WP Engine Review WordPress Review – האם זה באמת משנה את ההבדל? האם זה שווה את זה?

מבצעי וורדפרס


האם אתר וורדפרס שלך זקוק למהירות רבה יותר? יותר ביטחון? האם גישה לתכונות כגון גיבוי אתרים אוטומטיים, עדכוני תוכנה אוטומטיים של וורדפרס ומבחר נושאים איכותיים וורדפרס באיכות גבוהה, כחלק מחבילת האירוח שלך נשמע מושך?

אם כן, אירוח וורדפרס מנוהל (ולא אירוח ‘משותף’ רגיל) יכול להיות בדיוק מה שאתה צריך! ו- WP Engine הן אולי החברה הגדולה ביותר במרחב הזה.

בסקירה זו נסקור בדיוק את מה שתקבל גישה אם תירשם ל- WP Engine. נבדוק גם לאילו זמני טעינה אתה יכול לצפות (ביצענו סדרת בדיקות מעמיקות עם נושאים מובילים), תוצאות זמן עבודה, תוצאות בדיקות על עומס השפעה (כלומר, כיצד הן מתפקדות כאשר המון מבקרי אתרים כולם רוצים לגשת לאתר שלך בו זמנית, ויוצרים נחשולי תנועה) וכל השאר שיש להם להציע.

אם נמאס לכם לקרוא ביקורות על אירוח שפשוט מחזרים מחדש רשימות עם תכונות ותכני קידום מכירות, סקירת WP Engine תהיה מעניינת מאוד. זה אמור לספק לך את כל המידע והנתונים שאתה צריך כדי לקבל החלטה מושכלת אם לבחור WP Engine או לא.

אודות אירוח וורדפרס מנוהל על ידי WP

ייתכן שמנוע ה- WP לא היה הראשון שהציע אירוח וורדפרס מנוהל – הכבוד הזה למעשה עובר ל- Pagely – אך כעת היא החברה הגדולה (והמוכרת ביותר) בתחום אירוח הוורדפרס המנוהל. עם למעלה מ- 80,000 לקוחות ב -140 מדינות, ל- WP Engine בהחלט יש המון ניסיון באירוח מגוון עצום של אתרי וורדפרס. למעשה, על פי חומרי השיווק שלהם, ‘חמישה אחוז מהעולם המקוון מבקר לפחות חוויה אחת ב- WP Engine בכל יום’.!

סטטיסטיקת מנוע WP

אתר WP Engine מתגאה בכמה נתונים סטטיסטיים מרשימים אודות השירותים שלהם.

על ידי הצעת סביבות אירוח בעלות ביצועים גבוהים המותאמות במיוחד לאתרי וורדפרס, תוך הקפדה על רבות מהמשימות השוטפות הדרושות להפעלת אתר וורדפרס יציב ומאובטח, WP Engine מהווה מתמודד חזק עבור כל מי שזקוק ליותר מהעלות הנמוכה הרגילה. מארחי אתרים יכולים לספק.

אבל האם WP Engine באמת עונה על כל ההייפ השיווקי? האם הם שווים את העלות הנוספת?

בואו נצלול פנימה …

למה לשקול WP Engine?

כאמור, WP Engine מציעים אירוח וורדפרס מנוהל. משמעות הדבר היא שהם מתמחים ביצירת סביבות אירוח המותאמות במיוחד לאתרי וורדפרס. לא זו בלבד שהדבר יכול לגרום לזמני טעינה מהירים, אלא שהוא אמור להבטיח שהאתר שלך פועל תמיד בצורה חלקה ובטוחה.

זה נשמע טוב, אבל בואו נראה בדיוק מה זה אומר מבחינת תכונות ופונקציונליות.

סביבת וורדפרס מנוהלת פרימיום

אם תסתכל מקרוב על מפרטי תוכנית האירוח של WP Engine, ייתכן שתבחין שהם מציעים אירוח משותף. אך אל תתנו למונח אירוח משותף לדחות אתכם!

כפי שתוצאות הבדיקה בהמשך סקירה זו מגלות, זה לא האירוח המשותף ברמת הכניסה שתקבל תמורת כמה דולרים בחודש, שבהם אינספור אתרים נדחסים לאותו שרת בעל מפרט נמוך. במקום זאת, באמצעות WP Engine, אתה מקבל גישה לאירוח משותף בעל משאבים טובים ומותאם במיוחד לוורדפרס, ומשתווה לטוב מאוד לשירותי האירוח הטובים ביותר של וורדפרס בחוץ..

