بررسی عالی قلم – چیست؟ آیا این خوب است؟ و چگونه می توان از آن با WordPress استفاده کرد؟

معاملات وردپرس


اگر به دنبال یک بررسی مجدد از قلم عالی در یک جمله هستید ، در اینجا آمده است: “این خوب است … و کاربردی … و یک نوع درخشان در سادگی آن است.” این اساساً اولین تجربه من را با این ابزار کاملاً شگفت انگیز خلاصه می کند..

این تجربه مدتی پیش بود. مدتی گرفتار قلاب شدم. من آن را برای مجموعه ای از مطالب استفاده کردم و باعث شد محتوای من پاپ شود ، اما ، همانطور که اغلب اتفاق می افتد ، هیجان اولیه شروع به فرسودگی کرد.

اما بیایید فعلاً این مسئله را متوقف کنیم و در عوض این بررسی Font Awesome را شروع کنیم – در آن ما آنچه را که Font Awesome ارائه می دهد ، چه خوب بودن آن را بررسی کنیم و چه از همه مهمتر ، چگونگی استفاده از آن با WordPress – از آغاز.

چه قلم جالب است?

بررسی عالی قلم

به طور خلاصه, Font Awesome یک قلم آیکون است.

به طور منظم فونت فکر کنید ، اما به جای حروف ، نمادهایی دریافت می کنید.

این بخش واقعاً درخشان و تغییر دهنده بازی است.

در هنگام ساختن وب سایت ، آیکن ها یک درد بزرگ بودند. به ندرت می توانید موارد مناسب را پیدا کنید – به خصوص اگر به بیش از یک زن و شوهر نیاز دارید تا به همان سبک باشند. (ده نماد با طرح های مداوم؟ فراموش کنید!) و حتی اگر آنها را به نوعی پیدا کردید ، اگر می خواهید از نمادها در اندازه های مختلف استفاده کنید ، کیفیت آن مطابقت ندارد. داستان کوتاه بلند ، برای به دست آوردن نمادهای مناسب ، باید خودتان آنها را طراحی کنید.

با گذشت زمان ، اوضاع کمی بهبود پیدا کرد ، با بسته های مختلف نماد در اینجا و آنجا (بازارها ، سایت های کوچک) جوانه زدند. اما هنوز هم کاملاً کامل نبود. حتی با وجود آن سایتها ، به جای داشتن نوعی کتابخانه که به راحتی قابل دسترسی است ، مجبور بودید خود به بیرون بروید و به دنبال آیکون های خود باشید.

اینجاست که Font Awesome بازی می شود.

هنگامی که سایت خود را به Font Awesome وصل کنید ، می توانید از طریق یک برچسب ساده HTML به هر نمادی دسترسی پیدا کنید. به عنوان مثال ، برای دریافت این نماد جالب:

نماد ماشین

… تنها کاری که باید انجام دهم استفاده از یک قطعه کد مانند این است:

Font Awesome آن را گرفته و آن را به نمادی زنده تبدیل می کند. و واقعاً می توانید این نمادها را نیز سفارشی کنید. شما می توانید اندازه ها ، رنگ ها و سایه ها را تغییر دهید – اساساً ، شما می توانید هر کاری را که از طریق CSS قابل دستیابی باشد ، انجام دهید. تا آنجا که شما می دانید ، این نمادها مانند هر قلم دیگری رفتار می کنند.

Font Awesome همچنین موارد منحصر به فردی از قبیل امکان تحریک و تشجیع آیکون های شما را به شما می دهد. بنابراین ، به جای نسخه استاتیک مانند این:

آیکون استاتیک

… شما می توانید چیزی شبیه به این دریافت کنید:

چرخش آیکون

و این را می توان با هر نماد Font Awesome انجام داد.

بنابراین سوال اینجاست:

آیا این خوب است?

به نظر من ، نقاط قوت اصلی Font Awesome عبارتند از:

 • این کتابخانه واقعاً بزرگ است ، در حال حاضر دارای بیش از 630 آیکون است
 • هنگامی که سایت خود را با کتابخانه اصلی ادغام کردید ، دسترسی به هر نماد آسان است
 • همه بردارها هستند ، بنابراین می توانید هر کاری که می خواهید را با نحوه نمایش نمادها انجام دهید
 • اضافه کردن یک نماد در هر نقطه بسیار آسان است.

کاملاً صریح و روشن ، قلم عالی چه کارهایی را انجام می دهد که واقعا به استثنایی خوب انجام می شود.

برای رها کردن این همه ، منحنی یادگیری زیاد نیست. پس از نصب فونت عالی در سایت خود ، تمام کاری که باید انجام دهید اینست:

 • نمادهای موجود را مرور کنید تا یک نمای کلی از آنچه در آنجاست ، به دست آورید
 • نمونه ها را بررسی کنید (با آنها به عنوان یک راهنمای سریع چگونه رفتار کنید).

