چگونه بگوییم از کدام سایت WordPress استفاده می کند

تم های وردپرس را برای خرید


بنابراین وب سایتی پیدا کرده اید که ظاهر آن را دوست دارد و دوست دارید یک وب سایت ایجاد کنید که به نظر یکسان (یا حداقل مشابه) باشد؟ خوب ، اول از همه ، شما می خواهید که سایتی را که مشاهده می کنید بررسی کنید یا نه در وردپرس – اگر این کار را انجام داد ، این یک نشانه خوب است ، زیرا اکثریت قریب به اتفاق سایتهای ساخته شده با وردپرس تمایل به استفاده از آماده دارند طرح های خارج از قفسه به فرض سایتی که پیدا کرده اید در واقع وردپرس را اجرا می کند ، نکته بعدی این است که سعی کنید دریابید که از چه موضوعی سایت استفاده می کند – و امیدوارم که واقعاً مبتنی بر یک موضوع آزادانه یا حداقل قابل خرید باشد *.

بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه بفهمیم از چه موضوعی وردپرس یک سایت استفاده می کند و چگونه می توان دقیقاً همان موضوع را بصورت آنلاین پیدا کرد ، تا از آن در وب سایت خود استفاده کند …

یافتن نام موضوع

یک برد سریع و آسان:

همیشه ارزش این را دارد که در پاورقی وب سایت به این فرصت خالی توجه کنیم که نویسنده موضوع نام موضوع و / یا پیوندی به وب سایت خود را در صفحه طراحی خود درج کرده است ، فقط در صورت وجود آن – اگر چنین است: هوری! برنده آسان! متاسفانه ، با این حال ، نه بار از ده این کار ساده ای نیست …

چک کردن پاورقی یک سایت برای نام موضوع وردپرس - تصویر -

چیزی در پاورقی نیست؟ مشکلی نیست: بیایید ادامه دهیم:

بررسی کد:

اوه نه: کد؟ بله ، اما نگران نباشید – زیرا واقعاً کار سختی نیست! فقط چند کلیک … اجازه دهید Chrome استفاده کنیم ، زیرا محبوب ترین مرورگر است و روی همه سیستم عامل ها کار می کند (اگرچه همان اصول با هر مرورگری کار می کند). مرحله 1: با کلیک راست بر روی صفحه نمایش (دقت کنید که مستقیماً روی یک تصویر کلیک نکنید – زیرا این کار باعث ایجاد منوی متفاوت خواهد شد) ، و باید چیزی شبیه به این را مشاهده کنید:

مشاهده کد منبع صفحه در Chrome - عکس صفحه

گام 2. “مشاهده منبع صفحه” را انتخاب کنید. که پس از آن باید شما را به یک صفحه ترسناک کد منتقل کند (نگران نباشید ، این فقط نشانه گذاری HTML است که صفحه وب را تشکیل می دهد – در صورت تمایل به پشت صحنه اوج ، پشت صحنه فکر کنید اگر می خواهید … شما اکنون باید باشید. نگاه کردن به چیزی مانند:

صفحه کد در Chrome - عکس صفحه

گام بعدی, مرحله 3, یافتن برگه سبک CSS است که با این کد مرتبط است. برای 99٪ وب سایتهای دارای WordPress ، این پرونده ای خواهد بود به نام “style.css” ، و در یک فهرست تحت عنوان “themes” قرار می گیرد ، در زیر زیر فهرست به نام “wp-content”. ساده ترین راه برای پیدا کردن این پرونده با انجام جستجوی سریع ** برای عبارت “style.css” است.

در جستجوی برگه سبک - عکس صفحه

این پرونده ، پرونده style.css ، پرونده طلایی است: ما باید بتوانیم تمام مشخصات موضوع دقیق مورد استفاده را ببینیم.

پس از یافتن کد ، بر روی کلمه “style.css” کلیک راست کنید (که در واقع یک پیوند استاندارد در متن خواهد بود) و شما باید به صفحه دیگری (کمتر رنگارنگ) کد منتقل شوید: این محتویات برگه سبک. در بالای صفحه (اگرچه در بعضی موارد برای یافتن آن ممکن است کمی پیمایش کنید) ، اکنون باید بتوانید اطلاعات خاصی درباره موضوعی که وب سایت از آن استفاده می کند ، ببینید.!