למעשה, אם ברצונך לראות עד כמה אירוח משותף של WP Engine משתווה עם אירוח משותף ברמת הכניסה, ההשוואה שלנו בין WP Engine לעומת SiteGround כוללת תוצאות בדיקות שהופכות את ההבדל בין שני סוגי אירוח אלה ברורים מאוד. יהיו לנו תוצאות בדיקות ביצועים נוספות בהמשך סקירה זו, אך זו לא הסיבה היחידה לבחור ב- WP Engine על פני אירוח תקציבי …

בחירה בין ערכות נושא של וורדפרס לג’נסיס של StudioPress

ביולי 2018 רכשה WP Engine את StudioPress, חברת פיתוח הנושאים שהפיקה את המסגרת הפופולרית של ג’נסיס ופורטפוליו גדול של נושאי וורדפרס מובחרים. בזכות זה, ללקוחות WP Engine יש כעת גישה למסגרת ה- Genesis ומבחר של 37 ערכות נושא של StudioPress WordPress ללא עלות נוספת. בהתחשב בקמעונאות של ערכות נושא אלה בסביבות 129 $, זהו ערך נהדר לכסף.

ערכות נושא של סטודיאפרפרס

הנושאים המגיבים לנייד של StudioPress WordPress זמינים כעת ללקוחות WP Engine ללא עלות נוספת.

ערכות נושא אלה מכסות מגוון רחב של קטגוריות, עם אפשרויות ליצירת אתרי סוכנויות, סוגים רבים ושונים של בלוגים, אתרי בתי קפה, תיקים מקוונים וחנויות מסחר אלקטרוני, כדי להזכיר רק כמה. למרות שחלק מהנושאים הללו מתחילים להיראות מעט מיושנים, כפי שסקרנו בסקירת הסטודיאפרס שלנו, עדיין קיימות שפע של אפשרויות מרשימות.

ערכות נושא נוספות של סטודיו וורדפרס

ערכות הנושא של סטודיאפרס מתאימות ליצירת מגוון רחב של אתרי אינטרנט.

עם כל כך הרבה אפשרויות נהדרות בחוץ, בחירת נושא וורדפרס יכולה להיות קשה מאוד. עם WP Engine, יש לך מבחר טוב של נושאים באיכות גבוהה בהישג ידך. זה לא רק מפשט את תהליך בחירת הנושא, אלא חוסך לך כסף. כמובן שאתה עדיין חופשי להשתמש בכל נושא וורדפרס אחר באתר WP Engine שלך.

עדכוני תוכנה אוטומטיים של וורדפרס

כחלק משירות האירוח המנוהל שלהם, WP Engine ישמור על תוכנת הליבה של וורדפרס באתר האינטרנט שלך מעודכנת. בזכות זה האתר שלך תמיד ישתמש בגרסה האחרונה של WordPress. עם זאת, צוות WP Engine בודק לפני כן כל עדכון חדש בתוכנת WordPress כדי להבטיח שהוא יציב, במקום ליישם אותו באופן מיידי באתר שלך..

נהל עדכונים

מנוע WP מעודכן את תוכנת WordPress שלך, אך אתה יכול לדחות את העדכונים האוטומטיים.

יש לך גם אפשרות לדחות את ההתקנה של מהדורת התוכנה הבאה – דבר שתרצה לשקול לעשות עם המהדורה הממשמשת ובאה של וורדפרס 5 והפעלת עורך WordPress החדש של גוטנברג. בגלל אופן פעולת הגדרת הדחייה, אתה מקבל 60 יום נוספים לבדיקת הגרסה החדשה של WordPress לפני שהיא מוחלת אוטומטית באתר שלך.

אתה יכול לקרוא עוד על אופן עבודות של שדרוגי תוכנת וורדפרס אוטומטיים בעמוד זה באתר WP Engine. עם זאת, בשונה מחלק מארחי האינטרנט המנוהלים של וורדפרס, התוספים אינם מתעדכנים אוטומטית בשמך, ומותירים את המשימה הזו לך.

גיבויים אוטומטיים של וורדפרס לאתר

כמו גם שמירה על תוכנת וורדפרס מעודכנת, בזכות הגיבויים האוטומטיים הליליים שלהם, WP Engine ישמור גם על גיבוי האתר שלך. הגיבויים של WP Engine מכילים את כל קבצי הליבה, העיצובים, התוספים והוורדפרס של WordPress, כך שאם משהו משתבש באתר שלך ואתה צריך לשחזר נקודה קודמת, לא אמור להיות לך שום בעיה לעשות זאת.

נקודות גיבוי לאתר

גיבויים מלאים של אתר וורדפרס נוצרים מדי לילה, אך ניתן גם ליצור ידנית גיבוי באתר בכל עת.

ניתן גם ליצור ידנית גיבוי מלא בכל עת דרך פורטל המשתמשים של WP Engine. זוהי תכונה שימושית שעובדת ממש טוב. יצירת ידנית של נקודת גיבוי לפני ביצוע שינויים באתר שלך, כגון התקנת תוסף או נושא חדש, נותנת לך דרך מהירה להחזיר את האתר שלך למקרה שמשהו ישתבש. ניתן לגשת לקבצי הגיבוי דרך פורטל WP ​​Engine, אך באפשרותך להוריד אותם כקובצי מיקוד לשמירה אם תרצה.

פיתוח וורדפרס וסביבות בימוי

בנוסף לסביבת הייצור בה אתם מארחים את אתר הוורדפרס החי שלכם, WP Engine מספק לכם גם שתי סביבות נוספות שיסייעו לכם להגדיר זרימת עבודה יעילה לפיתוח..