کیفیت بصری خود آیکون ها نیز بسیار بالا است. یک مشکل شایع بسیاری از نمادهای موجود در وب این است که آنها تمایل دارند که فقط در اندازه های خاص خوب به نظر برسند ، به دلیل مواردی مانند جزئیات خیلی زیاد یا خیلی کم ، اشکال نامشخص و غیره. اما نمادهای Font Awesome اصلاً چنین نیستند. به نظر می رسد که آنها به گونه ای طراحی شده اند که بدون توجه به اندازه مورد نظر خود ، در هر مکانی کار کنند و به نظر عالی برسند. به علاوه ، بیاد بیاورید که همه بردارها هستند ، بنابراین مقیاس بندی نیز مشکل فنی نیست.

از همه مهمتر ، نمادهای Font Awesome به سه هدف اصلی که از نظر طراحی طراحی شده اند ، می رسند:

 • طرح ها از آیکون به آیکون سازگار هستند ، بنابراین همه چیز در کنار هم قرار می گیرد.
 • طراحی ها بسیار کم است ، که به آیکون ها کمک می کند تا اهداف مختلفی متناسب باشند (آنها برای عناصر ناوبری به خصوص مناسب هستند).
 • مقدار تبدیل به یک کیفیت می شود – مهم نیست که چه تعداد آیکون مورد نیاز شما باشد ، قلم عالی قادر به ارائه خواهد بود.

خوب ، بیایید به قسمت چگونه به بررسی برویم:

نحوه استفاده از قلم جالب با وردپرس?

همه این ستایشها را کنار بگذاریم ، فقط ببینیم چگونه می توانیم از وردپرس با قلم عالی استفاده کنیم.

و … مشکلی وجود دارد.

یا ، در عوض ، اگر تا به حال در بخش “ظاهر / ویرایشگر” wp-admin نباشید ، مشکلی وجود دارد.

منظور من این است:

برای نصب Font Awesome در سایت وردپرس خود ، دو گزینه دارید:

 • نصب دستی
 • از طریق افزونه ها

و در اینجا این ضربه گیر است: Font Awesome یکی از معدود مواردی است که انجام کارهایی با روش دستی در واقع بهتر از استفاده از افزونه ها است.

بگذارید کمی از بررسی اصلی ما فاصله بگیریم و به شما نشان دهیم:

اگر به دنبال یک افزونه Font Awesome هستید ، احتمالاً روی این دو گیر خواهید کرد:

 • فونت عالی بهتر – نمادهای قلم عالی را در هر نقطه از محتوای وبلاگ خود نمایش دهید.
 • Font Awesome 4 منوها – نمادهای قلم جالب را در منوها نمایش دهید.

در حالی که هر دو از لحاظ فنی کار خود را انجام می دهند ، برخی از مشکلات وجود دارد.

با شروع Better Font Awesome ، همانطور که تصور می کنید ، کارآیی کار ساده ای است – فقط افزونه را نصب و فعال کنید (لازم نیست خود یا هر چیز دیگری به Font Awesome بروید). تمام آنچه شما نیاز دارید افزونه است.

بعد از نصب ، این کادر را در صفحه ویرایش پست خود دریافت می کنید:

درج نماد از طریق افزونه

با کلیک بر روی آن به شما امکان می دهد تا یک نماد قلم جالب را انتخاب کنید و آن را به عنوان کد کوتاه درج کنید. سرد.

این قضیه بیشتر اوقات کار می کند ، با توجه به بررسی ها. اما نه همیشه. به عنوان مثال ، برای من ، CSS من را به هم ریخت – مانند این ، کل سبک طراحی من متوقف شد (و این بیست و پانزده تم پیش فرض است که ما در اینجا صحبت می کنیم ، بنابراین هیچ چیز فانتزی نیست).

اکنون ، من نمی گویم این افزونه باعث ایجاد این مشکلات برای شما نیز می شود ، اما به احتمال زیاد شما به مرور زمان با موضوعات مختلفی روبرو می شوید – به خصوص وقتی نسخه های جدید Font Awesome یا WordPress منتشر می شوند. این ممکن است ارزشش را نداشته باشد. تصور کنید روزی سایت خود را به روز کنید و CSS شما از بین می رود. چه مدت طول خواهد کشید تا بتوانید موضوع را به یک افزونه خاص برگردانید؟ در این بین چند بازدید کننده سایت سلب شده را مشاهده می کنند?

