbPress“..

Tai įdomus būdas, kurį aš dažnai naudoju toliau aiškindamas papildinius ir kaip jie susiję su „WordPress“:

„WordPress“ yra tarsi „Mario“ „Super Mario World“ (mano visų laikų mėgstamiausias vaizdo žaidimas). Jis gali atlikti visus pagrindinius dalykus, kurių reikia žaidimui nuo pradžios iki pabaigos. Tačiau kartais būna atvejų, kai norint gauti darbą reikia kažko papildomo.

Mario naudoja „PowerUps“ norėdamas paskatinti save: daryti tai, ko anksčiau negalėjo padaryti. „WordPress“ papildiniai yra labai panašūs į tuos „PowerUps“.Jūs įtraukiate juos į savo svetainę, kad padidintumėte ar padidintumėte savo svetainės galimybes.

Ar norite, kad jūsų skelbiami tinklaraščių įrašai būtų automatiškai skelbiami jūsų socialinės žiniasklaidos kanaluose? Tam yra papildinys.

Ar norėtumėte surinkti el. Pašto prenumeratas iš savo svetainės? Tam yra daugybė įskiepių.

Norite sukurti internetinę parduotuvę? Tam yra ir nuostabus papildinys.

Tiesą sakant, vienas iš dalykų, padariusių „WordPress“ puikų, yra tas, kad paprastai galite rasti išbandytą papildinį, kuris padės padaryti tik viską, ko jums reikia..

Kaip ir kur gauti naujų „WordPress“ papildinių

Įkelti papildinį savo svetainėje yra labai paprasta. Paprastai atliekami šie veiksmai:

 1. Atsisiųskite papildinio failą.
 2. Eikite į savo „WordPress“ informacijos suvestinę.
 3. Įkelkite papildinio failą į savo svetainę.
 4. Suaktyvinkite papildinį.

„Bet atsisiųsti papildinį iš kur?“, Girdžiu jus klausiant …

Yra du „WordPress“ papildinių tipai: Laisvas, ir Premija.

Oficialiajame „WordPress“ papildinių kataloge yra beveik 40 000 nemokamų papildinių, kuriuos galite pasirinkti ir naudoti jūsų savarankiškoje „WordPress“ svetainėje. Šiuos papildinius galite pasiekti naudodamiesi „WordPress.org“ svetaine arba tiesiogiai iš „WordPress“ informacijos suvestinės – pastaroji parinktis yra lengviausia.

Norėdami ieškoti ir pridėti papildinių iš „WordPress“ katalogo naudodami šį metodą, tiesiog atlikite šiuos veiksmus:

 1. Prisijunkite prie savo „WordPress“ svetainės.
 2. Užveskite pelės žymeklį virš pažymėto meniu elemento „Papildiniai“.
 3. Pasirinkite ‘Pridėti naują’.

kaip pridėti papildinius - „WordPress“

Tai pateks į aukščiau pavaizduotą ekraną. Tada galite naudoti raktinius žodžius, norėdami ieškoti įvairių tipų papildinių, tada atsisiųsti ir suaktyvinti tuos, kuriuos norite naudoti.

Taigi, kur dar galite gauti puikius papildinius, išskyrus oficialų „WordPress“ katalogą? Judėkime toliau ….

Populiariausios internetinės vietos, kur rasti „WordPress“ papildinius

Aukščiausio lygio „WordPress“ papildinius galite rasti keliose vietose. Štai keletas dalykų, kuriuos galite pradėti:

„CodeCanyon“

ieškoti „codycanyon-for-wp“ papildinių

„CodeCanyon“ yra viena populiariausių vietų, kur galima rasti ir nusipirkti visų rūšių „WordPress“ papildinius. Turėdami daugiau nei 1000 papildinių savo nuolat augančioje duomenų bazėje, rasite beveik bet kokį premium priedą, kurio jums gali prireikti.

„iThemes“

ieškoti „WordPress“ papildinių

„iThemes“ siūlo ir „WordPress“ temas, ir papildinius. Pavyzdžiui, jų „BackupBuddy“ ir „iThemes Security Pro“ papildiniai yra vieni geriausių versle.

WPMU DEV

rasti „wp-plugins-on-wpmudev“

„WPMU DEV“ siūlo daugybę geriausių „WordPress“ papildinių. Tik trumpai apžiūrėję ten, greičiausiai, rasite tai, ko jums reikia.

Pavadinčiau tik tris iš daugelio …

Aukščiau pateiktuose pavyzdžiuose yra tik keletas vietų, kur galima rasti tikrai puikių „premium“ priedų, tačiau ten yra dar daug daugiau – pavyzdžiui, daugelis populiariausių teminių parduotuvių siūlo ne tik įprastą temų sąrašą, bet ir daugybę puikios kokybės papildinių. . Kitos paieškos pradžia yra gerosios „Google“ (nors būkite atsargūs ir patikrinkite, ar visi jūsų įskiepiai yra teisėti, o ne tik apgaulingas šlamštas); forumai, tokie kaip „Quora“, „Reddit“ ir „StackExchange“, ir, be abejo, šios pačios svetainės papildinių kategorija.

Viską suvynioti

„WordPress“ gali turėti keletą naujų sąvokų, su kuriomis turėtumėte susidoroti prieš jums tikrai patogu su ja dirbti, tačiau, turint šiek tiek atkaklumo, suprasti pagrindus tikrai nėra per sunku. Tikimės, kad perskaitę šį straipsnį, dabar galėsite geriau suprasti vaidmenis, kuriuos atlieka papildiniai, pridėdami arba išplėsdami pačios „WordPress“ funkcijas..

Dėl to, kad „WordPress“ yra toks neįtikėtinai populiarus, pažodžiui tūkstančių papildinių yra rinkoje, kurie padės pasiekti daugybę dalykų, susijusių su jūsų svetaine. Tik šiek tiek ištyrę ir naršę, yra tikimybė, kad galėsite rasti tai, ko ieškote.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map