צור אתר בימתי

מנוע WP מקל על יצירת סביבות פיתוח ובדיקה עבור אתר האינטרנט שלך.

אחת הדרכים להשתמש בשלוש הסביבות הללו היא ליצור את אתר האינטרנט שלך בסביבת הפיתוח, ואז להעביר אותו לסביבת הבימה כדי לשתף עם לקוחות או אנשי צוות אחרים לבדיקה ולבסוף לדחוף אותו לסביבת הייצור כאשר הוא מוכן לצאת לדרך. העברת האתר בין סביבות היא מאוד פשוטה, ומתרחשת באמצעות הממשק הויזואלי של פורטל המשתמשים של WP Engine.

צור אתרי וורדפרס הניתנים להעברה עבור לקוחות

עם WP Engine, יש לך גם את היכולת להשתמש בתכונה של הסביבה הניתנת להעברה כדי ליצור אתרי וורדפרס עובדים עבור לקוחות. כמו באתר רגיל שמתארח על ידי WP Engine, יש לך שלוש סביבות לעבוד איתן (פיתוח, הצגה והפקה) בעת יצירת אתר הניתן להעברה..

צור אתר הניתן להעברה

מפתחים ומעצבי אתרים יכולים ליצור אתרים עבור לקוחות על חשבונם לפני שהם מעבירים אותם.

עם זאת, אתרים הניתנים להעברה אינם נחשבים כנגד הקצאת האתר לתכנית האירוח שלך. יתר על כן, הם מוגנים באמצעות סיסמה כדי לחסום את הגישה, ולא ניתן להפוך אותם לרשות הציבור עד שההעברה ללקוח תושלם.

קישור לאתר הניתן להעברה

אתרים הניתנים להעברה מוגנים באמצעות סיסמה עד שהם מופעלים.

כשאתה יוצר אתר חדש הניתן להעברה, אתה יכול לבחור להתחיל עם התקנת וורדפרס טרייה, או להשתמש באתר קיים בחשבונך כבסיס לפרויקט החדש. אם אתה מפתח יוצר אתרים עבור לקוחות על בסיס קבוע, היכולת ליצור במהירות התקנה של וורדפרס המבוססת על תצורה קיימת של ערכות נושא, תוספים והגדרות היא בטוחה שתעזור לך לחסוך זמן.

דוא

WP Engine מנסה לעשות את זה כמה שיותר פשוט להעביר אתר מחשבונך ולקוח.

לאחר שתיתן ללקוח שלך גישה לאתר באמצעות קישור ההדגמה והם יהיו מרוצים מהעבודה שלך, תוכל להעביר אליהם את האתר. יהיה עליהם להחזיק, או ליצור, חשבון WP Engine עם תוכנית אירוח פעילה כדי להגדיר את האתר בשידור חי.

תכונה חדשה יחסית זו של WP Engine משתווה היטב לתכונה דומה ממארח ​​האינטרנט המהיר של Flywheel WordPress הידידותי למפתחים, ועוזרת להרחיב את הפנייה של WP Engine לאלה היוצרים אתרים עבור לקוחות..

כלי GeoTarget למנועי WP

אם ברצונך להציג גרסאות שונות של אתר האינטרנט שלך ותכניו למבקרים על סמך מיקומם הגיאוגרפי, אז ל- WP Engine יש תכונה לכך. כלי זה נקרא GeoTarget, כלי זה יאתר את המיקום של מבקר ואז יציג להם תוכן אתר מוגדר מראש.

כלי GeoTarget

התכונה GeoTarget מאפשרת לך לקבוע כיצד התוכן שלך יוצג על סמך מיקום המבקר.

לאחר התקנת התוסף GeoTarget, אתה יכול להשתמש בקודדי הקיצור כדי להגדיר איזה תוכן בפוסטים, בדפים ובווידג’טים שלך יוצג למבקרים על סמך מיקומם הגאוגרפי. אתה יכול אפילו לכתוב קוד לביצוע פעולות בהתאמה אישית על סמך מיקום המבקר. כשאתה מגדיר איזה תוכן מוצג למי, אתה יכול להרחיק ככל להשתמש במיקוד המבקר (אם הוא מבוסס בארה”ב) כדי למקד באמת לקהל שלך תוכן רלוונטי.

ישנם תוספים רב-לשוניים ותרגומים עבור וורדפרס שיכולים לאפשר תכונות דומות באתר שלך. עם זאת, GeoTarget נבנה כדי לעבוד עם טכנולוגיית המטמון של WP Engine במטרה להבטיח שאתרך לא סובל מבעיות ביצועים כשאתה מנסה לטפל בגרסאות מרובות של התוכן שלך..

אם ברצונך להציג מידע שונה באתר שלך, על סמך מיקום מבקר, אז תכונה זו של WP Engine צריכה להיות מעניינת. לרוע המזל, התכונה GeoTarget זמינה רק כתוספת בתשלום לתוכניות האירוח של WP Engine.