اکنون در مورد افزونه دیگر ، Font Awesome 4 منوها. این کار مؤثر است و به نظر می رسد عملکرد منطقی دارد. تمام کاری که انجام می دهید نصب آن است ، و سپس می توانید کلاس های دلخواه را به موارد منو خود اضافه کنید ، مانند این:

کلاس نماد را اضافه کنید

کلاس ها همان است که در اسناد رسمی Font Awesome ذکر شده است. این افزونه از رنگ نماد برای مطابقت با منو ، فاصله ، همه چیز مراقبت می کند.

نمادهای منو

خیلی خوب است اگر فقط برای منوهای خود به Font Awesome احتیاج دارید ، اما متاسفانه اگر بخواهید نمادها را در محتوا نمایش دهید ، کار نمی کند. نمایشگاه (الف):

نماد گم شده

به نظر من صادقانه ، شما بهتر است Font Awesome را با سایت وردپرس خود بصورت دستی و بدون هیچ افزونه ادغام کنید. در دراز مدت کمتر دردسر وجود دارد و به نظر می رسد ادغام بسیار پایدار باشد.

نحوه ادغام قلم جالب با وردپرس

در اصل ، همانطور که در اینجا به تفصیل آمده است ، می توانید این کار را به دو روش مختلف انجام دهید:

 • کد تعبیه مستقیم را مستقیماً از Font Awesome دریافت کنید.
 • بسته را بارگیری کنید و سپس آن را از طریق FTP در سرور خود بارگذاری کنید.

در ابتدا ، من وسوسه شدم که آن را بارگیری کنم و خودم را میزبانی کنم ، اما بعد فهمیدم که این فقط به معنای کار اضافی است. اعطای اعطای خود بسته و آپلود آن از طریق FTP چندان کارآمیز نیست (#lazy) ، اما پس از آن باید مراقب باشید که آن را به روز کنید.

از طرف دیگر ، هنگام برخورد با تعبیه ، همه چیز از شما مراقبت می کند. و تمام کارهای تعمیر و نگهداری را کنار بگذارید ، بسته بندی شده را نیز از CDN دریافت می کنید که برای عملکرد نیز بهتر است.

بخش نحوه کار بسیار ساده است ، کافیست ایمیل خود را وارد کنید و کد جاسازی شده را به شما تحویل دهید:

با Font Awesome شروع کنید

Font Awesome یک ایمیل خوش آمدید با کد جاسازی شده برای شما ارسال می کند ، بعلاوه گزینه ای برای ثبت آن کد ، که به شما امکاناتی اضافی نیز می دهد. (توجه: این کار اجباری نیست ، برای به دست آوردن قابلیت اصلی قلم عالی نیازی به ثبت نام ندارید.)

بنابراین ، پس از اینکه کد خود را وارد کردید ، کافیست به بخش ‘ظاهر / ویرایشگر of wp-admin خود بروید (قبل از انجام هرگونه تغییر ، همیشه از کل سایت و پرونده های شخصی خود نسخه پشتیبان تهیه کنید) ، و آن کد را در بخش موضوع خود اضافه کنید. این معمولاً در پرونده header.php وجود دارد:

بخش سر

توجه: به خاطر داشته باشید که اگر تم خود را به روز کنید ، این ادغام فونت عالی از بین می رود ، و مجبور خواهید بود دوباره آن را تنظیم کنید. اما هنگام استفاده از مضمون کودک (همانطور که در مقاله قبلی ذکر شد) ، چنین مشکلی وجود ندارد.

بلافاصله بعد از اینکه کد جاسازی را وارد کردید ، قلم جالب را در سایت خود فعال کنید. کار انجام شده است – اکنون می توانید همانطور که می خواهید از همه نمادها استفاده کنید!

اختیاری: ثبت حساب عالی قلم خود را

همانطور که اشاره کردم ، هنگام دریافت کد جاسازی ، این فرصت را دارید که حساب خود را در Font Awesome ثبت کنید. این موردنیاز نیست ، اما من در واقع توصیه می کنم این کار را انجام دهید. حساب رایگان است و در عوض شما چند مورد دریافت می کنید:

 • امکان پیکربندی جاسازی شده شما.

قلم سفارشی سازی تعبیه شده عالی

 • برخی از آمارهای خوب در نمادهایی که از آنها استفاده می کنید.

آیا ارزش خرید حق بیمه را دارد?

چیزی که من در ابتدا نمی دانستم این بود که Font Awesome نسخه برتر محصولات خود را با نام Fort Awesome ارائه داد.