مشاهده شیوه نامه وردپرس - تصویر

از نظر فنی لازم نیست که همه این اطلاعات برای عملکرد وجود داشته باشد ، اما معمولاً حداقل نام موضوع ، نام نویسنده و پیوندی به وی را مشاهده می کنید. / وب سایت شخصی خود بینگو!

همانطور که از طریق تصویر مشاهده می کنید ، در مثال بالا ما “بیست و پانزده“موضوع نویسنده”تیم وردپرس“، با صفحه اصلی موضوع به عنوان” https://wordpress.org/themes/twentyfifteen/ “.

یافتن همان مضمون آنلاین

حالا که (امیدوارم) نام موضوع ، نام نویسنده و یا پیوندی به وب سایت موضوع / نویسنده (شما) آمده اید ، باید خوب باشید. به سایت مضمون / نویسنده نگاهی بیندازید و با احتیاط معمول در مورد اینکه آیا آنها منبع قابل احترامی هستند که از آن بخواهند / موضوع را خریداری کنند یا خیر ، انجام دهند (البته با فرض اینکه مجوز مناسب و در دسترس عموم باشد).

چه می شود اگر پرونده style.css فقط نام موضوع و چیز دیگری را نشان دهد؟ در این حالت ، موضوع احتمالاً پیدا کردن کمی مشکل خواهد بود. با جستجو در بزرگترین بازارهای موضوعی وردپرس پیرامون Themeforest ، MOJO themes و Creative Market و البته دایرکتوری رسمی وردپرس شروع کنید و سپس در صورت عدم موفقیت ، به Google بروید و ببینید چه چیزی با یک جستجوی استاندارد پیش می آید … هیچ چیز در Google ؟ در این حالت ، تنها چیزی که برای انجام کار باقی مانده اینست که در انجمن ها و / یا گروه های مختلف مانند WordPress Subreddit و Quora و غیره سؤال کنید ، تا ببینید که آیا کسی هدفی داشته یا نام را تشخیص داده است …

  • یادداشت مهم: حتی اگر بتوانید آنها را بیابید ، تقریباً ایده خوبی نیست که تم های برتر را به صورت رایگان بارگیری و استفاده کنید – حتی اگر مجوز اجازه این کار را بدهد (و همه قسمت های تم وردپرس لازم نیست لزوماً GPL بسیاری از این نوع پاره ها باشد). ‘مضامین شامل کد منبع مخرب است که شما واقعاً نمی خواهم در حال اجرا در سایت خود!

بدشانسی?

متأسفانه ، اگر جزئیاتی از مضامین موجود در پرونده style.css موجود نیست ، بسیار خوش شانس نیستید! تنها چیزی که برای امتحان کردن باقی مانده است از طریق ارسال نامه به صاحب سایت و از آنها بخواهید جزئیات بیشتری درباره موضوع / طرحی که مستقیماً از آنها استفاده می کنند بخواهید – چیزی که در صورت عدم موفقیت همه موارد معمولاً ارزش عکس گرفتن دارد! هک ، شما هرگز نمی دانید: اگر این یک طراحی سفارشی است و اتفاق می افتد که صاحب وب سایت یک طراح / توسعه دهنده وب است ، شاید آنها حتی آماده باشند کمی کار اضافی را انجام دهند و شما را به یک چیز خاص طراحی کنند.!

* اگر اینگونه نباشد ، گزینه کمی باقی خواهید ماند اما می توانید جستجو کنید – و امیدوار باشید که پیدا کنید – یک موضوع آماده با حداقل یک طرح مشابه (توجه داشته باشید که بسیاری از طرح های این روزها تمایل دارند که از منشأ گرفته یا همانند سازی شوند. Themeforest – شکار شاد!

** برای جستجوی یک اصطلاح خاص در Chrome ، به برگه “ویرایش” در منوی اصلی بالای صفحه کد بروید ، سپس “یافتن” و در آخر “یافتن …” مشاهده یک تصویر صفحه ، پرس و جو را تایپ کنید (در این حالت “style.css”) را بزنید و به بازگشت بازگردید.

توجه: یک موضوع پیدا کرد اما هنوز درباره آن مطمئن نیستید میزبانی مناسب? به راهنمای مفید ما در این زمینه نگاهی بیندازید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map