פרטים טכניים של אירוח מנוהל באמצעות WP

מיקומי מרכז נתונים

WP Engine מאפשר לך לארח את האתר שלך במבחר טוב של מיקומים ברחבי העולם.

למי שרוצה לדעת יותר על הפרטים הטכניים של תוכניות האירוח של WP Engine, חלק זה של הסקירה שלנו אמור לענות על כל שאלה לפני שנעבור לתוצאות בדיקת מהירות, זמן עבודה וביצועים:

 • מטמון אתרים: מטמון אתרים קבוע ושמור במטמון אובייקטים אופציונלי לשאילתות מסדי נתונים במטמון.
 • רשת למסירת תוכן (CDN): כל התוכניות של WP Engine כוללות גישה ל- CDN מ- MaxCDN ללא עלות נוספת.
 • PHP: אפשרות לעבור בין PHP 5.6, 7 ו 7.2.
 • HTTP / 2.0: בשימוש בשרתים וב- CDN.
 • SSL: השתמש בתעודת ה- EncL SSL בחינם, ייבא אישור משלך או רכוש תעודה באמצעות WP Engine.
 • SFTP: אפשרות ליצור מספר חשבונות FTP מאובטחים לגישה לשטח האינטרנט שלך לצורך העלאה ועריכה של קבצים.
 • מנהל קבצי שרת: אין מנהל קבצים מקוון; רק גישה ל- FTP לחלל השרת.
 • גישה למסד נתונים: phpMyAdmin משמש לגישה למסד הנתונים של WordPress דרך דפדפן.
 • שירות דוא”ל: אין שירות דוא”ל באף אחת מתוכניות WP Engine.
 • ניהול אתר וורדפרס: עדכוני תוכנת וורדפרס מותקנים אוטומטית, אם כי יש לך אפשרות לדחות עדכון למשך 60 יום. אין עדכוני תוסף או נושא אוטומטי.
 • מגבלות פלאגין: יש רשימה של תוספים לא מורשים, כולל כמה תוספי שמירה, גיבוי ואופטימיזציה שיכולים להשפיע על ביצועי האתר.
 • אמצעי ביטחון: אתרי אינטרנט נסרקים אחר תוכנות זדוניות וסוגיות אבטחה אחרות וצוות התמיכה ינקוט פעולה אם יתגלה שום דבר בלתי אפשרי.
 • שירותי ניקיון לאחר פריצה: אם האתר שלך נפרץ בזמן שמתארח על ידי WP Engine, הם ישלמו לסוקורי כדי לתקן את זה.
 • מיקומי מרכז הנתונים: בחירה במיקומי שרתים בארה”ב, קנדה, אירופה, אסיה ואוסטרליה באמצעות שותפות עם פלטפורמת הענן של גוגל.
 • אתרי הבמה: כל התוכניות כוללות סביבות שלב ופיתוח לצד סביבת הייצור באמצעות העברת אתרים קלה בין הסביבות השונות דרך ממשק פורטל המשתמשים.
 • העברת אתר וורדפרס: ל- WP Engine יש תוסף בחינם המסייע לך להעביר את אתר WordPress שלך לפלטפורמת האירוח שלהם.
 • ניתוח מבקרים: אתה יכול להציג נתונים על התעבורה באתר שלך ועל השימוש בהקצאה דרך לוח המחוונים של פורטל המשתמשים של WP Engine.
 • בדיקות זמן עבודה: הקצה הקדמי של האתר שלך מנוטר בזמן השבתה, ואילו הקצה האחורי מנוטר גם בכדי לפקוח עין על בריאות האתר הכללית. ננקטת פעולה אם מתגלה בעיה.
 • ערוצי תמיכה: ערוץ צ’אט חי 24/7 זמין בכל התוכניות, ואילו תמיכה טלפונית 24/7 זמינה בכל התוכניות למעט תוכנית ההפעלה ברמת הכניסה. תמיכת הכרטיסים 24/7 שמורה לתוכניות המותאמות אישית הגבוהות ביותר ברמת השכבה.

תוכל למצוא מידע נוסף בנושא תכנן עמוד השוואה של אתר WP Engine.

חווית משתמש של WP Engine

כפי שאתה יכול לראות, WP Engine מציעה ללקוחות מגוון עצום של תכונות שימושיות. עם זאת, חשוב שתוכל לנהל בקלות את חשבונך ולעשות שימוש בתכונות אלה. אז עם זאת, הבה נבחן את פורטל המשתמשים של WP Engine ואת חוויית המשתמש של התקנה וניהול של אתר וורדפרס..

התקנת וורדפרס

לאחר שנכנסת לפורטל WP ​​Engine שלך, יצירת אתר וורדפרס חדש מאוד פשוט. פשוט לחץ על הכפתור המתאים ואז הזן את שם האתר. בעת יצירת האתר, יש לך אפשרות להתחיל בהתקנה וורדפרס טרייה או להעתיק מאתר קיים בחשבונך.