موارد اصلی که باید درباره آن بدانید:

 • هزاران آیکون دیگر دارد. با Fort Awesome ، شماری از آیکون های اضافی که به مجموعه های فردی تقسیم می شوند (موضوعی ، سبک های مختلف طراحی و غیره) تقسیم می شوید. این به شما امکان می دهد تمام نیازهای آیکون سایت خود را از طریق یک ابزار برآورده کنید – به خصوص اگر به یک مجموعه کاملاً خاص برای نمایش از طریق آیکون ها نیاز دارید.
 • می توانید نمادهای خود را بارگذاری و استفاده کنید. این بسیار جالب است زیرا به شما امکان می دهد مواردی مانند آرم ، آیکون های محصول یا هر چیز دیگری را حس کنید و آنها را به کتابخانه Font Awesome اضافه کنید. قدرت اینجاست که شما می توانید از آن نمادها درست مانند سایر نمادهای جالب قلم استفاده کنید – تمام نمادهای شما بدون توجه به منبع ، به طور مداوم کار می کنند..
 • تنظیمات سفارشی دریافت می کنید. می توانید دامنه هایی را که می توان از کیت های نماد شما استفاده کرد ، و غیره تنظیم کنید.
 • می توانید حروفچینی را در کیت های خود وارد کنید. می توانید چند مورد از بهترین فونت های رایگان را انتخاب کرده و یا مورد نظر خود را بارگذاری کنید. این ویژگی دارایی تایپوگرافی شما را برای همه سایت در یک مکان نگه می دارد.
 • شما باید همه این موارد را از طریق CDN بهینه سازی شده از طریق MaxCDN بارگذاری کنید.

در پایان ، هسته اصلی حق بیمه ارائه دهنده Font Awesome سهولت استفاده آن ، بهبود عملکرد و مدیریت آسان کلی کلیه نمادها و حروف مختلف شماست.

برنامه ها با 49 دلار در سال شروع می شود (یک آزمایش آزمایشی رایگان). آنچه در داخل است:

برنامه های فورت عالی

گفته می شود ، این ارائه حق بیمه احتمالاً چیزی است که فقط وب سایت های بزرگتر ، فروشگاه های تجارت الکترونیکی یا وب سایت های موضوعی از آن بهره مند می شوند. در پایان روز ، شما فقط به تعداد انگشت شماری از نمادها در سایت خود احتیاج دارید ، و آنها را مرتباً به روز نمی کنید – حداقل اگر ما با وبلاگ های استاندارد وردپرس صحبت می کنیم.

از طرف دیگر ، امثال فروشگاه های تجارت الکترونیک می توانند برای محصولات جداگانه آیکون های سفارشی ایجاد کنند یا از کیت های مختلف آیکون استفاده کنند تا صفحات آنها برای خریدار جذاب تر شود. اما هنوز هم از نظر حجم کاتالوگ های محصولات کوچک به خوبی می توانند با نمادهای ایجاد شده برای هر محصول به صورت دستی و بدون قلم عالی ، از این رو آنها هنوز از بسته های حق بیمه سود چندانی نخواهند داشت.

همچنین ، شایان ذکر است که حق بیمه Font Awesome بسته بندی “همه فراگیر” نیست. کیت های آیکون پرداخت شده اضافی نیز وجود دارد (حداکثر 50 دلار در قطعه) ، بنابراین ممکن است شما حتی بعد از دریافت پیشنهاد برتر ، به کیف پول خود دست پیدا کنید..

نکته مهم این است که Fort Awesome (Font Awesome Premium) لزوما بهترین گزینه برای اکثر وبلاگ های وردپرس نیست. من صادقانه اعتقاد دارم که رفتن با پیشنهاد رایگان 99٪ از وقت شما را برآورده می کند.

وقتی صحبت از حق بیمه می شود ، احتمالاً سرمایه گذاری خوبی است اگر شما یک سایت بزرگتر را تکیه کنید که به بازنمایی های بصری اقلام ، محصولات یا منوها متکی باشد و عناصر جدیدی را به کتابخانه اضافه کنید. در آن سناریوها از تحویل CDN Font Awesome نیز بهره مند می شوید ، و سایت شما را سریعتر در جریان می کند.

نتیجه

من واقعاً فکر می کنم Font Awesome محصولی عالی است. قبلاً هرگز به راحتی این نمادها نمادهای زیبا و طراحی شده را در وب سایت شما درج نکرده اند. شما به معنای واقعی کلمه فقط یک هستید نماد مناسب برای هر آنچه را که می خواهید تجسم کنید ، دور از برچسب بزنید.

قلم بسیار جذاب به طور خلاصه:

 • قلم بسیار جذاب: بله ، بله ، بله.
 • قلم عالی حق بیمه (فورت عالی): مه.
 • افزونه های مختلف فونت بسیار جذاب WordPress: خوب ، اما خیره کننده نیست.

و در آخر ، تأکید می کنیم که Font Awesome یک پروژه کاملاً منبع باز است که می توانید تقریباً برای هر منظور از جمله تجاری استفاده کنید – شما نه مجبور به پرداخت هزینه های اضافی هستید و نه از کسی درخواست اجازه دارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me