אם אתה מישהו שיוצר אתרים באופן קבוע עבור הלקוחות שלך, תוכל להעריך שאתה יכול להחיל במהירות את תצורת אתר המתחיל שלך של ערכות נושא ותוספים מועדפים על אתר חדש..

צור אתר חדש

הקמת אתר וורדפרס מאוד פשוט עם WP Engine.

אמנם לוקח כמה דקות להקמת האתר שלך, לאחר שהוא מוכן תקבל דוא”ל מ- WP Engine. ראשית, אתה יכול להשתמש בתת-דומיין של WP Engine עבור כתובת האתר שלך. עם זאת, לאחר שבחרת תחום לאתר שלך, אתה יכול לחבר אותו בקלות לחשבון האירוח שלך דרך פורטל המשתמשים של WP Engine.

התקנת נושא וורדפרס של StudioPress

הורד נושא של StudioPress

לקוחות WP Engine יכולים לבחור מבין יותר מ -35 נושאי וורדפרס מובחרים מ- StudioPress.

כאמור, ללקוחות WP Engine יש כיום גישה ליותר מ -35 נושאי וורדפרס פרימיום של סטודיופרס. אם אתה רוצה להשתמש באחד מהנושאים האלה באתר שלך, פשוט הורד את הקובץ מפורטל המשתמשים שלך ב- WP Engine, ואז העלה אותו ללוח המחוונים של וורדפרס שלך..

ערכות נושא של לוח המחוונים של וורדפרס

למרות שהנושאים אינם זמינים במרכז השליטה של ​​וורדפרס, אתה יכול להוריד אותם מפורטל המשתמשים של WP Engine שלך.

נושאים אלה מגיעים עם תיעוד מפורט שיעזור לך להקים אותם ולהפעיל את האתר החדש שלך במהירות האפשרית.

ניהול אתר וורדפרס

תוסף וורדפרס למנועי WP

אתרי וורדפרס שמתארחים על ידי WP Engine כוללים מערך בקרות נוסף לניהול האתר.

באמצעות WP Engine, התקנות WordPress מגיעות עם תוסף תצורה חובה שמופעל אוטומטית. דרך אזור התוספים, תוכלו לנקות את מטמון האתר וליצור אתר שלב. קישורים לפורטל המשתמשים שלך ב- WP Engine ולאזור התמיכה מתווספים גם ללוח המחוונים של וורדפרס. מלבד זאת, ניתן לגשת לרוב תכונות ניהול האתר דרך אזור החשבון שלך באתר WP Engine.

לוח מחוונים של פורטל משתמשים

משימות רבות, כגון הפעלת CDN, ניתנות לביצוע במהירות דרך פורטל המשתמשים של WP Engine.

בתוך פורטל המשתמשים שלך ב- WP Engine, באפשרותך לבצע משימות כגון הפעלת CDN, יצירת חשבונות משתמש SFTP והפעלת אישור ה- SSL של ה- Encrypt בחינם. אתה יכול גם לבחור לייבא אישור SSL משלך, או לרכוש תעודה באמצעות WP Engine.

הגדרות CDN

ממשק פורטל המשתמשים של WP Engine מקל על ניהול אתר וורדפרס שלך.

כאמור, האתר שלך יגובה אוטומטית כל יום באמצעות WP Engine, אך אתה יכול גם ליצור גיבויים ידניים משלך דרך פורטל המשתמשים. יש לך אפשרות להגן על סיסמת האתר שלך דרך הפורטל – תכונה שצריכה להועיל כשאתה עובד באתר שלך לפני ההשקה..

חסום את התעבורה באתר

קל לחסום את התעבורה לאתר שלך באמצעות הגנה עליו באמצעות סיסמא עד שהיא מוכנה להפעלה.

בסך הכל, פורטל המשתמשים מקל על ניהול האתר שלך וגישה לתכונות המסופקות על ידי WP Engine. בהשוואה לחבילות אירוח משותפות בעלות נמוכה, שמשתמשות לעתים קרובות ב- cPanel, לוח הבקרה של WP Engine המיועד למטרה הוא הרבה יותר ידידותי למשתמש..

ביצועי אירוח אתרים במנועי WP

אחת הסיבות העיקריות לבחור אירוח וורדפרס מנוהל בפרמיה על פני אפשרויות זולות יותר היא הירידה הפוטנציאלית בזמני הטעינה של האתר, כמו גם היכולת להכיל מבקרים בו זמנית יותר מבלי שביצועי האתר שלך יסבלו. פחות מקרים של השבתה באתר הוא גורם חשוב נוסף.

WP Engine בהחלט מקדם את היכולת שלהם לספק שירות אירוח בעל ביצועים גבוהים, אך האם זה באמת המקרה? בואו ונבחן בזמני הטעינה של אתרי הבדיקה שלנו שמתארחים על ידי WP Engine, כמו גם את היכולת שלהם להתמודד עם מבקרים מרובים בו זמנית.

תוצאות בדיקת זמן טעינה של מנוע WP

מכיוון שכל אתרי האינטרנט שונים זה מזה, יצרנו שני אתרי בדיקה לבדיקת WP Engine שלנו. אתר הבדיקה הראשון נבנה באמצעות נושא וורדפרס קל משקל, ואילו השני נוצר עם נושא רב תכליתי עשיר בתכונות. שני האתרים מנוטרים באמצעות שירות Pingdom, כאשר זמני הטעינה נרשמו כל 30 דקות במשך שבעה ימים. להלן התוצאות …

תוצאות בדיקת מהירות של מנוע WP במשך שבעה ימים עם נושא קל משקל

עשרים שבע עשרה נושא

עשרים שבע עשרה היא דוגמה פופולרית לנושא וורדפרס קל.

עשרים ושבע עשרה הוא הנושא שמופעל כעת על התקנות וורדפרס חדשות כברירת מחדל. זוהי אפשרות קלה המשמשת ביותר ממיליון אתרי וורדפרס, מה שהופך אותה למועמדת טובה לבחון כמה מהר WP Engine יכולה לספק אתר באמצעות נושא בסיסי..

אם אתה מתכנן להשתמש בנושא זה (או באפשרות דומה), הנה זמני הטעינה שעשויים להיתקל ב- WP Engine:

תוצאות בדיקת פינגדום

זמן הטעינה הממוצע של אתר וורדפרס באמצעות נושא הקל משקל היה 259 אלפיות השנייה.

אתר הבדיקה שלנו באמצעות נושא הקל שאירח WP Engine היה מהיר מאוד. בערך רבע שנייה, WP Engine הצליחה לספק זמני טעינה מרשימים שהיו מהירים בהרבה מהתוצאות מההשוואה שלנו בין תוכניות האירוח המשותפות לתקציב Bluehost, HostGator ו- SiteGround, למרות שתוכניות אלה היו הרבה יותר זולות.

עם זאת, WP Engine ביצעה גם ביצועים טובים יותר מאתר הבדיקה בסקירת Kinsta שלנו, והראה כי WP Engine יכולה להחזיק משל עצמם מול מארחים אחרים באותה סוגר מחירים.

אך לא כולם רוצים להשתמש בנושא וורדפרס ללא סלסולים, אז מה קורה אם תבחר באפשרות רב תכליתית ארוזת תכונות לאתר האינטרנט שלך? בוא נגלה…

תוצאות בדיקת מהירות של מנוע WP במשך שבעה ימים עם נושא רב תכליתי

כשמדובר בדוגמה טובה לנושא וורדפרס רב תכליתי, קשה לנצח את אוואדה. עם עד היום למעלה מ- 450,000 מכירות, רשימה ארוכה של תכונות והדגמות מרובות של אתרים, לא קשה לראות מדוע אוואדה פופולרית כל כך. עם זאת, לכל הפונקציונליות הזו יכולה להיות השפעה רבה על מהירות האתר, מה שהופך את אבדה למועמדת טובה לבחון עד כמה WP Engine יכול להתמודד עם אתרי וורדפרס בעלי משקל כבד יותר..

הדגמת סוכנות נושא של אבדה

הדגמת האתר של סוכנות אבדה היא דוגמה נהדרת לאתר וורדפרס עתיר משאבים.

לצורך בדיקת זמן טעינה זו של מנוע WP, הותקן ערכת נושא Avada והייבאה הדגמת האתר של הסוכנות שלה. שוב, זמני ההעמסה נרשמו על ידי פינגדום בפרקי זמן של 30 דקות לאורך 7 ימים.

מבחן הבית של אבדה

זמן הטעינה הממוצע של אתר וורדפרס באמצעות נושא העשרים שבע עשרה היה 1.43 שניות.

כפי שאתה יכול לראות, גודל דף מבחן הנושא Avada היה גדול בהרבה מהדף ששימש למבחן הנושא Twenty Seventeen (275.47 KB לעומת 1.05 MB). בגלל זה זמני ההטענה היו פחות מרשימים. עם זאת, בהתחשב במערך הפיצ’רים המשמשים בדף הבית של הדגמת סוכנות אבדה, זמנים אלה אין מה להתלונן עליהם. עם זאת, הם לא ממש מהירים כמו הזמנים שנרשמו בסקירת האירוח שלנו בקינסטה.

לא כל מי שבוחר נושא רב תכליתי כמו אוואדה ישתמש באתרי ההדגמה שלו בדיוק כמו שהם. לכן, עם זאת, בדקנו את זמני הטעינה של פוסט בבלוג שפורסם באתר הבדיקה באוואדה שלנו.

לפוסט זה, התוצאות היו טובות בהרבה, עם זמן טעינה ממוצע של 898 אלפיות השנייה, לעומת 1.43 שניות של הדגמת דף הבית של הסוכנות.

מבחן פרסום בלוג של אבדה

פוסט בבלוג שנוצר עם נושא Avada ומשמש בבדיקת הביצועים של Pingdom שלנו.

לכן, אם אתה מתכנן להשתמש בערכת נושא וורדפרס עשירה בתכונות כמו Avada, כדאי להקדיש זמן לבדיקה מה ההשפעה של ההדגמות, אלמנטים העמוד והווידג’טים השונים על זמני הטעינה שלך לפני שאתה משיק את האתר שלך..

סיכום תוצאות בדיקת מהירות האתר של מנוע WP

כפי שעולה זמני הטעינה שרשמה פינגדום, WP Engine הם ללא ספק מארח אתרים מהיר. למרות שאולי לא תרצה להשתמש בנושא בסיסי כמו עשרים שבע עשרה הקלים, סביר להניח שלא תשתמש באחת מההדגמות כפי שהיא גם מנושא רב תכליתי במשקל כבד כמו אוואדה. לכן, אם אתר האינטרנט שלך יוצר איזון טוב בין תכונות למעשיות, אתה יכול ליהנות מזמני טעינה איפשהו בין אלה שחווים אתרי הבדיקה שלנו..

תוצאות בדיקת Pingdom של מנוע WP

אתר הבדיקה בעזרת נושא קל משקל נטען מהר הרבה יותר מדפי הבדיקה שנוצרו עם נושא האוואדה.

בעת הקמת אתרי הבדיקה שלנו באמצעות WP Engine, הם הותקנו בשרתים במרכז הנתונים האירופי שלהם. בגלל זה, נבחר המבחן האירופי בפינגדום. למרות שאתה יכול לבחור באיזה מרכז נתונים האתר שלך מתארח, עם אפשרויות בכל רחבי העולם, המרחק שהמבקרים שלך מהאתר ישפיע על זמני הטעינה שהם חווים. עם זאת, השימוש ב- CDN (הכלול בכל התוכניות של WP Engine) יכול לסייע במתן זה במידה מסוימת.

בדיקת ביצועי השפעה על טעינת מנוע WP

זמני טעינה הם דרך שימושית לשפוט את איכותו של מארח אתרים, אך חשוב גם לקבל מושג כיצד יתפקד האתר שלך כאשר מבקרים רבים ניגשים אליו בו זמנית. עבור חלק זה של סקירת WP Engine שלנו, השתמשנו בשירות Load Impact כדי לדמות מספר משתמשים בו זמנית הגישה לאתר WP Engine המתארח בוורדפרס..

במהלך תקופת בדיקה של עשר דקות, עלה מספר המשתמשים הווירטואליים הניגשים לאתר (המיוצג על ידי הקו הכחול בתרשים למטה) מאחד עד שהיו 250 משתמשים וירטואליים שביקרו באתר בו זמנית. זמני הטעינה של האתר נרשמו על ידי Load Impact בפרקי זמן קבועים בכדי לראות את הביצועים הטובים של האתר ככל שמספר המבקרים גדל. שוב נעשה שימוש בנושא הנושא של אבדה הרב תכליתי באתר הבדיקה.

טען תוצאות בדיקת השפעות

מבחן Load Impact מראה כי האתר המתארח ב- WP Engine הצליח להתמודד עם 250 משתמשים וירטואליים בו זמנית ללא ירידה בביצועים..

על פי תוצאות הבדיקה של Load Impact, עד 250 משתמשים וירטואליים שניגשים לאתר בו זמנית לא השפיעו על ביצועי האתר שמתארח על ידי WP Engine. התוצאות זמינות באתר Load Impact אם ברצונך לדעת יותר על הבדיקה.

תוצאות דומות נרשמו בבדיקת אירוח הניהול של וינסטור ב- Kinsta, כאשר 250 משתמשים וירטואליים בו זמנית לא השפיעו על ביצועי אתר הבדיקה. עם זאת, הבדיקות שלנו בנושא אירוח התקציב מ- Bluehost, GoDaddy ו- HostGator חשפו שלשלושן היו בעיות עם יותר מ- 50 משתמשים וירטואליים בגישה לאתרים בו זמנית..

אז עכשיו אנו יודעים כמה מהר נטען אתר הבדיקה, ואיזה השפעה יש למספר משתמשים וירטואליים הגישה אליו בו זמנית, בואו נראה את התוצאות מניטור השבתה של WP Engine שלנו.

תוצאות מבחן Uptime של מנוע WP

השבתה, לא משנה כמה קטנה, יכולה להשפיע לרעה מאוד על האפקטיביות של אתר האינטרנט שלך. תקופות של חוסר זמינות יכולות להפוך את האתר שלך, ובשלב זה, אתה נראה לא מקצועי ולא אמין, מה שיוביל להחמצות ולמוניטין שלילי.

תוצאות זמן הפינגדום

אף אחד מהאתרים שלנו שמתארחים אצל WP Engine לא חווה השבתה במהלך תקופת הבדיקה של שבעת הימים.

למרות ש- WP Engine שואף לספק זמן uptime של לפחות 99.95%, הניטור שלנו לא גילה מקרים של השבתה במשך שבעת ימי הבדיקה שלנו. אם האתר שלך חווה פחות מרמות זמן הפעילות המוסכמות, אתה יכול להגיש בקשה לקבלת אשראי בגין העמלות החודשיות שלך.

כפי שאתה יכול לראות, לאתרי וורדפרס שמתארחים על ידי WP Engine יש פוטנציאל לטעון במהירות ולטפל במספר מבקרים בו זמנית עם זמן השבתה מינימלי. אבל כמה צריך לשלם עבור שירות מסוג זה?

פרטי תמחור למנועי WP

ישנן שלוש תכניות אירוח מוגדרות מראש של WP Engine לבחירה, כמו גם אפשרות מותאמת אישית שמתאימה לאתרים שמקבלים מיליוני מבקרים בחודש, או כאלה שצריכים לארח לפחות 25 אתרי וורדפרס בחשבון אחד..

תוכניות אירוח WP Engine

ל- WP Engine שלוש תוכניות אירוח מוגדרות מראש, כמו גם אפשרות לתוכנית מותאמת אישית.

כשמדובר בתוכניות האירוח המוגדרות מראש של WP Engine, האפשרויות שלך הן כדלקמן:

 • סטארט – אפ: 35 דולר לחודש עבור אתר וורדפרס אחד, עד 25K ביקורים ורוחב פס של 10 GB בחודש, עם אחסון של 10 GB.
 • צמיחה: 115 דולר לחודש עבור חמישה אתרי וורדפרס, עד 100K ביקורים ורוחב פס של 200 GB בחודש, עם אחסון של 20 GB.
 • קנה מידה: 290 דולר לחודש עבור 15 אתרי וורדפרס, עד 400K ביקורים ורוחב פס 400 GB בחודש, עם אחסון של 30 GB.

כפי שצוין קודם בסקירה זו של WP Engine, כל התוכניות כוללות גישה לנושאים של 35 פלוס וורדפרס מ- StudioPress ותעודת SSL בחינם. יש לך גם אפשרות להתקין אתרי אינטרנט נוספים בוורדפרס בתוכנית שלך תמורת 20 דולר לחודש נוספים לאתר. עם זאת, כל האתרים שלך ישתפו את המשאבים הזמינים בתוכנית שלך, כגון רוחב הפס וקצבאות האחסון. ישנן תוספות אחרות בתשלום אופציונלי זמינות, כולל תכונת GeoTarget שהוזכרה קודם לכן, ותמיכה ב- WordPress Multisite.

ללא קשר לאילו מהתוכניות המוגדרות מראש שתבחרו, אתרי וורדפרס שלכם יתארחו באותו סוג חומרה. לכן, בין אם אתה משלם $ 35 או $ 290 לחודש, אתה אמור ליהנות מרמות ביצועים דומות לאתרי הבדיקה שלנו. ברור שתצורת האתר ורמות התעבורה שלך ישחקו חלק גדול בקביעת הביצועים של האתרים שלך.

למידע נוסף, תוכלו לראות השוואה מלאה בין תוכניות התמחור של WP Engine באתר האינטרנט שלהם.

מה לגבי דמי כיסוי?

כאשר לכל תוכנית יש מגבלות על רוחב הפס ומספרי המבקרים, יתכן שתוהה מה יקרה אם תעבור על הקצבה שלך. אם זה יקרה, לקוחות בתכניות ההפעלה, הצמיחה או הסקאלה יצטרכו עלות יתר של 2 דולר לכל 1,000 מבקרים חודשיים נוספים. תוכל ללמוד יותר על חיובים אלו וכיצד WP Engine מונה מבקרים בדף זה.

מחשבות אחרונות

לאחר ביצוע בדיקות, אנו חשים שזה הוגן לומר כי WP Engine מספקת את ההבטחות שלהם להציע סביבת אירוח וורדפרס יציבה וביצועית גבוהה..

התכונות הנוספות, כגון גיבויים אוטומטיים, סריקת אבטחה ועדכוני וורדפרס, צריכות להוציא מעט מהלחץ מניהול אתר. כמו כן, גישה לגישה ליותר מ -35 נושאי וורדפרס באיכות גבוהה במיוחד עוזרת לקזז חלק מעלות אירוח האתר שלך באמצעות WP Engine.

התכונות הקלות לשימוש למפתחים, כגון סביבות הפיתוח והביצוע, וכן היכולת להעביר אתרים ללקוחות, הן סיבות נוספות שיש לקחת בחשבון את WP Engine.

החיסרון האמיתי היחיד של WP Engine הוא מחיר התוכניות. למרות שבאותו אזור כמו רבים מספקי המארחים המנוהלים האחרים של וורדפרס מנוהלים, תשלום של 35 דולר לחודש ומעלה אינו מוצדק עבור כל אתר. עם זאת, אם האתר שלך מייצר הכנסות, חשוב לעסק שלך או מגדיל את המארח הנוכחי שלך, הגיוני להוסיף את WP Engine לרשימת הקצרים שלך. יש גם ערבות תחרותית של 60 יום הכסף בחזרה המאפשרת לך לנסות את WP Engine ללא סיכון.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map